עשרת כרטיסי הפוקימון היקרים ביותר לאיסוף – 100 כרטיסי הפוקימון היקרים ביותר, המובילים ביותר (2023 רשימה מעודכנת)

0

100 רשימת כרטיסי הפוקימון היקרים ביותר

Contents

באוקטובר 2020, קרב מגה טרופי PSA 10 פוקימון. .
פסקרד.

סקרן אילו כרטיסי פוקימון שוברים את הבנק? .

עודכן 6 ביולי, 2023

חברות רבות בנושא פרסום איתנו מפרסמות איתנו. . ראה גילוי נאות.

צמיחה לטווח הארוך

. . .

. .

חלק מכרטיסי הפוקימון הנדירים ביותר, כמו כרטיסי צ’ייס, כרטיסי גביע, כרטיסי פרומו, מאייר פיקאצ’ו וכרטיס המפתח של המאסטר, מכרו עבור עשרות אלפי דולרים במכירות פומביות, והעניקו תשואות גבוהות עבור אספני המזל שלהם. .

למשל, נכון לאוגוסט 2022, לוגן פול מחזיק בשיא העולם עבור כרטיס פוקימון היקר ביותר, לאחר שרכשתי כרטיס אייר Pikachu 10 של PSA.275 מיליון.

. הערכות השווי הגבוהות שלהם מציגות את פוטנציאל הרווח בשווקי נכסים אלטרנטיביים, במיוחד אם אתה יכול לשים ידיים על כרטיס עם השילוב הנכון של נדירות, מצב ופופולריות.

המפתח להשקעה מוצלחת בכרטיסי פוקימון טמון במחקר, מומחי ייעוץ ונשארים מעודכנים על המגמות האחרונות של שוק נישה זה ואירועי המכירה הפומבית של שוק נישה זה. . מי יודע? .

. .

..

.

דוגמאות מרהיבות נוספות כוללות את כרטיס גביע האירועים המשפחתי של קנגאסקאהאן #115, בשווי של 150,100 דולר, ואליפות העולם של פוקימון 2006 פרומו לא. .

. .

?

. כרטיסי פוקימון קלאסיים מחזיקים ערך בגלל הנדירות שלהם, היצע מוגבל, ביקוש גבוה, ערעור נוסטלגי והתשוקה ההולכת וגוברת ליקום הפוקימון.

נדירות ומצב הם שני הגורמים העיקריים המשפיעים על ערך הכרטיס ב- Pokémon TCG. Rarity מתייחס לייצור או בלעדיות מוגבלת של הכרטיסים, ואילו המצב מתייחס למצב הפיזי של הכרטיס – ככל שהמצב טוב יותר, כך הערך גבוה יותר. .

. . .

עם משאבים מקוונים רבים, לחקור ולחקר את שוק כרטיסי הפוקימון הוא קל, אפילו בלי לדעת הרבה על הזיכיון. .

. .

רשימת כרטיסי הפוקימון היקרה ביותר

. כרטיס אייר Pikachu

 • טווח מחירים: 400,000 עד 5,000,000 $
 • : 5 $.275 מיליון
 • : 1

כרטיס ה- Pikachu Illustrator מתגאה בסמל עט ייחודי ונדירות כוכב כפול ושווה יותר מחמישה מיליון דולר, מה שהופך אותו לאחד מכרטיסי הפוקימון החשובים ביותר.
מָקוֹר: .com

.

. אחד מכרטיסי הפוקימון היקרים הללו שנמכרו במכירה פומבית תמורת 233,000 דולר מדהימים בשנת 2020.

. כרטיסים מבוקשים אלה היו פרסים לתחרויות שהתקיימו במגזין הקומיקס הקורוקורו היפני בין 1997 ל -1998, שם קיבלו זוכי התחרות 39 עותקים.

. דוגמה של PSA 7 שנמכרת תמורת 375,000 דולר בתחילת 2021 ועוד משיגה 900,000 $ לשנה לאחר מכן.

