אילן היוחסין של דוטון – ילוסטון, 1883, 1923 מדריך תווים, אוהדי ילוסטון מבולבלים ברצינות על ידי הכרזת 1883 זו

0

העולם של ילוסטון יכול היה להיות שונה בהרבה אם לא למותם של בנו הבכור של ג’ון ואוולין, לי. בתור הבכורה, זה היה לי שג’ון תכנן לעזוב את החווה, אך בהתכתשות על בקר גנוב, לי נהרג, והעביר סוגיה מורכבת של ירושה עבור אחיו הנותרים.

1883 ל .

מאת לורן האברד שפורסם: 16 בספטמבר 2023

סמל שנשמר סמל סמל מתואר ריק המציין את האפשרות לשמירת פריט

אנחנו בחוזקה בהפוגה של דרמה משפחתית של דוטון – העונה החמישית של ילוסטון עדיין אמור לחזור לפרקים הסופיים שלה בסתיו הקרוב (אם כי לוח הזמנים הזה יכול להשתנות עם שביתות התעשייה המתמשכות) – אבל זה לא אומר שהמוח שלנו לא נמצא במשפחה הנצפית ביותר של מונטנה. הסדרה תראה את הופעת הבכורה שלה ב- CBS בסוף השבוע, ותציג המון מעריצים חדשים לחווה המפורסמת, ומשפחתה המפורסמת לא פחות.

בשילוב עם הדמויות מהקודמים, וה 1923 (שאושר לחזור לעונה שנייה) יש הרבה דוטונים לעקוב אחריהם, כך הרכיב מדריך כדי להקל על הבנת כל אותם קשרים משפחתיים מורכבים. גלול על כל מה שאנחנו יודעים (עד כה) על שושלתו של ילוסטון. !

1883, . רדוף רדוף מחוויותיו במלחמת האזרחים, שם שירת בצבא הקונפדרציה במהלך קרב אנטיאטאם ובהמשך הוחזק כאסיר מלחמה, בחר ג’יימס לצאת לחיים חדשים מערבה עם משפחתו ב . . בעקבות מותה של אלזה על השביל, ג’ון ומשפחתו הנותרים החליטו להתיישב במונטנה, על מה שיום אחד יהפוך לחווה המפורסמת של ילוסטון דטון המפורסמת.

מרגרט דטון

אשתו הבטוחה והבלתי מתפשרת של ג’יימס, מרגרט (פיית ‘היל) הייתה המטריארך המשפחתי של דטון ב 1883. .

אלזה מרוחקת (איזבל מאי) הייתה ילדה הבכור של ג’יימס ומרגרט דטון ושימשה כמספרת של . . בגיל שבע עשרה היא יצאה לרכבת עגלה עם משפחתה בחיפוש אחר התחלה חדשה במערב. לאורך השביל היא התאהבה בקאובוי, אניס, והשניים תכננו להינשא לפני שאניס נורה על ידי קבוצת שודדים. . . . לכבודה, ג’יימס התיישב את משפחתם שנותרה במקום במונטנה, שם אלזה נשמה את נשימתה האחרונה.

סם

לוחם קומאנצ’ה שהדאטונים פגשו לאורך שביל העגלה , סם התיימר כי לקח את שמו מהאיש שהרג את אשתו. . .

.

בנם של ג’יימס ומרגרט דטון, ג’ון היה רק ​​ילד כשמשפחתו הקימה את בית מגורים במונטנה – הארץ שבסופו של דבר תהפוך לחוות דטון ילוסטון. בבגרותו הוא עבד עם דודו, ג’ייקוב דטון, על האדמה המשפחתית והיה לו משפחה משלו; אשתו אמה ובנו ג’ק. ג’ון נהרג בסופו של דבר במארב על ידי אויבי המשפחה.

. . .

ג’ק דטון

. . . .) הוא המשיך להתחתן. כרגע ג’ק נשאר אחד המועמדים העיקריים להיות סבא של ילוסטון.

. חלק מהמעריצים העריכו שהיא יכולה להיות אמו של ג’ון דוטון השני, אבל מישל רנדולף, שמגלמת את הדמות, הודתה שאפילו היא לא יודעת אם אליזבת היא סבתו של ג’ון. . .

ספנסר דטון

בנם השני של ג’יימס ומרגרט דטון, ספנסר נולד זמן מה לאחר שהמשפחה התיישבה במונטנה. ספנסר שירת גם במלחמת העולם השנייה וכמו אביו, נשאר רדוף מחוויותיו בשדה הקרב. . . ספנסר הוא גם מועמד להיות סבא של ג’ון דוטון, אבל אפילו ברנדון סקלנאר, שמגלם את הדמות, עדיין נמצא בחושך אם זה יתברר כמקרה. . “מהיום הראשון, כולנו אמרנו, ‘לא, זה האדם הזה! לא זה אני. .. .

אלכסנדרה דוטון

. . .

. קלייר לא הגיעה רחוק לאורך השביל, אבל. .

