10 משחקים דמויי נשמות צפויים לצפות בהם בשנת 2023, משחק חדש מדהים הוא כמו Dark Souls אבל הרבה יותר צינה

0

בתחילת המשחק, היצור מבוסס האור שלך הוא ילד להבה מעורר רחמים הנופל בסערת גשם. . . . ב אתה לנצח האנדרדוג.

? אם כן, ישנם משחקים דמויי נשמות שמשוחררים בשנת 2023 שיש להם הרבה הייפ סביבם. ברשימה שלהלן, אנו נזכיר את עשרת המשחקים המובילים שיש לחפש אם אתה מעריץ של Dark Souls ואת הז’אנר שהוא יצר.

.. .

1.

מיתוס שחור: ווקונג מקניט אותנו עם חדשות על התפתחותו מאז 2020. ואם אתה רוצה להתפוצץ על ידי הטריילרים, אנו ממליצים לצפות בזה למטה:

. מבחינה גרפית, המשחק בנוי על Unreal Engine 5, והגרפיקה מחוץ לעולם הזה. .

. כמשחק של שחקן יחיד, אתה שולט ב”המשתמש “, שיש לו את הכוח להפוך למפלצת ענקית או לחרק מעופף, מה שהופך את העולם לכיף ומרגש את העולם.

. . עדכון: המשחק מוגדר כעת לשחרור קיץ 2024!

. .

.

WO LONG: הגורל הסופי

. עם זאת, אם שיחקת משחק כלשהו בשלוש הממלכות, נאמר שיש לו עיבוד שונה מאוד.

ל- Koei Tecmo יש מוניטין מדהים, והערכה היא כי לונג עשוי להיות הקשה ביותר מבין הנשמות כמו משחקים.

כמשחק פעולה משחק תפקידים, תוכל לבחור בין חמשת השלבים של המשחק. תצטרך:

 • לשחרר התקפות רוחניות עוצמתיות

. .

כחייל חסר שם, תוכלו להילחם בשדים ומפלצות על פני שלוש הממלכות. המשחק מתרחש באמצעות אירועים היסטוריים, אך המשחק מלא גם במיתולוגיה ופולקלור.

?

המשחק אמור לצאת ב -3 במרץ 2023.

3. שקרים של עמ ‘

שקרים של עמ '

. . עם זאת, שקרים של P יכולים להיות להיט מרכזי או אכזבה.

. .

עם כל זה נאמר, על מה המשחק הזה?

כן, הפינוצ’יו הזה. . תעבור עיר סיוטית כפינוצ’יו, באמצעות מערכת “שקר” לאורך כל המשחק שתשנה את המשחק.

אם לא תפתור את התעלומות קדימה, העיר קראט תתמודד עם אסון קרב. .

4.

Lords of the Fallen הוא משחק שאולי שמעת עליו מכיוון ששוחרר אחד בשנת 2014. עם זאת, אומרים כי איטרציה חדשה זו דומה למדי לזכיינית Dark Souls, כך שאתה יודע שזה טוב.

.

המשחק עשוי להיות מדהים ומפוצץ אותנו, או יתכן שהמשחק יכול להיות תת -חלקי. אנו עומדים בהפתעה גדולה בשני המקרים, ונכנסים למסעי הצלב האפלים האגדי. .

 • ארץ המתים
 • ארץ החיים

קרבות קרב מהיר וקרבות בוס מאסיביים מחכים. היזם מבטיח סיפור ענק בו האגדה שלך תתמלא באור או בחושך.

5.

אביר חלול: סילקסונג

Hollow Knight: Silksong הוא סרט המשך הקרוב, וזה הרחבה של משחק שאנשים אוהבים לחלוטין. כמו שנשמות רבות כמו משחקים, סילקסונג מבטיח להיות קשה מאוד לנצח ותשמור אותך על קצה המושב שלך.

אם ההמשך נאמן למשחק המקורי, קרבות הבוס יהיו אפיים, עם:

 • פרטי בוס מורכבים

השחקנים יגלו ממלכה עצומה בה הם חייבים להילחם ולשרוד את הסתערות המפלצות שעוברות בדרכם. בתור הורנט, תפתור תעלומות ולהתמודד עם אויבים בדרכים כמו שלא היה מעולם.

.

. . המצב מאפשר חוויות וספינים מאתגרים על המשחק.