. לכן אנו קובעים שאתה מאייר כרטיסי פוקימון מורשה רשמית ומעריץ את המיומנות שלך.”כרטיס אחד מסוג זה אינו משמעותי רק לנדירותו, אלא הוא גם מסמל את תמצית איסוף קלפי פוקימון פוקימון.

.

2.

 • אספקה ​​של PSA 10

מחירי המכירה של המהדורה הראשונה הולו לוגיה נעים בין 1,00 ל 7,000 $ בפלטפורמות כמו eBay.
מָקוֹר: אספנים.com

.

PSA 10 כיתה .

. לדוגמה, ..

.

כרטיס הלוגיה של הולו-נילד זה ממערך Neo Genesis עורר עניין בקרב חובבי פוקימון, עם אפילו .50 ו- PSA 10 דוגמאות שהגיעו לנתונים שומטים לסת כמו 45,390 דולר.

. על ידי חיפוש מוכרים מכובדים, כמו אלה ב- TCGPlayer ומדי פעם פריטי אספנות, אתה מבטיח את האותנטיות של כרטיסי הפוקימון שלך.

. Charizard ללא צל

 • אספקה ​​של PSA 10

מנטה של ​​PSA Gem מנטה 1999 סט פוקימון הבסיס של Shadowless Edition מהדורה ראשונה Holo Charizard נמכר תמורת שיא של 420,000 $ במכירות הפומביות של PWCC.
גולדינאציות.com

סט הבסיס של פוקימון משנת 1999, Shadowless First Edition, כרטיס Holo Charizard, שתוכנן על ידי האמן הנודע מיצוחירו אריטה, מחזיק מקום משמעותי בליבם של אספני כרטיסי פוקימון רבים ונחשב לעתים קרובות לכרטיס האייקוני והנחשק ביותר.

מנטה פנינה מדורגת – אחת של 121 בלבד – כרטיסי פוקימון נדירים יכולים להפיק את מחירי המחירים של עד 50,000 $, במיוחד בעת הצגת מצב ומרכז מושלמים.

הערך של מערך הבסיס של פוקימון משנת 1999, Charizard Charizard Holo 4/102 כרטיס יכול להשתנות מאוד תלוי בגורמים כמו ציון ומצבו והאם מדובר במהדורה ראשונה או מהדורה בלתי מוגבלת. . עם זאת, מחירים אלה נתונים לתנודות בשוק.

אספנים צריכים להיות מודעים גם לכרטיסי Charizard Holographyse Holography ללא צללים בהתאמה אישית, המחקים את הופעתם של כרטיסים אמיתיים ובכל זאת מחזיקים ערך נמוך משמעותית בגלל מעמדם הלא רשמי.

מהדורה ראשונה ללא צללים הולו Charizard כרטיס מכר תמורת שיא של 420,000 $.

. 2002 במהדורה ראשונה הרים מסתוריים Crystal Charizard

 • טווח מחירים: 32 עד 10,499 דולר
 • מחיר המכירה הגבוה ביותר

.
.com

המהדורה הראשונה המהדורה היפנית Charizard Crystal Charizard מערך התרחבות ההרים המסתוריים ב -2002, שבה אספנים ומשקיעים עם יצירות האמנות המדהימות שלו.

, מה שהופך אותו לכרטיס האלקטרוני היקר ביותר בסדרה.

כרטיסי קריסטל הוצגו כאחד משלושה קלפים מסוג קריסטל בהרים מסתוריים, לצד קרובט וסלביי, יכולים לשנות את סוג האנרגיה שלהם על בסיס כרטיס אנרגיה מחובר. .

חיוני לציין כי המחירים המוצגים על ידי CriceCharting לכרטיס Charizard ההרים המסתוריים היפניים מבוססים על המחירים הנמוכים ביותר הזמינים בעת עדכון. נפח המכירות לכרטיס זה נמוך יחסית, כאשר כמה ציונים רק עדים למכירה אחת בשנה. לפיכך, הערך המשוער לציון כרטיסים מסוים מסתמך על נתוני מכירות מכיתות אחרות וגיל הכרטיס.

