הפוקימון הטוב ביותר מסוג הדשא הטוב ביותר, 12 פוקימון מיטב דשא מדורגים: Kartana, Venusaur, Roserade ועוד – Dexerto

0

Kartana הוא הפוקימון הטוב ביותר מסוג דשא שתמצאו, וניתן לטעון אחד הטובים מכל הקלדה.

? . במקרה של אותה אפשרות שלישית, פוקימון מסוג דשא תמיד הוכיח כמועיל בבני ברית קרב שעוברים במצמד בכל הזדמנות אפשרית. נכון לדור IX (פוקימון סקרלט סָגוֹל), יש בסך הכל 112 מפלצות כיס מסוג דשא. .

?

פרומו טוויטר 2

Loveleen Kaur / 1:00

פוקימון מסוג דשא היו קיימים מאז הדור הראשון של סדרת ה- RPG הפופולרית לאיסוף מפלצת. בחזית ההתקפית, התקפות כמו זרעי עלוקה, אבקת שינה, נבג אפקט וכו ‘. אל תשפיע על סוג היסוד הספציפי הזה, אז זכור זאת בכל פעם שאתה זורק אותם לחום הקרב נגד פוקימון שמסתמך גם על סוגים אלה של תמרונים. חלק מהמהלכים שהשחקנים מכירים ביותר בכל מה שקשור לפוקימון מסוג דשא הם סופגים, ניקוז גיגה, עלה סכיני גילוח, קרן סולארית וכו ‘. . פלוס פוקימון מסוג דשא קשורים לסוגי באגים בכל מה שקשור לסוגי המתנגדים ביותר – סוגי הדשא מתנגדים לשבעה סוגים אחרים של יסודות.

.

1200px 470Leafeon

נינטנדו / חברת פוקימון

הפופולריות של אייבי בין המסיבי פוקימון . . . .

25.

נינטנדו / חברת פוקימון

סוג דשא קטן ויקר זה ערך את הופעת הבכורה הגדולה שלו פוקימון זהב, כסף, וכן גָבִישׁ. ולרוב המעריצים, זו הייתה אהבה ממש ממבט ראשון. פוקימון המתנע הזה הוא ללא ספק בחירה נאה לבנות להתפתחותו הסופית (עוד על כך בהמשך), בתוספת אופיו החותך הופך אותו לסופר -חביב. צ’יקוריטה תפס את ליבנו של כל אחד אחר ברגע שזה התחיל לבצע את הסיבובים על פני כמה פרקים של פוקימון סדרת אנימה.

. קרניבין

קרניבין למראה זכוכית

קרניבין מפריח ויברציות של גורם מפחיד על בסיס עיצוב, אשר נוצר בבירור בהשראת הוונוס Flytrap. . עם שני הגורמים הללו משולבים, אינך יכול שלא להיות לך קצת אהבה לפוקימון לוכד באגים זה. העובדה שהיא ידועה רשמית בזכות “רוק ריח מתוק” גם היא ממוקמת ברשימה זו של הפוקימון הטוב ביותר מסוג הדשא.

23. VilePlume

VilePlume

פוקימון מסוג דשא/רעל קלאסי זה הוא די פרח מהלך שהוא אחד הצורות הסופיות המחוברות למודיש. VilePlume מקבלת מאיתנו הרבה אבזרים בגלל העיצוב הנהדר שלה (אותם עלי כותרת מאסיביים והחיוך החם הזה גורמים לנו להרגיש חמים ומטושטשים בפנים) ואת ההתקפה המיוחדת המרשימה שלה וסטטיסטיקות ההגנה המיוחדות שלה.

22. גורגיסט

במילים פשוטות, גורג’יסט הוא סוג הפוקימון שמכיל אותנו קצת. . יצור רוח רפאים/דשא זה בהחלט קורא קצת פחד לכל מאמנים שנדחים בו. לכידת אחד שווה את זה בזכות גורם ההפחדה הגבוה והסטטוס ההגנה הראוי לשבח שלו.

21.

1200px 724decidueye

נינטנדו / חברת פוקימון

פוקימון זה הוא אלגנטיות טהורה בצורת חיים ונשימה. הנוצות החינניות ותכנית הצבעים היפה כוללת את העיצוב האקסטרווגנטי של Decidueye. צורה מפותחת זו של דארטריקס נראית מדהימה ונשענת על השילוב מסוג היסוד החזק של רוח רפאים ועשב. .

20.

פוקימון גו את מיטב המנועים והדלפקים ל- Exeggutor

. וכאשר אותה צורה חדשה עוצמתית עוברת עור וגידים, פוקימון פסיכולוגי/דשא היברידי חזק הופך את נוכחותו לקלה קומדיה וחבר מפלגה קשה בקרב עבור כל מאמן פוקימון. תמיד היה לנו המון הערכה לחבר ה- OG הזה ב- פוקימון זִכָּיוֹן. .

19.

Elqzidswoaazyc4

. ועכשיו נרצה לעשות את אותו הדבר עבור עוד אחת מהצורות המוכרות של פוקימון, שהיא לא אחרת מאשר בלוסום המפתה. בהתבסס על הופעתו של יצור זה בסדרת האנימציה, לעולם לא יכולנו לשכוח את בלוסום בזכות הכרזת חתימתו של שמו בכל פעם שהוא נראה על המסך. הוא כולל אחד האייקוניים יותר פוקימון מעצבת כפי שהיא נראית כמו פרח חי ונושם. וכאשר הגיע הזמן להיכנס לחום הקרב, ההתקפה המיוחדת וסטטיסטיקות ההגנה המיוחדות עבור בלוסום הופכות את זה לשווה להשקיע את זמנך ואנרגיה שלך.

