10 המכוניות הטובות ביותר בליגת הרוקט 2023, 5 המכוניות הטובות ביותר בליגת הרוקט כרגע | משחק מוקדם

0

5 המכוניות הטובות ביותר בליגת הרוקט כרגע

ניתן להשיג בחבילת הזעם העל -קוני DLC, הדומינוס מטפל נהדר ויש לו רדיוס מפנה נחמד וצמוד, כך שאם אתם מחפשים רכב ליגת רקטות כדי לשפר את כישורי הנהיגה שלכם, תן לדומינוס ללכת.

10 המכוניות הטובות ביותר בליגת הרקטות

לשחקני ליגת הרוקט יש מבחר מכוניות שונות לבחירה. M240i.

למרות שרוב השחקנים פשוט בוחרים את המכונית על סמך סגנון המשחק שלהם, עבודות צבע אהובות, פריטי קוסמטיקה או פשוט העדפה אישית, הבחירה במכונית ליגת הרוקט שלך יכולה להשפיע על המשחק שלך. למכוניות שונות בליגת הרקטות יש נקודות חוזק וחולשות פוטנציאליות שונות.

אם אתה רוצה לעשות טוב יותר במשחקים מקוונים, אולי אתה יכול להתחיל לנסות להחליף לך רכב. להלן 10 המכוניות הטובות ביותר של ליגת הרוקט במשחק שתוכלו להשתמש בהן כדי להשלים את המשחקים קלים יותר ולשלוט באופוזיציה.

1.

שייקר העצמות התווסף למשחק כחלק מקידום המותג עם גלגלים חמים. זמין רק לאלה שרכשו את חבילת ה- DLC Wheels Wheels, Shaker Bone היא מכונית נהדרת להצגות אגרזיביות יותר עם בקרת הכדור המרשימה שלה ותיק האוקטן שלה.

למרות שלעתים קרובות מתעלמים ממנו, מכונית DLC זו כוללת סטטיסטיקות הדומות מאוד לאוקטן עם אותה תיבה, מה שהופך אותה לבחירה לגיטימית למשחק מקוון. אמנם זו אולי לא מכונית פופולרית מאוד, אך שייקר העצמות עדיין יכול לעלות על מכוניות אחרות במשחק.

2. להיפרד

אחת משלוש מכוניות ברירת המחדל במשחק, הפריצה נותרה אחת ממכוניות הליגה הרוקט יותר פופולריות יותר. בחירה מושלמת עבור השחקנים שכמו סגנון משחק הגנתי יותר, הפריצה כוללת תיבת פגע גדולה, המאפשרת לך לעבור ולהוביל את הכדור בקלות במשחק.

למרות שמדובר בטיפול אוויר בינוני יכול לפעמים להרגיש קצת מביך, הפריצה היא עדיין מכונית טובה אם אתם מחפשים רכב שקל לשלוט בו. אתה יכול לבטל את נעילת הפריצה פשוט על ידי השלמת משחקים בליגת הרוקט.

3.

לאנדו יש אחד מדגמי הרכב הארוכים ביותר, ארוכים יותר מהאוקטן הפופולרי. מכונית רב -תכליתית זו כוללת תיבת הלהקה מלבנית יותר מאשר מכוניות אחרות במשחק.

הכוח האמיתי של אנדו טמון בטיפול האווירי הבינוני. תיבת הלהיטים של המכונית מאפשרת לך להתנער בקלות ולבצע כדרורי אוויר. אם אתה מחפש מכונית שמטפלת נהדר ונותנת לך שליטה משופרת על התנועות שלך, אנדו עם החלק העליון השטוח שלה והעיצוב הוא מכונית ליגת הרוקט בשבילך. אתה יכול למצוא את המכונית הזו בלגת טורבו טורבו טורבו תכנית.

4. שׁוֹדֵד

אחת המכוניות המתעלמות ביותר במשחק, המארודר הוא בחירה נהדרת למי שנהנה לשחק הגנה. למרות שזה נראה מעט מסורבל לא הופך אותה למכונית פופולרית מאוד, זה BitBox עצום הופך אותה נהדרת להצגות הגנתיות.