5.

 • טווח מחירים: 308 עד 48,000 $
 • מחיר המכירה הגבוה ביותר: 75,000 $
 • אספקה ​​של PSA 10: 17

כרטיס ההולו המדהים של הכוכב הזהב הוא אחד מכרטיסי הפוקימון הנדירים ביותר, ולעתים קרובות מביא מחיר מדהים של מעל 50,000 $.
תוצרת כסף.io

Gold Star Torchic, כרטיס פוקימון מבוקש ואחרי ערך רב, הוא חלק מכרטיסי הרקטות המוערכים של צוות ה- EX המוערך מחזיר את סט כרטיסי המסחר של פוקימון. . Masakazu Fukuda, המציג את פוקימון טורצ’יק, יוצר איור מושך עין שלוכד את מהותה של דמות אהובה זו.

.. .

כרטיס ההולו המדהים של הכוכב הזהב הוא אחד מכרטיסי הפוקימון הזהב הנדירים ביותר, ולעתים קרובות מביא מחיר מדהים של מעל 50,000 $. .

.

 • טווח מחירים: 7,600 עד 23,000 $
 • : 23,000 $
 • אספקה ​​של PSA 10: 8

Topps Chrome Charizard Tekno #06 החמקמק מוערך כרגע ב 23,000 $, מה שהופך אותו לאחד מכרטיסי הפוקימון המבוקשים ביותר.
CardCollector.שיתוף.

כרטיסים מסוימים הם בעלי ערך עצום באיסוף ומסחר בכרטיסי פוקימון בגלל נדירותם ורצונם. . כרטיס Charizard מבריק זה עלה לאחרונה לכותרות כשמכרה ב- eBay תמורת 23,000 דולר מרשימים עם כיתה PSA 9.

הופק על ידי Topps בשנת 2000, Topps Chrome Card Series 1 התפאר במערך מגוון של כרטיסי מסחר עם נושא פוקימון, שכל אחד מהם כולל אחד מ -78 הפוקימון הראשון. בין מערך מפואר זה, גרסת הטקנו-כרום התגלה ככרטיס הנדיר ביותר ואחד הנחשקים ביותר בסדרה.

. .

חשוב להכיר בכך שהערכים המשוערים של כרטיסים אלה, כמפורט במקורות שונים, כפופים לתנודות בהתאם לנתוני מכירות עבור ציונים אחרים וגיל הכרטיס. .

אספנים ומשקיעים בתחום כרטיס המסחר של פוקימון צריכים לתרגל בדיקת נאותות בעת מחקר ורכישת כרטיסי TOPP.

. .

. כוכב זהב הולוגרפי Rayquaza

 • טווח מחירים: 124 $.
 • מחיר המכירה הגבוה ביותר: 48,600 דולר
 • אספקה ​​של PSA 10: 48

עם שווי משוער של כ- 48,600 דולר, כוכב הזהב ההולוגרפי רייקוזה, הכרטיס נחשק בקהילת כרטיס המסחר של פוקימון.
מָקוֹר: www.פסקרד.

. הערכת שווי של 48,600 דולר .

. המאייר Masakazu Fukuda מציג את Rayquaza האימתני והמג’יסטי, דרקון/פוקימון אגדי מעופף מאזור הון, בעיצוב מושך עין שמרתק את האספנים במשך שנים.

.

8. קרב מגה טרופי פוקימון לא. 2 כרטיס מאמן

 • טווח מחירים: 38 עד 50,000 $
 • מחיר המכירה הגבוה ביותר

. .
פסקרד.com

קרב המגה הטרופי של פוקימון לא. . נולד מטורניר הקרב הטרופי הטרופי היפני ב -1999, כרטיסי הגביע הקדושים האלה נדירים כמו Charizard מבריק.

. . כרטיס מאמן 2 הכולל אקסגוטור פשוט מצמרר על הכריכה. הכרטיס העניק גישה ל- VIP לטורניר הרשמי של משחק קלפים של פוקימון.

