צפו באמריקאים: שיבה הביתה ברשת | עונה 2 (2022) | מדריך טלוויזיה, הכל אמריקאי: הבכורה של עונה 2, פרק 1 (10/10/22): איך לצפות, חיים, שעה, תאריך, ערוץ.

0

כל האמריקני: הבכורה של עונה 2 של Homecoming, פרק 1 (10/10/22): איך לצפות, Livestream, זמן, תאריך, ערוץ

יום שני, 6 בפברואר, 2023 43 דקות

הכל אמריקאי: פרקי עונה 2 שיבה 2

.

מדריך פרק עונה 2

אנו זקוקים להחלטה

סימון חוזר לבירסטון ונחוש להתמקד רק בטניס; דיימון צריך לקבל את ההחלטה שהוא דחה מאז החגים; קיישה חוזרת לדרכיה הישנות ומארגנת מסיבה לשנה החדשה/

אין אהבה

יום שני, 17 באוקטובר 2022 42 דקות

כאשר סמסטר האביב מתגלה, סימון מוצאת את עצמה שוב מסוכסכת עם חבריה לקבוצה, ומשאירה אותה להחליט איך היא רוצה להתקדם קדימה. דיימון נלחץ כיצד החלטתו תשפיע על הסובבים אותו, אך יש אדם אחד שהוא אולי לא שקל. קישה נמצאת בסרן הריקוד החדש שלה, אך עליה להתגבר על חסימת דרכים שלא ציפתה. .

הכל אמריקאי: שיבה הביתה, עונה 2 פרק 2 תמונה

אני עצמי ואנוכי

יום שני, 24 באוקטובר 2022 42 דקות

סימון מציגה צד אחר של עצמה כשהיא מחזירה את כוחה למגרש ומחוצה לה, אך עליה להחליט אם זו האסטרטגיה הטובה ביותר. בינתיים, הנחישות של דיימון להתעלם ממערכת היחסים הבלתי פתורה שלו עם ג’סי מובילה לסכסוך וחוסר וודאות בתוך הצוות.

הכל אמריקאי: שיבה הביתה, עונה 2 פרק 3 תמונה

לא נתרגש ממנו

יום שני, 7 בנובמבר 2022 42 דקות

כאשר קאם מקבל קריאה מטרידה לאמארה, עמארה קופצת מיד לפעולה הדורשת את Bringston למקלט במקום. סימון נאבק עם היכולת להשתתף במעון היום הראשון של בייבי שי בלבד, אך כאשר מתרחש כאוס בקמפוס, היא מוצאת נחמה ממישהו לא צפוי. דיימון מקבל החלטה לגבי הוריו הלידה שעוזרת לו להתגלות מפתיעה. לא מעריץ של האופן בו החבר של נאט מתייחס לנאט, קיישה עוסקת בדבר כשנאט נעלם.

הכל אמריקאי: שיבה הביתה, עונה 2 פרק 4 תמונה

יום שני, 14 בנובמבר 2022 42 דקות

.

הכל אמריקאי: שיבה הביתה, עונה 2 פרק 5 תמונה

יום שני, 21 בנובמבר 2022 42 דקות

. מרקוס מגלה את דיימון וג’וניור עם אירוח מגייס בייסבול עליון פוטנציאלי, אך מתח בלתי צפוי בין שני הבלגן הכל. נאט מציב סיבוב כולל יותר באירוע שנתי של חודש היסטוריה שחורה שלא כולם נרגשים ממנו. הרצון של תיאה לחזור לבית המשפט מכריח אותה להחליט על המסלול הטוב ביותר לקריירה שלה. .

