15 משחקי הקיטור הטובים ביותר עבור Mac לשחק בשנת 2023, משחקי ה- MAC הטובים ביותר בשנת 2023: 100 המובילים

0

משחקי ה- MAC הטובים ביותר בשנת 2023: 100 המובילים

דרישות מערכת: MacOS 10.6 ומעלה, אינטל Core I5, 4 GB זיכרון RAM, 9 GB HD Space, nvidia geforce gtx 650 או שווה ערך ומעלה.

15 משחקי הקיטור הטובים ביותר עבור Mac לשחק בשנת 2023

תופתעו כמה משחקי קיטור פנטסטיים יכולים לרוץ ב- Mac.

המחשבים של אפל קשורים לאבטחה מעולה, עיצוב נצחי, מסך באיכות העליונה ותמיכת לקוחות שאין דומה לה. הם גדלו ברציפות בביקוש. לאחר הצגת שבב המעבד שלה, אפל הציעה יתרון נוסף.

אתה יכול לשחק משחקי קיטור ב- Mac?

למרות היתרונות השונים דרך Windows, גיימר מחשב היה שואל, “אבל אתה יכול לשחק משחקי קיטור ב- Mac?”עם חיוך ענק על פניו. לפני עשור, המחשבים והמחשבים הניידים של אפל לא תוכננו למשחקים וכך הוסיפו מבחינה זו בעניין זה. בימינו, בזכות שבבי M1 ו- M2 המפעילים את ה- MacBooks האחרונים, אתה לא יכול רק לגלוש באינטרנט, לעבוד ולצרוך בידור, אלא גם להפעיל משחקי מחשב.

משחקי ה- MAC הטובים ביותר ב- Steam בשנת 2023

אתה יכול להשיק ולשחק שפע של כותרות במכונות של אפל, אך לעת עתה, אנו רוצים להתרכז במשחקי ה- MAC הטובים ביותר ב- Steam. חלק מהערכים עשויים להפתיע אותך.

אל תרעב יחד

אל תרעב יחד מסוגל למשוך אותך זמן רב עם המכניקה המפורטת להפליא שלה. המדריך יהפוך לדף האינטרנט הכי מבוקר שלך לאורך כל המשחק, מכיוון שתבדוק כל הזמן את המתכונים לארוחות כדי לחדש את הרעב או סטטוס שפיות.

המטרה היא הסבר עצמי: להישאר בחיים ולא למות מרעב או מסיבות אחרות. עם זאת, השגתו רחוקה מלהיות פשוט. ככל שתגיע לקרב הבוס הראשון, אתה מבין כמה צריך לנהל.

משחקי ה- MAC הטובים ביותר בשנת 2023: 100 המובילים

אולי פשוט קיבלת את ה- Mac הראשון שלך, או אולי אתה חדש ב- Gaming. כך או כך, זה עשוי להפתיע אותך: רבים מהמשחקים הטובים ביותר זמינים ב- Mac. אכן, Mac Gaming עשתה דרך ארוכה … ועכשיו כאשר M1 ו- M2 Mac מציגים לעולם כמה מהר הם יכולים לרוץ משחקים, ההתעניינות ב- Mac Gaming מעולם לא הייתה חזקה יותר.

אבל האם ה- Mac שלך יכול להריץ אותו? זה נהדר למצוא חבורה של משחקים חדשים ומגניבים לשחק, אבל מה הם טובים אם ה- Mac שלך לא יכול להריץ אותם? יש לנו את הגב שלך. זהו המדריך היחיד הכולל דרישות מערכת ותוצאות מידוד בפועל.

בואו נתחיל!

10 משחקי ה- Mac המובילים לשחק בשנת 2023

משחק ה- MAC הטוב ביותר שיצא בשנת 2022:

(אנו מצפים משער 3 של בולדור ב- Mac לקחת את הכתר בשנת 2023, אך נצטרך לחכות עד סוף השנה כדי לאשר זאת!)

ניצולי ערפדים MAC משחק

10. ניצולי ערפדים

. אנשים מתעלמים מהם או משחקים אותם מדי פעם כהקלה על מתח. עם זאת, ציידי ערפדים הם זן אחר.

בתור סורר-לייט מזדמן עם אלמנטים אימה גותיים, ציידי ערפדים הוא קרב רכב מעוצב רטרו. יש לו תחושה מאוד ארקייד: בקרות תנועה פשוטות, התקפות אוטומטיות, כוח-אפים וגלים אינסופיים של מפלצות להרוג. המטרה היחידה כאן היא לעשות כיף, וציידי הערפדים דואגים בכך.

קשה להסביר מדוע ציידי ערפדים מרגישים כל כך ממכרים. אולי בגלל שזה מרגיש כמו מכונת משבצות רצח, אבל באמת, מי יודע? נסה זאת בעצמך, אולי תגלה מדוע.

תאריך שחרור MAC: 29 בספטמבר 2022 (שחרור מלא)

דרישות מערכת: MacOS 10.11, אינטל ליבה 2 ליבה כפולה 2.4 GHz, 4 GB RAM, Nvidia Geforce 9600M GT או ATI Radeon HD 2600 Pro, 16 GB שטח כונן קשיח.

משחק ההרפתקאות הפעולה הטוב ביותר של MAC:

Shadow of the Tomb Raider Mac הופיע

9. צל של קבר ריידר

האמירה שסדרת Tomb Raider היא קלאסיקה אהובה זו תהיה אנדרסטייטמנט גדול.

בתור הפרק האחרון בסדרת Tomb Raider, לארה קרופט מופיעה פעם נוספת בהריסות המאיה הקדומות. מאז שהתחלה מחדש של Tomb Raider בכיכובו של לארה הצעירה יצאה בשנת 2013, המשחקים פשוט ממשיכים להשתפר. צל של קבר ריידר אינו יוצא מן הכלל.

זה מספק את כל מה שהיית מצפה ממשחק קבר ריידר, גורם לך לקפוץ ולטפס בדרך שלך דרך תרבות המאיה היפה, ופתרון חידות מסובכות כדי להשיג חפצים למשימה שלך. קרב הוא עדיין חלק מהמשחק הזה, והוא מציע לך מבחר כלי נשק מעניין לעשות זאת, החל מקשתות ועד בומסטיק כפול חבית כפול.

הפרק הזה של הסדרה הוא גם די חשוב מבחינת האש, מכיוון שהוא הפרק האחרון בטרילוגיית המקור של לארה קרופט.

דרישות מערכת: MacOS 10.15, 2.0 GHz Intel Core I5, 8 GB RAM, 40 GB HD Space, 2GB AMD Radeon R9 M290 ומעלה, 1.5GB אינטל איריס 540 ומעלה

הכי טוב MMORPG:

World of Warcraft Mac Art

8. World of Warcraft

האם זה זקוק למבוא? יש סיבה לכך ש- MMORPG זה מ- Blizzard הוא אחד המשחקים המפורסמים ביותר שנוצרו אי פעם.

וואו הגדיר את הז’אנר לפני 10 שנים וממשיך להתפתח ולהתמודד עם ה- MMOs הרבים שבאו והלכו בעקבותיו. ב- WOW, אתה יוצר דמות, משימות שלמות והורג רעים כדי להתיישר ולהתחזק. לאחר שהגעת לרמה המקסימאלית שלך, הכיף האמיתי מתחיל. אתה יכול לקחת חלק ב”פשיטות “, שהם בעצם צינוקים קשים יותר עם בוסים קשים יותר וציוד חזק יותר. מילת זהירות: המשחק הזה כל כך טוב, הוא יכול להיות ממכר ביותר. איבדתי פעם בערך 6 חודשים מחיי משחק וואו!

Blizzard עשתה עבודה נהדרת עם גרסת ה- MAC של WOW והמשחק צריך לרוץ על מרבית המחשבים המודרניים, במיוחד עכשיו כשהוא תומך במטאל.

דרישות מערכת: MacOS 10.12.5, 2.מעבד אינטל Core I5 ​​של 5 ג’יגה הרץ, 8 GB RAM, 1GB AMD 5750, NVIDIA 650M, 1.5GB Intel Iris Pro 5200, שטח כונן קשיח של 78 ג’יגה -בייט

בקר ב- MMORPG הייעודי שלנו לקבלת מדריך MAC לקבלת מידע נוסף.

משחק מירוץ MAC הטוב ביותר:

צאצאים MAC

נמאס לך לנהוג במכוניות? למה לא לרכוב על אופניים במקום?

אני מציג בפניכם צאצאים, משחק רכיבה על רכיבה חופשית בירידה.

בניגוד למשחקי אופניים אחרים, צאצאים מייצרים באופן אקראי את מסלול הירידה בכל פעם שאתה משחק, ומעניקים לך חוויות חדשות בכל נסיעה. האתגר הוא לרדת במורד מספיק רחוק לפני שנגמר לך החיים. זהו מושג פשוט אך מבוצע היטב. צוות המפתחים שלהם פעיל מאוד, ומספק עדכונים חדשים תכופים.

צאצאים אינם תובעניים במיוחד בסעיף דרישות המערכת, ולכן רוב ה- Macs צריכים להיות מסוגלים להריץ אותו. גם לא דווח על בעיות עם המשחק ב- Mac. אבל אם ה- Mac שלך קצת זקן, אל תצפה להיות מסוגל להריץ אותו ב 120 fps וגרפיקה ברמה האפית. נוסף.). אז בדוק את ה- GPU שלך לפני שאתה קונה.

דרישות מערכת: MacOS 10.6 ומעלה, אינטל Core I5, 4 GB זיכרון RAM, 9 GB HD Space, nvidia geforce gtx 650 או שווה ערך ומעלה.

ה- Mac RPG הטוב ביותר:

בלדור

6. שער בולדור 3

מיוצרי האלוהות: מקורי SIN 2, מגיע עוד משחק נהדר, שער 3 של בלדור 3.

בהשראת מבוכים ודרקונים, שער 3 של בלדור הוא משחק RPG שמביא את הקרב הטקטי מבוסס התור של DND לחיים. עם הרבה שיעורים ומירוצים לבחירה, יצירת הדמות שלך היא חצי מהכיף. זה משתפר עוד יותר כשאתה מהווה צוות מכיוון ששום הרפתקה לא שלמה בלי להקת ההרפתקנים העליזה שלך.

עבור שחקנים חדשים בסוג זה של פעולה חיה, קרב טקטי ומבוסס על תור, תוכנית הבקרה ומשחקים עשויים לקחת קצת להתרגל אליהם.

סיפורו של שער 3 של בולדור הוא סיבה נוספת לשחק את המשחק הזה. עם גרפיקה יפה ומשחק קול מדהים. עם זאת, היזהר, שכן למעשים שלך יש השלכות, והם ישפיעו על הסיפור שאתה כותב.

דרישות מערכת: MacOS 10.15.7, 2.3 GHz 8 ליבות אינטל Core I9, 16 GB RAM, 150 GB HD Space, 8GB AMD Radeon Pro 5500M

בקרו במשחקי RPG הייעודיים שלנו למדריך MAC לקבלת מידע נוסף.

היורה הטוב ביותר ב- MAC MAC בגוף ראשון:

משחק Metro Exodus Mac

מבוסס על הרומן Metro 2035, Metro: Exodus הוא משחק ממוקד קמפיין FPS שנקבע בעולם הקפוא והפוסט-אפוקליפטי של מוסקבה.

בתור דמות הראשית, המטרה שלך היא להוביל להקת ריינג’רס ספרטנית למקום מבטחים, לנסוע ברוסיה שלאחר הגרעין לכיוון המזרח. כמשחק מונע סיפור, הוויזואליות של המטרו ומשחק הקול מספקים אווירה עצומה. בין אם זה חוגג עם חבריכם, מנגב כפור ממסיכת הגז שלך, או מיילל של מוטציה האורבת בחושך, המטרו יטבל אותך לעולמו הקפוא. אבל דאג להחלטות שלך, חיי הצוות שלך תלויים בזה.

הקרב במשחק הזה די אופייני לרוב משחקי הקמפיין של FPS FPS. רץ, אקדח, תגרה והתגנבות בדרך שלך דרך חורבותיה מכוסות השלג של רוסיה, מכיוון שהרבה אויבים מחכים לך בצללים. חומרי חומרים ונשק מלאכה כדי להתמודד עם מוטציות ובני אדם בשממה הרוסית.

מטרו: Exodus הוא FPS מוצק של שחקן יחיד עם אווירה נהדרת ונחשב לאחד המשחקים החדשים הטובים ביותר שיש שם, ללא קשר לרציף. עם זאת.

דרישות מערכת: MacOS 10.15, 2.0 GHz Intel Core I5, 8 GB RAM, 40 GB HD Space, 2GB AMD Radeon R9 M290 ומעלה, 1.5GB אינטל איריס 540 ומעלה

המשחק הכי טוב ב- MAC:

Mac התקפית עולמית של Strike Global

4. Strike נגד: פוגע גלובלי

Strike נגד הוליד למעשה את סצנת ה- FPS התחרותית והיא אחראית לרוב מסיבות ה- LAN שהתרחשו בשנות ה -90. זה היה מזמן, אבל Strike Counter-Strike הצליח להתפתח ולהישאר רלוונטי.