עשירים עשירים │multi-hyphenate כישרון דרכה של סלינה גומז לשווי של 800 מיליון דולר

ה- Dugout│top Six Jose Canseco Trookie Card בוחרים

עם רק חמישה כרטיסים שדורגו אי פעם על ידי PSA ותאריך מכירות מוגבל, היופי הזה הוא חלום אספן. . . .

התהילה הגלובלית של חברת פוקימון הרקיעה את ערכי הכרטיסים של פוקימון, ומגה המגה הטרופית No No. . זו הזדמנות השקעה שהיא נדירה כמו שהם מגיעים בשוק הפוקימון ההולך וגדל.

. , עותק של PSA 10 של כרטיס זה התנודד 23,000 $ במכירה פומבית באוקטובר 2020. עכשיו זה מה שאנחנו מכנים יום משכורת טרופי.

9. 1998 Blastoise הוזמן מצגת גלקסי הולוגרמה #009/165R כרטיס

 • טווח מחירים
 • מחיר המכירה הגבוה ביותר: 360,000 $
 • .: 1

“Blastoise משנת 1998 הזמין את כרטיס ההולוגרמה של Galaxy Star Hologram, ממצא נדיר ששווה מעל 360,000 $.
.

הנה כרטיס שאפילו אספני הארדקור יקבלו כפול. . ובכן, אנשים, זה אמיתי כמו שזה מקבל. .

הקוסמים של צוות החוף עיצבו ופיתחו את הכרטיס הזה כיצירת הפגנה. המשימה שלהם הייתה לשכנע את נינטנדו ביגוויגס שיש להם את הצלעות לייצר גרסה אנגלית למשחק קלפי המסחר של פוקימון.

מה שמבדיל את הכרטיס הזה מכרטיסי פוקימון נדירים אחרים? זה מעולם לא נועד לציבור. . לשלושה יש “קסמים: התכנסות” שגב המוצא מ- WOTC כבר מבוסס TCG. מה עם האחרון? .

. מטיוטה לעיצוב לבית מכירה פומבית בו אחד הקלפים האלה, מדורגת 8.. ? זה הניחוש של מישהו.

עם החלק המרכזי המהמם הזה בקולקציה שלך, אתה מרגיש שתפסת פיצוץ בחיים האמיתיים. אחרי הכל, זה לא כל יום שאתה מסתובב בכרטיס פוקימון עם סיפור יצירה כל כך ייחודי. ?

. Pokémon Kangaskhan

 • טווח מחירים: 50,000 עד 225,000 $
 • מחיר המכירה הגבוה ביותר
 • אספקה ​​של PSA 10: 12

בשנים האחרונות, כרטיס הפרומו של טורניר הילד של פוקימון קנגאסקאן בכיתה גבוהה מכר תמורת יותר מ -150,000 דולר.
מָקוֹר: .ה.

. הכרטיס הנדיר המטורף הזה יצא לזכייה בקבוצות הורים-ילד בטורניר יחד מסוג ההורים עם קידוס עם קידוס.

קנגאסקאן, עם הכיס שלו נושאי התינוקות, היה הקמע המושלם לאירוע המשפחתי הזה. . בנוסף, יצירות האמנות המדהימות של האמן קן סוגימורי פשוט חותמות את העסקה.

עם 16 עותקים בלבד מדורגים PSA 9 ועוד 11 דורג גבוה יותר, כרטיס הקרב של הילד ההורה הזה הוא אוצר מוחלט עבור קנאים ואספנים של פוקימון כאחד.

כרטיס הגביע המתוק הזה חגג את טורניר הקרב של קלף פוקימון משנת 1998. .

. , להוכיח שהשקעה בכרטיסי פוקימון נדירים יכולה להיות עניין גדול.

כרטיסי שגיאה של פוקימון, או כרטיסים שלא נדפסו, הם היבט ייחודי במשחק קלפי המסחר של פוקימון (TCG), מכיוון שהם כוללים אלמנטים שגויים או לא סדירים מסוימים. כרטיסים מסקרנים אלה יכולים לנוע בין כתמים קטנים או כתמי דיו לעיצובים ריקים לחלוטין.

