15 משחקי הווידיאו המפחידים ביותר בכל הזמנים | HowStuffWorks, 30 משחקי אימה הכי מפחידים שיצרו אי פעם | DEN of Geek

0

Contents

2007 | עולם המשחקים של GSC

15 משחקי הווידיאו המפחידים ביותר בכל הזמנים

חמישה לילות אצל פרדי

. .

כאשר הטכנולוגיה הגרפית ממשיכה להשתפר, כך גם הפוטנציאל לחוויות משחק אימתניות יותר ויותר קפיצות פחדים. ישנם משחקים רבים שיפחידו את המכנסיים מכם, אבל אם אתם מחפשים את משחקי הווידיאו המפחידים ביותר, 15 הכותרות הללו חיוניים.

 1. תושב הרשע
 2. מגדל שעון
 3. רָזֶה
 4. תושב הרוע 7
 5. ג.T..L…ר ‘.: צלה של צ’רנוביל
 6. פתולוגי 2
 7. גבעה שקטה 2
 8. שטח מת
 9. חייזר: בידוד
 10. אמנזיה הירידה הכהה
 11. לִחיוֹת יוֹתֵר

15. תושב הרשע

. במקור שוחרר בשנת 1996, זה די כתב את התוכנית לעיצוב משחקי אימה תלת מימדיים.

המשחק שנקבע בעיירה הבדיונית של העיר דביבון בעקבות התפרצות ויראלית שהופכת את מרבית האוכלוסייה לזומבים, המשחק מציב את השחקנים בשליטה על קצין כוח המשימה העילית תקוע באחוזה מצמררת.

למשחק הזומבים הזה היו כמה תיקונים משמעותיים לאורך השנים, ובמיוחד גרסה מחודשת של 2003 ב- GameCube שמודרניזציה של הגרפיקה של המשחק (המהדורות המשודרגות של המשחק יצאו במהלך השנים בפלייסטיישן 4, Xbox One ו- PC).

. יש שם משחקים מפחידים יותר, אבל התושב הרוע הוא המקום בו הכל התחיל.

Dead Rising הוא משחק הישרדות ארגז חול פתוח שיצא בשנת 2006. אהוב בין קהלים, במשחק היו הרבה סרטי המשך. זה מתמקד באדם אחד שבסופו של דבר לכוד בקניון שורץ זומבים; הוא משתמש בכל פריטים זמינים ככלי הנשק שלו כדי להביס אותם.

הפחד והצמצום במשחק הזה נובעים מהעובדה שלעולם אין רגע משעמם כשאתה מתמודד עם מטח מתמיד של זומבים חריפים, שעוזר להפוך את זה לאחד ממשחקי האימה הטובים ביותר שם בחוץ.

למרות שהאווירה אינה חשוכה ומסתורית במיוחד, יש משהו מאוד מפחיד בלהיות נעול בקניון עם זומבים, בידיעה שהם אורבים בכל מקום ויכולים להתגנב אליך. הזוג הראשון של משחקי העולה המתים העניק לשחקן מגבלת זמן הדוקה מאוד להשגת יעדים ולהביס אויבים מיוחדים לפני שניסו לברוח מהסביבות המלאות בזומבים שלהם.

סרטי המשך שלאחר מכן הסתמכו פחות ופחות על מכניקה מבוססת זמן, שככל הנראה גם קיצצו את המתח שגרם במקור שחקנים רבים אל אותו עולם.

למרות שזה לא היה ידוע יחסית עם הופעת הבכורה שלו בשנת 1995, מגדל השעון נחשב כיום לתואר יסודי בז’אנר המשחקים האימה. .

מגדל השעון יש שחקנים משתלטים על יתום צעיר, ג’ניפר. בעזרת פורמט נקודה ולחץ, השחקן, כג’ניפר, צריך לנסות למצוא את חבריה החסרים ולהתחמק מילדה גרוטסקית נמרצת שמפעילה זוג מספריים ענק.

מגדל השעון קיבל השראה רבה מהסרט של דריו ארגנטו “תופעות”, עם הדמות הראשית שעוצבה לאחר שכיכבה השחקנית ג’ניפר קונלי. הסדרה הגיעה במהרה לשבחים בינלאומיים בשנת 1997, כאשר התרגומים הרשמיים של מגדל השעון 2 יצאו לפלייסטיישן של סוני בצפון אמריקה ואירופה.

למרות שלזכיינית לא הייתה כניסה מתאימה מאז 2003, המשחק שלה של פתרון בעיות והדרכת מפלצות יחיה בגדולי אימה כמו אמנזיה ו- Outlast.

. . בעולם Bloodborne, השחקן לוקח על עצמו את תפקיד האנטר, ליגת לוחמים המואשמת במשימה להשמיד בהמות זאב המגיעות מבני אדם הסובלים ממחלה מסתורית.

. .

11. חמישה לילות אצל פרדי

משחק האינדי הזה הוא משחק וידאו של אימה של הישרדות נקודה ולחץ שיצא בשנת 2014. המשחק מתמקד במסעדת פיצה בשם פיצה של פרדי פזבאר, שם השחקן משמש כמאבטח לילה שצריך להגן על עצמו מפני הדמויות של בעלי החיים האנימטרוניים הלא תקינים במסעדה על ידי מעקב אחר תנועתם דרך הבניין באמצעות מצלמות אבטחה.

. הפחד והפרנויה שהשחקן חווה תוך כדי משחק זה מתאימים לכמה משחקי אימה שם בחוץ.

זהו משחק אימה בגוף ראשון שזכה להצלחה ושבחים ברחבי העולם בשנת 2012 ומושך השראה מהפולקלור של האדם הדק, המתואר בדרך כלל כאדם גבוה בחליפה עם פנים לבנות וללא תווי פנים. באגדות הוא חוטף אינספור ילדים במסגרות חשוכות ומסתוריות כמו יערות עמוקים ובניינים נטושים.

המשחק מתרחש באמצע הלילה ביער צפוף והוא מאוד מעורער כי אתה יודע שגבר דק נמצא בסביבה, אבל כשאתה רואה אותו זה בדרך כלל מאוחר מדי, מה שהופך אותו לבחירה נהדרת עבור אוהדי האימה. קשה מאוד לראות במשחק האימתני הזה, ועליך להשתמש בפנס, שבסופו של דבר ימות אם יישאר עוד יותר מדי זמן, אז היזהר בשימוש בו.

9.

כאשר ה- Xbox 360 הושק בסוף 2005, הוא היה חסר מבחינת תוכנה בלתי נשכחת, אך גיימרים מצאו פנינה בין אותה ספריית משחקים המוקדמת בצורה של נידונה: מקורות פליליים, משחק אימה מגוף ראשון של מונולית הפקות.

שלא כמו הרבה משחקי אדם ראשון אחרים באותה תקופה, Guns לא הופיעו באופן בולט במשחק שלה. . כששחקנים בחנו את התפאורה המפורסמת כחוקר זירת פשע של ה- FBI, ממוסגר לרצח, נשק תגרה שונים – כמו צירים, צינורות ו- 2x4s – הפך לזמין לשימוש בלחימה.

כל מפגש אויב לקח חוויה אישית מאוד, מכיוון ששחקנים נאלצו להוריד באכזריות אויבים מקרוב. נידון היה להיט מכירות, וחידושים קרביים לתגרה מופיעים במשחקים מאוחרים יותר כמו שמאל 4 Dead 2 ו- Island Dead.

8. תושב הרוע 7

בעקבות Resident Evil 4, הסדרה נפלה למשהו של שפל אחר. תקציבי המשחקים התפוצצו, וכל אלמנטים האימה לקחו מושב אחורי למחזה אקשן בלתי פוסק. זה הגיע לשיאו ב- RE6 הכולל שעות של פיצוצים ומרדפי מכוניות, רק כדי להיפגש עם אדישות כללית על ידי המבקרים והציבור המשחקים. המפתח Capcom לקח את זה כסימן לכך שהדברים צריכים להשתנות כדי שהסדרה כדי לשמור על רלוונטיות.

עם Resident Evil 7, המפתחים החליטו להנחות את הזיכיון בחזרה לשורשיו ולבודד את השחקן באחוזת לואיזיאנה נטושה עם יותר מדי מפלצות מתובלות בקג’ון ולא מספיק כדורים. בטוויסט חדש אתה משחק את המשחק מתצוגה מגוף ראשון, ומגביר את הקלסטרופוביה של המסדרונות האפלים של אחוזה בייקר.

