דיונה: חלק שני: פרטי ההמשך, תאריך השחרור, צוות שחקנים, חדשות, תאריך שחרור של דיונה 2, יציקה, דמויות ומה שאנחנו יודעים עד כה – מצולע

0

כל הדיונה: חלק שני חדשות שנחשפו עד כה

חלק שני, הצופים יכולים לצפות מהעלילה של וילנוב שתעדיף את המחצית השנייה של הרברט חוֹלִית, העוקב אחר עלייתו של פול לשלטון בקרב הפרמן והמרד שלו בסופו של דבר נגד קיסר פאדישה שדאם הרביעי. . בינתיים, משפחת אטרידס מתרחבת: פול וצ’אני מתנדנדים רומנטית, כפי שחזה חזיונותיו הבולטים, וליידי ג’סיקה יולדת בת, עליה, עם יכולות בנה גסרית המצטיינות. . “זה הולך להיות עוד מסע יפה במדבר,” מתגרה וילנייב. . . .”

דיונה: חלק שני: כל מה שאנחנו יודעים

בגלל הדיונה ‘שביתה של Sag-Aftra’ המתמשכת: חלק 2 ‘יעלה לראשונה באביב.

מאת אדריאן ווסטנפלד פורסם: 25 באוגוסט 2023

תצוגה מקדימה לכל מה שאנחנו יודעים על דניס וילנייב

דיונה: חלק שני נדחף רשמית ל -15 במרץ 2024. . בזמן שאנחנו מחכים להתאחד עם ארקיס, בדוק את הטריילר עבור דיונה: חלק שני לְהַלָן.

אם לשפוט לפי הצילומים שראינו עד כה, אנחנו עומדים לרכיבה פרועה באביב הבא. (כן, קורא, אגג’ד אוסטין באטלר כאן, והוא בא לסיוטים שלך הלילה.) סרט ההמשך עוקב אחר פול אטרידס (טימוטי כלאמט), צ’אני (זנדאיה) והפרמן כשהם נלחמים להחזיר את אדמתם לפני שיהיה מאוחר מדי. מתי דיונה: חלק שני סוף סוף פוגע בבתי הקולנוע, כולנו נושב קדמי ומרכז כדי לצפות בתערוכות האפיות.

אין זה מפתיע שהמעריצים נרגשים לראות איך פול וצ’אני מעניקים את ההסבך הבא. חוֹלִית במקור הוקרן בבכורה באוקטובר 2021, זו הייתה הצלחה מאסיבית, והרוויחה הכנסות קופות 402 מיליון דולר. בסקירתו עבור Esquire, מבקר הקולנוע כריס נאשוואטי אפילו הרחיק לכת כדי לקרוא לדיונה “הסרט המדעי הטוב ביותר של העשור.”

סיפור קשור

מה שנראה כי חסך את וילנייב חוֹלִית מהתוצאות הגרועות של ניסיונות קודמים הייתה החלטתו המכריעה לשבור את הסיפור המסיבי לשני חלקים. זה השאיר את הסרט הראשון שמסתיים על מצוק, אבל סרט ההמשך בטוח לקשור קצוות רופפים. לבסוף, וורנר ברוס. בחר צוות שחקנים ראוי לסגול את הסרט. בטריילר אנו רואים את כלאמט מוביל צבא בזמן שרומנס צ’אנאיה של זנדאיה. קיבלנו גם הצצות מהירות של צוות השחקנים המלא, הכולל את אוסטין באטלר, פלורנס פו, רבקה פרגוסון, סטלן סקארסארד, ליא סיידוקס, דייב באוטיסטה, חאבייר ברדן, ג’וש ברולין, ועוד. כריסטופר ווקן יופיע גם הוא, אך דמותו נעדרה מהטריילר הראשון.

