המון פסיכו 100 עונה 3, פרק 1 סיכום סיכום – “נתיבי עתיד – נתיב -“, המון פסיכו 100 III פרק 1 דיון – פורומים.

0

MOB פסיכו 100 III פרק 1 דיון

זו הייתה נסיעה מטורפת, אבל פרק הפתיחה של עונה שלוש עושה עבודה מצוינת להחזיר אותנו לעולם ההמון ולהקים קשת חדשה ומלהיבה.

המון פסיכו 100 עונה 3, פרק 1 סיכום מחדש -“נתיבי עתיד -נתיבים-“

MOB-PSYCHO-100-SEASE-3-EPISODE-1-RECAP

בסך הכל, הפרק הזה הוא מבוא מוצק לעונה החדשה, כמו גם הלך הרוח הנוכחי של MOB כששנות חטיבת הביניים שלו מסתיימות.

אנו מחזירים את סדרת האנימה של קראנצ’ירול האספסוף פסיכו 100 עונה 3, פרק 1, “נתיבי עתיד -נתיבים-“, שמכיל ספוילרים.

לאחר ציפייה רבה, העונה השלישית של הפופולרי סדרת אנימה המון פסיכו 100 כאן, וזה הולך חזק. האוהדים עשויים לזכור שכמה התפתחויות גדולות התרחשו ב סוף עונה שנייה. ראשון, שיג’ו “המון” קגיאמה (הושמע על ידי Setsuo ito) הוריד את טוֹפֶר וקיבלו את המנהיג שלהם, Toichiro, לראות את שגיאת דרכיו. לאחר מכן רייגן (הושמע על ידי טקהירו סקוראי) פתח משרד חדש ושכר עובד שלישי בשם Serizawa (הושמע על ידי טקנורי הושינו). לבסוף, בגלל כוחו של המון וחבילה של זרעי ברוקולי בכיסו, עץ ברוקולי ענק, המכונה העץ האלוהי, נבט באמצע העיר ומשך פולחן חדש בעקבותיו.

זו הייתה נסיעה מטורפת, אבל פרק הפתיחה של עונה שלוש עושה עבודה מצוינת להחזיר אותנו לעולם ההמון ולהקים קשת חדשה ומלהיבה.

המון פסיכו 100 עונה 3, פרק 1 סיכום

הפרק נפתח במונולוג מוכר המפרט את חושך העולם ואת הפסיכולוגים שמטרתם להילחם בחושך האמור. לאחר מכן, אנו מצטרפים לאספסוף ולחבריו ממועדון הטלפתיה בדיון סוער בסקרי הקריירה האחרונים של בית הספר שלהם. כאשר כולם מסתובבים בשולחן חולקים אילו משרות ושאיפות הם רשמו על העיתונים שלהם, MOB מתחיל במהרה להבין שכולם הכניסו מחשבה הרבה יותר לעתיד שלהם ממה שציפה. מזכיר גם את הריסוק הוותיק של MOB, צובומי, פנה ליוקרתי בית הספר התיכון ליוזו פלפל. ככל שהספסוף הליגה שלו מבין שהיא מבינה שהיא מתקדמת יותר לקראת הפיצוץ הבא שלו (או הפרק הנפשי הקטסטרופלי הבא שלו בלתי נשלט). זה כרגע על 7%.

לנקודה זו ברור שהמאסר חרד מהעתיד שלו והרעיון שאין לו שאיפות גדולות כמו כולם. כרגיל, הוא פונה לבוס ולמנטור שלו, רייגן, לקבלת עצות. הנטייה שלו להגזים את יכולותיו הנפשיות שאינן קיימות מביאה את האספסוף להאמין שריגן רק לקח על עצמו את העבודה הזו כפסיכולוגית אחרי שהוא כבר הלך רחוק מדי בתפקידו הקודם, וזה לא מרגיע במיוחד. עם זאת, הוא מודיע שהאספסוף תמיד יכול לעבוד איתו בעתיד אם זה כבר לא היה ברור לתפוצה של חטיבת הביניים.

לאחר הפצה מחדש מהירה לסריזאווה, החדש ביותר רוחות ומשרד ייעוץ כזה עובד, הכנופיה לוקחת לקוח חדש עם פסלון עתיק רדוף. ברור להמון מייד שהפריט מקולל, וסריזאווה מוטלת לבצע את הגירוש השדים מכיוון שהוא “נכשל” במבחן הסודי של רייגן כדי לבדוק אם הוא יגלה את חוסר יכולתו להבחין באנרגיה המקוללת של הפריט. למרות שסריזאווה פוגעת בטעות בצלומת הפסלון בתהליך, היא מאפשרת לרייגן להראות את יכולתו לתיקונים פשוטים. הדבקת הדמות יחד עם אורז מבושל היא תרומתו המשמעותית ביותר למאמציהם, אך בכל זאת מצחיק.