תמיכה ב- VR נוספה גם כדי לגרום לשחקן להרגיש שהם באמת בבית זוועות, ועוזרים להפוך את זה לאחד ממשחקי האימה הכי מפחידים. .

. ג.T.א.L.ק.ה.ר ‘.: צלה של צ’רנוביל

כשחושבים על זה, השממה הרדיואקטיבית של צ’רנוביל, אוקראינה, היא תפאורה מושלמת לאחד ממשחקי הווידיאו המפחידים ביותר – במיוחד כשאתה מוסיף מוטציות רדיואקטיביות לתמהיל.

שוחרר למחשב האישי בשנת 2007, ש.T.א.L.ק.ה.ר ‘. הוא משחק הישרדות מגוף ראשון שנקבע במציאות חלופית, שם התרחש אסון גרעיני שני בתחנת הכוח הגרעינית בצ’רנוביל שהשתלטה על סביבת האזור, כולל צמחים ובעלי חיים. .

האזור האמיתי של צ’רנוביל הוא אחד המקומות החריפים והמסוכנים ביותר בכדור הארץ, ועיצוב משחק וידאו המבוסס על שרידות במקום כל כך מעורער הוא ככל הנראה אחד מתפיסות המשחק המפחידות ביותר שנוצרו אי פעם.

קשה לעטוף פתולוגי 2 בכמה פסקאות בלבד. זה בבת אחת משחק הישרדות בסיסי, אבל גם סיפור מכופף את המגיפה והעוני בתפאורה בהשראת האימפריה הרוסית הגוססת בתחילת המאה העשרים. השחקן מוטל לפנות את שמם של רצח לא כדי.

. בסופו של דבר הוא מכניס את כוונתו לריפוי המחלה המתפשטת בעולם המשחק, אך יש לו רק 12 ימים להשיג זאת לפני שהכל באזור נצרך.

. .

5.

יחד עם Resident Evil, Silent Hill Games עזרו להגדיר את ז’אנר משחק האימה המודרני בחזרה בפלייסטיישן המקורי. התואר השני בסדרה היה אחד המהדורות העיקריות המוקדמות ביותר עבור ה- PlayStation 2, שקיבל ביקורות נלהבות באותה תקופה, ומורשתו רק גדלה עם השנים.

. נקודות החוזק של המשחק טמונה גם בעיצוב העלילתי שלו, שכן חלק גדול מהסיפור שואב תנופה מחפצים שנמצאים בסביבה ומהעיירה עצמה.

.

. זה ראוי לכל הקרדיט שהוא מקבל על עזרה בקפיצה להתחיל את הקאמבק של ז’אנר האימה בסוף שנות האלפיים. .

חלל מת מתפקד כמו מחווה לאחד מסרטי האימה המדעיים הגדולים ביותר, “Alien” של רידלי סקוט משנת 1979, מכיוון ש- ISAAC מזכיר את הדמות הראשית של הסרט הזה ריפלי: שתי הדמויות אינן חיובות וחייבות לסמוך על השכל שלהם וידע טכני -איך לשרוד.

המשחק הציג גם מערכת פירוק חדשנית לקרב שלה, שם היה צריך לירות בגפיים של אויבים כדי להוציא אותם החוצה. הסדרה איבדה את דרכה מעט עם החלל המת 3 המכוונת יותר לפעולה, אבל המשחק הראשון וסרט ההמשך שלה הם מפחידים לחלוטין ועזרו להעלות את ז’אנר משחק האימה.

3.

. אחרי הכל, רק שנה קודם לכן, הם קיבלו את החייזרים התהומי: נחתים קולוניאליים, כביכול שהאמון בזכיינית היה בשפל כל הזמנים זה יהיה אנדרסטייטמנט עצום. מפתח בידוד היצירה היצירתית (לא אחראית למרינס קולוניאלי) הייתה ככל הנראה מודעת לנושא זה, מכיוון שהיא העבירה את משחק החייזרים הטוב ביותר עד כה.

הבידוד החזיר את הסדרה לשורשי האימה שלה, ותפקד כמשהו של מכתב אהבה לסרטו המקורי של רידלי סקוט, כשהוא שומר ובונה על המושגים המפחידים שהסרט הציג. בניגוד למרינס הקולוניאלי, יש רק חייזר אחד במשחק, והשחקנים נמצאים איתה על ספינה. זה לא יכול להיהרג ולגביל את השחקן ללא רחם, תורם לחוויה מלחיצה ומפחידה.

. אמנזיה הירידה הכהה

.

אמנזיה מציגה מד שפיות שממלא ככל שתסתכל על תמונות מחרידות ונשארות בחושך. הבעיה היא שאתה צריך להסתיר ממפלצות בחושך. זה יוצר סיכון ותגמול מעניין לעצם המסתור, מכיוון שאתה חייב לזרוק את עצמך לסיטואציות מסוכנות באותה תדירות שאתה צריך להסתיר מהם. משחק המחשב הזה בהחלט לא לקלוש הלב.

Outlast הוא באמת כל כך מפחיד, זה הופך את אמנזיה: הירידה האפלה נראית כמו חופשה ספוגת שמש. שחקנים שולטים בעיתונאית שמתגנבת לבית חולים פסיכיאטרי מרוחק כדי לחקור דיווחים על אירועים מחרידים. .

. . אם אתה מצליח להכניס אפילו שעה ל- Outlast, אתה אכן נשמה אמיצה.

עכשיו זה מעניין

ג..א.L.ק… . .

30 משחקי אימה הכי מפחידים שנעשו אי פעם

.

מאת מתיו בירד | 26 באוקטובר 2022 |

 • שתף בפייסבוק (נפתח בכרטיסייה חדשה)
 • שתף במייל (נפתח בכרטיסייה חדשה)

משחקי אימה הכי מפחידים

משחקי וידאו מנסים להפחיד אותנו מאז שנות ה -80 המוקדמות. בית רדוף רוחות משחק אטארי, אחד ממשחקי האימה המוקדמים ביותר להישרדות, הציג את הפחדים שלו באמצעות שילוב של רוחות רפאים ועכבישים מכווצים בכבדות שלא היו כל כך מפחידים, זה היה מעיד לאן הז’אנר היה הולך יום אחד. וכן , ז’אנר אימת ההישרדות יוליד כמה מיצירותיו המפחידות ביותר: , גבעה שקטה, מסגרת קטלנית, חושך נצחי, וכן , למנות כמה.

. עד השחר לחוויות מגוף ראשון מעבר להבנה כמו .T., ז’אנר אימת ההישרדות ממשיך להוכיח מדוע זה אחד מיקרות הענף של התעשייה ומדוע הוא תמיד יעלה מהקבר לפחד אחרון אחד.

Den of Geek הביט לאחור על ההיסטוריה הארוכה של ז’אנר האימה ונבחר 20 כותרות שאנחנו חושבים שעושים כמשחקים הכי מפחידים שנעשו אי פעם:

שטח מת

שטח מת

2008 | משחקי קרב

מודעה – התוכן ממשיך להלן

רבות מהדוגמאות הטובות ביותר לאימה מדעית מסתמכת על אימת הלא נודע. מ ל , סיפורי אימה מדעיים מראים לנו לעתים קרובות את ההשלכות של ללכת רחוק מדי ולהתמודד עם משהו שאנחנו לא לגמרי מבינים.

שטח מת . בעוד שהאווירה של המשחק ועיצוב הסאונד ברמה העולמית ראויים לכל השבחים שהם קיבלו לאורך השנים, שטח מת באמת מבדיל את עצמו בדרכים שעיצוב האויב שלו משפיע על הלחימה והסיפור. לעולם לא תשכח את הפעם הראשונה שנפלת על “משחק מתים” של נקרומורף, רגע מזעזע שהבטיח שלעולם לא תרגיש בטוח במשחק הזה, בין אם בחדר שמור או ללכת במסדרון שקט.

מה שמתחיל כשקפיצה של גורי מפחדת במהירות הופכת לתחושת אימה עמוקה יותר עבור הנגן, שכששולב עם עיצוב האמנות והסאונד המדהים בתוך USG Ishimura, גורם לך להרגיש שאתה כל הזמן בסכנה. בכל שנייה, נקרומורף יכול לצוץ מתוך אוורור או להתגנב מאחוריך או ..

Resident Evil 4

מילים רבות נכתבו (כולל כמה משלנו) על איך Resident Evil 4 הביא יותר תחושה של סרטי אקשן לז’אנר האימה ופופולארי סגנון קולנועי יותר שעמד בניגוד מוחלט לכותרות האימה ההישרדותיות השיטתיות יותר המקור . לא ניתן להפריז בחשיבות של התרומות של המשחק מבחינה זו.

