14 דרכים רמאים יכולים לגנוב את מספרי כרטיסי האשראי שלך בשנת 2023, מיליון כרטיסי אשראי שהודלפו בפורום פשעי רשת בחינם – Cyble

0

Contents

לִפְתוֹחַ חיבורים אלחוטיים . .

14 דרכים הרמאים יכולים לגנוב את מספרי כרטיסי האשראי שלך בשנת 2023

המחשה של פורץ המוצב מאחורי כרטיס אשראי בגודל טבעי

גניבת זהות והגנת הונאה על הכספים, המידע האישי והמכשירים שלך.

איך מישהו קיבל את מספר כרטיס האשראי שלך?

מיליוני אמריקאים היו קורבן להונאת כרטיסי אשראי. ויש סיכוי טוב שזה כבר יכול לקרות לך.

פושעים כבר לא זקוקים לכרטיס האשראי הפיזי שלך כדי לבצע הונאה. במקום זאת, הונאת כרטיסי אשראי התפתחה לאחד הנפוצים ביותר . .2 מיליון פרטי כרטיס אשראי [*.

אז איך אתה יכול להגן על עצמך ועל כרטיס האשראי שלך מפני רמאים? במדריך זה נסביר כיצד אנשים גונבים מספרי כרטיסי אשראי, מה הם יכולים לעשות איתם ואיך להגן על עצמך עכשיו ובעתיד.

?

.

גניבת כרטיסי אשראי פיזית עדיין קורה. אם תשכח את הארנק שלך איפשהו או הארנק שלך נגנב, עבריין יכול לחטוף את הכרטיס שלך ולהשתמש בו מייד. גנוב או כרטיס אשראי אבוד יש את היתרון הייחודי שהוא מוכן לשימוש מבלי לדרוש צעדים נוספים.

2.

הדואר שלך יכול להיות מקור קל להונאת כרטיסי אשראי. אם אתה זורק כרטיס שאושר מראש, זורק בטעות כרטיס החלפה או תשכח לגרוס את ההצהרות שלך, כל אחד יכול להוציא אותם מהאשפה ולהשתמש בהם.

אם לרמאים יש את פרטי כרטיס האשראי שלך, הבנק שלך וחשבונות מקוונים אחרים עשויים להיות בסיכון גם. חינם למשך 14 יום .

3. הונאה “ידידותית”

. בן משפחה או חבר שאתה סומך עליו יכול לקבל גישה לכרטיסים שלך ולהשתמש בהם בלי רשות. לחלופין, בן משפחתך יכול לפתוח כרטיס אשראי בשמך.

4. באמצעות רחפני כרטיסים או מנצנצים

מכשירים קטנים אלה אוספים נתוני כרטיסי אשראי מהרצועות המגנטיות של הכרטיס, בהן פושעים משתמשים אז כדי ליצור כרטיס משובט. .

מנצנצים הם ההתפתחות הטבעית של . אבל במקום לגנוב נתונים מהרצועה המגנטית של הכרטיס שלך, הם נכנסים לקורא וגונבים את פרטי השבב שלך.

.

לִפְתוֹחַ חיבורים אלחוטיים . .

. .., יירוט תשלום ללא קשר)

כרטיסים מודרניים רבים משתמשים בזיהוי תדר רדיו (RFID) לתשלום ללא מגע. . יש מעט מאוד דיווחים על הונאה זו, אך זה יכול לצמוח ככל ש- RFID הופך להיות נפוץ יותר.

7. דוא”ל דיוג או טקסטים

דיוג הוא א סוג ההתקפה ההנדסית החברתית הורדה אותך ברשת ולוותר על המידע הרגיש שלך. הודעת דיוג מעמידה פנים שהוא מארגון שאתה סומך עליו כמו הבנק שלך או מס הכנסה. אבל אם אתה משתף מידע על ידי לחיצה על הקישור או תגובה לדוא”ל/טקסט, הנתונים עוברים ישירות להאקר.

8. התקנת תוכנות זדוניות או תוכנות ריגול במכשיר שלך

התקפות דיוג יכולות גם לנסות לגרום לך להוריד קבצים מצורפים הכוללים תוכנות זדוניות. תוכנה מזיקה זו יכולה לגנוב נתונים רגישים מהמכשירים שלך ולשתף אותם עם האקרים.

