? דקסרטו, ניו אמסטרדם ‘לסיום עם 13 הפרקים עונה 5 ב- NBC-תאריך יעד

0

.

מתי תגיע עונה 5 באמסטרדם החדשה נטפליקס?

מתי תגיע עונה 5 באמסטרדם החדשה נטפליקס? ?

. .

זה די קבע את התבנית לשאר התוכנית: ביקורות גרועות עם קהל נאמן, והסדרה נמשכה חמש עונות, כאשר הפרק האחרון אי פעם שודר ב -17 בינואר 2023.

עם זאת, זה מוצא קהל חדש לגמרי בנטפליקס לאחר שארבע העונות הראשונות צנחו על הזרם. רָצוֹן ?

?

.

עונות 3 ו -4 התווספו זה עתה לנטפליקס היום, 1 בפברואר. עונה 5 היא העונה האחרונה של המופע, והיא פשוט הגיעה לסיומו ב- NBC, כך שהיא ככל הנראה תישאר מוגבלת לטווס בעתיד הנראה לעין. אם היינו משערים, זה יתווסף לנטפליקס הרבה מאוחר יותר השנה, אם לא בשנת 2024.

פחות מודעות | מצב אפל | מבצעים במשחקים, טלוויזיה וסרטים וטכנולוגיה

המאמר נמשך לאחר המודעה

. .

המאמר נמשך לאחר המודעה

אמסטרדם החדשה . . העונה החמישית והאחרונה תהיה הקצרה ביותר שלה, המורכבת מ -13 פרקים. .

אמסטרדם החדשה, מיוצר/מפיק המנהל דייוויד שולנר, במאי/מפיק המנהל פיטר הורטון והטלוויזיה האוניברסלית, מככבים את ראיין אגולד בתור DR. .

. .

, אמסטרדם החדשה שודר באותו זמן משבצת, יום שלישי בשעה 10 עמ ‘.. .

, . ?. “בארבע העונות האחרונות, דייוויד, פיטר והקאסט המדהים שלנו התמודדו עם סיפורים חשובים ומעוררי מחשבה שנגעו במצב האנושי, אך גם הצחיקו אותנו והתקווה חדורה. . בראבו!

, החליק בדירוגים, ודירוג כיום מתחת לדרמות NBC המבוססות ביותר, מה שמאפשר כלכלה מאתגרת בהתחשב בעלות שלה. ..2 מיליון צופים ב- Live+7 וצפייה רב-פלטפורמות העונה למרות אתגרי דפוס האוויר. . . סיום העונה 4 אמור להיות 24 במאי.

.

.

.”

זכה לשבחים על מאמציו “לקפל בעיות וגישות לבריאות הציבור שלא לעתים קרובות לא מגיעות לתוכניות טלוויזיה בבית חולים או רפואיות”, כולל נזק סביבתי שנגרם על ידי בתי חולים וכיצד להפוך אותם לרשותם לסביבה, תזונה וממשליות של שירותי בריאות. גם סימנים גבוהים היו המונטאז ‘הקובידי של הסדרה ו- “DR. המתייחסים הקוויקסוטיים של מקס למעורבות קהילתית של מקס, “עם ביילי המציין כי מכתביו של מקס למי בתכנית, ודורשים כי גזענות נכללת בגרסה הבאה של הסיווג הבינלאומי של המחלה, נלקחים ללב.

“אבל אולי ההיבט החשוב ביותר של המופע, היבט של בריאות שאנו מחזיקים באופן מרכזי למשימה שלנו, הוא הגישה ‘מרוכזת האדם’ לבריאות המופע נוקטת”, נכתב במכתב.

באחת מהקולות הגדולים ביותר של אמון אי פעם לסדרה צעירה, קיבל טנדר של שלוש עונות בינואר 2020 כאשר המופע אפילו לא היה באמצע העונה השנייה שלה.

רק חודשיים אחר כך, . .., הסדרה בדיוק צילמה פרק על מגיפת שפעת קטלנית בניו יורק. הפרק נכתב בשנת 2019 ובמקור שכותרתו “מגיפה”, הוחלף אחר כך את שמו “הדלתות שלנו תמיד פתוחות.”כוכב אורח חוזר שהוצג בפרק ההוא, דניאל דיי קים, נבדק במהרה חיובי, וסופר ושלושה אנשי הצוות חלו באחד המקרים הראשונים של נגיף Coronaverus בהפקת טלוויזיה.

NBC החליטה בסופו של דבר לגנוז ללא הגבלת זמן את פרק מגיפת השפעת, שהיה אמור ל -7 באפריל, כמה שבועות אל המגיפה. עונה 2 בסופו של דבר שידרה 18 פרקים. . .

, כמו כן, צצה לפעולה בימים הראשונים החשוכים של המגיפה והעבירו PPE, מסכות, כפפות, שמלות ומסכות פנים למחלקת הבריאות של מדינת ניו יורק, כאשר המוצפת על ידי זיהומים חדשים שגידולו באופן אקספוננציאלי, העיר הייתה נמוכה מסוכנת של אספקה ​​רפואית.

בעונה הרביעית הנוכחית, מקס, שעזב את תפקידו כמנהל רפואי של ניו אמסטרדם להיות עם ד”ר. שארפ (Freema Agyeman) בבריטניה חזר לאתגר את ממשיך דרכו, הבמאי החדש הביורוקרטי ד”ר ד”ר ד”ר. ורוניקה פואנטס (מישל פורבס), שביטלה את השינויים שמקס נלחם ליישום.

, אמסטרדם החדשה. העונה, המופע הוסיף גם דמות חדשה וחוזרת, רופא חירש, DR. . .

. . משמש כמפיק הוא ד”ר. , .