10 הקסם הטוב ביותר: מפקדי האיסוף 2023 | Dicebreaker, המפקדים הטובים ביותר ב- EDH מדורגים (אוגוסט 2023) – Draftsim

0

.

10 הקסם הטוב ביותר: מפקדי האיסוף 2023

.

עברנו את הקרוב על מספר אינסופי של יצורים אגדיים בקסמים: ההתכנסות, בתוספת מטוס המטוסים מדי פעם, כדי למצוא את מה שאנחנו מאמינים שהם מפקדי ה- MTG הטובים ביותר שתוכלו לבנות כרגע.

 • אטרקסה, קולו של פראטורס
 • אדגר מרקוב
 • נרסט, גלות מוארת
 • אראגורן, המאחד
 • טיוויט, מוכר סודות

. אחרי הכל, המפקד כפורמט נתפס בדרך כלל ככיף ראשון, מה שאומר שאתה באמת צריך ליהנות מהסיפון שאתה משחק. .

. . .

.

.

2.

. ג’ודה, המאוחדת, היא חמש מאנה לבן, כחול, שחור, אדום וירוק 5/5 המעניקה את כל היצורים האגדיים שאתה שולט +x/ +x, כאשר x הוא מספר היצורים האגדיים שאתה שולט בו. זו יכולת נפלאה, וסוג הדברים שיכולים לסיים משחק מהר מאוד.

עם זאת, ג’ודה גם קוראת: “בכל פעם שאתה מטיל כישוף אגדי מהיד שלך, כרטיסי גלות מראש הספרייה שלך עד שתגלה כרטיס נונלנד אגדי עם ערך מאנה פחות. . שים את השאר בתחתית הספרייה שלך בסדר אקראי..

. Korvold, Fae Cursed King

אמנם קורוולד אינו מפקד MTG מבוסס אוצר, אך יכולתו מחמיאה לאסימונים קטנים ומפוארים כל כך שהוא יושב לעיתים קרובות על סוג האוצר שסמאוג יקנא בו. .

בכל פעם שכרטיס זה נכנס לשדה הקרב או להתקפות, אתה צריך להקריב קבע נוסף. . .

4.

אחד, אה-אה-אה

. .

. היכולת הזו נכתב: “בכל פעם שאתה מטיל כישוף ערפד נוסף, אם אדגר מרקוב נמצא באזור הפיקוד או בשדה הקרב, צור אסימון יצור ערפד שחור 1/1.”

היכולת להכפיל את מספר הערפדים שאתה מטיל זה מסיבי, ואז להיות מסוגל לתת לכולם יותר כוח וקשיחות על ידי רק התקפה עם אדגר מרקוב.

. נרסט, גלות מוארת

. נרסט, גלות מוארת היא כחול ארבע-מאנה כחול, אדום ולבן 3/4 שנותן לכל היצורים שלך יכולת. יכולת היא יכולת שנותנת יצור +1/ +1 עד סוף התור בכל פעם שאתה מטיל כישוף ללא יצירת. .

בכרטיסו של Narset נכתב: “בכל פעם ש- Narset, התקפות גלות מוארות, יעד הגלות אי -יצירתו, כרטיס נונלנד עם ערך מאנה פחות מכוחו של נרסט מבית קברות והעתק אותו. .

. .

6.

Muldrotha, The Gravetide הוא שישה מאנה שחור, ירוק וכחול 6/6. זה מאפשר לך לנגן אדמה ולהטיל כישוף קבוע מכל סוג קבוע מבית הקברות שלך פעם אחת בכל סיבוב. .

.

.

.

. .

. זו רשימה מגוחכת של יכולות שיוקמו את היריב שלכם.

.

. .

. אתה יכול להקיש על לטריל ועשרה אלפים לא מנוצלים שאתה שולט בו כדי לגרום לכולם לאבד 10 חיים, ואתה צובר 10 חיים. .