האחים וורנר. בעבר הופיעו קטעי צילום לקהלים ב- Cinemacon 2023 בלאס וגאס, שם אפילו הופיעו כלאמט וזנדאיה. “חלק ראשון הוא יותר סרט מהורהר. חלק שני הוא סרט מלחמה מלא, אפי, “הצהיר וילנוב. “זה הרבה יותר צפוף. הלכנו לכל המיקומים החדשים. . הכל סטים חדשים. הכל חדש. הפעם, זה imax מלא.”הקהל תיאר גם את הצצות של אטרידס להתכונן לקטטה עם פייד ראוטה של ​​אוסטין באטלר. הדמות החדשה, קירח וחיוור, נחשפה באמצעות פוסטר מטריד. זו בהחלט דרך אחת להסיר את החזון שלנו לגבי באטלר כאלביס, אבל הדבר הוא בטוח: אנחנו חוזרים לאראקיס.

מה קורה דיונה: חלק שני?

ב חלק שני, הצופים יכולים לצפות מהעלילה של וילנוב שתעדיף את המחצית השנייה של הרברט חוֹלִית, העוקב אחר עלייתו של פול לשלטון בקרב הפרמן והמרד שלו בסופו של דבר נגד קיסר פאדישה שדאם הרביעי. המסע של פול להפוך ל”קוויסץ האדרך “האגדי יבחן את דמותו ויחייב את חייו. בינתיים, משפחת אטרידס מתרחבת: פול וצ’אני מתנדנדים רומנטית, כפי שחזה חזיונותיו הבולטים, וליידי ג’סיקה יולדת בת, עליה, עם יכולות בנה גסרית המצטיינות. לא נקלקל את כל הפיתולים והפניות הטעימות, אך היינו סמוך ובטוח שהמתווה המסופק על ידי המחצית האחורית של הרומן נועד לסיפור מרגש ומונע יותר עלילה. “זה הולך להיות עוד מסע יפה במדבר,” מתגרה וילנייב. “זה המסע בו פול אטרידס ואמו, ליידי ג’סיקה, יוצרים קשר עם תרבות פרמן ונפגשים עם הפרמן. זה המסע של פול נגד האויב. .”

עצמות והכל, כשנשאל חלמט על ביקורת על יצירות ישנות, הוא העיר על ביקור מחדש דיונה: חלק ראשון בעיצומה של יצירת . . זה משהו שאתה לא קשור לסרטים. לבקר מחדש, “אמר השחקן. “למעשה, אני מרגיש עם זה עם . מדברים על איך מחזורים תואמים את החיים. . ועכשיו, ככל שפול אטרידס הופך להיות בטוח יותר בעקביו, אני מרגיש יותר בטוח בעקבים.”נשמע שאנחנו יכולים לצפות קדימה לפול אטרידס בטוח יותר ובטוח בעצמו. זו לא הפתעה גדולה – כשפול עשה את הריגתו הראשונה בסוף חלק ראשון, זה סימן את המעבר שלו מילדות לגבריות. עם חלק שני אמור לדרוש יותר מפול כלוחם ומנהיג, כמו גם לצייר את כוחו של Prescience, הדמות (והאלמט, זה נשמע) יצטרך לצמוח.

מי הדמויות החדשות?

אבל חלק שני הוא לא רק המופע של פול אטרידס – כצפוי, צוות השחקנים התרחב. . ). עם הצילומים בעיצומו, פו אותרה על פי איטליה, שנחפשה כנסיכה אירולן. התצלום באיכות נמוכה לא נותן לנו הרבה מה להמשיך, אבל היא אכן מציגה פו במעגל זהב כלשהו, ​​לבוש במשמרת פשתן. האם זו יכולה להיות הנסיכה אירולן בלבוש מזדמן בארמון, או שהיא יכולה להיות לבושה לאימוני בנה גסרית? מגוון, “פירנצה ממש מיוחדת. היא שחקנית מדהימה. היא הייתה מדהימה ב – מדהים להפליא. היא הביאה גרביטות לתפקיד.

. ליידי מרגוט ובעלה (שנשארה לא מסודרת) על מזימות נגד הארקוננס ומסרבים לפעול נגד משפחת אטרידס.

