1883 עונה 2 תאריך שחרור ספקולציות, עלילה, שחקנים ועוד חדשות | התיקון הדיגיטלי, 1883 חדשות עונה 2, צוות שחקנים, תאריך בכורה

0

כל מה שאנחנו יודעים עד כה בערך 1883 עונה 2

ה ילוסטון סדרת פריקוול נאספה רשמית לעוד פרקים.

1883 עונה 2 תאריך שחרור ספקולציות, עלילה, שחקנים ועוד חדשות

אוהדי ילוסטון אולי תוהים לגבי תאריך השחרור של עונה 2 של 1883, ויש לנו את השפל מתי ואם סיפור המוצא של משפחת דוטון יימשך.

1883: עונה 2 תאריך שחרור: איזבל מאי בתור אלזה דוטון

עודכן: 20 בספטמבר 2023

מתי תאריך השחרור של עונה 2 1883? אוהדי ילוסטון תמיד רעבים לעוד, ולכן אין זה מפתיע שהם שואלים על גורלו של הספין-אוף הראשון של ילוסטון שהתעורר לחיים: 1883.

בקאנון ילוסטון, 1883, רואה את משפחת דוטון (ואת צוות השחקנים המדהים משנת 1883) נוסעים מטקסס למונטנה בחיפוש אחר הארץ שהם יכולים להתחיל את מורשתם. המסע רצוף סכנה, הרס, והגרוע ביותר של האנושות. כל זה הופך אותו לא רק לאחת מסדרות הטלוויזיה הטובות ביותר מסוגו, אלא גם לאחת מסדרות ילוסטון הטובות ביותר.

מעריצים רבים יתהו איזו דרמה תתפתח בעונה הבאה של הסדרה Best Western, או אם תהיה אחת בכלל. ובכן, אוכף, כי יש לנו את כל המידע הדרוש לך על 1883 תאריך שחרור עונה 2 לְהַלָן.

1883 ספקולציות תאריך עונה 2

כפי שהיא עומדת, אין תאריך יציאה של עונה 2 משנת 1883 מכיוון שהתוכנית לא ניתנה עונה שנייה, והיוצר טיילור שרידן אמר שהוא עשה את כל מה שהוא רצה עם הסיפור הספציפי הזה.

כשדיבר למועד האחרון אמר טיילור שרידן, “רצינו לעשות סרט של עשר שעות שהסתיים, וזה מה שעשינו.”אז זה נשמע כאילו כל המשך אמיתי של הסיפור הזה עשוי להיות מחוץ לקלפים.

בראיון נפרד הוא גם אמר: “הסיפור ששמעתי הוא [מנכ”ל Paramount] בוב באקיש צפה בזה ואמר, ‘רגע, היא מתה! כולם מתים? מה אנחנו עושים בעונה השנייה?’אמרתי,’ אין עונה שנייה ‘. הם אוהבים, ‘עדיף שיהיה עונה שנייה של המלך כי כבר אספנו את זה.’אני יושב כאן הולך,’ חבר’ה כולם מתים.״

במקום זאת, נראה את הסיפור משנת 1883 ממשיך עם ספין אוף רוחני לסדרה הפריקוול. אם אתה רוצה לדעת יותר על זה, אתה עדיף לבדוק את כל מה שאנחנו יודעים על החוקרים: Bass Reeves תאריך שחרור.

יש גם את החזרה (הסוערת במקצת) של ילוסטון עונה 5 חלק 2 בדרך, ויש לנו גם עונה 2 1923 לחשוב על. מעבר לכך, יש גם תאריך שחרור של 6666 ביצירות, כך שנוכל להיות סמוך ובטוח שלא נשתעמם גם אם 1883 לעולם לא יחזור.

1883 תאריך שחרור עונה 2: למוניקה גארט וסם אליוט בשנת 1883 עונה 1

מי יהיה בקאסט עונה 2 1883?

צוות השחקנים של עונה 2 משנת 1883 לא הוכרז מאז שנראה כי המופע לא קורה, אך אנו חושבים שרוב משפחת דוטון תחזור להמשיך בסיפור מורשתם.

