הזירה הטובה ביותר 10 סיפונים 2023 – Clash Royale – Zathong, Clash Royale: הסיפונים הטובים ביותר עבור ארנה 10 Hog Mountain (2023)

0

Clash Royale: הסיפונים הטובים ביותר עבור ארנה 10 Hog Mountain (2023)

הגדרות ליגת האגדות הטובה ביותר

BEST ARENA TERA 10 סיפונים 2023 – [Clash Royale]

היי, אני זאתונג והמדריך הזה הוא על סיפוני הזירה 10 הטובים ביותר ב- Clash Royale. בואו פשוט ניכנס לפרטים למטה!

זִירָה זִירָה
מספר
גביעים
נדרש
ביטול נעילת כרטיסים
חֲזִיר
הַר
10 3,000 ברברים מובחריםMINION HORDEתַנוּרצַיָד
גולםרוכב ראםכלב לבה

Clash Royale Arena 10 סיפונים

סיפונים שם כרטיסי שם בדוק דירוג
בַּלוֹןכדור אשכלב לבהמגה מיניון
צבא שלדדרקון שלדמַצֵבָהזאפ
בַּלוֹן
כדור אש
כלב לבה
מגה מיניון

דרקוני שלד
מַצֵבָה
זאפ

התקפה: נהדר!
הגנה: אלוהי!
סינרגיה: אלוהי!
!
חבית גובליןעטלפיםDART GOBLINמגה נייט
נסיכהרויאל ענק
חבית גובלין
עטלפים
DART GOBLIN
מגה נייט
נסיך
נסיכה
רויאל ענק
צבא שלד
התקפה: אלוהי!
הגנה: אלוהי!
!
צדדיות: נהדר!
נסיך אפלחבורת גובלין
ענקית גובליןנסיךחנית גובליניםזאפ
עטלפים
נסיך אפל
כדור אש

ענקית גובלין
נסיך
חנית גובלינים
זאפ

התקפה: טוב
הגנה: אלוהי!
סינרגיה: נהדרת!
צדדיות: נהדר!
חציםעטלפיםמגה נייטכּוֹרֶה
מוסקטיירנסיךשוברי קירזאפ
חצים

מגה נייט
כּוֹרֶה
מוסקטייר
נסיך
שוברי קיר
זאפ

התקפה: אלוהי!
!
סינרגיה: אלוהי!
צדדיות: אלוהי!
חציםברברים
כלב לבהדרקון שלדזאפ
חצים
בַּלוֹן
ברברים
דרקון תופת
כלב לבה
כּוֹרֶה
דרקוני שלד
זאפ
התקפה: אלוהי!
הגנה: אלוהי!
סינרגיה: אלוהי!
צדדיות: אלוהי!

  • הסיפונים הטובים ביותר לזירה 1
  • הסיפונים הטובים ביותר לזירה 2
  • הסיפונים הטובים ביותר לזירה 3
  • הסיפונים הטובים ביותר לזירה 6
  • הסיפונים הטובים ביותר לזירה 8
  • הסיפונים הטובים ביותר לזירה 11
  • הכי טוב לזירה 12 סיפונים
  • הזירה הטובה ביותר 13 סיפונים
  • הזירה הטובה ביותר 15 סיפונים

לדמויות חדשות יותר (גיבורים או אלופים), רשימת שכבת המשחקים, משחקים בונים ומונים משחקים. . האם אתה אוהב לשחק משחקים מקוונים? הירשם לי ערוץ YouTube – Zathong, לסרטוני משחק מדריך חדשים. תן לי לדעת את דעתך על ידי תגובה להלן.

הודעה על ידי

Clash Royale Arena 10 סיפון

הגדרות ליגת האגדות הטובה ביותר

כסאות המשחק הטובים ביותר

משחקי בת’סדה הטובים ביותר

משחקי ההישרדות הטובים ביותר עבור iOS

5 הקשתות הטובות ביותר ב- Warframe (2023)

Dark Souls Remastered - הכיתה הטובה ביותר למתחילים ובנה

Grand Theft Auto V ו- Online: מדריך להורים

Call of Duty: Mobile | 3 עומסי M16 הטובים ביותר

Call of Duty: Mobile | 3 עומסי M16 הטובים ביותר

שער בולדור 3 - הכישופים הטובים ביותר לריינג'ר

Wayfinder - מדריך לעיצוב נשק

Wayfinder – מדריך לעיצוב נשק

שער בולדור 3 - ההישגים הטובים ביותר לריינג'ר

שער בולדור 3 – ההישגים הטובים ביותר לריינג’ר

משחקי הפקודה והכובשים הטובים ביותר בכל הזמנים

Clash Royale הוא משחק שכולו ללמוד מה הקלפים הטובים ביותר ואיך להשתמש בהם. כשאתה מגיע לזירה 10 (הר הוג), תהיה לך גישה למגוון רחב של קלפים, כולל כמה מהחסרונות הטובים ביותר במשחק. מענק רויאל לרוכב Hog, כוחם של הסיפונים בזירה זו יכול להיות גבוה מאוד. !