. אראגורן, המאחד

הנה מפקד ה- MTG האחרון והגדול ביותר שלנו מ- Tales of Middle Hearth. . . .

. שישה מאנה לבן, כחול ושחור 6/6 עם טיסה ומחלקה שלוש מאפשרת לך להצביע זמן נוסף.

. לכל הצבעה של כל ראיות, חקר. .”

.

. זה אולי פורמט מזדמן אבל זה לא אומר שאין שום אסטרטגיה מעורבת. .

. . להלן רשימת שכבת המפקד הרשמית שלנו לטובה מהטובים ביותר, החל מהקרם של היבול ועד סתם טהור.

תוכן העניינים

הקריטריונים

פאג 'הבלתי ניתן לטיפול - איור מאת רון ספירס

. . כולם משחק הוגן כאן.

ישנם כמה גורמי מפתח בהם אני הולך להשתמש כדי לקבוע את מיקום המפקד:

 • מְהִירוּת. כמה מהיר הסיפון? ככל שהמשחק שלך מהר יותר, כך יזמיך פחות יריבים שלך לקיים איתך אינטראקציה.
 • . . אתה צריך להיות מסוגל להגן על המשחק שלך ולחזור ממצבים שמתבגרים.
 • מספר הצבעים. כשאתה מתעלם מהתקציב, תגלה שככל שיש לך יותר צבעים בזהות הצבע של המפקד שלך, כך ייטב. זה נותן לך יותר צדדיות באילו קלפים אתה יכול לשחק והופך אותך פחות רגיש לשנאה כמו רתיחה.
 • . סיפון שיכול לנצח על הערימה טוב יותר מאחד שזקוק לכל החלקים שלו על המגרש. הדבר נכון גם לסיפון שיכול לנצח בתורו של היריב שלך נגד אחד שלא יכול.
 • . כמה וונקונס שונה יכול הסיפון לרוץ?
 • . .

רובד 1: קרם היבול

. החלק העליון של CEDH. . . עם זאת נאמר, הם . .

אני אעסוק רק בשלושת הראשונים, אבל יש עוד כמה סיפונים שנכנסים לשכבה הזו כמו נג’לה, הבלוקה-פרוח והטימנה פלוס קראום, האופוס של לודביץ ‘.

Tymna the Weaver + Thrasios, Triton Hero קראום, האופוס של לודביץ ‘

Thrasios, Triton Hero

. הם היו בראש משחק המפקד מאז שהפלאש נאסר על פלאש.

. טימנה מביאה לך כמה מהדברים החשובים ביותר במפקד בראש ההרכבה שלך.

. . . . . .

Thrasios ו- Tymna הם גם עלות מאנה נמוכה מאוד עם ערכי מאנה של שניים ושלושה בהתאמה. . . .

.

קנרית ', המלך המוחזר

הנקודה הראשונה בקנרית ‘, לטובתו של המלך המוחזר היא פשוטה: הוא מפקד בן 5 צבעים. . קנרית ‘גם מביא הרבה לשולחן לבדו. למרות שהוא קצת יקר בו, הוא מביא חמש אפקטים שונים ושימושיים. המצב היחיד הנוטה להיות לא רלוונטי במשחק תחרותי הוא הציל.

. הם יכולים גם להעסיק בקלות קווי משולבת המסתמכים על כרטיסים טובים כבר כמו סחיטה של ​​Dockpide ו- Under World Preake. .

. המשמעות היא שאתה לא צריך כרטיס נוסף כדי לנצח את המשחק ברגע שיש לך מאנה אינסופית. .

. .

Kess, Mage Dissidend

. זה מגיע עם אפקט עוצמתי במיוחד: ליקת מקומות ומכשפים מבית הקברות שלך במהלך תורך.

. .

. . אתה יכול גם לגבות את המשולבת שלך עם ה- Counterspells שהיית כדי למנוע מהמתנגדים שלך לנצח אם אתה עושה את זה בתור שלך.

רובד 1.5: CEDH

. ..

