15 משחקי MMORPG הטובים ביותר 2015, הטובים ביותר MMORPG 2015 – משחקי MMO המובילים

0

הטוב ביותר MMORPG 2015

מפתח:

15 משחקי MMORPG הטובים ביותר

משחקי תפקידים מקוונים מרובי משתתפים מקוונים.ק.MMORPGs הפכו ללהיט ענק בשנים האחרונות. כל גיימר רוצה לשחק RPG מקוון בו הם יכולים להילחם בשחקנים אחרים וליצור דמויות משלהם בהתאמה אישית מלאה. .

.

.

דוטה 2

DOTA 2 הוא אחד המשחקים המקוונים המולטי -משתתפים הפופולריים ביותר. המשחק הזה הוא המשחק הכי משחק ב- Steam; פלטפורמת משלוח המשחק שפותחה על ידי Valve. DOTA 2 הוא סרט המשך ישיר ל- DOTA (הגנה על הקדמונים) שפותח עבור משחק World of Warcraft III. המוד מהר מאוד זכה לתשומת לב רבה ושבחים שהובילו סוף סוף לשסתום לשכור את המפתחים שמאחורי המוד ויצרו את DOTA 2. DOTA 2 הוא משחק תחרותי ביותר שמשחק מיליוני אנשים ברחבי העולם. אתה שולט בגיבור במשחק עם יכולות שונות ומטרתך היא להשמיד את העתיק של הצוות היריב תוך שמירה על עתיק שלך. קבוצות של 5 שחקנים נלחמים בשדה קרב יפהפה מלא בג’ונגלים שופעים. .

מפתח: חברת Valve Corporation

זמינות: חופשי לשחק עם רכישות במשחק

2.

ליגת האגדות

ליגת האגדות התחילה כעתק ישיר של DOTA אך תוך פרק זמן קצר הוא גדל והפך למשחק ה- MMO הכי משחק בעולם. עם כמעט 70 מיליון אנשים שמשחקים אותו בחודש, LOL הפך ללהיט שובר קופות בעולם של משחקים בחינם. המשחק דומה מאוד ל- DOTA ו- DOTA 2. . שתי קבוצות של 5 שחקנים מדוכסים את זה במפה עם שלושה נתיבים, שם יש להגן על כל נתיב נגד מיני אויב ואלופים. . חחח מציע גם רכישות במשחק בהן אתה יכול לקנות אלופות או פריטים שונים כדי להגביר את המשחק שלך. .

מפתח: משחקי מהומות

. גיבורי הסופה

גיבורי הסופה

גיבורי הסערה א.ק.A Hots הוא משחק ארנה מקוון מרובה משתתפים מאסיביים שפותח על ידי Blizzard; המפתחים העומדים מאחורי World of Warcraft. . . גיבורים אלה מגיעים מ- World of Warcraft (Illidan, Malfurion, וכו ‘), דיאבלו (דיאבלו, סוניה וכו’), וסטארקראפט II (Raynor, Tychus וכו ‘). אתה יכול לבחור כל גיבור שזמין בסיבוב החינמי השבועי או שאתה באמת יכול לקנות גיבור לבחירתך עם כסף או זהב במשחק. אתה יכול לאסוף זהב על ידי משחק במשחק והשלמת משימות יומיות. התפקיד שלך הוא לשמור. . .

מפתח: בידור של Blizzard

זמינות: חופשי לשחק עם רכישות במשחק

4.

לְהַכּוֹת

SMITE הוא די חדש בסצנת המשחקים המקוונים המרובי משתתפים, עם זאת, היא עדיין הצליחה לאסוף כמות מכובדת של שבחים ותשומת לב בפרק זמן קצר זה. המשחק דומה למדי למשחק אחר בז’אנר אך SMITE מספקת הרבה מצבי משחק שונים השומרים על השחקנים כורדים ומעניקים למשחק רב -תכליתי יותר. במקום להשתמש בגיבורים או אלופים חדשים, Smite מאפשר לשחקנים לבחור מבין אלים וגיבורים מיתיים לשחק כגיבורים שלהם. ישנם אלים שונים ואלוהים אחרים מתרבויות שונות. המשחק כולל גם נקודת מבט של אדם שלישי במקום התצוגה העליונה שנמצאה במשחקים דומים.

מפתח: אולפני היי-ריז

זמינות: חופשי לשחק עם רכישות במשחק

5. World of Warcraft

World of Warcraft

World of Warcraft הוא ה- MMORPG האמיתי שפותח על ידי Blizzard והוא קיבל את הביקורות החיוביות הגבוהות ביותר עבור המשחק הייחודי שלה והסביבה המדהימה שלה. המשחק מאפשר לך לבחור את הגיבור שלך, לבחור שיעור ולהתאים אישית את הגיבור שלך בדרכים שונות. אתה צריך להשלים משימות כדי לקדם את הרמה שלך. אתה יכול להשלים את הקווסטים בלבד או שתוכל להצטרף לקבוצה ולעשות ריצת חיפוש מרובה משתתפים. אתה יכול גם להילחם בשחקנים אחרים במשחק. המשחק מציע דגם מבוסס מנוי כך שתצטרך לקנות כרטיסים בתשלום מראש או לשלם עם כרטיס האשראי שלך כדי להמשיך לשחק במשחק לאחר תקופה מסוימת. משחק עד לרמה 20 הוא בחינם ואחרי זה אתה צריך לקנות מנוי.

מפתח: בידור של Blizzard

זמינות: חופשי לשחק עד לרמה 20, זקוק למנוי לאחר מכן.

. SkyForge

SkyForge

SkyForge הוא התוספת האחרונה לעולם MMORPG שהפך במהרה ללהיט. משחק משחק זה בחינם מציע את המשחק והסיפור הייחודי ביותר. אתה מתחיל כאלמותי במשחק ותוכל לבחור כל שיעור שאתה רוצה. אתה יכול גם לשנות את הכיתה שלך בכל עת שתרצה בלחיצה יחידה שלא כמו MMOs אחרים שבהם אתה נעול לשיעור יחיד שתבחר בהתחלה. המטרה שלך היא להשיג יוקרה על ידי השלמת משימות ובסופו של דבר להפוך את הגיבור שלך מאלמותי לאל אלוהי המעניק לו כוחות חזקים מאוד. המשחק עדיין בשלב בטא אבל אתה יכול לשחק אותו בחינם ללא מנויים בכלל.

מפתח: צוות Allods

זמינות: חופשי לשחק

7. Neverwinter

Neverwinter

Neverwinter הוא גם משחק MMORPG חדש שזמין רק בפלטפורמות Windows ו- Xbox One. המשחק מבוסס על מערך הכללים של Dungeons & Dragons. אתה יכול לבחור דמות משיעורים ומירוצים שונים ולהקצות לה נקודות פעולה על מנת להגביר את כישוריו וסטטיסטיקותיו. ככל שתשלמו יותר משימות, כך הדמות שלך גדלה ומתחזקת יותר. אתה יכול ליצור קבוצות עם שחקנים אחרים במשחק ולשלם משימות יחד כדי להקל על כל אחד מכם.

מפתח: אולפנים קריפטיים

זמינות: חופשי לשחק עם רכישות במשחק

8. ארכיג ‘

ארכיג '

ArcheAge הוא טוויסט ייחודי לחלוטין בעולם של משחקי תפקידים של MMO. המשחק הזה מעניק לשחקן הרבה יותר תוכן שמאפשר אותם לחיבור זמן רב מאוד. ב- Archeage תוכלו ליצור דברים שונים מאוכל וכלה בנשק, תוכלו בכלל ליצור אותם. אתה יכול לפלס ולקבל יוקרה כדי לקבל כישורי יצירה עוד יותר. אתה יכול לבנות אוניות ולדוכס את זה עם שחקנים אחרים בלחימה ימית. אתה יכול לבנות נשק מצור כדי להשמיד מבצרי אויב, בתים וכו ‘. אתה יכול לעשות כמעט כל דבר שתעשה בעולם האמיתי. יש מאות אפשרויות ורק אתה יכול לקבל את ההחלטה במשחק המרגש הזה.

מפתח: משחקי XL

זמינות: חופשי לשחק

9. נתיב של גלות

נתיב של גלות

נתיב הגלות הוא בהשראת כבד מזכיינית דיאבלו של בליזארד. במשחק הזה אתה יוצא להרפתקה חיצונית הבוחנת אזורים גדולים כולל מבוכים ומערות. אתה נלחם במפלצות ורעות אחרות שנמצאות באזורים כאלה ומשיג ניסיון להשלמת משימות. אתה יכול לשחק עם אחרים אבל המוקד העיקרי של המשחק הוא לספק לכל שחקן מפה גדולה ומבודדת לחקור, אתה יכול לעשות זאת גם עם המסיבה שלך. המשחק באמת חופשי לשחק ואינך צריך לבזבז כסף כדי להשיג יתרון.

מפתח: משחקי ציוד טוחנים

זמינות:

10. Everquest

Everquest

Everquest הוא אחד ה- MMORPG הישנים ביותר שעדיין מתחזקים היום. המשחק גם לווה את מכניקת המשחקים שלו מ- Dungeons & Dragon. אתה יוצא להרפתקאות ומשימות שלמות כדי להשיג נקודות זהב ומיומנות. פילוס הדמות שלך מכניס יותר מיומנויות לדמות שלך מה שהופך אותה לחזקה עוד יותר. אתה יכול להתחבר עם שחקנים אחרים, להצטרף לגילדה שלהם ולהתחיל להילחם במפלצות יחד. המשחק מציע קהילה גדולה של אוהבי משחק תפקידים אך מאז עליית Warcraft, Everquest ראתה ירידה עצומה בפופולריות שלו.