כל הקלפים הזמינים בזירה 10

** כרטיסים מודגשים אינם נעולים בזירה 10 **

➡️ חיילים: מיניונים, קשתים, אביר, מיני פ.ה.ק.ק.., מוסקטייר, ענק, חנית גובלינים, גובלינים, מפציץ, שלדים, ולקירי, ברברים, מגה מיניון, קרב ראם, רוח אלקטרו, דרקוני שלד, רוח אש, אשף, עטלפים, מכונה מעופפת, רוכב חזיר, שומרים, דרקון לתינוקות, צבא השלד, מכשפה, עמ ‘..ק.ק.., ,

➡️ חצים, כדור אש, זאפ, רקטה, כדור שלג, ברק, הקפאה, חבית ברברי, רעל

בניינים: , טסלה, תנור, X-BOW

5 הסיפונים הטובים ביותר לזירה 10, המדורגים בשום סדר מסוים

כל אחד מהסיפונים האלה בטוח לשרת אותך היטב כשאתה מטפס דרך ארנה 10. . בואו נתחיל עם סיפון שמייצג באמת את הר הוג.

1. מחזור חזיר

זירה מומלצת 10 סיפון התנגשות רויאל - מחזור חזיר

. . . מכיוון ש- Hog Rider הוא ה- Win Con היחיד שלך, שאר הסיפון מתפקד כתמיכה גם ברוכב חזיר והגנה נגד דחיפות היריבים שלך.

ברור כיצד משתמשים בכיוון של רוכב HOG – פשוט הפיל אותו על הגשר ומקווה שהוא מתחבר למגדל. . לאחר מכן, השפוט את המחזה הבא שלך על סמך האופן בו הם מגיבים. Musketeer and Hunter הם כרטיסי ההגנה החזקים ביותר שלך. מוסקטייר יכול לטפל ביחידות טיסה והאנטר מסוגל לפרוץ טנקים כמו כלום. האנטר יכול גם למקד ליחידות טיסה, אז אל תשכח גם מזה. חבורת גובלין היא נחיל חזק שעוזר להתגונן מפני כל סוג של דחיפה, אך הם חלשים לרוב הכישופים. .

. שלדים הם רק אליקסיר אחד ולכן זהו מונה יעיל עבור יחידות קרקע שיכוונו אליהם. קרח גולם גם מסיח את דעתו טוב יותר מרובם, ואף יכול להוביל אויבים במרדף איטי ברחבי הזירה כשהוא מתקדם לעבר הבניין הקרוב ביותר.

מחזור חזיר הוא סיפון קשה באופן מטעה, אבל הוא גם אחד הטובים. זה רק משתפר כשאתה מטפס על זירות, כך שזה סיפון שאתה יכול להישאר עם כל הדרך לזירה האגדית.

2. דחיפת מונה מובחרת

זירה מומלצת 10 Clash Clash Royale - דחיפת דלפק עלית

הנה סיפון שבעצם די דומה למחזור חזיר, אך מרגיש שונה בהרבה. המוקד של הסיפון הזה הם הברברים העילית, שמתקדמים במהירות ועוסקים בנזק שלא ייאמן. ברברים עילית הם חזקים בפיצוץ, אך מסוכנים באותה מידה. מכיוון שניתן להתנגד אליהם די בקלות, אתה צריך ללמוד את סיפון היריבים שלך ופלייסטייל כדי לנצח אותם.

בנוסף לברברים העילית החזקה, יש לך גם את החזירים המלכותיים כניצחון בסיפון זה. זה עוזר לשמור על אויביך על בהונותיהם. חזירים מלכותיים מכוונים רק לבנייני, כך שהם מועילים במצבים שונים. בין השמעתם של שני החסרונות שלך, יש לך כמה קלפים להתגונן בעיקר. . צבא מצבה וצבא השלד הם שני כרטיסי ההגנה האחרונים שלך, כאשר מצבה מסיחים את דעתם של יחידות מיקוד בניין והצבא מייצרים עבודה קלה של טנקים. מפציץ יכול גם להגן, אך הוא מיועד יותר לתמוך בחסרי הזכייה שלך. .

3. בקרת X-Bow

זירה מומלצת 10 Clash Clash Royale - בקרת X -Bow

. ל- X-Bow יש את היכולת הייחודית לפגוע במגדלי האויב מצד הזירה שלך, לחלוטין מחוץ לטווח ההגנות שלהם. לשם כך, פשוט זרוק את ה- X-Bow ליד הגשר/הנהר והיה מוכן לגבות אותו עם כל מה שיש לך.