כמה סוגי שגיאות סטנדרטיים כוללים כרטיסים איות שגוי עם שמות פוקימון שגויים, מהלכים, מותגים או שמות מאייר; כרטיסי גוון שנחתכו שלא כהלכה במהלך תהליך ההדפסה, וכתוצאה מכך גדלים או צורות לא סטנדרטיים; ושגיאות דיו, שעלולות להציג כתובות דיו, נקודות או חוזרות על טביעות דיו.

כרטיס פוקימון נדיר עם שגיאת חותמת הפוכה יכול להיות שווה בערך 2,000 $.
SellPoke.com

. הערך של כרטיס שגיאה תלוי לעתים קרובות בגורמים כמו עד כמה נדיר הטעות ואם זה כרוך בפוקימון פופולרי כמו Charizard או Pikachu.

.

. .

.

הם עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם מומחים ממתקני הדפסה, הם מבטיחים אימות מאובטח ומדויק, מה שמקל על אספנים לחקור את התחום המרתק של כרטיסי שגיאת פוקימון בביטחון.

כדי לצאת למסע ההשקעות בכרטיסי פוקימון, המשקיעים השואפים צריכים להכיר משאבים כמו מסדי נתונים, פורומים מקוונים וקבוצות מדיה חברתית. הישאר מעודכן על מגמות שוק, התייעץ עם מדריכי מחירים ולמד לאמת כרטיסי כיתה כדי להעריך את פוטנציאל ההשקעה שלהם ב- Pokémon TCG.

תרבות פופולרית, משפיעים (ה.ז., . .

יש המייחסים את הביקוש הגובר לכרטיסי פוקימון לשעמום וגירוי הנגרמים על ידי מגיפה, שסיפקו גיבוי כלכלי לאנשים להתעמק בעולם כרטיסים אספניים. עם זאת, הזינוק הזה בפופולריות והשקעה בכרטיסי פוקימון מגיע עם סיכונים ותגמולים.

. השילוב של מגמות נוסטלגיה, נדירות ומגמות שוק יצר תת תרבות מרתקת בעולם של פריטי אספנות.

בצד הפלוס, הביקוש הפורח לכרטיסים עולה על ההיצע, מה שמצביע על כך שהמחירים עשויים להמשיך לעלות לטווח הקצר. בנוסף, כרטיסי מסחר קלים יחסית לרכישה, למכור ולחנות בהשוואה לאפשרויות השקעה אחרות, מה שהופך אותם לפנים לאספנים ולמשקיעים כאחד.

אף על פי כן, ישנם חסרונות למגמה העולה הזו, כמו פוטנציאל השוק להתפלל כאשר מתעוררת אופנה חדשה. .

ניווט בעולם ההשקעות בכרטיסי פוקימון דורש ידע, תשוקה ושקדנות. מכיוון ששוק כרטיסי פוקימון ממשיך לצמוח ולהתפתח, משקיעים ואספנים כאחד יכולים למצוא שביעות רצון בחשיפת אוצרות המחזיקים ערך פיננסי ומקום בלתי ניתן למחיקה בתרבות הפופולרית.

הם כרטיסי פוקימון יקרים השקעה טובה?

. .

 1. היצע נדיר וביקוש עולה יכול להיות שווה למחירים גבוהים יותר.
 2. .
 3. הפוטנציאל הפוטנציאלי הוא עצום – השקעה של 500 דולר בכרטיס נדיר בשנת 2017 עשויה להיות שווה 5,500 דולר אם מצבו של הכרטיס יקיים.

. . כרטיסי אולטרה-נדירים (חשבו שכרטיס אייר פיקאצ’ו או טורצ’יק כוכב זהב) עלולים להשתנות, בעלות על חתיכת היסטוריה של פוקימון לעולם לא מאבדת את הקסם שלה.

. .

. .

זכרו, ההצלחה בשוק זה נעוצה במחקר, הבנת מגמות וצפייה בביקוש. .

