10 זרעי Minecraft הטובים ביותר לשנת 2022 | HP® Tech לוקח, 10 זרעי Minecraft הטובים ביותר בשנת 2023

0

10 הזרעים הטובים ביותר של Minecraft

Contents

אם אתם אוהבים לחקור את עולמה של Minecraft ולחפש אוצר מוסתר במקומות שונים, אז זהו אחד הזרעים הטובים ביותר של Minecraft שתוכלו לבחור. זה מאפשר לך לחקור כמה איים אחרים ולמצוא אוצרות נסתרים ולשלל. שם מספר פריטים מדהימים לחפש ולחפש באיים האלה. פריטים אלה כוללים נאגטס זהב, חרבות ברזל, טוניקות קסומות, מטילי זהב ועוד ועוד. מלבד האיים, שתי ספינות טרופות מכילות הרבה שלל ואוצר נסתר. אתה יכול למצוא גם את מפות האוצר הקבוצות על הספינות האלה ולחפש את האוצר במיקומם.

10 זרעי Minecraft הטובים ביותר לשנת 2022

שֶׁלְךָ מיינקראפט החוויה מעוצבת על ידי המקום בו אתה בוחר להוליד, וזו הסיבה שכל כך חשוב לבחור את הזרע הנכון עבורך. זרעי Minecraft הם שהופכים את המשחק למעניינים ומציגים אתגרים חדשים במשחקים, בין אם אתם מעדיפים סביבה פסטורלית או אחת עשויה קרח ושלג.

עם זאת, חלקם טובים יותר מאחרים, וידיעה מה זמין יכולה לעשות את כל ההבדל באופן שבו חווית המשחק שלך מובנית.

זה אולי נראה כאילו יש אספקה ​​בלתי מוגבלת של זרעים והאמת היא שגיימרים תמיד יוצרים עולמות חדשים לחקור. ניפוי של כולם יכול לקחת ממש מזמן המשחק שלך בפועל, כך שטוב לדעת אילו אפשרויות הכי מושכות – והכי הכיף.

מה הם מיינקראפט זרעים?

מיינקראפט זרעים הם קודים המייצרים את העולמות שאתה משחק בהם. הם מכסים מגוון רחב של מקומות, כולל מבוכים ונופים עכורים עם נוף מדהים. לאחר יישום, קודים אלה יוצרים עולם בו תוכלו לבנות ולחקור.

הם יכולים לשנות את אופי המשחק שלך ואת סוג היצירות שאתה רוצה לבנות עם ההגדרה שלך. .

עולמות אקראיים לעומת זרעים בהתאמה אישית

בעוד שחלק מהשחקנים נהנים לקפוץ לעולם שנוצר באופן אקראי, אחרים אוהבים לקבל קצת יותר שליטה על סוג המשחק שהם משחקים או על סוגי המשאבים שהם יכולים לגשת אליהם.

המותאם אישית מיינקראפט זרעים מאפשרים לך להתאים אישית את כולו מיינקראפט ניסיון. זרעים מתאימים את המשחק עבורך והם מספקים תוכנית ייעודית יותר לגבי מה שאתה הולך לבנות ומה אתה יכול להשיג במהלך המשחק.

לבחירת זרע, הזן את הקוד המשויך לזרע זה. כמעט כל הקודים הם סדרת מספרים בערכים שליליים או חיוביים. אם אינך משתמש בערך מסוים, המשחק ישתמש אוטומטית בזרע אקראי שלא בחרת.

מציאת זרעים חדשים

אם אתה רוצה לחפש כמה זרעים חדשים לשימוש, הקפד לבדוק את ה- iOS ו- Android App Seeds Pro. זו אפליקציה מבוססת קהילה המאפשרת לך לשתף זרעים עם חברים ברשת ולדון בהם בפירוט.

הכי טוב, אתה יכול לקשר את שלך מהדורת כיס Minecraft (PE) חשבון כך שתוכל להוריד בקלות את הטוב ביותר Minecraft PE זרעים שנוצרו על ידי משתמשים אחרים.

כיצד ליצור א מיינקראפט עולם עם זרע

אם אתה רק מתחיל פנימה מיינקראפט, יצירת עולם חדש במשחק הרבה יותר קל ממה שאתה יכול לחשוב. . Minecraft PE מאפשר גם ליצור עולמות נפרדים מהאקראיים שנוצרו אוטומטית על ידי המשחק.