. לודיקולו

נינטנדו / חברת פוקימון

איך אתה לא יכול לאהוב את הבחור הזה? . CAPCOM 2, .. .

17.

נינטנדו / חברת פוקימון

כשכולם התחילו את המסע שלהם להיות הטובים ביותר שאף אחד לא היה מעולם, הייתה לך הבחירה לבחור בין צ’ארמנדר, Squirtle, לבין פוקימון הרעל/דשא המובהק הזה. בולבסאור עומד ליד כל אותם יצורים סופר -איקוניים מהדור הראשון וזה עדיין התקיים כאחד הפוקימונים החביבים ביותר ששמנו עיניים אי פעם. הקול הרעוע שלו פשוט מחמם את הנשמה שלנו בכל פעם שהוא נהג לומר את שמו בסדרה המונפשת.

16.

לורנטיס

נינטנדו / חברת פוקימון

“בלום מגל פוקימון” אינו מה לזרז איתו, נשים וגברים. זה אולי נראה כל חותך ולא מאיים, אך החיצוני החיצוני שלו לעולם לא צריך לגרום לאף אחד לאפשר לשמר שלו. . ! ברגע שפומנטיס מתפתח, הפוקימון המקסים הזה מגיע לקריאה ומתייחס למאמנים ליצור שמספק התקפה גבוהה ומתקפה מיוחדת כשמגיע הזמן לעשות קרב.

. צארנה

. . Tsareena aka “פוקימון הפירות” נראה מפואר ויש לו התנהגות שמעניקה את זה של אציל ברמה גבוהה. העיצוב הכללי של יצור זה מצביע על ציוניו הגבוהים בהקיף אלגנטיות טהורה וסטטוס ההתקפה הגבוה שלו פירושו שהוא אחד מאותם לוחמים מסוג דשא שיכולים באמת לארוז אגרוף.

.

נינטנדו / חברת פוקימון

צ’יקוריטה כבר הופיעה ברשימה זו כחלק מההתחלה של העץ האבולוציוני של פוקימון זה. . !). .

13.

נינטנדו / חברת פוקימון

. קבלת ההחלטה להתחיל את המסע שלך פוקימון שחור וכן . זה נראה כל כך מדהים ונראה כמו סוג הפוקימון שלא היה נראה לא במקום בסגנון מלכותי כלשהו. Serperior נחשב למפלצת כיס ברמה גבוהה שמגיעה עם הגנה ראויה לשבח, הגנה מיוחדת וסטטיסטיקות מהירות לכל מי שמחפש להיות לעצמו כזה.

12.

2022103014395100 7CBCCE282CD36658AB28471FB4791102

אתה זוכר לחלוטין את הדור שאני פוקימון טנגלה, נכון? ובכן, זה אז פשוט קבלת סוג חדש של אבולוציה בתוכו יהלום פוקימון, פְּנִינָה, וכן פְּלָטִינָה זה קורה ברגע שהעוצמה העתיקה נרכשת סוף סוף. . . .

11.

sceptile

! . . .

. סלבבי

סלבבי

נינטנדו / חברת פוקימון

נהיה משוגעים להדיר את היופי הנוסע בזמן מרשימה של הפוקימון הטוב ביותר מסוג הדשא! מפלצת כיס כל כך חמודה של Celebi שהפכה למערך עצום של בובות קטיפה שניתנות לחיבוק שאנחנו פשוט בבעלותם. . .

. גוגואט

נינטנדו / חברת פוקימון

? עד כדי כך שתושבי העצום פוקימון העולם קובע אותו באופן קבוע ויוצר איתם קשרים במהלך מסעותיו הארוכים. . סטטיסטיקות HP הגבוהות בטירוף שלה, בתוספת ההתקפה המקובלת והסטטיסטיקה המיוחדת שלה, ראויים גם לשבחים ומחיאות כפיים שלנו.

.

1200 פיקסלים רוזראדה

אם כולנו חיינו בעולם שמאוכלס על ידי פוקימון, אז אנחנו די בטוחים שאף אישה לא הייתה רגילה לתפוס את הזר החי הזה בכל חתונה בה הם משתתפים. אף על פי כן, אינך יכול שלא להיות מאוהב עם הפיתוי שהוצג על ידי מפלצת כיס רעל/דשא זו המכונה Roserade. הפוקימון המדהים הזה מגיע מהשביל האבולוציוני שהתחיל על ידי בודו והמשיך על ידי רוזליה. .

. שיימין

C3CACDFE 9088 4180 A1A8 39901A0E388A

. . ! בחרנו גם לכבד את שיימין ברשימה זו של הפוקימון הטוב ביותר מסוג הדשא בזכות הסטטיסטיקה הגבוהה שלו על פני הלוח.

.

תפיסת פרוזה בלתי מעורערת עלולה להיפטר בהתחלה כמו פסולת. .”פרוטורן הוא יצור מסוג פלדה/דשא שהוא די מבצר בלתי חדיר שיכול לגרום נזק אמיתי באמצעות יכולת הברזל שלה. .

. ונוסאור

נינטנדו / חברת פוקימון

Venasaur הוא חבר כל כך אגדי בפוקימון המקורי 151 שמגיע מאזור קנטו. המעריצים פשוט לא הצליחו להשיג מספיק לראות את Charizard, Blastoise, ואת הילד הגדול הזה שיש לו עץ מסיבי שיוצא מהגב שלו במשחק, במשחק קלפי המסחר ובסרטים מצוירים. . אבל זה ונוסאור שאנו מכירים כאחד הפוקימון מסוג הדשא הגבוה ביותר שהיה לנו העונג להעלות לרמה 100. צורת המגה האבולוציה של ונוסאור, בתוספת ההתקפה המיוחדת הגבוהה והסטטיסטיקה המיוחדת שלה בהגנה מצביעה על מעמדה האגדי.