ברור שיותר ממכוניות אחרות של ליגת הרקטות, בעוד שהמארודר לא יכול להיות הטיפול הטוב ביותר במשחק, יכולות ההגנה שלו הן הרבה מעל מכוניות אוטרות במשחק. אם אתה מחפש רכב שיעבוד בצורה הטובה ביותר עם הסגנון ההגנתי שלך, נסה לבחור את המארודר למשחק הבא שלך. ניתן למצוא מכונית זו בחבילת DLC.

5. דומינוס

הדומינוס היא ככל הנראה המכונית המגוונת ביותר בהרכב ליגת הרוקט. זה גובה מעט גדול יותר עם תיבת הלהיטים ההיברידית שלו וצורתו הקדמית הופכת אותה למכונית נהדרת לחישוקים וכדרורים.

ניתן להשיג בחבילת הזעם העל -קוני DLC, הדומינוס מטפל נהדר ויש לו רדיוס מפנה נחמד וצמוד, כך שאם אתם מחפשים רכב ליגת רקטות כדי לשפר את כישורי הנהיגה שלכם, תן לדומינוס ללכת.

6. גְמָל שְׁלֹמֹה

עם סוג מכוניות הקרש שלה, המנטיס מציע לשחקנים סט של תכונות מגוונות, מה שהופך אותו לאחת ממכוניות הליגה הטובות ביותר עבור עבירה והגנה הן. העיצוב הדק הזה מגיע עם תיבת פגע ארוכה, כלומר הוא נהדר להגנה על הכדור, כמו גם לתקוף איתו.

מכונית מעוגלת היטב, הגמל שלמה יש בקרת כדור נהדר והיא אחת המכוניות הטובות ביותר בליגת הרקטות. ניתן למצוא לעתים קרובות מכונית קרש זו במשחקים מקוונים ברמה גבוהה, מכיוון שהיא מספקת לשחקן טיפול מדהים. . אתה יכול למצוא גמל שלמה בתכנית ארגז ניטרו.

7. אחרי שוק

Aftershock הוא חלק ממרכיב המהדורה של אספן ליגת הרוקט ואחת ממכוניות הליגה הטובות ביותר באמצעות ה- Dominus Hitbox. עם זאת, המכונית מהירה מאוד לגודלה, ומאפשרת מחזות התקפיים מהירים ויעילים.

אחת המכוניות הטובות ביותר בכל הנוגע לטיפול, AfterShock מעניק לך שליטת כדור מדהימה, אם אתה מחפש לשחק בצורה פוגענית ולבקיע שערים.

8. נימבוס

ככל הנראה המכונית הטובה ביותר המשתמשת בתיבת הלהיטים ההיברידית, נימבוס היא בחירה מצוינת עבור שחקנים המחפשים מכונית ליגת רקטות רב -תכליתית.

אחת המכוניות הפופולריות יותר, נימבוס נבחר לעתים קרובות ליכולות הניקוד המדהימות שלה. אמנם זה עלול לא להצטיין באף אחד מהאזורים, אך ניתן אפילו למצוא מכונית מסוג גוף היברידית זו במשחק מקצועי, מכיוון שהיא העיצוב העליון והכלל הופך אותה לאחת המכוניות הטובות ביותר שיכולות למלא כל תפקיד במשחק. אתה יכול למצוא את נימבוס בארגז הגובה.

9. באטמוביל

אחת המכוניות הטובות ביותר במשחק, שחקני ליגת הרוקט לא בוחרים את Batmobile רק למראה זה. חוץ מזה זה עיצוב מדהים ומלאז.

