היכן לצפות בסדרות טלוויזיה משנת 1923 עם הריסון פורד והלן מירן, ביקורת ילוסטון 1923

0

סקירה של ילוסטון 1923

Contents

Paramount

כל מה שכדאי לדעת על פרקים חדשים של ‘1923’

תצוגה מקדימה של הכל לדעת על 1923

ילוסטון האוהדים עשויים להתאכזב שהדרמה המערבית היא לקחת הפסקה של אמצע העונה, אבל משפחת דוטון לא תהיה חסרה מהמסכים שלנו לאורך זמן!

סדרת הפריקוול החדשה, 1923, חוזר בפברואר הקרוב לאחר הפוגה קצרה בעקבות החגים. ויש כל כך הרבה מה לצפות בפנים הקרובים! אם אתה זוכר איך הסתיים המחצית הראשונה של העונה הראשונה, תזכור שהריסון פורד בתור ג’ייקוב דטון והלן מירן כאשתו קארה דטון נשארה נלחמת על אדמתם (וחייהם). ��

הסדרה עמוסת האקשן, העוקבת אחר דור חדש לגמרי של דאטונים, היא רק עוד אחת מההופעות הפופולריות של טיילור שרידן. לאחר פגישה עם צוות השחקנים של 1923 במחצית הראשונה של העונה, קל לראות מדוע כל כך הרבה אנשים מחוברים. אבל איך עונה אחת של 1923 סוֹף? תצטרך להתכוונן כדי לגלות!

המשך לקרוא למידע נוסף על מה שאנחנו יודעים עליו 1923, כולל מידע על תאריך החזרה, צוות שחקנים, טריילר ועוד.

מתי אתה יכול לצפות ב’שנת 1923 ‘?

זה רשמי! 1923 יחזור ביום ראשון, 5 בפברואר, אך ורק ב- Paramount+.

הפרק הראשון הוקרן בבכורה ב -18 בדצמבר ורץ לארבעה פרקים לפני שלקח הפסקה קצרה. כעת עונה 1 חוזרת עם ארבעה פרקים נוספים החל מ -5 בפברואר.

האם יש טריילר ל’שנת 1923 ‘?

כן! וכן, דברו על טריילר! זה אולי קצר אבל זה עדיין די והותר כדי להשאיר אותנו על בהונותינו.

הטריילר של אמצע העונה מראה כי ייקח יותר מצילום כדי להרחיק את ג’ייקוב דטון מהחווה שלו. אנו רואים את יעקב ואשתו קארה יחזרו לפרקים החדשים של 1923, וברור שהם נמצאים לנקום. “הדאגה שלי היא הישרדות”, אומר ג’ייקוב בטריילר.

בינתיים, אחיינו של קארה ספנסר דטון עושה את דרכו לאמריקה במסע שנראה כל דבר מלבד קל.

שמככב בקאסט של ‘1923’?

פריקוול של ילוסטון האריסון פורד

Pascal le Segretain // Getty Images

הלן מירן 1923

סמיר חוסין // Getty Images

Paramount+ הודיעה כי השחקנים האגדיים הריסון פורד והלן מירן יצטרפו ל ילוסטון יקום בקאסט של 1923. פורד ישחק את ג’ייקוב דטון, הפטריארך של חוות ילוסטון וסבתא-סבתא של ג’ון דוטון. מירן ישחק את קארה דטון, אשתו של ג’ייקוב דטון.

שאר צוות השחקנים כולל את טימותי דלטון, סבסטיאן רושה, ברנדון סקלנר, דארן מאן, מישל רנדולף ועוד.

על מה זה ‘1923’?

1923 נושא את סיפור משפחת דוטון שפגשנו בפריקוול הראשוני, 1883. כששמענו לראשונה על הסדרה, נאמר לנו שהיא “תעקוב אחר דור חדש של דאטונים בתקופת ההתרחבות המערבית, האיסור והדיכאון הגדול.”

אבל בראיון שנערך לאחרונה עם יריד ההבלים, הריסון פורד והלן מירן נתנו לנו יותר תובנות לגבי מה שאנחנו יכולים לצפות.