למהדורת Java במחשב או ב- Mac

 • הקלק על ה “ליצור עולם חדש“כפתור
 • מסך אחר יופיע במקום בו תוכלו לבחור “עוד אפשרויות עולמיות.”זה המקום בו תרצה לקבל את הקודים שלך
 • הזן את המספר לזרע שאתה רוצה
 • לאחר שתסיים, לחץ על “ליצור עולם חדש“והזרע שלך יאתחל

ליצור נפרד Minecraft PE עולמות

 • הקש על “חָדָשׁ“כפתור קודם ואז לחץ על”“כפתור
 • בשלב הבא, הקש על “זֶרַע“לפני שנכנס לערך הזרע שלך בתיבה המסופקת
 • לאחר שהכנסת את המספרים המתאימים, הקש “בוצע” ואז “ליצור עולם!“לטעון את זה

ההבדלים בין מיינקראפט זרעים במחשב, נייד ומסוף

מיינקראפט יש כמה צורות משחק שונות של משחק, וזרעים עובדים קצת אחרת בכל סוג. מיינקראפט על קונסולה מאשר אלה במחשב ובמובייל, כלומר שלכל בסיס יש פנדום משלו ויש לו מפרט נדרש שונה.

Minecraft PE זרעים

ההבדל העיקרי בין המחשב ל פ גרסאות הן שהעולמות האחרונים הם רק 256 x 256 בלוקים בגודל, מה שמקשה על יצירת מגוון עולמות לשחקנים. נכון לשנת 2015, שיתוף זרעים דרך נייד או מחשב היה זהה פחות, אך יתכן שתזדקק לקודים אלטרנטיביים תלוי באיזו מערכת אתה משתמש.

זרעי קונסולה

עבור קונסולות, תצטרך לקבוע איזה מהם אתה משחק לפני שתמשיך. ה מיינקראפט זרעי ps4 שונים מ מיינקראפט זרעי PS3 או מיינקראפט Xbox 360 זרעים, למשל, ואין שום ערובה שתשריץ את מה שאתה מחפש אם אתה משתמש באותם קודים על פני פלטפורמות.

מאמת את שלך מיינקראפט גִרְסָה

לפני הכניסה לזרע, וודא שהוא מעוצב באופן ספציפי לפלטפורמה שלך כך שתסיים עם הזרע התואם מוכן לשחק. אין גם כמעט הרבה זרעים לקונסולות כמו שיש במהדורות האחרות, אך יותר נוצרים כל הזמן.

מיינקראפט אז זה יכול להריץ את הזרעים שאתה רוצה. אם יש ספק, בדוק כפול כדי לוודא.

יתכן שתצטרך לחזור חזרה לגרסאות מדור קודם של המשחק על מנת לבחור את הזרעים שאתה רוצה, אם כי קל מאוד לעשות זאת אם אתה צריך.

לבחירת הגרסה שלך:

 • פתח את המשגר, לחץ על “אפשרויות השקה“ואז”“כפתור
 • הזן בגרסה של מיינקראפט תרצה להשתמש
 • חזור ל “חֲדָשׁוֹת“אזור, שיטען את הגרסה הנכונה ויאפשר לך לשחק

10 הכי טוב מיינקראפט זרעים

קביעת הטוב ביותר מיינקראפט זרעים אינה משימה קלה, במיוחד מכיוון שהיא יכולה לרדת לדעה אישית, תלוי איך אתה משחק ומה אתה נהנה לעשות במשחק.

עם זאת, זרעים מסוימים הם בין קרם היבול על סמך מספר הפעמים שהוזנו והמשך הפופולריות שלהם. מיינקראפט זרעים שתוכלו לנסות בפעם הבאה שתשחק.

1. אי זרעי Minecraft

אוצר קבור ולשלל נסתר הופכים את הזרע הזה למרגש מייד. עם כמה איים זמינים לחקור, יש לך הזדמנות לאסוף מספר פריטים מגניבים, כולל 2 טוניקות קסומות, 6 נאגטס זהב, 8 מטילי זהב, חרב ברזל והרבה יותר.

. התבונן במפת האוצר הקבורה כדי שתדע לחזור למקום בו הוצאת.

2. מקדש אבדון

ברוך הבא לג’ונגל! אתה תוליד ממש ליד מקדש במקום נוח בו אתה יכול לעבור למדבר או לביומה בג’ונגל – הבחירה היא שלך. תצטרך לחקור ביסודיות לפריטים, ולהיזהר מהכדורים שמשתלטים על אזור זה.

זרוע את עצמך בשלב מוקדם ואתה צריך להיות מוכן לחוות משחק הישרדות מדהים. כמו כן, אל תשכח לבדוק את הנהר, האוקיאנוס וההרים לקבלת פריטים נוספים.

3. שיר של קרח וצריח

זרע קפוא זה מציע הרפתקה ייחודית וקצת אתגר. הדמות שלך תוליץ על שפת יער. משם, פנו לכיוון הנהר הקפוא בו תתחיל לראות דוקרני קרח עולים מהאדמה.

