10 כרטיסי הסדרה 3 הטובים ביותר ב- Marvel Snap – Dot Esports, כרטיסים מתוך אוסף הסדרה 3 (אוסף רמה 486) – מארוול הצמד.

0

מארוול סדרה 3 (רמת אוסף 486)

כרטיסים עוצמתיים על גבי רגל כמו טייגר לבן או Ironheart יכולים להפיק תועלת רבה מכך, ובמקביל להגביר את ההשפעה של השלכת סינרגיות. סיבוב ארבע הוא לרוב ההתקנה האליפית תורם להרבה מהסיפונים המבוססים על סיבוב שישה עוצמתי, ללא תחרות, ומאפשר לוונג להתאים בצורה מושלמת לתוכניות משחק כאלה.

10 קלפי הסדרה 3 הטובים ביותר ב- Marvel Snap

צוות דמויות של מארוול סנאפ

מארוול סנאפ מגוון מאסיבי של כרטיסי גיבור ונבל קומיקס מפוצלים על פני בריכות שנקבעות לפי רמת האיסוף שלך. החל ברמת האיסוף 475, סדרה שלוש היא מאגר הקלפים החדשים הראשון לפתיחת הנעילה מארוול הצמד כרגע, המייצג את תחילת משחק הסיום לאיסוף דמויות וכרטיסים חדשים.

סדרה ארבע וחמישה עקבו אחריהם, וכאן מתווספים כל הקלפים החדשים והטובים ביותר, אך סדרות טיפות מעבירות כרטיסים לסדרה שלוש כל כמה חודשים, כך שהדברים תמיד משתנים.

מאגר הקלפים לצייר מכאן גדול ומגוון יותר ברמת הכוח. עם שונות זו ברמת הכוח, ישנם כמה מנצחים ומפסידים ברורים.

10 הסדרה הטובה ביותר שלושה קלפים ב מארוול הצמד, מדורג

10) דוקטור דום

כרטיס דוקטור דום ב- Marvel Snap, עם התיאור שלו למטה

מעריצי קומיקס מארוול לא יכולים להשיג מספיק מהפיקוח הזה, והם ישמחו לדעת זאת דוקטור דום הוא אחד הסדרה החזקה ביותר בשלושה קלפים מארוול הצמד גם כן. לדוקטור אבד.

אבל עובדת העניין היא שדוקטור דום נותר להיות אחד משש העלויות הטובות ביותר בעיקר בגלל יכולתו, המאפשרת לשחקן לזמן שני דומבוטים זה לזה מיקום. המשמעות היא שאתה מקבל ביעילות שלושה כרטיסים בעלות של אחד, וזה טוב במיוחד מכיוון שרוב מפלצות הבוס ישפיעו רק על המיקום שלהן.

9) מיסטר שלילי

הכרטיס השלילי של Mister במארוול הצמד, עם התיאור שלו להלן

להיות כרטיס מגדיל מטה פעם, MISTER שלילי לאחרונה נטרק עם פטיש נרף, מה שהפך אותו למאוזן בהרבה ותואם את שאר הסדרה שלוש. בעלות עלות של ארבעה וכוח של מינוס מינוס, מיסטר שלילי הוא בעל השפעה ייחודית מאוד המאפשרת לשפר את שני הקלפים שכבר הם מחזקים עוד יותר, כמו גם לחזק כרטיסים תחתונים ולהפוך אותם לחזקים מתמיד.

על חשיפת מיסטר שלילית מאפשרת לשחקן לשנות את הכוח והעלות של כל הקלפים בסיפון שלך, ואנחנו לא צריכים לומר לך איך זה משנה לחלוטין את האופן בו הסיפון שלך יפעל. שחקנים המשתמשים במיסטר שלילי יצטרכו לבנות לחלוטין סביב כרטיס זה, למלא את הסיפון שלהם בכרטיסים בעלי עוצמה נמוכה ועלות גבוהה כמו איירון מן וארנים זולה, אם נזכיר כמה.

8) ארס

כרטיס הארס ב- Marvel Snap, עם התיאור שלו למטה

אחרי חובב שהעלה את כוחו מאחד לשלוש, אֶרֶס הוא אחד הקלפים האמינים יותר במשחק וחובה בכל סיפון הרס. הוא נהדר לאפשר להרוס כרטיסים כמו נובה, באקי בארנס, דדפול, וולברין ונמרוד, ולפינוי נתיבים והוספת כוח כולל.