עם זאת, קל לשכוח את זה Resident Evil 4 נשאר משחק מפחיד באמת. במקום לגרום לך להרגיש חסר אונים לחלוטין, Resident Evil 4 מספק את הפחדים שלה בסדרת רצפים הבוחנים את יכולותיך החדשות עם זוועות מכריעות. יתכן שתוכל לשלוט בנשק שלך בצורה חופשית יותר Resident Evil 4 מכפי שיכולת לפני כן, אבל כשאתה נרדף על ידי דמות חריפה המפעילה מסור, מטרת דיוק היא נוחות קרה.

מודעה – התוכן ממשיך להלן

גבעה שקטה 2

שאל גיימרים מה הם זוכרים בראשון גבעה שקטה וכנראה שהם יגידו “הערפל..

גבעה שקטה 2 מסתמך קצת פחות על ערפל אך מאבטח את מעמדו ככאורה כמשחק האימה המאיים ביותר שנעשה אי פעם על ידי קריאת רגשות אי וודאות דומים. הנרטיב הפסיכולוגי המורכב של המשחק משחרר את אחיזתך במציאות בזמן שהטרור היצירות הבקרות כמו ראש הפירמידה מבטיח שלא תמצא שום נחמה בכל התשובות שתוכל לחשוף.

למעט משחקים יש את היכולת לצלקת אותך די כמו גבעה שקטה 2. .

לִחיוֹת יוֹתֵר

2013 | חביות אדומות

תושב הרשע ופוגות אימה מוקדמות אחרות תויגו כראוי כאימה הישרדותית, האלמנט “ההישרדות” באותם כותרות בדרך כלל נסוב סביב ניהול משאבים מוגבלים. אפילו משחקי הישרדות מודרניים עדיין עוסקים במידה רבה בניהול פריטים.

המכונה כראוי נוקט בגישה שונה לאימת הישרדות. לִחיוֹת יוֹתֵר באמת עוסק במציאת דרך להתגבר על נפשית את הפחדים הבלתי נלאים של המשחק. חלקם עשויים לשאול בצדק מה כל כך כיף במשחק שמורכב ברובו להסתתר ולרוץ בחושך, אך ותיקי הז’אנר יראו לִחיוֹת יוֹתֵר כמבחן של נחישותם ושנינותם. לא בהכרח נובע ממשחק זה או אפילו מכה אותו, אלא מלהגיד לומר ששרדת את זה.

אמנזיה הירידה הכהה

אמנזיה הירידה הכהה

2010 | משחקי חיכוך

אפילו הסרט Slasher התקציבי הנמוך ביותר מבין שחלק גדול מהפעולה בסיפור אימה מבוסס על “ריצה.”בחיים האמיתיים, בריחה ממשהו בדרך כלל (אם לא לפעמים לא הוגנת) נתפסת כמעשה פחדנות. באימה, בריחה משם היא קו ההגנה הראשון שלך כשמתמודד עם משהו נורא מכדי להבין.

מבין את הקשר בין ריצה לאימה טוב יותר ממשחקים רבים ששוחררו לפניו ואחריו. על ידי שלל מהשחקנים כל דרך אמיתית להגן על עצמם, שִׁכחָה לא רק שהפך לרוץ במעשה אומץ במשחק בו הצליל מעורר מפלצות וחוצה חושך משגע אותך בעיוורון, אלא שהוא הראה שמשחקי אימה כבר לא נאלצו לשלב מערכות לחימה אפויות למחצה כדי לעסוק ולהפחיד שחקנים.

BioShock

2007 | 2K בוסטון

. למשל, חלקם עשויים לתייג שתיקת הכבשים “אימה” בעוד שאחרים קוראים לזה מותחן. .

אולי BioShock בדרך כלל לא מקבל את ייעוד האימה, אבל זה בהחלט אחת הדוגמאות הכי לא נעימות ויעילות של אימה שתמצאו במשחקים. , BioShock מפחיד באמת כשזה צריך להיות.

BioShock אולי לא יפעל על דלק סיוט, אבל הוא משתמש בטריקים הטובים ביותר של הז’אנר כדי להניע את הבנייה העלילתית המבריקה והמדהימה שלה.

פַּחַד

.ה.א.ר ‘.

ג…ר ‘. שוחרר סביב גובה תנועת “הילדה הקטנה המפחידה” שבאמת בעט לאוברדרייב מתי הטבעת הפך ללהיט הפתעה בארה”ב. ללא ספק, עלמה הקטנה והנדומה נותרה אחד השימושים הטובים ביותר בטרופי “הילד המפחיד” במשחקים.

עם זאת, מה שקל לשכוח הוא זה ג…ר ‘. היה גם משחק פעולה חדשני שקבע סטנדרט חדש לאיכות האויב א.. ביורה בגוף ראשון. זה השילוב הזה של אקשן מערבי ואימה מזרחית שלא רק עושה ג..א.ר ‘. ייחודי אך סוג חוויית משחקי האימה שמוצאת דרך להחזיק אותך על אצבעות הרגליים, תוך שהיא מאפשרת לך לפוצץ את דרכך בחדרים של אויבים.

הדבר

הדבר

ביקורות המשחק האחרונות

גראן טוריסמו: הסיפור האמיתי לעומת. סרט משחקי הווידיאו

הסופר מריו ברוס. ביקורת סרטים: גרפיקה נהדרת להסתיר משחק ללא השראה

מבוכים ודרקונים: כבוד בין סקירה של גנבים – הסרט המשחק הזה ראוי

מודעה – התוכן ממשיך להלן

בראשית שנות האלפיים היה קל לבטל משחק מורשה שנועד לקשור לסרט או לתוכנית טלוויזיה, וזו הסיבה שאולי אינך יודע זאת הדבר הותאם אי פעם למשחק וידאו. אבל למרות כל זה, הדבר מציע קח חדשני באמת על משחקי אימה.

בדומה לסרט שהוא מבוסס עליו, . . אף פעם לא יודע מי הוא חבר ומי אויב גורם לחוויה מעצבנת באמת, בלשון המעטה, ומעט כותרות אימה מאז התקרבו לשכפל את האימה של הדברמערכת אמון.

אלן מתעורר

אלן מתעורר

, אלן מתעורר . יש סופר, עיירה כפרית קטנה מוקפת ביער, ומפלצות שמאכילות את דבריו של הגיבור עצמו.

. . אלן מתעורר הוא בהחלט מכתב אהבה לזוועות העיר הקטנות הקשורות ביותר למלך וסטיבן לינץ ‘, אבל הקריצות המזדמנות של המשחק לאותם אדוני סיפורים לא עושים מעט כדי לדלל את היעילות של הפחדים הטובים ביותר שלו.

מגדל שעון

1995 | בידור אנושי

מודעה – התוכן ממשיך להלן

תושב הרשע, גרירת שעון . עדיין, מגדל שעון תושב הרשע אך ניתן לטעון כי הם מיוצגים תחת משחקי אימה מודרניים.

בהשראת נושא מסרטי דריו ארגנטו, . לא רק שהיה מגדל שעוןמשחק “התחמקות ובריחה” ‘S לפני זמנה, אך אנו טוענים כי מעט משחקים יכולים להתפאר בנבל סלאסר בלתי נשכח כמו ה- Scissorman בשם נפלא.

ה מגדל שעון הסדרה נידונה לכאורה לעולם לא לקבל את האהבה שמגיעה לה, אבל המקור נשאר אחד המשחקים המפחידים ביותר בעידן שלה.

פ.ט

עמ ‘.T.

2014 | הפקות קוג’ימה

לפעמים זה מרגיש כמו הדרמה סביב עמ ‘.. (שחרורו ההתגנבות, מעורבותו של היידו קוג’ימה/גילרמו דל טורו, ביטולו של גבעות שקטות) מאפיל על המשחק עצמו. זה מובן, אבל כשאנשים מדברים על .., .

עמ ‘.T. Hellraiser 2חזון הגיהינום. כמו כשיש לך סיוט שמתרחש בבית משלך, עמ ‘.T. . זו אותה פתיחה של אי שפיות שמגדירה באמת .T. מפחדים, גם אם הוויזואליות של רוחות הרפאים של המשחק ומתרחשים מטרידים מספיקים כדי להשאיר אותך מאושרת. רבים ניסו, אך מעטים מפתחים אחרים התקרבו לשכפל את הפחד הטהור עמ ‘.. מחדירים את אלה שהיו אמיצים מספיק כדי לשחק את זה.