. אלה קיימים ב- CEDH ואולי אפילו טובים יותר מאשר סיפוני שכבה 1 במטא ידוע.

זוהי שכבה די גדולה עם כמו חובבי הליוד, כוערים על השמש, את הקנון (דאג לסיפון קסום EDH בהובלת זור?. חלק מה- .5 מפקדים.

גודו, שודד וורלד

. פשוט לשחק את גודו ולקבל את המאנה לצייד את ההגה של המארח, שהוא יכול להנחות, מספיק כדי להתחיל צעדים קרביים אינסופיים ולהרוג את כל מתנגדיך בזכות יכולתו. . .

המשחק של גודו מתפזר לעתים קרובות ל”ספירה ל -11 “, שהוא המאנה הדרושה לשחק אותה ולצייד את ההגה. .

? . גודו הוא מפקד מונו-אדום, מה שאומר שאין לך גישה לכמה מהקלפים החזקים ביותר בפורמט. זה גם מנצח בשדה הקרב, כלומר הסיפון יכול להיות די “רך” להסרה מכיוון שיש רק כל כך הרבה אפקטים של מזלג שאתה יכול לשחק. מצד שני, חסרונות אלה מאפשרים לגודו לשחק קטעי סטקס כמו ירח דם כדי להעניש את היריבים הצבעוניים שלך.

אורזה, לורד אומן גבוה

אחת הדמויות החזקות ביותר של מג’יק ביקום סוף סוף קיבלה כרטיס משלהן, ואיזה כרטיס הוא. .

. ! .

. .

אחד מסיפוני החלוץ של CEDH ואחד המורכבים ביותר לטייס עד כה, מפלצת הגיטרוג היא סיפון שמתחמק מסווגת סיווג. .

הדרכות שלמות נעשו כיצד לבצע כמה מהשילובים המורכבים ביותר של גיטרוג. .

זו פחות או יותר האסטרטגיה היבשת היחידה ב- CEDH, ולא בכדי. .

קרארק, חסר התומכים בהחלט עלה לאירוע בכל מה שקשור למפקדי CEDH חזקים במהלך החודשים האחרונים. ככל שהשחקנים התוודעו יותר ויותר את סגנון המשחקים, מצאו מבנים הדוקים וחזקים יותר ולמדו את הפרטים הקטנים של הכרטיס, רמת הכוח שלו עלתה בהתאם.

אני מאוד נהנה לשחק עם המפקד הזה, אבל אני בהחלט לא אוהב לשחק נגד זה. יותר מדי שחקני קרארק לוקחים הרבה יותר מדי זמן עם גלילי המתים שלהם ומטבע מטבע. אם אתה מתכוון לקחת את הגור הזה לסיבוב, קבל הרבה משחקי תרגול ותרחישים רבים לפני שתעבור ל- LGS שלך ונכשל בשילובים שלך.

רובד 2: CEDH בר -קיימא

מפקדים ברובד זה מעט תת -אופטימליים עבור CEDH. האסטרטגיה שלהם עשויה להיות פגם אחד גדול או שיש פשוט מפקדים טובים יותר. אם נדחפים למקסימום שלהם, כל 5 צבעים או מפקד 4 צבעים עם כחול יכולים להגיע לדרגה זו בזכות איכות קלפים מוחלטת. בגלל זה אתחיל להעריך מפקדים לפי התועלת הכללית שלהם ורמת הכוח שלהם קצת יותר ולא על ידי הסיפון החזק ביותר שלהם.

. מפקדים אלה יכולים בדרך כלל להיתלות ברמות משחק של משחק ואולי אפילו להיות אידיאליות למטאס נישה, אך הם נוטים להיות צעד מטה משכבה 1 ו -1.5 מפקדים.