עם סוג הגוף של Dominus, ל- Batmobile יש גם עיצוב זוויתי בחזיתו, ומאפשר לשחקנים לצלם תמונות מדויקות ועוצמתיות עם הכדור. הרכב גם ארוך למדי, מה שהופך אותו לבחירה טובה עבור אלה שמשחקים בהגנה. כמה מכוניות יכולות לעלות על הבטמוביל מבחינה טכנית, כך שאם אתם מחפשים מכונית ליגת טילים שיכולה לתת לכם יתרון על היריבים שלכם, הבטמוביל נהדר לזה. למרבה הצער, אם לא קיבלת את זה כשהיה זמין בחבילת DLC של DC Super Heroes, המכונית כבר לא זמינה.

10. אוֹקטָן

חלק מהשחקנים עשויים להיות מופתעים לראות את מכונית ברירת המחדל מלכתחילה, אבל זה נכון. אוקטן באמת המכונית הטובה ביותר בליגת הרוקט. המכונית הפופולרית ביותר בליגת הרוקט, לאוקטן באמת יש את הכל. המכונית שנבחרו על ידי שחקנים וותיקים חדשים כאחד, המכונית מציעה טיפול מדהים, בקרת כדור ותא האוקטן עם גודלו הוא רב -תכליתי וניתן להשתמש בה בעבירה. כמו גם הגנה.

מכונית מעוגלת היטב, אוקטן עולה על רוב המכוניות האחרות. עם רדיוס מפנה הדוק אוקטן מטפל בצורה מדהימה, ומאפשר סיבובים מהירים ויורה מראש עם הכדור. עם ה- Octane Hitbox שלה זה באמת המכונית הטובה ביותר במשחק. סביר להניח שתיתקל בשחקנים רבים המשתמשים באוקטן בהתאמות מדורגות גבוהות, מכיוון שמכונית ספציפית זו פשוט עולה על אחרים הם כולם אזורים. יתכן שלא יש הרבה טעם לומר לך לנסות את המכונית הפופולרית ביותר בליגת הרקטות, אבל אם אתה מרגיש שאתה נאבק במשחקים, נסה לחזור למכונית המקורית, מכיוון שאתה עשוי לגלות שכל אלטרנטיבה אוקטנית פשוט לא מצליחה לחיות עד המקור.

5 המכוניות הטובות ביותר בליגת הרוקט כרגע

להכתיר את המכוניות הטובות ביותר בליגת הרקטות זו משימה קשה, שכן המספר הכולל של כלי הרכב במשחק הכדורגל של Psyonix הוא די גדול. אנו כאן כדי לספק הסבר למכוניות הטובות ביותר לשימוש ברגע זה.

המכוניות הטובות ביותר של ליגת הרקטות

בחירת המכוניות הטובות ביותר בליגת הרוקטור בהחלט תורמת לחוויה הכללית שלך בזמן המשחק, מכיוון שזה מרגיש מדהים לתמרן אותן דרך הזירה. בין אם אתה מבלה זמן במצב מזדמן או מנסה לשפר את שלך MMR, בחירת רכב שמתאים לך היא חשובה ביותר.

כל סוג גוף מגיע עם יתרונות וחסרונות משלו – כולם משתמשים באחד מהם תיבות הלהיט הייחודיות של ליגת הרוקט, . כמו לעתים קרובות בחיים, אין פיתרון מושלם שכל שחקן צריך לדעת. עם זאת, הנה מה שאנחנו חושבים הן 5 המכוניות הטובות ביותר בליגת הרוקטות בהן משתמשים כרגע!

אלה 5 המכוניות הטובות ביותר בליגת הרקטות

מהי המכונית הטובה ביותר בליגת הרקטות? פו, שאלה קשה לעזאזל. אחרי הכל, מבחר הגופות הוא ממש ענק והולך גדול עוד יותר עם כל עונה חדשה. אמנם רשימת הרכבים כבר ארוכה למדי, אך עליכם לדעת שכל מכונית מתאימה לאחת משש קטגוריות הכוללות – הם נקראים תיבות הלהיטים של ליגת הרוקט, והם חשובים ביותר.