בשנת 2012 שוחרר נגד Strike: Global Offever. עם מפות חדשות, דמויות, כלי נשק, ומשחקי המשחק המוצקים ביותר שלה, CS: Go בקלות הפכו (ועדיין) לאחד המשחקים הכי משחקים בכוכב הלכת.

ועכשיו כשהמשחק הוא חופשי למשחק וכולל את סכנות אזור, מצב רויאל קרב, CS: GO הוא חובה לכל מי שמעוניין מרחוק בקלעים.

פְּסַק דִין: זהו משחק נדיב חופשי להפעלה.

דרישות מערכת: מערכת הפעלה 10.11, 2.0 GHz מעבד צמד ליבה של אינטל, 2 GB RAM, ATI Radeon HD 2400, NVIDIA 8600M ומעלה.

אומנות מִשְׂחָק ז’ָאנר 64 סיביות? 64 סיביות API תמיכה ב- M1 ביצועים

משחק הסימולציה הטוב ביותר של MAC

Stardew Valley Mac הופיע

3. עמק סטארדו

עמק סטארדו הוא ה- RPG של חיי המדינה שהפתיע את כולם בהפתעה, וניפץ את רשומות המכירות ב- Steam.

סימולטור חקלאי פיקסל זה הוא מחווה למשחקי הירח הישנים של Harvest ועוקב אחר ילד שיורש חווה. אבל בהשוואה לקציר מון, זהו משחק הרבה יותר מפורט ומורכב, שהוא מדהים בהתחשב בכך שהוא נוצר כולו על ידי אדם אחד.

עמק סטארדו הוא משחק פתוח ונותן לך שליטה על הכל: עיצוב החווה שלך, סוגי בעלי החיים והגידולים לגידול וכו ‘. במשך חודשים תהיתי איך משחק ישן למראה על חקלאי יכול להיות כיף. ובכן, מסתבר ש- Stardew Valley הוא ממכר ומהנה, לא משנה מה העדפות המשחק שלך.

בנוסף, מכיוון שהמשחק משתמש בגרפיקה למראה רטרו, ניתן לשחק בגרסת עמק Stardew ברוב המחשבים, כולל דגמים ישנים יותר.

דרישות מערכת: MacOS 10.מעבד 10, 2 ג’יגה הרץ, 2 GB זיכרון RAM, 256 מגה -בייט זיכרון וידאו, שטח כונן קשיח של 500 מגה בייט

משחק האסטרטגיה הטוב ביותר של MAC:

ציוויליזציה 6 Mac הוצגה

2. ציוויליזציה 6

Civilization 5 היה אחד ממשחקי האסטרטגיה האהובים עלי בכל הזמנים ובכל זאת Civilization 6 הצליח להעלות את זה.

ב- Civ 6 אתה משתלט על תרבות שלמה. אתה צריך ליצור ערים, לגדל צבאות, טכנולוגיות מחקר, לבנות כלכלה ולהרחיב את האימפריה שלך. Civ 6 אולי לא המשחק המפורט ביותר של MAC אסטרטגיה בשוק (הכבוד הזה עובר לאירופה יוניברסל 4), אבל זה בהחלט הכי כיף.

כולם חששו כי Civ 6 פשוט רכבו על מעצבי Civ 5, אבל למרבה המזל, זה לא. פירקסיס הצליח ליצור משהו שמרגיש מוכר ורענן בו זמנית. Civ 6 מביא תוספות בברכה כמו תכנון עירוני מורכב ומאות שיפורים אחרים.

כמו כן, Civ 6 גם Sports שיפר את הגרפיקה, מה שהפך אותו היום למשחק האסטרטגיה המבוסס ביותר על תור. החיסרון הוא שתזדקק לכוח סוס כדי להפעיל אותו בצורה חלקה.

דרישות מערכת: MacOS 10.11, 2.מעבד Intel I5 של 7 GHz, 6 GB RAM, GeForce 775M, Radeon HD 6970, Intel Iris Pro, 1 GB Video Ram או עדיף, 15 GB שטח כונן קשיח

משחק האימה הטוב ביותר של Mac Survival:

התושב Evil Village Mac הופיע

1. הכפר הרשע של התושבים

Resident Evil Village הוא משחק כל כך מפורסם שהוא הפך למם נרחב במשך חודשים לפני יציאתו המלאה של המשחק. אבל ליידי הערפד אלסינה דימיטרסקו היא לא הסיבה היחידה שעליכם לשחק במשחק הזה.

Re Village הוא זכיינות רעננה של Resident Evil Resident. להתנתק מהגדרותיו הרגילות של העולם המודרני, לכפר יש את הנושא כמעט מימי הביניים. עם זאת, הם עדיין שומרים על בית האחוזה המעוצב ברע התושבים הקלאסיים עם מלכודותיו, חידותיו ותותחיו. השילוב הזה של נוסחת זיכיון ותפאורה מרעננת מתאימה בצורה מושלמת לשחקנים חדשים וגם ישנים בסדרה RE.

ובדיוק בזמן ליל כל הקדושים, Re Village זמין כעת בחנות האפליקציות Mac עבור M1 Mac. בהשתתפות משחק M1 מוצק וגם של חורפי ההרחבה של החורפים DLC מעבר לפינה, אין זמן טוב יותר לנסות את זה. אתה יכול לראות את יציאת ה- MacOS בפעולה כאן.

דרישות מערכת: דורש MacOS 12.0 ואילך ו- Mac עם שבב Apple M1 ואילך.

שאר הטובים ביותר: 90 משחקי MAC נהדרים יותר

התקשינו להגביל את ה- FPS הטוב ביותר עבור MAC לרשימת עשרת המובילים, אז החלטנו לכבד את המשחקים שלא ממש עשו את הקיצוץ אלא היו קרובים.

ז’ָאנר דרישות חינם? תמיכה ב- M1 100 משחקי מק הטובים ביותר
Borderlands 2 יוֹרֶה נָמוּך לא רוזטה Borderlands 2 Mac בהשתתפות 2

Borderlands 2

Borderlands 2 הוא ידיים במורד היורה הטוב ביותר בגוף ראשון בסדרת Borderlands.

בטח, Borderlands 3 יצא להחליף אותו, אבל למה לתקן משהו שלא נשבר? אם אתה מחפש את המשחק הטוב ביותר של Borderlands, זהו זה.

Borderlands 2 משלב משחק יורה מגוף ראשון עם אלמנטים של RPG, ויוצר חוויה אחת של חוויה. המשחק הזה עוסק בהריגת אויבים כדי למצוא נשק מגניב. אם לדיאבלו והילה היו תינוקות, זה היה נראה משהו כזה. הריגת רעים כדי לגלות שאקדח האגדי האגדי שרצית זה המון כיף, אבל Borderlands 2 אפילו טוב יותר כשאתה משחק אותו עם חברים. Borderlands 2 מנוסה בצורה הטובה ביותר כמולטי משתתפים עם ארבעה שחקנים. הנוסחה של Borderlands היא כל כך טובה, משחקים רבים עדיין מנסים להתרבות בדרגות שונות של הצלחה כמו החלוקה או הגורל 2.

גרסת ה- MAC של Borderlands 2 היא גם משחק טוב למראה, ותזדקק לכוח סוס כדי להריץ אותו כמו שצריך.

חייזר: בידוד

Alien: בידוד הוא משחק אימה בגוף ראשון 15 שנה אחרי הסרט המקורי של רידלי סקוט.

אמנם, משחקי חייזרים רבים הגיעו ונעלמו, והרוב היו רעים. אבל הבידוד שונה. לראשונה אי פעם, משחק זר סוף סוף תפס את מהות הסרט המקורי. זה באמת משחק מפחיד, ויש לחשוש את הזר ולכבד אותו. אתה לא יכול להרוג את זה. כל מה שאתה יכול לעשות זה לרוץ ולהסתתר. המשחק אכן מתקיים בתחנת חלל נטושה, המציעה מקומות רבים להסתתר. חייזר: בידוד הוא החבילה השלמה. הסיפור מעניין, המשחק הוא מוצק והגרפיקה יפה.

Feral Interactive עשתה עבודה משובחת עם Alien: Grain Mac של בידוד. זה פועל נהדר ונטול באגים.

מִבצָר

Bastion הוא פעולה של RPG פעולה בעולם יפהפה וצבוע ביד. זה גם במקרה אחד ממשחקי האינדי המפורסמים ביותר שנעשו אי פעם.

מעוז מתרחש בעולם צף שמשתנה כל הזמן. אבל מה שמבדיל את המשחק הזה הוא המספר. לאורך כל הקמפיין, קול מספר את כל מהלך שלך. זה נותן השפעה אפילו על המריבות הכי ארציות. Bastion היא החבילה השלמה. זה מציע קרב מהנה, סיפור טוב ועולם יפהפה וצבעוני. והמספר הזה הופך אותו לטוב אפילו יותר בדרכים שקשה להסביר.

אתה לא רוצה לפספס את הקלאסיקה הזו, שגם היא גם קלה ב- Mac שלך.

באטמן: ארקהאם סיטי

באטמן: ארקהאם סיטי הוא המשחק האחרון של באטמן-אקשן-הרפתקאות זמין ב- Mac.

המשחק הראשון של ארקהאם הפתיע את כולנו, והראה לעולם שמשחקי גיבורי על יכולים להיות כיף. ארקהאם סיטי לקחה את אותו המתכון ושיפר את הכל. הסיפור טוב, הגרפיקה נראית נהדר והסביבות גדולות מתמיד. אבל מה שהופך את המשחק הזה נהדר הוא הלחימה. הלחימה כוללת השתמטות, התקפות נגדיות ובניית שילובים.
זה נשמע פשוט, אבל הכל חלק ומרגיש נהדר. פשוט קח חבורת 11 בריונים ותראה למה אני מתכוון. בתור באטמן, המשחק הזה גורם לך להרגיש חזק ומהיר.

פרל אינטראקטיב עשה עבודה נהדרת עם נמל ה- MAC של ארקהאם סיטי. למשחק כה גדול ויפה, דרישות המערכת אינן גבוהות מדי. אפילו יותר טוב, הם לאחרונה עדכן את המשחק ל -64 סיביות כדי להפוך אותו לתואם ל- MacOS Catalina.

לָצוּר

אם יש לך נטייה ליצירת מנועי מצור והשמדת בניינים, או סתם מישהו משועמם מציפורים זועמות, תסתכל על Besiege.

המשחק של Besiege מורכב מכם פתרון אתגרים על ידי בניית מכונות שיכולות למלא את המשימה העומדת בפנינו. הקטע המהנה על האתגרים הללו הוא שבדרך כלל זה כרוך בהשמדת משהו או לרצוח חבורה של כבשים, וכתוצאה מכך יצירת טונות של מכונות מלחמה כדי לספק את הדרישות הללו. מכונות אלה יכולות לנוע בין סלעים פשוטים מעוטרים, ועד תולעת מכנית שחופר בשטח.

משחק זה מציע גם PVP ו- Co-op רב-משתתפים, ומאפשר לך ולחבריך לדו קרב בלוחמת מכונות עקובה מדם, או לעזור אחד לשני לבנות T-Rex נושם אש כדי להטמיע כמה אבירים. עם תמיכה במוד ושפע של תוכן מתוצרת קהילה, תמיד יש מה למצור.

המשחק הזה אינו תובעני וצריך לעבוד מצוין על כל מק.

Bioshock Remastered

ה- BioShock המקורי היה אנדרטה למשחקים. היה בו משחקים מצוינים, סיפור וגרפיקה.

למרבה הצער, זה התחיל להיות זקן מדי מכדי להמליץ ​​עליו בלב שלם. זה כבר לא המקרה עם שחרורו של Bioshock Remastered. גרסה חדשה זו כוללת גרפיקה משופרת, תמיכה ברזולוציית 5K, מרקמים עדינים יותר ואפקטים טובים יותר.

אם פספסת את ההזדמנות שלך לבקר בעיר התת -מימית הידועה לשמצה בפעם הראשונה, Bioshock Remastered תיתן לך הזדמנות נוספת לחוות את אחד היורים המקוריים ביותר משני העשורים האחרונים. זהו משחק שזכה בציונים מושלמים ממבקרים רבים, פרסים מרובים, והוא אחד ממשחקי האימה האהובים עלי.

בנוסף, היופי בגרסה המחודשת הזו הוא שלמרות שהמשחק נראה הרבה יותר טוב, הוא לא צריך Mac מהיר במיוחד כדי לרוץ.

Borderlands 3

ארצות הגבול מסתעפות מעבר לפנדורה, והם עושים את זה ב- Mac.

Borderlands 3-זמין עבור גיימרים של Mac ישירות מתיבת הילוכים-מחזיר את המהומה בהרפתקנים ב”צליל היורה “המלא כיף זה.”בחר אחד מארבעה ציידי קמרון חדשים והתאמה אישית אותו/אותה שיתאים לסגנון המשחק שלך כשאתה מנסה למנוע מהקליפסו להשתלט על הגלקסיה. אוהדי מרובי משתתפים יתרגשו מכך ש- Borderlands 3 מציע שיתוף פעולה חלק ללא קשר לרמה או להתקדמות המשימה. עם כל ה- DLC הזמינים והאירועים המיוחדים, יש כאן המון כדי להעסיק את אסיילי השלל.

עולמות חדשים, כלי נשק חדשים, רעים חדשים. אותה תחושת סגנון וכיף.

