הפלאש עונה 10: כל מה שאנחנו יודעים – דקסרטו, הפלאש עונה 10 | חץ פנון וויקי | פנדום

0

. המוות האדום הגיע הרבה יותר מאוחר מכפי שהיה אמור להיות בגלל תאונה עם הבזק ההפוך. המוות האדום היה המהיר המהיר ביותר אי פעם. . . זה היה קרוב, הפעולות הללו הכעיסו את המוות האדום, אך הוא החליט לסגת לאדמה אחרת. בארי וצוות פלאש חוקרים את מקורות המוות האדום, המוניטור מופיע ומספר להם על רב -מגוון נוסף, המולטי -גוונים האפלים, מגלה כי המוות האדום הוא ברוס וויין, באטמן של כדור הארץ -52 הוא מוות אדום, אמר להם צג כי גרסה זו של באטמן השתגע לאחר שאיבד יותר מדי צדדים, והוא חשב במהירות של הפלאש הוא יכול לעצור את הג’וקר ולהרוג אותו.

עונת הפלאש 10: כל מה שאנחנו יודעים

מקרוב של גרנט גוסטין בתור בארי אלן בפלאש

ה- CW

עם סיום העונה 9 של The Flash Oarding Tonight, האוהדים תוהים אם תהיה עונה 10. הנה כל מה שאנחנו יודעים עד כה.

אחרי כמעט עשור של שידור ב- CW, נראה כי הפלאש, המהירות האהובה על כולם, נראה שהוא סוגר את הפרק האחרון שלו ב- Arrowverse.

הפלאש הוקרן בבכורה ב- CW בשנת 2014 והיה הכניסה השנייה ל- Arrowverse של DC, קבוצת מופעי גיבורי על ברשת המורכבת מחץ, סופרגירל, אגדות מחר, הברקה שחורה ובתומן. . .

המאמר נמשך לאחר המודעה

.

?

לא, לא תהיה עונה 10 של הפלאש.

במארס 2022, התוכנית חודשה לעונה התשיעית והאחרונה, שהחלה את הריצה שלה ב- 8 בפברואר 2023. מתוך מכלול ה- Arrowverse, הפלאש הוא מופע הריצה הארוך ביותר, פשוט מכה את קודמו, חץ, עד עונות אחת. סיום הסדרה אמור לאוויר 24 במאי 2023, כמעט עשור לאחר שהוקרן בבכורה.

הירשם ל- Dexerto בחינם וקבל

ההבזק עקב אחר סיפורו של בארי אלן, חוקר סצנת פשע שזוכה למהירות סופר-אנושית לאחר ה- S.T..ר ‘. . .

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

במשך תשע עונות, בארי למד, אהב, אבוד והפך לאחד מגיבורי העל הבדיוניים הטובים ביותר שהוכנסו אי פעם לטלוויזיה. . .”

עם זאת, גוסטין חשף כי המופע יכול היה להסתיים מוקדם יותר מכיוון שהחוזים המקוריים של צוות השחקנים היו ל”ריצה של שש שנים שהורחבה לשבע.”הוא המשיך ואמר שהוא” התחתן [בזמן שצילם] עונה 5 “ו”היו לו ילד בעונה 7”, אז הוא התחיל לחשוב מה החיים יהיו בלי הפלאש. בנוסף, חץ הסתיים אחרי שמונה עונות, ולכן גוסטין חשב שהפלאש צריך ללכת בעקבותיו, אך אדריכל החץ גרג ברלנטי שכנע את גוסטין לחזור לעונה 9.

המאמר נמשך לאחר המודעה

קָשׁוּר:

המעריצים עשויים להתאכזב מכך שתהיה עוד עונה אחת של הפלאש, אבל סיום הסדרה בטוח יביא סגירה לדמויות שאהבו כמעט עשור.

.M. . אתה יכול לבדוק יותר משלנו עוד תוכן DC כאן

עונת הפלאש 10

העונה העשירית שֶׁל ההבזק . העונה כללה 22 פרקים.