“הוא ה- Silverback,” אמר פורד יריד ההבלים על דמותו, ג’ייקוב דטון.

אבל כשדיבר על מערכת היחסים של יעקב עם קארה (מירן), הוא הבהיר שהוא חזק. “הוא אחראי לסניף המשפחה ההוא. אלה שני אנשים עם קשר חזק מאוד זה לזה שעומדים בפני נסיבות מסובכות באמת.”

מירן נתנה תובנה עוד יותר על קארה – ונראה שיש לה שליטה יצירתית כלשהי בעצמה.

“אני רואה בקארה מהגרה,” אמר מירן יריד ההבלים. “אחד הדברים שרציתי מאוד היה שהיא תדבר עם מבטא אירי, לא עם מבטא אמריקאי. זה תמיד מעט הרגיז אותי עם המערבונים שיש לך את כל האנשים האלה שמדברים עם מבטאים אמריקאים מודרניים כשלמעשה רבים מהם היו מהגרים די עדכניים.

“העלייה האירית הגדולה לאמריקה, בגלל רעב תפוח האדמה, הייתה בסוף המאה ה -19. זה עובד באופן כרונולוגי לחלוטין עבור קארה. עכשיו היא בסוף שנות ה -60 לחייה, אנו מדמיינים. אז היא הייתה באה, אני חושב, כצעירה מאירלנד. אני חושב שזה אחד האלמנטים יוצאי הדופן של אמריקה. האנשים שהגיעו ועדיין מגיעים, הם אנשים עם חוסן עצום ואומץ עצום ועצמאות עצומה.”

המופע יופק על ידי אולפני MTV Entertainment ואולפני 101, שהם אותן חברות הפקה שהביאו אותנו ילוסטון וכן 1883.

שהוא ג’ייקוב דטון לג’יימס דוטון?

זה עשוי להיות קצת מבלבל, אז תחזיק מעמד: ג’ייקוב דטון, אחד 1923הגיבורים הם אחיו של ג’יימס דוטון. פגשנו את ג’יימס שוב 1883 (ואתה אולי זוכר איך זה נגמר). ואם אנחנו רוצים להיכנס לפרטים, זה הופך את ג’ייקוב לדודו של סבתא הגדולה של ג’ון דוטון השלישי.

אמנם נראה כי ג’ייקוב דטון אמור לחזור בפרקים חדשים של 1923, אך גורל המשפחה עדיין לא ידוע. אנו אנו בטוחים לעדכן אתכם בחדשות נוספות שאנו מקבלים!

יאשיהו סוטו הוא עוזר העורך של חדשות וחברתיות לאישה החלוץ. הוא עוזר בניהול הערוצים החברתיים של האתר, בנוסף לכתיבת תוכן חדשות ובידור בעלות ביצועים גבוהים מדי יום.

סקירה של ילוסטון 1923

הסיפור הראשון וההודעות ביותר מתייחס להלן מירן ולקארה של הריסון פורד ויעקב. האחרון הוא אחיו של דמותו של טים מקגרו, ג’יימס, ב 1883 (אוהדי ילוסטון יזכרו את מותו בשנות ה -90 של המאה ה -19 המוצג בפרק אחד). השניים השתלטו על החווה ומגדלים את ילדיו של ג’יימס כמשלהם. כולם גדלים עכשיו, עם העתיקה ביותר, ג’ון דוטון (ג’יימס באדג ‘דייל), שיש לו אישה (אמה של מארלי שלטון) ובנו מגודל משלו, ג’ק (דארן מאן). ג’ק אמור להתחתן עם ילדה מקומית (אליזבת של מישל רנדולף), רק כדי שעסקי החווה יפריעו כל הזמן את הדברים. בינתיים, ג’ייקוב וג’ון טנגל עם כבשה (ג’רום פלין) שמתמרמר על כמות האדמות שהדאטונים טוענים לטענתם.