6. מלחמת הכוכבים: ניצול ג’דיי

מלחמת הכוכבים: ניצול ג'דיי

האם אתה חושב שהסדר שנפל היה זקוק לסרט המשך? למרבה המזל, המפתחים חשבו את אותו הדבר המדויק, וזו הסיבה ש- Jedi Survivor כאן.

 • תיבות שלל
 • עסקאות מיקרו

הניצול נקבע חמש שנים אחרי המקור, ותמשיך במסע שלך כקאל קסטיס. איזה מידע מועט שאנחנו מכירים על המשחק כולל:

. .

אם אתה מתרגש מהניצול של ג’די, הקפד לבדוק את הטריילר למטה:

. צור: המצור על שחר

פלינטלוק: במצור על שחר יש גרפיקה מדהימה, והנחת היסוד של המשחק כמעט כמו אלוהים של מלחמה, אבל עם משחק Dark Souls. תצטרך להילחם בדרך שלך דרך האלים ובצבאות שלהם, ולמשחק יש משחק נוזלי וחלק תוך שהוא נראה כמו Steelrising.

.

כהרפתקה בעולם הפתוח, הדלת לחיים שלאחר המוות פתוחה, ומאפשרת לרעות בלתי נספרות לשפוך לעולם שאתה מנסה להגן. תוכלו לאתגר את האלים עם מערכת לחימה מורכבת הכוללת מעט מכל דבר:

שחקנים יעשו את דרכם במערות חשוכות ומסתוריות, יפתחו את סודות העיר שחר וירכיבו צוות מומחים שיעזור להם במהלך המצור האחרון נגד האלים.

אם אתה עומד באתגר, המצור על שחר הוא אחד המשחקים הצפויים ביותר שיוצאים בשנת 2023.

.

Enotria: השיר האחרון אמור לצאת לשחרור בשנת 2023, וזה משחק שעוד אנשים צריכים לדבר עליו. . .

.

. המטרה שלך היא להחזיר את העולם לתפארתו הקודמת, שם תתמודד עם אויבים רבים ועוד יותר אנשים שמוכנים לעזור להם להצליח.

השחקנים ישלוטו בכלי מוות, ולכל אחד מהם מיומנות מיוחדת משלו.

.

9. פרויקט שריד

Project Relic הוא משחק שהרבה אנשים שקוראים את זה ככל הנראה לא שמעו עליהם קודם, אבל זהו משחק פעולה שמוצג על ידי משחקי פרויקט ענן. .

.

.

 • חסר סביבה מדהימה

עם זאת, רבים מהדיווחים הללו היו משנת 2021, והרבה יכולים להשתנות תוך שנה -שנתיים בלבד. מה שראינו מהטריילר האחרון הוא עולם מלא מפלצות ובוסים מדהימים.

אנו ממליצים שתסתכל בעצמך על המשחק והסביבה האפלה שלו לפני שתשפוט את המשחק הזה:

10. טקס תמותה

טקס תמותה

. .

לדמויות יכולות ייחודיות משלהן, המאפשרות יכולת הפעלה חוזרת ואפשרות לחוות את המשחק בדרכים חדשות. כל דמות מציעה משלהם:

 • יכולות
 • סגנון לחימה
 • תוֹרָה
 • אסטרטגיות

. .

.

?

סוגי הדמויות הם עצומים, ומאפשרים לך לקחת משחק דמוי נשמות באמצעות סגנון לחימה שאתה הכי מעדיף. .

.

משחקים כמו נשמות הם כיף גדול כשנוסעים, אבל הם גם מתסכלים לשמצה. אם אתה מתכנן לנסוע ולהביא איתך כמה מהמשחקים המועדפים עליך, אנו ממליצים על 7 המשחקים האלה ב- Nintendo Switch שלך .

. ניתן למצוא רשימה נהדרת בפוסט שלנו: 7 משחקי אימה אינדי שאתה צריך לשחק .

בשבועות או בחודשים הקרובים, הקפד לבדוק את הזרמים גם בטוויץ ‘וגם ביוטיוב לקבלת עדכונים נוספים והפעלה של המשחקים האלה.

.

מתמרץ אותך לגוד בקצב שלך

פורסם ב- 25 באפריל 2023
.