. זה כולל מספרי כרטיסי אשראי, סיסמאות, מיילים ועוד, ושולח אותם להאקר.

9. הונאה שיחות טלפון

בטלפון. רמאי יתקשר להתחזות כדמות סמכותית שצריכה לאשר את פרטי כרטיס האשראי שלך. .

.

גלישת כתף). לחלופין, עובד מוקד טלפוני יכול לרשום את המידע שלך כשאתה משלם באמצעות כרטיס אשראי בטלפון.

. “Formjacking” באתרים שאתה משתמש בו וסומך עליו

האקרים משתמשים שונים כדי להזרים תוכנה זדונית לטפסים באתר. כשאתה מזין את המידע שלך – כולל מספרי כרטיסי אשראי – הם מקבלים גישה אליהם.

החוקרים מצאו קוד “צורה” באתרים מרכזיים כמו Ticketmaster, Newegg ו- British Airways. *].

לפעול: אם הרמאים מקבלים את הנתונים האישיים הרגישים שלך מהפרת נתונים או הונאה אחרת, הם יכולים להוציא הלוואות על שמך או לרוקן את חשבון הבנק שלך. נסה שירות הגנת גניבת זהות כדי לפקח על הכספים שלך ולהתריע בפניך על הונאה.

. השתלטות על חשבון בבנק המקוון שלך

גנב עם מידע על כניסה לחברת כרטיסי האשראי שלך יכול להשתמש באשראי שלך כאילו היה שלהם. צורה זו של גניבת זהות מסוכנת במיוחד מכיוון שרמאי יכול להשתמש במידע על חשבון כדי להגיש בקשה לאשראי חדש, להוציא הלוואות הונאה, .

13.

מחקרים מראים כי הפרות נתונים עלו ב -15% מ- Q2 ל- Q3 של 2022 [[*]. מיליארדים פרטי החשבון הודלפו מפייסבוק, T-Mobile, Experian, LinkedIn ועוד. .

14. פריצת מערכות התשלום עבור חנויות מקוונות

אתרים רבים שבהם אתה קונה או משלם עבור שירותים מציעים כדי לשמור על הכרטיס שלך בתיק. .

אילו הונאות אתה צריך להיות מודאג ביותר?

עם כל השיטות הללו, אתה יכול לתהות: איזה הונאת כרטיסי אשראי מהווה את האיום הגדול ביותר?

ללא ספק, הפרות נתונים אחראיות למספרי כרטיסי האשראי הגנובים ביותר. הפרת נתוני FlexBooker, למשל, חשפה ~ 19 מיליון רשומות המכילות מידע חלקי בכרטיסי אשראי מוקדם יותר השנה [[*].

פרטי הכרטיס הללו בסופו של דבר למכירה להאקרים ברשת האפלה במחיר של $ 17 []. לרוע המזל, בדרך כלל איננו יכולים (או לא יודעים כיצד) להגן על עצמנו מפני הפרות נתונים.

לגניבת כרטיסי אשראי שמכוונים לאנשים, דיוג הוא ככל הנראה השיטה הנפוצה ביותר כיום. אבל רמאים שגונבים את פרטי כרטיס האשראי שלך רוצים לשמור עליך עיוור להונאות שלהם זמן רב ככל האפשר (כדי שיהיה לך זמן למקסימום את הכרטיס שלך).