כשמשחק ה- SoCcar האהוב עלינו הושק לראשונה לפני שנתיים, לכל רכב היה תיבת מכה ייחודית משלו. כאשר רכבים חדשים משתחררים מדי פעם, Psyonix אמר סוף סוף את “Scree It” והציג את תיבות הלהיטים כפי שאנחנו מכירים אותם היום בפעם הראשונה.

עם זה נאמר, כמה מכוניות ברשימת 5 המובילות שלנו כוללות את אותה תיבת הלהיטים, בעודם עדיין מרגישים קצת שונים זה מזה. לא כללנו אף אחד להיפרד אוֹ מרק עם זאת, Hitboxes, מכיוון שהם בין הרכבים הפחות פופולריים במשחק.

5. באטמוביל

ליגת הרקטות מיטב מדבקות הקרוסאובר 16 Batmobile

ה- Batmobile הוא קלאסיקה בכל הזמנים בליגת הרוקט ואחד הרכבים המזוהים ביותר בזירה. Batmobile 2022, שהוצג במהלך עלייתו של רוברט פטינסון בתור באטמן.

כשהתחלתי לשחק ליגת רוקט, הבטמוביל תמיד נראה סוג של שכר כדי לנצח, כי זה ארוך עד כדי גיחוך ולכן מגיע כמעט לכל כדור שמתקרב אליו.

בין אם אתה פשוט נהנה מהזמן שלך במצב מזדמן או מטפס על סולם חלוקת דרגות בליגת הרקטות, בטח נתקלת בכמות הגונה של Batmobiles. ברור כי זה שימושי, אבל גם בגלל שזה פשוט נראה מדהים!

4. BMW M240i

ליגת הרוקט BMW M240i

הגרמנים נמצאים בליגה משלהם בכל מה שקשור לייצור מכוניות באיכות גבוהה-זה תקף גם על ליגת הרוקט. ה BMW M240i הוא אחד הצרורות הפופולאריות ביותר החוזרות ונשנות בחנות הפריטים, מה שאומר שאתה לא יכול לפתוח את זה אלא אם כן אתה מוכן להוציא כמה זיכויים של RL.

אמנם הוא כולל גם את Dominus Hitbox (ספוילר: יש עוד אחד ברשימה הזו), זה מרגיש קצת יותר גבוה מכמה מהמכוניות האחרות שמשתמשות באותם ממדים – לפחות לדעתנו. אם אתה רוצה לנסות מכונית שהיא די טובה בכל היבט של המשחק ולא לכולם יש גישה, נסה את BMW M240i!

3.

מכוניות דומינוס של ליגת הרוקט

דומינוס היא אחת ממכוניות הליגה הטובות ביותר, וכן – כפי שאולי ניחשתם – זה גם נושא את שמו של ה- Hitbox השני הפופולרי ביותר במשחק. . בטח, רדיוס המפנה הגדול והעיצוב השטוח לוקח כמה להתרגל.

מצד שני, כל מי שעדיין יש לו כמה מדביקים את זה תזמון הפוך יכול לפצות על זה עם הדומינוס. בסך הכל, מכונית קרב שיקית במיוחד עם כמה תכונות התקפיות מדהימות – אך לא גמישות כמו שני הרכבים האחרים. בדוק את הגדלים שלה, אותם ניתן למדוד במשחק:

Hitbox אורך רוֹחַב גוֹבַה
דומינוס 127.9268000 83.2799500 31.3000000

2. אוֹקטָן

אוקטן בליגת הרוקט

האוקטן היה ספינת הדגל כשמדובר במכוניות הטובות ביותר בליגת הרקטות במשך שנים רבות. זה ייפתח ממש מההתחלה, כך שכולם נאלצו לנסות את נקודות החוזק והחולשה שלו כאשר הם התחילו לראשונה את המשחק המדהים הזה.

, מכיוון שלאוקטן אין כמעט חולשות -זה הסיבוב המושלם, די קל להתרגל אליו ואמין במיוחד, וזו הסיבה שנתח גדול מהקהילה נדבק לרכב זה.