מודעה – התוכן ממשיך להלן

מסגרת קטלנית 2: פרפר ארגמן

מסגרת קטלנית II: פרפר ארגמן

עימות רק מפחד אם אינך בטוח בתוצאה. זו הסיבה שיוצרי משחקי אימה רבים מפשיטים לעתים קרובות שחקנים מכל צורות ההגנה העצמית. אחרי הכל, נשק שאיתו תוכלו להדוף ולהרוג את המפלצות מעורר תחושת בטיחות – או לפחות מאשר שיש לכם סיכוי לחימה לשרוד עד סוף המשחק.

מסגרת קטלנית II נוקטת גישה שונה ומבריקה לעימות ולחימה במשחקי וידאו. . עם זאת, המצלמה יעילה רק אם אתה מוכן להתקרב לא נוחות לרוחות ולחכות שהמצלמה שלך תציין שאתה הולך לקבל צילום אופטימלי. סגנון זה של לחימה בפנים שלך, בשילוב עם העיצוב הגרוטסקי של הרוחות עצמן, פירושו שלעולם לא תרגיש בטוח ביכולת שלך להגן על עצמך למרות שאתה חמוש בנשק הטוב ביותר למצבך.

מסגרת קטלנית הוא גם די טוב, אבל הרמה והעיצוב של הדמות של מניח את זה מעל החלק העליון.

חושך נצחי: שפיות

חושך נצחי: הרקוויאם של שפיות

2002 | אבירי סיליקון

משחקי האימה הטובים ביותר הם אלה שמנצלים את מלוא היכולות הייחודיות של מדיום משחקי הווידיאו. זה לא אומר שחוויית משחקי וידאו קולנועית יותר לא יכולה להיות מפחידה, אלא שיש משהו מיוחד במשחקי אימה שחוקרים מה אפשרי כשאתה אחראי למה שקורה. עד כמה שזה קורה, מעטים עושים זאת טוב יותר מ חושך נצחי.

חושך נצחי חושך נצחי‘מערכת שפיות היא הסיבה שהיא ברשימה זו. כאשר גיבורך מאבד את שפיותם באמצעות מכניקה שונה במשחק, העולם סביבם משתנה בדרכים מרתקות. ראשי פסל עוקבים אחריה.

עם זאת, הרגעים הטובים ביותר מגיעים כשהמשחק גורם לשחקנים להאמין שכל החסכונות שלהם נמחקו או שה- GameCube שלהם איכשהו כיבה את עצמו. הרגעים האלה של מטה-אימה באמת גורמים לך לשאול מה אמיתי ומה בראש שלך.

מאנהונט

האימה של מאנהונט . . מאנהונט באמת מחריד זה איך זה גורם לך להרגיש כשאתה משחק את זה.

ב , . אמנם אתה יכול פשוט להרוג את האויבים בדרכך (או לפעמים להימנע מהם לחלוטין), המשחק מפתה אותך לבצע רצח אכזרי יותר ויותר כדי לקבל את התגמולים הטובים ביותר. ההשבחות הדקיקות מבמאי סרט הסנאף האינטראקטיבי הזה, הוויזואליות הלא נוחות של ההרג עצמו, ותחושת ההישג המטרידה הזו אתה מקבל מלהוריד את ההרג האכזרי באמת להישאר איתך הרבה אחרי שהפחדים המסורתיים של משחקים אחרים דעכו.

התקשרנו פעם משחק טחינה אמיתי. ובכן, בדומה לסרטי Grindhouse של פעם, מאנהונט .

תושב הרשע

גרסה מחודשת של תושב

המקורי הוא משחק מבריק. זה לנצח שינה את הציפיות שלנו מז’אנר האימה של משחקי הווידיאו וקבע סטנדרט שעדיין משמש למדידת משחקי אימה עד היום. עם זאת, המקור תושב הרשע חיוור בהשוואה לגדולה של גרסה מחודשת משנת 2002 משלה.

הגרסה המחודשת היא יותר מסתם סדרה של חזותיים משודרגים (גם אם אלה כל כך טובים שהמשחק איכשהו עדיין נראה מדהים עד היום). תושב הרשע הרצון של הצוות לעשות את המשחק שהם רצו לעשות בשנת 1996 אך לא יכול היה בגלל האיפוק הטכני. . .

תושב הרשע נגיש ומפחיד יותר הוא הישג שלא ניתן להפריז בו. זה באמת תקן הזהב של גרסאות מחדש של משחקי הווידיאו.

עד השחר

עד השחר

. . עד השחר לוקח את הריגוש הזה ומערבב אותו עם האינטראקטיביות שאתה יכול למצוא רק במשחקי וידאו.

מודעה – התוכן ממשיך להלן

במשחק זה הבחירות שלך יכולות ישירות – או בעקיפין – להשפיע על אם דמות חיה או מתה. אתה יודע איך מעריצי האימה לפעמים צועקים על מסך הסרט כדי להזהיר דמויות לרוץ או להסתובב או לא להיכנס לשם? ובכן, עכשיו אתה רואה כמה רחוק העצה שלך באמת תקבל את הדמויות האלה.

כמובן שהחידוש של אותו מכונאי מביא לפעמים לאנשים שוכחים עד כמה המשחק הזה מפחיד. אמנם, רוב האימה נסוב סביב מפחלי קפיצה, אבל בדרך זו עד השחר .

עד השחר . .

נידון

נידון: מקורות פליליים

2005 | הפקות מונולית

שוחרר בשקט כחלק ממערך ההשקה של Xbox 360, יש סיכוי טוב שהגיימרים רבים מאותה תקופה התעלמו נידון , , וכן קמאו: אלמנטים של כוח. עם זאת, אלה שלקחו סיכוי לתואר האימה הסתום הזה יודעים שהוא מדרג בקלות בין המשחק הכי מפחיד שנעשה אי פעם.

, נידון מכסה קרקע נושאית שאנחנו באופן מפתיע לא רואים את זה לעתים קרובות במשחקים. מאשר הנסיעה העל -טבעית שאנו בדרך כלל מקבלים במשחקי אימה. עם זאת, זה מוכיח שהוא ההגדרה המושלמת.

הלך הרוח והמניעים של הרוצחים הסדרתיים הללו מתבטאים לעתים קרובות במאורות שהם מאכלסים. אף על פי שאף אחד מהמורות לא מפחיד כמו חנות הכלבו בה חלק בובות הן למעשה רוצחים בתחפושת, העיצוב של כל אזור מאלץ אותך בצורה מבריקה לצלול למוחם של כמה אנשים מופרעים באמת כדי לעצור אותם.

נָאֶה, . תושב הרוע 7 מאשר עמ ‘.T. או קודם . עדיין, נידון יכול עדיין להיות מפחיד יותר מאפילו ממשיכי דרכו הרוחניים.

2017 | סטודיו אשף חומצה

2017 הייתה שנה מדהימה למשחקים, כך שזה ממש לא מפתיע את זה עץ כהה טס מתחת לרדאר במהלך שחרורו הראשוני. ואז שוב, איננו מכירים שחקנים רבים שישתכשו ברצון לסיוט הזה ברגע שהם יבינו מה זה.

עץ כהה לא בטוח מי אתה, איפה אתה נמצא, או מה קורה. כל מה שאתה יודע זה שכוח מרושע כלשהו תוקף את הבקתה שלך בלילה. כדי לשרוד את ההתקפות האלימות יותר ויותר, עליכם להתקרב אחר אספקה, כלי הגנה וכל דבר שיעזור לכם להדליק את האורות למשך לילה נוסף. בעוד שהסצינות הליליות הללו הן המקור עץ כהה עץ כהה .

, עץ כהה עושה את זה טוב יותר מכל משחק בזיכרון האחרון.

מודעה – התוכן ממשיך להלן

2008 | אולפני משחק בת’סדה

? אל תהיה. כבר קראנו אחד המשחקים הכי מפחידים שנעשו אי פעם ואנחנו דבקים בטענה זו.

כן, רוב החזונות של עתיד פוסט-אפוקליפטי נוטים להיות די מחרידים. שלדים אוחזים בידיים על מיטת המוות שלהם, מוטנטים גרוטסקיים שעוקבים אותך בחושך, חוסר משאבים … יש הרבה אימה מסורתית . .