יתכן שתראו גם כמה דובי קוטב וארנבים מסתובבים, אך אל תדאגו, הם לא מזיקים. אסוף כמה משאבים והתחל לבנות בזרע קריר ומסקרן זה.

 • שם זרע: כרע
 • קוד זרעים: 2223210
 • מערכת: מהדורת כיס/מהדורת PE/Bedrock

4. שרץ חווה אולטימטיבי

אם אתה אוהב בעלי חיים (במיוחד בצורת הווקסל, מיינקראפט בעלי חיים), זה הזרע בשבילך. תוליד ממש באמצע חווה הכוללת סוסים, חזירים, כבשים וברווזים.

הקפד לאסוף את המשאבים שלך מהביומה של סוואנה הסמוכה כדי להשיג את הפחם והאבן הדרושה לך כדי לבנות את החווה שלך. לאחר שתתחיל את הכבשן שלך, אתה מוכן לתת לדמיון שלך להשתולל ולמתאם את בעלי החיים האלה.

5. הכפר שנחתך לשניים על ידי ראווין

תוכלו להוליד ממש ליד כפר קטן שקרוב למספר ביומים שונים כולל מישורים, ואוקיאנוס ויערות. העולם הוא ביתו של נקיק גדול, ושם תוכלו למצוא את העפרות הדרושות בכדי ליצור (סולמות מומלצות מאוד). חלק מההרפתקה הוא אינטראקציה עם העולם המאתגר הזה ולראות איך אתה יכול לעקוף את הפיצול המסיבי בכדור הארץ כשאתה בונה.

.

עם שני כפרי סוואנה הממוקמים בזרע זה, תהיה לך גישה להרבה משאבים כך שתוכל לבנות לתוכן הלב שלך. מימין, יש לך “כפר אוקיינוס ​​סוואנה גדול”, שהוא מקום טוב להתחיל לחפש פריטים ומשאבים.

לאחר שתאספת את מה שאתה צריך, ייתכן שתרצה להתרחב לביום המישורים או לפנות אל “כפר סוואנה ההר.”שם, תמצא עץ לבניית יצירת המופת הבאה שלך.

 • שם זרע: גרם
 • קוד זרעים: 508164565
 • מערכת: מהדורת כיס/מהדורת PE/Bedrock

7. הישרדות באי הסוס

האם אי פעם רצית לגור באי נטוש מלא בסוסים? הזרע הזה מוליד אותך באי קטן בו – ניחשתם נכון – החברה היחידה שלכם היא עדר סוסי בר. יש גם ספינה טרופה בקרבת.

זרע זה בהחלט מכוון יותר לחקירה ולא לבנות, אבל אתה יכול ליהנות מאוד לחפש אוצר ואינטראקציה עם הסוסים הידידותיים באי.

8. הטיטאניק

כפי שאתה יכול לדמיין משמו, זרע זה כולל ספינה ספינה וקרח כמוקד העיקרי שלו. אבל יש כמה תכונות לא צפויות שכדאי לבדוק גם כן. תוכלו למצוא אי סמוך עם ג’ונגל שופע ובור ענק בו תוכלו למצוא את המשאבים הדרושים לבניית היצירות שלכם.

לרוע המזל, זרע זה לא מגיע עם שיר מפורסם מסוים של סלין דיון, כך שתצטרך להוסיף את עצמך.

9. מקדש ג’ונגל של יהלומים ועצמות

הערה: השלל שונה בזרע זה תלוי בפלטפורמה שלך.

תגיעו לצד המערבי של אי ג’ונגל, שם תוכלו להיכנס למקדש מלא בכמה שלל מדהים. יחד עם 2 יהלומים להתכנס, יש כמה. ? עם זאת, זהו מקום נהדר להתחיל לבנות את האימפריה החדשה שלך או פשוט לחקור את הג’ונגל. אם אתם מחפשים עוד כמה משאבים, חזרו על פני המקדש לאוקיאנוס, שם תוכלו למצוא מכרה ומערות עכביש שודדי עכביש.

 • קוד זרעים: 87953651674304230
 • מערכת: מהדורת PC/Mac/Pocket/PE/מהדורת סלע

. מאחז הפילגר

מחפש את אחד הזרעים החדשים ביותר שמנצל את מלוא הגרסה 1.14? תרצה לבדוק את “המאחז של פילגר”, שמוסיף כמה אלמנטים התגנבות יחד עם העולם שהוצאת.

הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא להתגנב עד לראש המגדל על פני הכדורים המצוידים בקשתות. הימנע מלהיתפס ותוכל לגשת לקשת הקופה שלך, שנמצאת בחזה.

סיכום

יש סיבה לכך מיינקראפט נשאר פופולרי כל כך מאז יציאתו בשנת 2009. יחד עם השילוב הייחודי שלה בין יצירתיות וחקירה, קלאסיקה נצחית זו עוברת כל הזמן שינויים ועדכונים, לעתים קרובות באמצעות מגוון הטוב מיינקראפט זרעים הזמינים כיום.