מפתח: חברת משחק שחר

זמינות: חופשי לשחק

11. Warframe

Warframe

היה לנו מספיק מה- MMORPGs הנושאים מימי הביניים ועכשיו הגיע הזמן להביט במשהו חדש ועתידני כמו נינג’ות במכנה-ארמרקט. ב- Warframe אתה חלק ממירוץ נינג’ה שהתעורר בעתיד והתפקיד שלך הוא להפוך למתנקשים המתגנבים ביותר כמו אבותיך. Warframe הוא יורה בגוף שלישי בו אתה מתחבר עם שחקנים אחרים ומשימות שלמות כדי לפלס את הגיבורים שלך. אתה יכול גם לקנות נשק נוסף וכאלה עם מטבע משחק או באמצעות שימוש במזומן אמיתי כדי לקנות פלטינה שניתן להשתמש בהם לרכישה גם בתוכן המשחק.

מפתח: קיצוניות דיגיטלית

תְאִימוּת: Windows, Xbox One, PlayStation 4

זמינות: חופשי לשחק עם רכישות במשחק.

12. ממלכת אורה

ממלכת אורה

Aura Kingdom הוא MMORPG מעוצב אנימה שהתקבל היטב בשווקים האסיאתיים כמו טייוואן, סין, יפן וכו ‘. אתה מתחיל את הסיפור שלך בכפר בו תושבי הכפר מבקשים ממך את עזרתך, אתה משלים את הקווסטים האלה להתקדם במשחק ולצבור ניסיון. המשחק קצת חוזר על עצמו והאתגרים הם קצת בצד הקל מה שהופך את המשחק הכולל למשעמם לטווח הרחוק. הגרפיקה עדיין די מוצקה וקו העלילה מעניק למשחק רמה חדשה לגמרי.

מפתח: X-Legend

זמינות: חופשי לשחק

13. טרה עולה

טרה-עלייה

התחום הגולה של ארבוראה א.ק.TERA הוא MMORPG פופולרי עם נושא פנטזיה תלת מימד. המשחק כולל מירוצים שונים עם כישורים מיוחדים שהופכים את כל המירוץ לייחודי בדרך שלהם. אתה מתאים אישית את הדמות שלך ומתחיל את המסע שלך בעולם החדש והיפה הזה שניתן בגרפיקה תלת מימדית מדהימה. מערכת הלחימה די מוצקה עם פקדים ידניים שבהם אתה צריך לתקוף ולהתחמק בעצמך. המשחק מציע תצוגה של אדם שלישי והמשחק סוף סוף נפרד מדגם המנוי. עכשיו זה משחק חופשי לשחק.

סטודיו Bluehole

חופשי לשחק

14. עידן קונאן: לא מרושם

גיל קונאן

עידן קונאן: Unchained הוא MMORPG פופולרי המבוסס על הרומן המפורסם של קונאן שנכתב על ידי רוברט אי. האוורד. המשחק מתרחש בעולם המיתולוגי של הממלכה Hyborian שם אתה יוצא להרפתקה או עם הקבוצה שלך. שחקן יכול לבחור מבין 4 מירוצים שונים עבור הדמויות שלהם וכל גזע מגיע עם יכולות ומיומנויות ייחודיות המסייעות לדמות במסע שלה. מערכת הלחימה המשמשת במשחק מעניקה תחושה אמיתית למדי בה אתה יכול לשרשר שילובים שונים כדי לגרום נזק נוסף. המשחק כולל גרפיקה יפהפייה וסיפור מסקרן.

מפתח: Funcom

זמינות: חינם למודל לשחק ומנוי.

15. גיבורי מארוול 2015

גיבורי מארוול 2015

כל המשחקים האלה עם קסמים, לחשים, חרבות וכישוף הופכים די משעממים, די מהר. מה שלא נהיה משעמם זה גיבורי הקומיקס האהובים עליכם שמורידים את זה בזירת הקרב. אתה יכול לבחור את הדמות שלך ממאה גיבורי מארוול ונבלים שונים במשחק המרגש הזה. ליצור צוות עם חבריך ולהתכונן להשמיד את הכוחות הרשעים של ד”ר. אבדון ונבלים אחרים בלחימה ארוזת פעולה. גיבורי מארוול 2015 מאפשרת לך להיות גיבור העל המועדף עליך ולחסוך את היום בכישוריך.

מפתח: בידור Gazillion

זמינות: חופשי לשחק עם רכישות במשחק.

כל אלה חופשיים לשחק במשחקי תפקידים של MMO שתוכלו ליהנות מהם כרגע במחשב האישי או חלקם אפילו בקונסולות שלכם. אם יש לך משחקים אחרים שתרצה לראות ברשימה, אל תהסס ליידע אותנו על ידי הערות למטה.

מאמרים מומלצים

8 אמולי GBA הטובים ביותר לאנדרואיד

6 אמולי GBA הטובים ביותר למחשב האישי

שחק משחקים עם Chatgpt

8 המשחקים הטובים ביותר שתוכלו לשחק עם chatgpt

15 משחקי ארגז החול הטובים ביותר כמו Minecraft שעליך לשחק

15 משחקי ארגז החול הטובים ביותר כמו Minecraft שעליך לשחק

Quest 2

15 המשחקים הטובים ביותר של Oculus Quest

סוני מוותרת על הנחה של 80% על המשחקים בחנות הפלייסטיישן שלה; בדוק אותם עכשיו!

סוני נותנת הנחות כבדות בשדה הקרב 2042, פיפ”א 22 ומשחקים אחרים; בדוק עכשיו!

המשחקים הלא מקוונים הטובים ביותר לאייפד הוצגו

30 המשחקים הכי לא מקוונים עבור iPad (חינם ומשולמים)

תגובה 1

DOTA 2 (הגנת הקדמונים) אינו משחק MMORPG … המשחק הזה: MOBA (זירת קרב מקוונת מרובה משתתפים) ..

הטוב ביותר MMORPG 2015

ברוך הבא לרשימת MMORPG 2015 הטובה ביותר, המשאב הפופולרי, הממצה והקל לשימוש ש- MMO Gamers חיפשו. כאן תוכלו למצוא טונות של משחקי MMORPG מקוונים נהדרים שנרשמו לפי קטגוריה, כך שלא תצטרכו להקדיש זמן רב בקריאת חדשות לא רלוונטיות ומלואיות רק כדי למצוא את ה- MMO האחד או שניים שאתם רוצים לשחק.

אנו מעריכים את זמננו ואת שלך אז הנה רשימה סופר מהירה שתוכלו לקרוא תוך דקה או פחות כדי לעזור לכם למצוא MMORPG טוב לשחק.

רשימת MMORPG 2015 הטובה ביותר: אינדקס מהיר

עכשיו כששנת 2015 כאן הפוסט הזה מתעדכן מדי חודש עם ה- MMOs החדשים של 2015 והמשחקים הקרובים. קטגוריה ראשונה זו מיועדת ל- MMORPGs קיימים וניתנים לשחק שתוכלו לבדוק בקלות מכיוון שכולם חופשיים לשחק בהם.

SkyForge פתוח בטא

SkyForge

סוף סוף זה בחוץ! 2015 מתחילה נהדרת עם שחרורו של בטא הפתוח Skyforge הפתוח ב -16 ביולי הקרוב. SkyForge הוא אחד ממשחקי ה- MMORPG הצפויים ביותר של השנה וזה ניסיון חובה למי שמחפש משחק AAA באיכות גבוהה, תקציב גדול.

המשחק הזה הוא אחד הטובים ביותר בטא בטא MMORPGs מסביב בגלל הגרפיקה המדהימה שלו, קרב פעולה מהנה, אפשרויות התאמה אישית של תווים נרחבים, הגדרת פנטזיה עתידנית מעניינת ומערכת כיתה פתוחה המאפשרת לשחקנים לשנות כיתה בכל פעם שהם רוצים לעשות זאת. בנוסף, המשחק באמת מסיבי, כאשר כל השחקנים משחקים יחד בעולם אחד.

Magerealm: עליית הכאוס

Magerealm 2015

הגרפיקה של משחק בטא פתוח חדש זה טוב להפליא עבור MMORPG מבוסס דפדפן ואיכות הייצור מדהימה. עם עיצובים מעולים/NPC, סביבות דינאמיות מפורטות באהבה, ממשק משתמש אינטואיטיבי ולחימה מצטיינת, Magerealm: Rise of Chaos הוא הבחירה העליונה שלנו לדפדפן הטוב ביותר MMORPG של 2015.

ישנן המון סיבות לשחק Magerealm:

  • אין להוריד לקוח, שחק בדפדפן שלך תוך פחות מ -5 דקות
  • RPG עם סיפור נהדר
  • חופשי לשחק
  • גרפיקה מעולה
  • הגדרה וסביבות יפות
  • עדכונים רגילים ואיכותיים
  • זה די כיף לשחק!

Warframe

Warframe

משחק MMO מהיר בקצב מהיר, ניתן לתאר את Waframe כמשחק נינג’ה של Parkour Alien עם חליפות שלד אקסו. זה לא שוחרר עדכוני תוכן ענקיים ועדכוני תוכן ענקיים כל חודש כך ששחקנים לעולם לא משתעממים. המשחקים מורכבים בעיקר ממשימות משותפות עם יעדים שונים כמו הישרדות, רצח, הגנה, לכידה, הצלה וכו ‘. זה יותר ממוקד ב- PVE ולא ב- PVP. מה שהופך את המשחק הזה לטוב ביותר הוא שהשחקנים צוננים וסבלניים אפילו עם חידושים. שחק את המשחק הזה אם אתה רוצה משחק שיתופי פעולה עם קהילה ידידותית.