כשחזרו בבית, לאספסים עדיין אין מושג מה הוא רוצה לעשות עם חייו. הוריו ואחיו, RITSU, כולם מציעים את דעותיהם ללא הועיל. המון מנסה לקבל עצות ממספר אחרים, כולל גוּמַת חֵן וחבריו מה- מועדון שיפור גוף, אבל נראה שזה רק מדכא אותו יותר כשהוא מבין שלכל אחד אחר יש דרך ברורה לעתיד שלהם.

בינתיים, בזמן שהאונס מתמודד עם המשבר הפנימי שלו, הוא לומד מחברו לכיתה מזאטו, שעץ הברוקולי הענק שיצר החל לגייס מעקב, ממש כמו דת קסדת פסיכו. כיוצרת העץ ומושא הפולחן של הדת המסתורית דמוית הכת הזו, היא מעודדת אותו לצעוד קדימה ולחשוף את זהותו, אך הוא מסרב כמו תמיד.

הפרק עולה לראש כשרייגן, אספסוף וסריזאווה רואים לקוח אחר שטוען שהוא ברוח רעה הרוסת את חייו. השקפתו העגומה וההתנהגות המדכאת הכללית מהדהדים את ההמון כאשר הלקוח משקף כיצד טעות יחידה הרסה את חייו ושחררה אותו ממש להשיג כל דבר.

אחרי פגישה עם המורה לביתו, המון סוף סוף מבין שהוא לא רוצה להרגיש נוח מדי לעבוד ברוחות וכאלה לנצח. הוא מודה כל כך לרייגן, שמבטיח לו שהוא יגלה יום אחד מה הוא רוצה לעשות מחוץ לעבודה שם, ואין שום דבר רע בזה. זה רגע מתוק בין שניהם, אבל ברור גם שהוא סוף סוף מציע להמון שקט נפשי שהוא חיפש את הפרק כולו. אי לדעת מה אתה רוצה לעתידך הוא דאגה נפוצה שאנשים רבים, במיוחד ילדים, יכולים להתייחס אליהם, ולכן נחמד לראות סדרה שמזכירה לך שיש מספיק זמן להבין את זה.

אמנם זה נראה כמו הסוף, רגע לפני שהפרק נגמר, אנו רואים הצצה לגומה היושבת על גבי העץ האלוהי כשאנשים סוגדים לו למטה. אנו אולי עדיין לא יודעים את התוכניות שלו, אבל לראות כי דימפל תמיד יש משהו בשרוול, זה ללא ספק ימלא תפקיד חשוב בהמשך. זו דרך נהדרת לגרום לצופים להתעניין במה שעתיד לבוא.

מה חשבת על סדרת האנימה המוני פסיכו 100 עונה 3, פרק 1? תגובה למטה.

סיפורים נוספים על המון פסיכו 100 עונה 3

  • המון פסיכו 100 עונה 3, פרק 2 סיכום
  • 10 מופעי אנימה כמו פסיכו האספסוף
  • סקירה של פסיכו 100 המון עונה 3
  • המון פסיכו 100 עונה 3 סיום הסביר

MOB פסיכו 100 III פרק 1 דיון

אל . אם ברצונך לדון באירועים או בתיאוריות עתידיות, אנא השתמש בשרשורים נפרדים.
אל שאל היכן לצפות/להוריד את הפרק הזה או לתת קישורים לחומר השימוש המוגן בזכויות יוצרים, שאינו זיהוי.
אל טרול/פיתיון/הטרדה/התעללות משתמשים אחרים בגלל שאוהבים או לא אהבו את הסדרה/הדמויות.
לַעֲשׂוֹת .

השב לבטל כיצד להשתמש ב- BBCode?

המון לא יכול להחליט על הקריירה שלו. בינתיים צובומי התקבל לבית ספר טוב, היא בכל זאת חכמה. מזאטו רוצה להיות צלם או עיתונאית אה, תוהה מה היא בסופו של דבר תבחר. הבחור הקירח היה אשפה מוחלטת, שהצחיקה לי צחוק טוב. זכינו לראות את אחד המהלכים המיוחדים של רייגן שוב, מגניב.

ובכן המון בשנה השנייה של חטיבת הביניים, אם כי זה לא אומר שהוא יכול לקחת את הכל קל. לחשוב על הדברים שאתה רוצה להמשיך להתקדם זו מחשבה חשובה לא פחות לגרד את הראש שלך. אז כן לקחת רעיונות מאנשים אחרים אולי לא דבר בהיר מאוד אבל יעבוד מצוין עבור לפחות בן 14 חחח.