הוא גם נהדר לאפשר קלפים כמו מוות וקנול והפך למועדף בכמה סוגים שונים של סיפונים בזכות השירות שלו. החוף היה מתאים לאחד הנבלים והאנטי-גיבורים הפופולריים והאהובים ביותר של מארוול.

7) מוות

כרטיס המוות במארוול הצמד, עם התיאור שלו להלן

להיות כרטיס השמות של סיפוני המוות/Deathpool, מוות במקרה הוא רק התשלום הטוב ביותר להשמדת הקלפים שלך. כרטיס זה מסקרן ביותר, בעיקר בגלל שיש לה עלות של תשע – הגבוה ביותר מכל כרטיס ב מארוול הצמד.

בעוד שעל פני השטח הכרטיס עשוי להיראות כאילו כמעט בלתי אפשרי לזמן מכיוון שהמשחקים בדרך כלל נמשכים רק שש סיבובים, היכולת שלה גורמת לעלות המוות להפחתת אחד לכל קלף שנהרס לאורך כל המשחק.

לעתים קרובות שותף לצד מחזות פנים אחרונים אחרים שעולים לך בכל מקום מאפס לשלוש, המוות מפנה מקום לתור שש שכבות שבדרך כלל מתקיימות. היא גם משחקת במיוחד עם גל, וכששני הקלפים הטובים ביותר בסדרה שלוש סינרגיות יחד בדיוק כמו שאתה מדמיין דברים אליהם, זה לא ייראה כל כך טוב ליריב.

השמדת הקלפים שלך עשויה להיראות קצת מוזרה לשחקן הלא מנוסה, אבל ברגע שתעבור למשחק גבוה יותר, תבחין שיש סיפונים שנבנים אך ורק סביב הורדת הקלפים שלהם.

6) She-Hulk

כרטיס She-Hulk במארוול סנאפ, עם התיאור שלו למטה

ג’ניפר וולטרס אולי עורכת דין ביום, אבל היא כן She-Hulk בלילה, מתאים יפה למספר סיפונים וסינרג’י עם לא מעט קלפים שונים. היא הפכה במהירות לחובה אחרת אם היא מופיעה בחנות האסימון שלך לסדרה שלושה קלפים.

אתה יכול לבנות סיפון סביב בניית אנרגיה עם כתם שמש על ידי העברת סיבובים והפחתת עלות האנרגיה שלה, להוסיף כמות עצומה של כוח בתור אחד, והיא כואבת במיוחד להתמודד עם סיפוני גלי המוות.

גם אם אתה לא מוריד את העלות שלה בתור שש, אתה יכול להשתמש בה אז לקבלת ספייק כוח גדול בסיבוב הסופי. אם הדברים לא נראים בדרך שלך אתה תמיד יכול לסגת, אבל She-Hulk נותן לך לא מעט אפשרויות להפוך את הגאות ברגעים האחרונים של א לְצַלֵם התאמה.

5) גל

כרטיס הגל ב- Marvel Snap, עם התיאור שלו למטה

קלף נוסף שתבחין בתדירות גבוהה יותר בין הדרגים הגבוהים יותר של משחק תחרותי, גַל מוכיח כמיזוג במניפולציה של עלויות כרטיסים ונחשב לאחד החזקים בגומחה שלה, קל וחומר אחד הקלפים הכוללים החזקים ביותר במשחק.

היכולת של הגל של WAVE מגדירה את העלות של כל כרטיס ביד לארבע במהלך התור הבא, והופכת אותם לתחנות כוח בלתי צפויות. לעתים קרובות נראה גל משמש בשילוב עם אודין ל”נעילה רכה “את היריב שלך מלהשמיע מספר קלפים בסיבובים הסופיים שלהם.

עם משחק שמבוסס סביב מתחזק בהדרגה ככל שהמשחק נמשך, עלויות מניפולציה של כרטיסים יכולה לעצור שחקן ברצועות שלהם לפני שהם יוכלו לברוח עם המשחק. גל מעניק לך גישה לכרטיסים בעלות גבוהה בעלות גבוהה בתור שלך חמש, שאפשר לעקוב אחריהם עם כרטיסים חזקים עוד יותר בתור שש.