קו העלילה השני מתרכז סביב טאונה של אמינה נייבס, נער יליד אמריקני שנמצא בבית ספר למגורים המנוהל על ידי נזירה סדיסטית (אחותה של ג’ניפר אהל מרי) וכומר מטורף למחצה, אביו של סבסטיאן רוצ’ה רנוד. אמנם מוקדם לראות בדיוק לאן זה הולך, אך המופע מציין שברגע שבנות בבית הספר מגיעות לגיל מסוים, הן מעולם לא נשמעות שוב, מה שמאפשר לברוח מהדאגה העיקרית שלה, כך שלא קשה לדמיין את זה בשלב מסוים היא עשויה בסופו של דבר לחצות שבילים עם הדוטונים, או אולי להיות אב קדמון של מוניקה של קלסי אסביל או מי גשמים של גלילסטון של גיל בירמינגהם על ילוסטון.

העלילה השלישית היא המקום בו שרידן באמת מנסה משהו שונה, איתנו עוקב אחר אחד מבניו של ג’יימס, ספנסר, כשהוא מתפרנס כהרפתקן באפריקה. החלק הזה של המופע מרגיש כמו אינדיאנה ג’ונס הסרט, עם השחקן, ברנדון סקלנאר, נראה כל כך כמו הריסון פורד הצעיר, שכשהוא הציג, חשבתי שאני צופה בפלאשבק. Sklenar נראה כמו כוכב גדול בדיוק עומד לקרות, ואת קו העלילה שלו, שם הוא צוד שני אריות סוררים, נראה בהשראת הסיפור האמיתי שמאחורי רוח הרפאים והחושך. ספנסר, יחד עם טאונה, הוא אולי הדמות המשכנעת ביותר, הסובלת מ- PTSD אינטנסיבי והימנעות מהבית, למרות המכתבים המתמידים של דודה קארה, שמתחננים לו לחזור.

תוך שישים דקות, שרידן והבמאי בן ריצ’רדסון עושים עבודה נהדרת בהקמת הפרק האפי הזה בתהליך ילוסטון סאגה, עם Sklenar and Nieves The Standouts המוקדמים. עם זאת, הלן מירן והריסון פורד מקבלים הרבה לעשות גם כן, עם מירן, המטריארך החביב שלא יכול להביא ילדים לבד, אוהב את ילדי דוטון. היא מעולם לא הייתה כל כך חמה, למרות שהסדרה מתחילה בהבזק קדימה שמראה אותה מבצעת רעה עם רובה ציד אמין, אז צפו שהיא תבלה רק כמה מזמנה בחווה מחכה שהבנים יחזרו. מצידו, פורד משחק בצורה מושלמת להקליד, איתו גרוע עם כל מי שנמצא מחוץ לשבט דוטון אך חם לבניו המאומצים ולאשתו האהובה (הכימיה שלו עם מירן חזקה כמו שהייתה בה חוף היתושים). הוא נמצא בתבנית של ג’יימס של ג’ון ומקגרו של קוסטנר, והוא נראה כמו קאובוי די מרשים.

התלונה היחידה שלי עם 1923 האם הלוואי שפרמונט פלוס שלחה יותר פרקים כך שיהיה קל יותר לקבל תחושה טובה יותר לאיך שההצגה תהיה. טונות של דמויות חשובות לכאורה, כמו הבוס של החווה של בריאן גרגטי, יחד עם דייל ושלטון, מקבלים מעט מאוד זמן מסך, גם אם הם בטוחים להופיע כדמויות ראשיות כמו שההצגה נמשכת. אני גם מחכה בשקיקה להופעת הבכורה של טימותי דלטון כאחד הרעים, אבל אני סוטה. בכל הנוגע לפרקים הראשונים, 1923 הוא מטומטם, ואני לא יכול לחכות לראות יותר ממה שמשפחת דוטון מגיעה לתקופה סוערת מאוד זו.

1923 צוות: כל השחקנים והדמויות בספינוף ילוסטון

הריסון פורד והלן מירן בשנת 1923

Paramount

1923 הוא עדות להצלחתו של ילוסטון – כל מה שאתה צריך לעשות זה להסתכל על צוות השחקנים הארוז שלה, אז הנה כל הדמויות שאתה צריך לדעת.