הנרי

. הוא נפטר מתישהו זמן קצר לפני אירועי , להוביל את אשתו ובתו, מרי הבל, לנסוע עם הדוטונים.

היחידה משבעת ילדיהם של קלייר והנרי ששרדו עד 1883, מרי הבל הייתה בקצרה בדרך לאורגון עם דודה ג’יימס דטון ומשפחתו. לא הרחק מחוץ לפורט וורת ‘, טקסס, הקבוצה שלהם הוטרדה על ידי כנופיה מקומית ובעצם ההחלפה, מרי הבל נורה למוות.

ג’ייקוב דטון

. נשוי לקארה, הוא עבד את בית האחוזה של דוטון לצד אחיינו, ג’ון SR. .

אשתו של ג’ייקוב דטון, קארה (הלן מירן) הייתה המטריארך של משפחת דטון ב . עולה עצמה, קארה התמודדה עם עמיתים רועים ורועים כשעמדה במקומו של בעלה הפצוע על ועדת בעלי החיים, ושימשה כראש המשפחה בתקופות מוטרדות.

ג’ון דוטון השני

ג’ון השני במשפחה, הוא היה ממשיך להיות אביו של ג’ון דוטון השלישי, וסבא ללי, ג’יימי, בת ‘וקייס דטון. נכון לעכשיו, לא הובהר על המסך בדיוק מי היו הוריו, אם כי אנו יודעים שהוא היה צאצא ישיר של 1883ג’יימס ומרגרט דטון.

ג’ון דוטון השלישי

איש ממשפחת דוטון לא לוקח את חובתם על האדמה ברצינות רבה יותר מאשר ג’ון (קווין קוסטנר), הבעלים של חוות חווה דוטון של ילוסטון – החווה הגדולה ביותר בארצות הברית. גבר עשיר, עוצמתי, ללא פשרות, ג’ון חי לפי הקוד המוסרי שלו, לפעמים חותך על החוק, ולעתים מלהיב אותו על הסף כדי להשיג את מטרותיו – סיכוי הפך את כל המסובך כשהוא הופך למושל מונטנה. לג’ון יש מערכת יחסים מסובכת עם ילדיו, לי, לי, ג’יימי, בת וקייסי, אבל נכדו על נכדו, טייט.

אוולין דטון

אולי האהבה הגדולה לחייו של ג’ון דטון, אשתו אוולין (גרצ’ן מול) נפטרה בתאונת רכיבה על סוסים כשילדיה היו צעירים. גם בת וקייס היו איתה בזמן התאונה שלה, וכל אחד נשא טראומה משלה.

לי דטון

העולם של ילוסטון יכול היה להיות שונה בהרבה אם לא למותם של בנו הבכור של ג’ון ואוולין, לי. בתור הבכורה, זה היה לי שג’ון תכנן לעזוב את החווה, אך בהתכתשות על בקר גנוב, לי נהרג, והעביר סוגיה מורכבת של ירושה עבור אחיו הנותרים.

ג’יימי דטון

הכבשה השחורה של משפחת דוטון, ג’יימי נאבק עם טינה וכבוד לאביו, ג’ון. לאחר שבילה חלק ניכר מחייו בחיפוש אחר אישור, עורך הדין ג’יימי ציין לסירוגין עם יעדי משפחתו ובגד בו, ושומר על מערכת יחסים עמוקה עם אחותו, בת ‘. בבגרותו הוא מגלה בטעות שהוא אינו בן ביולוגי במשפחת דוטון, לאחר שאומץ על ידי ג’ון ואוולין כאשר אביו הביולוגי נכלא בגלל רצח אמו של ג’יימי כאשר ג’יימי היה תינוק.

כריסטינה

. מאוחר יותר היא מצטרפת לאביו הביולוגי של ג’יימי, גארט רנדל, כדי לעודד את ג’יימי לעבוד נגד הדאטונים.

בנו של ג’יימי וכריסטינה

. במהלך העונה החמישית של התוכנית, נחשף כי הילד נקרא על שם אביו, אם כי לא ברור אם שמו הוא ג’יימס או ג’יימי.

בת ‘דטון

הבת היחידה של ג’ון דטון, בת ‘יש מוניטין של היותה בלתי נלאה וגרון – הן בעסקים והן בחייה האישיים. . בת ‘היא הכריש התאגידי של המשפחה, הולכת ראש בראש עם אינטרסים עסקיים המאיימים על אדמת דוטון, אם כי היא עצמה לא מרגישה שום קשר מיוחד לחווה. יש לה שנאה מיוחדת לג’יימי ונדרתה להרוס כל מראית עין של אושר בחייו.

RIP WHEELER

הגבר הוותיק של ג’ון דוטון, RIP הגיע לחוות דטון ילוסטון כנער סורר. בריצה לאחר שהרג את האיש שרצח את משפחתו, נלקח RIP תחת אגףו של ג’ון והיה מוקדש לו בחריפות, תוך שהוא לוקח אפילו את המשרות הכי לא טובות וסודיות. אולי התחרות היחידה עם הנאמנות של ג’ון למען ריפ היא המסירות שלו לבית. אף על פי שהם התאהבו כנערים, לקח עשרות שנים עד שהם חלקו מערכת יחסים אמיתית, נאבקו בשדים ההדדיים שלהם ובסופו של דבר להתחתן.