4. זארוד

כשאנחנו מתקרבים להזכיר את הפוקימון הטוב ביותר מסוג דשא בכל הזמנים, הגיע הזמן שהראינו את החיבה שלנו ל”פוקי קוף רוגן “.. מין זה של קוף פוקימון הוא מעצמת מעצמה – פשוט תציץ במהירות לסטטיסטיקה שלו על פני הלוח ותבינו מדוע כדאי לקבל זארוד בקרב מתחרות הקרב העיקריות שלכם.

. Rillaboom

נינטנדו / חברת פוקימון

אם כבר מדברים על קופים עוצמתיים השוכנים בעולם הרחב והנפלא של פוקימון, אנו חייבים להזכיר כי “מתופף פוקימון” כל-כוח המכונה Rillaboom. . אם דונקי קונג היה פוקימון, אנחנו די בטוחים שזה ייראה כמו הבחור הזה. בחזית הסטטיסטיקה, HP, ההתקפה וההגנה של רילבום הם די מונומנטליים.

.

VLCSNAP 2022 04 12 11H38M46S705

מה שיש לנו כאן הוא אלוהות אפוטרופוס אגדי שיש לו את היכולת המיסטית לעזור לצמחייה לצמוח בכל אזור שהוא מוציא מקלט. . . תמיד אהבנו את העיצוב הדמוי האצטקי של הפוקימון הזה ואת הסטטיסטיקה החזקה שלו בתחומי ההתקפה, ההגנה וההגנה המיוחדת. במילים פשוטות, טאפו בולו הוא אחד הטובים ביותר.

1.

798 קרטנה

נינטנדו / חברת פוקימון

. . Kartana (הידוע גם בשם “BL-04 BLADE”) ספורט צורה רגילה מגניבה וצורה מבריקה מגניבה לא פחות שמעניקה לו נקודות מגניבות במיוחד. כוח ההתקפה הגבוה בטירוף, ההגנה החזקה וסטטיסטיקות המהירות המכובדות שלה מהוות את המרץ המפחיד את פוקימון נוצץ זה מפעיל.

תמונה של לוגו הפוקימון עם סוגי דשא וונוסאור

חברת הפוקימון

עולם הפוקימון מלא ביצורים עוצמתיים ואלגנטיים, אך לא כולם ראויים למקום בצוות החלומות שלך, אז הנה רשימה מדורגת של 12 הפוקימון הטוב ביותר מסוג הדשא שאתה צריך לחפש.

פוקימון מסוג דשא הם אחד הקלפים הנפוצים ביותר שתיתקל בהם בכל מסע, פשוט נופלים מאחורי סוגי המים. .

ישנן סיבות רבות שעליהן צריך להיות סוג דשא רב עוצמה בצוות שלך: הם חזקים נגד מים, קרקע וסוגי רגיל-שלעתים קרובות תיתקל בהם בקרב-ורבים מהם מסוגלים ללמוד את עצמם מתקפי ריפוי ורעל, ששניהם יכולים להפוך את הגאות בקרב בקרב.

כדי לעזור לך להחליט אילו סוגי דשא יוסיפו לסגל שלך, ריכזנו את מיטב החבורה על סמך כל דבר, החל מהפצת סטטוס, בריכות תנועה פוטנציאליות, יכולות ואיך הם ממש משחקים בקרב. אלה ירוקים ‘יום שני הם חתך מעל השאר.

. עלון

דימוי של עלון באנימת הפוקימון, של מיטב סוגי הדשא

.

כטהור סוג דשא, . .

שֶׁלָה כדי להבטיח שהיא יכולה להתמודד עם כמה כמויות נזק הגונות.

קָשׁוּר:

המאמר נמשך לאחר המודעה

התקפה מיוחדת שֶׁל וכן HP.

. Tangrowth

Pokemon Tangrowth

Tangrowth אינו מדהים, אבל הוא הרבה יותר טוב מכפי שהוא נראה.

זה בהחלט לא הכי מרשים למראה סוג דשא, ואולי אפילו תופתעו לראות את זה מרוויח מקום ברשימה שלנו, אבל Tangrowth הוא פוקימון מעוגל שיש בו סט סטטיסטיקות הגון כולל 125 הגנה, , , 100 כ”ס.

  • קרא עוד:10 פוקימון מיטבי מהאגיות המדורגים

. כלורופיל מכפיל את סטטוס המהירות הנמוכה שלו באור שמש קשה, ואילו התחדשות היכולת הנסתרת משחזרת 1/3 כ”ס כאשר היא נמשכת מהקרב. פשוט אל תשתמש בזה כשאתה עולה נגד תוקף מיוחד ‘שני, מכיוון שיש לו רק דל .

10. Sceptile

פוקימון Sceptile

.

ללא ספק, המראה הכי מגניב פוקימון הוא Sceptile. זה אולי לא יקבל תשומת לב רבה כמו עמיתו של הון סטאנטר התפתחות Blaziken and Swampert, אבל אתה טועה להתעלם לחלוטין מה- Sceptile, מכיוון שהוא מצליח לגבות את המראה העז שלו עם כמה סטטיסטיקות נהדרות.

STAT הופך אותו לאחד הפוקימונים המהירים ביותר בזכיינית, ויכולת צמיחת יתר בשילוב עם דקירה פירושה שמהלכים סולידיים כבר כמו ניקוז ג’יגה ולבי עלים יכולים להיות קטלניים.

המאמר נמשך לאחר המודעה

. זה מגביר את ההתקפה שלו ל -110 ענקית וההתקפה המיוחדת שלה ל 145 הרסני. אה, ואת הסטטוס המהיר הזה? עכשיו זה 145. זה בקלות אחד ההתפתחות הטובה ביותר במגה בזכיינית.

9.

.