Call of Duty: Black Ops 3

אם הריגת זומבים זה הקטע שלך, אין משחק שם בחוץ די מספק כמו Call of Duty: Black Ops 3.

היורה הראשון בגוף ראשון מ- Treyarch ו- Activision מספק שלושה מצבי משחק מלאים כדי להעסיק אותך: קמפיין, מרובה משתתפים וזומבים. כל מצב כולל אפשרויות מרובות משתתפים, סיפור ייחודי משלו, ומגידי זומבים להרוג. ומכיוון שסביר להניח שאתה רוצה עוד זומבים, התרחבות דברי הימים של זומבים היא כעת חלק מרכישת הבסיס.

אם זה יותר מדי זומבים עבורך, למשתמשים בקיטור יש גם אפשרות להשיג את חבילת המתנע הרב-משתתפים הפחות יקרה.

סלסט

פלטפורמת דו מימדית זו מגיעה מאותם מפתחים שמאחורי Towerfall: Ascension, אחד ממשחקי מרובי משתתפים המועדפים עלינו אי פעם.

סלסט מתרכזת סביב ילדה צעירה בשם מדליין וההרפתקה שלה לראש הר סלסט. היא תפגוש דמויות אישיות רבות במסעותיה, ותלמד יותר על עצמה לאורך הדרך. הנרטיב הנוגע ללב הוא למעשה אחד משיאי המשחק, ומספק יותר פיתוח ותמריץ של אופי ממה שאנחנו רגילים לראות מפלטפורמות פלטפורמות.

ערים: Skylines

זה מצחיק עד כמה לפני כמה שנים, אף אחד לא היה מעז לאתגר את SimCity. אבל כאשר הסדר הקולוסאלי של המפתח ראה את הבלגן ש- SimCity היה, הם הלכו על זה.

ערים: Skylines הוא סימולציה לבניית עיר דומה ל- SimCity. המשחק נותן לך שליטה באזורי יעוד (לדיור, למסחר או לתעשייה), שירותים ציבוריים, מיסוי, תחבורה ציבורית ועוד. המשחק כל כך עמוק, אפילו הבחירה שלך במדיניות אזרחית תשפיע על התפתחות העיר כולה. Skylines שנלמדו מכל הטעויות של EA עם SimCity והעבירו משחק טוב יותר. אין תמיד DRM מקוון, הערים שלך יכולות להיות הרבה יותר גדולות וזה תומך גם במודלים דרך סדנת Steam (אם אתה עומד לרכוב על מסוקים וכאלה).

חברת הגיבורים 2

חברת Heroes 2 היא סרט ההמשך של החברה המפורסמת של Heroes, אחד ממשחקי האסטרטגיה הטובים ביותר בזמן אמת שנוצר אי פעם.

המשחק מתרחש במהלך מלחמת העולם השנייה, אך למרבה המזל הוא מתרחק מהקרבות העייפים שכולנו מכירים טוב מדי (קרב נורמנדי, כל אחד?). במקום זאת, הוא מתמקד בקרבות הידועים לשמצה שהובילו על ידי הצבא האדום בחזית המזרחית. חברת Heroes 2 שיפרה גם את הנוסחה בדרכים אחרות. לדוגמה, השפעות מזג האוויר והסביבות ההרסניות מדהימות.

זה כרגע משחק האסטרטגיה שלי, ולדעתי, אחד ממשחקי האסטרטגיה הטובים ביותר כיום. ואם אי פעם ארצה לקחת הפסקה מהקמפיין, אני יודע שמצב ההתכתשות יכול לספק 20 דקות מהירות של כיף.

למשחק אסטרטגיה, חברת Heroes 2 נראית מדהימה. החיסרון לזה הם דרישות המערכת התלולות. Feral Interactive עשתה עבודה משובחת עם חברת MAC של חברת Heroes 2, אך עדיין תזדקק לכוח סוס כדי להריץ אותה.

Strike נגד: פוגע גלובלי

התקפי גלובלי הוא ה- Counter Strike האחרון (CS) בסדרה.

בדומה לערכים קודמים, Global Perfeps. שחקנים הם טרוריסטים או טרוריסטים נגד ועליהם להשלים יעדים או להרוג את הקבוצה היריבה. אין כאן שום נגן יחיד, אבל הדיוק המרובי משתתפים מפצה על זה. משחקי CS מפורסמים בזכות היותם אולטרה תחרותיים-מדווחים, ענישה ושום דבר כמו Call of Duty. ההתקפה הגלובלית עושה בדיוק את מה שהיית מצפה ממשחק של שביתה נגדית, אך היא גם מצליחה לרענן את החוויה. המשחק כולל תוכן קלאסי כמו גרסאות מחודשות של מפות קלאסיות, כמו גם מפות חדשות ומצבי משחק.

גרסת ה- MAC של Global Offeption עובדת מצוין וצריכה לפעול על חומרה צנועה. וכפי ש- Valve הצליח לאחרונה חופשי לשחק, אתה יכול קדימה ולנסות זאת בעצמך.

מלכים צלבניים 3

אוהדי הצלבנים מלכים 2 שמחים! צלבני מלכים 3 סוף סוף כאן.

בבסיסה, צלבני קינגס 3 הוא RPG של ימי הביניים האסטרטגיים של ימי הביניים. אתה מתחיל ביצירת דמות ובוחרת איזו ממלכה לשלוט. בזכות כמויות ההתאמה האישיות העצומות שהמשחק הזה מציע, אתה יכול להפוך את המלך/המלכה שלך לקניבל יראי אלוהים, קדוש דיפלומטי או מטורף צמא דם.

ניהול חיי השליט שלך הוא הערעור העיקרי של המשחק הזה. קבל החלטות שמשפיעות על הממלכה שלך, על משפחתך, על המדינות השכנות שלך, והכי חשוב, עצמך. המשחק גם לא נגמר כאשר הדמות שלך מתה. זה מחליף את הדמות שלך באחד חדש, בצורה של יורש שבחרת. אז שימו לב כיצד אתם מגדלים את ילדיכם, עתיד הממלכה שלכם תלוי בזה.

אם אתה חובב מסעי צלב, קביעת מדיניות ומשחק הכס, נסה לבדוק את הצלבני מלכים 3.

CUPHEAD

סיפורי הצלחה של לילה של משחקי אינדי המופיעים בשום מקום ושובה הם שום דבר חדש. אבל גם אם הודו הגדולות משוחררות מדי חודש, מעטים הופכים פופולריים בטירוף כמו Cuphead, משחק פעולה ריצה ואקדח מסטודיו MHDR.

Cuphead הפנה כמה ראשים מוקדם בגלל המראה הייחודי שלה. המשחק הזה נראה כאילו הוא יצא היישר מאחד מאותם קריקטורות של בית הספר הישן משנות השלושים של המאה העשרים. לא רק שזו הייתה הפעם הראשונה שמישהו ניסה את זה, Cuphead מסמר אותו לחלוטין. אבל המשחק הזה לא נוגע רק למראה. Cuphead גם מסמר את משחק המשחקים והאקדחים שלו, הכולל בקרות מדויקות מאוד שתצטרך מכיוון שכל רמה ובוס מאתגרים מאוד. חלקם קראו לזה נשמות כהות “חמודות” ואני יכול רק להסכים.

אז אבק את הבקר שבחרת והתכונן לטון כיף למות בלי סוף ולהפעיל מחדש!

שחר מלחמה 3

שחר מלחמה 3 היה מופתע גדול כאשר שוחרר מוקדם יותר השנה. ראשית, מכיוון שזה היה משחק השחר הראשון של המלחמה מאז 2009, ושני, מכיוון שהוא השתפר בכל מה ששתי הרשומות הראשונות עשו בעבר.

ממש כמו שחר מלחמה 2, המשחק מתמקד ביחידות ושדרוגים של גיבור, ובמקום לעודד אותך לבנות צבאות ענק, זה מעודד אותך לשדרג את היחידות והגיבורים המנוסים ביותר שלך. שחר מלחמה 3 מביא גם יותר פולנית, מסע פרס.

תאים מתים

משחקי metroidvania עשויים להיות תריסר של אגורה, אבל תאים מתים הם ככל הנראה המשחק הטוב ביותר כמו Castlevania שיצא מאז, ובכן, Castlevania.

תאים מתים הם פלטפורמת פעולה שכולה מתה להתחיל מחדש כדי להתקדם ולרכוש יכולות חדשות. הכישורים שאתה פותח כשאתה בוחן את הרמות שנוצרו באופן פרוצדורלי הן קבועות, כך שתוכל לשמור עליהן גם כשאתה מת. מיומנויות אלה יאפשרו לך להגיע לאזורים חדשים בכל פעם שאתה יוצא החוצה, ומאפשר לך לחפור עמוק יותר במשחק בכל פעם שאתה משחק.

הפעולה מוצגת בעולם דו-ממדי בהשראת רטרו שיגרום למעריצים של קסטלוניה קלאסית ומטרואיד להרגיש כמו בבית.

Deus Ex: Mankind מחולק

משחקי Deus Ex הם קלעים מיוחדים מכיוון שהם מציעים משהו שכל הקריאה של חובה Wannabes לא יכולה: בחירה.

במהדורה האחרונה הזו, בני אדם מוגדלים כמוך הפכו למנודים וזה יהיה תלוי בך לתקן את זה. בדיוק כמו קודמו, ניתן לחלק את המין האנושי כמו משחק פעולה, משחק התגנבות או שילוב של שניהם. אתה יכול להשתמש בהתגנבות, להתגנב על חיילי אויב ולהסתיר גופות, או שאתה יכול פשוט לרוץ ולגבש את דרכך לבוס הסופי, זו השיחה שלך.

גם הגרפיקה העתידנית של המשחק ראוי להזכיר גם. האנושות מחולקת היא ללא ספק אחד המשחקים הכי מרשימים מבחינה גרפית ב- Mac, אבל זה גם אומר שזה אחד התביעות ביותר.

דיאבלו 3

רבים רואים את דיאבלו 3 מלך הפעולה RPGs. ואני נוטה להסכים.

בדיאבלו 3 אתה צריך ליצור דמות ולצאת להביס את שר הטרור עצמו. Diablo 3 הוא בכל אופן משחק משחק טוב של תפקידים, אבל הוא באמת מצטיין כי הוא מהיר ומלא פעולה. דיאבלו 3 עוסק בהריגת גלים של מפלצות ולקבל טונות שלל. הסיפור בסדר, אבל זה השלל שיגרום לך לחזור לעוד. Reaper of Souls הוא ההתרחבות האחרונה של דיאבלו. זה מוסיף תכונות רבות ומשנה את דיאבלו 3 לטובה.

הגרפיקה לא מרשימה, אבל עם כל כך הרבה פעולה שקורה בבת אחת, תזדקק למכונה טובה שתפעיל את דיאבלו 3. למרבה המזל, Blizzard מטפל היטב בכל יציאות ה- MAC שלהם.

דיסקו אליזיום

דיסקו אליסיום הוא אחד ממשחקי ה- RPG המרשימים ביותר שיש שם.

בדיסקו אליסיום אתה משחק כבלש. איזה סוג של בלש אתה רוצה להיות תלוי בך לגמרי. היה הבלש הטוב שפותר פשעים ומציל חיים, או לוקח שוחד ומעביר עין כאלוף השחיתות. אתה יכול אפילו לבחור את סוגי המקרים שאתה רוצה לעשות. או לכו על המקרים בעלי הפרופיל הגבוה, או קחו את זה בקלות ופתרו כמה קלות. המשחק הזה לוקח את החלק המשחק התפקידים של RPG באמת ברצינות.

הוא כולל גם משחק קול שלם באנגלית, ומוסיף לחוויית החקירה. שלב את זה עם האווירה הקרה והנושאים האפלים שאתה מתמודד איתם, ואתה מקבל חוויה ענקית של העולם המורכב של דיסקו אליסיום.

כתוב שירה, השתכר, לפתות מישהו או להבין את משמעות החיים, הבחירה היא שלך.

אלוהות: חטא מקורי 2

אחד ה- RPGs הטובים ביותר מבוסס תפנית קיבל סרט המשך טוב עוד יותר.

הרפתקנים יכולים כעת להצטרף לשלושה שחקנים אחרים מקוונים או מרובי משתתפים עם מסך מפוצל כשאתה מבקש להשתלט על אלוהות. בין אם אתה אנושי, לטאה, שדון, גמד או מתים יקבע איך העולם רואה אותך, ואתה יכול לקיים אינטראקציה עם כמעט הכל וכולם. .

מעל 200 כישורים נמצאים בפיקודך, ותצטרך ארסנל חזק כדי להתמודד עם ה- AI הערמומי של המשחק. משחק חובה למשחק עבור אוהדי RPG.

מועדון הספרות של דוקי דוקי!

הרומן הוויזואלי הזה הוא בדיוק ההפך ממה שהיית מצפה. מועדון הספרות של דוקי דוקי הוא למעשה משחק אימה פסיכולוגי בתחפושת.

הכל מתחיל בתמימות, אבל. אתה משחק כדמות שהיא חלק ממועדון ספרותי בתיכון. אתה צריך לכתוב שירים ולפלרטט עם הבנות השונות במועדון. אבל הדברים מקבלים תפנית כאשר המטרה הופכת להחזיק את הבנות בחיים.

