10 סטים מיטביים של RPG לשולחן השולחן עבור שחקנים חדשים | Dicebreaker, 10 כללים קלים וסיפורי RPGs הטובים ביותר למתחילים | קוביות שובר

0

10 הכללים הטובים ביותר וסיפור סיפורים RPGs למתחילים

אם אתה חולם להדוף את הסגנון האפוקליפסה ברוס וויליס, התקווה הטובה ביותר האחרונה שלנו היא RPG השולחן עבורך.

. . .

. . זה בדרך כלל כולל דמויות שהוכנו מראש, הרפתקה קצרה וכללים קצרים. . אלמנטים כמו אלה גם מפתים אנשים שכבר יש להם את ספר הכללים הליבה כדי לאסוף את סט המתנע למען השלמה.

הסטים הטובים ביותר של RPG לאגרוף למתחילים

  • צינוקים ודרקונים 5E סט מתנע/ערכת Essenties
  • עיר הערפל: תיבת המתנע
  • סט מתנע Runequest
  • קופסת מתחילים של Starfinder
  • Cyberpunk אדום: ערכת JumpStart
  • משחק מתחיל מלחמת הכוכבים
  • הפריצה השחורה: סט מהדורה שנייה

זה אולי נראה מוזר למכור הדגמה של משחק אבל יש הרבה אנשים שלא רוצים לנסות משחק חדש מחוץ לזה שהם משחקים. מערכות המתנע הללו מהונדסות לכמה לילות משחק ולא לבקש מהשחקנים להירשם לקמפיין ארוך.

מאסטרי משחקים נאבקים לשכנע את קבוצת המשחלים שלהם לנסות לנסות משהו חדש עשוי להיות סיכוי טוב יותר לשנות את הדברים על ידי הצבת אחת ממערכות המתנע RPG האלה. חלקם מלמדים את המכניקה בזמן שהם הולכים. אחרים עוברים שחקנים דרך קמפיין קצר. אבל כולם שווה לחפש כל מי שמחפש לנסות משהו חדש בתחילת שנה חדשה.

1.

. זו המהדורה הקלה ביותר של מו”פ שיצאה זמן מה. אין לו גם אחד, אבל שתי סטים של רוצחים מבוא רוצחים המלמדים אנשים כיצד לשחק D&D 5e.

. .

.

יש חושך בכל רחבי ווהאמר: עידן סיגמר, אבל ישנם גם גיבורים אפיים המחפשים לרקוד כאוס חזרה אל החור שממנו זחלה עם הכוחות המסיביים שלהם. ? חשבון. ? . ? . כל אלה הם דמויות מתחילות שניתן לשחק ישר מחוץ לסט האגרוף לגיל של Sigmar RPG Soulbound. .

עיר מיסט הפכה בשקט אחת ההתפתחות הפופולרית ביותר של המופעלת על ידי מערכת האפוקליפסה. .

. גיליונות הדמות מתקפלים עם אמנות מדהימה המפרטת כל דמות ויכולותיהם. הם גם בעלי מחיר יבש, ומאפשרים לשחקנים להשתמש בהם שוב ושוב כדי ללמד את המשחק.

קנו עיר ערפל: תיבת המתנע מ”הפרסמת בנו של אולפן המשחקים “(ארה”ב).

. סט מתנע Runequest

.

מה אם מו”פ ייקח את הרמזים שלו מיתולוגיות ולא מפנטזיה עיסת? זו השאלה בלב ה- Runequest, ה- RPG המוערך באופן ביקורתי של אגדת עיצוב המשחקים גרג סטפורד. .

. .

קנה Starter Runequest סט באמזון ארה”ב ובאמזון בריטניה.

5.

ניתן לטעון כי יותר אנשים התוודעו למיתוס Cthulhu באמצעות קריאת Cthulhu ה- RPG מאשר לסיפורים המקוריים. הסט האגרוף של האימה של RPG כולל תערובת נהדרת של דמויות מראש, מקרים שמתחילים בהרפתקאות סולו ומגיעות לחקירות מלאות, ואפילו יצירת דמויות קלות כאשר הדמויות הללו נהרגות או נעולות בסניטוריום ארקהאם.

.

.

בסיס המעריצים של הסיפורים הללו גדל רק בעשרים השנים שלאחר הסרטים, והמערכת החלקלקים של טבעת 2E אמורים להיות מפתה לכל מי שרוצה להחליק לבילבו או לנעליים גדולות של פרודו. הסט הקופסא כולל גם מפה דו צדדית של אריאדור והפלך, המתאימה למסגור בכל חור ההוביט של מעריץ טולקין.

.

7. קופסת מתחילים של Starfinder

. .