. כפול סוג פסיכולוגי/דשא, הפעם הראשונה המיתולוגית הזו נסעה את דרכה לזכיינית בדור 2.

המאמר נמשך לאחר המודעה

בעוד שהקלדתו הכפולה הופכת אותו לחלשה ל -7 סוגים: באג, טיסה, קרח, אש, רעל, אפל ורוח רפאים, יש לו שימושים משלה בשדה הקרב שהופך אותו לרמיז במצבים רבים ושונים.

  • קרא עוד:

הפוקימון הזעיר הוא בחירה פנטסטית היא כל צוות, עם סטטוס מוערך באופן שווה 100 על כל הסטטיסטיקה העיקרית שלה, .

. רוזרייד

רוזרייד פוקימון

.

.

המאמר נמשך לאחר המודעה

, כלומר, זו בחירה נהדרת למצבים ספציפיים ולא להיות כל סיבוב. 60 HP .

המאמר נמשך לאחר המודעה

. בינתיים, בריכת המעבר שלה כוללת פצצת בוצה וניקוז ג’יגה, אשר יפגעו בנזק גבוה עם בונוס דקירה, והתמיכה מזיזת קוצים, קוצים רעילים ושינה יכולה לגרום לזרוק שלה לזרוח.

. שיימין

Shaymin Sky Forme

.

שימין אולי לא פופולרי כמו חבריו היצורים המיתיים של Gen IV Darkrai, Manaphy ו- Arceus, אבל כשמדובר בסוגי דשא, זה עדיין אחת הבחירות העליונות שתוכלו לקחת לקרב.

כמו סלבבי, יש לזה 600 סטטיסטיקות בסיס סה”כ, . .

המאמר נמשך לאחר המודעה

  • קרא עוד:10 פוקימון הכי טוב להילחם אי פעם

קיום 100 סטטיסטיקות כל אחד על פני הגנה, הגנה מיוחדת ו- HP מעניק לו בתפזור. .

. בגרסה זו הסטטיסטיקות שלה מתערערות, מתעדפות מהירות (125) והתקפה מיוחדת (125) אך נופלים על ההגנה (75) והגנה מיוחדת (75). צדדיות זו הופכת את שיימין לבחירה מצוינת למגוון תרחישים.

המאמר נמשך לאחר המודעה

6. זארוד

זארוד פוקימון

.

שחקנים רבים ככל הנראה מעולם לא השתמשו ביצור המיתולוגי Zarude, מכיוון שהוא הוצג מאוחר למדי ב- Sword & Shield וניתן היה להשיג רק עם קוד מיוחד. .

המאמר נמשך לאחר המודעה

לזרוד יש 600 סטטיסטיקות בסיס מרשימות בסך הכל, עם וכן 105 הולך להגנה. , שזה אחד הסטטיסטיקות הבריאותיות הטובות ביותר שתמצאו בין סוגי דשא, וגובה 105 מהירות .

המאמר נמשך לאחר המודעה

קרדיט מיוחד עובר לריפוי ג’ונגל המהלך הבלעדי שלה, המשחזת את ה- HP של המשתמש ובני בריתו ב -25% מה- Max HP שלהם. זה גם מסיר תנאי סטטוס לא נדיפים כמו צריבה, רעל ושיתוק, ומרחיב את השימוש בו מעבר ליכולות פוגעות רק.

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

. , זה חלש ללחימה, טיסה, רעל, באג, אש, קרח וסוגי פיות, שיכולים להוות איום גדול. עם זאת, יש לו חסינות לסוגים נפשיים והתנגדות לרוח רפאים, קרקע, מים, דשא, אפלים וחשמליים, כך בתרחיש הנכון, זארוד יכול לשגשג.

.

פוקימון ונוסאור

הוונוסאור מסוג OG דשא נשאר מוצק.

. זו נותרה בחירה פופולרית יותר משני עשורים לאחר מכן, ועדיין מוכיח תוספת אימתנית לצוות של כל מאמן.

אמנם אין לו סטטוס יוצא מן הכל 100 התקפה מיוחדת . ..

. גישה להתקפות מסוג רעל כמו פצצת בוצה פירושה שהיא יכולה לטפל נזק מאסיבי לדשא וסוגי פיות, ואילו ניקוז ג’יגה מכסה מתנגדים מסוג מים ומאפשר לוונוסאור לשחזר את HP בתהליך.

.

. Rillaboom

.

המתנע האבולוציה הסופית השנייה שלנו ברשימה זו הוא Rillaboom של Gen VIII, שהותיר מאמנים רבים הרשים מכוחו לאחר שיצא לראשונה במשחקים האחרונים, Pokemon Sword & Shield.

המאמר נמשך לאחר המודעה

. .

תכשיט הכתר האמיתי של Rillaboom הוא חתימתו של תנועת דשא חתימה, מה שמקטין את סטטוס המהירות של היריב ויש לו 80 כוח. .

3.

טאפו בולו הוא החזק ביותר מבין אלות האפוטרופוס.

. .

המאמר נמשך לאחר המודעה

  • 10 האגדים הטובים ביותר של פוקימון בכל הזמנים, מדורגים

.

המאמר נמשך לאחר המודעה

מבחינה סטטיסטית, זה מצטיין עם 130 התקפה וכן 115 הגנה, ואין להם חסרונות משמעותיים. ל- Tapu Bulu יש גם גישה למאגר מרשים של מהלכים כמו Giga Impact ו- Hyper Beam, לשניהם יש 150 כוח מאסיבי, ומבחר התקפות מסוג פיות שיעזרו להוריד דרקונים.

המאמר נמשך לאחר המודעה

. פרוטורן

דימוי של פרות'ורן, אחד הפוקימונים הטובים ביותר מסוג דשא

פרות’ורן היא חיה של טנק.