באופן טבעי, צוות השחקנים החדש של עונה 2 לא יכלול את איזבל מאי בתור הגיבורה אלזה דטון, מכיוון שהיא נורה עם חץ ובסופו של דבר מתה בסוף סיום העונה 1. בגלל זה ג’יימס דטון נתקל בארץ ילוסטון, כלומר מותה סימן את תחילתו של מה שיהפוך לציר הזמן של ילוסטון.

עם זאת, היא כן מחדש. ויתרה מכך, אין שום טעם לשלול פלאשבקים, מכיוון שאנחנו יודעים ששרידן עושה זאת מדי פעם.

להלן רשימת הקאסט הצפויה של עונה 2 של 1883:

  • טים מקגרו בתפקיד ג’יימס דוטון
  • פיית היל בתור מרגרט דטון
  • איזבל רשאי בתור אלזה דוטון (קריינות)
  • למוניקה גארט בתור תומאס
  • אאודי ריק בתור ג’ון דוטון ג’וניור.
  • Cratiela Brancusi בתור Noemi
  • מרטין סנמייזר בתור סם
  • טיילור שרידן בתור צ’ארלס לילה טוב

1883 תאריך שחרור עונה 2: צוות השחקנים של 1883 עונה 1

על מה תהיה 1883 עונה 2?

אם 1883 עונה 2 הייתה קורה, אנו חושבים שזה היה חוקר את הצעדים הבאים בדאטונים שמאבטחים את ילוסטון ובונה על אדמתם.

היוצר טיילור שרידן אמר שהוא מתכוון לעשות סרט של עשר שעות למסך הקטן והודה שהוא השיג את כל מה שרצה בשנת 1883 עונה 1. אז בקיצור, אל תעצור את נשימתך לכל סוג של סיפור עונה 2 1883 לפתח. עם זאת, עם ההצלחה המדהימה של ילוסטון עד כה, לא נופתע לראות שהדברים משתנים בתור ובשנת 1883 עונה 2 להתעורר לחיים.

תוך התחשבות בה עונה 2 הפסיקה, אנו חושבים שזה יראה את ג’יימס ומרגרט דטון עוברים למה שיהפוך לחווה של ילוסטון, ולהתחיל לעבוד על זה תוך כדי האבל גם על אובדן בתם אלזה.

ראינו גם את תומאס ונומי מתיישבים ומוצאים אדמות משלהם לאחר שסיימו סוף סוף את המסע שלהם מערבה, ולכן אנו מצפים לראות כיצד מערכת היחסים שלהם גדלה בין נוף של אנשים שאולי לא רואים את השותפות שלהם עם עין חביבה כזו.

ואל תשכח, אלזה בסופו של דבר התחתנה עם סם לפני שהם יצאו להמשיך במסעם, והיא הבטיחה שהיא תבוא לפגוש אותו בשמורה כשהפרחים התחילו לפרוח. כשהיא לא מופיעה, יכול להיות שהוא מסתכן לג’ולסטון לנסות ולברר מה קרה לה.

בסך הכל, העונה הראשונה הייתה על הסכנות והתלאות שהגיעו כאשר רודפים אחרי חלומות, וכעת כשהדאטונים מצאו את דרכם, עונה נוספת עשויה לחקור מה המשמעות של זה סוף סוף השלים את המטרות שלך תוך קבלת ההשלכות שהגיעו איתה.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

האם יש טריילר עונה 2 1883?

לא, וכנראה שלא נקבל אחת עד שסדרה שנייה הייתה מוארת והופקה.

אנו נהיה בטוחים ונשאיר אותך לעדכן כשאנחנו שומעים יותר, אך בינתיים, התבונן בתכונה זו מאחורי הקלעים למטה על מה שהפך לעונה הראשונה המדהימה.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

איפה אני יכול לצפות ב 1883 עונה 2?

כרגע, 1883 עונה 2 עדיין לא קיימת, כך שלא תמצא את זה בשום מקום. אך היה סמוך ובטוח שאם זה אי פעם היה מתרחש, הוא היה נוחת על Paramount Plus, הבית הרשמי של ילוסטון.

כרגע אתה יכול להתעדכן בכל ספין אוף, כולל 1883 עונה 1, בשירות הסטרימינג Paramount Plus. ברגע שאתה שם, אתה יכול גם להסתכל על כל מה חדש ב- Paramount Plus החודש כדי להעביר את הזמן משם.