בסך הכל, השקעה בכרטיסי פוקימון יכולה להיות חוויה נוסטלגית ועלולה להיות מתגמלת. .

.

7 פלטפורמות השקעות מהפכניות טרנספורמציה.

. רעיונות להשקעה, ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך.

. . המידע הכלול כאן לגבי השקעות זמינות מתקבל ממקורות צד ג ‘. אמנם בדרך כלל הכסף מחשיב מקורות כאלה אמינים, אך כסף מיוצר אינו מייצג שמידע כזה מדויק או שלם, ותוצרת כסף לא ביצעה סקירה עצמאית של מידע כזה.

התוכן מיועד למטרות מידע בלבד, אסור לך לפרש מידע כזה או חומר אחר כחוק, מס, השקעה, פיננסי או ייעוץ אחר. שום דבר הכלול באתר שלנו אינו מהווה שידול, המלצה, אישור או הצעה על ידי כסף או כל ספק שירות של צד שלישי לרכוש או למכור ניירות ערך או מכשירים פיננסיים אחרים בכל זה או בכל תחום שיפוט אחר בו שידול או הצעה כאלה לא יהיו חוקיים על פי חוקי ניירות הערך של סמכות שיפוט כזו. . הצהרות צופות פני עתיד, לרבות ללא מגבלות תוצאות השקעה ותחזיות, הן היפותטיות וחינוכיות באופיין. .

. . . אתה לבד מניח את האחריות הבלעדית של הערכת היתרונות והסיכונים הקשורים לשימוש בכל מידע או תוכן אחר באתר לפני שאתה מקבל החלטות כלשהן על סמך מידע כזה או תוכן אחר.

הביצועים הסטנדרטיים המוצגים כאן מחושבים על ידי MoneyMADE על בסיס נתונים שהתקבלו מפלטפורמת הצד השלישי המארחת את ההשקעה וכפופה לשינוי. . לשינויים במתודולוגיה המשמשת יש השפעה מהותית על התשואות המוצגות. ביצועי עבר אינם ערובה לתוצאות עתידיות. בתמורה לשימוש באתר אתה מסכים לא להחזיק כסף בעבודת כסף, שלוחותיו או כל ספק שירותי צד שלישי אחראי לכל תביעה אפשרית בגין נזקים הנובעים מכל החלטה שתקבל על בסיס מידע או תוכן אחר שהועמד לרשותך דרך האתר.

רשימת קלפים-פוקימון-פוקימון-פוקימון יקרה

הירשם עכשיו וקבל את הבחירות השבועיות שלי ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך!

דף זה עשוי להכיל קישורי שותפים למקומות כמו eBay וקמעונאים מקוונים אחרים. . למד עוד.

מה רשימה זו מכילה

, אני תמיד מחפש את ההשקעה הבאה שלי בכרטיסי פוקימון – יש לזה פוטנציאל לצמוח בערך.

.

זה בדיוק מה שהרשימה שלהלן נותנת לך.

ביליתי שעות בחקר מכירות ושילוב נתונים מבתי המכירות הפומביות המובילות, כמו גם eBay.

אני מקווה שזה נותן לך בסיס שימושי באמת למציאת גרסאות גולמיות של הקלפים, שתוכל לקבל דירוג. .

תיהנו, והשתמשו בו בחוכמה!

100 רשימת כרטיסי הפוקימון היקרים ביותר

1998 פוקימון פרומו יפני איליר הולו פיקאצ’ו1.998-פיקאצ'ו-אילוסטטור --- הכרטיס הנדיר ביותר-פוקימון

!