4) Lockjaw

כרטיס Lockjaw ב- Marvel Snap, עם התיאור שלו למטה

צַפֶּדֶת יש השפעה מאוד ייחודית, וקשה להתווכח נגד ההשפעה שהיא עושה בכל משחק נתון שהוא מופיע. זהו כרטיס מיוחד שלעתים קרובות יש צוותים שלמים שנבנו סביבו. מארוול הצמד מאוזן ברובו סביב העובדה שלכרטיסים חזקים יש גם עלויות גבוהות.

עם Lockjaw, אתה בעצם “בוגד דברים במשחק”, מכיוון שכשאתה משחק קלף במיקום של Lockjaw, הוא מחליף את עצמו לכרטיס אקראי מהסיפון שלך, ומאפשר לך לחתוך בעדינות את העלויות הגבוהות הקשורות לזימון קלפים חזקים, מה שיכול להשפיע על האופן בו המשחק הולך באופן משמעותי.

המשמעות היא שעם מאגר ראוי לשבח של מפלצות בעלות נמוכה, אתה יכול לנגן באופן תיאורטי את שלושתם במיקומו של Lockjaw, להחליף אותם לכרטיסים יעילים וחזקים יותר-בעיקר “רמאות” עבור כרטיסים גדולים שלא שילמת עבורם.

3) מיסטיקה

כרטיס המיסטיקה ב- Marvel Snap, עם התיאור שלו למטה

תַעֲלוּמָה הוא כנראה אחד הסדרה המאוזנת ביותר שלוש קלפים ב מארוול הצמד עם יכולת פנטסטית על גבי רגל שהיא משתנה במשחקים בשילוב נכון.

היכולת המתאימה לכרטיס זה קובעת שכאשר הכרטיס הזה נחשף אם לכרטיס האחרון שהושמע היה יכולת מתמשכת, קלף שלוש האנרגיה של מיסטיק מרוויח אותו.

אם אתה יכול לחשוב על כרטיס מתמשך חזק ב לְצַלֵם—פטריוט, איירון מן, קא-זאר וכו ‘.- אז מיסטיקה מאפשרת להם פעמיים ויכולה להשאיר את היריב שלך מלוח בזמן שהם לוחצים על כפתור הנסיגה.

2) וונג

להיות דמות אהובה ביקום הקולנועי של מארוול, תוך שהוא קורה גם הוא בחירה בולטת מארוול סנאפ מטה היא לא בדיחה. וונג התברר כאחד הקלפים הכי מהנים לשחק איתם.

וונג מתגאה ביכולת מתמשכת המאפשרת לאפקטים במיקום זה לקרות פעמיים על גילוי, מה שהופך בקלות חלק מהכרטיסים הבינוניים לבהמות מוחלטות, ומספק להם חובבים ויתרונות נוספים עבור עלות אחת.

. סיבוב ארבע הוא לרוב ההתקנה האליפית תורם להרבה מהסיפונים המבוססים על סיבוב שישה עוצמתי, ללא תחרות, ומאפשר לוונג להתאים בצורה מושלמת לתוכניות משחק כאלה.

השילוב של וונג עם מיסטיק הוא כרגע אחד הקטלניים ביותר במשחק, ובאופן יעיל מרוכז את יכולות החשיפה של שני קלפים נוספים.

1) Magik

כרטיס Magik ב- Marvel Snap, עם התיאור שלו למטה

ב מארוול הצמד, כששחקנים מקבלים את המיקום בשם Limbo – שמוסיף תפנית שביעית למשחק שלהם – הוא מעביר משמעותית את האסטרטגיות ששני השחקנים צריכים להשתמש בהם. Magik הוא קלף ייחודי מכיוון שהיא משנה את המיקום בו היא שיחקה בלימבו, ויוצרת תזוזות דינמיות מעניינות סופר מעניינות באמצע המשחק.

החיסרון הקטן כאשר Magik הוא שאי אפשר לשחק בה בתור שש, אבל עם החוף שלה שהפך את העלות שלה רק לשלושה אנרגיה, היא תמיד תעניק לשחקן שתי סיבובים לאחר שהועברה. היא מנוגדת למספר קלפים, אבל עכשיו היא רק שלוש טיפות מוצקות ואחד הקלפים הכוללים הטובים יותר במשחק.

כפי שכמה היו מצפים, Magik הוא לא כרטיס הקרבה חד ממדי ללא שום ערך אחר מהתפנית הנוספת שהיא מספקת, והחזקת שלוש כוח נותנת את הקצה שהיא צריכה להיות כוח להתייחס אליו. .