נפילה 3 הוא משחק שמאפשר לך להסתבך. אתה חוקר את שמלת הבירה בסכנתך שלך, וכי חופש הבדיקה בדרך כלל מביא ליצירה סיוטית כלשהי שאתה בדרך כלל לא מוכן להתמודד איתה כראוי. זכור את המפגש הראשון שלך עם מוות מוות? הדרך ש נפילה 3 יוצר רמה כללית של מתח ופחד הוא מרשים, אבל מה שמפריד בין המשחק הם אותם רגעים שבהם אתה נתקל במעמקיו האפלים ביותר ומנתק את זוועותיו האמיתיות.

חמישה לילות אצל פרדי

. ה טבח מנסרים בטקסס נזכר כסרט האימה האכזרי והאלימה הזה שלא נלאה, אבל יש למעשה מעט מאוד אלימות על המסך בסרט. דם ראשון בדרך כלל נחשב לאחת הדוגמאות העיקריות לסרט האקשן של שנות ה -80 של אוקטן, אבל זה למעשה מחקר של דמויות בו רמבו בקושי הורג מישהו.

מודעה – התוכן ממשיך להלן

חמישה לילות אצל פרדי . זה נתפס כאחד הסלדות של עידן הפחדת הקפיצה ביוטיוב, שאנשים מסוימים רואים כצורת האימה הזולה ביותר שאפשר להעלות על הדעת, אבל למעשה משחק המשחק מגלה משהו הרבה יותר מעניין. בזמן חמישה לילות אצל פרדי לעתים קרובות מזהיר אתכם מפחדים ממשמש ובא באמצעות שפת משחק שעליכם ללמוד לפענח, המפלצות האנימטרוניות של המשחק מרגישות בהתחלה בלתי צפויות, כשאתם מתערבלים ממצלמה למצלמה שמנסה להבין את המהלך הבא שלהם.

באמצעות העיצוב המינימליסטי שלו, חוסר גור, והנחת יסוד מרתקת, חמישה לילות אצל פרדי עזר להפעיל עידן של משחקי אימה שמטרתם להראות שהפחדת הגיהינום החי מהשחקן הייתה נקודת מכירה כשלעצמה.

בידוד זר

2014 | הרכבה יצירתית

משחק אימה. חייזר סרטים התייחסו לאותם יצורים כאגדות האימה שהם באמת.

בידוד זר . אתה יודע את התחושה הזו כשרק ראית עכביש גדול בחדר שלך אבל זה בורח ואין לך מושג לאן זה הלך? החלף את העכביש הזה ב- Xenomorph שרק מחכה להקפיץ עליך ברגע שהוא מחודש, ויש לך את הבסיס בידוד זר .

בזמן בידודהמעבר המאוחר במשחק לעבר חוויה מסוג שונה במקצת אכן פוגע במשחק מעט, זה עדיין אחד השימושים היעילים והמבריקים ביותר ברישיון בהיסטוריה של המשחקים.

תושב הרוע 7

תושב הרוע 7 הוא הכי מפחיד . , תושב הרוע 7 החזיר אימה טהורה ל זיכיון בדרך הגדולה והטובה ביותר שאפשר.

למעשה, תושב הרוע 7רגעי הפתיחה מדורגים ממש שם עם כמה מהמשחקים הכי מפחידים שנעשו אי פעם. משחקי אימת הישרדות נהדרים צריכים לגרום לך להרגיש חסר אונים, וזה בדיוק מה תושב הרוע 7 . מהמיקום המבודד של לואיזיאנה של המשחק ועד מספר הפעמים שהוא מאלץ אותך פשוט לרוץ, תושב הרוע 7 .

.

סומה

סומה

2017 | משחקי חיכוך

סומה בהחלט מפחיד בכל הדרכים ה”מסורתיות “. . אתה יכול לצפות לטונה של חזותיות מפחידות ופחדים לקפיצה מבוצעים במומחיות.

למרות זאת, . . תתחיל לקבל את פני הפחדים המסורתיים יותר לאופן בו הם מפרקים את הרגשות העמוקים יותר של אימה זו מעוררת השראה.

סומההסיום המדהים, תישאר בוהה במסך ותוהה אם אי פעם תחזיר את הקטע של עצמך שהמשחק הזה גונב.

טֶרֶף

2017 | אולפני ארקנה

טֶרֶף טס תחת הרבה מכ”ם כששוחרר בשנת 2017. אולי עמוס בחלקו על ידי הקשר שלה עם הלא אחיד משחקי העבר (עמותה המפתחים שלה מעולם לא רצו מלכתחילה), לא הצליח להגיע לקהל האחד שהיה מעריך את זה ביותר: אוהדי משחקי האימה.

זה הרבה דברים, אבל זה אלמנטים האימה של המשחק שבאמת הופכים את כל החוויה למשהו מיוחד. אחרי הכל, טֶרֶףהגימיק המרכזי הוא הרעיון שכמעט כל חפץ בעולמו יכול להיות בסתר יצור זר רק מחכה לקפוץ אליך החוצה. בהתחשב בכך שזה סוג המשחק שמבקש מכם לבחון ולאסוף הרבה חפצים … ובכן, אתה עושה את המתמטיקה.

קופץ מפחיד הצידה, זה באמת עניין של אווירת האימה המדעית הנפלאה שלה והדרכים בהן אתה נאלץ להעריך את היופי של עולם המשחק ולכבוד שהוא יכול להרוג אותך בכל כך הרבה מובנים.

העוקב. צלה של צ'רנוביל

.T.א.L.ק..ר ‘. צלה של צ’רנוביל

הייתם חושבים שהדבר הכי מפחיד ב ג.T.א…ה.. היו המוטנטים שמשוטטים בשממה של צ’רנוביל. לכל הפחות, ישנם מעט משחקים שמציעים משהו מפחיד יותר מאשר פתאום הפיכת פינה ובוהים במשהו שלא תוכלו למצוא את המילים לתאר גם אם לא הייתם עסוקים כרגע בצרחות.

עם זאת, אלמנטים ההישרדותיים של המשחק הזה הם שהופכים אותו למיוחד כל כך. אתה לא מוכן לסבול את העולם האכזרי שהמשחק הזה זורק אותך פנימה. . פשוט קיים הוא איום במשחק הזה, וזו הסיבה שלעתים קרובות תמצא את עצמך תוהה מדוע אתה אפילו טורח להמשיך להתקיים.

יש כל מיני זוועות במשחקים, ו .T..L.ק.ה.. משתמש במומחיות כמעט בכולם.

טרגדיות יכולות להיות דברים מוזרים. רובנו יכולים להתייחס לטרגדיות מסוימות כמו מותו של אדם אהוב או אובדן של משהו קדוש. .

. המשחק הזה מציב את עצמו כסיפור רוח רפאים שנערך בבית ספר נטוש, וזה ללא ספק חתיכת אימה יעילה לא יותר מזה. עם זאת, ככל שאתה לומד יותר על הדמויות, העולם וההיסטוריה של המשחק הזה, אתה מבין את זה יותר הוא למעשה סיפור של סדרה של טרגדיות אישיות והיסטוריות שכמעט יותר מדי לעבד.

הנטל הגדול ביותר של החיים בעולם של ידע כמעט אינסופי הוא ההבנה שאנו עשויים להיות מצוידים רק לטפל ולדעת כל כך הרבה דברים. ריתוק יבדוק את גבולות היכולת שלך לעבד כל כך הרבה סוגים שונים של סיוטים.

הסבל

2004 | תוכנה סוריאליסטית

אני לא יודע למה אין יותר יצירות אימה בבתי כלא. רוב מערכות הכלא הן בעצם הסיוטים החיים הגדולים ביותר האפשריים, כך שתחשבו שיהיו לנו יצירות אימה בולטות יותר שדוחפות את הסיוט הטבעי הזה לקצוות חדשים.

הוא ללא ספק אחת היצירות הבולטות ביותר של אימת הכלא בכל מדיום, ולדעתי זה ישמור על התואר הזה גם אם הייתה תחרות קצת יותר בולטת בקטגוריה זו. כסיפורו של הרשעה מסתורית שנאלצת להילחם בכוחות דמוניים בגבולות הגיהינום עלי אדמות, הסבל בהחלט מפיק את המרב מהתפאורה המונעת לעיתים קרובות.

אל תשתוללו לחשוב על זה אבל זה לא יותר מאשר גולס מאחורי סורג ובריח. .