1999 סט פוקימון הבסיס Shadowless מהדורה ראשונה הולו Charizard #4

1996 הבסיס היפני של פוקימון סט Holo Charizard No Rarity

1996 הבסיס היפני של פוקימון סט Holo Charizard No Rarity

1998 פוקימון פרומו יפני ברונזה גביע טורניר 3-2-טורניר פיקאצ’ו

1995 פוקימון יפני Topsun Black גב אין מספר Charizard

1998 פוקימון פרומו יפני אירועי אירוע גביע גביע הולו קנגאסקאן

1998 פוקימון פרומו יפני אירועי אירוע גביע גביע הולו קנגאסקאן

2000 פוקימון ניאו ג’נסיס מהדורה ראשונה הולו לוגיה #9

2006 אליפות עולם פוקימון פרומו לא. מאמן 2

1999 הבסיס של פוקימון סט Charizard Hollo ללא צל #4

.

1998 פרומו יפני פרומו יפני טמושי אוניברסיטת אוניברסיטת Magikarp #129

1998 פרומו יפני פרומו יפני טמושי אוניברסיטת אוניברסיטת Magikarp #129

אליפות העולם באליפות העולם של פוקימון 2012 לא.

אליפות העולם באליפות העולם של פוקימון 2012, מאמן מס '1 מאמן 1

1999 פוקימון פרומו יפני מגה טרופי קרב טרופי רוח

1999 פוקימון פרומו יפני מגה טרופי קרב טרופי רוח

2013 אליפות העולם של פרומו פוקימון 2013 הולו לא.

2005 פוקימון יפני קרב קיץ דרך מיו ניצחון גביע אורב

2005 פוקימון יפני קרב קיץ דרך מיו ניצחון גביע אורב

2000 Pokemon Topps Chrome Series 1 Tekno Charizard #6

1999 סט פוקימון הבסיס המהדורה הראשונה המהדורה הראשונה בהולו ללא פיצוץ מס ‘2

1999 סט פוקימון הבסיס המהדורה הראשונה המהדורה הראשונה בהולו ללא פיצוץ מס '2

1996 פוקימון יפני בסיס הבסיס אין סמל נדיר הולו ונוסאור

1999 פוקימון פרומו יפני פרומו טרופי קרב לא. מאמן 2

2005-EX-deoxys-Gold-Star-Holo-rayquaza

1999 סט פוקימון הבסיס המהדורה הראשונה מהדורה 1 ללא צל הולו צ'אנסי #3

2010 פוקימון עיצוב יפני פרומו זוכה כיתה ד 'אשליה

2000 הבסיס הקוריאני של פוקימון מהדורה ראשונה מהדורה 1 Holo Charizard #4

2000 פוקימון Topps Chrome Series 1 Sparkle Charizard #6

1995 פוקימון יפני Topsun Holofoil Charizard #6

1999 פוקימון גרמני מהדורה ראשונה הולו צ'ארזארד #4

2005 פוקימון יפני פרומו אביב קרב קרב טבעת ניצחון

2010-Daisuki-Club-8,600-PTS-Master-Scroll-Holographic

2004 אליפות העולם של פוקימון קן סוגימורי פוקימון חתוך

.

2007 פוקימון פרומו יפני פרומו קיץ קרב נס יהלום

1996 פוקימון יפני Bandai Carddass אוטומטית פריזמה אדומה Charizard

1999 סט פוקימון הבסיס

. מועדון האוהדים מאיר Magikarp

2021 פוקימון יפני 25 אנני יצורים סיפון היסטוריה תאגידית Charizard

2021 פוקימון יפני 25 אנני יצורים סיפון היסטוריה תאגידית Charizard

2010 פוקימון יפני Daisuki Club פרסי דרגה מיוחד Umbreon Prime

2010 פוקימון יפני Daisuki Club פרסי דרגה מיוחד Umbreon Prime

2005 Pokemon Play Play Promo 50,000 נק ‘Holo Espeon Gold Star #025

2005 Pokemon Play Play Promo 50,000 נק 'Holo Espeon Gold Star #025

2003 Pokemon Skyridge Holo Crystal Charizard #1462003-Skyridge-Holographic-Crystal-Charizard

1996 פוקימון יפני בסיס

1999 הבסיס של פוקימון מהדורה ראשונה מהדורה 1 ללא צל הולו Mewtwo #10

.

