10 המשחקים הבלעדיים החדשים והקרובים של PS5, משחקי PS5 הקרובים 2022 ו- 2023: המהדורות החדשות הגדולות ביותר שיגיעו בקרוב | העצמאי

0

משחקי ה- PS5 הקרובים שצריך לצפות בשנת 2022 ו- 2023 – החל מהלחמה המודרנית של Call of Duty 2 ל- God of War Ragnarok

Eternights היא הרפתקה חדשה שנקבעה לשחרור ב’תחילת 2023 ‘, בה אנו נשתדל להפיק את הטוב ביותר בעולם הפוסט-אפוקליפטי-להציל את כדור הארץ, למצוא אהבה וכן הלאה. . בעיקרון משחק שמערבב RPG פעולה ו- SIM היכרויות, נצח נראה מבטיח, במיוחד עבור אוהדי אנימה.

10 המשחקים החדשים והקרובים של קונסולת PS5 לא מגיעים לסדרת Xbox X ו- Switch

משחקי PS5 בלעדי לקונסולה הם הסיבה לכך ששחקנים בוחרים את ה- PS5 מעל סדרת Xbox X או מתג נינטנדו.

פרנץ כריסטיאן אירוריטה
31 באוגוסט 2023 7 דקות קריאה

לעקוב אחרינו

המאבק בין סוני למיקרוסופט נמשך עד היום (למרות שהוא מתחיל להגיע למסקנה), ולפיוד בין שתי החברות יש למעשה השלכות גדולות מאוד על סוג המשחק הימים נמשכים זה נראה כאילו פלייסטיישן שופע את התחרות לדור זה, בעוד שמיקרוסופט מתחילה לזרוע את הזרעים לעתידם. עבור אוהדי קונסולות פלייסטיישן, יש רק קומץ משחקים בלעדיות PS5 לצפות להם ברגע זה-שלא לדבר על כך שסוני מתכננת להביא רבים מהם למחשב בסופו של דבר. ובכל זאת, יש דברים שצריך לצפות בהם. אז אנחנו כאן כדי לשתף אתכם ברשימת עשרת המשחקים הבלעדיים החדשים והקרובים של PS5 שלא מגיעים ל- Nintendo Switch ו- Xbox Series X.

10 המשחקים הבלעדיים החדשים והקרובים של PS5 (נכון ליום 31 באוגוסט 2023)

10. Fairgame $
תאריך שחרור: TBA
פותח על ידי: Haven Studios ulc
פורסם על ידי: Sony Interactive Entertainment

. . .

. שקט היל 2 גרסה מחודשת
תאריך שחרור: TBA
פותח על ידי: צוות בלובר
פורסם על ידי: Konami

לחיות מחדש זיכרונות ישנים ולחוות מחדש את הריגוש והזוועות כשקונאמי חוזר לזכיינית האימה שלהם. גרסה מחודשת של Silent Hill 2 תהיה המשחק הראשי הראשון בזכיינית מאז Silent Hill של 2012: Downfour, ואנחנו יכולים להיות רק שמחים (ומאועדים) שהמשחק הזה מתבצע. המשחק מוגדר לשחרור באופן בלעדי ב- PS5 לקונסולות, המשחק יכלול נקודת מבט של גוף שלישי מעל הכתפיים, גרפיקה משופרת ותכונות מודרניות שישמרו על חלק גדול מהאווירה שהפכה את Silent Hill 2 למיוחד.

8.
תאריך השחרור: TBA 2023

פורסם על ידי: Sony Interactive Entertainment

Blade Stellar Blade הוא בעבר ידוע בשם פרויקט פרויקט, הוא בלעדי של PS5-Console בפיתוח בתאגיד Shift Up של דרום קוריאה כפרויקט Triple-A הראשון שלו. פיתוח המשחק היה כל כך מבטיח עד שאמצע הפיתוח, סוני קנתה את זכויות השיווק למשחק והודיעה שהיא תפרסם אותו. Shift Up אחראי למשחק הנייד ניקקה: אלת הניצחון, ולכן אנו בטוחים שלמשחק הזה יהיו ויברציות דומות כמו זה. יש גרפיקה מדהימה לכל הפחות, אבל אנחנו גם מצפים להתרחשות הפעולה, האק והפלטה של ​​המשחק של המשחק,.

7. נצח
תאריך השחרור: 12 בספטמבר 2023
פותח על ידי: סטודיו סאי
פורסם על ידי: סטודיו סאי

Eternights היא הרפתקה חדשה שנקבעה לשחרור ב’תחילת 2023 ‘, בה אנו נשתדל להפיק את הטוב ביותר בעולם הפוסט-אפוקליפטי-להציל את כדור הארץ, למצוא אהבה וכן הלאה. טריילר הבכורה של Eternights הדגים ביעילות את התערובת הייחודית של המשחק של סיפור האהבה והקרב ההפטי, והדגיש את חקר הצינוק וחיזור זה היה נחוץ. בעיקרון משחק שמערבב RPG פעולה ו- SIM היכרויות, נצח נראה מבטיח, במיוחד עבור אוהדי אנימה.

.