Best Buy כדי לשחק משחקי MMORPG 2015

קנה לשחק כאן פירושו משחק שאתה צריך לקנות אבל אין צורך במנוי. אז אתה משלם רק פעם אחת אז זה שלך לשחק כמה שאתה רוצה.

מלחמות הגילדה 2

מלחמות גילדות 2

מלחמת הגילדה 2 היא הבחירה המובילה עבור רוב השחקנים שמחפשים את Best Buy כדי לשחק ב- MMORPG של 2015. ערכי הייצור שלה הם דרך הגג ולתשלום חד פעמי תוכלו ליהנות מגרפיקה ומשחקים באיכות הגבוהה ביותר. GW2 הוא די לא שגרתי מכיוון שהוא מעריך חקר, סיפור עלילה אישי ואירועים דינמיים על פני השחיקה הרגילה שאתה מוצא ב- MMOs אחרים.

מלחמות גילדה 2 תכונות:

  • אירועים דינמיים – כשאתה חוקר את עולמם של מלחמות הגילדה 2, תיתקל באירועים דינמיים המשתנים כשאתה ושחקנים אחרים מתקשרים איתם. ב- MMORPGs אחרים אתה צריך לעבור מ- NPC ל- NPC להביא 10 זנבות חולדה כל יום. . עזרו לתושבי הכפר והגראזים ייעלמו – אבל האוגרים עשויים לחזור עם כלי נשק מצור או חור במערות הסמוכות. לפעולות יש השלכות.
  • סיפור אישי – לכל שחקן יש סיפור ייחודי שהוא שלו או שלה. זה מתפתח על סמך פעולת השחקן.
  • צינוקים – צינוקים ענקיים ומופנים לקבוצות שחקנים. במצב סיפור בו אתה מתקשר עם גיבורים אגדיים ומקדם את העלילה של GW2. מצב חיפוש מאפשר לשחקנים לבחור משלוש בחירות אסטרטגיות. כל אפשרות מייצרת גרסה שונה של הצינוק עם אתגרים, אזורים, יצורים ואירועים דינמיים חדשים. כיף גדול!

חשוב מאוד – אל תקנו את משחק הליבה aka Wild Wars 2 (המהדורה המקורית) מכיוון שכאשר אתם קונים את לב ההרחבה החדש ביותר של קוצים, משחק הליבה כבר כלול. יש גם ניסיון חינם. חשבונות בחינם מגיעים עם כמה מגבלות שיוסרו כשאתה קונה את ההרחבה החדשה ביותר.

התשלום הטוב ביותר לשחק משחקי MMORPG 2015

שלם כדי לשחק MMORPG

Final Fantasy XIV: תחום נולד מחדש

MMORPG רב מכר בשנת 2014, Final Fantasy XIV: תחום שנולד מחדש לא מראה שום סימן להאטה ובוודאי ימשיך להיות אחד השכר הפופולרי ביותר לשחק MMORPGs של 2015. נגני FFXIV נהנים ממגוון הרחב של אפשרויות ההתאמה האישית שלה, גרפיקה יפה, סיפור אפי, עשירים, צינוקים מהנים, אירועים פעילים, מערכת יצירה המייצרת פריטים שימושיים, מוזיקה מקסימה (שסדרת FF ידועה במיוחד), כמו גם אלמנטים סופיים ממורים רגילים כמו צ’וקובוס.

משחק זה זמין למחשב האישי, PlayStation 3 ו- PlayStation 4.

כוכב פרוע

Wildstar יוצא דופן ב- MMORPG בגלל האיכות המצוירת והומוריסטית שלו. באופן כללי, MMOs המצחיקים ביותר הם משחקי דפדפנים אבל Wildstar באמת לוקח את העוגה כתקציב גדול ומוצלח, Zany MMORPG מצליח. זה משחק נהדר לאנשים שאוהבים לשחק כדי להקל על לחץ מכיוון שהוא בטוח ישעשע בדיאלוג השנון שלו, דמויות משעשעות וסיפור משעשע.

במשחק יש טונות של תכונות ששחקנים יכולים ליהנות מהם כמו משימות, משימות קבוצתיות, מבוכים, הרפתקאות, פשיטות, PVP, עיצוב מקצועות, הרכבים, מכירות פומביות וכדומה. בתים בבעלות שחקנים ניתנים להתאמה אישית מלאה לא רק עם ריהוט אלא גם עם היכולת לבנות כל מיני דברים חריגים בתוכו כמו צינוק, תחנת יצירה, פאזל קפיצה, תחנת באף וכו ‘.

מגילות הבכור באינטרנט

בתאריך ההשקה, Scrolls Elder Online קיבלו ביקורות מעורבות למרות שהוכיח שהוא פופולרי מאוד, עם למעלה מחמישה מיליון אנשים שמשחקים בטא הפתוח. בשבועות שחלפו מאז השקת המפתחים, Zenimax המשיכה לשפר את המשחק ולהוסיף תוכן כך שתלונות רבות שהושמעו במהלך תאריך השחרור אינן תקפות כעת. בשל כך, אנו צופים כי TESO יהיה אחד ממשחקי MMORPG המנויים הטובים ביותר בשנת 2015.

הנקודות החזקות של TESO כוללות את הגרפיקה המהממת שלה, הדגש על חקר שחקנים ומערכת לחימה בפעולה בה על השחקן להעביר באופן פעיל, לחסום, להתחמק, ​​לצוות, לרפא וכו ‘. אין גם דמויות חותכות עוגיות, שחקנים חופשיים לפתח מיומנויות כלי נשק, גזע, מעמד, יצירה וגילדה כראות עיניהם.

TESO זמין כרגע במחשב האישי וב- Mac. גרסאות הפלייסטיישן 4 ו- Xbox One יהיו זמינות בסוף 2014/תחילת 2015.

MMORPGS 2015 מבוסס הדפדפן הטוב ביותר

להלן רשימה של MMOs המושלמים למי שרוצה MMORPG קל משקל שהם יכולים לשחק במחשבים ישנים או מחשבים ניידים ללא צורך בהורדה של לקוח.

Drakensang Online

הגרפיקה הטובה ביותר בשילוב עם עולם ענק הופכים את דרקנסאנג לרשת לאחד ה- MMOs הדפדפניים המובילים של 2014. המשחק מהנה מאוד, במיוחד מערכת הלחימה המהירה והטקטית. האם נותן לשחקן את חווית ה- MMORPG המלאה עם שיעורים, משימות שונות, צינוקים, מיומנויות, יצירה ועוד.

Felspire

MMORPG חדש מאוד מהנה עם בוסים עולמיים של סולו וצינוקים קבוצתיים, זירת PVP, אתגרי עילית, צינוק מתוזמן המעניק תגמולים טובים יותר ככל שתשלים אותו מהר יותר, קרבות גילדה-וילד, חיות מחמד, הרכבים ולחימה מהירה בקצב מהיר. כישורי הלחימה של PVE מתמקדים בעיקר בכמסה של המון מפלצות, ואנחנו מתכוונים לטון! אם אתה הורג 100 אספסוף ברציפות, למשל, אתה מקבל בונוס 20% EXP על פס הרוג גבוה.

תיהנו ממשחקי MMORPG קלאסיים עם Felspire, פנטזיה בחינם MMORPG שהושקה באוגוסט האחרון 7,2015.

מסלול חשוך

במבט ראשון Darkorbit נראה רגיל מאוד אבל למען האמת זה כיף להפליא. שחקנים מקבלים על עצמם את התפקיד של טייס חלל ולמשחק יש אווירת SCIFI נהדרת. זה כיף ללא הפסקה מהרגע שאתה יוצר חשבון ובוחר חללית למועד שאתה לוקח חלק בקרב הראשון שלך. האזורים הראשונים למתחילים בטוחים אך שאר החלל הוא שדה קרב חופשי לכל PVP.

כמה טוב זה? לדברי המפתחים, ישנם 80 מיליון שחקנים פעילים שנכנסים כל יום. המשחק הזה פופולרי מאסיבי.

MMORPGS הקרוב 2015

תאריך השחרור אושר לשנת 2015

קמלוט לא נרתע

קמלוט לא נרתע
אתר רשמי: http: // camelotunded.com/en/

אחד ממשחקי ה- MMO הצפויים ביותר של 2015, Camelot Unchained הוא בית הספר העתיק של vs-vs-realm (RVR) MMORPG על ידי City State Entertainment. ה- Kickstarter שלהם גייס מעל 2 דולר.2 מיליון עם תאריך אספקה ​​מוערך של 2015 לשלב בדיקת בטא.

מה שמדהים במשחק הזה הוא שתי מילים: בית ספר ישן. המפתחים הבטיחו “משחק כאוטי עם הפתעות אפיות בכל סיבוב.”המשחק נבנה סביב שלושה אלמנטים עיקריים: RVR, יצירה ודיור.

זה יהיה MMORPG מבוסס מנוי גרידא.

WARHAMMER MMORPG

Warhammer 40,000: מסע צלב נצחי
אתר רשמי: http: // www.Eternalcrusade.com/

אמורה לצאת בסוף 2015, Warhammer 40,000: מסע צלב נצחי על ידי התנהגות אינטראקטיבית תהיה ניתנת לשחק במחשב האישי, PS4 ו- Xbox One. זהו סוג יורה של פעולה עולמית פתוחה של MMO עם נוף לאדם שלישי (מעבר לכתף). הוא יכלול ארבעה מירוצים: אורקס, נחתים בחלל, נחתים בחלל כאוס ואלדר. נראה שזה יהיה די כיף לאנשים שנהנים משחקי PVP ממוקדים ב- PVP.