. זה תואם לקרטנה עם , אך הרבה עולה על החיה האולטרה עם שלה 113 הגנה מיוחדת, מה שהופך אותו לבחירה הכוללת הטובה ביותר עבור אלה המחפשים מגן מסוג דשא.

אמנם יש לזה גדול חולשה לירות שתצטרך להיזהר ממנה, דשא פרוטורן/הקלדת פלדה מעניקה לו שפע של הגנות אחרות, עם חסינות מוחלטת לרעל והתנגדות טובה כנגד רגיל, סלע, ​​פלדה, מים, דשא, חשמלי, פסיכולוגי, דרקון , והתקפות מסוג פיות.

באופן מזעזע נמוך 20 מהירות STAT עשוי להניח כמה מאמנים באמצעות פרות’ורן בצוות שלהם, אך ה- MoveSet הימני יכול לפצות על כך: Gyro Ball עוסק בנזק רב יותר ככל שהמשתמש משווה למטרה, רוק התגנבות וקוצים קובעים סכנות עבור צוותים מנוגדים, ולזרע לכיס. יאריך את כוח השהות.

המאמר נמשך לאחר המודעה

היכולת ברזל ברזל עוזרת גם לפצות על מהירות איטית זו, שכן כל אויב שמכיל מהלך שיוצר קשר עם טרופורן יאבד 1/8 מכלל HP שלהם. בסך הכל, ת’רופורן הוא טנק מוחלט.

1. קרטנה

תמונה של קרטנה, הפוקימון הטוב ביותר מסוג דשא

.

Kartana הוא אחד מכמה פוקימונים חוץ -ממדיים – המכונה חיות אולטרה – שמקורן במרחב האולטרה והופיע לראשונה באזור אלולה דרך חורי תולעת. אם סיפור המוצא הזה כבר לא מכר אותך על היצור המדהים הזה, דע שהגורם המגניב שלו חורג מכוחו.

המאמר נמשך לאחר המודעה

לקרטנה יש התקפה אסטרונומית משנת 181, שהיא הגבוהה ביותר מבין כל יצור שאינו מגה בפוקימון, אפילו מכים את ראשית גרודון ותקף את Deoxys. יש לו גם מבריק ומכובד מאוד מהירות 109.

המאמר נמשך לאחר המודעה

  • קרא עוד:10 פוקימון מיטבי חשמלי

59 כ”ס 31 הגנה מיוחדת, אבל כמו הטנקי פרתורן, קיום דשא/פלדה ייתן לו כיסוי הגנה רחב, כולל חסינות מוחלטת לרעל והתנגדות לטיפולים עוצמתיים כמו דרקון, פיות ונפשית.

המאמר נמשך לאחר המודעה

? לקרטנה יש טריק סופי אחד במעלה השרוול, וזה היכולת Beast Boost. .

.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אז הנה לך את זה-זה כל מה שאתה צריך לדעת על סוגי הדשא הטובים ביותר בפוקימון.

המאמר נמשך לאחר המודעה

מחפש רשימות נוספות שיעזרו לך להחליט איזה “יום שני להוציא איתך במסע שלך? דאג לבדוק את המדריכים שלנו:

25 פוקימון מיטב דשא מכל GEN (מדורגים)

מאת נלסון צ’יטי פוסט זה עשוי להכיל קישורי שותפים. אם אתה קונה משהו אנו עשויים לקבל עמלה קטנה ללא עלות נוספת עבורך. (למד עוד).

פוקימון מסוג Celebi מסוג Celebi

? או עיבוד פחמן דו חמצני לחמצן?

זה יכול להיות אחד הקלפים השבריריים ביותר בגלל חמש חולשות ההגנה שלה, שהופכת לבעייתית כפולה בהתחשב בכמה מפלצות עמידות בפני מהלכי דשא.

אבל זה פשוט הופך את ההישגים התחרותיים של הפוקימון העלים הזה יותר מעורר השראה.

בקבוצת הקלדה זו אנו מוצאים חרקים מוזרים, צמחים חיים, פירות מדברים וכמות טובה של בעלי חיים שהתקרבו מעט מדי לממלכת הפלנטה. יש פשוט כל כך הרבה מגוון שכמעט בלתי אפשרי לא למצוא לפחות דשא חביב אחד עבור הצוות שלך.

כדי לעזור להזיז את התהליך הזה, ארגנתי את הבחירות שלי לפוקימון המגניב, החזק ביותר ובדרך כלל הפופולרי ביותר מסוג דשא כדי להוסיף לצוות שלך.

25.

פוקימון מסוג victreebel מסוג Grass באנימה

אנו מתחילים את הרשימה שלנו עם קלאסיקה של דשא/רעל אמיתי מה- 151 המקורי, Victreebel.

Victreebel, שכונה פוקימון לוכד הזבובים, מבוסס על צמחי הקנקן בעולם האמיתי, שמושכים טרף למלכודות החסרונות שלהם עם ריחות מתוקים, רק כדי לעכל אותם לאט ברגע שהם נפלו לאבדון הבלתי ניתן להחלפה שלהם.

במקרה של Victreebel.

ולכן ככל שהוא יכול להיות יותר יצורים להיות ארוחת הערב שלה. איזה מחזור.

למפלצת הכיס הזו יש כמה יכולות התקפיות מוצקות שמשלימות היטב את יכולת הכלורופיל שלה. אבל מבחינתי, ערכו שוכן בעיצוב המדהים שלו.

24. Tangrowth

Tangrowth באנימה

.

למרות שהתהליך היצירתי שמאחורי האבולוציה הזו הוא מינימליסטי במקרה הטוב, אין להכחיש את הערך של Tangrowth בלחימה.

לא רק שיש לה הגנה מדהימה וכמה סטטיסטיקות פוגעניות נהדרות, אלא שיכולת ההתחדשות שלה מועילה להפליא בכל הרכב צוות.