 • פעילות חשודה בכרטיס האשראי או בדוח הבנק שלך. גם אל תתעלם מעסקאות קטנות. 0 $.01 חיוב יכול להיות רמאי שבדק את הכרטיס שלך כדי לוודא שהוא פעיל לפני שהוא עובר לרכישות גדולות יותר.
 • חשבונות חדשים או פניות קשות בדוח האשראי שלך. אתה יכול לבקש עותק בחינם אחת לשנה ב- SentalCreditReport.com. דוח האשראי שלך מציג את כל האשראי הקשור לזהות שלך. .
 • התראות הונאה מהבנק, כרטיס האשראי או שירות ניטור האשראי שלך. . אבל לעתים קרובות הם מגיעים מאוחר מדי (או בכלל לא). שירות לניטור אשראי .
 • שיחות מנושים אועל עסקאות שלא עשית. . אם רכישות הונאה עוברות לאוספים, זה סימן שהכרטיס שלך שימש ללא רשותך.
 • חבילות לא צפויות מופיעות. רמאי עשוי לשכוח לשנות את כתובת המשלוח שלך בעת השימוש בפרטי הכרטיס שלך. לחלופין, הם יכולים להזמין חבילות לבית שלך במטרה לגנוב אותן. אם אתה מקבל דואר או חבילות מוזרות, בדוק את הצהרת כרטיס האשראי שלך. (זה יכול להיות גם סימן לכך שאתה היעד של א הונאה “צחצוח”.)
 • יתרה זמינה נמוכה ממה שציפית. הרמאים יעבדו במהירות כדי להעלות את האשראי הזמין שלך. .
 • אַחֵר. כרטיס אשראי גנוב פירושו לעתים קרובות שלפושע יש גישה למידע רגיש אחר אודותיך. חפש סימני אזהרה אחרים של גניבת זהות כגון דואר חסר, ירידה בציון האשראי או ניסיונות כניסה לחשבונות שלך בחשבונות המקוונים שלך.

כל אחד מסימני האזהרה הללו יכול להיות שהכרטיס שלך או הפרטים שלך נגנבים. אבל לראות שום סימנים לא בהכרח אומר שאתה בטוח. .

מה קורה לאחר שכרטיס האשראי שלך נגנב?

כפי שאתה עשוי לחשוד, מרבית הגנבים משתמשים בנתוני כרטיסי אשראי גנובים כדי לבצע רכישות הונאה.

אם פושע רזה או “יברר” את פרטי הכרטיס שלך, הם ייצרו כרטיס משובט עם הנתונים שלך ויבצעו את הכל סוגי הונאה פיננסית.

אם יש להם את הכרטיס הפיזי שלך, הם ישתמשו בו כדי לקנות כרטיסי מתנה (הונאה המכונה “סְרִיקָה. מדוע פריטים אלה? כמעט בלתי אפשרי לעקוב אחר כרטיסי מתנה, ואילו פריטי יוקרה מפקדים על מחיר מכירה גבוהה, שמשמעותו פחות טיולי קניות.

אך בעוד שהונאות אלה עדיין נפוצות, כיום, רוב גניבת כרטיסי האשראי כיום אינה כרוכה בכרטיס הפיזי.

במקום זאת, הרמאים משתמשים במה שמכונה גניבת “אין כרטיס” כדי לבצע רכישות דרך קמעונאים מקוונים. לעתים קרובות, הם יקנו כרטיסי מתנה (כמו כרטיסי Google Play.

האקרים עשויים גם לקבל גישה למספר עצום של פרטי כרטיס בהפרות נתונים ולהרוויח כסף במכירתם ברשת האפלה.

.

האם אתה הקורבן להונאה? עקוב אחר שלנו רשימת הבדיקה של קורבן הונאה לקבלת הוראות שלב אחר שלב כיצד להתאושש לאחר הונאה.

האם אני אחראי לרכישת הונאה באמצעות כרטיס האשראי שלי?

במקרים רבים התשובה היא למרבה המזל לא. אתה פועל במהירות. על פי חוק חיוב האשראי ההוגן, האחריות שלך בגין הונאת כרטיסי אשראי היא רק 50 $ אם מדווחים תוך 60 יום מהחיוב. .

המצב פחות ברור לכרטיסי חיוב. . אבל אם אתה מחכה פחות יומיים כדי לדווח על חיובי הונאה בכרטיס חיוב, אתה יכול להיות אחראי עד 500 $.

.

האם הונאת כרטיסי אשראי תיפגע בציון האשראי שלי?

גניבת כרטיסי אשראי יכולה לעורר הרס על ציון האשראי שלך. נזק שלך ציון האשראי הפיך אך עשוי לקחת חודשים ולעיתים אפילו שנים לנקות.

. .

באמצעות מידע כמו מספר הביטוח הלאומי שלך, גנב יכול להגיש בקשה לאשראי חדש על שמך. חשבונות חדשים אלה יכולים לתפוס חובות שלא שולמו לפני שתבחין, ולהשאיר לך ציון אשראי מושפע ושיחות גבייה אינסופיות.

האם כרטיס אשראי גנוב יכול להוביל לגניבת זהות?