קופסת המתחילים של ה- RPG היא מלאה של עזרי משחק וחומרים מסבירים כדי לסייע בחתכת הכללים השמנמנים ולהראות את ההתאמה האישית והכיף הטקטי של המשחק. יש לו גם חיילים, מפות טקטיות ודברים אחרים שיימשכו היטב בקמפיין מלא.

בהרפתקאת המתנע הכלולה יש שחקנים הנלחמים בדרקון בתחנת חלל, וזה בדיוק מה שאתה רוצה מתוך משחק כזה.

קנו תיבת מתחילים של סטארפינדר באמזון ארה”ב ובאמזון בריטניה.

.

מבט לעבר העתיד האפל

.

זה מתקיים כמבוא טוב לתקופת Cyberpunk Red עם הרבה חומרי התייחסות והרפתקאות לשימוש עם הספר המלא. (שלא לדבר, אתה יכול לקנות את הסדנה הרשמית של Q Cyberpunk קוביות אדומות בעצמם או לקנות את הערכה ולקבל את כל שאר הדברים עם זה.

משחקי טיסה של פנטזיה קיבלו החלטה שנויה במחלוקת לפצל את ה- RPG של מלחמת הכוכבים שלה לשלוש שורות, אך זה אפשרה למשחק לצלול עמוק יותר באזורים מאשר משחקי משחק קודמים של מלחמת הכוכבים.

כל שורה – עידן המרד, קצה האימפריה, הכוח והגורל – מגיע עם סט מתחילים עם משחק קופסאות שיש בה הרפתקאות הגונות בהרפתקה דרך הרפתקה קלאסית. חומרים באתר FFG באמת מרחיבים את ההרפתקאות הללו ומוסיפים דמויות חדשות לכל אחת.

הסדרה עברה מעט הפסקה ברגע זה כך שאין הליכון של תוספי מזון חדשים להתעדכן. אולפני Edge הדפיסו מחדש את התארים הישנים כדי להוריד את מחירי השוק המשניים ואומרים כי חדשים בדרך, אם כי הם עדיין לא הודיעו. הניח אותנו לספרי מקור הכוללים את המנדלוריאן והג’די: סדר נופל, בבקשה.

.

10.

השמחה של Hexcrawl

אמנם לא סט מתנע, אך לסט האגרוף הזה יש את כל מה ש- GM עשוי להזדקק כדי להפעיל משחק משושה משלהם משלהם. הכללים רזים ופנים לשחקנים בעודם מוכרים לכל מי ששיחק בצינוקים ודרקונים.

. . יש אפילו ספרי איות זעירים עבור מכשפים ואנשי דת שנכתבים בפנים את כל אפקטים האיות שלהם.

גם אם השחקנים לא נופלים על הפריצה השחורה, החומרים הללו עדיין יתבררו כמועילים אם תחזור ל- D&D.

קנו את הפריצה השחורה: מהדורה שנייה בוקס בכיכר SqueHex.

10 הכללים הטובים ביותר וסיפור סיפורים RPGs למתחילים

משחקי RPG שולחן.

Quest, אחד ממשחקי ה- RPG השולחן הקלים ביותר לשחק

המשחקים הטובים ביותר של שרה אלסאם תורמת
עודכן בפברואר.

. אבל לימוד מערכות RPG של פנטזיה שולחן כמו Dungeons & Dragon.

. .

כאן, ריכזנו כמה RPGs מעולים של RPGs Laburate Bight, שלא רק מהיר לתפוס, אלא לעתים קרובות לא מצריך שום אמן משחק – כלומר כולם יכולים להסתבך!

עם מרבית משחקי התפקידים האלה אתה יכול לקרוא קריאה ראשונית של חומר המקור, ואז פשוט להיתקע ישר לאסקפיזם המתוק והמתוק ההוא.

.

אתה אפילו לא צריך לשחק בני אדם עם כמה ממשחקי המשחקים האלה. שומר העכברים היפה רואה אותך לוקח על עצמם גזענים בגודל בהירות כעכבר זעיר, ואילו הוורן בעצם משאיר את המקום בו הסתיימה המוודה. צפו להרבה ארנבות פסיכדליות.

.

אחרון חביב, שמור את סגנון הסרטים של שובר הקופות העולמי עם אפוקליפסה אסון זנב התקווה הטובה ביותר האחרונה שלנו, מסביב כגובלינים חסרי יכולת ב- Goblin Quest ונהנה מצינוק ודרקונים 5E פנטזיה אור סגנון עם ה- RPG הנגיש להפליא.

אם אתם מחפשים משהו קצת יותר מורכב, קחו גנדרות ב- RPGs הפנטזיה הטובים ביותר או משחקי התפקידים הקרובים השנה.

אז בין אם אתה רוצה להציל את האנושות, או סתם Sean Bean, אלה מערכות התפקידים הפשוטות ביותר עבורך עבורך.