יאש הוא סופר עצמאי שממוקם במצב הטרופי של גואה, הודו. עם דגש על פוקימון תחרותי, הוא גם כותב מדריכים כלליים במשחקי הווידיאו האהובים עליכם. יאש כתב לאתרים כמו Dot Esports ו- TouchTapplay, ויש לו אהבה מובהקת לכותרות משחקי וידאו אינדי.

מארוול סדרה 3 (רמת אוסף 486+)

כשאתה משחק את זה, שחק אשליות למיקומים אחרים. להסוות את זה כאשליה עד שהמשחק מסתיים.

על גילוי: אם לכרטיס האחרון ששיחקת יש מתמשך, העתק את הטקסט שלו. (אם זה במשחק)

על גילוי: הוסף 3 כרטיסי 6 עליות אקראיים ליד שלך.

מתמשך: אם אתה קדימה על ידי 10 כוח כאן, +4 כוח למיקומים אחרים.

מתמשך: +5 כוח אם זה הכרטיס היחיד שלך כאן.

מתמשך: לכרטיסים שלך ללא יכולות יש +2 כוח.

על גילוי: .

על גילוי: בתור הבא, אתה מקבל +1 אנרגיה.

על גילוי: אם זה במיקום האמצעי, החלף את המיקומים של כל מיקום.

כרטיסים שלא התחילו בסיפון שלך עלות 1 פחות. (מינימום 1)

מתמשך: כרטיסי אויב במיקום זה יש +2 כוח.

על גילוי: אם אתה מנגן בכרטיס כאן בתור הבא, +5 כוח.

על גילוי: דשדוש 2 סלעים לסיפון של היריב שלך.

על גילוי: לגנוב מתמשך יכולת מכרטיס אויב אקראי במיקום זה.

מתמשך: +2 כוח לכל כרטיס ביד היריב שלך.

על גילוי: הסר את היכולות מכולם מתמשך כרטיסים ביד ובסיפון.

אתה לא יכול לשחק את זה במיקום הנכון. על גילוי: הוסף חלל כוח -10 למיקום הנכון.

מתמשך: כרטיסים ביד שלך עולים 1 פחות. (מינימום 1)

על גילוי: הגדר את כל הקלפים כאן לכוח הבסיס המקורי שלהם.

על גילוי: הוסף כרטיס 1 אקראי לכל מיקום.

עולה 1 פחות עבור כל אנרגיה שלא הושקעה בתור אחרון.

על גילוי: אם אתה משחק את הכרטיס הבא שלך כאן, הכפיל את הכוח שלו.

על גילוי: תן את כרטיסי 3 העלות האחרים שלך +2 כוח.

על גילוי: לעבור למקום אחר ולמשוך כרטיס אויב מכאן לשם.

מתמשך: יש את מתמשך השפעות של כל כרטיסי האויב.

על גילוי: הגדר את הכוח של הכרטיס הזה שווה לזה של הקלף האחרון ששיחקת. (אם הכרטיס הזה נמצא במשחק)

על גילוי: הוסף שד ליד שלך.

על גילוי: לדשדש mjolnir לסיפון שלך.

לאחר משחק כאן קלף, הקלף הזה מתחלף לצדדים.

מתמשך: לכרטיסים האחרים שלך יש -1 כוח.

על גילוי: צור ארבעה מל”טים של 1 עוצמה זה בזה במיקום.

על גילוי: הגדר את כל הכרטיסים במיקום זה ל -3 כוח.

על גילוי: השמיד את הקלפים האחרים שלך במיקום זה. הוסף את הכוח שלהם לכרטיס זה.

על גילוי: היריב שלך מקבל שליטה באחד הקלפים האחרים שלך במיקום זה.

הכוח הסודי שלי הוא שאני עושה דברים.

על גילוי: כל הכרטיסים עולים 4 עד סוף התור הבא.

מתמשך: שֶׁלְךָ על גילוי יכולות במיקום זה מתרחשות פעמיים.

על גילוי: הפגע בכרטיסים האחרים שלך במיקום זה עם 1 כוח.

על גילוי: הסר את היכולות בכרטיס הבא שאתה משחק.