לבחירות שלנו, כמה מהזרעים החדשניים יותר המאפשרים לשחקנים להיות הכי הרבה חקר הם מקדש ג’ונגל של יהלומים ועצמות וכן כפרי סוואנה במישורים הגדולים.

זרעים אלה מציעים מגוון אפשרויות שלל ובנייה, והם מאפשרים לכם לחקור שעות לאחר מכן. בעזרת הזרעים המומלצים הללו תוכלו לחוות לקחת על עצמו מיינקראפט ולהפוך אותה לחוויה חדשה בכל פעם שאתה משחק.

על הסופר

דניאל הורוביץ הוא סופר תורם עבור HP® Tech לוקח. דניאל הוא סופר מבוסס ניו יורק ונכתב לפרסומים כמו ארה”ב היום, מגמות דיגיטליות, מגזין בלתי ניתן להשגה וכלי תקשורת רבים אחרים.

10 הזרעים הטובים ביותר של Minecraft

הסופר אווטאר

מה המשמעות של זרעי Minecraft? מהם זרעי ה- Minecraft הטובים ביותר? כיצד להשתמש בזרעי Minecraft? אם יש לך שאלות כאלה, אתה במקום הנכון.

האם תהית אי פעם מדוע אתה מוליד במקום מסוים, מוקף בנופים ספציפיים? . Minecraft בוחר מיקום באופן אקראי לכל שחקן. אבל ממש כמו כל הדברים האחרים ב- Minecraft, אתה יכול גם לשלוט על המיקום בו אתה רוצה להשריץ. כאן תוכלו להשתמש בזרעי Minecraft כדי לעשות זאת.

זרעי Minecraft הם הקודים בהם משתמשת Minecraft כדי לבחור עולם סביב השחקן. זה כולל הכל מנופים, ציוני דרך, מבוכים ועוד ועוד. אתה יכול להתאים אישית את העולם סביבך כמו שאתה רוצה. אבל בשביל זה, אתה בוחר את זרעי המיינקראפט הטובים ביותר המתאימים ביותר לצרכים ולדרישות שלך. וזה נראה בלתי אפשרי ללא מדריך ראוי. לכן, כדי לעזור לכם למצוא את העולם הטוב ביותר, אנו הולכים לרשום את 10 הזרעים הטובים ביותר של Minecraft בהם תוכלו להשתמש כדי לייצר עולם סביבכם בהתאם להעדפותיכם.

עולמות אקראיים לעומת עולמות מותאמים אישית

ישנם שני סוגים של שחקנים ב- Minecraft, אחד שפשוט קופץ למשחק בעולם אקראי ללא כל העדפה. מצד שני, חלק מהשחקנים רוצים להיכנס לעולם שהם יודעים עליו. Minecraft מייצר עולמות עבור כל שחקן באופן אקראי מבלי לספק להם העדפות. אך בזמן השימוש בזרעים, ניתן להגדיר את העולם שהם רוצים להיכנס אליו בהתאם להעדפותיהם ותנאים שלהם. בעזרת זרעים, אתה תמיד יכול לקבוע את העולם שאתה רוצה להיכנס אליו ולהעדיף את העולם והסביבה המועדפים עליך סביבך.

כיצד ליצור עולם משלך עם מיטב זרעי ה- Minecraft

יצירת עולם במיינקראפט היא אחד הדברים הקלים ביותר שתוכלו להשיג. זה לא דורש שום סוג של מיומנות או טכניקה כדי ליצור עולם משלך ב- Minecraft. אתה צריך להכניס את זרע Minecraft לגנרטור העולמי ולהתחיל עם העולם המותאם אישית שלך.

 1. לאחר פתיחת Minecraft במחשב האישי שלך, לחץ על כפתור “צור עולם חדש”.

כיצד ליצור את העולם-עולם-עולם-עם-זרע-זרע-זרע-מינון-מינקרט

 1. בחלון זה תוכלו למצוא כפתור בשם “עוד אפשרויות עולם”, לחץ עליו.

כיצד ליצור את העולם-עולם-עם-הזיפים-זרע-זרע-זרע-זורים

 1. כאן תוכלו להיכנס לזרע שתרצו וליצור עולם משלכם סביבכם.

כיצד ליצור את העולם-עולם-עם-הזיפים-זרעים-זרעים-זרעי

 1. לאחר הכניסה לזרע, לחץ על “צור עולם חדש” כדי ליצור עולם חדש עבורך.