1. כִּשָׁלוֹן

FIASCO, משחק RPG קל לשולחן

. אלה בדרך כלל מונעים על ידי סיכות הייסט כמו חמדנות, תאווה ונקמה. .

בפיאסקו, שום גיבורות פנטזיה לא חלות. אתה משחק כאנשים רגילים המונעים על ידי משהו אפל – ובלתי ניתן לטעות אנושי.

בעיקרו של דבר, זהו סרט אחים קואן בתיבה. אם כי אם רחובות ממוצעים ועיירות מדבריות ישנוניות הן פחות הדבר שלך, אתה יכול להנדס סיפורים רחוק כמו תחנות חלל או אימה קוסמית.

.

המהדורה השנייה האחרונה של המשחק הותאמה מתוך ספר קטן למעין משחק לוח RPG Hybrid, הכולל ריבוי קלפים במקום קוביות וחוקים.

. .

2. Umläut: משחק מתכת

. האמת היחידה שיש, על פי RPG השולחן המגוחך הזה בו אתה מחזיק סוג אחר של גרזן לחלוטין.

לא דורש שום GM (שחקנים מתחלפים לספר) ולהכנות, המשחק הזה רואה אותך כל אחד מנגן להקת מטאל כבד. .

יעדים חכמים, תנסה להבקיע אלכוהול, תינוקות ותהילה. בעיקרון, כמו שהמכנסיים ההדוקים שלך יאפשרו. .

הניצחונות מובילים לתהילה, וכישלונות צוברים אגו איום, מה שמוביל לתקלות נוספות בהמשך הקו. .

קנו umläut: משחק מתכת בכונן דרך RPG.

3.

Goblin Quest, משחק RPG שולחן שולחן אחד של עמוד אחד מגרנט האוויט

המתואר כ”משחק של חוסר יכולת קטלנית “על ידי היוצר גרנט האוויט, Goblin Quest הוא שלמות יורה אחת של שלמות. כל מה שתצטרך זה קולות מטופשים, עט, נייר וקוביות עם שישה צדדיות.

הנחת היסוד של Goblin Quest היא זו: אתה גובלינים מצערים שלא זוכים לחיות זמן רב.

. כל שחקן יוצר מצמד של מספר דמויות זהות – מכיוון שתמות, ותמות ותמות שוב.

.

4. שומר עכברים

משחק RPG שולחן Mouseguard

בהתבסס על סדרת הרומן הגרפי עטור הפרסים, Mouse Guard הוא RPG על בסיס נרטיב עם הגדרה ייחודית באמת.

בתוכו אתה מבצע מעשים מסוכנים לטובת שיפור העכברים. אין הישג קל, שכן עולמו של שומר העכברים כולל עלים וגזענים כאחד המוגדלים לממדים מפלצתיים. . .

. בין אם זה זרים מסתוריים, פוליטיקה של עכבר או מדענים מטורפים.

הוא משתמש במערכת בריכות קוביות פשוטות עם שישה צדדיות ודורש מאסטר משחקים. עם זאת, זה אחד המשחקים הפשוטים ביותר לרוץ, הדורש פחות גרגרי אז אומר, קמפיין מבוכים ודרקונים.

שומר העכבר מושלם לכל מי שמחפש משהו קצת שונה מהמחיר הרגיל, והוא ממוקם במיוחד לשחקנים שיתופיים- שכן הקבוצה עובדת טראנית כוח האש.

5. אֵימָה

אימה, משחק RPG שולחן שולחן אימה קל

אימה היא מערכת פנטסטית למשחקי אימה, מכיוון שהיא מסלקת את סוכנות השחקנים באמצעות מגדל בלוק של ג’נגה של אבדון, ובנוסף כוללת טונות של טיפים להפיכת המשחק שלך למפחיד ככל האפשר.

בהתחלה, כל הדמויות משלימות שאלונים כדי לקבוע את העדפותיהם (השאלות כוללות, האם אתה אוהב חתולים? ואתה סוגד לקתולו?). בעקבות זאת, המשחק מוגדר, ומגדל ג’נגה בנוי.

. אם המגדל יקרוס, הדמות מתה. .

. חזור. לָמוּת?

. אימה אגוזים, קחו תשומת לב.

.

Quest, סיפורי סיפורים קלים להפליא RPG מושלם לילדים ומתחילים

Quest RPG Fantasy בשנה שעברה עשה עבודה מרשימה של הפשטת הסטטיסטיקה וההתקנה כל כך פורה בין משחקי RPG של שולחן השולחן, מה שמאפשר לאנשים לרדת סופר מהר לטובת העלילתית המתוקה ההיא. מיומנויות משחק ומתמטיקה יהיו ארורות, זה עובד באותה מידה למתחילים שולחניים כמו ילדים.