נראה שזה יהיה “Freemium” (שילוב של סוג של פרימיום וחינם) סוג של משחק. שחקנים שקונים את התיבה או ההורדה הדיגיטלית יקבלו גישה מלאה לכל המשחק. מי שרוצה לנסות את זה קודם יוכל לשחק חשבון בחינם מוגבל.

SC

משחק סימולציה של חלל מבטיח מאוד הכולל גם משחק שחקנים יחיד וגם יקום מתמשך, Star Citizen מאת Roberts Space Industries הוא מסחר בחלל/קרב יוצא דופן MMO. בחלק ה- MMO של אזרח סטאר לא יהיו שיעורים, כלכלה דינאמית המנוהלת על ידי שחקנים, אוניות הניתנות להתאמה אישית, פיזיקה ריאליסטית וקרבות PVP מרגשים (ספינות לעומת קרבות קרקע).

לאזרח סטאר יהיה “השקה מתגלגלת” בו ישוחררו המודולים לאחר השני. על פי לוח הזמנים לשחרור הרשמי שלהם, המודולים ישוחררו משנת 2014 ואילך ובדף זה נאמר כי המפתחים שואפים “להשיק את היקום המתמשך מתישהו בשנת 2015.”חשוב לציין שתאריך ההשקה הרשמי של אזרח הכוכב הוא 2016.

תאריך שחרור לא ידוע – 2015 ומעבר

פרויקט טרלון

פרויקט: טרלון
אתר רשמי: http: // www.טרלון.com/

זה נקרא “Eve Eve Online” ו”כמעט טוב מכדי להיות אמיתי.”פרויקט: טרלון הוא משחק דפדפן צפוי (לקוח יהיה זמין אך אופציונלי) משחק MMO ארגז חול.

נכון לסגנון ארגז החול הרגיל, לא יהיו לו רמות או שיעורים לדמויותיו. גילדות ופלגים המנוהלים על ידי שחקנים יוכלו לבנות ערים מהיסוד וההיבט החברתי נועד להיות מוקד המשחק, עם מערכות דיור ויצירה נרחבות.

משחק MMO Civilization

ציוויליזציה ברשת
אתר רשמי: http: // www.CivilizationOnline.com/

התרבות המקוונת מגיעה! למרבה הצער, עדיין אין תאריך שחרור מוצק. מאסיבית מדווחת כי המפתחים (משחקי Studio XL Studio XL) של דרום קוריאנים סיימו כ- 60% החל מפברואר 2014 וכי השלב הראשון של הבדיקה יתחיל בשנת 2014. עם זאת, לגרסה האנגלית אין עדיין תאריך יציאה מכיוון שהמשחק יצטרך למצוא מפרסם עבור צפון אמריקה ואולי אירופה, כמו גם לתרגם ולמקומי.

בתרבות השחקנים MMORPG יצטרכו לשתף פעולה עם אחרים כדי לפתח אומה יחד במקום שכל אדם שולט על מדינה. ההגרלה העיקרית של המשחק היא אופיו המשתנה באופן דינמי של העולם שמתפתח על סמך חקר טכנולוגיות, בניית בניינים ואפילו ניהול מלחמה על מדינות שחקנים אחרות.

Albion Online iPad MMO

אלביון ברשת
אתר רשמי: http: // albiononline.com/

ל- Albion Online עדיין אין תאריך שחרור רשמי. שלב האלפא של הבדיקה רק התחיל ואחרי שזה מבחני הבטא הסגורים והפתוחים כך שאפשר שהמשחק יושק רשמי ב- 2015.

המשחק הזה הוא הרשימה הטובה ביותר של MMORPG 2015 מכיוון שהדפדפן הקרוב הזה MMORPG מאת Sandbox Interactive כולל כמה תכונות מרגשות מאוד: יצירה וכלכלה מונעת שחקנים, ביזה גוויית PVP מלאה, מלחמות טריטוריה הנשלטות על ידי אגדות שחקנים, והחופש ליצור לא משנה איזה סוג או סוג אופי שאתה רוצה. זה יהיה זמין בטאבלטים של Windows, Linux, Mac, iPad ו- Android.

SkyForge

SkyForge
אתר רשמי: http: // sf.שֶׁלִי.com/

SkyForge, על ידי צוות Allods (יצרני Allods Online) ו- Obsidian Entertainment, הוא פנטזיה עתידנית מתקרבת MMORPG. דף ההרשמה לבטא הוא בשידור חי מה שאומר שהם מכינים אותו לבדיקה חיה, אולם עדיין אין תאריך שחרור רשמי. ל- MMO יהיו שיעורים, כישרונות ויכולות אך אין רמות לדמויות.

המפתחים הצהירו כי מדובר בפעולה MMO ​​ללא צורך בטחנה, ומכאן היעדר רמות. זה יהיה MMO ​​מן המניין עם כל הקיצוצים כמו מקרים, משימות, PVP, PVE, קרבות בוס, בתוספת פעילויות סולו, קבוצה וגילדת שחקנים

הפוסט הזה נכתב על ידי מייס טרמבליי.

74 תגובות כבר

ג’ו – 13 בנובמבר 2014 בשעה 16:58 אף אחד מהם התגובה מחבר #254 ב- MMORPG 2015 BEST מאת BEST MMORPG 2015
נראה כי רשימה זו חסרה את הצפוי ביותר עד כה. Everquest הבא.

מייזי טרמבליי – 21 בנובמבר, 2014 בשעה 18:29 אף אחד מהם התגובה מחבר #263 ב- MMORPG הטוב ביותר 2015 מאת Best MMORPG 2015

תודה על המשוב. אני יודע ש- Everquest הבא יוצא לצאת אבל עדיין אין תאריך שחרור רשמי לפי אתר האינטרנט שלהם.

היד של הלורדים – 23 בנובמבר, 2015 בשעה 3:17 בבוקר אף אחד מהם התגובה מחבר #1022 על הטוב ביותר MMORPG 2015 מאת BEST MMORPG 2015

ל- CIV אין תאריך שחרור עדיין ברשימה שלך.
י – 7 בפברואר 2015 בשעה 02:00 בבוקר אף אחד מהם התגובה מחבר #431 ב- MMORPG 2015 הטוב ביותר על ידי Best MMORPG 2015
אי פעם חיפוש לא תודה,
ק – 22 בפברואר, 2015 בשעה 19:28 אף אחד מהם התגובה מחבר #454 ב- MMORPG 2015 הטוב ביותר על ידי Best MMORPG 2015
האם אפילו בדקת על מה יהיה המשחק ולהציע?

סטארדוג – 6 במרץ, 2015 בשעה 15:17 אף אחד מהם התגובה מחבר #486 ב- MMORPG 2015 הטוב ביותר על ידי Best MMORPG 2015

עם הגב הקיצוץ האחרון והפסקת שירות הלקוחות אני לא בטוח אם סוני/שחר אחרון יהיה דבר חיובי.

סילנץ – 29 בנובמבר 2014 בשעה 14:13 אף אחד מהם התגובה מחבר #274 ב- MMORPG הטוב ביותר 2015 מאת Best MMORPG 2015

אתר נעשה יפה – אני אבדוק מעת לעת – זה נראה כאילו זה באמת יכול להיות מקום נהדר להרים מידע … קודוס לך
סילנץ

שון – 2 בדצמבר, 2014 בשעה 05:06 אף אחד מהם התגובה מחבר #279 ב- MMORPG הטוב ביותר 2015 מאת BEST MMORPG 2015

שכחת דרקונים מקננים שזה עדיין MMO טוב לשחק אני מכיר בן שנתיים אבל עדיין רץ חזק

לידיעתך – 14 בדצמבר 2014 בשעה 10:48 בבוקר אף אחד מחבר התגובה #290 על הטוב ביותר MMORPG 2015 מאת BEST MMORPG 2015

יש אסטרטגיה חדשה MMO ​​בשם כתר האלים . תקופת בטא תחל בינואר 2015

החפרה – 21 בדצמבר 2014 בשעה 1:32 בבוקר אף אחד מהם התגובה מחבר #301 ב- MMORPG 2015 על ידי Best MMORPG 2015

איפה הארכיג ‘בכל זה?

מייזי טרמבליי – 4 בינואר 2015 בשעה 02:57 אף אחד מהם התגובה מחבר #347 ב- MMORPG 2015 הטוב ביותר על ידי Best MMORPG 2015

שתי מילים: Hackshield Pro

EOS.ויליאם – 1 בינואר 2015 בשעה 15:46 אף אחד מהם התגובה מחבר #340 ב- MMORPG 2015 הטוב ביותר על ידי Best MMORPG 2015

זה משחק שיצא באביב 2015. יכול להיות טוב לפרסם את זה, כרגע מנסה את גרסת התאי וזה הולך די טוב ��

EOS.ויליאם – 1 בינואר 2015 בשעה 15:48 אף אחד מהם התגובה מחבר #341 על הטוב ביותר MMORPG 2015 מאת הטוב ביותר MMORPG 2015

הד של נשמות הוא המשחק החדש * שכח להוסיף אותו

דקסטר – 4 בינואר 2015 בשעה 1:25 בבוקר אף אחד מהם התגובה מחבר #346 ב- MMORPG 2015 הטוב ביותר על ידי Best MMORPG 2015

הכי טוב חופשי לשחק MMO מכיוון שאתה יכול ליצור דמות מיידית ברמת מקסימום? עדיף לשחק בשרת WOW של Pirate; לא סיפור גדול.