הרוע בפנים

2014 | משחקי טנגו

כדי להיות כנה לגמרי איתך, הרוע בפנים . הציפיות היו גבוהות לחזרתו של שינג’י מיקאמי לאימה, והציפיות הללו הושמעה מעט בגלל בעיות המשחק והצעדים של התואר הזה.

מבחינת הפחדים, עם זאת, הרוע בפנים . מיקאמי הציע שזה יהיה משחק האימה האחרון שהוא אי פעם ביים, ואם זה נכון, אני בקושי יכול לחשוב על דרך טובה יותר לדמות כל כך אגדית לצאת מהמוזיאון הזה של המקאבר שמגיע אליך בכל כך הרבה דרכים.

זהו משחק אימה בלתי נלאה הכולל מגוון מפחדים בסגנון כיף שהם יעילים כמו שהם משעשעים באפלולית. בהצלחה לזמן את האומץ לחזור למשחק הזה לאחר שאתה בהכרח צריך להתרחק ממנו.

אין לי פה, ואני חייב לצרוח

רבים ממשחקי האימה המפחידים ביותר נוטים להיות קצת יותר מודרניים. . אם אתה מחפש את המשחק הכי מפחיד של הקדם-תושב הרשע עידן, עם זאת, יתכן מאוד שזה יהיה .

התברך באחד השמות הגדולים ביותר בתולדות האימה (שם שהוא משתף עם הסיפור הקצר עליו מבוסס), אין לי פה, ואני חייב לצרוח עומד בכל מילה בכותרת המאיימת שלה. .

זה סוג המשחק שישאיר אותך מרגיש שאתה צריך מקלחת. .

היל שקט 3

2003 | צוות שקט

קיים בוואקום תרבותי מוזר. זה מאפיל בבירור על ידי קודמותיו האגדיות, ואני טוען שלפעמים זה מתגבר עם כמה מה … פחות גבעה שקטה . היל שקט 3 גבעה שקטה .

כמו השניים הראשונים גבעה שקטה משחקים, היל שקט 3 . .

ואילו חלק אחר משחקים מסתפקים בכך שתאפשר לך להתבשל בבור של אי נוחות מעורפלת כל עוד הם מסוגלים, היל שקט 3 .

משחקי האימה הטובים ביותר לשחק עכשיו

. כמעריצי דברים שמתנגשים בלילה, יש חלק מאיתנו שמשתוקק להיות קצת מבוהל. . כל כך הרבה, כל הדברים הנחשבים, בחירת מיטב החבורה יכולה להיות מייסרת.

ידועים בתחמושת נדירה שלהם וצורך בניהול מלאי קפדני, בעוד שכדומה אמנזיה: לידה מחדש יהפוך אותך חסר אונים לחלוטין להגן על עצמך מפני המפלצות המפחידות האורבות בחושך. עם הרבה משחקי אימה קרובים עדיין לבוא השנה, עכשיו זה זמן טוב כמו כל אחד להתעמק בכמה מהריגושים העליונים והצמרמורות כבר שם. להלן כמה ממשחקי האימה הטובים ביותר לבדוק ברגע זה, מאינדיאנים מפחידים ועד להיטי שובר הקופות של ציר הזמן הרע של התושב.

משחקי האימה הטובים ביותר, החל מ.

. עוזר בית החולים

מפתח: אבן כהה דיגיטלית
פלטפורמות: מתג נינטנדו, מחשב

דמיין את זה: זה היום הראשון שלך בתפקיד החדש שלך ב- River Fields Mortuary. אתה הולך על היום שלך, לשמח לשמוח את ההפצה היקרה על הגורני שלך, כשאתה רואה אישה מבשרת רעות בלבן בוהה בך מסוף המסדרון הארוך והארוך כלפי המתים. . זה רק אחד מהרבים של רגעים שנוצרו על ידי פרוצדוראלית בעוזר בית החולים, משחק אימה שמציב אזמל בידך ושד בנשמתך כשאתה נלחם כדי לגרש אותו לפני שאתה הופך להיות בעל מלא.

24. חזרה

HouseMarque
פּלַטפוֹרמָה:

זה אולי לא נראה כמו משחק מפחיד ברור מאליו אבל יש ווריד חזק של אימה קוסמית שעובר על כל מה שחוזר עושה. הפעם לולאה רוגואלייק משופעת בהריסות חייזריות של Lovecraftian, מפלצות בצורת שגויה, וטרור שמגיע מניסיון לא למות כל 10 דקות. אני מבין שזו בקשה גדולה לנסות את זה מכיוון שזה קשור לנסות להילחם דרך גלים של מפלצות ומריבות בוס בלתי אפשריות. אבל יש אווירה נהדרת לכל זה וסיפור מטריד שמתגלה בהדרגה כשאתה מחבר את העבר והמקום שלך בו.

23. דק: שמונה העמודים

מפתח: Parsec Productions
פּלַטפוֹרמָה: זמין ב: מחשב

זה ישן אבל זה בחינם ורגע קלאסי במשחקי אימה. אמנם אתה כבר לא יכול לשחק אותו ברשת, אך קל למצוא הורדה בחינם שתוכל לנסות. . . . זה גם משחק נהדר לאתגר את חבריך לשחק ולראות איך הם מקבלים.

. מסגרת קטלנית 2: פרפר ארגמן

מפתח: TECMO
פלטפורמות:
PS4 ו- Xbox One (באמצעות תאימות לאחור)

סדרת האימה והפולקלור היפני של הטרופיות של האימה והפולקלור שהתפרסמו בזירה ובג’ו-און, סדרת המסגרת הקטלנית תמיד הייתה מעורערת. דמויות קפואות במקום עם פחד, הנשק היחיד שלה. המשמעות היא שהדרך היחידה להילחם באויביך היא להתמודד איתם חזיתית, הצעה מפחידה יותר ויותר ככל שהמשחק לובש. בזיכיון יש כמה רשומות נהדרות, אך אנו בוחרים להוציא את המשחק השני כמתאים ביותר לרשימה זו. . יש לו גם את הסיפור הטוב ביותר, מסע אישי בין שתי אחיות העוסקות באובדן ואשמה. זה תמיד נחמד כשהחוויה העזה מגובה על ידי עלילה עמוקה יותר מ”שרוד “.

. מונדאון

שדות נסתרים
PS5, PS4, PC, Xbox Series X, Xbox One, Switch

Mundaun הוא משחק קטן ומוזר ומוזר עם המגדלור ואווירה מידסומאר לסיפור המוזר שלו מצויר ביד. הפחדים בגוף ראשון בשחור לבן רואים אותך מתקן את עיר הולדתך השוויצרית לאחר מות סבא שלך וחשוף [קול מפחיד] קללה משפחתית עתיקה. המיקום השוויצרי, שנות העשרים והפולקלור, יחד עם האמנות העפרון המגרד, יוצרים אווירה אחרת בעולם שמעניקה לכל העניין אווירה של סרט זר שאתה בדרך כלל רואה רק במשחקי אימה יפניים. .

. הכפר הרשע של התושבים

CAPCOM
PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, PC

בעוד שכפר התושב הרשע בהחלט תפס את הדמיון הציבורי, ליידי דימיטרסקו בפרט, זה רחוק מהטוב ביותר שהסדרה הייתה אי פעם. יש כמה רגעים חזקים. . . זה פעימה בחדר בריחה מפחיד ומתגמל להפליא שמסתיים באחד הטובים ביותר שחושפים שהסדרה ראתה אי פעם. . שאר המשחק טוב אך נופל בחוזקה לפעולה וירי, שוחק את הפחדים דרך היכרות ומסתיים על מטען מפץ נמוך למדי לניצחון. .

19.

בידור תרופות
פלטפורמות: PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, מתג Nintendo, PC

אלן ווייק לא כמו רוב משחקי האימה. זה לא סוחר בגרור מוגזם או מפחדים קפיצה – למעשה, זה לא כל כך מפחיד בסך הכל. אבל תחושת המקום והאופי שלה היא ללא תחרות. המקום הזה הוא מפלי בהיר, א פסגות תאומות-קהילת הרים בהשראה בסוד נורא. . סיפורו מתגלה כמו מיניזריות טלוויזיה מרתקת, ממש עד למבנה האפיזודי שמספר כל טוויסט ועלילה של התגלות.