החלטת הליהוק הגדולה ביותר היא לטעון כי אוסטין באטלר-זו זכותה, אלביס עצמו-כמו פייד-ראוטה הרקונן, נייר הכסף של פול ויריבו המרה, שהופך לאנטגוניסט הגדול ביותר במסעו של פול אחר כוח מוחלט. וילנייב אמר כי פיד-ראוטה “בהחלט יהיה דמות מאוד מאוד חשובה” חלק שני. מדבר עם אֲחוֹרֵי הַקְלַעִים, באטלר הקניט לקחת את הנבל מורכב. “זה הדבר של הבחור הרע בעולם לא מרגיש שהוא הבחור הרע,” אמר השחקן. “הוא מרגיש שהוא הגיבור של הסיפור שלו. וזה יכול להיות דבר קשה עם דמויות מסוימות; עם אחרים זה קל יותר, אבל אתה צריך לא לשפוט את הדמות, ואתה צריך למצוא דרך להרגיש את המוטיבציה כלפי כל אחד מהמעשים שלך. .”באטלר חשף גם שהוא בילה חודשים עם אימונים עם חותמות חיל הים כדי להתכונן פיזית לתפקיד, כך שאין ספק שהוא מוכן יותר למאבק בסכין השיא של פול ופייד-רוטה.

אבל המעריצים השמיעו חשש גדול אחד מהליהוק של באטלר: מה אם הוא יביא את הקול של אלביס לאראקיס? אם לא עקבת אחר צעדת באטלר בעונת הפרסים, יתכן שלא שמתם לב שהשחקן, המועמד לרבים לקראת תורו בכיכובו כאלביס פרסלי, נראה לכודים באקורדים הקוליים של מלך הרוק. מאמן הקול של באטלר הזהיר כי הקול של אלביס יכול “להיות שם לנצח”, באומרו, “זה אמיתי, זה לא מונח. אני מרחם שאנשים אומרים את זה, אתה יודע שזה עדיין משחק, [אבל] הוא בעצם לקח את הקול של מראש] על הסיפון.”באופן טבעי, המעריצים שמעו זאת וחששו שפייד-ראוטה ידבר באלביס משיכה. אבל לדברי דייב באוטיסטה, המגלם. . “זה לא אלביס. . כל מה שקשור להתנהגותו מפחיד.”

סיפור קשור

אבל זה לא רק פיד-ראוטה שמופנה בכיכוב-למעשה, כל הארקוננס אמורים לקחת תפקיד גדול יותר ב חלק שני, כאשר פול מתכווץ נגד פיד-ראוטה וגם הברון ולדימיר הרקונן. בינתיים, עליה והברון הופכים לשזורים מיסטיים, וקשרים מפתיעים בין האוס הארקונן לאטרידס מתגלה.

“בשני, אני רוצה לקבל יותר גמישות, וייתכן שיהיה קצת יותר עמוק בכמה מהפרטים האלה,” אמר וילנייב. “זה כמו משחק שחמט. כמה דמויות חדשות יוצגו בחלק השני. החלטה שקיבלתי מוקדם מאוד הייתה שהחלק הראשון הזה יהיה יותר על פול אטרידס ובבנה גסרית, והניסיון שלו להיות בקשר לראשונה עם תרבות אחרת. חלק שני, יהיו הרבה יותר דברים של הרקונן.

, “זה כל כך מוגדר מהסרט הראשון. . פשוט קורה כל כך הרבה, זה כל כך הרבה יותר גרון ופוליטי ואינטנסיבי. ויש רגעים של חריפות שבהם [יש] כמה רגעים מצחיקים, והם סוג של הומור אבסורדי, אבל יש את הרגעים האלה. אז זה פשוט כל כך הרבה יותר מוגדר מהסרט הראשון.”אתה שומע את זה, אנשים? הגיע הזמן לייוק את זה על אראקיס.

דיונה חלק שני

ב , פול יפגוש סוף סוף את גורלו.

?