ג’סטין בארט – 7 בינואר 2015 בשעה 19:22 אף אחד מהם התגובה מחבר #360 ב- MMORPG 2015 BEST מאת BEST MMORPG 2015

אני לא מסכים עם כמעט הכל כאן …רשימה זו מוטה ביותר ולא מבוססת על משחק מוחשי, כיף או סיפור …כלומר GW2? בֶּאֱמֶת. כל הבחירה מספר 1 הייתה אולי, ואני מתכוון אולי, בחירה מספר 3 … בכל מקרה … 2 הסנטים שלי.

מייזי טרמבליי – 19 בינואר 2015 בשעה 10:38 בבוקר אף אחד מהם התגובה מחבר #379 ב- MMORPG הטוב ביותר 2015 מאת Best MMORPG 2015

אה מה? הרשימה אינה ממוספרת. אין מספר 1.

אנתוני – 8 בינואר, 2015 בשעה 1:17 בבוקר אף אחד מהם התגובה מחבר #361 ב- MMORPG 2015 BEST מאת BEST MMORPG 2015

טוני – 26 באוקטובר 2015 בשעה 14:07 אף אחד מהם התגובה מחבר #946 ב- MMORPG 2015 הטוב ביותר על ידי Best MMORPG 2015

Diablo 3 ROS היה משחק MMO ו- RPG טוב

ג’רמי – 20 בינואר 2015 בשעה 3:25 בבוקר אף אחד מהם התגובה מחבר #380 ב- MMORPG 2015 הטוב ביותר על ידי MMORPG הטוב ביותר 2015

אני לא מסכים עם מגילות Elder ברשת, כן זה היה משחק מאוד צפוי, אולם הוא לא עמד בציפיות של אף אחד. שחמישה מיליון אנשים שקנו את זה רק מחציתם עדיין משחקים את זה.

נתן – 25 בינואר 2015 בשעה 6:30 בבוקר אף אחד מהם התגובה מחבר #392 ב- MMORPG 2015 הטוב ביותר על ידי Best MMORPG 2015

אתה יכול להעביר את ESO לקטגוריית P2W מכיוון שהיא הולכת B2P + Cash Shop. החלטה אשר ככל הנראה תבטיח שהיא לעולם לא תופיע על רשימת כל דבר אחר של “הטוב ביותר …”.

איידן – 24 בפברואר, 2015 בשעה 14:02 אף אחד מהם התגובה מחבר #458 ב- MMORPG 2015 הטוב ביותר על ידי Best MMORPG 2015

מעולם לא צפית בווידאו אז כי אין שום דבר בחנות המזומנים שהוא P2W הדבר השימושי היחיד הוא שיקוי שעדיין גרוע יותר מהשיקויים שאתה יכול ליצור במשחק

נתן – 25 בינואר 2015 בשעה 06:34 אף אחד מהם התגובה מחבר #393 על הטוב ביותר MMORPG 2015 מאת BEST MMORPG 2015

זו אולי הפעם הראשונה שראיתי את DDO ולא לוטו ברשימה. מכיוון ש- DDO הוא משחק כה ישן ודי שנפטר, הוא באמת סקרן שיוזכר בכלל, אפילו בסעיף “קיים עכשיו”.

קלרנגה – 30 בינואר 2015 בשעה 16:21 אף אחד מהם התגובה מחבר #410 ב- MMORPG 2015 BEST BEST MMORPG 2015

ואילו שבר?? פשוט קבל התרחבות חדשה וכו ‘.. רק אומר.

בישופומגה – 5 בפברואר 2015 בשעה 22:11 אף אחד מחבר התגובה #428 על הטוב ביותר MMORPG 2015 מאת הטוב ביותר MMORPG 2015

אני יכול לומר שאני משתעמם בקלות ב- MMO. הסגנון המזרחי לטחון את זה … אני לא מעריץ. משחקים המאפשרים להגיע לרמה מקסימאלית בעוד שבועיים … גם לא מעריץ. Rift, aa (לשם 2) הם משחקים שבהם אתה יכול לפלס מהר מאוד והחיפוש הוא ~ meh. ל- TSW ו- SWTOR יש קווי סיפור נהדרים אך מערכות היצירה שלהם משאירה הרבה מה להיות רצוי. הרבה משחקים עכשיו הולכים Pay2win. גידול זהב וברכישות משחק שנראות לא מזיקות על פני השטח, אך כפי שלמדתי בארכיג ‘הם הרסו את המשחק בשבילי. שיחקתי EQ כשיצא ו- SWG לפני השינויים המסיביים שלה. שניהם הרבה הלכו עליהם לערבב חיפוש, יצירה וטחינה במידה מסוימת. מעולם לא שיחקתי WOW, וגם לא אעשה אי פעם. שיחקתי כמה משחקים מזרחיים כמו וושו אבל שוב פשוט לא היה להם את מה שחיפשתי. נשארתי עם גרפיקה מצוירת, וגם PVP גלוי כדי להשיג כל דבר או לזרוק מזומנים אמיתיים אפילו להיות תחרותי. אם למישהו יש הצעות אני כל האוזניים.

ג’ונתן אלן – 14 בפברואר 2015 בשעה 05:34 אף אחד מהם התגובה מחבר #444 על הטוב ביותר MMORPG 2015 מאת הטוב ביותר MMORPG 2015

יש לי אותה בעיה:/

PHR3AK – 23 בפברואר, 2015 בשעה 16:52 אף אחד מהם התגובה מחבר #457 ב- MMORPG 2015 הטוב ביותר על ידי Best MMORPG 2015

תגובה נהדרת בישופומגה – וסוג של מסכמת את רגשותיי לגבי ה- MMO הנוכחי. קפצתי בין הרבה מהם – ארכיאז ‘(עדיין פטרון), שבר, וואו, איון, טרה, ווילדסטאר וכו’ … וכו ‘… ולכולם יש מה להציע, אבל לכולם כישלונות גם הם פשוט גורמים לי לרצות להמשיך הלאה למשהו חדש. אפילו וואו עכשיו מאפשר לך להגביר את 90 – אני יודע שזה רק כדי שתוכל להיכנס לתוכן החדש, אבל בטח אם אין לך כבר LVL 90 אז אתה מפסיד את כל הכיף להגיע לשם? נראה שאני ממשיך לחזור לאאון, אני חושב בסך הכל (בשבילי לפחות) נראה שיש לו איזון טוב של PVP, יצירה (זה יכול להיות טחינה אבל הפריטים שאתה עושה הם באמת שווים משהו), זה לא אז ‘טרינדי’ יותר מכיוון שהוסיפו משימות נוספות והעלו את ה- XP להשלים אותם. זה בהחלט לא מושלם אבל אני חושב שיש לזה משהו שחלק מהתואר השני חסר – פשוט לא יודע מה זה משהו!!

GMAN – 25 בפברואר 2015 בשעה 22:20 אף אחד מחבר התגובה #460 על הטוב ביותר MMORPG 2015 מאת הטוב ביותר MMORPG 2015

Talathel – 12 בפברואר 2015 בשעה 20:55 אף אחד מחבר התגובה #442 ב- MMORPG 2015 הטוב ביותר על ידי Best MMORPG 2015

@Klaranga זה עדיין בזבוז זמן כשהוא מתארח ומפורסם על ידי טריון עולמות.
לורן – 4 במרץ, 2015 בשעה 04:03 אף אחד מהם התגובה מחבר #468 ב- MMORPG 2015 הטוב ביותר על ידי Best MMORPG 2015

אני חייב לומר שאני מצפה לנגן קמלוט לא נרתע! השארתי את EQ כדי לשחק אותו ביום. ה- PVP היה IMHO הכי טוב. אני אוהב את הרעיון של RVR ומשתלט על טירות. לפעמים ייקח שעות לקחת רק 1. גם בחזרה כשיצא לראשונה לקח הרבה זמן להגיע ל- LVL 50. בשרת שלי אולי היו כמה ב- Max LVL אחרי 3 או 4 חודשים. וב- PVP אם היית לבד זה היה מחזיק אותך בקצה המושב שלך, או שזה עשה לי בכל מקרה. התגנבות הייתה בתחת רעה ולא היית רואה אותם עד שיהיה מאוחר מדי. כסקאוט במשחק, אם לבוש לבוש לא היה להב סיבוב, הם היו נמרצים אחד, ופיזיקת החץ הייתה הטובה ביותר שראיתי עד היום. שוב רק דעתי

NC – 5 באפריל 2015 בשעה 04:26 אף אחד מהם התגובה מחבר #555 על הטוב ביותר MMORPG 2015 מאת BEST MMORPG 2015
Eq Pvp? Meh, Ultima Online היה הרבה יותר טוב עבור PVP. בצילום ארוך.
אתה – 6 באפריל 2015 בשעה 02:31 אף אחד מחבר התגובה #556 ב- MMORPG 2015 הטוב ביותר על ידי Best MMORPG 2015
Ultima Online היה משחק PVP של NOOB.

קבל את Rekt Noob – 29 באפריל, 2015 בשעה 14:11 אף אחד מחבר התגובה #582 על הטוב ביותר MMORPG 2015 מאת הטוב ביותר MMORPG 2015

וואו ‘אתה’, זה ללא ספק התגובה הכי מפגרת MMORPH PVP שקראתי אי פעם. UO PVP לפני AOS הורס לחלוטין כל MMORPG עד היום, לפחות 9999999999999999999999999 סיבות. תיק סגור.