באופן מוזר, זה אחד המשחקים הבודדים שמנסים להיות הרבה דברים שונים בבת אחת ומצליחים. זה חלק אימה, חלק מהדמיית היכרויות ודברים רבים אחרים בין לבין. מועדון הספרות של דוקי דוקי הוא חוויה בלתי נשכחת והעובדה שניתן לשחק בה בחינם הופכת אותו ללא מוח אם אתה מעוניין כל כך מעט ברומנים חזותיים.

כפי שניתן לצפות מרומן חזותי, זהו משחק טוב למראה שלא יהיה מיסוי מדי על החומרה שלך.

דוטה 2

DOTA 2 הוא עוד משחק חופשי להפעלה מ- Valve, ובדיוק כמו Team Fortress 2, זה משחק נדיב שמציע שעות של כיף מבלי לבקש אגורה. כשמדובר במשחקים מקוונים נהדרים, שסתום יודע כמובן מה זה עושה.

DOTA 2 הוא MOBA הכולל שני צוותים ומטרה אחת: להשמיד את “העתיקה של האויב”.”לאורך כל המשחק אתה שולט באחד מ -111 גיבורים הניתנים לשחק עם כוחות ויכולות ייחודיות. ככל שאתה מתקדם, אתה אוסף XP, זהב, ופריטים וציוד טובים יותר. אם זה נשמע כמו Warcraft, זה פשוט בגלל ש- Dota 2 הוא סרט ההמשך להגנת הקדמונים (DOTA), ה- Warcraft 3 הידוע לשמצה של Warcraft 3. אולם מילה של זהירות-בדיוק כמו ליגת האגדות, המשחק הזה הוא היפר-תחרותי, והקהילה לא תהסס לאשפה אותך אם תתעסק.

DOTA 2 הוא משחק נוסף ללא סיכון לבדיקת המים אם אתה חדש ב- Mac Gaming. זה גם אחד המשחקים הטובים ביותר ב- Steam. גרסת ה- Mac של DOTA 2 היא יציאה טובה שיכולה לפעול על מכונות רבות.

דווטה אנדרורדס

Dota Underlords הוא הגרסה של Valve של Valve לשחמט אוטומטי.

בהתבסס על היקום של דוטה, אתה משחק כבוס פשע המתמודד על השלטון בעולם התחתון הפלילי של הצריח הלבן. הרכיב את צוות המיניונים שלך וצפה בהם דוכס אותו על לוח שולחן. תחום השליטה שלך קיים רק בשלבי הקדם-קרב, שם אתה מבין עם איזה דמות מסנכרן עם מי, עם אילו פריטים לצייד גיבורים, ואיזה היווצרות תרצה להתחיל. השאר תלוי בצוות המוטלי שלך כדי לנצח במאבק. כשאתה מתחיל להרכיב את הצוות שלך, אתה צריך לבחור דמות שנקראת תחתון, שהיא יחידה עוצמתית שנלחמת לצד הכוחות האחרים שלך. יש זוג לבחירה עם המוזרויות הייחודיות שלהם, אז אסטרטגיה כראוי.

משחק זה גם קל מאוד להפעלה, כך שלא נדרשים כאן מחשבי מקח בשרניים.

מבצר גמדי

מבצר הגמד משחק בליגה אחרת. חלק מהניהול וניהול, חלק רוגואלייק, וכדי להעלות את הכל, מבוסס טקסט, מבצר גמד הוא ייחודי.

משחק מבצר גמד טיפוסי כולל עולם שנוצר באופן אקראי בו אתה שולט בקבוצת גמדים ומנסה לבנות מבצר תת -קרקעי. למותר לציין, בלי הרבה כיוון וגרפיקה מבוססת טקסט, המשחק הזה קשה. אבל זה גם הקסם של מבצר הגמד. רבים רואים את זה כמשחק הווידיאו המורכב ביותר שנוצר אי פעם, והמשחק ידוע לשמצה בהיותו קשה. אבל ברגע שעברתם את עקומת הלמידה התלולה, יש כאן פנינה אמיתית מוסתרת.

כמו כן, גרפיקה מבוססת טקסט אולי לא נשמעת סקסי, אבל לפחות אתה יכול לנגן את זה אפילו על Mac Mini הישן שמצאת במכירת מוסך.

אור גוסס

אור גוסס הוא יורה שבאמת התרגש אותי, משהו שלא קרה יותר משנה.

אור גוסס הוא משחק הישרדות שנקבע בעולם פתוח הרוס. מגיפה מסתורית הרסה את העולם, ואתה נשארת לנקות באספקה ​​ויצירת כלי נשק כדי להגן על עצמך מפני המוני זומבים.

כל זה נשמע נהדר, אבל החלק הטוב ביותר הוא ש- Techland העבירה מהדורה משופרת, הכוללת התרחבות מאסיבית, DLC בשווי של שנה, שיפור חזותי, שיפורי משחק גדולים ועוד ועוד. אור גוסס תומך גם במשחק קיטור ומולטי-משתתפים חוצה פלטפורמות. מספיק כדי להפוך את היורה האהוב עלי עכשיו.

הדבר הזה מדהים וגם תובעני, אז כדי להפעיל אותו, מוטב שיהיה לך מכונה עוצמתית.

סימולטור משאית יורו 2

סימולטורי משאיות היו משחקים שלא יכולתי להבין. מי ירצה לשחק משחק על נהיגה במשאית?

מסתבר, יש יותר ממה שעונה על העין. הרבה יותר. ראשית, המשחק הזה הוא גם סימולטור לנהיגה במשאיות וגם סימולטור לניהול עסקי. אתה מתחיל כנהג עצמאי שמספק סחורות לזכות בכסף ו- XP. אבל ברגע שיש לך מספיק שמירה, אתה יכול לקנות משאית משלך ולהתחיל לנהל עסק משלך.

אתה גם צריך לנסוע ברחבי אירופה ולחקור עשרות ערים מבריטניה, בלגיה, גרמניה, איטליה, הולנד, ורבים אחרים. אך חשוב מכך, הנהיגה בפועל די טובה. הטיפול מדויק, הנוף יפה, ותשומת הלב לפרטים מרשימים. כל זה עובד יחד כדי ליצור חווית נהיגה מרגיעה וכמעט מהפנטת.

.

אירופה יוניברסל 4

אירופה יוניברסלס 4 הייתה מטרה שאפתנית: להיות נגיש יותר למצטרפים החדשים מבלי להקריב את העומק שהסדרה אהובה לה.

פרדוקס המפתחים הצליח ויצר את משחק האסטרטגיה הגדול ביותר שם בחוץ. עם זאת, אל תבינו אותי לא נכון – Eu4 עשוי להיות משחק נגיש יותר, אבל הוא עדיין מורכב וקשה לשחק. המשחק מכניס אותך לשליטה בצבא, דיפלומטיה וכלכלה של המדינה. מכיוון שאומה לא יכולה להצטיין בכל מקום, תצטרך לקבל כמה החלטות. האם אתה צריך לשאוף לכלכלה חזקה או לצבא רב עוצמה? האיחוד האירופי 4 הוא סימולציה אמיתית ומציב את ההיסטוריה של העולם בהישג ידך. את כל כדור הארץ יכול להיות בבעלות, לכבוש וליישרם אותו.

EVE ברשת

EVE Online הוא MMORPG עצום להפליא שממוקם במסגרת מרחב מדע בדיוני.

בערב, תוכלו לבחור מבין מגוון מקצועות כולל כרייה, ייצור, מסחר, פיראטיות ועוד. הכל קורה בזמן אמת, כלומר היקום ממשיך להתקיים גם כשאתה לא מחובר. יש כאן כלכלה אמיתית וזה לא מפסיק לאף אחד. חוה כוללת גם קרבות חלל מדהימים ואספקה ​​אינסופית של אוניות. ישנם מגשרים קטנים קטנים אך גם כלי ענק, חלקם גדולים יותר מערים שלמות. אחרי עשר שנים של צמיחה קבועה ו -20 הרחבות בחינם, EVE Online לא הולכת לשום מקום. אם אתה אוהב לחימה בחלל, אתה בהחלט צריך לתת לו זריקה.

כמו ברוב MMO.

F1 2017

אוהדי מירוץ רציניים, זה בשבילך. F1 2017 הוא משחק הסימולציה האולטימטיבי של פורמולה 1 זמין ב- Mac.

המשחק כולל את אליפות העולם הרשמית לשנת 2017, כולל לוח השנה המלא של 21 רצועות וסגל של 22 נהגים מ -11 קבוצות. אבל מעבר לעדכונים שנתיים, F1 2017 הציגה גרפיקה משופרת, מצב משחק חדש, אירועי הזמנה, וכמעט כל מה שמאוורר פורמולה 1 יכול לבקש.

פקטורו

אם בילוי שעות בביצוע לוגיסטיקה למערכת מפעל מסיבית נשמעת כמו כוס התה שלך, סביר להניח שיהיה לך כיף ב- Factorio.

ב- Factorio אתה מעצב, בונה ומתחזק מערכת תעשייתית. קציר משאבי האזור סביבך ובין את הדרך היעילה ביותר להובלתו. מכיוון שהוא מספיק מספיק לעולם, המשך להרחיב את המפעל שלך עד שאתה הופך למעצמה תעשייתית, תוך ריקוד כוכב הלכת של כל משאבי הטבע שלו. ככל שהמפעלים שלך גדלים, צור רובוטים שיעזרו בניהול ושליטה על אימפריה המכונה שלך. להגן היטב על התחום שלך, שכן הילידים החיים שם לא מרוצים מהניצול שלך במשאבים פלנטריים.

ואם אי פעם אתה מרגיש בודד בממלכה המכנית שלך, המשחק מציע לך מרובה משתתפים שתוכל להתחיל עוד מפעל משגשג עם חבריך. משחק זה מציע גם תמיכה במוד, אז אל תהסס להתאים אישית את חווית המשחק שלך.

משחק ההרפתקאות הזה בגוף ראשון תפס את כולם בהפתעה. .

Firewatch מספר את סיפורו של תצפית אש המוצבת ביער. לאחר כמה אירועים מסתוריים, יצאת לחקור את היער בחיפוש אחר תשובות. צורת התקשורת היחידה שלך היא Talkie Walkie, והדרך בה אתה בוחר להגיב תשפיע על מערכות היחסים שלך. זהו משחק נהדר שמרגיש כמו משחק למבוגרים עם סוגיות מציאותיות. שמניע את הסיפור לרמה שאנחנו כבר לא רגילים אליו. בנוסף, היער יפה ומלא מראות עוצרי נשימה. בדיוק סיימתי את המשחק והבנתי לגמרי למה זה אחד המשחקים האהובים על MacWorld.

המפתח קמפו סנטו לקח ברצינות את גרסת ה- MAC של Firewatch ברצינות רבה. הם עובדים על הוספת תמיכה במתכת כדי להפוך אותה לטובה עוד יותר. עם זאת, אינך צריך לחכות – הגרסה הנוכחית עובדת נהדר והיא מותאמת כראוי.

מנהל כדורגל 2021

משחקי ניהול ספורט הפכו להיות מצרך בקהילת המשחקים, ומנהל הכדורגל 2022 אינו יוצא מן הכלל.

זה די דומה לקודמיו מבחינת המשחק. כולל גיוס הצוות שלך, ניהולו, בחירת המאמן שלהם, והחלטה באסטרטגיות להשתמש בהן. אבל בהיותו ההתקנה האחרונה של הסדרה, היו שיפורים במשחק. מנוע המשחק למשחקים שלך שופר, וה-.אני. מבין שחקני הכדורגל שלך הוגדל כדי לאפשר ביצועים טובים יותר.

דבר נהדר נוסף במשחק הזה הוא ידידותיות השחקן החדש שלהם. המשחק עושה עבודה טובה בכך שלא מכריעים שחקנים חדשים עם מידע בזמן שהם לומדים את המכניקה, ויש להם כללים מופרדים היטב עבור כל ליגת כדורגל כדי לעזור להבנה.

אם אינך יודע הרבה על כדורגל או חדש בז’אנר הזה, מנהל הכדורגל 2022 הוא מקום נהדר להתחיל בו.

Frostpunk

מיוצרי המלחמה הזו הוא שלי, מגיע משחק נוסף לניהול משאבים, אך בהיקף של תרבות פוסט-אפוקליפטית שלמה. Frostpunk הוא משחק בניית עיר עם המיקוד העיקרי שלו בקבלת החלטות וניהול חברתי. על פני השטח, ל- FrostPunk יש את כל היסודות שלך, בנייה, תחזוקה והתרחבות. אבל בעיות יתחילו להופיע ככל שהמשחק מתקדם.

האם אתה בוחר לגייס עבודת ילדים כשאין מספיק עובדים? תן לעם שלך לאכול טוב אבל להסתכן שלא יהיה מספיק אוכל כדי להחזיק מעמד? להרעיב את האנשים שלך כך שהציוד שלך יימשך? לעיתים רחוקות יש רגע במשחק בו אתה מרגיש בנוח לגבי ההחלטות שלך.

חמור מכך, למשחק יש מכונאי שבו אזרחיך מרגישים תקווה או חוסר שביעות רצון. שמירה על אזרחי תקווה יכולה לעזור לדחוף את התקופות הגרועות ביותר דרך אמונתם העצומה בך. מצד שני, חוסר שביעות רצון יכול לגרור אותך למטה לבור של צרות בלתי נגמרות.