חלק שני . . לא תהיה לבעיה זו. כשנשאלה מה היא הכי מתרגשת עם סרט ההמשך, התבדח זנדאיה מועד אחרון, “ובכן, אני יכול להיות שם לאורך זמן, וזה מגניב.”היא המשיכה להקניט תפקיד מורחב ב , אומר, “אני רוצה לצמוח עם הדמויות שאני מנגן, ועם האנשים שאני צריך ללמוד מהם. כל מי שקרא את הספרים יודע שיש כל כך הרבה מה לחקור ולהתמודד איתו. מה שהיה מגניב עבורי, לאחר שלא הייתי בסביבה הרבה מהצילום הראשון, היה לראות את הסרט מנקודת מבט רעננה לחלוטין, כי לא ראיתי את הסטים והסצינות לרוב הסרט. .”

, מגוון, חלק ראשון הייתה הבטחה. אני יודע שראינו הצצה אליה חלק ראשון, אבל ב חלק שני, יהיה לה חלק בולט. . .

, דחף על זנדאיה, מספר , “היא עדיין לא עטפה וזה מדהים. היא מביאה בדיוק את מה שהביאה לראשונה – שהיה מדהים – אבל בשפע גדול יותר. . אני כל כך אסיר תודה לספור אותה כבן זוג ואחות וחבר.”זנדאיה בבירור עוברת פיצוץ; בסיפור אינסטגרם, היא פרסמה צילום של המדבר, כותרות”, שולחת אהבה מארקיס.”

אנו יכולים לצפות לרוב צוות השחקנים התומך של חלק ראשון חלק שני, כמו גורני האלק של ג’וש ברולין, שכפי שמעריצי הספר יודעים, בורח ומצטרף ללהקת מבריחי תבלינים, מאוחר יותר מתאחדים עם פול. ברולין אישר באותה מידה, ואמר לקולידר, “אני חלק מ דיונה: חלק שני, עד כדי כך שמישהו ציין לי שזה לא היה ב- IMDB, למעשה יצאתי מגדרתי להתקשר לליז [הפובליציסט של ברולין] ולומר, ‘אתה יכול בבקשה לשים את זה ב- IMDB?.'”כל מי שלא קרא את הספר אולי היה מופתע מההיעלמות הפתאומית של גורני מהסרט; כשאנחנו רואים אותו בפעם האחרונה, הוא מתנגש לקרב נגד ההרקונינס. “כשצפיתי בזה הייתי כמו ‘לאן הלכתי?” ברולין התבדח בראיון עם הכתב ההוליוודי.

האם Villenueve יכול לשלוף עיבוד שני?

אבל מה הקוראים המסורים שעומדים לעשות כיצד וילנייב מתאים את המחצית האחורית של הספר? חאבייר ברדם, המגלם את מנהיג פרמן סטילגר, הקניט כמה הפתעות בנאום בפסטיבל קאן. “קראתי את הדראפט החדש,” הוא אמר, “ואני חושב שהם עשו עבודה מדהימה להרכיב את הקטעים באופן שהולך להפתיע אנשים. ברור שהם לא יופתעו [ממה שקורה], מכיוון שהם קראו את הספר, אבל הם יופתעו מהדרך בה הם מחברים אותו יחד. . זה סרט מלא, ואתה יכול להרגיש את המשקל שלו, ובו זמנית, [אתה יכול ליהנות] המרהיבות של זה. [אני לא יכול לחכות] לחזור למדבר עם האנשים האלה, ואני כל כך שמח לחזור עם דניס, שהוא אחד הבמאים הגדולים ביותר אי פעם.”