מידע על כרטיסים גנובים מעצמו מהווה גניבת זהות. אבל אם הכרטיס שלך נפרץ, עליך להניח שאתה קורבן של אחרים סוגי גניבת זהות גם כן.

פרטים כמו מספר הכרטיס ותאריך התפוגה שלך בדרך כלל אינם מספיק מידע כדי לפרוץ לחשבונות אחרים.

עם זאת, עבריין יכול ליצור מה שנקרא על ידי שילוב השם בכרטיס עם מידע אחר, כמו מספר הביטוח הלאומי של מישהו אחר.

זכרו: הסוג הנפוץ ביותר של גניבת כרטיסים בודדים הוא באמצעות דיוג. אם לרמאי יש גישה למידע אישי אחר, זה יכול להוביל לסוגים רבים אחרים של גניבת זהות.

לפעול: . נסה את הילה בחינם למשך 14 יום כדי לראות אם זה מתאים לך.

נגנב מספר כרטיס האשראי שלך? עשה זאת בהקדם האפשרי

 1. צרו קשר עם מחלקת ההונאה של מנפיק כרטיסי האשראי או המוסד הפיננסי שלכם. סגור או הקפיא את חשבונותיך וקבל כרטיס חדש. ציין אילו עסקאות הונאה יש לפנות מחשבונך.
 2. אפס את כל הסיסמאות שלך ואפשר 2FA (אך לא מעל SMS). שנה את כל סיסמאות החשבון שלך כדי להיות מאובטח יותר והשתמש במנהל סיסמאות כדי לעקוב אחריה. אם אינך משתמש כבר באימות דו-גורמי, הגדר אותו. זה דורש קוד נוסף לפני כניסה. אך אל תשתמש ב- SMS כיוון שהוא יכול להתפשר. במקום זאת, השתמש באפליקציית אימות כמו גוגל או OKTA.
 3. עיין בדוח האשראי שלך בגין פעילות הונאה. בקש עותק בחינם כמפורט לעיל כדי לבדוק אם פושע הסייבר ניגש לחשבונות אחרים או הגיש בקשה לאשראי תחת שמך.
 4. הגש דוח גניבת זהות עם נציבות הסחר הפדרלית (FTC). השתמש בכלים בחינם ב- IdentityTheft.Gov. זה יספק לך תיעוד שתצטרך בהמשך.
 5. דווח על ההונאה לאכיפת החוק המקומית שלך. אם הכרטיס שלך נגנב פיזית, אתה צריך מיד.
 6. הגדר התראת הונאה או הקפאת אשראי. התראת הונאה מחייבת את המלווים לאמת את זהותך למשך שנה, בעוד שהקפאה דוחה את כל בקשות ההלוואה עד שלא הושלמה. כדי להגדיר התראת הונאה, צור קשר עם אחד משלושת לשכות האשראי – טרנסוניון, אקוויפקס או Experian. כדי להגדיר הקפאה, תצטרך ליצור קשר עם כל לשכה בנפרד.
 7. הירשם להגנת גניבת זהות. אורה עוקב אחר כל שלך חשבונות פיננסיים ואישיים . אנו גם מאבטחים את המכשירים שלך מנגיפים, תוכנות זדוניות ודיוג, כך שתוכל לקנות ולעיין בבטחה. כל החשבונות מכוסים גם על ידי פוליסת ביטוח בסך 1,000,000 $ בגין הפסדים זכאים כתוצאה מגניבת זהות.

הדרך הטובה ביותר להימנע מהונאת כרטיסי אשראי היא להגן על הכרטיס והמידע הכספי שלך בכל עת. להלן הדרכים הטובות ביותר למנוע הונאת כרטיסי אשראי

הגן על כרטיס האשראי הפיזי שלך

 • . . זו הדרך הטובה ביותר להגן על הכרטיס שלך בתחנות דלק או כספומטים ציבוריים.
 • . . ואל תשאיר את הארנק שלך ללא השגחה, כמו לשבת בעגלת מכולת.
 • לשאת איתך פחות כרטיסים. יותר מדי כרטיסי אשראי יכול להפוך אותך לפגיע להונאה. רק נשיאה כרטיסים ותזה שאתה צריך. . (זכרו, לא תמיד ניתן שנה את מספר הביטוח הלאומי שלך – גם לאחר גניבת זהות.)
 • בחר אשראי דרך חיוב. אם כרטיס האשראי שלך נגנב, רשתות האשראי הפדרליות ומגנות עליך בכמה אופנים, וההתחייבות שלך ברוב המקרים היא אפס. הונאת כרטיסי חיוב, מצד שני, יכול לרוקן את חשבונותיך ולהשאיר נזק קבוע.