1999 פוקימון צרפתי מהדורה ראשונה הולו דרקאפו צ’ארזארד #4

2002 Pokemon Neo Destiny מהדורה ראשונה Charizard #107

2005 פוקימון אקס Deoxys Star Gold Holo Latias #105

1995 פוקימון יפני Topsun Holofoil Blastoise #9

2007 פוקימון פופ סדרה 5 כוכב הזהב Umbreon #17

2005 פוקימון יפני משחק פרומו 20,000 נק 'Holo Jolteon Gold Star #23

2000-Pokemon-neo-Genesis-1St-Edition-Holo-Pichu-#12

1999 סט פוקימון הבסיס Shadowless Edition 1st Holo Gyarados #6

2007 פוקימון פופ סדרה 5 Espeon Gold Star #16

1999 הבסיס של פוקימון סט מהדורה ראשונה הולו Alakazam ללא צללים מספר 1

1999 הבסיס של פוקימון סט מהדורה ראשונה הולו רייצ'ו ללא צל #14

2008 Pokemon Diamond & Pearl Stormfront Secret Secret נדיר Holo Charizard #103

2008 Pokemon Diamond & Pearl Stormfront Secret Secret נדיר Holo Charizard #103

ליגת אלופת הפרומו היפנית של פוקימון 2005

1999 בסיס פוקימון מהדורה ראשונה הולו חותמת עבה נטולת צללים מס ’12

1999 בסיס פוקימון מהדורה ראשונה הולו חותמת עבה נטולת צללים מס '12

2001 פוקימון יפני NEO 4 Charizard נוצץ #6

1999 הבסיס של פוקימון סט Charizard #4

1999 הבסיס של פוקימון סט Charizard #4

2016 Pokemon XY Evolutions Staff Staff Holo Charizard #11

2016 Pokemon XY Evolutions Staff Staff Holo Charizard #11

2006-פוקימון-אקס-הולון-פנטומים-הולו-גיאראדוס-גולד-סטאר-#102

2000 הבסיס של פוקימון סט 2 שגיאת Charizard Non-Holo #4

2001 פוקימון ניאו גילוי מהדורה ראשונה הולו Misdreavus #11

2001 פוקימון ניאו גילוי מהדורה ראשונה Holo Houndoom #8

2001 פוקימון ניאו גילוי מהדורה ראשונה Holo Houndoom #8

2007 פוקימון פרומו יפני אתגר חורף פנינה מסתורית

1999 פוקימון ג’ונגל מהדורה ראשונה הולו סנורלקס #11

2015 פוקימון יפני XY פרומו קרב פסטה אירוע.

2015 פוקימון יפני XY פרומו קרב פסטה אירוע אורג. Pikachu #175

1996 פוקימון יפני בסיס הבסיס אין סמל נדיר הולו Mewtwo #150

2001 פוקימון ניאו גילוי מהדורה ראשונה הולו ינמה מספר 17

2001 פוקימון ניאו גילוי מהדורה ראשונה הולו ינמה מספר 17

1995 פוקימון יפני Topsun Holofoil Pikachu #25

2003 פוקימון אקפוליס הולו קריסטל לוגיה #149

2017 פוקימון יפני S&M פרומו נוצץ אגדות הרויאל המסווה #085

2001 פוקימון ניאו התגלות מהדורה ראשונה גיאראדוס נוצץ #65

2001 פוקימון ניאו גילוי מהדורה ראשונה הולו אומברון #13

1995 פוקימון יפני Topsun Holofoil Venusaur #3

2016 פוקימון 20 שנה ל -24 KINZA GINZA TANAKA יפנית פיקאצ’ו #25

2002 פוקימון מכרז אלקטרוני מדגם Pikachu #16

2010 Pokemon Heartgold & Soulsilver Holo Lugia Legend #114

1999 משחק פוקימון מהדורה ראשונה הבסיס SEDOWLESS HOLO ZAPDOS #16

2000 פוקימון יפני מגה מגה קרב פרומו אצטדיון לאקי

2000 פוקימון ניאו בראשית המהדורה הראשונה הולו מגניום מספר 10

?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

קלייב

. . .