המשחק עושה עבודה נהדרת לטבול אותך לעולמם, עם הדיורמה הקפואה הקבועה שלה לצד ההחלטות המטרידות שתצטרך

FTL: מהיר יותר מאור

FTL: מהיר יותר מאור הוא סימולטור חללית של Roguelike ממשחקי תת -קבוצה של מפתח אינדי.

המשחק נותן לך שליטה על ספינה הנושאת מידע קריטי. הבעיה היא שצי אויב גדול נמצא על הזנב שלך. עליכם להנחות את הספינה דרך כמה מערכות פלנטריות לברוח, וכל אחת מגיעה עם אירועים אקראיים שיביאו אתכם למבחן – ספינת אויב, פיראט או משהו אחר. יחד עם זאת, תצטרך לגייס אנשי צוות חדשים ולשדרג את הספינה שלך. הקרב מתרחש בזמן אמת ולא משאיר מקום לטעויות. המוות הוא קבוע, ואובדן הספינה או הצוות שלך יאלץ אותך להתחיל מחדש.

FTL חולקת תועלת עצומה אחת עם מרבית משחקי האינדי ברשימה זו – זה לא דורש הרבה לרוץ.

הולך הביתה

Gone Home הוא משחק אינטראקטיבי בגוף ראשון שלא כמו כל מה ששיחקת בעבר.

הלך הביתה מוגדר באחוזה ריקה גדולה. כשאתה חוזר הביתה מטיול ארוך לחו”ל, אתה מבין שהמשפחה שלך נעדרת. הרמז היחיד הוא הערה של אחותך המבקשת ממך לא לנסות למצוא אותם. זו הנחת היסוד של הביתה. המשחק מוגבל לך לחקור את האחוזה ובדיקת חפצים. זה בהחלט לא נשמע כמו הרבה, אבל הלך הביתה מצליח ליצור סיפור נהדר וקשר בלתי נשכח בינך לבין המשפחה החסרה.

אני עדיין לא מבין איך הם משכו את זה, אבל הלכו הביתה היא חוויה ייחודית ומשכנעת שאתה לא יכול לפספס. גם גרסת ה- Mac של Home Home היא מלוטשת היטב.

שְׁאוֹל

לא רק שהמשחק הזה היה מתמודד למשחק השנה, הוא זכה בפרס המשחק האינדי הטוב ביותר של 2020, והוא ראוי לחלוטין לאור הזרקורים הזה.

במשחק הזה אתה משחק כנסיך אלמותי של העולם התחתון היווני, זאגרוס. זאגרוס, (או זג), נלחם בארץ המתים בניסיון לברוח מאביו האדס ולברוח לקרובי משפחתו באולימפוס. אבל אפילו לאלילינג יש בעיות בורחות מתחום המוות. סיפורו של קונפליקט האב-בן וההשפעות על קרוביהם נחשף ללא הרף ככל שתבצע יותר ניסיונות בבריחה.
משחק חכם, זה מספק זרימת לחימה פריכה, תגובית וקצבית. הרפלקסים, השנינות והמזל שלך ייבדקו בסביבה המשתנה באופן אקראי זה, בה כל ריצה תביא צינוקים, נשק ופאוורטים שונים. נסה לנסות שוב, עם שילובים שונים של כלי נשק ובלונים להשתחרר מהעולם התחתון.

בקיצור, לקרוא לאדס מהיר מהיר, דמוי רוז ‘, יצירת מופת צוללת צינוק של משחק לא תעשה את זה צדק. עם חזותיים מדהימים, פסקול רוצח, סיפור ענק ומשחק קול בלתי נשכח, האדס הוא חוויה לזכור.

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hearthstone היא עוד פנינה מ- Blizzard.

אתה באמת יכול לקרוא למשחק קלפים אספני פנינה? אתה יכול אם המשחק כל כך כיף! ואם חשבתם משחקי קלפים אספנות לא היו הדבר שלך, חשוב שוב. בהתבסס על היקום הפופולרי Warcraft, Hearthstone הוא משחק פשוט לתפוס. בכל משחק, אתה מושך שלושה או ארבעה קלפים (תלוי מי יוצא קודם) מהסיפון המותאם אישית שלך של 30 קלפים. ישנם סוגי כרטיסים שונים, אך המטרה היא פשוטה: להרוג אותך יריב. הכללים קלים, אך האסטרטגיה שמאחורי המשחק מורכבת, מאתגרת ומספקת.
Hearthstone הוא משחק אסטרטגיה מצוין, והייתי ממליץ עליו לכל אחד.

הסיפור שלה

הסיפור שלה הוא משחק קשה לסווג, וזה הופך אותו למשחק המקורי ביותר ברשימה זו.

הסיפור שלה הוא משחק קולנוע אינטראקטיבי המאפשר לך להשתמש בקטעי וידיאו של המשטרה כדי לפתור את המקרה של רצח שהתרחש בשנת 1994. הקלטות סובבות סביב חקירת אשתו של גבר, וכל דבריה מתועתקים. הראיונות מתפרקים למאות קטעים, אך ככל שאתה צופה יותר ויותר קליפים, הכל מתחיל להיות הגיוני. התפקיד שלך הוא לחקור ולחפש את בסיס הנתונים הענק עד שתוכל בסופו של דבר לחבר את הסיפור שלה.

זהו משחק שאינו דורש גרפיקה מהודרת, שכן הנרטיב נוהג אותו הביתה. כל אחד יכול לחוות את יציאת ה- MAC של הסיפור שלה, אפילו לאלו מכם עם מקינטוש ישן או נמוך.

גיבורי הסופה

Heroes of the Storm הוא MOBA חופשי למשחק שנקבע ביקום של Blizzard. זו גם האובססיה הנוכחית שלי ומוצצת את כל זמן המשחק שלי.

גיבורי הסערה כוללים שני קבוצות של “גיבורים” שנלחמים בזה במטרה היחידה להשמיד את הנקסוס של הצוות היריב (קרא: בסיס). לאורך כל המשחק, הצוות שלך יזכה בניסיון ו”רמה למעלה “, ויעניק לך יותר יכולות וכוח. . . בהשוואה לאלוף המכהן, ליגת האגדות, זו חוויה מוכוונת יותר וידידותית למתחילים.

רוצח שכיר

סוכן 47 חוזר עם עוד הרפתקה מעולה של אקשן התגנבות.

ב- Hitman, תפקידך הוא להסתנן למיקומים מורכבים מלאים בסודות, נשק, תחפושת וכמובן יעדים לחסל. וכמו שכל משחק היטמן שיחקתי אי פעם, המשחק הזה הוא חוויה מרעננת.

רוב המשחקים מבקשים מכם לרוץ ולירות על כל מה שזז. היטמן מבקש ממך לעשות את ההפך – להיות בלתי נראה. ללא מענה. .

הפרק השישי הזה בסדרה מביא את הגרפיקה לרמה חדשה לגמרי. המשחק נראה נהדר, ובזכות עבודתו של Feral Interactive, גרסת ה- MAC (שלמעשה לא יצאה בפרקים) משחקת יפה.

קו המוקד מיאמי

היה קשה לבחור בין המוקד המקורי מיאמי לסרט ההמשך.

קו המוקד מיאמי הוא סט יורה מלמעלה למטה במיוחד בשנת 1989. המשחק מספר את סיפורן של שתי דמויות שצריכות להתחייב לטבח נגד המאפיה הרוסית במיאמי. אבל מה שהפך את המשחק הזה לקלאסיקה אינדי הייתה הדרך בה הוא שילב התגנבות ואלימות קיצונית, יחד עם פסקול ויזואליות שתואמות בצורה מושלמת את התחושה של שנות השמונים. המשחק הוא פשוט אך מדויק ומוצק. תרצו לנסות שוב רמות לצורך קבלת ציון מושלם.

קו המוקד מיאמי 2 עשה הרבה מאותו דבר, אך הוא מעולם לא הצליח להיות טוב כמו המקור. אם יש ספק, קבל את המוקד הזול והטוב יותר של מיאמי ותודה לי אחר כך. זהו משחק רטרו שיכול לרוץ על מקינטוש ישן עוד יותר.

היפר אור סחף

חשבתי ש- Hyper Light Drifter הוא עוד RPG אינדי. . גרפיקה רטרו. אותו זקן, אותו ישן. אבל תסתכל מעבר למובן מאליו ותבחין שזה כל כך הרבה יותר מזה.

. יש הרואים בכך שילוב של אגדת זלדה ודיאבלו, ולא יכולתי להסכים יותר. המשחק לא ממציא מחדש את הגלגל; אבל הכל פשוט לוחץ יחד. הקרב מהנה, אפקטים הקוליים הם אינטנסיביים וסגנון האמנות נראה נהדר. . .

אם כבר מדברים על גרפיקה, סגנון הרטרו כאן נראה נהדר והופך את זה למשחק קל משקל. המשמעות היא שאתה יכול לשחק היפר אור סחף ב- MacBook שלך ללא בעיה.

אל ההפרה

מהמפתחים שהביאו לנו FTL: מהיר יותר מאור מגיע עוד משחק אסטרטגיה מעולה מבוסס תפנית.

אל תוך ההפרה תצטרך להגן על העולם מפני מפלצות אדירות אשר אמורים להשמיד את הערים המעטות שנותרות שעדיין עומדות. למרבה המזל, יהיו לך כמה מכונות ענקיות שעומדות לרשותך להיפטר מהם. או לפחות לנסות.

אל ההפרה הוא משחק פשוט להיכנס אליו, ובכל זאת המשימות יכולות להיות קוביות במהירות. לעתים קרובות תצטרך לעשות בחירות קשות וגם לאובדן מכונה או עיר. .

תוכנית חלל קרבל

תוכנית החלל של קרבל הייתה כל כך טובה, זו הייתה הצלחה אדירה אפילו בבטא – הישג רק כמו Minecraft יכול להיות גאה בכך.

ב- KSP אתה משתלט על תוכנית חלל שלמה. אתה צריך לבנות חלליות ולהשיק אותן. זה נשמע פשוט, אבל זהו סימולטור פיזיקה הארדקור בו תיכשל. הרבה. רקטה אחת כבדה מדי, אחרת לא מחזיקה מספיק דלק וכו ‘. המשחק הזה קשה, אבל היופי הוא שהוא גם כיף ומתגמל. וגם הדמויות החמודות וחוש ההומור בהחלט עוזרות גם כן. בשורה התחתונה: אתה לא צריך להיות בסימולציה של טיסת טילים כדי ליהנות מהמשחק הזה.

תוכנית שטח קרבל היא מורכבת, מהנה ומתגמלת ביותר. .

League of Legend. ! אם אתם מחפשים משחקים טובים עבור Mac, אל תסתכל עוד יותר.

בליגת האגדות, שחקנים מהווים שתי קבוצות שמתחרות זו בזו. אתה משתלט על “אלוף” יחיד שאתה יכול לשפר כשאתה משחק. למשחק יש למעלה מ -120 אלופים לבחירה, לכל אחד מהם יכולות, חולשות וחוזקות ייחודיות. זה הופך את זה למשחק קשה ללמוד ולשלוט. וזו בעיה, כי חחח הוא משחק תחרותי במיוחד. הקהילה שלהם ידועה בהיותה קצת אגרסיבית, אז צפו להתעללות כלשהי אם תתעסקו!

אני לא מופתע שהחיים מוזר זכה בפרס Mac Game של אפל.

המשחק עוקב אחר סיפורו של בכיר בתיכון. למרות שהיא נראית כמו המתבגרת הממוצעת שלך, היא למעשה יכולה להריץ מחדש את הזמן ולהשפיע על העבר, ההווה והעתיד. לאורך כל המשחק היא תשתמש בזה כדי לנסות להציל את חברתה ולברר מה קורה בעיר הולדתה.

זהו משחק שמתמקד בסיפור סיפורים, כך שאם אתם מחפשים רצפי לחימה ופעולה, עברו לאורך; לא תמצא את זה כאן. עם זאת, תוכלו למצוא סיפור נהדר מלא בבחירות ותוצאות.

מלבד היותי אחד ממשחקי ההרפתקאות המעניינים ביותר ששיחקתי לאחרונה, Life Is Mac Strange הוא גם נמל נהדר. המשחק נראה די טוב ובכל זאת הוא יכול לפעול על מכונות נמוכות של שורות.

נְשִׁיָה

באותה צורה כמו צמה, לימבו היא פלטפורמה שהצליחה ליצור משהו ייחודי בנישה צפופה.

בלימבו אתה מנחה ילד דרך מקומות מסוכנים בחיפוש אחר אחותו הנעדרת. הסביבות לא רק נראות קודרות, הן מלאות חידות, מלכודות ומפלצות. למעשה, אנשים מתייחסים למשחק של לימבו כ”משפט ומוות “, מה שאומר שתצטרך למות הרבה לפני שתפתור חידה. וגם מקרי המוות האלה די מחרידים, מה שהופך את החוויה לקצת יותר מתוחה.

מאפיה 3

המשחק השלישי בסדרת המאפיה, Mafia 3 שולח אתכם ל -1968 לוס אנג’לס עבור דרמת פשע גרגרנית יותר.