1883 תאריך שחרור עונה 2: טים מקגרו בתור ג'יימס דטון בשנת 1883

כמה פרקים של 1883 עונה 2 יהיו?

מכיוון שעונה 2 לא הייתה ירוקה, אין אישור לספירת הפרקים, אך אנו מדמיינים שיהיו לה עשרה פרקים.

מכיוון ששרידן רצה ש- 1883 יהיה כמו סרט בן עשר שעות, אנו מדמיינים שהוא היה רוצה לשמור אותו זהה לסרט ההמשך של סדרת הדרמה.

1883 תאריך שחרור עונה 2: איזבל מאי בתור אלזה בשנת 1883

ביצי פסחא של ילוסטון בשנת 1883

אין הרבה ביצי פסחא המחברות ישירות משנת 1883 לסדרת ילוסטון הראשית, עם זאת, יש קמיע מפנים מוכרות, ותמצא שפע של 1883 ביצי פסחא בג’ולסטון. אז בעצם, זה כל הדרך.

ביצת הפסחא הגלויה היחידה בין שתי ההצגות היא טיילור שרידן עצמו. לא רק שרידן מגלם את טרוויס בקאסט ילוסטון, אלא שהוא גם מגלם את צ’רלי לילה טוב בשנת 1883. (כן, זה באמת שם הדמות. אם אתה מתכוון ליצור לעצמך תפקיד, הפוך את זה להיות המגניב ביותר האפשרי.) הוא מופיע בפרק של סדרת הפריקוול כדי לסייע לשיירה.

באופן מוזר, סדרת ילוסטון הראשית מכילה פלאשבקים לעולם 1883. ובכן, מבחינה טכנית, זה כמה שנים אחר כך, כאשר הדאטונים כבר התיישבו בג’ולסטון. אנו רואים את ג’יימס דוטון משוחח עם קבוצת ילידים אמריקאים שרוצים לקבור בן משפחה על אדמת ילוסטון.

מאוחר יותר יש פלאשבק נוסף לג’יימס דוטון רודף אחרי כמה גנבי בקר, נורה ומעד את הבית לפני שהוא מתמוטט, וככל הנראה, גוסס.

לקבלת מידע נוסף מהיקום ילוסטון, בדוק את התמוטטותנו כיצד צוות השחקנים משנת 1923 קשור למשפחת דוטון בג’ולסטון. אתה יכול גם לגלות אם תהיה עונה 6 של ילוסטון. אתה יכול גם לגלות את סדרות הטלוויזיה והסרטים הטובים ביותר של טיילור שרידן, ולראות מה יקרה לג’ון דוטון. (או לפחות, מה שאנחנו חושבים, בכל מקרה.)

בנוסף, יש לנו המון תכונות קאובוי שתוכלו להיתקע בהן. תסתכל על מה לעשות עכשיו כשילאלסטון נפרד ממך, גלה מדוע אנו חושבים שדאלאס רצה אז ילוסטון תוכל לעוף, ולראות מדוע המערבי תמיד היה ז’אנר לנשים גם כן. יש לנו גם רשימה של 10 ההופעות כמו ילוסטון לצפייה בהמשך, אם אתה צריך עוד.

עוד מהתיקון הדיגיטלי

ייקוב בארנס כתב התושב של וירג’ין ריבר שלנו, מעביר סרטי מותחן אפל, פסיכולוגי, וחנון אובססיבי של מלחמת הכוכבים, הטווח של ג’ייקוב מביא את מריל סטריפ לבושה. פשוט אל תתחיל אותו בקשר לרצף.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.

כל מה שאנחנו יודעים עד כה 1883 עונה 2

ה ילוסטון סדרת פריקוול נאספה רשמית לעוד פרקים.

מאת לורן האברד שפורסם: 20 ביוני, 2023

סמל שנשמר סמל סמל מתואר ריק המציין את האפשרות לשמירת פריט

תצוגה מקדימה של הכל לדעת על

מאמר זה מכיל ספוילרים לעשרת הפרקים הראשונים של 1883.