 • היזהר במהלך עסקאות באופן אישי. במידת האפשר, שמור כרטיס אשראי בעיניך בכל פעם שמשלמים במסעדה או בחנות. כמו כן, היזהר מגולשי הכתפיים שצפו בך מפתח במידע הכרטיס שלך.
 • הימנע מתשלום בכרטיס אשראי בטלפון. במידת האפשר, השתמש בשיטת תשלום אחרת. . אל תסמוך על שיחות נכנסות המבקשות מידע פיננסי או מספרי חשבון.
 • גרוס דואר לפני שזרק אותו. מגרסות רבות אינן מציעות הגנה נהדרת, אז חפשו דגם שמציע גריסת “מיקרו גזרת”. גנבים יכולים לשחזר דפים ממגרסנים אחרים ב- עניין של שעות.
 • היזהר משיחות טלפון נכנסות. שיחות נכנסות המחייבות אותך “לאשר” פרטים הן לרוב הונאות כדי לאסוף את הנתונים האלה ממש. .
 • בדוק באופן קבוע את דוח האשראי שלך ואת דוחות הבנק שלך. הרמאים הם כמעט תמיד אחרי חשבונותיך הכספיים. בדוק אם יש סימני אזהרה של גניבת זהות – כמו חיובים מוזרים על הצהרת הבנק שלך או חשבונות שאתה לא מכיר. שירות הגנת גניבת זהות כמו Aura יכול לפקח על האשראי וההצהרות שלך עבורך ולהתריע בפניך על כל סימני הונאה.
 • . הקפאת אשראי היא אמצעי אבטחה שיכול למנוע מהגנבים לפתוח חשבונות על שמך. שקול לשמור על האשראי שלך קפוא בכל עת, ורק לפרוק אותו בעת הגשת בקשה להלוואה או קניית בית או מכונית.

הגן על פרטי הכרטיס שלך באופן מקוון

 • הסר את הכרטיס שלך מאתרי אינטרנט. .
 • השתמש בחיבור מאובטח בעת קניות באופן מקוון. לפני הקלדת מידע על כרטיסי אשראי, וודא שכתובת האתר מתחילה בכתובת https: // (עם “S” עבור “מאובטח”). חלק מהדפדפנים מייצגים חיבור מאובטח עם מנעול ירוק. (להגנה נוספת, עקוב אחר טיפים אלה .)
 • השתמש באנטי -וירוס וב- VPN. אנטי -וירוס חזק יכול לאתר ולהשבית תוכנות זדוניות במחשב שלך. א VPN מגרד את נתוני האינטרנט והמיקום שלך, מה שמקשה על הגנבים לגנוב נתונים על חיבור Wi-Fi.

חפשו את סימני האזהרה של הונאת כרטיסי אשראי

 • בדוק את הצהרות החשבון שלך באופן קבוע. אחת הדרכים המהירות ביותר לאתר גניבה היא לבחון באופן קבוע הצהרות חיוב וכרטיסי אשראי.
 • שימו לב להתראות הונאה. . .
 • שקול להירשם להגנת גניבת זהות. הגנת הגניבת הגניבה המובילה של אורה עוקבת אחר כל המידע האישי הרגיש ביותר שלך, חשבונות מקוונים וכספים עבור סימני הונאה. . נסה את ההילה ניסיון חינם של 14 יום להגנה מיידית בזמן שאתה הכי פגיע.

מניעת הונאת כרטיסי אשראי מתחילה איתך

.

היזהר עם הכרטיס שלך, למי יש גישה אליו ואיך אתה משתמש בו. התקשורת מדגישה לעתים קרובות התקפות חדשות, אך מרבית הקלפים נגנבים בשיטות ישנות בבית הספר כמו הפרות ודיוג. .