ג’וש – 9 ביוני 2015 בשעה 3:42 בבוקר אף אחד מחבר התגובה #705 ב- MMORPG 2015 הטוב ביותר על ידי Best MMORPG 2015
משחק יעד נוסף לשונית, איזה כישלון …. סיום משחק התחת שלי
אטנה – 13 ביולי 2015 בשעה 10:36 אף אחד מהם התגובה מחבר #765 ב- MMORPG 2015 הטוב ביותר על ידי Best MMORPG 2015

ברור שהוא דיבר על קמלוט PVP, לא על EQ PVP … אני בטוח שרוב האנשים מסכימים ש- EQ PVP היה זבל.

מחדש – 5 במאי 2015 בשעה 13:54 אף אחד מהם התגובה מחבר #588 ב- MMORPG 2015 הטוב ביותר על ידי Best MMORPG 2015
מצפה גם לזה. מקווה שזה יהיה יותר אפי. חה חה
גריבו – 8 במאי 2015 בשעה 13:02 אף אחד מחבר התגובה #595 על הטוב ביותר MMORPG 2015 מאת BEST MMORPG 2015

המממ, אני וחבר אחד מקדימים את המסך, לרוץ ולבום מי שמטרתנו מתים … אין בריחה. זה לא נשמע לי כמו כל סוג של PVP. UO PVP מצצו את התחת ואנשים שקנו להתעלל באחרים גרמו לחברות ללכת לטיפול … וזה מה שיש לנו היום. איכשהו אני חושב שאו החמיץ את הסירה עבור PVP ‘מעולה’. הרבה דברים מגניבים אחרים שם, אילוף, בנייה, יצירה, דיור.. לעזאזל אפילו הצינוק יכול להיות כיף בדרך לפני 17 שנה 🙂

גריבו – 8 במאי 2015 בשעה 14:02 אף אחד מהם התגובה מחבר #596 על הטוב ביותר MMORPG 2015 מאת הטוב ביותר MMORPG 2015

כן, גם היום … DAOC PVP בקנה מידה גדול הוא כנראה עדיין הטוב ביותר. צוות לעומת צוות, SWTOR לוקח את הפרס IMO.

גרוב – 29 ביוני 2015 בשעה 14:01 אף אחד מהם התגובה מחבר #747 על הטוב ביותר MMORPG 2015 מאת הטוב ביותר MMORPG 2015

Daco RVR היה בסדר.. אבל זה הכל. אין מקום קרוב לקצב מהיר מספיק כדי להמשיך לבדר במשך שעות. GW2 עושה את זה הרבה יותר טוב.

ג’רזי – 13 במרץ, 2015 בשעה 17:59 אף אחד מהם התגובה מחבר #503 ב- MMORPG 2015 BEST מאת BEST MMORPG 2015

בדקתי את Star Citizen ויש יותר מדי דגלים אדומים מהכסף שהם רוצים כדי לכל מה שיש כמה הבטחות יש ..

Flukelsx – 19 במרץ, 2015 בשעה 02:41 אף אחד מהם התגובה מחבר #521 על הטוב ביותר MMORPG 2015 מאת הטוב ביותר MMORPG 2015

שכחת לציין כי סטאר אזרח העביר את כל ההבטחות הללו עד כה. המשחק מסווג כקדם אלפא. אתה קצת קריטי מדי בהתחשב בכך שאף מפתח אחר לא יאפשר לך לראות שלבי פיתוח לפני אלפא עם מו”ל בשם מאחוריו. ברור שאתה לא יודע כלום על המנכ”ל של אזרח סטאר, המוניטין שלו מקדים אותו לאלו מאיתנו שיודעים מי הוא ומה הוא עומד. מכיוון שהוא מפתח משחק מוביל בתעשייה כבר למעלה מ 20+ שנים. הוא פשוט עושה את מה שאחרים לא היו קשורים לכדורים עם מפרסמים בשם גדול; אפשר לקהילה שלה להכתיב תהליך פיתוח במקום חבורה של מנהלים שלא היו יודעים את התחת שלהם מחור באדמה מבחינת צרכי המשחק. שלא לדבר על אזרח הכוכבים יש יותר מ -750,000 תומכים כרגע, וקבע את שיא העולם של גינס למימון קהל במתחילי הבעיטה, והשיא הזה עדיין ממשיך לעלות; נכון לעכשיו בגיבוי של שחקן של 75 מיליון דולר. לא מגבה ממפרסם שם גדול כמו EA או Activision. לתת לך מושג כמה כוח פיננסי זה; EA גיבתה את SWTOR שבסופו של דבר עלו להם 300 מיליון דולר בסך הכל (עם פרסומת) אם אתה מפיל את הפרסומת המשחק היה בערך 100-150 מיליון דולר לפיתוח. ההבדל היחיד הוא ש- SWTOR נצפץ בתוך 6 חודשים של שחרור מפסיד יותר מ- 50% מבסיס הנגן שלו. SC הוא 100% קהל הממומן ללא תמיכה במו”ל, ותמיכה בגיבוי ממשיכה לעלות. בסוף שבוע אחד בלבד הם הרוויחו כמעט 3 מיליון דולר למימון קהל. המשחק עד כה העביר כל חזית עד כה שהבטיחו. זה גורם לאליטה מסוכנת להיראות כמו בודקי יאהו על ידי השוואה של עומק התוכן. האם המשחק ישוחרר השנה? לא ברור שלא. עם זאת, תהליך הפיתוח נעשה בשלבים ובמודולים; כרגע יש לנו מודול האנגר ומפקד ארנה, המהדורה הבאה היא בקרוב עם מודול ה- FPS (מערכת לחימה קרקעית), ואז כוכב לכת, ואחריו טייסת 42 (קו הסיפור הנגן היחיד המוביל ליקום המתמשך.) היקום המתמשך הוא השלב האחרון, ואז המשחק יגיע לבמה בטא. עכשיו כדי להיות ג’רזי הוגן, אתה לא צריך להוציא 15,000 דולר על חבילת משחק כמו שחלקם עשו, או אפילו 1000 דולר. אני עצמי משקיע בערך 2000 דולר. אתה יכול להוציא 35 דולר על חבילת משחק ולקבל גישה בטא. אתה יכול להוציא עוד 5 דולר כדי להשיג מעברי Alpha Access למודולים המשוחררים כרגע, כמו מפקד ארנה, ובקרוב ישוחרר מודול FPS, תוך מספר שבועות. אתה גם לא צריך לגבות בכלל, שכן כל מה שהם מוכרים כמו אוניות, האנגרים וכו ‘… יהיה ניתן להשיג ביקום המתמשך כאשר הוא הולך לחיות עם מטבע המשחק.

שתוק – 30 במרץ, 2015 בשעה 22:17 אף אחד מהם התגובה מחבר #545 על הטוב ביותר MMORPG 2015 מאת הטוב ביותר MMORPG 2015

רוברט – 2 באפריל, 2015 בשעה 14:22

אני אגרוף עם Flukelsx כאן, לא שאני חייב, כל מה שהוא סיפק זה עובדות.
אבל כדי להקל עליך, עיין ביעדי המימון שלהם, ותראה בעצמך: https: // RobertsSpaceIndustries.COM/MINITING-TOELS כאן אתה מגלה שזה יהיה המשחק של העשור כאשר הוא פוגע בתאריך השחרור שלו.
זה ייקח אחסון של יותר מ 100 ג’יגה -בייט, ותזדקק למחשב רציני כדי להריץ אותו בצורה חלקה.
R9 290X שלי יש לבעיות להתעדכן בטיסות של שחקן יחיד … Elite Dangerous הוא משחק טוב להעסיק אותי בזמן ההמתנה, אבל כשהיקום המתמשך משיק, אני לא אסתכל אחורה שנייה.

ניק – 17 באפריל, 2015 בשעה 12:47 בבוקר אף אחד מהם התגובה מחבר #565 על הטוב ביותר MMORPG 2015 מאת BEST MMORPG 2015

העובדה שאתה משקיע גורמת לי לא לתת – על “חוות הדעת” שלך מכיוון שהיא מבוססת על נתח אישי במשחק. אני אנסה את זה בעצמי, בלי שום השקעה וראה כי הסקירה של שחקן מזדמן אחר היא שלילית, אני גם שלי תהיה. העובדה שהם מוכרים דברים במשחק תמורת כסף אמיתי, שברגע שהמשחק פתוח, לא יהיה זמין עבור מטבע המשחק, גרם למשחק להיראות כמו שכר כדי לנצח עומס של BS. ואני לא משחק כדי שתוכל להרגיש כמו “גיימר אמיתי” לבזבז 2 גרנד על פיקסלים.

ד – 7 במאי 2015 בשעה 8:45 בבוקר אף אחד מהגיב

ממשפט אחד פוצצת אטם, אתה באמת ***. זה ויש לך את החוצפה להטיף על מטבע מקוון. הערה: העורך הוסר גסות.

גיימר אמיתי ביותר אי פעם – 30 במאי 2015 בשעה 15:10 אף אחד מהם התגובה מחבר #638 ב- MMORPG 2015 הטוב ביותר על ידי Best MMORPG 2015

וואו … החבר’ה האלה לוקחים את המיליונים שלך ומעניקים לך פיקסלים בתמורה … זה מדהים איך הם מתמקחים עיצוב פשוט תמורת מיליון דולר כמו מכונית … הלך הרוח שלהם לא נכון לקוד הגיימר כך שהוא לא יכול להיות נהדר מדי … רק חבורה של חבר’ה שהחליטו שהם היו עושים הרבה יותר בלי ללכת לאיזו חברה בשם גדול כדי לפרסם עבורם.ק.איש האמצע. כלומר, הם אונס כיסים בקצב מדאיג של 900-3000 דולר לשעה … בואו נהיה אמיתיים … איך אתה מאמין כל כך הרבה במשהו שלא ראית אם אתה גיימר אמיתי. אני לא יכול לקרוא לכמה מהדורות צפויות נכשלו אותי בצורה נוראית. קשה לעלות על הכדורים של החבר’ה האלה שמציבים יעדים של מיליון דולר לעדכונים … בעזרת האינטרס הייחודי של הגיימר לרווח קשה … הם חייבים לך כל כך הרבה מהדורות נוספות. החבר’ה האלה ישרים צוננו עם המיליונים שלך בין 6,000,000 ל- 9,000,000 … איך אתה יכול לכבד את זה … לתת לי כמה מיליון ואני אחבר כמה מוזר כדי לתת לך משחק טוב עוד יותר. הייתי מרגיש טוב יותר אם הם היו עושים דברים כאלה לאחר השחרור.