פותח על ידי: Square Enix
פורסם על ידי: Square Enix

מי אמר שספלטון אחד זה מספיק? נינטנדו אפילו עשתה שלושה מהם, אז מה מפסיק את Square Enix ליצור משלהם?

. Foamstars הוא המשחק החדש ביותר בז’אנר המתעורר הזה, שנוצר על ידי מפתח מאוד לא שגרתי: Square Enix. במוכרי קצף, שחקנים עושים שימוש בקצף כדי להשפיע על השטח והסביבה לטובתם. למה שמסתיימים, אנחנו עדיין לא לגמרי בטוחים, אבל אני מאוד מעוניין לברר מה עוד Square Enix יכול להביא לשולחן בקטע המשחק החדש המתהווה הזה.

למרבה המזל, שחקנים שהגיעו לדגום את המשחק מוקדם ובמהלך PAX אומרים שהמשחק כיף לשחק. לכל הפחות, יש לנו את זה למשחק הזה.

5.
תאריך השחרור: 20 באוקטובר 2023

פורסם על ידי: Sony Interactive Entertainment

. מדהים איך משחקי אינסודיאק עובדים על שני פרויקטים גדולים עם שם גדול, אך אנו מקווים ששניהם ספיידרמן 2 וגם וולברין יספקו שניהם. למרבה המזל, למשחקי Insomniac יש רקורד נקי בעניין זה, ואנחנו יכולים רק לחכות בסבלנות כשהם עושים את הקסם שלהם במשחק ההמשך הזה. .

בינתיים, ספיידרמן כבר נמצא במחשב האישי. האם בדקת את זה עדיין?

4. Final Fantasy VII: לידה מחדש
תאריך השחרור: תחילת 2024
פותח על ידי: Square Enix
פורסם על ידי: Square Enix

המשחק השני בטרילוגיית הגרסה המחודשת של Final Fantasy VII, לידה מחדש תעקוב אחר הסיום המחלוק של גרסה מחודשת של Final Fantasy VII-העניבה הזו מחבקת את זהותו לחלוטין כציר זמן חדש ומקביל במקום גרסה מחודשת של המשחק המקורי. בביצוע זה ראינו עד כה מעט מאוד קטעים, אך מה שכיכר Enix אפשרה להקניט עד כה הראה כי סדרת הגרמנית המחודשת של Final Fantasy VII באמת עשויה לקחת כיוון שונה לחלוטין – כולל האפשרות של ספירות להיות ברית. , ושל זאק פייר באמת חי. זה בהחלט הולך להיות אחד ממשחקי ה- PS5 הטובים ביותר שיוצאים השנה.

3. שער בולדור III
תאריך השחרור: 6 בספטמבר 2023

פורסם על ידי: אולפני לריאן

לאחר זמן רב של היותה בלעדית של גישה מוקדמת במחשב האישי, שער 3 של בלדור סוף סוף משחרר במלואו בהמשך השנה. . נחטף, נגוע ואבד, שער של בלדור 3 זורק שחקנים היישר לאמצע הסכנה. יהי רצון שאתה בן אנושי, שדון או גמד, לא משנה מה המירוץ או השיעור שלך יהיה במשחק הזה, לשחקנים בהחלט תהיה הרפתקה יחידה בסמיך בתחום הנשכח. עם סיפורים ארוזים בחוויה קולנועית חדשה, CRPGs מעולם לא היו כל כך נראים.

?

ג’סירישה קורטז לפני חודשיים

There are plenty of games coming this year (and next)</p>
<p> “רוחב =” 990 “גובה =” 660 ” /></p>
<h3><span id=הירשם לניוזלטר השבועי החינמי שלנו לקבלת טיפים פנימיים וביקורות מוצרים ממומחי הקניות שלנו

עם בקר ה- DualSense המרשים, SSD, תמיכה ב- 4K וספריה הולכת וגדלה של בלעדיות, ה- PS5 הוא כוח שיש לחשב איתו.

הקונסולה נמצאת במכירה מאז נובמבר 2020, והיא הייתה אחת הנמכרים המהירים בתולדות סוני, מה שהביא לכך שהוא לא היה זמין לרוב הקמעונאים במשך תקופה ממושכת.

כעת, נראה כי המצב של המניות נרגע עבור ציידי קונסולות – אם כי ראוי לציין כי הייתה העלאת מחירים לאחרונה בגלל אינפלציה – החדשות הטובות הן שיש כיום ספריית משחקים מתפתחת עם עוד יותר תארים באופק. .

בין אם אתם מחפשים את הבלעדיות הגדולות ביותר, כגון אל המלחמה: ragnarök אוֹ דוברת, אנו בטוחים לכלול כל כותרת PS5 גדולה שאנו מצפים לשחק בשנת 2022 ומעבר. כפי שקרה לשנת 2021, המשחקים יכולים להתעכב לאחר תאריך השחרור הראשוני שלהם, כך שנשמור על רשימה זו ברגע שנשמע על התפתחויות כלשהן.

אנו נכלול גם את כל המהדורות האחרות של פלטפורמות שיש להן תאריך שחרור עולמי מאושר. כדי לגלות אילו משחקים אנו מצפים לשחק, קרא את שאר המאמר הזה.