בדרך כלל מדובר במפקדים המספקים ערך רב כמו אדריק, Spymaster of Trest, או שמתפקדים כ- Combo או Stax Pieces כמו Arbiter Grand Augustin IV ו- Marath, Will of the Wild. הרבה מפקדים שיש להם השפעות עוצמתיות במיוחד אך יקרות מאוד כמו נרסט, מאסטר נאור ורמוס, מנוע דרקון הולכים לכאן.

Ghave, גורו של נבגים

Ghave, גורו של נבגים

Ghave, גורו של נבגים מכונה לעתים קרובות המפקד שהולך “אינסופי עם כל דבר”, וזה שם די מדויק. Ghave קל מאוד לאינסוף עם שום מקום. למעשה, להכין סיפון גאה צְבִיעוּת להרכיב משולבת אינסופית הוא די האתגר.

קלפים כמו המזבח של אשתנוד, המזבח הפיירקסי, ו- Earthcraft הם אולסטארס ב- Ghave. זה סיכם בצורה הטובה ביותר על ידי Tappedout User Pookandpie בפריימר שלהם כ:

אז בגלל x, אני מקבל אינסופי +1/ +1 מונים. בגלל מונים אינסופיים, אני מקבל אסימונים אינסופיים. בגלל אסימונים אינסופיים, זה אומר מאנה אינסופית, ובגלל מאנה אינסופית, אתה צריך להשיג לי צ’יזבורגר. הכל בודק, התקשר לשופט, לא אכפת לי.

Lavinia, Azorius Renegade

Lavinia, Azorius Renegade

Lavinia, Azorius Renegade הוא אחד מאותם מפקדים שיכולים להיות כלב עליון בשולחן CEDH אם כולם משחקים את הסיפון הנכון עבורו. Lavinia ממש משגשגת נגד סיפוני משולבים במהירות גבוהה.

ניתן לבנות זאת דרכים רבות, אם כי האפשרות הפופולרית ביותר היא לבנות סיפון סטקס המעוניין למנף את שילובי הבריכה של Omen. Lavinia אחד מאותם מפקדים שתוכלו לבנות כמעט בכל רמת כוח מכיוון שהכוח שלה מתרפק בכוח המתנגדים שלכם.

Muldrotha, The Gravetide

Muldrotha, The Gravetide

Muldrotha, הכובד הוא אחד המפקדים המזדמנים הפופולריים ביותר וקל לראות מדוע. זה בעלות גבוהה ומספק עומס סירות של ערך כשאתה מדביק אותו על השדה.

סיפוני Muldrotha בדרך כלל משחקים תוכנית משחק בינוני-Y בניסיון למלא את הסיפון שלך עם איזון של סוגים קבועים שונים כדי להפיק את המרב מההשפעה שלו. הסיבה הגדולה ביותר Muldrotha אינה מפקד CEDH אמיתי היא שהיא לא תורמת הרבה לרוב הקומבואים בפני עצמה ובעלת עלות מאנה גבוהה לאין סביבה בסביבה זו.

הרובד הגבוה בעל הכוח הגבוה מיועד למפקדים שיכולים להיות מעיקים במשחק מזדמן, אך כמעט תמיד הם הסיפון הלא נכון להביא ללילה CEDH. לעתים קרובות הם מוכתרים כ”ארכינמי “בשולחנות מזדמנים יותר ויכולים להיות קשה למצוא מקום אליו אלא אם כן אתה מכניס אותם בכוונה כדי למצוא את השולחן הנכון.

מורים, מאנה מהירה ושילובים אינסופיים נדירים יותר ברובד זה, אך לרוב הסיפונים עדיין יש לפחות משולבת אחת וכמה מורים.

כפות אור, קול הקיסר

כפות אור, קיסר

כפות אור, קול הקיסר הוא תוספת אחרונה לרשימה זו מ קמיגאווה: שושלת ניאון. ל- 2/2 לשניים יש יכולת ETB שמאורחת את כל ההילה עם ערך מאנה פחות משלה ומכניסים אותה למשחק המחוברת לעצמה. זו יכולת מגעילה להפליא שיכולה לצאת על הסף במהירות, במיוחד כשאתה מנחה משהו כמו השריון האתרי של סייג ‘או השריון האתרי.