? מבנה עלילתי מקפיץ זמן? מפגשים פלאשבק עם דמויות שמתות ונעלמות? זה רק חזה, אבל אנו חושדים ב חוֹלִית-אייברס לא מוכן להיפרד ממרחב אבא אוסקר אייזק עדיין. הדוכס של יצחק לטו אטרידס מת ונעלם, אבל יתכן שהוא יכול לחזור בפלאשבקים, או בחזונותיו הנבואיים של פול. יצחק הקניט באותה מידה בראיון שנערך לאחרונה ואמר, “אבא מת, מותק, אבא מת. זה באמר. אולי בכמה פלאשבקים או כמה רוחות רפאים, אבל זה לא זה. .”באשר לג’ייסון מומואה, שדאנקן איידהו נפטר באומץ בזמן שהגן על פול וליידי ג’סיקה, יתכן שהוא יחזור, אם כי לא בדיוק כמו שאתה זוכר אותו. ראשי תבלינים יודעים שב- דיונה: משיח, דאנקן איידהו מוחזר לחיים כגולה, או כשיבוט שקם לתחייה, ללא זיכרונות מחייו הקודמים. הג’ולה של דאנקן מחוננת לפול, רק כדי למות מאוחר יותר, ובהמשך יתקבלו מחדש פעמים רבות. זה מחזור בלתי נגמר ובילוי ספרותי ארוך טווח, כך שאם זה של וילנייב חוֹלִית זיכיון מוביל למספר סרטי המשך, מומואה יכולה להסתובב במשך זמן רב.

העורך ג’ו ווקר הקניט באותה מידה ואמר בראיון, “מה שבאמת מעניין בספרו של פרנק הרברט הוא שכמה שדמויות אכן חוזרות, אך לאו דווקא באותה צורה שלקחו במקור. מי שמכיר את הספר יודע שדאנקן איידהו, למשל, מופיע שוב, כך שזה לא נגמר עד שהגברת האחרונה שרה.”בטח, דאנקן לא חוזר עד דיונה: משיח, אבל מה זה למנוע את וילנייב להאיץ את ציר הזמן? אחרי הכל, חלק שני יכול כנראה להשתמש בכמה מהריחיות והכריזמה של מומואה כדי לאזן את כל המלחמות הקדושות.

באותה מידה, מה זה מונע וילנוב להגיע לאחור עוד יותר בליהוקו, כל הדרך אל סורגו של דייוויד לינץ ‘ חוֹלִית? דיונה: חלק שני. ספר קומיקס.. . . אז זה היה טיול במורד הזיכרון בשבילי, אבל נהנתי מאוד, ומי יודע? מי יודע מה הוא קם את שרוולו?”אולי מקלאצ’לן יכול היה להתגנב כפרמן מקומי או כחבר בבית המשפט של הקיסר. האם נוכל לחלום עוד יותר גדול ולקבל רב-מגוון של מספר אטרידס מרובה, א-לה שלושת העכביש-מאנס ב ספיידרמן: אין דרך הביתה? חוֹלִית היסטוריה, שארלוט רמפלינג, שכמעט כיכבה ב”גלימה ” , .

סיפור קשור

גם חוזר ל חלק שני הוא האנס צימר, המלחין האגדי שהביא צליל כה ייחודי . חלק שני . “אני יודע את מבנה הניקוד חלק ראשון הפוך. חלק שני . פשוט שלחתי אתמול לטקסט של דניס ואמר שיש לי את כל הרעיונות המטורפים האלה לאחרת. יש דרך מוצקה לפרוץ בסיפור מבחינה מוזיקלית שאיש לא חשב עליו באמת. אבל אני צריך לספר קודם את הרעיונות המטורפים לדניס.”

אני הולך לראות את התולעים הגדולות, נכון?

Villeneuve כבר מבשל כמה רעיונות מטורפים משלו. זכרו כיצד בסוף החלק הראשון ראינו את Sandrider מרחוק, רוכבים על תולעת חול ענקית דרך המדבר? זו הייתה רק תצוגה מקדימה של אטרקציות הבאות. . “זו תהיה אחת הסצנות המרגשות והמאתגרות ביותר שאצטרך לעשות כבמאי”, אמר וילנייב Gamesradar.

הוא המשיך: “אני יודע בדיוק איך לעשות את זה. האופן בו אנו ניגשים [רכיבה על תולעת חול] בחלק הראשון, זה ממש כמו התפתחות. אנו רואים אותם רוכבים מרחוק. אבל הפוטנציאל של רכיבה על תולעים הוא ענק. . יש צילומים שלא הכנסתי לסרט. אבל זה כל כך מרגש.”הרבה רכיבה על הסצינה הזו, אבל אם וילנייב יכול להשיג את זה נכון, התשלום צריך להיות עצום. “זה הולך להיות אחד האתגרים היפים בחיי,” הוא אמר מגוון. “ואני יודע אם אעשה את זה נכון, זה יהיה ה סְצֵינָה.”