להיות מכוסה על ידי עין מקרוב על הצהרותיך והירשם להגנת גניבת זהות. עם הילה, אתה ומשפחתך מכוסים על ידי פוליסת הביטוח שלנו בסך 1,000,000 $ בגין הפסדים זכאים בגלל גניבת זהות.

אף אחד לא בטוח לחלוטין מגניבת כרטיסי אשראי. אבל בזהירות ובכיסוי, כולנו יכולים להיות מוכנים.

מוכן להגנה על גניבת זהות לבוש ברזל? נסה את הילה למשך 14 יום בחינם.

מאמרים קשורים

מנעול אשראי לעומת הקפאת אשראי: מה אני צריך?

מנעול אשראי לעומת. הקפאת אשראי: איזה מהם בטוח יותר?

לעתים קרובות משתמשים בהקפאת אשראי, הקפאת אבטחה ומנעול אשראי. עם זאת, יש להם הבדלי מפתח. למד איזה מהם אתה צריך היום.

הנה כיצד לדעת אם זהותך נגנבה

כמעט 50% מהאמריקאים חוו גניבת זהות. הנה כיצד לגלות אם מישהו גנב את זהותך.

נסה אורה – 14 יום בחינם

התחל את הניסיון החינמי שלך עוד היום **

אבטחה דיגיטלית 101

© Aura 2022 . .

. . אנא עיין במדיניות בפועל לתנאים, תנאים, והכללות של כיסוי. יתכן כי כיסוי לא יהיה זמין בכל תחומי השיפוט.

. גישה מלאה לתכונות התוכנית תלויה באימות זהות וזכאות אשראי.

. זה מחושב באמצעות המידע הכלול בקובץ האשראי של Equifax שלך. המלווים משתמשים במערכות ניקוד אשראי רבות ושונות, והציון שאתה מקבל עם הילה אינו אותו ציון המשמש את המלווים כדי להעריך את האשראי שלך.

. אתה רשאי לבטל את החברות שלך באופן מקוון ולבקש החזר כספי תוך 60 יום ממועד הרכישה הראשוני שלך ברכישת חברות בהילה זכאית בכך שהוא מתקשר אלינו למספר 1-855-712-0021.

. אם עברת לתוכנית שנתית חדשה תוך 60 יום מהמנוי השנתי הראשוני שלך בהילה, אתה עדיין יכול להיות זכאי לערבות בחזרה בכסף (בהתבסס על תאריך הרכישה הראשוני של התוכנית שלך)).

“בהשוואה לתחרות. . .

⁴ לבני ילדים בתכנית המשפחת. כל החברים הבוגרים מקבלים את כל היתרונות הרשומים.

⁵ מדורגת מספר 1 על ידי אבטחה.Org ו- identityprotectionReview.com. הם עשויים להיות פיצויים כסניפים שיווקיים של אורה, אך הדירוגים שלהם הם משלהם.

‡ לא כל התכונות משתמשות ביכולות AI.

אף אחד לא יכול למנוע את כל גניבת הזהות או לפקח על כל העסקאות ביעילות. . . התוצאות האישיות שלך עשויות להשתנות.

מיליון כרטיסי אשראי דלפו בפורום פשעי רשת בחינם

Cyble-1-million-redit-Cards-information-cybrecrime-forum-1

במהלך הניטור השגרתי שלנו אחר מקומות שוק Cyberime ו- Darkweb, שמנו לב שבעל שוק פשעי רשת פופולרי, Allworld.קלפים, דלף למעלה ממיליון כרטיסי אשראי משנת 2018 – 2019 בחינם.

השחקן טען כי הדבר נעשה כדי לקדם את שוק פשעי הרשת שלהם ומעל 20% מכרטיסי האשראי עדיין תקפים. בכרטיסי האשראי שהודלפו יש את השדות או המידע הבאים בהם:

 • תאריך תפוגה
 • CVV
 • שֵׁם
 • מדינה
 • עִיר
 • דוא”ל / טלפון

הניתוח שלנו מציע כי שוק זה קיים מאז מאי 2021 וזמין גם בערוץ TOR.

הניתוח שלנו

צוות המחקר של Cyble תאם בין פרטי המידע על כרטיסי האשראי שהודלפו (והפחים) עם הבנקים המתאימים, מיקומם (המדינה) וכן סוגיהם וכו ‘.

הנה ה