שיגור ד”ר חוסר כבוד בורבון לא עבר כמתוכנן, ד”ר חוסר כבוד משיק אצווה בורבון פלדה שחורה 2

0

בעוד שהציוץ מלא בתגובות של מעריצים שחוגגים את הבורבון החדש וטוענים שהם כבר הזמינו את זה, תגובות אחרות מצביעות על כך שלא הכל הולך לגמרי בצורה חלקה.

ההשקה של בורבון של ד”ר חוסר כבוד לא נעלמה כמתוכנן

Gaming Streamer Dr Lessect הוא ידוע היטב בזכות כישוריו כמו גם בכישרונו למעוררת מחלוקת ולשחק את הנבל. אף זר להתנסות בעסקים שונים, עכשיו הוא נראה ידוע גם בוויסקי. ה- YouTuber הבולט התחיל קו בורבון משלו, המכונה פלדה שחורה, שהושקה בנובמבר 2022. עם זאת, נראה שחשיפה זו לא נעלמה ממש לפי התוכנית.

. . ..

בעוד שהציוץ מלא בתגובות של מעריצים שחוגגים את הבורבון החדש וטוענים שהם כבר הזמינו את זה, תגובות אחרות מצביעות על כך שלא הכל הולך לגמרי בצורה חלקה.

בעיות במבצע הזמנות וגישה לאתר

למרות זרם התמיכה, נראה שהיו כמה שיהוקים ונושאים מיד לאחר ההשקה. חלקם ככל הנראה התקשו להזין מידע לאתר כדי לבצע הזמנה. . ובכל זאת, אחרים התאכזבו ללמוד שהבורבון החדש לא ישלח לקנדה, ומשאיר את אוהדי הוויסקי של הצפון האמיתי במזל.

. . אכן, למרות כמה סוגיות בהזמנה, הריצה הראשונה של הבורבון כבר אזלה.

. נמכר בעוד כשעתיים בהחלט נראה כי היא התחלה נהדרת עבור עסק חדש.

. היו מזל טוב על ההשקה, מעורבב עם עצב בקרב אלה שלא יכלו להזמין אף זמן, כמו גם שאלות לגבי מתי יותר יהיה זמין בעתיד. אין שום מילה מתי זה יכול להיות, אבל בהחלט יש המון מעריצים שיהיו להוטים לנצל את ההצעה הבאה.

6 חודשים לאחר המכירה המיידית של האצווה הראשונה, ד”ר חוסר כבוד משחרר ריצה שנייה של בורבון פלדה שחורה במחיר נמוך יותר, הוכחה גבוהה יותר

בורבון פלדה שחורה

ביום שלישי, גיא ביהם, הידוע יותר על ידי המוניקר הזרם על משחק הווידיאו שלו, השיק את הכבוד, את המנה השנייה של מותג הוויסקי שלו, Black Steel Bourbon.

אצווה בורבון פלדה שחורה זמינה כעת מ- ReserveBar תמורת 59 דולר.99.

הקבוצה הראשונה של בורבון פלדה שחורה הושקה בנובמבר ונמכרה תוך דקות.

בורבון פלדה שחורה תיארה את חבורה השנייה של קנטאקי בורבון ישר כ”תערובת ייחודית של החביות המיושנות בקליבר הגבוהות ביותר.”מריאן אייבס, המזקקה הראשונה של קנטאקי, נשארה על סיפונה כדי ליצור אצווה 2 לאחר שהכין גם את האצווה הראשונה.

מה שונה באצווה 2 של בורבון פלדה שחורה?

לרוב, הוויסקי נשארים די עקביים בין קבוצות. עם זאת, עבור בורבון פלדה שחורה, ד”ר חוסר כבוד החליפה את הדברים לא מעט. הנה מה שהשתנה מאצווה 1 לאצווה 2:

המחיר: ואילו האצווה הראשונה של Black Steel Bourbon הושקה תמורת 64 דולר.99, אצווה 2 צנחה ב -5 דולר וניתן לקבל תמורת 59 דולר.99. לא לעתים קרובות מותג מוכר ביטוי בדקות ואז מוריד את המחיר עבור האצווה הבאה, ולכן הצרכנים צריכים להיות שמחים על השינוי הבלתי צפוי הזה.

ההוכחה: האצווה הראשונית של פלדה שחורה בורבון הייתה בבקבוק בהוכחה של 93. לריצה חדשה זו, ד”ר חוסר כבוד העלה את ההוכחה כל הדרך ל 100, מעריצי הוויסקי בשינוי יקבלו בברכה בזרועות פתוחות. 100 הוכחה, או 50% ABV, היא נקודת הוכחה נהדרת לוויסקי.

אצווה בורבון פלדה שחורה 2 הערות טעימות, דרך המותג

בורבון פלדה שחורה

.

אף: אלון קלוי מתוק, רמזים להדרים ווניל

טַעַם: תבלין אפייה חם וקרמל

סיים: הִתמַהמְהוּת

.com פלוס טעימות וירטואליות חיות. הירשם כאן!

פוסט זה עשוי להכיל קישורי שותפים, לכן אנו עשויים להרוויח עמלה קטנה כשאתה מבצע רכישה באמצעות קישורים באתר שלנו. זה עוזר לתמוך בשודדי ויסקי ללא עלות נוספת עבורך.