Chalamet הוא לא האדם היחיד שמגדיל לרכוב על תולעת חול – אחרי הכל, פול יצטרך מורה. ברדם להוט לשקוע את היצרן שלו חוֹלִיתהיצירות האיקוניות ביותר. . “זה קורה בספר, אגב. סטילגר מלמד את פול כיצד לקחת את כוח המדבר, שהוא לבקש את אותם בעלי חיים ענקיים על מנת להשתמש בכוחם, בכוחם ובגודל העצום שלהם כנגד הארקוננס. אני מקווה שזה יקרה.”

וזה כל מה לומר, וילנייב מחזיק את עבודתו עבורו – ובעולם מושלם, הוא לא ייעצר רק בסרט אחד נוסף. “תמיד דמיינתי שלושה סרטים,” הוא אמר . “זה לא שאני רוצה לעשות זיכיון, אבל זה חוֹלִית, וכן חוֹלִית . . זה יהיה החלום. לעקוב אחר פול אטרידס והקשת המלאה שלו תהיה נחמדה. הרברט כתב שישה ספרים, וככל שהוא כותב יותר, כך הוא נהיה פסיכדלי. אז אני לא יודע איך אפשר להתאים חלק מהם. דבר אחד בכל פעם. אם אי פעם תהיה לי הזדמנות לעשות דיונה: חלק שני וכן , אני מבורך.”

.

דיונה: משיח, . בזמן חוֹלִית עוקב אחר עלייתו של פול לשלטון, דיונה: משיח מתחקה אחר נפילתו. בבתי הקולנוע בקרוב. יריד ההבלים. “חייתי עם חוֹלִית . להיות סבלני זה חלק מהמסע.”

לווילנוב יש דרך ארוכה לפניו (כפי שאפשר לומר ראשי תבלינים, הדרך שלו מובילה למדבר). דיונה: חלק שני במנעול, נמנע מלהתלהב מדי מהאפשרות לראות דיונה: משיח . צפו במרחב זה לעדכונים כאשר אנו ממשיכים ללמוד עוד.

עורך ספרים ועורך בדיה

אדריאן ווסטנפלד היא עורכת הספרים והבדיון ב- Esquire, שם היא מפקחת על סיקור ספרים, עריכה בדיה ואוצרת את מועדון הספרים Esquire.

פלורנס פו כנסיכה אירולן קורינו בדיונה: חלק שני

אוסטין גוסלין (הוא/אותו) הוא עורך בידור. הוא כותב על תכניות הטלוויזיה והסרטים האחרונים, ובמיוחד אוהב את כל האימה.

דיונה: חלק שני מתקרב, מביא איתו תולעי חול ענקיות, Timothée Chalamet בתביעה סטילס, זנדאיה מקבלת יותר פסק זמן, והחזרת כוח המדבר. המעקב אחר של דניס וילנייב חוֹלִית, .

אבל בזמן שאנחנו יודעים דיונה: חלק שניתאריך השחרור, סגל הדמויות החדש שלה, וקאסט שלה, עדיין יש הרבה שאנחנו לא יודעים על סרט ההמשך, למרות שזה עיבוד לרומן המדע המדעני כמעט בן 60 של פרנק הרברט, כמעט בן 60. כדי להדביק אותך לפני יציאת הסרט, הנה כל מה שאנחנו יודעים עד כה דיונה: חלק שני.

האם דיונה 2 עדיין יש טריילר?

כן. הטריילר הראשון עבור דיונה: חלק שני שוחרר ב -3 במאי, והוא מציג קטעים וקטעים מסיפור הסרט השני, עם כמה מבטים טובים על דמויות חדשות כמו הנסיכה אירולן ופייד-ראוטה הרקונן.