10 זרעי Minecraft הטובים ביותר

בחירת זרע המיינקראפט הטוב ביותר אינה משימה קלה. זה תלוי במשחק שלך ובדברים שאתה מעדיף לעשות תוך כדי משחק במשחק. אבל יש כמה מזרעי ה- Minecraft הטובים ביותר שהם האהובים על כל השחקנים. אתה יכול לבחור כל אחד מהזרעים הללו בהתאם להעדפתך ובדרישות שלך.

1. אי זרעי Minecraft

Windows, Mac

קוד זרעים: -573947210

הזרע הזרע-זרע-זרע-זרע-זרע-זרע

אם אתם אוהבים לחקור את עולמה של Minecraft ולחפש אוצר מוסתר במקומות שונים, אז זהו אחד הזרעים הטובים ביותר של Minecraft שתוכלו לבחור. זה מאפשר לך לחקור כמה איים אחרים ולמצוא אוצרות נסתרים ולשלל. שם מספר פריטים מדהימים לחפש ולחפש באיים האלה. פריטים אלה כוללים נאגטס זהב, חרבות ברזל, טוניקות קסומות, מטילי זהב ועוד ועוד. מלבד האיים, שתי ספינות טרופות מכילות הרבה שלל ואוצר נסתר. אתה יכול למצוא גם את מפות האוצר הקבוצות על הספינות האלה ולחפש את האוצר במיקומם.

2. שיר של קרח וצריח

פּלַטפוֹרמָה:

קוד זרעים: 2223210

הזרעים הטובים ביותר-זרעים-א-שירים-קרח ותחלה

זרע זה הוא אחד מזרעי ה- Minecraft הטובים ביותר המכילים הרבה הרפתקאות וריגוש. זהו אחד העולמות המאתגרים של Minecraft המאפשר לך לשרוד בקצה היער. העולם הזה מכיל בו נהרות קפואים ודוקרני הקרח ייצאו מהאדמה. תוכלו למצוא כמה מהיצורים הייחודיים כמו דובים וארנבים שנמצאים לעיתים רחוקות בעולמות Minecraft. יצורים אלה אינם מזיקים ולא יגרמו לך שום בעיה. אסוף חומרים שונים בעולם תושייה זה והתחל לבנות את האימפריה שלך בסביבה הצוננת והקרה.

3. הכפר שנחתך לשניים על ידי ראווין

Windows, Mac

קוד זרעים: 2467475923055248755

הזרעים הטובים ביותר-זרעים-זורמים חתוכים בחצי-חצי

זרע זה מאפשר לך להשריץ במקום שהוא מכריע מאוד ומכיל ביומים חשובים בקרבתו. ממיקום זה, כמה ביומים שונים קרובים אליך מאוד. . זהו אחד מזרעי ה- Minecraft הטובים ביותר שמספקים לך עולם מלא נקיקים ענקיים, שם תוכלו למצוא ולחלץ זהב ואוצרות אחרים. זהו סוג ייחודי ושונה של עולם עם בעיות וקשיים, מה שהופך אותו להרפתקה מאתגרת ומרתקת לחקור. .

4. מקדש אבדון

פּלַטפוֹרמָה: Windows, Mac

2029492581

. במיקום השרצים שלך, יש מקדש המכונה מקדש אבדון. עליכם לחקור את העולם הזה לחלוטין עבור הפריטים והחומרים שתצטרכו לבנות ולקיים בעולם הזה. זה היחיד שעלול לגרום לקושי הוא פילגרים. . . . אז חקור את העולם וצייד את עצמך בכל החומרים הדרושים.

5. שרץ חווה אולטימטיבי

Windows, Mac

קוד זרעים: 1594305760

הזרעים הטובים ביותר-זרעים-אולרטטיביים-חקלאיים-מרחבים

. זרע זה לוקח אותך לעולם של החווה המלא בבעלי חיים כמו כבשים, סוסים, חזירים, ברווזים ועוד. כדי לבנות חווה משלך, תזדקק לחומרים כמו פחם ואבן שתוכלו למצוא בקלות ולאסוף מסוואנה ביומה סמוכה. . אתה חופשי לבנות את החווה כמו שאתה רוצה ולהגשים את כל החלומות שלך לקבל חווה עצומה משלך.

6. אחוזת חורש

פּלַטפוֹרמָה: גרסה 1.1.4

לזרוק

המנזר הזרע-זרע-זרע-זרעי הטוב ביותר

אם ניסית אי פעם למצוא אחוזת חורש במינקראפט, אתה יכול להבין בקלות כמה קשה למצוא אותו. אבל עם הזרע הזה, אין צורך לחפש יותר אחיית יערות. . תוכלו להוליד רק 100 בוקים הרחק מאחוזה יערות. אתה יכול להתחיל לבנות בית משלך, למצוא ולאסוף חומרים ופריטים ולהכין את הפשיטה על אחוזת וודלנד.