זה אני – 30 ביוני 2015 בשעה 13:59 אף אחד מחבר התגובה #749 על הטוב ביותר MMORPG 2015 מאת BEST MMORPG 2015

“וואו … החבר’ה האלה לוקחים את המיליונים שלך ומעניקים לך פיקסלים בתמורה …” אתה כמו אחי שמעולם לא היה לי!!

JJ – 9 ביולי 2015 בשעה 22:03 אף אחד מהם התגובה מחבר #758 ב- MMORPG 2015 הטוב ביותר על ידי Best MMORPG 2015

על כך שיש להם 75 מיליון דולר של קהל במימון כסף לרשותם, נראה שהמשחק מתקדם
בקצב חילזון.

תַאַותָנִי – 12 ביולי 2015 בשעה 3:42 בבוקר אף אחד מחבר התגובה #761 ב- MMORPG 2015 הטוב ביותר על ידי Best MMORPG 2015

ב.ג. אזרח הכוכב הוא כיור כסף ענק. לאפשר לשחקנים לקנות הכל בחבילה אחת הוא “תשלום לניצחון” במיוחד. הראה לי כל משחק אחר שיש בו חבילה להזמנה מראש שעולה 15,000 דולר. כן, זה נכון, 15 אלף דולר! זה מצחיק בהתחשב בכך שאין “רמות” על פי המעצבים. כששאלתי מוקדם מה אם כן, מידה של “הדרגה” של השחקן, נאמר לי שזה נקבע על ידי הספינות שהן היו בבעלותן. אז תמורת 15,000 $ אני יכול להיות שחקן מדורג גבוה מאוד. לא תשלום לניצחון? אנא. הייתי תומך מקורי של המשחק בשנת 2012. באותה תקופה, כל הפריטים, המשחק, הפריטים הפיזיים, וכו ‘. “הובטחו” יועברו עד מאי 2014. איך זה “מועבר על כל הבטחותיו”? הם אפילו לא יכולים ליצור מערכת מיפוי מפתח כך שניתן יהיה לבדוק את מודולי הבדיקה כראוי. מפות מפתח הן עדיפות ליום 1. כולם בצ’אט והפורומים שלהם הם חבורה של סנובים אליטיסטיים. השקעתי כמעט 500 דולר למשחק אבל צבאתי ומכרתי הכל ב- eBay. מצטער לפרוץ את הבועה שלך, אבל המשחק הזה יפציץ בגדול.

סימן – 25 באוגוסט 2015 בשעה 16:35 אף אחד מהם התגובה מחבר #846 על הטוב ביותר MMORPG 2015 מאת הטוב ביותר MMORPG 2015
חחח…. קיר הטקסט כדי להגן על משחק. תמצא חיים.

Hironaru – 12 ביולי 2015 בשעה 12:18 אף אחד מחבר התגובה #764 ב- MMORPG 2015 הטוב ביותר על ידי Best MMORPG 2015

לפני שרובכם ההערה הרטיבו את החיתולים שלכם.. לפני ש- CLI Windows היו קיימים ובילוי Blizzard החל לשלוט בכל ז’אנר בו הם שחררו (במידה של אחד המשחקים שלהם, StarCraft, שנחשבים לספורט לאומי של מדינה), בדרך חזרה בימי DOS.. היה מפקד כנף. סדרת המשחקים הזו נוצרה על ידי לא אחר מאשר כריס רוברטס, מפתח אזרח הכוכב. כשמשחקים לא כולם טשטשו יחד למסה חסרת חיים אפור, הן במחשב, קונסולה ועט ונייר.. עוד בימי DOS כאשר הכל עדיין הומצא כריס העביר למחשב האישי סדרת משחקים אפית המכונה סדרת המפקד של הכנף. מפקד הכנף 3, שיצא בפלייסטיישן, Windows, Mac ו- The 3Do, הציג סיפור עלילתי בחירה מרובה המשפיע על הסיום והמשחקים, חיתוכי אקשן חיים ואודיו המציגים את מארק המיל (לוק סקייווקר) ושפע של חמות בהוליווד אחרות. הוא שבר את התבנית, הוא אתגר את המושגים של איזה משחק וידאו יכול להיות עם הטכנולוגיה הנוכחית של אותה תקופה, והוא העביר הרפתקה בחלל אפי עם עומק וסגנון. זה בדיוק מה שחסר כיום תעשיית משחקי הווידיאו, ובדיוק מה אנשים כמוני מחפשים; משהו חדש וחדשני, משהו שישבור את השרשראות של כותרות משחקי וידאו מודעות להעתקה. לכריס יש רקורד לדמיון ולחדשנות, וכבר הוכיח שהוא מסוגל לספק את הכותרת שאנחנו רוצים. העובדה שהוא נשאר בחלומו והקים חברה רק כדי להבין שהחלום הוא הוכחה שהוא עדיין מחויב לבצע משחק חדשני ופורץ דרך. TLDR: כריס רוברטס (אזרח כוכב) הוא רע ידוע, וכל תינוקות רווחת Weeaboo שמטילים ספק במחויבותו הם מזדמנים שלא מכירים את ההיסטוריה של המשחק, וצריכים לטרול פורומים של הלו קיטי. – Hironaru aka Operative (HK [Rift], שיטה, goonwaffe מייצג) P.ג. אני אוכל את התינוקות שלך. QQ עוד (לכל הקורבנות שלי).

Inspirmesenpai. – 17 באוגוסט 2015 בשעה 3:44 בבוקר אף אחד מחבר התגובה #833 על הטוב ביותר MMORPG 2015 מאת הטוב ביותר MMORPG 2015

לא מעט מאחר גם המסיבה אבל סכר הונארו שהיה מעורר השראה, ובמיוחד “הוא שבר את התבנית, הוא אתגר את המושגים של איזה משחק וידאו יכול להיות עם הטכנולוגיה הנוכחית של אותה תקופה, והוא העביר הרפתקה בחלל אפי עם עומק וסגנון.”זה היה מרשים ברצינות ושבץ של גאונות מעוררת השראה

מירון – 11 באפריל 2015 בשעה 11:12 אף אחד מהם התגובה מחבר #560 על הטוב ביותר MMORPG 2015 מאת הטוב ביותר MMORPG 2015

לדעתי ה- MMORPG הטוב ביותר בשנים הבאות יהיה אלביון ברשת, מערכת ה- PVP מדהימה כמו טיביה. בטוח שהגרפיקה גרועה אבל למשחקים הטובים ביותר אין גרפיקה טובה.

ניק ליב – 26 באוגוסט 2015 בשעה 10:37 אף אחד מהם התגובה מחבר #849 על הטוב ביותר MMORPG 2015 מאת הטוב ביותר MMORPG 2015

אני לא בטוח מדי שאני מסכים איתך, מאז תוספת של שערי הגיהינום. אני חושב שהמשחק איבד חלק מהקסם הישן בבית הספר שלו, ואם צוות Dev ימשיך בצורה כזו, הוא יכול להיות לא כל כך טוב. אבל לעת עתה, זה מהנה למדי, בהתחשב בכך שאני מבלה כמו 14 שעות ביום משחק במהלך שלבי האלפא שלה.

Morcalivan – 2 במאי, 2015 בשעה 10:14 בבוקר

אני מצביע למסע צלב נצחי.
זה MMO ​​IP 40K.
הוא שקוף, ו- IP בוגר. אזרח הכוכב נשמע שזה יעדיף אנשים מסוימים יותר מדי. ואין לו מאה רומנים פלוס לגיבוי הסיפור. לעזאזל, למשחקי RPG אין סיפור כה גדול לגיבוי זה.

12 ביולי 2015 בשעה 3:44 בבוקר אף אחד מחבר התגובה #762 על הטוב ביותר MMORPG 2015 מאת הטוב ביותר MMORPG 2015

זה עושה. .

klepp0906 – 17 במאי 2015 בשעה 19:23 אף אחד מהם התגובה מחבר #614 ב- MMORPG 2015 הטוב ביותר על ידי Best MMORPG 2015

איך פנתיאון לא ברשימה זו? מדהים זה BestMmorpg.com ואפילו לא מזכיר פנתאון. SMH

מייזי טרמבליי – 27 במאי 2015 בשעה 15:28 אף אחד מהם התגובה מחבר #634 על הטוב ביותר MMORPG 2015 מאת BEST MMORPG 2015

אממ, כי הפנתאון ישוחרר בשנת 2017, שנתיים בעוד עכשיו?