למרות שיש לו יכולות לחימה כל כך ללא תחרות, כפות קלות, קולו של הקיסר מוגבל מאוד בכך שהוא מנצח נזק קרבי, מכניס את כל ביצי ה- CEDH לסל אחד. זה יכול להרוג בקלות בתרחיש אחד לעומת אחד אך לא מצליח להוציא את כל השולחן כראוי. זה מוט הברק האולטימטיבי, ואנשים ישמרו את זה ברגע שתכניסו את המפקד שלכם למשחק.

אל הארבה

אל הארבה

מאז שחרורו אל הארבה היה אחד המפקדים הארכיטיפיים הגבוהים. הפיכת פליירים עם חיפזון בכל פעם שאתה מצייר כרטיס זה אפקט חזק במיוחד גם מבלי שהמפקד שלך יוכל לצייר קלפים.

שילובי האל הארבה עם כמה כרטיסים שכבר טובים בסוג זה של אסטרטגיה כמו המזבח והגולגולת של Ashnod שיכולים לעזור לך להכין מאנה וכקצת פחות פליירים ממה שנשארו לך כרטיסים בספריה שלך. בדרך כלל תוכלו לראות הרבה אפקטים של גלגלים כמו גלגל המזל ואפקטים מדשדשים ביד כמו ארג’ון, הלהבה המשתנה.

אלשה, שמחייכת למוות

אלשה, שמחייכת למוות

אלשה, שמחייכת למוות היא אחד ממפקדי Reenimator המעניינים שם בחוץ, מאחורי אולי שירי, המטפלת של שיזו. יש לו גישה נוחה לכמה יצירות נהדרות סטאקס כמו תאליה, שומר של Thraben בתוספת כמה שילובים קומפקטיים שהוא יכול לרדת מהקברות.

אלשה הוא מפקד נהדר לשחק איתו אם אתה מחפש משחק שונות גבוהה ברובד הגבוה. זה גם לא סובל מהנושא השכיח של מפקדי העוצמה הגבוהה להיות קשה להפחית.

זדה, מטחנת הדרון

Zada, Hedron Grinder הוא אחד ממפקדי סערת היצורים המובהקים. תוכנית המשחק של רוב סיפוני הזדה היא פשוטה: השאירו חבורה של אסימונים לצד זאדה ואז השתמשו באפקטים דמויי Crimson Wisps כדי לצייר חבורה של הסיפון שלכם. משם זאדה משתמשת במנונים וטקסים כדי להרכיב הרבה מאנה.

הסיפון מציע לך הזדמנות לשחק קלפים יוצאי דופן כמו גמביט לוהט להצלחה רבה. זה גם אחד הסיפונים הטובים ביותר לעשות עם תקציב נמוך תוך שמירה על כוח.

רובד 4: מזדמן

. אנחנו מדברים על תרמיל המפקד הממוצע שלך. בעוד שהמפקדים ששימשו עשויים להיות חזקים יותר ממה שהרובד היה מציע, זה בדרך כלל מנוגד לרוב השחקנים שלא מפיקים מהם את המרב. לשכבה זו יש את המספר הגבוה ביותר של מפקדים עם אפקטים מעניינים אבל הם יקרים מדי או חלשים מכדי להיות חומר תחרותי.

מורים, מאנה מהירה ושילובים אינסופיים כמעט ולא קיימים ברובד זה. לפעמים יש לסיפונים כמה מהם, אך רק לעיתים רחוקות מאוד. זה ללא ספק הרובד השופע ביותר. רוב המפקדים נופלים לרובד זה, וזה גם המקום בו היצירתיות הכי משגשגת.

שירי, המטפלת של שיזו

שירי, המטפלת של שיזו

שירי, המטפלת של שיזו היא אחד ממפקדי ההמראה המעניינים ביותר שם, כפי שכבר ציינתי. להיות מוגבל ליצורים של 1-כוח הופך כמה החלטות מהנות לבניית סיפון.