סדרת טלוויזיה

מוות אדום (חצי 1) לגיון זום וכחול קובלט חלקית (חצי 2)

פולוקס 2016

. . . . צוות פלאש חיפש את המוות האדום אך כשמצאו אותו, הוא השיק טיל לעבר מטרופולין, צוות פלאש קרא לאגדות וסופרס, הם פעלו יחד כדי לעצור את הטיל, סופרמן תפס אותו וזרק אותו לים. זה היה קרוב, הפעולות הללו הכעיסו את המוות האדום, אך הוא החליט לסגת לאדמה אחרת. בארי וצוות פלאש חוקרים את מקורות המוות האדום, המוניטור מופיע ומספר להם על רב -מגוון נוסף, המולטי -גוונים האפלים, מגלה כי המוות האדום הוא ברוס וויין, באטמן של כדור הארץ -52 הוא מוות אדום, אמר להם צג כי גרסה זו של באטמן השתגע לאחר שאיבד יותר מדי צדדים, והוא חשב במהירות של הפלאש הוא יכול לעצור את הג’וקר ולהרוג אותו.

. עטלף חוזר לגות’אם אחרי. . בארט ועתיד נורה מגיעים אליהם כדי לעזור עם המהירות האפלה האלה.

פלאש עתידי (מחוץ לזמן)

זהו משבר. . בארי וצוות פלאש מאשר הלכו עם ג’יי וכדור הארץ 90 בארי לכדור הארץ הזה, כדור הארץ 58 ב ‘, הם מוצאים אדמה עם היעדר הבזק, הם בסופו של דבר חושפים מדוע, פלאש עתידי שמר אותו בשבי על כדור הארץ שלו; גובה הברזל של כדור הארץ 49. מכפי שהם רואים פלאש פלאד מאתגר את CW Savitar לדו קרב, העתיד מהבהב נלחם, לאחר שהם הולכים לחדר נפרד לקרב, פולוקס עוקב אחריו לאחר שמצאו לוגו פלאש הפוך דמוי זום על האדמה ומחליף את זה הנוכחי שלו, כשהוא נכנס לחדר, הוא צופה במאבק בין CW Savitar לבין פלאש עתידי, בינתיים, ההבזקים מוצאים יריבה (בדומה ל- CW One), יריבה קומית ומהירות מהירה מאוד וכולם ישנים והחליפות נמצאות בהן החדר לידם, הם מתגנבים פנימה ולובשים את החליפות ומוצאים חדר עם טקסט על באנר שאומר “לגיון זום” לאחר מכן, הם בסופו של דבר מסתננים למנהיגים העיקריים, קומיקס סאוויטר, פלאש עתידי ודניאל מערבה, אחרי שהם עושים זאת הם מתגלים, בינתיים פולוקס מצליח להשיג את סוויטאר בצוות הטוב. . בארי היה מבולבל, אדי אמור להיות מת.

צוות פלאש בסופו של דבר מנסה למצוא דרך להביס את הכחול קובלט, איריס מסוכסכת בשאלה אם הם יכולים לסמוך עליו או לא, צוות פלאש תיאורטי שהוא יכול להיות דופלגנגר או המקור לאחר שנשאב לסינגולריות, הם בסופו של דבר למצוא דרך להביס אותו, בינתיים בארי מסוכסך אם זה המשבר שהוא נעלם או לא, פולוקס מבחין כי צוות פלאש בסופו של דבר מנסה לחזור להילחם בלגיון זום, אבל הולכים לשם הם נעצרים על ידי סאוויטר (קומיקס ) מי הם מנסים לקרב, למרות שהיה קשה לנצח אותו, מכיוון שהוא היה מופעל, מכפי ש- CW Savitar הולך לתקוף אותו, הקומיקס סאוויטר הולך להילחם בו CW Savitar אמר לקבוצה פלאש לרוץ, ואז הקומיקס סאוויטר נחלש מאוד, אבל עדיין מצליח להרוג את מקבילו ל- CW, הקומיקס המוחלש סאוויטר הולך אחרי צוות פלאש, אבל בסופו של דבר הוא פוגש את קובלט הכחול ומת על ידו,הכחול קובלט אמר לו שהוא שונא את כל המהירות, והאנשים שעובדים איתם, צוות פלאש מאשר הולך למטה, פולוקס מניח את הלוגו ההפוך ונכנס פנימה, הוא רואה פלאש עתידי וקפטן קולד מרושע שמפנה אליהם משימה להתנקש בצוות פלאש, פולוקס פונה החוצה ומזהיר אותם, ונכנס פנימה, אך כשהוא עושה קפטן קולד כבר נשלח, כשהוא מגיע לפלאש צוות, היה להם גיבוי, כפור מופיע ונלחם בקפטן קולד במאבק של קר לעומת קר, קפטן קולד חושב שהוא ניצח, אבל בשלושה הבזקי ברק הוא נקשר בחבל.