הסרט קיבל גם טריילר שנייה, הרבה יותר ארוך, שיצא ב -29 ביוני. הטריילר השני הזה עשוי להיות המרשים ביותר מבין סדרת הדו-סרטים עד כה. זה מגדיר את העלילה של הסרט השני ונותן לנו כמה הקנטות של פול שמגיע לבד כמנהיג הפרמן ואפילו לקרוא לעצמו Muad’dib. הטריילר הזה מציג גם עד כמה סרט ההמשך ענק, וכמה קרבות אפיים ותולעי חול אנו נמצאים בתקופה זו.

מתי דיונה 2 יוצאת?

יעלה לראשונה בבתי הקולנוע ב -15 במרץ 2024. שלא כמו הראשון חוֹלִית משנת 2021, סרט ההמשך לא יזרם מהיום הראשון ב- HBO MAX (שידוע בקרוב פשוט בשם MAX). . תמונות ובידור אגדי קבעו במקור את הסרט לבכורה באוקטובר 2023, ובסופו של דבר עיכבו אותו לנובמבר. ואז האולפנים עיכבו את זה בפעם השנייה, בגלל השביתות המתמשכות נגד ה- AMPTP על ידי גילדת הסופרים וגילדת שחקני המסך.

בעוד שהעיכוב הארוך הזה של כמה חודשים ידחוף את הסרט לשנת 2024, ההחלטה תאפשר לכוכבי הסרט ולסופריו להיות חלק ממעגל הקידום שלו-כל עוד ה- AMPTP מסוגל להסכים למונחים שמתאימים לדרישות ה- WGA ו- SAG. בתנאי השביתה, אף אחד מחברי הגילדה לא היו יכולים לקדם את הסרט בכלל. מכיוון שלצוות השחקנים יש כל כך הרבה כוכבים, ועם מעמד המשא ומתן עדיין עכור, נראה כי מנהלים בוורנר ברוס. החליטו שזה היה בטוח יותר וכדאי יותר לעכב את הסרט מאשר להסתכן בהאפלה תקשורתית אם השביתות לא ייפתרו עד נובמבר.

וויל דניס וילנייב והקאסט המקורי חוזרים לדיונה 2?

דיונה: חלק שני, רבות מהדמויות מהמקור חוזרות, יחד עם הרבה פרצופים חדשים. אושר לחזור מ are Timothée Chalamet as Paul Atreides, Zendaya as Chani, Rebecca Ferguson as Lady Jessica Atreides, Javier Bardem as Stilgar, Josh Brolin as Gurney Halleck, Dave Bautista as Glossu Rabban Harkonnen, Stellan Skarsgård as Baron Vladimir Harkonnen, Stephen McKinley Henderson as Thufir Hawat, ושרלוט רמפלינג כאם הכומר מוהיאם.

דניס וילנייב כיוון את סרט ההמשך וכתב יחד את התסריט עם ג’ון ספייטס.

אוסטין באטלר בתור פיד-ראוטה הרקונן בדיונה 2, צורח בשחור לבן עם ראש מגולח

מי חדש בקאסט של דיונה 2?

מועמד לאוסקר פלורנס פו ) מצטרף לקאסט כנסיכה אירולן קורינו, גסרית בנה שתקיים מערכת יחסים עם פול. , אוסטין באטלר אלביס), שמגלם את פיד-ראוטה הרקונן, האחיין האכזרי והערמומי של הברון הארקונן. זוכה האוסקר כריסטופר ווקן יצטרף גם לקאסט כקיסר שדדאם קורינו הרביעי, שליט היקום בזמן הסיפור, ואב הנסיכה אירולן. Léa Seydoux ((. טים בלייק נלסון נמצא גם ב .

?

יש לנו פוסט שלם שמסגיר לא מעט ספויילרים על המחצית האחורית של הרומן, אם אתה מחפש תשובה מפורטת יותר. אם אתה רוצה לשמור את ההפתעות לסרט, הגרסה הקצרה היא זו דיונה: חלק שני יכסה את המחצית השנייה של ספרו של הרברט, כאשר פול ממשיך את עלייתו לשלטון ומבקש לנקום במשפחת הארקונן.

האם יהיו יותר סרטי דיונה?

חוֹלִית מעבר חלק שני, .