קייס דטון

הצעיר מבין אחיהם של דוטון, חותם חיל הים לשעבר קייס ירש את המזג הלוהט של משפחתו. יש לו מערכת יחסים מעוררת מחלוקת עם אביו, ג’ון, אם כי הם חולקים אהבת חווה והארץ. הם היו מנוכרים במשך שנים רבות, בין היתר בגלל מערכת היחסים של קייס עם אשתו, מוניקה, וההחלטה שלו לא לתת לבנו טייט להתקרב לשאר בני המשפחה. אף על פי שהוא חזר לקיפל של דטון, קייס נותר לא בנוח בתפקידו בעבודה עבור אביו בתפקידים שונים, ממשלתיים ואחרים.

מוניקה דטון

מוניקה עצמאית וצדק היא אף פעם לא אחת שתסוג לדאגה ממה שהיא חושבת שנכון, גם אם זה אומר להתנגד לתבואה. מוניקה, שגדלה בשמורת הסלע השבורה, שימשה מורה הן בהזמנה והן באוניברסיטת המדינה. לעיתים קרובות היא לא מאמינה ממשפחת דוטון, אותה היא רואה כהשפעה שעלולה להיות מסוכנת עליה ועל בנה של קייס, טייט. בעונה החמישית של המופע היא איבדה את בנה שטרם נולד בתאונת דרכים בדרך לבית החולים ללדת.

טייט דטון

בנו של קייס ומוניקה, טייט הנלהב היסס פחות על קרוביו הדוטון מאשר הוריו עושים. למרות שהוא חווה טראומה בגלל הקשר שלו עם המשפחה, לאחר שנחטף פעם בגללה, הוא בכל זאת נראה שהוא אוהב את החווה, ובעיקר סוסים. הוא מסתדר היטב עם סבו, ג’ון, הרואה בטייט כעתיד החווה.

ראש ראש של לורן האברד

לורן האברד היא סופרת פרילנסרית ו עיר ומדינה תורם שמכסה יופי, קניות, בידור, נסיעות, עיצוב בית, יין וקוקטיילים.

אוהדי ‘ילוסטון’ מבולבלים ברצינות מההכרזה הזו ‘1883’

הפריקוול ישודר בקרוב ברשת Paramount.

מאת קייטי בולבי פורסם: 11 ביוני, 2023
סמל שנשמר סמל סמל מתואר ריק המציין את האפשרות לשמירת פריט

תצוגה מקדימה של הכל לדעת על

ה ילוסטון הקדמוןהקדם 1883 הסתיים בפברואר 2022 אחרי עונת מרקמת לב אחת. אושר כי המופע מוגבל לעונה אחת בלבד, והוא שודר אך ורק על שירות הסטרימינג Paramount+. עכשיו הדברים משתנים, ולמעריצים יש שאלות.

Paramount הודיעה כי החל מה -18 ביוני, המופע ישודר ברשת Paramount, ולכן מנויי הכבלים שלא רצו לשלם עבור שירות הזרמת Paramount+ כעת יהיו דרך לצפות. הפרקים יירדו בכל יום ראשון, עם תופעה מורחבת בסוף כל אחד מהם.

הרשמי ילוסטון .”זה הוביל לבלבול בקרב האוהדים, שטעו אותה להודעת עונה 2. הם השאירו הערות כמו “מה? יש עונה 2?,”” חכה האם יש עונה שנייה. אני מבולבל מהפוסט הזה ���� “, ו”אוהב עונה 2 לשנת 1883.”

לרוע המזל, Paramount אישר כי עונה שנייה אינה נמצאת בכרטיסים עבור 1883 מעריצים. כדי להוסיף לבלבול, שפינוף נוסף נמצא ביצירות, תחת הכותרת Lawman: בס ריבס 1883: סיפור הבס ריבס). הסדרה החדשה הזו של טיילור שרידן-HELMED תתקיים באותה תקופה כמו 1883 סאגה, אך סיפורי הסיפורים לא יחפפו. אלא, Lawman: בס ריבס יתמקד בסגן השחור הראשון U.ג. מרשל מערבית למיסיסיפי (מוצג על ידי דייוויד אוילובו).

אם לא צפית 1883, הקפד להתכוונן. אסור להחמיץ את הסדרה המערבית בכיכובו של סם אליוט, פיית ‘היל וטים מקגרו.

סיפורים קשורים

קייטי בולבי היא מנהלת דיגיטלית ב- Country Living, שם היא מכסה מדריכי מתנה, ביקורות על מוצרים, מלאכות ותכניות טלוויזיה כמו ילוסטון. כרגע היא תפור דפוס תפר צולב לגיליון הבא של המגזין