. אי קפוא

..4

קוד זרעים: -7865816549737130316

אם נמאס לך לשחק Minecraft בעולם מלא בצמחים ועשב, עליך לנסות את הזרע הטוב ביותר של Minecraft המאפשר לך לחוות סביבה שונה לחלוטין סביבך. זה מאפשר לך להשריץ על אי שמלא קרח, ספייק קרחוני ואיגלווס. . . אתה יכול גם לכרות את ארץ הקרח הזו ולמצוא את המינרלים והחומרים החשובים והנחוצים מייד.

8.

.9

קוד זרעים: -969535336

הזרעים הטובים ביותר-זרעים-הרכבה-קליף

אם אתה אוהב נופים מדהימים ובלתי נשכחים ב- Minecraft, אל תסתכל עוד יותר. זרע צוק ההרים הזה ייקח אתכם לעולם מלא בצוקי הרים מדהימים וענקיים ומפלים מדהימים. הרים אלה מכילים עדר כבשים בשיאם. . . אנו ממליצים על מצב היצירה שלך לעולם הזה מכיוון שזו תהיה בחירה מושלמת להיות בית מגדל על צוקי ההרים האלה.

. יער חורף

פּלַטפוֹרמָה: .9

-3500229128833691836

היער הטוב ביותר-זרעים-זרעים-חורף

זהו אחד מזרעי ה- Minecraft הטובים ביותר שמריצים אותך באמצע יער חורפי בו תוכלו למצוא שני איגלו בקרבתכם. איגלו אלה משלבים מרתף סודי בתוך. . לאחר שתפטר בהצלחה מהיצורים הללו, תקבל גישה למרתף ענק ושימוש עם כמות נרחבת של מתקן אחסון. אידיאלי לחיות בביומה קפואה.

. זרעי כפר סוסים

פּלַטפוֹרמָה: .9

קוד זרעים:

הזרעים הטובים ביותר-זרעים-זרעים-זרעים

האם אתה מוכן להשריץ בכפר מלא בסוסים מפוארים? כפר זה מלא בחזה מסתורית המכילות חומרים רבים וייחודיים רבים כמו שריון יהלומים לסוסים, אוכפים, מטילי זהב ואובסידיאנים. זהו אחד מזרעי ה- Minecraft הטובים ביותר למי שמצפה לאסוף את כל אוצרות המיינקראפט במקום יחיד. .

סיכום

כניסה לעולם אקראי יכולה להיות מאוד מתסכלת וגוזלת זמן. עם זרעי ה- Minecraft הטובים ביותר לעיל, אתה יכול להיכנס ישר לעולם שבחרתך והעדפתך מבלי לבזבז את זמנך ומאמץך לחפש את המיקומים המועדפים עליך. . .

Minecraft Wiki

עקוב אחר הוויקי Minecraft ב- Discord או דפי המדיה החברתית שלנו!

?

Minecraft Wiki

זרע (דור ברמה)

זרעים הם ערכים המורכבים מאופי (ים) (כולל מספרים שלמים או חיוביים) המשמשים כבסיס לייצור כל אחד מיינקראפט עוֹלָם.

 • תאימות 1
 • 4 טכני
  • 4.1 תחומים
  • 4.2 כללי
  • 4.3 חפיפה בין המהדורות
  • 4.4 מוזרויות דור
   • 4.4.1 שינוי שטח מבלי לשנות כמה מבנים
   • 4.4.2 חזרה
   • .1 בולט זרעים
   • 9.1 מהדורות סלע וג’אווה
   • 9.

   תאימות []

   זרעים תואמים מעט את המהדורות, כאשר ייצור השטח והביודים זהים. ומהדורת הסלע.

   דור העולם []

   רעש פרלין. . . .

   זרע עולם מוגדר כאשר נוצר העולם הזה. . הגדרה ושימוש חוזר של זרע מעולם אחד מייצרת את אותו העולם. ניתן להשתמש במספר או במילה/ביטוי, כולל שליליות. אם משתמשים במילה/ביטוי, הוא מומר למספר שלם של 32 סיביות.

   בכל פעם שאלגוריתם דור העולם מתעדכן (בדרך כלל על ידי הוספת ביומים חדשים למשחק), אותו זרע כבר לא מייצר את אותו השטח. . . .13 באמצעות mcedit.

   . לדוגמה, שימוש בשם ביומה שכן הזרע אינו בהכרח גורם ליצירת עולם עם בעיקר אותו ביומה, והוא גם לא מוליד את השחקן בתוך הביומה האמורה.

   , השחקן יכול להיכנס לפקודה /הזרע כדי לצפות בזרע העולם. פקודה זו זמינה בעולמות Single Player גם אם בגידות כבויות. הנגן יכול גם לבחור ‘ליצור מחדש’ בתפריט העולמות כדי לראות את הזרע.