23. לודיקולו

צילום מסך לודיקולו מפוקימון אנימה

.

ואז ראיתי את זה בבלש פיקאצ’ו עובד כבריסטה והבנתי שהקפה-א-מקסיקנית המקסיקנית היא למעשה מפחידה.

זה ידוע בשם הפוקימון חסר הדאגות, שאולי נראה קצת פוגע בהתחשב בכך שהוא מבוסס על נודד מקסיקני עצלן סטריאוטיפי … אבל אנו נותנים לזה להחליק.

בלחימה מפלצת זו עושה שימוש ב- SP המוצק שלה. התקפה ונהלגים גדולים מאותו סוג כמו משאבת הידרו כדי להתמודד עם נזק מאסיבי.

.

22. Meganium

Meganium Johto Pokemon Leaf Anime צילום מסך

אני אהיה כנה איתך: מעולם לא היה לי מגניום.

כלומר, בטוח, המתנע הזה מסוג דשא מגן השני יש את הכוח להחיות טלאים מתים של ירק בנשימה שלו. שהוא ידידותי לסביבה וכל הדברים הטובים האלה.

!

לאלו מכם ללא הערכה לצנונית החמוד של דייקון, מייגיום יכול להיות לוחם עמיד מאוד בקמפיין של שחקן יחיד עם מהלכים כמו ניקוז גיגה וסינתזה שומרים על בריא אותו תוך כדי אט אט אך ללא ספק ללבוש את יריבו.

. VilePlume

צילום מסך אנימה של פרח אדום

דשא כפול וחמוד זה-סוג הוא ותיק מאזור קנטו המקורי. וזה ידוע בזכות עלי הכותרת הגדולים ביותר בעולם הפוקימון.

.

לא פלא שזה גם סוג רעל!

.

20. Rillaboom

Rillaboom עץ תוף פוקימון swsh

.

זה ידוע בשם המתופף פוקימון בזיקה שלו לאומנויות ההקשה, שמטוסה כל כך באופיו, עד שהמתופף הטוב ביותר בחבילה הופך בהכרח למנהיג שלהם.

אמנם לא יקר יותר מדי במשחק תחרותי, אך Rillaboom הוא לוחם סולידי ב- Pokémon Sword & Shield בזכות התקפה נהדרת. שלא לדבר על מהלכים עוצמתיים מאותו סוג כמו פטיש עץ, ויכולת צמיחת יתר מגבירה את כוחו כאשר מתחת ל 33% HP.

19. Whimicott

פוקימון כדור לבן צף

המכונה “פוקימון”, צרור הדשא/פיות זה של גמירות מגן 5 עושה את דרכו במעלה הדירוג על ידי הבאת שירות רב לכל הרכב צוות.

זה יכול להתמודד עם נזק מוצק עם SP הגון. התקפה וגישה למהלכים נהדרים מאותו סוג כמו Moonblast.

אך ערכו טמון גם במהירות הגבוהה שלו וגם ביכולת המסתננות שלו, וודא ששום דבר לא יכול למנוע ממנו ממש לקבל מכה ללא הפרעה.

אפשרות נוספת עבור גחמות עם יכולת הקונדס היא להחליש אויבים עם מהלכים כמו קסם ושומר כותנה, ואז לעבור למפלצת כיס פוגענית יותר כדי לסיים את העבודה.

18.

צילום מסך של Leavanny אנימה

לאחר הסתכלות על Sewaddle אתה עשוי לחשוב שאין מצב שזה יכול להיות מקסים יותר.

עד שתגלה כי צורתו הבוגרת ליוואני שוכבת בגדים קטנים לפוקימון קטן כדי להגן עליהם מפני האלמנטים. אני לא בוכה, אתה בוכה!

זו הגישה הזו שזכתה בסוג החייד.

17. טרווננט

טרווננט פוקימון עץ גדול מאנימה

נאמר ש- Lumberjacks באזור קלוס לעולם לא הולכים לעבוד בלי פוקימון מסוג אש.

ולמרות שזה בתחילה נראה כמו סכנת אש לא חכמה, זה בהחלט הכרחי להגן על עצמם מפני העץ הזקן פוקימון טרווננט.

.

. כי מפלצת רוח רפאים/דשא כפולה זו מכה כמו כדור הורס בזכות סטטוס ההתקפה הגבוה שלה.

חוץ מזה טרווננט הוא לוחם מאוד עמיד שלא יסתבך בקלות על ידי מחלות סטטוס. בעיקר בזכות יכולת הריפוי הטבעית שלה המפזרת את כל תנאי הסטטוס העיקריים על מעבר מהקרב.

16. ליליגנט

נערת ליליגנט פוקימון פרח

אם הייתי מדורג את “הפוקימון הכי חמוד מסוג דשא”, אני חושב שליליגנט כנראה היה בשלושת הראשונים.

בדיוק בזכות המראה המלכותי שלו והפרח הפורח היפה על ראשו, שמרוויח אותו בתואר פוקימון פורח.

הגברת העלית הזו מג’ן V עשויה להיות יפה להפליא, אבל זו גם מטאטא הגון בזכות ה- SP המצוין שלה. התקפה ומהירות גבוהה, שניתן לשפר עוד יותר תחת אור שמש אינטנסיבי על ידי יכולת הכלורופיל שלו.

זה לא הנכס התחרותי החזק ביותר. .

15. וירזיון

וירזיון באנימת פוקימון

עם קרניים חדות כמו להבים ומבט בטוח על פניו, ויריזיון הוא קרן של תקווה לפוקימון מטה מכל הסוגים.