סקירת משחק

מארוול הצמד משחרר את Marvel Multiverse השלם למלחמת קלפים מהירה בקצב מהיר, אסטרטגי, אסטרטגי,. הרכיב את הצוות שלך מסגל חלומות ללא גבולות של גיבורים ונבלים, אוסף אינסוף סגנונות של גב קלפים, וחווה משחק מעוצב – הכל תוך שלוש דקות בלבד

בדוק את זה באתר הרשמי

לְצַלֵם.. | מדיניות פרטיות | תנאים והגבלות

רשימת כרטיסי מארוול הצמד 3 רשימת כרטיסים (ספטמבר 2023): מדריך סדרה 3

רואל באטלר

מדריכי EA FC24

למארוול סנאפ יש המון קלפים לשחקנים לאסוף ולהילחם איתם. הקלפים האלה מחולקים לבריכות נפרדות כך ששחקנים חדשים יותר לא מוצאים את עצמם עולים נגד לווייתני רוצחים שמשחקים מאז בטא. שתי הבריכות הראשונות אמורות לעזור לשחקנים להתאקלם במשחק, אך רוב הוותיקים יגידו לכם שהקפיצה מבריכה 2 לבריכה 3 היא מסיבית.

ישנם 70+ קלפים בבריכה 3, הכי הרבה מכל בריכה בכל המשחק. בנוסף, רכישת כרטיסים אלה אקראית מעט. במקום לקבל כרטיסים חדשים באופן קבוע כמו בבריכות 1 ו -2, שחקנים יפתחו כעת מטמון אספן עם סיכוי להכיל כרטיס בריכה 3. כאן המשחק הופך להיות הרבה פחות כיף עבור אנשים מסוימים מכיוון שלא רק שתוספות הכרטיסים הרגילות לאוסף שלך נעלמו, אלא שעכשיו אתה צריך להתמודד מול שחקנים עם טונות של קלפים נדירים.

עם זאת, אם אתה יכול לדחוף ולהמשיך לשחק, האוסף שלך ימשיך לצמוח תוך זמן קצר. חשוב לדעת באילו כרטיסים אתה עומד בבריכה 3, כך שמאמר זה יכסה כל כרטיס בריכה 3 במארוול הצמד!

תוכן העניינים

מארוול הצמד

כל כרטיס סדרה 3 ב- Marvel Snap

להלן רשימה של כל כרטיס סדרה 3 ב- Marvel Snap. יש לציין כי המפתחים הצהירו כי בעתיד, כרטיסים מסוימים יועברו מסדרה 5 לסדרה 4 ומסדרה 4 לסדרה 3. זה נקרא ‘טיפת הסדרה’ ובדרך כלל מתרחש בעקבות יציאת התיקון החודשי של המשחק.

חלק מהכרטיסים זמינים באופן בלעדי דרך מעבר העונה. לאחר סיום העונה הספציפית, הכרטיס יוכל לרכוש באמצעות אמצעים רגילים.

לאחר שחרורו של ספטמבר 2023 עדכון, יש עכשיו 99 כרטיסי הצמד של מארוול בבריכה 3. הנה הרשימה המלאה.

רשימת כרטיסים של מארוול הצמד 3

וזה כרגע כל כרטיס סדרה 3 ב- Marvel Snap! צאו לשם וקבלו חוטפים!

מארוול הצמד

לקבלת חדשות Marvel Snap, הקפד לבדוק את החלק הייעודי שלנו או התבונן בכמה מהמדריכים והמדריכים שלנו ממש מתחת:

Big Bads ובריכות כרטיסים –

הסיפונים הטובים ביותר –

מדריכי משחק –

קניית מדריכים –

מדריכי טק

רואל באטלר

נכתב על ידי רואל באטלר

רואל הוא סופר עצמאי שפורסם בתוכן באתרים מוערכים מרובים, כולל Den of Geek, Qooapp, Fandomspot, Zenplus ועוד. הוא קנאי גאצ’ה במשרה מלאה שמכורה כרגע לרכבת הכוכבים של הונקאי. בזמן שהמתין לכוח השביל שלו להתאושש, הוא יבלה את הזמן בהגעה לדרגה אינסופית במארוול הצמד או להילחם על טרה פשיטה האחרונה בפוקימון סקרלט וסגול. חובב כל הדברים נינטנדו ואנימה, רואל מוכן לכסות את המהדורות האחרונות וכל דבר חדש שתופס את עינו! אתה יכול גם להגיע אליו ברובוטלר.com.