הבניין השני בסיפון זה, טסלה, מזדווג בצורה מושלמת עם X-Bow. טסלה היא הכרטיס הטוב ביותר להגן על X-Bow, מכיוון שהיא עוסקת בנזק רב וחוזרת מתחת לאדמה כדי להימנע מכישופים. טסלה מסוגלת יותר לפנות איומים רבים על X-Bow, וזו הסיבה שהם בדרך כלל מזווגים. דרט גובלין, קשתים ומיניונים הם כולם יחידות תמיכה נהדרות שיכולות להוציא הגנות אוויר וגם קרקעיות, ושלושתם זולות מספיק כדי לשחק בקמצוץ. האביר הוא מיכל הסיפון, ובשלושה בלבד של אליקסיר זה יעיל באופן מפתיע להשרות נזק. ואז הגובלינים שלך מגבים את זה יפה ויכולים להתמודד עם רוב הטנקים או ביחידות מיקוד הבניין.

. מכיוון שהמטרה העיקרית של X-Bow היא לפגוע במגדלי האויב, רקטה מושלמת לסייע לאג’נדה זו. X-Bow בדרך כלל לא יחזיק מעמד מספיק זמן כדי להפיל מגדלים בפני עצמו מכיוון שאנשים מכוונים לזה כל כך קשה, אבל הם לא יכולים לעשות שום דבר בקשר לכישוף הרקטות. . .

4.

זירה מומלצת 10 סיפון התנגשות רויאל - דחיפת ענק רויאל

. . .

האסטרטגיה של ענק רויאל די פשוטה. אתה בעיקר תרצה להפיל אותו ישר על הגשר כדי שהוא יגיע למגדל בהקדם האפשרי. אחרי שהוצאת מגדל אחד, אתה יכול להפיל את ענק המלכותי בצד הנגדי של המגרש כדי להפיל בקלות את מגדל הנסיכה האחר. .

הגיבוי של ענק רויאל צריך להיות מורכב בכבדות משליטה נחיל, מכיוון שזה הדלפק הנפוץ ביותר עבורו. כשאתה מפיל ענק רויאל, יש חבית ברברי מוכנה ללכת אם הם יפילו עליו צבא שלד או נחיל חלש אחר עליו. רוח אש עוזרת רבות נגד קבוצות קטנות יותר של אויבים חלשים, וכנופיית גובלין היא פשוט גיבוי טוב בדרך כלל בכל מצב. אז אתה יכול להשתמש ב- Hunter וב- Dark Prince כדי לפנות כל חיילים שמצליחים לעלות לצד שלך, ואז להשתמש בהם בדחיפה דלפקית עם ענק רויאל! הקלף האחרון, Skelecon Barrel, הוא יחידה למיקוד בניין שמשמשת כניצחון שני קון. כמה סיפונים יכולים להתנגד לענק המלכותי בקלות רבה, כך שקיום ניצחון שני הוא חיוני.

5. גולם

זירה מומלצת 10 סיפון התנגשות רויאל - גולם

ההגנה מפני דחיפה של גולם יכולה להיות אחד הדברים הקשים ביותר שיש בהם נכון ב- Clash Royale. גולם הוא מיכל HP גבוה מאוד שנע איטי יותר מכל חייל אחר במשחק. זה אומר שאתה יכול למקם אותו רחוק בחלק האחורי של הזירה שלך ולהיות זמן להחזיר מספיק אליקסיר כדי להגן עליו כראוי כשהוא חוצה את הגשר. גולם מתפצל גם לשתי גרסאות קטנות יותר כאשר נהרג, מה שמקשה עליו אפילו יותר להביס.

מכשפה היא אחד מחיילי התמיכה הטובים ביותר עבור גולם, מכיוון ששניהם משריצים שלדים (המשמשים כהסחות דעת גדולות) ועושה נזק לחיילים קרקעיים ואוויר. ברגע שיש לך גולם עם מכשפה מאחוריו כתמיכה, אתה יכול להשתמש בכרטיס כמו זאפי או מרפא קרב לגיבוי עוד יותר. מבחינת ההגנה, כל כרטיסי התמיכה כאן מטפלים בזה די טוב. דרט גובלין ומכשפה הם גם אפשרויות הגנה אוויריות טובות, וגובלינים ומרפא קרב עוזרים מאוד עם חיילי היבשה.

תנור הוא מקור טוב לפגיעה בנזק ויוצר גם רוח אש נמרת, כך שהוא בהחלט הטוב ביותר עבור גולם סיפונים. וחבית ברברי נהדרת לפינוי נחילים חלשים על האדמה, אז זכרו אותו אם לגולם שלכם אין מכשפה לגיבוי.

הצטרף לקרקע הגבוהה

תודה שקראת את המאמר הזה על הסיפונים הטובים ביותר לזירה 10 ב- Clash Royale! בהצלחה כשאתה טוחן גביעים העונה, וכמו תמיד, דאג לשמור על הקרקע הגבוהה!