בוני – 28 באוקטובר 2016 בשעה 16:24 אף אחד מהם התגובה #2068 ב- MMORPG 2015 הטוב ביותר על ידי Best MMORPG 2015

פשוט הסתכלתי על המשחק הזה והשאלות הנפוצות שלהם אומרות כי בדיקות אלפא ובטא יתחילו בשנת 2017 … אבל זה לא בטוח. וואו

לא ידוע – 19 במאי 2015 בשעה 8:47 בבוקר אף אחד מהם התגובה מחבר #616 ב- MMORPG 2015 הטוב ביותר על ידי Best MMORPG 2015

היי!
אני חדש ב- MMORPGS ואני רוצה לדעת RPG MMO שנראה מדהים ויש לו אותו סגנון כמו SAO באנימה. אני מחפש משהו שלישי כמו וואו אבל אני רוצה לראות את הפעולה ואני לא רוצה לראות טקסט מעל הראש אומר לי את ה- DMG. Wildstar הוא דוגמה טובה למה שאני מחפש אבל אני מחפש משהו פחות מרחב. ככל שקרוב יותר לאנימה סאו, כך ייטב.

Crimson2877 – 30 במאי 2015 בשעה 20:25 אף אחד מהם התגובה מחבר #649 ב- MMORPG 2015 הטוב ביותר על ידי Best MMORPG 2015

אתה צריך לבדוק את טרה. אני פשוט התחלתי לשחק אותו לפני כמה ימים אחרי החיפוש שלי אחר משהו כמו SAO וזה באמת דומה לאופן בו SAO יעבוד במשחק מודרני – סגנון.

תַאַותָנִי – 12 ביולי 2015 בשעה 3:49 בבוקר אף אחד מהם התגובה מחבר #763 ב- MMORPG 2015 הטוב ביותר על ידי Best MMORPG 2015

לטרה יש מערכת לחימה נחמדה מאוד עם מכוון, התחמקות וכו ‘בפועל. הגרפיקה גם נחמדה מאוד, למרות שהם הלכו בדרך של פריטי המשחק המטופשים כמו כל כך הרבה מה- MMO. מושבים מטופשים, כלי נשק מטופשים, תלבושות מטופשות וכו ‘. אני בא. אנו זקוקים ליותר MMOs עם מעט יותר אלמנט היסטורי. לטרה, למרבה הצער, יש בעיה גדולה עם שיעורי המסגרות.

מתיו – 27 באוגוסט 2015 בשעה 19:49 אף אחד מהם התגובה מחבר #850 ב- MMORPG הטוב ביותר 2015 מאת BEST MMORPG 2015

טרה היא משחק ממש יפה, אבל כל כך מוגבלת. בהשוואה לרוב המשחקים האפשרויות שלך כמעט לא קיימות. לכל כיתה יש סגנון נשק אחד וזה. אין עץ מיומנות אמיתי לדבר עליו. זה היה בסדר לשחק זמן מה אבל מעולם לא הצליח להופיע בזה

ג’ון – 12 ביוני, 2015 בשעה 7:40 בבוקר אף אחד מחבר התגובה #713 ב- MMORPG 2015 הטוב ביותר על ידי Best MMORPG 2015

חחח. אין MMO כמו SAO. ההימור הטוב ביותר שלך יהיה Mabinogi עבור MMO של אנימה-אסק עם הכי הרבה חופש התאמה אישית. לעולם לא יהיה MMO ​​כמו SAO עד שיהיה לנו ציוד VR נהדר. עד אז, המשך לחלום. ��

Joven – 22 ביוני, 2015 בשעה 1:35 בבוקר אף אחד מחבר התגובה #735 ב- MMORPG 2015 הטוב ביותר על ידי Best MMORPG 2015

אתה רוצה לשחק משחק כמו SAO?. שחק דרקון מקנן את הסגירה MMORPG ל- SAO. שום דבר אחר :), אל תשכח לומר תודה ��

ASSASIN – 11 ביוני 2015 בשעה 8:07 בבוקר אף אחד מהם התגובה מחבר #711 ב- MMORPG 2015 BEST מאת BEST MMORPG 2015

ואם אתם מכירים משחק חדש שהוא בחינם 2 משחק plz ממליץ לי … אני שיחקתי לפני טאליסמן ברשת ורגנארוק ברשת. הוא משחק תלת מימד ו- RO הוא משחק דו מימדי ושניהם מפורסמים שקטים.

מַרְאָה – 27 ביוני 2015 בשעה 21:54 אף אחד מחבר התגובה #745 על הטוב ביותר MMORPG 2015 מאת BEST MMORPG 2015

מצודת הכישוף לא נמצאת ברשימה זו? שיהיה ה- PVE העליון MMO. אם אתה אוהב PVP של העולם הפתוח ולשוטט בחינם, בדוק את העוקב.כך גם, Survarium אמור לשחרר מצב נדידה בחינם, כך שזה משהו ששווה לבדוק. הערת העורך: שילבו שתי תגובות לאחת.

בארט – 16 ביוני, 2015 בשעה 20:22 אף אחד מחבר התגובה #724 על הטוב ביותר MMORPG 2015 מאת BEST MMORPG 2015
הדאגה היחידה שלי היא 100% PVP. אני לא מרגיש שזה בר קיימא עם אפס PVE לחלוטין.
JEZ – 3 ביולי, 2015 בשעה 15:32 אף אחד מחבר התגובה #754 ב- MMORPG 2015 הטוב ביותר על ידי Best MMORPG 2015

ממלכת אורה מוערכת מדי. זה אחד המשחקים הטובים ביותר ששיחקתי אי פעם. יש בו כמעט כל מה שהיית רוצה ממשחק.

ליאון – 18 באוגוסט 2015 בשעה 12:26 אף אחד מהם התגובה מחבר #838 ב- MMORPG 2015 הטוב ביותר על ידי Best MMORPG 2015

אני אכן מעדיף כמה ברשימה זו. כולם יונקים לרשימה עליונה. אני אמשיך לנסות את כולם, אולי אחזור לכמה. אבל שום דבר כאן לא ממש צועק רשימת Top2015.
במיוחד אלה שיצאו כל כך הרבה זמן.
שיחקתי את כולם. אם אני עדיין לא משלם או משחק בשביל זה כרגע … זה מה שזה אומר להיות רשימה מובילה.
-אזרח הכוכב הוא איפה שהוא צפוי מההתחלה & (או) להתלונן על כך זה סקירה גרועה מצידו של האדם.
-פרויקט Theralon aka Dragonsprophet יש דרקונים נחמדים.
-SkyForge בסדר אבל קצת מטורף מדי.
-אלביון לא מספיק התאמה אישית,
-ציוויליזציה, ברצינות? זה בשביל חלק אבל לא בשבילי.
-WH40K הקהילה או הקבוצות החברתיות הם ברצינות של חבורה של טרולים.
-קמלוט אותה בעיה שיש לי עם אלביון
-Eso, Wildstar אני אוהב את הכותרות האלה שהם טובים … לא מיקרו-עסקאות.
-FFRR בסך הכל נהדר אבל להיות נגן FF ישן יותר אני לא יכול להיכנס לזה לא מרגיש כמו ff.
-GW2 זהה עם Wildstar ו- ESO. כל משחקי הדפדפנים “הם שטויות” גם אם מעטים יכולים להיות ממכרים (אני עדיין משחק כמה). אלה נקודות קשות … אין משחק ברשימה זו של 2015 המובילה מרגישים כמו מתמודד מוביל. לא יודע על שארכם אבל אני מחפש משחק עם “ללא הגבלה, במחיר סביר” התאמה אישית בלתי מוגבלת הן אסתטיות והן פונקציונליות, תחבורה, טרנספורמציה, ייצור, אזור חברתי מפואר למאמץ משולב ולגמול כל/כל השחקנים ראויים, תוכן הכרוך באירועים ייחודיים או קשר ייחודי ממשחק אחר או דומה … גם כמה מערכות צינוקים מהנות של RP וגם PVP. אני אוהב ללכת רחוק יותר ב- Dream MMO אבל למה לטרוח לשתף עם המעטים שיעדיפו לטרול.(נראה @ כאלה ללא כינוי גיימר אמיתי)

סר מירואר – 29 באוגוסט 2015 בשעה 06:13 אף אחד מהם התגובה מחבר #858 על הטוב ביותר MMORPG 2015 מאת הטוב ביותר MMORPG 2015

אלביון הולך להיות המשחק הטוב ביותר 2015, 2016, 2017 ומעבר. זה וואו החדש. אני אשנא את האמירה על זה ומשמעותו.

פייגי – 12 באוקטובר 2015 בשעה 20:38 אף אחד מהגיב

לאני – 18 בספטמבר 2015 בשעה 16:31 אף אחד מהם התגובה מחבר #890 על הטוב ביותר MMORPG 2015 מאת BEST MMORPG 2015

עולם המשחקים נפטר כשעדיין איליה החליטה לסגור את קיטסונה וחלומות על מראות ברשת ולמה אני לא יכול לראות מדבר שחור או מה ש- WhatChamacallit יברך ברשימה ההיא הם יוצאים גם אם זה רק בקוריאה

נאטסומי – 22 בדצמבר, 2015 בשעה 20:54 אף אחד מהם התגובה מחבר #1162 על הטוב ביותר MMORPG 2015 מאת הטוב ביותר MMORPG 2015

Thnx לסקירה נהדרת.
רוב הפוסטים כאלה באתרים אחרים מפרסמים דברים קוקו כולם הועתקו זה בזה.

שמנדרה – 8 באפריל, 2016 בשעה 13:50 אף אחד מהם התגובה מחבר #1486 ב- MMORPG 2015 הטוב ביותר על ידי Best MMORPG 2015

שלום?
World of Warcraft?
הכי שיחקו MMORPG אי פעם ועדיין מספר 1?
..

השאר תגובה בטל תגובה

אתר זה משתמש ב- Akismet כדי להפחית את הספאם. למד כיצד מעובד נתוני התגובות שלך.