המכשול החשוב ביותר שכל משחק אוצר-פעולה צריך לנקות הוא לגרום לי להרגיש שאני משתפר כגיימר במחלקת האק-ו-סלאש מבוססת המיומנות. . עם זאת, מתמודד אחד מהפעילות החדשה של אופי הצליח לגרום לי להרגיש אדיר בדרך חדשה לגמרי: על ידי תמריץ אותי לשחק בהגנה במקום פוגעני.

ארון ארקייד מיני סגה זה מלא במשחקי רטרו היה עושה מתנה נהדרת
סטריי כמעט מרגיש כמו משחק שסתום מודרני

אורות תועים , . .

הזעם של אסורה -קרבות מקראיים אסקים עם יצורים דמויי אלוהים רב-חמושים, סופר-אפ-אפים בסגנון סופר-סאאי, ואירועים מהיר של לסתות, שאמורים להעלות על כל אופי פעולה לרוק. , סוטה מהנטייה של בני דורו להפוך את השחקנים לסכין של צבא שוויצרי של שילובים הרסניים בכך שהוא מלמד אותך להיות ממש טוב בטקטיקה הגנתית אחת ברמה גבוהה: הפסקת שילובים מסוגננים בעקבותיהם עם חוטי מתוזמן היטב.

כשקפצתי פנימה, מלבד היסודות כמו תנועת המצלמה, הדבר הראשון . זה גרם לי לשרוט את ראשי, בהתחשב כיצד משחקי פעולה אחרים בוחרים להדגיש מיתרי התקפה בסיסיים וכדומה לפני ההדרכה על טקטיקות הגנתיות, במיוחד טכניקות מתקדמות התלויות בתזמון מדויק ועקבי. אורות תועים“הימורים הכל בהתחלה לא רק הגיוני מנקודת מבט עלילתית, אלא את הדרכים שהיא תמרו אותי לבצע את הפעולה הזו באופן עקבי מרגישים את הגיהינום.

. . . . ב אתה לנצח האנדרדוג.

צילום מסך במשחק מציג פאר מצליח

השבתה היא

. . שינוי צבע זה משמש כאבן הפינה של מערכת הלחימה של המשחק. . DMCהשומר המלכותי – אבל זה גם משחזר כל בריאות שתפסיד במהלך קרב. לאחר שבנית מספיק אנרגיה, תוכל להתמודד עם פיצוץ הרסני שיאטום את גורל האויב שלך.

. , עדיין יספור את ניסיון הפארי שלך כבלוק מוצלח. כלומר, גם אם אני מתעצבן על מתקפת האימה של אלדריץ ‘בהתקפות ברמת ברסרקר, עדיין הצלחתי לחסום את הסלע שלהם, שהוא פרס נחמה מגניב.

כמובן, לא לגמרי חסרת תמרונים פוגעניים, כמו פורץ שמירה והתקפה מפסיקה בזמן. . במקום זאת, דמוי הנשמה הזה עודד אותי לבטל את נטיות הפריצה והגלישה של כפתורים, שאולי בחרתי ממשחקים אחרים כדי להציף אויבים ובמקום זאת לשים לב למיתרי המשולבת שלהם ולבצע דלפק מושלם.

צילום מסך במשחק מציג יצור כחול קטן שומר יצור כתום מנפילה מצוק

אורות תועים

. כמו באחרון , אורות תועים לא מוצגים בצורה ליניארית הגורמת לך למשימות קטנות יותר כדי לעבור ליעדים גדולים יותר ומרתיעים יותר. במקום זאת, מאפשר לסקרנות שלך להכתיב איזו סביבה צבעונית תחקור, ועל ידי פרוקסי, איזה סדר תרצה להתמודד עם יצורי הצללים המסוכנים שלה. אם אתה מרגיש מוצף, אתה יכול ללחוץ על כפתור ההתחלה, שם אתה מאציל את נקודות המיומנות שלך, ולטלפורט לארצות שונות שגילית שעשויות להרגיש נגישה יותר ברגע זה.

אור סוערהאווירה הנינוחה המפתיעה ריפוי בכך, בניגוד למשחקי אופי אופי רבים, היא מעולם לא דרשה ממני שלמות. . מערכת הפארי שלה, יחד עם פסקול המרגיע שלה על ידי אוסטין ווינטורי (המלחין מאחור אבזו וכן מסע . . לא כל נשמות כמו צריכות להיות צעדת הלוויה.