. כולל מדוע הרגו מוות אדום, הוא חזר לצוות פלאש כדי ללכת לכדור הארץ 1, אבל כשהם עמדו, הם נעצרו על ידי הכחול קובלט, הם בסופו של דבר משתמשים בנשק המבחן עם פיצוצים ברקים כדי להביס אותו, הם נעלו אותו למעלה על כדור הארץ 15 א, צוות פלאש נקרא לאיום חדש; Darkseid, לאחר שליגת הצדק מביסים אותו, הם חוזרים למשימה הנוכחית שלהם, מביסים את לגיון הזום הם חוזרים לאדמה ומצליחים ללכת לגיון בסיס זום ולהילחם בפלאש עתידי, הם מביסים אותו הם חוזרים אליה תציג תוכנית להביס את הפלאש ההפוך החדש, פולוקס בודק את העיתון, זה היום בו בארי נעלם, ולכן הוא ממציא תוכנית שבארי לא, הצוות פלאש הולך להילחם בהפלאש הפוך אבל כאשר בארי ודניאל נלחמים פולוקס דוחף את בארי החוצה של הדרך ונלחם הפוך הפלאש, הוא מנצח אותו בכך שהוא מקריב את עצמו. השפעת מותו הורגשה על פני צוות פלאש, אך כדור הארץ 90 פלאש אמר להם כי פולוקס היה בעצם בארי, ולכן הוא שאל כיצד בארי ירצה לפעול אם הוא ימות, הם בסופו של דבר התקדמו, העיתון השתנה והם עברו כגיבורים והלכו לכדור הארץ 49 גובה הברזל כדי להביא את הפלאש לכוד שם, הם החזירו אותו לכדור הארץ שלו ועזרו לו להפוך את החברה לנורמלית, כשעשו הם חזרו לכדור הארץ 1 והמשיכו כרגיל.

 • הענק גוסטין בתור בארי אלן / הפלאש
 • הענק גוסטין בתור פולוקס
 • הענק גוסטין כהבזק עתידי
 • ג’סי ל. מרטין בתור ג’ו ווסט
 • . הריסון וולס / איובארד ת’וונה / הבזק ההפוך
 • ג’ון ווסלי שיפ בתור ג’יי גאריק / הפלאש
 • ג’ורדן פישר בתור בארט אלן / דחף
 • טוני טוד בתור האנטר זולומון / זום / ג’יי מזויף
 • ג’ון ווסלי שיפ כאדמה 90 בארי אלן / הפלאש
 • דון צ’יידל בתור דניאל ווסט / פלאש הפוך
 • ריק קוסנט בתור אדי ת’וונה / כחול קובלט
 • ברנדון מקנייט בתור צ’סטר פ ‘. Runk

פרקים []

הפלאש: עונה 10 פרק 1 “מוות”

הפלאש: עונה 10 פרק 2 “הבזק של עולם אפל”

הפלאש: עונה 10 פרק 3 “אני חבר הסופר שלך”

הפלאש: עונה 10 פרק 5 “עולם חדש, חלק 2”

הפלאש: עונה 10 פרק 6 “The Dark Multiverse”

הפלאש: עונה 10 פרק 8 “זו המסיבה שלי ואני אמות אם אני רוצה”

הפלאש: עונה 10 פרק 9 “פולוקס”

הפלאש עונה 10 פרק 11 “הלילה השחור ביותר”

הפלאש עונה 10 פרק 13 “המלחמה לנצח, חלק שנייה”

הפלאש עונה 10 פרק 14 “המלחמה לנצח, חלק שלוש”

הפלאש עונה 10 פרק 15 “המלחמה לנצח, חלק רביעי”