אלן וואק מבדיל את עצמו עוד יותר על ידי, ובכן, בכיף לשחק. אולי זה נשמע קצת מרושע, אבל יהיה לך קשה למצוא משחק אימה מהנה יותר מאשר אלן וואק מנקודת מבט טהורה של משחק. מפתח, Remedy מפורסם בפעולה כמו סיפורי סיפורים, וזה בא לשאת כאן, כמו שליטה פשוטה, נוזלית מפליכה את הסרבול המסורבל המאפיין את הז’אנר הזה. לקיחת קבוצת אויבים מאתגרת מכל הסיבות הנכונות: המפגשים מעוצבים היטב, והמשולבת האקדח-פלוס-פלאש משולבת מהנה לשימוש בלי לגרום לך להרגיש בלתי מנוצח.

. פֶּגֶר


פלטפורמות:

קריון אולי נראה קצת כיף כי זה, אבל זה גם משחק אימה נהדר שהופך את התפקידים ומאפשר לך לשחק את המפלצת. דרך בילוי פיקסלי של זרועות ושיניים, זה באמת לוכד את מהותה של תכונת יצור טובה כשאתה מעלה מדענים צורחים, מביא את הגפה מגפה ולא משאיר דבר מלבד חלקים בעקבותך. .

17.

מפתח: ארקיין אוסטין
פּלַטפוֹרמָה: PC, Xbox One, PS4

. יורה חייזרי די פשוט יכול להיות הרבה יותר מעורער כאשר המטרה משתנה מכם להגן על עצמכם להצלת אחרים, והמרכיב של האקראיות ב- Mooncrash עושה הרבה בשמירה על אצבעותיך. אבל גם לטרף בסיסי יש פוחיות מסוימת בזה. מלבד היותו משחק מבריק עם הרבה פינות סודיים ונשנות לגלות, טרף, ממש כמו משחקי ארקנה אחרים, נותן לך חופש גישה מסוימת. סיפורים רבים שאתה נתקל בסביבתו מספרים על תאונות מחרידות, אנשים שמנסים לברוח או מפגשים חייזרים. אם אתה רוצה קצת יותר אקשן אבל אוהב את הסיפור הסביבתי הטוב, זהו משחק אחר שאסור לך לישון עליו.

16. סיוטים קטנים 2

מפתח: אולפני טרסייר
פלטפורמות:

. סרט ההמשך ממש מכפיל את עולם הסיפורים המקורי של הילדים המצמררים, אך איכשהו מעלה את אי הנעימות לרמות מרשימות. המוזרות פשוט מתגנבת מתחת לעור שלך כשאתה חוקר. מבניות שופטים מצמררות, לאנשים אבודים חסרי פנים, פנים – פנים לכאורה שנשחקו על ידי הסטטי הטלוויזיה שהם ימותו לבהות בהם – יש מעט במשחק הזה שלא ינתק אותך, או ישאיר אותך מרגיש לא נוח לחשוב על זה. לפעמים זה יכול להיות מתסכל – הפקדים אף פעם לא באמת עומדים בדרישות ויש כמה מפגשי ניסוי וטעייה. אבל הישאר עם זה ותחווה כנראה אחד ממשחקי הטראומה ביותר ברשימה זו.

.

מפתח: משחקי סופר -מסיביים
PS4

. עד עכשיו. או ליתר דיוק, עד עלות השחר (זינג), משחק אימה של הישרדות לשנת 2015 על חבילת בני נוער רנדי שנמצאים בחופשה לבקתה הרים מבודדת, רק כדי לגלות שאיזה ישות נועזת מתכוונת להרוג אותם. רָצוֹן למות מקרי מוות מחרידים אם אינך יכול לנווט עד לוגיקת סרט האימה של שחר, ונדרש כל הזדמנות להפחיד ממך את הבג’יזוס.

. זה ארוז בקריצות לז’אנר הסלאי, ועדיין תאהב את הפיתולים המגוחכים גם אם אתה רואה אותם מגיעים ממרחק קילומטר משם. אתה צוחק ככל שאתה צורח, אם לא יותר.

. עץ כהה

מפתח:
פּלַטפוֹרמָה: PC

. . במסע שלך ביער, לפעמים אתה מוצא כלי נשק להגן על עצמך, אך עדיף שתשתמש בחלל מלאי דל בדרכים אחרות, ומצביע בטירוף את חרוט האור שמסמן כמה רחוק אתה יכול לראות ואחריו לא להחמיץ א ‘ דָבָר. Darkwood הוא הוכחה לכך שאפילו משחק מנקודת מבט מלמעלה למטה יכול להיות עוטף עצבים לחלוטין.

. נישא בדם

מפתח: FromSoftware
PS4

ממשחקי Dark Souls של התוכנה – מהם זה צאצא מאוד ברור – אל תשחקו כמו סטנדרטים אימה. הם Action-RPGs, בנויים סביב מיקרו-מיקרו של סטטוס ומשחק מיומן. . Bloodborne הוא הטוב ביותר של המגרש, סיפור אימה מרווח ומסתורי של אימה של אלדריץ ‘שנקבע בחזון סיוט מעוות של אירופה הוויקטוריאנית. לנסוע ברחובות מרוצפים מרוצפים בתוך ספירים כהים, תשמעו שיחות הושמעות מאחורי דלתות נעולות היטב, תוהה מי אתה, ואיזה “הציד” נראה שאתה נמצא בו. זו האימה הטובה ביותר של Gaming Lovecraftian – תונע לגלות את סודותיה באותה מידה שאתה צריך לשלוט במערכות הלחימה האכזריות שלה.

12. מְסִירוּת

מפתח: משחקי נרות אדומים

המסירות הראשונה של משחקי נרות אדומים עשויה להיות ידועה בעיקר בזכותה היסטוריה של שחרור מוטרד, . . .

. Resident Evil 4

מפתח: סטודיו להפקת Capcom
PS4, Xbox One, Nintendo Switch, PC

זו הסדרה שהמציאה את אימת ההישרדות המודרנית, אבל זה לא היה מספיק טוב עבור הבמאי שינג’י מיקמי. . . אבל, אני שומע אותך בוכה, איך זה גורם לזה להתאים כמשחק אימה עשירי? ?

. . זו תחושה שחוזרת ללא הרף – בין אם זה אחד מקרבות הבוס האייקוניים, קרב על גגות מתפוררות, או במיקום הצפוי ביותר, האימה של Resident Evil 4 היא איך זה מעמיד אותך על הרגל האחורית ומבקש ממך להילחם בדרך שלך החוצה.

10.

מפתח:
פלטפורמות: PS4, PC, Xbox One, Xbox Series X

על סמך הנושאים של אובדן זיכרון, רודף מפלצות וקסמים אחרים בעולם, אמנזיה: לידה מחדש בונה על המשחקים הקודמים בסדרה כדי לספק פרוסת בדיוני אימה מתוחה וניתנת לשחק. יש כמעט תחושה ספרותית למשחק כשאתה חוקר את החושך בתור טאסי, חוקר צרפתי שאבד במדבר. מכניקה מוכרת כמו כישלון שפיות, נשחקת על ידי החושך או התבוננות במפלצות, חוזרת אך הפעם הכלול בסיפור הרבה יותר קוהרנטי ומפתה הרבה יותר. יש כמה חידות נהדרות, מפלצות נוראיות אבל זה הנרטיב הזה שקושר את הכל ביחד. טאסי יוצא למסע ויש תיקו חזק לעקוב אחריה כדי לראות לאן הכל הולך ומה זה אומר. בין אם אתה חובב הזכיינית של אמנזיה ובין אם לא יש דף אמיתי, ‘חייב לראות מה קורה’ מרגיש להרפתקה. מפגשי המפלצת יכולים להיות מחרידים ומלחיצים, אבל זה המרחב שבין המקום בו הסיפור מתרחב, ופיתולים ופניות שממוכרים אותו באמת.

.

סטודיו מניע
פלטפורמות: Xbox Series X, PS5, PC

הגרסה המחודשת המיוחלת של מקור 2008, שטח מת רואה אותך נכנס למגפי החלל של אייזק קלארק כשהוא וצוותו חוקרים את ההליכים המוזרים בחללית נטושה לכאורה. כל הזמן רודף על ידי מפלצות מחרידות המכונות Necromorphs, משחק אימת ההישרדות המלא בגורם זכה לשבחים בגלל הוויזואליות הכוכבים שלו, עיצוב הקול, והפחדה הידועה לשמצה שלו מצב בלתי אפשרי. .