גבו של ריגן וכך גם המגרש הרגיל של הרוחות. המקרה של בלדי המוכר בצורה יוצאת דופן.. ובכן אל תחיה את חייך כמו שהוא עשה. למעשה התברר שהוא די תובנה עבור המון חחח מדי.

הפרק הזה היה מלא בשנניגנים של רייגן איתו אפילו פיצח את אחד המהלכים המיוחדים שלו והקומדיה הייתה שכבתית כרגיל.
כמו כן אהבתי את ההתקשרות הזו לעונה 1 כשרייגן התחרפן על הג’וקים lmao

OP ו- ED היו טובים מאוד.

ברור שהחלק הטוב ביותר בפרק היה הקשר הבריא בין המון לרייגן, אני פשוט לא יכול להשיג מספיק מהקשר שלהם.

נהדר לקבל אספסוף באותו יום כמו EIS. כולם מחפשים מסלול קריירה ולרובם יש תוכנית ביד. אבל כן, כולנו יודעים איך המון והוא לא יודע מה לעשות. אז כן, מה יותר טוב מאשר ללכת לגרון שדים ציד עם המורה הטוב ביותר בעולם, רייגן? אההה, אני מזיין אוהב את השיחות ביניהם. פרק נהדר, זכינו לראות הרבה דמויות בחזרה והקומדיה הייתה מצחיקה. OP ו- ED, הקשבתי לשני פעמים רבות, הם ממש טובים. אנימציה נהדרת כמו תמיד. אה כן, דבר כיף. יש אנשים שהצליחו לצפות בפרק הראשון 5 שעות מוקדם מהצפוי. מוזה אסיה העלתה את זה בטעות ומעטים הצליחו לתפוס אותו xD מישהו עומד לפטר שם.

“אתה עצמך צריך לשנות קודם, או שום דבר לא ישתנה עבורך!”

התחלה נהדרת לעונה השלישית והאחרונה של המון פסיכו 100! לפרק היו רגעים מצחיקים משלו פה ושם אבל הרגשות בפרק הזה מהמון היו אמיתיים. אני יכול להרגיש שהעונה הזו הולכת להיות מאוד אמוציונלית. האנימציה היא הטובה ביותר כמו תמיד וסצינות סאקוגה היו נהדרות גם כן. .
.
!

המשתמש הוסר 5 באוקטובר 2022 23:08

ובכן צפיתי בפרק מוקדם מכיוון שמוזה אסיה בטעות שיחררה אותו מוקדם ב- XD
. זה היה EP די צונן, נראה כאילו אקובו יהיה הבוס הסופי, IG? אני לא מאמין שזו העונה האחרונה של האספסוף פישו.

TheFounder131 5 באוקטובר 2022 9:36

בואו גוו עונה 3 סוף סוף התחילה
זה עוזר לי מאוד
בגילי 19 ואני נאבק
ערפל מים היה מדהים . .. .
חיכיתי להחזרת אספסוף ולבסוף חזרתי.
נראה טוב כתמיד.

האנימציה של סאקוגה היא מהשורה הראשונה כמו תמיד

עצות רעות מאת רייגן? במיוחד אם לעולם יש צמיחה כלכלית נמוכה?

או שזה קיומיות או עצות אבסורדיסטיות לאורך כל הדרך “החיים הם בדיחה קוסמית חסרת תכלית, אז עשו כל מה שתרצו”

DEG 5 באוקטובר 2022 10:48

נרגש לצפות בזה אחרי בית הספר. W MOB
סוף סוף הגדולה חוזרת, כל כך מגניבה לראות את המון ורייגן שוב, האספס תוהה לגבי בחירות חייו ואיזו עבודה הוא יעשה בעתיד, אבל נראה שהוא לא יישאר עם רייגן לנצח, גם זה מעניין שיש שם הוא מגייס חדש בסוכנות של רייגן למרות שהבחור הוא אקראי ומבוגר מ- Reigen XD וכן, עדיין יש את הברוקולי הענק.. מעניין מה קורה עם Ekubo הבא

זהו אחד המעטים מאוד של דאב אנימס שאני צופה בהם והשחקן הקולי החדש של המון הוא meh במקרה הטוב. לא אהבתי את זה. אבל זה הפרק הראשון אז אולי הוא ישתפר, או שאעבור לסאב. רייגן עושה את הדאב שוב, הוא כל כך מצחיק עד כדי גיחוך.

Dreamxer 5 באוקטובר 2022 10:04

“היום יכול להיות הסיכוי לתפוס
הסיכוי לתת לכישרון שלך לפרוח “-tooru oikawa

-חתימה מ- Annie_law