הסיפון בדרך כלל צריך להגן על שירי בכל מחיר כי בלעדיו אתה רק סיפון עם חבורה של יצורים רעים של 1-כוח רעים. אם אתה יכול לעשות זאת, עם זאת, שירי מהווה איום שיש לחשב איתו, במיוחד ברגע שזה יקבל כמה אפקטים של אמני דם.

ODRIC, טקטיקן אדון

ODRIC, טקטיקן אדון

ODRIC, Master Tactician הוא מפקד שמנסה לשחק משחק קסמים הוגן יחסית. אין הרבה שילובים שנכנסים למפקד הזה, או אפילו אפילו כל כך הרבה סינרגיות.

. שבט חייל הוא גם דרך נפוצה מאוד לשחק את המפקד הזה.

ניסוי קראג ‘

ניסוי קראג '

עובדה מהנה: ברוב השפות הסלאביות, “קראג ‘פירושו” סוף.”

זהו אחד המפקדים המזדמנים הבודדים שאוהבים למעשה שילובים אינסופיים. ניסוי קראג ‘יכול להיות משחק כמפקד חצי-קומבו. ברור שיש את האסטרטגיות הרגילות של SIMIC +1/ +1 אסימונים, אך אתה יכול גם להשתמש ביכולתו של קראג ‘לתת לו את היכולת המופעלת של יצור שמתנתק עצמו, ובכך ליצור לולאה אינסופית.

רובד 5: כוח נמוך

הרובד הנמוך הוא המקום בו תמצאו את מרבית המפקדים התת-אופטימליים הפשוטים. למה שתשחק את Jugan, הכוכב העולה במקום מרבית המפקדים הירוקים +1/ +1 אם כל מה שאתה מחפש הוא רמת חשמל?

לשכבה יש גם כמה מהמפקדים הייחודיים יותר במשחק שפשוט ציירו את הקצה הלא נכון של עקומת הכוח. אולי אפילו לא יהיה שום דבר חלש במפקד עצמו. Aboshan, הקיסר הצפאליד הוא מפקד שבטי משובח לחלוטין; זה פשוט קורה שאין הרבה ציפלידים חזקים.

מורים, מאנה מהירה ושילובים אינסופיים בדרך כלל לא משוחקים ברובד הזה. לסיפונים יש כמה לעיתים רחוקות מאוד, אך לעולם לא אם זה לא מתאים ל”נושא “של הסיפון.

קירין השמימית

קירין השמימית

קירין השמימי הוא אחד המפקדים הלבנים הייחודיים יותר שם בחוץ. הדברים הגדולים ביותר מעכבים אותה הם שוויטן גרוע להפליא במפקד וכי ההשפעה של קירין מקשה מאוד על ניצחון המשחק מכיוון שהיא מנגבת גם את הקבועים שלך. קלפים כמו הקונגרנט של אוגין נהדרים בסיפון הזה מכיוון שהם מאפשרים לך לנגב את הלוח בעלות שבחרת.

אוטרופיה המועדפים פעמיים

אוטרופיה המועדפים פעמיים

זו אפקט אחד שהוא פשוט ישר תחת הכוח. אם אוטרופיה הוענק פעמיים שהוענקו לצמיתות, יתכן שהיא תוכל להתעדכן בכמה מהמפקדים החזקים יותר. אבל קבלת דלפק +1/ +1 כשלמו עבור משחק קסם זה פשוט חלש מדי. הסיפון בדרך כלל מנגן כרטיסים דומים מאוד לרוב רשימות ה- Enchantress האחרות, ונשען קצת יותר כבד על יצורי קסם.