יחד עם טראקיון וקובליון, וירזיון הוא חלק מחרבות הצדק. קבוצה של פוקימון המבוססת על שלושת המוסקטרים ​​שנשבעים להגן על מפלצות הכיס של אזור האונובה.

הגיבור המלוטש למראה זה הוא סוג הדשא עם ה- SP הגבוה ביותר. ההגנה על כולם, אבל זה רק הדובדבן שעל העוגה המטאפורית שתהיה הסטטיסטיקה הגדולה של הפוקימון הזו.

14. שיימין

שימין דשא פוקימון רוק חיית מחמד

עם הפופולריות הגוברת של מיני קיפודים כחיות מחמד, אין זה מפתיע שאחד הפוקימון הכי חמוד מכולם הוא בדיוק זה: קיפוד פרחוני מקסים ומקסים.

המכונה פוקימון הכרת תודה, אוצר Gen IV זה הוא יצור מיתי מאזור סינוה עם הכוח לנקות את האוויר מרעלים ולשפץ לחלוטין נופים טבעיים תוך דקות ספורות.

. לִתְקוֹף.

13. ברלום

דשא ברלום פוקימון מתנע אמצע האמצע באנימה

אם קיפוד פרחוני אינו מספיק יצירתי עבורך, אולי אתה תהיה מעוניין בדינוזאור סוער?

דשא כפול/סוג לחימה זה לא רק מאיים בגלל ההתקפה יוצאת הדופן שלו, אלא מכיוון שהוא יכול לסבול קרבות ממושכים דרך מהלכי ניקוז עוצמתיים כמו ניקוז אגרוף וזרע עלוקה.

.

בניגוד לרוב הפוקימון שרק התחיל לנזק לאחר שהתרעל בגלל השפעת הכדור, יכולת ריפוי הרעל של פטמון פוקימון תהיה השפעה הפוכה, מה שמאפשר לברלום לדאוג לפטול של יריבם בזמן שבריאותו מתחזקת בהדרגה בכל סיבוב של כל סיבוב.

12. Chesnaught

צילום מסך אנימה של Chesnaught

המתנע השלישי שיצר את הרשימה הוא Chesnaught, ההתפתחות הסופית של Chespin של Gen VI.

.

סוג הדשא/הלחימה הזה השתנה מאוד מאז צורתו הלא בשלה, ורכוש כיסוי מגן בגוף מלא שזכה לו בתואר פוקימון שריון קוצני.

עם הגנה סופר-גבוהה והתקפה נהדרת, צ’סנאוט הוא לוחם אמין שיכול לקחת מכות ולהתמודד בתמורה.

במיוחד עם היכולת חסין כדורים שמגנה עליו מפני מהלכים הקשורים לפצצה.

11. לורנטיס

לורנטיס ורוד דשא מעופף פוקימון

אלגנטיות כזו. כזה יופי. זוהר וצניעות כאלה!

המכונה פוקימון מגל בלום, סוג הדשא המדהים הזה מאזור אלולה מתיימר להיות באג כדי להגן על עצמו מפני טורפים שיהיו המבקשים לחגוג על בשרו העלים.

מדוע “להעמיד פנים שהוא באג” גורם לזה להיראות כמו גברת יפנית בקימונו היא תעלומה.

אם הקרב הופך לבלתי נמנע, לורנטיס יכולה להחזיק בהצלחה את משלה בזכות הסטטיסטיקה ההוגנת והסביבתית שלו, מהלכי הקיימות כמו סינתזה, שיכולה לרפא מחצית מה- HP שלו בכל פעם שהוא משמש.

10. רוזרייד

פוקימון רוזרייד רוזס באנימה

דוגמא חיה נוספת לזוהר ואלגנטיות הניתנים להשגה על ידי פוקימון מחויב היא Roserade, המסווגת כפוקימון הזר.

. אך היזהר מלהונות הופעות מכיוון שזרים אלה מסתירים את כלי הנשק העיקריים של רוזרייד – קנוקים קוצניים שהוא משתמש בהם כדי לקשור ולהרעיל את אויביו.

. התקפה ומהירות הגונה, המאפשרת לו להתמודד עם נזק מאסיבי בהתחשב במעבר נכון של אותו סוג.

זה יכול גם להגדיר סכנות כניסה שימושיות כמו קוצים.

9. טורטררה

אנימת פוקימון של צב העשב של טורטררה

חשבת שזרות לידיים מדהימות?

מה עם נשיאת מערכת אקולוגית שלמה על הגב שלך?

יד המכונה פוקימון היבשת בזכות הדמיון המדהים שלו לאי שצף על מים, חיה דשא/סוג קרקע היא הצורה הבוגרת של הטורטוויג הזעיר, אחת הבחירות המתנוחות הקלאסיות מהדור הרביעי.

Torterra הוא בן לוויה מדהים להביא איתך להרפתקאת הפוקימון שלך דרך אזור סיננו, מכיוון שההתקפה וההגנה הגבוהה שלה יאפשרו לה להחזיק משלה בלחימה בסדר גמור.

8. קרטנה

קרטנה פוקימון חרק לבן מוזר

השוואת קרטנה ליצורים אחרים ביקום הפוקימון עשויה להיות מעט לא הוגנת בהתחשב בכך שהיא אחת החיות האולטרה. .

הסביבה העוינת שהם הגיעו מעיצוב היצורים הללו להיות תחנות כוח מוחלטות, וקרטנה אינה שונה.

פוקימון חרב דשא/פלדה זה מתגאה בסטטוס ההתקפה הגבוה ביותר במשחק, הוא מהיר להפליא, ויש לו גישה לכמה מהלכים חזקים כמו להב עלים.

כאילו זה לא הספיק, יכולת הגברת החיה שלה מאפשרת לו להתחזק ככל שהוא יותר פוקימון הוא מוריד בקרב.

.

7. ונוסאור

קבוצת ונוסאור באנימת הפוקימון

.