שחק בתור לינקולן קליי והסתובב להרוג את המאפיוסו האחראי למות משפחתך. העלילה אולי נשמעת גנרית, אבל מאפיה 3 מספקת את סיפורו בצורה נפלאה ומספקת לנו סיפור מרתק. כמו רוב היורים האחרים מבוססי הקמפיין, אתה יכול לבחור את סגנון הלחימה שלך בין הרוגים התגנבות או כוח ברוט מוחלט. המשחק עושה גם בילוי נהדר של תקופת הזמן של שנות ה -60, ומוסיף למצב הרוח של Mafioso.

עם זאת, משחק זה ידוע בבאגים ובתקלות הטכניות שלו, כמו גם שהוא חוזר על עצמו במחצית המאוחרת של המשחק. .

מלבד זאת, Mafia 3 הוא משחק סולידי למאפיין ירידה ולהסתובב במכונית נחמדה.

Metro 2033 Redux

מטרו 2033 הוא יורה בגוף ראשון המתרחש בהריסות רוסיה פוסט-אפוקליפטית.

. במשך זמן רב, Metro 2033 שימשה כמדד לבדיקת כרטיסי הגרפיקה האחרונים – זה נראה כל כך טוב. אז למה לכל הרוחות זה הוחזר מחדש? . זהו רישום אמיתי עם לקים, תאורה משופרת ואפקטים של מזג אוויר, סביבות מורחבות ואפילו תכונות חדשות, כמו התאמה אישית של נשק.

אם פספסת את Metro 2033 בפעם הראשונה, Metro 2033 Redux הוא התירוץ המושלם לנסות את אחד המשחקים הכי למראה שאתה יכול לשחק ב- Mac. עם זאת, היזהר, תזדקק למכונה חזקה.

מיינקראפט

Minecraft לא צריך להזדקק למבוא. .

לבנייני Minecraft אין מגבלות. . Minecraft הוא גם משחק הישרדות. . תצטרך גם למצוא אוכל, כלי נשק מלאכה ולחקור כדי למצוא משאבים שימושיים. הגרפיקה של Minecraft הם רטרו ככל שהיא מקבלת, אבל זה לא מונע ממנו להיראות טוב.

Outlast הוא משחק אימה מגוף ראשון שרבים רואים כמשחק הכי מפחיד שקיים ב- Mac.

כעיתונאית פרילנסרית החוקרת בית חולים פסיכיאטרי שאבד בהרים, אתה מבין במהרה שזה היה רעיון רע. הגיהינום משתחרר, ואתה מוצא את עצמך באמצע גוויות מושחתות, אסירים מבועתים, רופאים מטורפים וחולים מעוותים. וכדי להחמיר את המצב, אתה לא מסוגל לחלוטין להילחם. . כך או כך, המשחק משחק יפה. .

זה גם משחק נהדר למראה, כך שתזדקק לכוח סוס אם אתה רוצה להריץ את גרסת ה- MAC של Outlast בהגדרות הגבוהות ביותר שלה.

משחקי הרפתקאות אינדי הם תריסר אגורה בימינו והיה קשה יותר להתרשם. .

Owlboy הוא משחק הרפתקאות פיקסל-אמנות בו תתמודד עם מכשולים ואויבים בעזרת חברים. כשאתה מתקדם בסיפור, תפתח את הנעילה של Sidekicks, לכל אחד יכולות מיוחדות שיעזרו לך להילחם או לפתור חידות. אתה יכול להחליף את הצדדים שלך בכל עת, לגרום למשחק להרגיש נזיל ומגוון.

חמצן לא כלול

החיים בתוך סלע חלל זר הם קשוחים באופן צפוי. האם יש לך את מה שנדרש כדי לעזור למושבה שלך לשרוד?

חמצן לא כלול הוא סים של קולוניה חלל שמטילה אותך בשליטה בטכנולוגיה חדשה, בהתמודדות עם צורות חיים מוזרות ומשתמשת בכישורים המדעיים שלך כדי לשמור על הבסיס שלך. תצטרך לחפור ולחקור על מנת לחשוף את המשאבים צריכים לשמור על מערכות התמיכה שלך ואזרחים שלך יציבים. והזכרנו את אספקת החמצן? !

שפע של DLC ישמור על מעריצי הניהול.

. וזה השתלם – מעולם לא שיחקת דבר כזה לפני כן.

. אתה צריך לבדוק את מסמכי ההגעה ולהשתמש בכמה כלים כדי להעביר אנשים שעלולים להיות מסוכנים, כמו טרוריסטים, פושעים מבוקשים או מבריחים. אתה יכול גם לחקור אנשים ולבקש טביעות אצבעות או אפילו סריקת גוף מלא. . זה המשחק המושלם אם אתם מחפשים שינוי ממשחקים משולשים-מסורתיים.

זו גם בחירה מצוינת אם יש לך Mac המופעל על ידי נמוך, כמסמכים, אנא של Mac Grain יש דרישות מערכת מינימליות.

. . בעיקרון, עשה הכל בכוח שלך כדי להפוך את הפארק שלך להצלחה אדירה.

נתיב של גלות

.

. אבל אל תמחצם את זה כאל וונאבה דיאבלו שיבוט, כי דרך הגלות מהנה בפני עצמה. עם שיעורים מעניינים שתוכלו להתאים אישית לסגנון מסוים, פריטים המכתיבים באיזה סוג מיומנויות תוכלו להשתמש, ועץ מיומנות כה מסיבי, יש לשנות את שמו ליער מיומנות, POE מאפשר טונות של בניינים ונתיבים לדמויות שלכם. גם הוויזואליות של המשחק הזה נהדרות. זה ממלא.

אם אתה מחפש לשרוט את הגירוד של דיאבלו ועוד, נסה את גלות.

רכבת כוכב לכת

Coaster Planet הוא משחק שמספק בדיוק את מה שהוא מפרסם, משחק ניהול לחובבי רכבת הרים.

כפי שהשם מרמז, רכבת הפלנטה היא משחק סימולציה של פארק שעשועים. בנה את פארק השעשועים שלך, הרוויח כסף ותושך את המבקרים, עד שאתה הופך לדיסנילנד הבא. . הקדישו שעות בעיצוב ובניית המגנום אופוס שלכם של רכבת הרים, תוך הקפדה על אף אחד מהרוכבים שלכם לא מתים מכמויות מוגזמות של כוח G.

על סמך גב קודמותיה, רכבת הפלנטה מציעה מגוון גדול עוד יותר של שליטה על היצירות שלך. שנה את צבע הקיר או הוסף דפוס לרכבת הרים, זה החלום הסודי של כל פרפקציוניסטים.

לרוע המזל, המשחק הזה יתגורר במחשב איטי, במיוחד כשיש המון מבקרים, ולכן מומלץ מחשב בשרני.

אדריכל הכלא

אדריכל הכלא הוא משחק הבניין המספק ביותר ששיחקתי מזה זמן רב. זה מזכיר לי את בית החולים הנושא ואת טייקון גן החיות ומרגיש כמו היורש שמגיע להם.

. במצב ארגז חול, אתה מתחיל עם חלקת אדמה ריקה שתוכל להפוך לכלא היעיל ביותר שאתה יכול ליצור. . אדריכל הכלא מספק חופש רב, ותוכלו לקחת כל כיוון שתעדיפו.

רוצה לבנות כלא ביטחוני מפלצתי או מרכז שיקום נוח? הבחירה בידיים שלך. היה מומלץ: לא לעמוד בציפיות המינימליות של האסירים שלך ותהיה לך מהומה על הידיים שלך.

עם זאת, הגרפיקה מאוד פשטנית, אבל לפחות מקש ישן צריך להיות מסוגל להריץ אותו.

חזרתו של האוברה דין

משחק מסתורין/הרפתקאות זה של המפתח לוקאס האפיפיור הוא אחד ממשחקי ה- MAC הייחודיים יותר שיצאו ממש זמן.

. .

. .

Rimworld

.

. ככל שהמושבה שלך תגדל, תצטרך לטפל בכל כך הרבה דברים בבת אחת, מבניית תשתיות ועד איסוף חומרי גלם.

. כמובן, יש גם סכנה. כדי לשרוד, תצטרך להגן על פיראטים, בעלי חיים, חרקים ענקיים ואפילו מכונות הרג עתיקות.

Rocksmith 2014 מחדש מחדש

.

המשחק הזה דומה לגיבור הגיטרה והלהקת הרוק, שניים מהמשחקים הטובים ביותר מבוססי מוסיקה שם בחוץ. המסך עוקב אחר שיר רוק חם ומראה לך אילו כפתורים ללחוץ על “להנגן” את השיר-למעט רוקסמית ‘לא משתמש בקרים זולים בצורת גיטרה. זה דורש גיטרה אמיתית. כנגן גיטרה של נוב, אני יכול לומר לך שהמשחק הזה באמת יכול ללמד אותך את היסודות. אתה יכול להתחיל בקושי הנמוך ביותר ללמוד איך גיטרה עובדת, או שאתה יכול להגדיר את הקושי ל 100 וללמד למעשה לנגן את השיר האמיתי. Rocksmith 2014 לוקח את חלק ההוראה ברצינות ומציע מעל 85 שיעורים המכסים כיפופים, מבטאים, שקופיות ועוד.

חֲלוּדָה

משחקי הישרדות מקוונים הם אגורה של תריסר בימים. עם זאת, ישנם כמה שעדיין תופסים את העוצמה שהפכה את הז’אנר למפורסם מלכתחילה. חלודה היא הדוגמה המושלמת.

חלודה היא משחק על עשיית כל מה שנדרש כדי לשרוד בעולם פוסט אפוקליפטי. . העולם מלא בבהמה פראית שתתקוף אותך למראה, אבל הסכנה האמיתית הם שחקנים אנושיים אחרים.

אתה יכול להצטרף טכנית עם אחרים כדי להגדיל את סיכויי ההישרדות שלך, אבל בדרך כלל אנשים בסופו של דבר הורגים זה את זה. כל מפגש עם שחקן אחר הוא פרשה מסוכנת ומתוחה, אבל זה חלק מהכיף.

. .

חפירה אביר

.

המשחק הזה משחק הרבה כמו משחקי המריו ברוס הישנים יותר. אתה צריך לעבור על כל רמה עד שתגיע לבוס, ויש מטבעות לתפוס ולרעים שאתה יכול לתקוף עם האת שלך. זה אולי נשמע כמו ריפוי של סופר מריו ברוס, אבל לאנייל נייט יש הרבה פיתולים מודרניים. לדוגמה, כל המטבעות שאתה תופס אינם מיועדים לזכויות התרברבות בלבד. .

להרוג את הצריח

.

. בין אם תבחר בנתיב הבטוח או בדרך המסוכנת, תצטרך לשרוד מספר מפגשים ואירועים שיכולים לפגוע או לפגוע בך.

כלבים ישנים

. אבל אז כלבים ישנים הגיעו סוף סוף לספק חוויה ראויה ומודרנית.

מתרחש בהונג קונג, אתה משחק כשוטר סמוי שמטרתו להוריד את הטריאד. כשאתה מנסה להסתנן לזה, תשתתף בפשעים, ירי, קרבות אגרוף ומרדפי מכוניות. . . אבל זה דבר טוב. .

בנוסף, זו המהדורה המוחלטת שאנחנו מדברים עליהן תכונות משופרות גרפיקה, אודיו ומשחקים. למעשה, זה יכול להיראות טוב במיוחד כאשר כל ההגדרות מתרחשות, אך תוכלו להוריד את ההגדרות כדי ליהנות ממנה על חומרה ממוצעת יותר.

.

Spelunky יש את הכל – זה מייצר רמות אקראיות, זה קשה ביותר, ויש לו חרדה (אם תמות, תצטרך להתחיל הכל) וגרפיקה דו -מימדית חמודה. בספלונקי אתה צריך לאסוף כמה שיותר אוצרות תוך הימנעות מהמלכודות והאויבים שממלאים את המנהרות. המשחק הוא פשוט – אתה יכול להקציף או לקפוץ על אויבים, לאסוף פריטים או להשתמש בפצצות וחבלים כדי לחקור עוד יותר את המערות.

. זה כל כך קל, למעשה, שאתה יכול אפילו לשחק אותו בדפדפן שלך. .

.

. בהחלט יש תחושה שהמפתח רצה לשחק אותו בבטחה, אבל כשהמשחק המקורי כל כך טוב, אתה לא באמת יכול להתלונן. קוטור 2 מרים בערך חמש שנים לאחר האירועים מהמשחק המקורי וכולל מערכת מוסרית מורכבת יותר, מערכת השפעה חדשה, קרב טוב יותר וסיפור נהדר. .

גרסה חדשה זו כוללת תמיכה בסדנת קיטור, הישגים, תמיכה בבקר ותמיכה ברזולוציית מסך רחב. מעולם לא היה זמן טוב יותר לחוות את קוטור 2 מאשר עכשיו.

StarCraft 2: מורשת הריק

Legacy of the Void הוא הפרק השלישי בטרילוגיית Starcraft 2 של Blizzard 2.

. יחידות חדשות ושינויים באיזון הופכים את המורשת של החלל למהיר יותר ואף יותר מאתגר – מושלמים לשחקנים מיומנים.
אבל מורשת הריק מציעה גם מגוון אלמנטים חדשים, במיוחד לשחקנים מזדמנים (תודה לאל). בתור התחלה, זה כולל את 20 המשימות האחרונות של קמפיין סטארפט 2. זה מציג גם מצב שיתופי מהנה המערוך דמויות ומשימות מיוחדות. בין אם אתם מחפשים אתגר או סתם רוצים לעשות כיף, מורשת הריק היא בחירה נהדרת. Blizzard עשתה עבודה מהממת עם גרסת ה- MAC של Starcraft 2.