. ראשית, כל שחקן דורש רק תמות יחידה של עשרים צדדי כדי לשחק. . בנוסף, הכישופים שלך מאלצים אותך לעתים קרובות לעשות פעילויות סקרניות, אך מהנות: כמו לצייר תמונות, או לדקלום שירים.

שנית, ספר המתנע פשוט להפליא, ומאפשר לך לבחור מגוון של אביליות ייחודיות לכיתה שלך. כאשר Dicebreaker שיחק את Quest (פרשה רדופה למדי הכוללת עצים צמאי דם ותושבי כפר מבועתים), הצלחתי להפוך את דייב לקוסם המפנה פטיש מקרוידון תוך פחות מ 20 דקות.

לבסוף, זה מאוד תכליתי. . הוא כולל גם כרטיסים המתארים את הכישופים וגם פריטים ייחודיים – כלומר פחות מדפדפים בסדינים וספרים.

.

7. איקרוס

צפו בציוויליזציה עולה ויורדים עם משחק ה- RPG של שולחן השולחן של איקרוס

. בזה, ממש תערום קוביות המייצגות את בניית האנדרטה הגדולה. כאשר הקוביות נופלות, כך גם התרבות האדירה שלך.

סוגים רבים של ציוויליזציה אפשריים, החל ממטרופולין מדע בדיוני, למושבות על מאדים וערי פנטזיה מוטות.

ICARUS לא רק דורש DM, אלא גם אין סטטיסטיקות תווים, מה שמבטיח הגדרה מינימלית.

במקום זאת שחקנים יקבלו תפקידים כמו דיפלומט ומדען, ואירועים דרבנים דרך כרטיסי סיפור מצוירים באופן אקראי. למרות שזה נרגש מטרופי RPG מסורתיים כמו יצירת אופי מעמיק, Icarus Us בסופו של דבר משחק שיוצר סיפורים אינטנסיביים ותמיד טרגיים בשיתוף פעולה.

. הוורן

אם אתה אוהב את המלנכוליה הבוקולית של Watership Down ובעלי חיים של עץ פארינג ‘, הוורן הוא ה- RPG בשבילך.

כולכם מנגנים חוויות מקסימות שחייבות לעבור עולם של סכנות איומות. במשחק הזה אתה הטרף, והישרדות היא המטרה.

מהיר להתקנה, הוא משתמש בסטטיסטיקה מספיק ישירה, וזה הפשוט מכל הקוביות, ששת הצדדים. כל דמות מקבלת גם לבחור מבין אחד מ -31 מהלכים ייחודיים. אלה כוללים דברים כמו ‘כלוב מוזהב’, מה שהופך אותך לרופף וחמוד במיוחד, או את התכונה ‘המסומנת על ידי הארנב השחור’, המאפשרת לך ממש לרמות את המוות.

.

ההגדרות של הוורן ייקחו אותך מערים עסוקות לאפיקן נהר מיתיות. .

הוורן משתמש גם במכונאי פאניקה מעניין, שאינו דומה למדי השפיות השכיחים כל כך במשחקים עם נושא Lovecraft, מכריח את היד שלך על אירועים מסוימים כאשר הוא מרושם החוצה.

.

9. Cthulhu Dark

לכולכם מחפשים חיג’ינקס וזרועות בונוס שאינן אוקלידיות, Cthulhu Dark הוא האחד.

. אם קמפיינים שכותרתה צעקות של הילדים והדלתות שמעבר לזמן, לכו על כך.

זה אכן דורש GM, מי יצטרך לעשות הכנה בסיסית מאוד בהשוואה למפגשי ה- RPG הגדולים. .

.

בנוסף, בדרך כלל יש להילחם בלחימה לטובת ריצה ו/או הסתרה. אתה מגלם בני אדם מקושקשים, לא משדרים איות וברברים.

ניסיון לעשות כל דבר שלא ניתן להשיג (אלא אם כן יש לך מערך מיומנות מבוסס -נסתר ספציפי) יקבל רק את הנקודות הטירוף האלה הרכבה. .

.

משחק ה- RPG האחרון שלנו ב- Best Hope Tabletop, המאפשר לך להציל את העולם בעורק של סרט פעולה הוליוודי

.

.

.

התקווה הטובה ביותר האחרונה שלנו תגרום לך להתכונן למשימות, ואז תעבור דרך ACT 1 ו- ACT 2, לפני שאתה מתעמת עם המשבר עצמו. שני שחקנים נבחרים כקפטן וקצין אספקה ​​בהתאמה, בעוד שאחרים יכולים להיכנס לרופא, מהנדס או חייל.

כל כך פשוט, RPG זה משתמש במכניקת יצירת תווים מפושטים (מי, מדוע, איפה וסודות) ופועל באמצעות בריכות של קוביות שישה-צדדיות אמינות.

. .

.