   , ניתן למצוא את הזרע במסך אפשרויות העולם. . .

   טכני []

   תחומים []

   ב מהדורת ג’אווה, שחקן יכול להקליד /זרע בצ’אט. ב מהדורת סלע, הזרע אינו גלוי כשמשחקים בתחומים.

   כללי [ ]

   אם הזרע מכיל תווים שאינם מספרים או שהוא גדול או שווה ל 20 תווים באורך, מחרוזת ה- Java.פונקציית hashcode () משמשת לייצור זרעי מספר. מיינקראפט לקבוצת משנה של העולמות האפשריים ל -2 32 (או 4,294,967,296), בגלל סוג הנתונים המשמש. יש להשתמש במספר זרעים או זרע עולמי ברירת מחדל כדי לגשת למערך המלא של העולמות האפשריים (2 64, או 18,446,744,073,709,551,616).

   ג’אווה וזרעי מהדורת הסלע בטווח של -9,223,372,036,854,775,808 ל- 9,223,372,036,854,775,807, מייצרים את אותם שטח וביומים בשניהם ג’אווה ומהדורות סלע, ​​אם כי עם מבנים שונים, מיקומי מעצבים, מערות קרבר ושריץ אספסוף.

   מוזרויות דור []

   .
   אנא הרחב את החלק כך שיכלול מידע זה. פרטים נוספים עשויים להתקיים בדף השיחה.

   באמצעות זרעים מסוימים ניתן לראות השפעות מעניינות.

   . . .

   חזרה [ ]

   .

   .
   סיבה: עשה זאת קבוע במערות וצוקים: חלק ב ‘? אם לא, אנא החלף את הזרעים עם החדש.

   אינסופיים קניון wideangle

   . [4] ב , . [5]

   . . [6]

   ב , . . [8]

   .

   וידאו []

   היסטוריה []

   יש לעדכן את החלק הזה.

   אנא עדכן סעיף זה כדי לשקף עדכונים אחרונים או מידע זמין לאחרונה.
   סיבה: שינויים ניסיוניים בסלע

   מהדורת Java לפני קלאסיקה
   הוסיף גנרטור ברמה פשוטה.
   Java Edition Classic
   .. .
   הראה גנרטור אחר ברמה חדשה, המייצר צוקים נפוצים יותר.
   0.31 20091223-2 .
   .
   .
   .
   20100107 למפות צפות עמוקות יש כעת שכבות של איים.
   שחקנים יכולים כעת לבחור נושא ברמה; נורמלי או גיהינום.
   .
   אוקיינוסים מייצרים כעת עם מים אינסופיים.
   20100122 מים משריצים כעת באופן טבעי מעל פני הים ובאיים צפים.
   מערות עכשיו פחות מוצפות.
   .
   .
   .
   האוקיינוסים גדולים משמעותית מבעבר. [ בדוק את הקוד
   20100320 הדור כתמי עפרות פרימיטיביים, בו הם מוליכים כבלוקים בודדים מפוזרים, בודדים.
   .
   יצירת כתמי עפרות השתנתה לסוג הדור המודרני. עם זאת, נעשה שימוש בציפה בדורם, וגורם לדור שלהם להתפרק במרחקים מוגזמים.
   . הם מייצרים דרך כל הבלוקים, ולא רק בלוקי שטח.
   שינוי שבירת שטח לעולם Gen: השימוש בכל זרע נתון בגרסאות ישנות יותר מייצר עולם אחר.
   דור עולמי עבר שיפוץ משמעותי, וזה ברור מאוד מבחינה ויזואלית.
   .
   .
   . .
   כל העצים הם עכשיו עצים גדולים.
   חול וחצץ מייצרים עכשיו עם העולם שוב.
   20100420 שינוי שבירת שטח לעולם Gen: השימוש בכל זרע נתון בגרסאות ישנות יותר מייצר עולם אחר.
   .
   .
   שינוי שבירת שטח לעולם Gen: השימוש בכל זרע נתון בגרסאות ישנות יותר מייצר עולם אחר.
   .
   .
   .
   .
   .
   תאשר ]
   מערות מיושמות מחדש.
   .
   מעיינות מייצרים כעת.
   .
   מהדורת ג’אווה אלפא
   v1.2.0 .
   . כעת ניתן לקבוע ידנית את הזרע עם יצירת העולם.
   1.8 .
   מסך הבאגים מציג כעת את מספר הזרע.
   מהדורת ג’אווה
   .. 12W03A שינוי שבר שטח מינורי ל- Gen Gen World.
   12W07A זרעים כבר לא יכולים לשנות ביומים בעולמות הקיימים בגלל פורמט קובץ הסדן.
   ? שרתי מרובי משתתפים כבר לא שולחים את הזרע ללקוחות.
   .3.1 בגלל שהפלאייר הפך להיות מרובה משתתפים, זרע העולם כבר לא מוצג על מסך הבאג.
   12W21A .
   1.7. שינוי שבור שטח לעולמי העולמי עם הצגת ביומים חדשים רבים.
   .13 .
   1. . שינוי שבירת שטח לג’נרל העולמי עם הצגת מולטי-פינז, רעשי שטח, בוני ביומה ומערות חדשות.
   מגבלת הזרע היא כעת 48 סיביות.
   .18 תמונת מצב ניסיונית 2 .
   21W41A . [9]
   זרעים הוחזרו מחדש בגלל שינוי זה. .
   . עולמות לא ייראו כמו שהם עשו בתמונות קודמות.
   .18.2 22W03A ניתן להשתמש כעת בזרע “0” (אפס).
   .
   V0.1. .
   .9. לבנות 1 שינוי שבירת שטח לעולם Gen: השימוש בכל זרע נתון בגרסאות ישנות יותר מייצר עולם אחר.
   מהדורת סלע
   ..0 בטא 1.18.0. . .
   בטא 1… החליף את מחולל המספרים האקראיים ששימש בדור העולם, וכתוצאה מכך נוצר שטח שונה באמצעות אותו זרע.
   בטא 1…24 זרעים שוב הוחזרו מחדש. עולמות לא ייראו כמו שהם עשו בבטא קודמים.
   .18. בטא 1..20.21 .
   כעת ניתן להשתמש בזרעים חד ספרתיים כמו “0”.
   מהדורת קונסולה מדור קודם
   TU1 . תיקון 1 .0. הוסיפו זרעים (64 סיביות).
   שינוי שבירת שטח ל- Gen Gen World.
   שינוי שבר שטח מינורי ל- Gen Gen World. מידע על ביומה נשמר כעת לעולמות במקום מחושב מחדש כאשר ייצור הביומה משתנה.
   1. תיקון 3 שינוי שבירת שטח ל- Gen Gen World.
   מהדורת Nintendo 3DS חדשה
   ..0 הוסיפו זרעים.