זה אחד ממשחקי האסטרטגיה הנראים ביותר, אבל זה לא דורש יותר מדי כוח לרוץ.

סובנאוטיקה: מתחת לאפס

. .

המשחק של סובנאוטיקה מורכב בעיקר מחקירה. במשחק זה תוכלו לחקור ותקצרו חומרים לשדרוג הציוד, הבסיס והרכבים שלכם. בדומה למשחקים אחרים מסוג הישרדות, למעט זה מתרחש מתחת למים. חיי המים הזרים במשחק זה מדהימים, עם עיצובים בלתי נשכחים ומוזרים במערכת האקולוגית שלהם. . יש לך אזורים קפואים שתוכל לחקור אותם, והריסות מערות כדי שתוכל לבטל את הנעילה ולגלות את סודותיהם. המשחק גם עושה עבודה נהדרת לגרום לך להרגיש לבד בתחתית הים, נותן תחושה של פגיעות ופחד.

. אבל זה לא אמור לגרוע יותר מדי מהסביבה היפה של המשחק ובוודאי לא מפריע לחווית הישרדות שלך.

.

המשחק הזה קשה, ותצטרך למות הרבה. אתה תמות מאות פעמים, אבל תחושת ההישג היא הרבה יותר גדולה בגלל זה. ילד בשר סופר למעשה מעורר זיכרונות חביבים על זמנים שבהם המשחקים היו קשים. המשחק מציע יותר מ -300 רמות, כולם מלאים במלכודות כמו אוהדים, רקטות, בורות לבה ודברים אחרים שנועדו לרסק אותך. ואתה יכול רק לרוץ ולקפוץ לשרוד. זה אולי נשמע פשטני, אבל לילד בשר סופר יש בקרות הדוקות שיגמולו מיומנות.

גרסת ה- MAC של בשר סופר בוי היא קלת משקל והיא תפעל בצורה חלקה אפילו על מקינטוש ישן יותר.

Superhot

מי ידע? עדיין ניתן ליצור יורה מקורי מגוף ראשון.

ב- Superhot, הזמן נע רק כשאתה זז. . Superhot עוסק לעצור כדי להקדיש זמן להבין את המהלך הבא שלך. לעתים קרובות אתה תהיה מוקף, וזמן ההשהיה יהיה הנשק הטוב ביותר שלך. לאחר שתלמד כיצד להשתמש בו, תוכל להתחמק מכדורים, לכוון לצילומי ראש ודי לבעוט בתחת.

יש כאן הרבה ניסוי וטעייה, אז היכונו למות. עם זאת, ברגע שאתה שולט בתרחיש ותצפה בשידור החוזר, אתה תרגיש כמו ניאו מהמטריצה.

האם הזכרתי כמה אני אוהב את סגנון האמנות של המשחק? האויבים שלך עשויים זכוכית, והצפייה בהם מתפוצצים לא יסולא בפז. בנוסף, היעדר מרקמים מפורטים מעניק למשחק זה דרישות מערכת מתונות וצריך לשחק מצוין ברוב המחשבים המודרניים.

Terraria הוא משחק גלילה צדדי המאפשר לך לבנות, לחפור ולחקור.

העולם של המשחק נוצר באופן אקראי, ושני משחקים לא יהיו זהים. זה הופך את הצד הבדיקה של המשחק לכיף במיוחד. בנוסף, יש המון זחלים, ולכן יצירת מקלט, כלי נשק ולחימה ממלאים תפקיד חשוב. מערכת היצירה עמוקה עד כדי גיחוך ומעניקה לך טונות של אפשרויות ליצירת נשק. . למעשה, רבים רואים בזה Minecraft ב- 2D, אך ברגע שתתחיל לשחק, תבחין בכל הדברים שהופכים את זה למיוחד. יש עוד הרבה זחלים להרוג, טונות של נשק ליצירה ואפילו בוסים.

כמו Minecraft, המשחק משתמש בגרפיקה רטרו שהם חמודים אבל במקרה הוא קל ב- Mac שלך. לא תזדקק למק חזק כדי ליהנות מהמשחק הזה.

סאגת הבאנר 3

סאגה עם נושא ויקינג זה מגיעה משלישייה של Devs לשעבר של Bioware. זה לבד גרם לי לתת לראשונה את הסאגה באנר.

סדרת סאגת הבאנר מציבה אותך בראש ההרכב של קרוואן שעליך להנחות ולהגן עליה. לאורך הדרך, המשחק יזרוק עליך דילמות מוסריות ויפגע בך כשאתה למטה. . . . .

.

בגלל האספקה ​​האינסופית של צינוקים, פריטים, מפלצות ובוסים, המשחק הזה לעולם לא מרגיש ישן. קחו בחשבון שמדובר במשחק מאתגר, במיוחד מכיוון שהוא מכיל חרדה – אם תמותם, תצטרכו להתחיל מאפס. לעתים קרובות זה כואב (ומתסכל), במיוחד כשמצאת רק פריט נדיר מגניב. לידה מחדש היא גרסה מחודשת לקשירה של אייזק שנבנה על מנוע חדש יותר. הוא כולל אמנות, אפקטים, מוזיקה מעודכנים ו”המאות על מאות עיצובים, עיצובים מחדש ושיפור מכוונון מחדש.”

.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

ה- Elder Scrolls Online הוא ה- MMORPG הגדול האחרון שמצטרף למסיבה.

. זה יצר ציפיות גבוהות בלתי אפשריות שגרמו למשחק לסבול בהשקה. אבל זה היה בשנת 2014, כאשר המשחק נדרש לרכישה מקדימה ומנוי חודשי. הרבה השתנה מאז. . המנוי החודשי נעלם, ועכשיו אתה רק צריך לקנות את המשחק פעם אחת. בסופו של יום המשחק הזה דומה ל- World of Warcraft ו- Guild Wars 2. .

זה נראה טוב יותר גם מהתחרות, כך שכדאי שיהיה לך Mac מסוגל להריץ את המשחק הזה.

הסימס 4

אני יודע שאני לא צריך להגיד לך על מה המשחק הזה עוסק. הסימס חוזרים, ומהדורה הרביעית הזו היא סימולציה של החיים המתוחכמת ביותר שתוכלו לשחק.

. אבל המשחק לא נעצר שם. אתה אחראי גם לחיי החברה של הסים שלך, כולל אהבה, חברים ועבודה. ה- Sims 4 לא מנסה להמציא את הגלגל מחדש ושומר על אותם רעיונות ומטרות שהפכו את קודמיו למוצלחים כל כך. בצד הפלוס, מקסיס למד הרבה, ותוספות כדאיות כוללות את היכולת להגיש ריבוי משימות ושיפור יצירת אופי.

גרסת ה- MAC של SIMS 4 עובדת מצוין, אך יש לה דרישות מערכת גבוהות להפליא.

.

המשחק הזה מלא בפאזלים חכמים ומזכיר לי את הפורטל, שהוא גיהנום של מחמאה. יש 120 חידות בסך הכל, וכולם קשים מספיק כדי לגרום לך להרגיש חכם ברגע שאתה מבין אותם. . . למשחק יש גם צד פילוסופי, אבל אתה יכול להתעלם ממנו לחלוטין אם אתה מעדיף. בנוסף, הפאזלים הם שהופכים את זה באמת למשחק טוב.

גרסת ה- MAC של עקרון Talos אינה תובענית במיוחד.

. לא מכיר את העד? ובכן, משחק הפאזל של העולם הפתוח הזה מגיע מג’ונתן מכה, האיש שמאחורי הצמה הקלאסית האינדי עכשיו.

רבים תהיתי, אני עצמי כולל, אם קשת תוכל לעשות זאת שוב ולהעביר אינדי נהדר נוסף. מסתבר שהוא עשה זאת. העד הוא משחק פאזל רב עוצמה עם שפע של תעלומות להתפתח. המשחק כולל עשרות מיקומים לחקירה ומעל 500 חידות. . לעד אין מילוי. .

. המשמעות היא שהמשחק נראה נהדר, אבל כדי להפעיל אותו תזדקק לכוח סוס.

מלחמה מוחלטת: רומא מחדש

. . למרות שזה משחק ישן שהוחזר מחדש, הוא עדיין נראה נהדר ופועל בצורה חלקה.

מלחמה מוחלטת: רומא מאפשרת לך לחוות קרב היסטורי בצורה קולנועית מגניבה. טבלו את עצמכם בקרבות רומאים היסטוריים, תוך פיקוד על כל קרב בזמן אמת. . עם כמות ההתאמה האישית והבקרה שיש לך, כל סצינה תגרום לך להרגיש כמו מנהל קולנועי. כל עוד אתה חובב RTS, צבא, משחקי ניהול ציוויליזציה, מלחמה מוחלטת: רומא צריכה להרגיש נהדר בשבילך.

מבחינת המשחקים לוקח הרבה כדי להתרגל, במיוחד אם אתה חדש בז’אנר הזה. הפקדים ייקחו קצת להתרגל, והפקודות הצבאיות והתצורות שתצטרך ללמוד כשאתה משחק.

. זה לא יפעל היטב ב- Macs מפרט נמוך.

מלחמה מוחלטת: שלוש ממלכות

.

מלחמה מוחלטת: שלוש ממלכות נדבקות עם השילוב המנוסה ואמינה של אסטרטגיה מבוססת תור לקרבות בזמן אמת הבוחנים את גבולות כישורי המנהיגות של השחקנים. .

.

מלחמה מוחלטת: Warhammer 2

מלחמה מוחלטת: Warhammer 2 היא גם החוויה האחרונה והטובה ביותר של המלחמה הקיימת ב- MacOS (ו- Windows-PC לצורך העניין).

. וכמו כל משחק מלחמה מוחלט שהגיע לפניו, קרבות המשחק ענקים, וסופרים מאות יחידות נלחמות בבת אחת. .

בנוסף, Feral Interactive הצליח לקחת אחד את משחקי האסטרטגיה הכי נאה בכל הזמנים ולהעביר גרסת MAC מוצקה שמשחקת ונראית טובה כמו גרסת Windows.

סימולטור קרב מדויק לחלוטין

. Tabs הוא סימולטור ארגז חול בפיזיקה המאפשר לך לשחק את אלוהים בכל הדרכים המטופשות.

מרבית המשחקים בכרטיסיות מורכבים מכם שמפגשים את היחידות שלכם נגד יחידות אויב אחרות. חשוב לציין כי יחידות אלה נעות בין אבירים מימי הביניים לחיילים מודרניים, ואלוהים ומוות עצמו. .

יש מצב קמפיין שמאתגר אותך לפתור את הפאזלים הצבאיים שלהם על ידי חשיבה על הדרך הטובה ביותר להשמיד את האויב עם מה שיש לך. . .

אם אתם נהנים לצפות במלחמה רחבה בקנה מידה גדול, שקלו לשחק כרטיסיות.

Towerfall: עלייה

האם אתה זוכר את הימים הטובים שבהם אתה והחברים שלך ישחקו משחקים בסלון שלך? כן, זה היה מזמן, ועם רוב המשחקים שעברו לרב -משתתפים מקוונים בלבד, Towerfall מרענן.

בטאוארפל, אתה אחד מארבעה קשתים שנלחמים בזה עד שנשאר שחקן אחד. אתה יכול להשתמש רק בחצים ובמוצרי ראש כדי להרוג את היריבים שלך. הנוסחה די פשוטה, אך טאוארפל עמוס בכמה רגעים מרגשים. זה בהחלט מזכיר לי את הכיף שהיה לי עם האחים הראשונים ב- GameCube. .

. .

כמו Bastion, ל- Transistor יש גם מספר שמחזיק אותך בחברה בזמן שאתה משחק. . הטרנזיסטור כולל אלמנטים רבים של RPG, אך גולת הכותרת האמיתית היא הלחימה. קרב יכול להתקיים גם בזמן אמת וגם במצב תכנון בו תוכלו להשהות את הפעולה. ככל שאתה מפלס, אתה מקבל יותר כישורי לחימה, ותצטרך לתכנן את ההתקפות שלך בזהירות.

Undertale הוא משחק משחק תפקידים שלא כמו כל מה ששיחקת אי פעם.

כשאתה עוסק בהרפתקה שלך, אתה יכול להחליט אם עליך להרוג את אויביך או להתיידד בהם. Undertale הוא משחק מסובך לתאר, מכיוון שככל שאתה יודע על זה פחות, כך הוא מעביר עליך את הקסם שלו. די אם נאמר, למשחק הזה יש סיפור שמשתנה כל הזמן כשאתה מחליט אם אתה רוצה להתיידד או להגדיל את ספירת הגוף. . ואל תיתן לגרפיקה הדבילית להערים אותך. יש סיבה לכך שנבחרו.

.

לא פחות מתופעה של תרבות פופ, משחק אווז ללא כותרת מכניס אותך לתפקיד אווז ומציב אותך בעיירה מלאה באנשים בלתי מעורערים רק מנסים להסתדר. .
. האם הזכרנו שיש כפתור Honk ייעודי? כי יש כפתור Honk ייעודי. מגיע ל- Mac בהמשך השנה.