ונוסאור נותרה כוח שיש לחשב בו בזכות SP מוצק. לתקוף ולסטטיסטיקה מאוזנת שהופכים אותה לחיה רב -תכליתית.

אם ציפיתם לעלות ברשימה, התנצלותי. אבל אל תטעו כי ונוסאור היא בהחלט 10 בחירת הדשא המובילה!

6.

פוקימון אגדי סלבוי ג'והו באנימה

.

כולם ידעו על סלבבי אבל כמעט לאף אחד לא היה כזה.

אז זה הפך להיות קצת מיתוס בקרב נערים כמוני.

נראה כמו בצל או שאלוט, המבקש הנפשי/דשא הזה ידוע כאפוטרופוס של היער, ויש רישומים שלו המופיעים לאורך ההיסטוריה בזכות כל העניין של “Time Travinger”.

הסטטיסטיקה ההתקפית המוצקה שלה והקלדה נהדרת, המעניקה לו גישה למהלכים הרסניים מאותו סוג כמו פסיכולוגי, הפכו את סלב’י לטאטא מפחיד שיכול להוריד את כל הצוות שלך כהרף עין אם אתה לא משמר.

5. עלון

Leaefeon eevee דשא מסוג פוקימון

אם לא היית שמה את אחת ההתפתחות של אייבי בחמישייה המובילה שלך, האם באמת כתבת דירוג פוקימון?

עליאון זה מה שקורה כשאתה מאמן את ה- Eevee שלך ​​קרוב לאבן טחבית באזור סינוה.

אם אין אבנים כאלה בסביבתך, אתה יכול גם להביא אותה על ידי מתן אבן עלים לאייבי.

העליון אולי לא ההעלאה החזקה ביותר בסביבה, אבל זה לא אומר שהוא לא אורז אגרוף.

לבריטר החמוד הזה יש הגנה, התקפה ומהירות מדהימים, שהופכים די מאיימים כאשר הם משולבים עם מהלכים מוצקים מאותו סוג כמו להב עלים-במיוחד אם הוא מחזיק את עצמו עם חרבות תחילה.

4. Decidueye

כשאני בוחרת לראשונה את רוללט כבן לוויה שלהם להרפתקה של אלולן, אני די בטוח שרוב המאמנים ציפו שהינשוף הקטן יהפוך קצת לאינטלקטואלי בגלל המראה המפואר שלו.

במקום זאת זה הופך להיות deciduey, פוקימון חץ עם “שום דבר לא נכון, הכל מותר” שנכתב על פני פניו.

המראה המגניב להפליא הזה הפך אותו במהירות לחביב על מעריצים בין המתחילים של אלולן.

בקרב, סוג הדשא/רוח הרפאים הזה אמור לנצל את ההקלדה שלו על ידי הבאת כדור צל, שיכול להיות חזק באמת אם הוא מקבל הזדמנות להטיל תחילה את העלילה המגעילה כדי להגביר את ה- SP שלו. לתקוף קודם.

3. סרפריור

פוקימון בסגנון נחש דשא סרפרי

אמנם ל- Decidueye יש עיצוב טוב יותר, אך הוא פשוט לא יכול להחזיק נר לכישורת הקרב המדהימה של סרפריור.

זה נובע מהיכולת של הפוקימון המלכותית, בניגוד, שגורם למהלכי הורדת הסטטוס להעלות אותם במקום, ולהיפך.

זה מאפשר לספאם של סרפריור לסערת העלים החזקה מאותו סוג, אשר במקום להוריד את ה- SP שלו. באופן חד.

הפיכת סוג הדשא הזה לטאטא הרסני.

2.

פרות'ורן פוקימון קוץ אפור גדול - צילום מסך אנימה

יתכן שזה מפתיע ללא יזומים למצוא פרוטורן מעל פוקימון איקוני כמו ונוסאור וסלביי.

אבל החיה הזו מג’נרל 5 הפכה לכל מקום בסצנה התחרותית.

לא רק שיש לזה הקלדה הגנתית מדהימה, אלא שההגנה וה- SP שלה. ההגנה שניהם מצוינים, ומאפשרים לו לעשות כל מה שהיא רוצה בכמה סיבובים מבלי לדאוג באמת להיפטר.

בתקופה זו זה יכול לאט לאט לאט לאויביו באויביו עם מהלכים כמו זרע עלוקה, או להתמקד בהקמת סכנות כניסה על המגרש עם סלע והתגנבות, להפעיל לחץ רב על הצוות היריב.

זו חיה, פשוטה ופשוטה.

1. Sceptile

Sceptile in pokemon anime

יש סוג דשא אחד שמאגד מראה מגניב, המון פופולריות רבה וכוח מסיבי בקרב: ספטיל, הצורה הסופית של סטאקו המתנע מ- Hoenn.

אהוב על מעריצים זה השיג ידוע לשמצה בזכות גיבורתה באנימה, יחד עם כדאיות רבה במשחק תחרותי בזכות הסטטיסטיקה המצוינת של מטאטא וגישה למגה אבולוציה.

מגה ספטיל יכולה להיות נכס מדהים בגלל המהירות המסיבית שלו ו- SP. התקפה, יחד עם הקלדת דשא/דרקון המעניקה לו גישה לאותו סוג הזז את דופק הדרקון.

בנוסף זה נראה כמו פוקיי פוקיי מ- Monster Hunter. ?

נלסון צ’יטי

נלסון צ’יטי הוא גולה בוונצואלה המתגורר בארגנטינה. הוא סופר ומתרגם נלהב מהיסטוריה ותרבויות זרות. סוף השבוע האידיאלי שלו מבלה בין משחק נינוח של משחקי התרבות VI ומחפש את האנימה הבאה של סיינן למרתון.