ה ילוסטון הקדמוןהקדם 1883 הצופים מתפתלים מאז שעלה לראשונה בשנת 2021, ואחרי הסיום הדרמטי של ריצת 10 הפרקים הראשונה של התוכנית, המעריצים נותרו לא בטוחים לגבי עתיד התוכנית.

ב- 15 בפברואר 2022, לפני שהתוכנית עטפה את הריצה שלה, הודיעה Paramount+ כי הזמינה פרקים נוספים של 1883. עם זאת, סיום עונה אקלימי שראה את מותם של רבים מהדמויות הבולטות ביותר של התוכנית – כולל המספרת אלזה דוטון (איזבל מאי) ומנהיג הרכבת העגלה שיאה ברנן (סם אליוט), שלא לדבר על רוב רכבת העגלה עצמה – היה השאירו רבים מגרדים את ראשם לגבי מה בדיוק אותם פרקים חדשים עשויים להיות כרוכים.

מוסיפה לבלבול, 1883 היוצר והסופר טיילור שרידן סיפר מועד אחרון בעקבות הסיום ש”הרצינו לעשות סרט של 10 שעות שהסתיים, וזה מה שעשינו, “הוסיפו” בשבילי, כמספר סיפורים זה מרגיש קרוב להסתיים. אני הולך להציץ דרך החלון של עידן אחר ולראות מה אני רואה אז.”

“עידן שונה” זה בסופו של דבר התברר 1923, הלן מירן והריסון פורד בכיכובו של סיבוב המציגים דור אחר של היסטוריה של דוטון שנקבעו בעידן האיסור והדיכאון הגדול.

במשך תקופה נראה כי הפרקים הנוספים של 1883 יגיעו בצורה של ספין כבוי משלה על האגדי האמריקני מרשל בס ריבס. פרויקט הבס ריבס של שרידן כעת של שרידן בכיכובו של דייוויד אוילובו, במשך תקופה מסוימת כותר 1883: בס ריבס, אבל שם הסדרה השתנה מאז חוקרים: בס ריבס, מה שמציע כי כל הקשרים שנמצאים בסיפור 1883 כבר לא משחק.

אז מה זה אומר עבור אלה שהובטחו פרקים נוספים של 1883? נכון לשנת 2022, עיר ומדינה הבינו שיותר פרקים יגיעו, אולם הכיוון היצירתי הספציפי עבורם טרם נקבע. בהתחשב בשביתה של הסופר הנוכחי, והפוטנציאל לשביתה הקרובה של אגדת שחקן המסך, לא נראה שנראה מידע חדש על 1883 בעתיד הקרוב.

“אנחנו פשוט לא יודעים. אנחנו סוג של לימבו כמו כולם, “סיפר טים מקגרו, שמככב בסדרה בפטריארך משפחתי של דוטון ג’יימס, אמר מגוון בשנת 2022 כשנשאל על עתיד התוכנית. “אנו נרגשים ממה שעתיד לבוא ולהתלהב ממה ש- [שרידן] כותב ולא יכול לחכות לראות עם זאת הוא מתפתח.”

לא משנה מה צורה הפרקים החדשים לוקחים, ובכל פעם שהם מופיעים, תוספות חדשות לתוך 1883 היקום צפוי להופיע אך ורק ב- Paramount+ בדיוק כפי שעשינו 10 הפרקים הראשונים.

מה זה 1883 על אודות?

בכיכובו של טים מקגרו, פיית ‘היל, סם אליוט ואיזבל מאי, 1883 מספר את סיפור אבותיהם של ילוסטוןמשפחת דוטון בסוף המאה ה -19 כשהם יצאו למערב הבלתי מאולף של אמריקה כדי ליצור את מה שיהפוך יום אחד לשמותם מונטנה הומסטד.

בעונה הראשונה ראו את ג’יימס ומרגרט דטון (מקגרו והיל) וילדיהם, אלזה המרדנית (מאי), וג’ון הצעיר (אאודי ריק), נוסעים מפורט וורת ‘, טקסס אל המישורים הגדולים, ייאוש, מוות והרס על הדרך לעקוב אחר החלום האמריקני.

סיפורים קשורים

ראש ראש של לורן האברד

לורן האברד היא סופרת פרילנסרית ו עיר ומדינה תורם שמכסה יופי, קניות, בידור, נסיעות, עיצוב בית, יין וקוקטיילים.