1923 הוא ספין אוף לג’ולסטון, הסדרה המערבית של טיילור שרידן בכיכובו של קווין קוסטנר בתור ג’ון דוטון. למרות שתכנית הדגל נמצאת כרגע בעונה החמישית שלה, חלק 2 אמור להיות האחרון של התוכנית.

למרבה המזל, יש המון ספין-אופים ליהנות מהם בזמן שאנו מחכים לפרקים הסופיים, כולל סדרת הפריקוול 1883, מתאר את סיפורו של בס ריבס, ואחרת בדמות 1923, אשר אמורה לקבל פרק שני.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

בתור המשך לשנת 1883, המופע מתהדר בשני מוליכי כוח והפכה להיט נוסף לזכיינית – אז הנה המדריך שלך לכולם בקאסט 1923 והדמויות שהם משחקים.

תוכן

 • קארה דטון: הלן מירן
 • ג’ייקוב דטון: הריסון פורד
 • ספנסר דוטון: ברנדון סקלנאר
 • אלכסנדרה: ג’וליה שלפפר
 • באנר קרייייטון: ג’רום פלין
 • ג’ק דטון: דארן מאן
 • NARRATOR / ELSA DUTTON: איזבל מאי
 • קיין דייוויס: בריאן גרגטי
 • מי גשם של טאונה: אמינה נייבס
 • אליזבת “ליז” שטרפורד: מישל רנדולף
 • ג’ון דוטון האב.: ג’יימס באג דייל
 • האחות מרי: ג’ניפר אהל
 • השריף ויליאם מקדואל: רוברט פטריק
 • האב רנו: סבסטיאן רושה
 • אמה דטון: מארלי שלטון
 • Baapuxt: Leenah Robinson
 • האחות אליס: קרי אומללי
 • בוב סטראפורד: טים דקאי
 • מנהל את סוסו: מייקל ספירס
 • Issaxche: אמיליה ריקו
 • לוקה: פיטר סטורמרה
 • קריקט ג’ימי: ז’אק סמברי
 • דונלד וויטפילד: טימותי דלטון

הלן מירן בספינוף ילוסטון ב -1923

הלן מירן מגלמת את קארה דטון, אשתו של ג’ייקוב דטון ומטריארך משפחתי.

ג’ייקוב דטון: הריסון פורד

הריסון פורד בשנת 1923, שפינוף ילוסטון החדש

הריסון פורד מגלם את ג’ייקוב דטון, הפטריארך של חוות ילוסטון, בעל לקארה דטון ואחיו של ג’יימס דוטון.

ספנסר דוטון: ברנדון סקלנאר

ברנדון סקלנר בתפקיד ספנסר דוטון בשנת 1923

ברנדון סקלנר מגלם את ספנסר דוטון בשנת 1923, אחיינו של ג’ייקוב דטון, וג’ון דוטון SR.האח, “שהיה עד לזוועות מלחמת העולם הראשונה”, לפי המועד האחרון.

קָשׁוּר:

50 הסרטים המובילים ביותר בכל הזמנים

המאמר נמשך לאחר המודעה

אלכסנדרה: ג’וליה שלפפר

ג’וליה שלפרפר מגלמת את אלכסנדרה, אישה בריטית הפוגשת את אחד הדוטונים בחו”ל.

באנר קרייייטון: ג’רום פלין

ג’רום פלין מגלם את באנר קרייייטון בשנת 1923, “סקוט קשה עם ראש עם ברוג ומנהיג אנשי הכבשים המקומיים”, לפי המועד האחרון.

המאמר נמשך לאחר המודעה

ג’ק דטון: דארן מאן

דארן מאן בשנת 1923

דארן מאן מגלם את ג’ק דטון בשנת 1923, ג’ון דוטון SR.הבן והאחיין הגדול לג’ייקוב דטון. הוא חווה מסור שנאמן עמוק למשפחתו.

NARRATOR / ELSA DUTTON: איזבל מאי

איזבל מאי מגלמת את אלזה דוטון בשנת 1923, כמו גם משמשת כמספר הפריקוול לאורך כל הסדרה. עשוי להציג גם את דוטון בשנת 1883.