מה שחלק מהשחקנים חשוב עוד יותר הוא שהאוקטן פשוט נראה ומרגיש די נקי. שֶׁלוֹ גימור צבע לבן טיטניום הוא אחד הנדירים והיקרים ביותר במשחק, מכיוון שקשה מאוד להשיג, אבל אפילו יותר מדהים להסתכל עליהם.

Hitbox אורך רוֹחַב גוֹבַה
אוֹקטָן 118.0074000 84.1994100 36.1590700

1. FENNEC

פנק בליגת הרוקט

“חדש זה תמיד יותר טוב”. מה שברני סטינסון הטיף לפני מספר שנים עדיין נכון – לפחות למכוניות בליגת הרוקט. ה- FENNEC הוא בעצם הגרסה החדשה והמשופרת מעט יותר של האוקטן. זה אפילו מגיע עם אותה תיבה, אופטימיזציה נוספת על ידי Psyonix.

החיסרון היחיד שיש לפנקס מעל האוקטן הוא שהמכונית מרגישה קצת איטית ומגושמת – לפעמים יותר כמו מרק או דומינוס. אם המשחק שלך מורכב בעיקר מפעולה מהירה, אז האוקטן הוא כנראה הבחירה הטובה יותר. אולם ככלל, הפנק הוא עדיין המכונית הטובה ביותר בליגת הרוקט.

כיצד לפתוח מכוניות בליגת הרקטות

ביטול נעילת מכוניות בליגת הרקטות אינו מדע טילים, מכיוון שבדרך כלל יש שתי דרכים שתוכלו לעשות זאת. הראשון ברור: אתה צריך לשלם כדי לשחק.

במיוחד כלי רכב שהיית מכירים מזכיינים אחרים או מהחיים האמיתיים כמו Batmobile ו- BMW M240i מוצגים בצרורות שתוכלו לקנות מחנות פריטי ליגת הרוקט. מרבית מחירי הרכב נעים בין 1,000 ל -2,500 נקודות זכות RL, תלוי בהייפ ובקוסמטיקה נוספת שמגיעים איתו.

חמשת הרקטות הטובות ביותר מגדילות את ליגת הרוקט! הצג גלריה

. אתה יכול גם לקנות את מעבר טילים, הכולל רכב חדש לגמרי בכל עונת ליגת רקטות. בדרך כלל אתה מקבל אותם ברמה 1, כך שתוכל להתחיל את הפרק החדש בדרך הטובה ביותר שאפשר.

המכוניות הפופולריות ביותר בקרב שחקני מקצוען

אם כי הפנק עדיין ממלא את תיבת האוקטן קצת יותר טוב מהאוקטן עצמו, האוקטן ממשיך להיות מלך סצנת הספורט. מאז עונה 1 של RLCS, מקצוענים רבים הסתמכו על מכונית OG – לעולם אל תשנה מערכת ריצה, אתה יודע. למעשה, האוקטן תמיד היה כל כך פופולרי עד ש- Psyonix אפילו העניקה לו פסל משלו באצטדיון DFH.

אמנם יש אין נתונים סטטיסטיים על הפופולריות המדויקת של האוקטן, אנחנו יכולים להיות די בטוחים שזו מכונית הקרב הכי משומשת בליגת הרוקט. הפנק והדומינוס מגיעים במקום השני והשלישי – הם טובים כמעט, ואיתם אתה בהחלט יכול להופיע ברמה הגבוהה ביותר.

אז, אלה המכוניות הטובות ביותר במשחק ליגת הרוקט כרגע. פשוט נסה אותם אחד אחד, קח את הזמן שלך ותיהנה. אתה יכול לעשות הטריקים והפליקים החשובים ביותר עם כל הגופות בכל מקרה. !

  • ריסק את הבקר שלך בתור סולו מדורג? קבל כאן חדש !

מאמר זה מכיל קישורי שותפים המסומנים ב- [סמל קניות]. קישורים אלה יכולים לספק לנו עמלה קטנה בתנאים מסוימים. זה אף פעם לא משפיע על מחיר המוצרים עבורך.