אדמארו, ראשית לרצות

אדמארו, ראשית לרצות

למרות האמנות המגניבה, אדמארו, ראשית לרצון, מתקשה להוכיח מפקד אפקטיבי. באופן טבעי הוא נשען לעבר סגנון וולטרון בונה עם השפעתו, אך יש מעט מאוד אפקטים המאפשרים לך לתפעל את היד של היריב שלך באדום.

אם היה כרטיס חדש שמאפשר לך לתת ליריב כרטיסים בחינם ביד, רצוי מעל הגבול בגודל היד, אדמארו עשוי להשתפר, אך סביר להניח שזה לא יגיע לשחק במשחק גבוה יותר.

רובד 6: JANK

שכבה זו מורכבת ממפקדים שהם גרועים לחלוטין, בדרך כלל בהפרש רחב, מאשר אפשרויות זמינות אחרות. מכאן כל מפקדי הווניל מ אגדות . עם זאת נאמר, שם הם .

פאג ‘הבלתי ניתן לטיפול

פאג 'הבלתי ניתן לטיפול

לאחר קריאת הפאג ‘את ההשפעה של הבלתי ניתנת לטיפול, יתכן שאתה תוהה כיצד הסיפונים השימוש בו יכולים אפילו להעלות אותו לשדה. בדרך כלל תשתמש באפקטים שמניעים את צעד הסיום מלהתרחש כמו Sundial של האינסופי או כאלה שמונעים מכם להפסיד את המשחק כמו מלאך פלטינה.

לפאז ‘אין גם התחמקות, כך שההתחברותו להתחבר בפועל ליריב יכול להיות די קשה.

Haakon, Stromgald Scourge

Haakon, Stromgald Scourge

עוד קונונדרום הוא האקון, סטרומג’לד סורג ‘. ברגע שאתה מצליח להכניס אותו לבית הקברות, זה למעשה די כוח שיש לחשב איתו, אבל לעשות את זה יכול להיות ממש קשה.

הדרך היחידה כרגע בפורמט להביא את האקון מחוץ לאזור הפיקוד היא משואת הפיקוד. המשמעות היא שהסיפון ישחק הרבה מורים כדי למצוא אותו ואז ינסה להשליך את האקון בקיום מעונה וכדומה.

מסקנה פיקודית

Lavinia, Azorius Renegade - איור מאת סטיבן בלדין

יש הרבה רמות כוח שונות במפקד, וכנראה יכולתי לפצל כל אחד מהשכבות האלה לשניים או שלושה אם הייתי רוצה. הם פשוט כאן כדי לתת לך מושג כללי לגבי רמת הכוח שאתה יכול לצפות מהם.

שכבות נוטות לחשוב יותר ככל שתטפסו עלייה. בעוד שלשלושה סיפונים מזדמנים יש סיכוי מוצק בתרמיל עם סיפון אחד בעל עוצמה גבוהה, שלושה סיפונים בעלי עוצמה גבוהה יתקשו בכדי להוציא ניצחון מול קנרית המותאמת לחלוטין, המלך המוחזר. הדבר החשוב ביותר הוא לדבר עם קבוצת המשחקים שלך לפני שהמשחק מתחיל.

אבל מה איתך, קורא יקר; איזה שכבה הוא המועדף עליך לשחק בו? ? תודיע לי בתגובות למטה, או תעבור לאי -הסכמה שלנו אם זה יותר הסגנון שלך. המפקד טרם הגיע לזירה, אך עדיין יש הרבה מה לשחק בפלטפורמה הדיגיטלית של מג’יק, אז וודא שיש לך את המורה לזירה שידריך אותך דרך התקדמות השליטה שלך!

Ilija Miljkovac

איליה משחקת קסם מאז 2012. בימינו הוא מבלה את רוב זמנו במשחק MTG ב- MTGO/Arena ושולחן מטבח Edh. הוא לא אוהב יותר מאשר סיפונים יצירתיים של בית ביתי. לפעמים מתפקד. כשהוא לא כותב על קסם, ניתן לראות אותו מכסה את אבטחת הסייבר ותוכנה או סתם משחק מו”פ בבית.