8. סומה

משחקי חיכוך
פלטפורמות:

לסומה יש בעיות, בעיקר מקטע התגנבות מגושם, אך יש לו גם, ידיים למטה, את אחד הסיפורים הכי לא מטרידים של כל דבר ברשימה זו. כדי להסביר מדוע יהרוס את זה, אבל זה משחק עם רעיונות של תודעה ומה הופך אותך ל’אתה ‘בצורה אימתנית. . זהו עולם, מלא במכונות שבורות מלאות בתודעה אנושית נופלת וגידולים רזים, שמתרחבים ומתרחבים למשהו נורא ככל שאתה מבלה יותר בחקירה. האלמנטים התת -ימיים והביוטק מקשים להימנע מהשוואה בין ביו -בוטוק, אך בעוד שיש קווי דמיון – ההיבריס והמדע של האדם דחפו רחוק מדי, במיוחד – זה הרבה יותר לא נעים ומזעזע מבחינה אתית. ‘המצב הבטוח’ החדש פירושו שאתה יכול גם לשחק אותו עכשיו רק בשביל הסיפור – סיים אותו ולראות אם אתה יכול לישון אחרי.

. לִחיוֹת יוֹתֵר

חביות אדומות

Outlast מציע טרק מגוף ראשון דרך תפאורה פשוטו כמשמעו אף אחד בחיים האמיתיים לא היה בודק ברצון – מקלט ישן שנראה נטוש, אך גם פעיל באופן מוזר מאוד. . בהרים. קילומטרים מהעזרה. מי עושה את זה?! . התצוגה הירוקה והזוהרת והזוהרת שהיא יוצרת מתקרבת גם לחיים האמיתיים. . כבר מפחיד מספיק, השלמות של המיקוד המסתחרר בפיקסיליה מושכת רק לאטמוספרה. זה משחק נהדר לשחק גם עם חברים, כי שניכם תצרחו בשלב מסוים.

. גבעה שקטה 2

מפתח: צוות שקט
פלטפורמות: PC, Xbox One, PS4 (באמצעות תאימות לאחור)

Silent Hill, כזכיינית, היא ביתם של כמה מהאויבים והמצבים המפחידים ביותר בתולדות המשחקים, אבל האימה הכי שומרת של הסדרה היא Silent Hill 2. . למרות שהוא ייתקל ביצורים כמו האחיות האייקוניות וראש הפירמידה, הגיבור ג’יימס סנדרלנד מאוים הרבה יותר על ידי השדים האישיים שלו. .

. כל פינה בעיירה מיושבת באיזה אימה חדשה, אבל ג’יימס צריך לדחוף את פחדיו אם הוא אי פעם רוצה לדעת מה קורה. אתה והוא לא יאהב את מה שהוא מוצא מעבר להם. Silent Hill 2 לא רק מציג בפניכם משחק אימה שכדאי לשחק, אלא סיפור ששווה להקשיב לו, לנתח ולהסתובב נורא על כך. ככל שאתה הולך עמוק יותר, כך זה גרוע.

5. המתים המהלכים: קדושים וחוטאים

מפתח: SkyDance אינטראקטיבי
פלטפורמות: PS4, PC

הסיבה היחידה שזו לא משחק האימה המוביל שלנו עצירה מלאה היא ש- VR, מה שמגביל כמובן הרבה את הגישה של אנשים אליו. עם זאת, אם אתה יכול להשיג אוזניות VR זה חִיוּנִי משחק אימה. זה אחד הפרשנויות הגדולות ביותר למשחק לחומר המקור שנעשה אי פעם – החל מצירים מתנדנדים או מברגי דקירה לראשי זומבי, ועד לחקור בזהירות של בתים נרקבים, מבועתים מכל פינה – זה מסמר את פנטזיית האימה הזומבית לחלוטין. יש גם עולם פתוח למחצה שבו אתה חוקר ובקרת רכזות, חוצה מיקומים בחיפוש אחר משאבים, אויבים ובעלות ברית יקרי ערך שיעזרו. זה גם לא קשור לקומיקס או לתוכנית הטלוויזיה מעבר לזומבים, כך שאתה לא צריך להיות מעריץ כדי ליהנות מזה.

4. Resident Evil 2 גרסה מחודשת

מפתח: CAPCOM
PS5, PS4, Xbox One, Xbox Series X, PC, מתג Nintendo

נראה כמעט בלתי נתפס כי למעלה מ 20 שנה לאחר שחרור ה- PS1 המקורי שלה, ה- Resident Resid Evil 2 הקלאסי חוזר לרשימת משחקי האימה הטובה ביותר. אבל אז אנחנו מדברים על Resident Evil 2 גרסה מחודשת, . זו הצלחה, וגובהה ברשימה זו, בגלל איך שהיא מתמזגת ישנה וחדשה כל כך מושלמת. זה מספר מחדש מושלם של ניסיונותיהם המקוריים של ליאון וקלייר לברוח מעיר דביבון מלאת זומבים, עם כל המפלצות, קטעי הגדרה ומכות הסיפור שאתה זוכר. . הוא בנוי גם עם רגישות האימה של ימינו – מיזוג רמה כמעט יפה של גורם מפנק עם משחק אקדח הדוק, חידות חכמות וכמה רמות יפות. זה חיוני עכשיו כמו שהמשחק המקורי היה שוב ביום.

3. חייזר: בידוד

מפתח: הרכבה יצירתית
פלטפורמות: Xbox Series X, Xbox One, PS4 ו- PC

אינספור משחקים קיבלו השראה מאלמנטים של הזיכיון הזר, בין אם מדובר במרינס החלל של ג’יימס קמרון, חוסם של אלן ריפלי, או מכוח השקט המצמרר בפסקול. למרות כל זה, זר: בידוד עשוי להיות ניצחון המשחקים הגדול ביותר של הסדרה. זה לוקח את הפחד המעורר את הבטן שמטפח על ידי הקסנומורף הבודד בסרט המקורי ומרחיב אותו למשחק ארוך.

אתה לוקח על עצמו את התפקיד של בתו של ריפלי, אמנדה, מחפשת תחנת חלל נטושה באמה, רק כדי למצוא את אותה החיה שהיא נלחמה. אתה כל הזמן על המשמר מה- AI הקולנועי של צייד הזר שלך. המשמעות היא לעצור את נשימתך כשאתה נמנע מגילוי בצמצום, או צורח בטרור לאחר שלא הצליח להגיע לבטיחות. .

2. שכבות של פחד

מפתח: צוות בלובר
פלטפורמות:

. שכבות של פחד בתחילה נראות מוכרות מאוד כשאתה חוקר בית מפחיד, מצמרר וריק קברני. . עד מהרה מתברר אם כי טירוף עקף את הצייר והוא מבטא את עצמו בקריינות הבלתי אמינה של העולם הפיזי. דלתות נעלמות ומסדרונות מעוותים את הכושר ממש בפינתך; המשחק מארגן את עצמו מחדש בצורה כזו לשחזר את הטירוף של הדמות הראשית שרק כמה שעות פנימה ותמצא את עצמך תחקור הכל. היה השולחן הזה בצד ההוא של החדר בפעם האחרונה שהסתכלת? ? הוסף לזה את אופי מחלת הגיבור – ציור אובססיבי שנעשה. פחות מחומרים טעימים, ויש לך אחד ממשחקי האימה הגדולים בכל הזמנים.

.

מפתח: CAPCOM
פלטפורמות: PS4, PS5, Xbox Series X, Xbox One, Nintendo Switch ו- PC

זה יכול היה להיות אסון – עדכון מגושם ואילץ לסדרה נערצת, שהשאיר את האוהדים מתנשאים לשטויות הבומבסטיות של Resident Evil 6. אבל Resident Evil 7 הוא ניצחון, ומאכיל בצורה חכמה את סרטי האימה הטובים ביותר של 20 השנים האחרונות, ומקל ללא מאמץ את כל אותו חדש למצב חדש ומדהים של הסדרה מודרנית של הסדרה. .

החלפת הפעולה לגוף ראשון מוסיפה כמה אפשרויות VR, אך גם גורמת לאימה להרגיש קרובה בצורה לא נוחה – דברים מפרכים ומשכנעים, במסגרת תזכור הרבה אחרי שחיקרו אותה מקרוב. Resi הכל מרגיש. לחדרי הבטוח יש אותה תחושה של הפוגה מעורערת; תחמושת מרגישה נדירה נואשת; ולריבות הבוס יש את התערובת הנכונה של טרור וזוהר, נוצץ חתיכות לירות. . זה לא המשחק הכי מפחיד – או העדין ביותר – ברשימה הזו, אלא לידה מבריקה ומצמררת.

עיכול שבועי, סיפורים מהקהילות שאתה אוהב ועוד

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.