המאמר נמשך לאחר המודעה

קיין דייוויס: בריאן גרגטי

בריאן גרגטי בשנת 1923

בריאן ג’רגטי מגלם את קיין, מנהל עבודה נאמן מאוד.

מי גשם של טאונה: אמינה נייבס

אמינה ניבס מגלמת את טאונה מי גשמים, “אישה ילידית צעירה בבית הספר לאינדיאנים אמריקאים במונטנה, פנימייה למגורים ממשלתית”, לפי פנים טלוויזיה.

הירשם ל- Dexerto בחינם וקבל
פחות מודעות | מצב אפל | מבצעים במשחקים, טלוויזיה וסרטים וטכנולוגיה

אליזבת “ליז” שטרפורד: מישל רנדולף

מישל רנדולף מגלמת את אליזבת סטרפורד, צעירה פיסטית ומסוגלת שתתאים להינשא למשפחת דוטון.

המאמר נמשך לאחר המודעה

ג’ון דוטון האב.: ג’יימס באג דייל

ג'יימס באג דייל בשנת 1923

ג’יימס באג דייל מגלם את ג’ון דוטון SR., האחיין הוותיק ביותר ואיש הימני של ג’ייקוב דטון.

האחות מרי: ג’ניפר אהל

ג’ניפר אהל מגלמת.

המאמר נמשך לאחר המודעה

השריף ויליאם מקדואל: רוברט פטריק

רוברט פטריק מגלם את השריף וויליאם מקדואל. “אני סוג של בחור שהיה בעל ברית לדאטונים. יש לי ידידות עם יעקב ועמדתי איתו זה לצד זה כאשר תלינו אנשים בעבר, “הוא אמר לפטאוס.

האב רנו: סבסטיאן רושה

סבסטיאן רושה מגלם.

אמה דטון: מארלי שלטון

מארלי שלטון בשנת 1923

מארלי שלטון מגלמת את אמה דטון, אשתו הצייתנית של ג’ון דוטון SR. ואמו של ג’ק דטון.

המאמר נמשך לאחר המודעה

Baapuxti: Leenah Robinson

Baapuxti בשנת 1923

לנה רובינסון מגלם את באפוקסטי, סטודנטית עמית בפנסיון הרומי -קתולי וחבר לטיאונה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

האחות אליס: קרי אומללי

האחות אליס בשנת 1923

קרי או’מלי מגלם את האחות אליס, נזירה נוספת בפנסיון הרומי -קתולי.

בוב סטראפורד: טים דקאי

בוב שטרפורד

טים דקאי מגלם את בוב שטרפורד, חווה מונטנה שציפה חתונה קרובה בין בתו לאחת הדאטונים.

מנהל את סוסו: מייקל ספירס

מיכאל ספירס משחקים את סוסו, ראש שמורת הרוק השבור ושכן לדאטונים.

Issaxche: אמיליה ריקו

Issaxche בשנת 1923

אמיליה ריקו מגלמת את Issaxche, “אישה עורב שמקווה להתאחד עם משפחתה”, לפי מגוון.

לוקה: פיטר סטורמרה

פיטר סטוררה בתור לוקה

פיטר סטורמאר מגלם את לוקה בשנת 1923, שתואר כ”מלח מבולבל אך חכם, שזוף מעשרות שנים על האוקיאנוס, המבטא שלו מרק של אלף ניבים.”

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

קריקט ג’ימי: ז’אק סמברי

ז’אק שמברי מגלם את ג’ימי קריקט, “מאפיונר מברמינגהם שיקיים מפגש עם אמה דוטון”, לפי אופק הבדיוני.

דונלד וויטפילד: טימותי דלטון

טימותי דלטון מככב בתפקיד דונלד ויטפילד, “איש חזק ובטוח בעצמו המפנה לעושר וחוסר אמפתיה שהיא דורשת כדי להשיג זאת. הוא מאיים ומפואר ומשמש לקבל את מה שהוא רוצה.”

זה כל מה שאנחנו יודעים על צוות השחקנים של 1923. ניתן להזרים את שמונה הפרקים של עונה 1 ב- Paramount+ עכשיו, ותוכלו לבדוק את הסיקור האחר של ילוסטון למטה: