טורף הליוס 16 | מחשב נייד למשחקים בגודל 16 אינץ ‘| טורף | אקר ארצות הברית,

0

מופעל על ידי ליבות הטנזור הרביעי החדש ומאיץ הזרימה האופטי ב- GeForce RTX 40 GPUS, DLSS 3 משתמש ב- AI כדי ליצור מסגרות באיכות גבוהה נוספת.

טורף הליוס 16

ראה מדוע Helios 16 עם DLSS 3 הוא אחד המחשבים הניידים החזקים ביותר למשחקים. זה מגיע מלא בטכנולוגיית קירור מעולה, תצוגת LED מיני יפהפה 1, ואוצר אוצר של תכונות משפרות ביצועים.

מעבר לביצועים

הרגיש את הכוח נובע מתוך הקליפה בגוון הניאון של הליוס 16. עם מעבד עד ה- Gen Intel ® Core ™ I9 1 1. התמודד עם עד 2TB של אחסון PCIE במהירות גבוהה של NVME SSD.

Windows 11 Home

13 ג ‘

מעבד Intel ® Core ™ I9 1

Geforce rtx ™ 4080

32GB DDR5

NVIDIA ® GEFORCE RTX ™ 40 מחשבים ניידים

NVIDIA ® GEFORCE RTX ™ 40 סדרת מחשב נייד GPUs הם מעבר לגיימרים ויוצרים. הם מופעלים על ידי ארכיטקטורת Nvidia ada Lovelace היעילה במיוחד, המספקת קפיצה קוונטית הן בביצועים והן בגרפיקה המופעלת על ידי AI.

Nvidia DLSS 3

מופעל על ידי ליבות הטנזור הרביעי החדש ומאיץ הזרימה האופטי ב- GeForce RTX 40 GPUS, DLSS 3 משתמש ב- AI כדי ליצור מסגרות באיכות גבוהה נוספת.

מעקב אחר ריי

ארכיטקטורת ADA משחררת את מלוא התהילה של ריי מעקב, המדמה כיצד אור מתנהג בעולם האמיתי. התנסו בעולמות וירטואליים מפורטים להפליא כמו שלא היו מעולם.

NVIDIA MAX-Q טכנולוגיות

NVIDIA MAX-Q היא חבילה מתקדמת של טכנולוגיות המופעלות על ידי AI המייטמות את המערכת שלך ליעילות שיא. זה מאפשר מחשבים ניידים מהירים בוערים דקים, שקטים ויש להם חיי סוללה מדהימים.

סמוך על העיניים שלך

הפאנל Mini LED 1 מעודן, ולצד חבילת התכונות מ- Nvidia Advanced Optimus, הופך משחקים, סרטים וכל מה שעל המסך כולם מקבלים את היתרונות של רמות ניגודיות קיצוניות.

מיני LED 1

DCI-P3 100% 1

250 הרץ

NVIDIA ® Advanced Optimus ®

מיתוג תצוגה דינמית

קירור מושלם

ה- Helios 16 כולל רק את הקירור החדיש ביותר: מאווררי 3D ™ 3D ™ 3D בהתאמה אישית כפולה בהתאמה אישית כפולה, וההשפעות המצמררות של גריז תרמי מתכת נוזלית על מעבד המוביל בתעשייה כבר.

5 Gen Aeroblade ™

מתכת נוזלית

וֶקטוֹר

מה במקלדת שלך

הפוך את המקלדת עם תאורה אחורית של RGB לברק עם תאורה אחורית של LED בהירה יותר, דורשת פחות כוח והן אחידות יותר בצבע (עם פחות HALO) מאשר עמיתיהם LED שאינם MINI.

LED לכל מפתח LED
מצב
™ PredatorSense ™

אפליקציית השירותים Hotkey

התאם אישית עם PeforatorSense ™

פופ פתח את אפליקציית כלי השירות של TereforSense ™ המותג-חדש כדי להתאים את ההגדרות כך שיתאים בדיוק לאיך שאתה רוצה שהמחשב הנייד הזה יבצע.

תאורת פולסאר

התאם תאורה כך שיתאים לנושא משלך. יש הרבה מה לשחק כאן אז קח את הזמן שלך.

ארבעה מצבי פעולה

בחר בין ארבעה מצבים 2: שקט, מאוזן, ביצועים וטורבו (Overclock All-Out, מעריצים כולו). מאוזנים ו- Eco 3 זמינים גם כאשר הם בסוללה.

בקרת מאוורר

בחר בין אוטומטית, מקסימום או הגדר משלך. תביא מעיל אם אתה יוצא החוצה

שמור על פינגים נמוכים

כולל את בקר Ethernet של Intel ® Killer ™ E2600, אינטל ® Killer ™ Wi-Fi 6E AX1675i.

מגוון מלא של יציאות

חבר את כל ציוד היקפי שלך למגוון המלא של USB 3.2 GEN2, כולל שתי יציאות USB-C מהירות להפליא להפליא ™ USB-C ו- HDMI 2.1.

קורא כרטיסים מוכן

יש אפילו קורא כרטיסי Micro SD ™ אם יש צורך בכך!

בחר את הליוס המושלם שלך 16

חפש את Helios 16 שלך על ידי תכונות או דפדף במוצרים למטה.

מוצר זה אינו מיועד לשימושים בכריית cryptocurrency. נזקים למוצר שלך הנובעים מכריית cryptocurrency או פעילויות קשורות לא נכללים מאחריות המוצר שלך.
התנאים HDMI ו- HDMI ממשק מולטימדיה בהבחנה גבוהה והלוגו HDMI הם סימנים מסחריים או סימנים מסחריים רשומים של מנהל הרישוי של HDMI, Inc. בארצות הברית ובמדינות אחרות.
התכונות והיתרונות של Intel ® Technologies תלויים בתצורת המערכת ועשויים לדרוש הפעלת חומרה, תוכנה או שירות מופעלת. הביצועים משתנים בהתאם לתצורת המערכת. שום מוצר או רכיב לא יכולים להיות מאובטחים לחלוטין.
© Intel Corporation. אינטל, לוגו אינטל וסימני אינטל אחרים הם סימנים מסחריים של חברת אינטל או חברות הבת שלה. ניתן לטעון שמות ומותגים אחרים כנכס של אחרים.
Y.ג. ומדינות אחרות.

מפרט 1 עשוי להשתנות בהתאם למודל ו/או לאזור. כל הדגמים נתונים לזמינות.
2 ארבעת מצבים אלה דורשים כי מתאם AC יחובר לחיבור למחשב הנייד.
ניתן להפעיל 3 רק כאשר מתאם ה- AC אינו מחובר.