שממה 2: קיצוץ הבמאי

Wasteland 2 הוא RPG פוסט-אפוקליפטי והמשך השממה הקלאסית של פולחן 1988.

זהו משחק משחק תפקידים הארדקור שהוא גם קשה וגם אפל. הוא מציע קרב טקטי וטונות של אלמנטים RPG. תגיע להקים מסיבה של עד שבע תווים. . .

. Wasteland 2 הוא RPG נהדר שלא קל להיכנס אליו, אבל זה לגמרי שווה את זה ברגע שאתה מכור.

לפני למעלה מעשור, X-Plane הרגה לאט לאט את סימולטור הטיסה של מיקרוסופט עם הריאליזם שלה ותשומת הלב לפרטים הקטנים. עם זאת, הצוות שמאחוריו המשיך לעבוד קשה ועכשיו X-Plane 11 מבטיח להיות סימולטור הטיסה המפורט, הריאליסטי והמודרני ביותר שנוצר אי פעם. .

X-Plane 11 הוא הישג די מכיוון שהוא מושך גם חנונים אובססיביים לפרטים והן לחובב הפנאי. עבור טייסי המקצוענים, המשחק כולל כעת מנוע פיזיקה טוב יותר ודינמיקת טיסה משופרת, ומאפשר לך “להרגיש” את המטוס. עבור “Noobs”, אתה יכול להשיג במהירות את הפקדים העיקריים, וכמו בחיים האמיתיים אתה יכול להפוך אוטומטית חלק גדול מהעבודה.

בשני המקרים, תא הטייס התלת-ממדי הריאליסטי, שדות התעופה העמוסים והנופים היפים יאפשרו לכם לספוג את היופי של הטיסה.

X-Plane 11 יכול להיות גם משחק מרשים למראה. הפוך את כל ההגדרות לגובה והמשחק יאכלס את העולם בבניינים וכבישים. הפוך אותם לנמוכים וזה אמור להיות מסוגל לפעול על חומרה צנועה.

.

כצפוי, משחק האסטרטגיה מבוסס התור הזה משחק ונראה הרבה יותר טוב מקודמו. . ב- XCOM 2, בני האדם הפסידו במלחמה נגד החייזרים ונאלצים לפנות לטקטיקות גרילה כדי להילחם. .

עם זאת, מילה אחת של זהירות – המשחק הזה נראה נהדר אך הוא תובעני מאוד. גרסת ה- MAC של XCOM 2 תדרוש MAC רב עוצמה להפעלה, ולפני שתאשימו את Feral Interactive ביציאה גרועה, דע כי גרסת Windows זהה:
נ.ב: אם אין לך מק של מקומ.

הקריטריונים שלנו

. . הנה מה שנהגנו לקבוע אילו משחקים צריכים להיכלל כאן ומדוע.

יָלִיד

תופתעו כמה המשחקים המובילים לרשימות MacOS כוללים משחקי Windows בלבד. . .

אנו יודעים שדעתנו אינה היחידה שחשובה. כדי לשמור על מדריך זה רלוונטי ככל האפשר, שקלנו רק משחקים מוכחים עם ביקורות חיוביות הן מצד הסוקרים והן של גיימרים כאחד.

התמקדות בביצוע MAC

משחקי ה- MAC הטובים ביותר בשנת 2023: 100 המובילים 22

.

.

ברשימה זו תוכלו למצוא רק משחקים שהם שניהם נהדרים ויש להם תמיכה מתאימה של MacOS. אתה יכול לקרוא הכל על האופן בו אנו בודקים את ביצועי MacOS למטה.

.

משחקי מק יכולים לצמוח רק אם גיימרים נוספים נותנים לזה צילום. אולי אתה גיימר מזדמן, או שאולי אתה משוכנע שה- Mac שלך זקן מכדי לשחק במשחקים מודרניים. בכל מקרה, התחל עם כמה משחקים בחינם ותראה איך זה הולך. אני בטוח שלא תתאכזב.

האם אתה חושב שפספסתי משחק MAC טוב מאוד שכבר היה זמין? .

ריק מולינה

. .

שרון ב -18 בספטמבר 2019 בשעה 22:17

. . אין שום דבר שהוא פשוט מרגיע וכיף.
אני לא יכול למצוא שום דבר שפותח לנקבות. נשים ונערות אוהבות לעתים קרובות משחקים שקל יותר לעשות, יש קו סיפור, לא כהים, והן “יוצרים” משהו. על דגים גדולים יש להם כמה משחקים שמאוד טובים לזה, במיוחד ניהול זמן. .
אני ממש נמאס לי ממק/אפל שמתמקד בגברים. אם זה בחור שיוצר משחק, מעורב את החברה או אשתך וקבל משוב על מה שנשים אוהבות. אני נהנה לשחק משחקים כל יום. אבל דגים גדולים כבר לא יכולים להשיג משחקים המיועדים ל- Mac. אני מאוד מתוסכל. כנראה שאצטרך לקנות מכונת Windows משומשת רק בשביל זה, שנראית די טיפשית מכיוון ששילמתי כל כך הרבה עבור ה- MacBook Pro הזה.
.
? אני לא חושב שרוב המפתחים אפילו חושבים על נקבות. הם בדרך כלל חבר’ה ובדרך כלל רוצים לפוצץ משהו. .
אולי אתה יכול להפנות אותי למשהו שנועד לנשים שנמצאות יותר ממחצית האוכלוסייה העולמית.
אני בהחלט מעל הממוצע במודיעין, אבל אני עדיין אוהב משחק שמאתגר אבל לא מפוצץ אותם במשחקי סוג.
יש הרבה מאיתנו שמשחקים במשחקים כדי להירגע, לא להיפגע. יש לי בת בשנות ה -30 לחייה, והיא והחבר הזקן שלה שיחקו לעתים קרובות את המשחקים המכהיים האלה. .
אני, ברור שאני מבוגר אם הבת שלי בת 30. אני מכיר המון נשים שאוהבות אתגר, אבל ששונאות גם את משחקי “האובייקט הנסתר” האלה. מה האתגר שם?
דגים גדולים (כתבתי להם פעמים רבות כדי להביא את המפתחים על הסיפון להכין משחקי MAC יותר) אבל נראה שאפל רוצה לדחוף אנשים (במיוחד גברים) למשחקים שלהם שלא לעתים קרובות טובים. ובכן, אני בטוח שחבר’ה שאוהבים לפוצץ דברים אוהבים אותם, אבל אני ואחרים פשוט רוצים משהו שהם יכולים לשחק, להירגע איתם אבל עדיין מאתגרים, ואין לי קצת משחק של בחור מפוצץ.
אולי תוכל לעשות מאמר על סמך זה: משחקי נשים. אני שונא לחלק את זה למגדרים, אבל יש הבדל.
בכל מקרה, אני יכול לראות מדוע בחרת במה שעשית, אבל אני גם חושב שיש הטיה כלפי גברים. אולי יש לך אישה/אשה/חברה שמשחקת משחקים ומבקשת ממנה לתת משוב וגם לשאול את חברותיה. רוב הנשים שאני מכיר אינן משחקות משחקי מכה-למעלה. בדרך כלל הם רוצים משהו שמאתגר אך לא אינטנסיבי, כמו משחק פצצה.
זה פשוט מתסכל לראות מה אפל מוציאה. ברור שזה מכוון גברים. אנחנו יותר ממחצית האוכלוסייה, ואנחנו משחקים משחקים. . . זכרו, נשים הן אלה שיורדות לעשות הרבה עבור המשפחה ולעיתים קרובות עובדות עבודה במשרה מלאה.
אני שונא להזכיר הבדלים מגדריים מכיוון שאנשים רוצים להיות נכונים פוליטית, אבל לפעמים ככה זה בדיוק. אנחנו לא אותו הדבר.
. פשוט נמאס לי משני המשחקים שהם רוצים שתשלם “עבור מתמשך (וזה פלילי לחלוטין – בעיניי), או 90% על בסיס גברים, ונשים משנות למנהרה צרה של משחקי” חמודים “בלי שום דבר אתגר.
ברור שזה לא אתה פשוט נמאס לי לשמוע על משחקים מוכווני גברים. נשים עושות הרבה. .

. . . .
. והם בדרך כלל עושים את מה שהם אוהבים. אבל יש עוד 50% מהאוכלוסייה שאוהבת לשחק גם משחקים.
אני חושב שהמשחקים שבחרת היו מכוונים יותר לגברים, והם לא נרגעים. .
ברור שזו רק דעתי, אבל אני משחקת הרבה משחקים להרפיה. אחרי יום אינטנסיבי, אני לא רוצה להישאר במצב המתוח הזה כל הלילה.
ובכן, אני מקווה שהמשוב הזה ניתן לרבים מיצרני המשחקים הגבריים. אמנם, רוב הנשים אינן מפתחות, שלדעתי הוא חלק מהנושא.
עבור החבר’ה בחרת בכמה משחקים מגניבים. אני פשוט שונא לקבל את ההודעות האלה מאפל שאומר שאתה לא יכול לשחק את המשחק ב- Mac, או לשדרג, או … (הם לא אומרים את זה, אבל זה שם), קנה משחקים מחנות אפל. . זה כאילו שאנחנו לא קיימים.
יש לי “מפורסם” (לא ייתן את שמו) בעולם המחשבים שמטייל את העולם מלמד מדעני מחשבים דברים חדשים … הוא קיים הרבה זמן. . אני, אני לא מדען מחשבים. . .
אני לא מכיר אותך, אז זה שום דבר עליך. אני פשוט מתוסכל מאוד שאני ממשיך לקבל התראות מאפל על המשחקים שלי שצריך להתעדכן … אבל אין משחקים טובים לנשים! . אז אני נהיה יותר מרגיע אבל עדיין מאתגר משחקים ממקומות אחרים וממשיך לקבל את ההתראות האלה להיזהר שזה לא תואם.
אני מקווה שתשקול את המשוב הזה. . . או שנשים יורדות לפוצץ את דעתן באמצעות משחק מסוג מלחמה, או שאומרים להן ששום דבר לא תואם ל- Mac.
אני שונא חלונות – הם אפילו גרועים יותר. . אני גר בעמק הסיליקון, ואפל יורדת (אבל אני חושב שסטיב רצה שזה ייכשל – אחרי הכל, זה היה התינוק שלו והוא הושלך גם מהחברה שלו). . יכול להיות שאני טועה, אבל אני חושב שזה אפשרי.
. יש גם כמה נשים חכמות. .
. . הלוואי שסטיב ג’ובס חזר … היה לו גישה, אבל הוא גם היה גאון גועש.
אני מסכים שבחרת במשחקים נהדרים לגיימרים גברים. אולי אסור לך למסור שמות של משחקים לנקבות. או אולי רוב החבר’ה פשוט לא חושבים שנשים משחקות משחקים, או שהמשחקים שהם משחקים משעממים מכדי לכתוב עליהם. אבל באמת יש נושא של להיות אישה, לעבוד עבודה אחת או שתיים, להביא ילדים לעולם, לקחת על עצמו את מרבית האחריות של משק הבית ואז לרצות להירגע עם משחק מעניין-לא קל מדי, אבל לא לפוצץ, EM, אוֹ.
.
בכנות,

לי ב- 8 בפברואר 2020 בשעה 7:03

מנואל ב -14 במרץ 2021 בשעה 9:44 בבוקר

. . . הרבה משחקים הם גם ממפתחות נשים. .

. . אני נהנה מסיפורי סיפורים עשירים ומשכנעים, מרתק עולמות לחקור, תעלומות לפתח ופעילויות בהן אוכל לעסוק ולהעביר מעט מראית עין עוברת לפיתוח מיומנות אינטליגנטי. אני בספק אם אני הגבר היחיד שחושב כך, אבל כמובן, אני משחק מאז המשחקים התחילו (כן, אני עתיק) ולעולם לא מטפלים בהן למשחקים שבהם הלחימה הייתה הדרך היחידה קדימה. אני מזהה את הכישורים הגלומים במשחקי FPS מבוססי צוות ושני בני שיחקו משחקים כאלה עם מיומנות מדהימה אבל אני רוצה לחקור ולהתמודד עם הסביבה בחופשיות. משחקי עולם פתוח מציעים זאת. שיחקתי World of Warcraft בימים הראשונים בשרת RP במצב PVE כשהייתה תחושה של הרפתקאות וקהילה שנעלמה מאז ברובם. די נהנתי משכחה מביתסדה שהייתה בעלת התפתחות אופי מוסרי (יחשבו יישור D&D) ומיומנויות כמו אלכימיה, שילוב חומרים וצמחים ליצירת שיקויים et alia. למרבה הצער, זה והמעקב Skyrim מעולם לא הועברו ל- Mac. פלטפורמת ה- MAC קודמת לפלטפורמת המחשב וכעת נראה כאילו ההישרדות שלה אינה מאוימת (עד משמרת הפרדיגמה הגדולה הבאה). ! תשובה

. .

אלינה ב -4 באוקטובר 2021 בשעה 11:00 בבוקר

וואו מאמר כל כך נהדר, אני אוהב את זה יותר מדי. . אם אתה רוצה לנקות אותך Mac השתמש ב- Mac Nemantarter הטוב ביותר ולמחוק את כל הקבצים והתיקיות הלא רצויות.