   טריוויה []

   מהדורת ג’אווה זרעים []

   זרעי המפה הבאים שימשו, בשלב זה או אחר, לייצור רשמי מיינקראפט מפות ומשאבים או חומר קהילתי משמעותי אחר.

   • ניתן לשחק זרע עולמי הדגמה בגרסה המלאה על ידי כניסה לצפון קרוליינה בכניסת הזרעים.
   • .
   • הזרע עבור כל כותרת Trinkpanorama הם כדלקמן:
    • הפנורמה המשמשת בין בטא 1.8 שחרור לפני 18W22C הוא 2151901553968352745 או 8091867987493326313, [10] שנוצר בין בטא 1.6..7.
    • הפנורמה המשמשת למהדורת Java 1.13 הוא 1458140401, שהוא הזרע הנובע מהקלדת 18W22A כזרע, שנוצר בתמונת מצב 18W22A.
    • מהדורת Java 1..
    • מהדורת Java 1.15 IS -4404205509303106230, צולם ב- 19W40A.
    • מהדורת Java 1..
    • ..
    • הפנורמה המשמשת למהדורת Java 1..
    • מהדורת Java 1.20 IS 8554477380691140270, צולם ב- 23W14A.

    הפניות []

    1. ↑ פילוקת Sohrt של ‘זרע המפה’ – ג’נס ברגנסטן במוג’אנג.com; 23 בפברואר 2011
    2. ..נטו/פורומים/Minecraft-Java-edition/Seeds/2229720-Can-two-tho-seeds-produce-ientical-ands
    3. .com/שאלות/3065554/can-javas-random-function-be zero
    4. ↑ MC-111378
    5. .Reddit.
    6. ↑ https: // www..com/watch?
    7. ↑ ABMCPE-95011
    8. ↑ MCPE-114472
    9. ↑ ABMC-236650
    10. ..
    11. .Reddit.
    12. ↑ https: // www.Reddit.com/r/minecraft/הערות/iqg3ey/the_original_screenshot_seed_of_the_minecraft/

    מהדורות סלע וג’אווה []

    • אפליקציות Minecraft של Chunkbase: כלי חוקר זרעים/מפות מקוונים
    • זרעי Minecraft ב- Reddit: זרעי Minecraft מונע קהילה
    • זרעי Minecraft
    • : מצא זרעי Minecraft מקטגוריות שונות
    • .: מפות ברזולוציה גבוהה לזרעים טובים עבור ג’אווה ומהדורת Windows 10 (Bedrock)

    מהדורת Java בלבד []

    • קורא זרעים אקראיים
    • Sedhunt Minecraft.
    • : זרעים חדשים ל -1.16.
    • ג’אווה