יום שני, 28 בנובמבר 2022 42 דקות

סימון מנסה לשבור את קללת הטניס שלה על ידי עבודה על המצגת שלה ותיקון דרמת הנער שלה, אבל הדברים לא מסתדרים כמו שהיא מצפה שהיא תהיה; דיימון ות’אה מתמודדים עם לחץ מהמשחק והראיון, ובסופו של דבר הורסים את תוכניות סוף השבוע שלהם; מרקוס אסק עמארה לתמיכה לאחר שקיבל חדשות מאכזבות; קאם מנסה למצוא התאמה לג’וניור; הלחץ של קיישה מוגבר כאשר אלום ריקוד יורד לביקור.

הכל אמריקאי: שיבה הביתה, עונה 2 פרק 7 תמונה

לטלטל את הספינה

יום שני, 23 בינואר, 2023 43 דקות

שוב, עולמה של סימון התנדנד, ולא הותיר לה ברירה אלא לעמוד על עצמה עם מערכת התמיכה שלה נלחמת ממש לצדה. דיימון נמצא בשפל אישי, אבל הדברים מחמירים כאשר שמועה רועדת מסתובבת עליו ועל קבוצת הבייסבול. . ג’וניור משקף את ידידותו כאשר קאם מגלה עניין בקק. .

מקום קשה

יום שני, 30 בינואר, 2023 42 דקות

סימון נאבק באיזון “חובותיה” החדשות ונאמנותה לנייט, ושואל אם היא קיבלה את ההחלטה הנכונה. .

לרקוד עם אבא שלי

יום שני, 6 בפברואר, 2023 43 דקות

.

הכל אמריקאי: שיבה הביתה, עונה 2 פרק 10 תמונה

אני יכול להגיד

יום שני, 13 בפברואר, 2023 42 דקות

. בסופו של דבר היא משוחחת לב-לב עם אחיותיה.

יום שני, 20 בפברואר, 2023 42 דקות

קיישה עובדת קשה על כוריאוגרפיה של ריקוד המסכות אך מוציאה את התסכולים שלה על מצלמת; סימון מארחת אלום PKZ ומתמודדת עם חשיבה על עתידה; דיימון מתחרט בעקבות עצות ג’וניור.

. בינתיים, דיימון תוהה את המהלך הבא שלו בתחום אחד בחייו, תוך כדי התמודדות עם יריב בייסבול חדש שמוכיח מועיל.

הכל אמריקאי: שיבה הביתה, עונה 2 פרק 13 תמונה

לעמוד במשהו

יום שני, 20 במרץ, 2023 42 דקות

סימון וצוות הטניס של מביאסטון עובדים יחד כדי לקבל את ההחלטה הגדולה ביותר בעונתם; האריות מקבלים את היריבה הגדולה ביותר שלהם לאליפות הכנס; קאם הולך ל- JR עם מצב רציני; נאט מתמודד עם החלטה קשה.

הכל אמריקאי: שיבה הביתה, עונה 2 פרק 14 תמונה

יְוֹמָן

יום שני, 27 במרץ, 2023 42 דקות

בתור Simone Preps למשחק התערוכה, מוצגת לה מכשולים בלתי צפויים שעוזרים לה להחליט בין דיימון ללנדו. . דיימון מקבל עצות ממקור לא סביר כשהוא נאבק בראיון חשוב. . קיישה רואה את מצבה עם ד”ר. קצב באור חדש ומרקוס מפתיע את עמארה במשהו שהיא לא ראתה באה.

‘הכל אמריקאי: שיבה הביתה’ בכורה ב ‘, פרק 1 (10/10/22): איך לצפות, Livestream, שעה, תאריך, ערוץ

הכל אמריקאי: עונה 2 שיבה הביתה (2022) | ה- CW

. .

. 10 בשעה 9 עמ ‘.M. ET ב- CW. הפרק יעקוב אחר “All American”, המשודר הלילה בשעה 8 עמ ‘.M.

. התמחור של FubOTV מתחיל ב 64 $..

האוהדים יכולים גם לתפוס את ההצגה באמצעות SirectV Stream, שעולה 49 $.99 חודשי בחודשיים הראשונים ואז 69 $.99 לאחר מכן.

אתה יכול גם לצפות בתוכנית דרך Hulu Live בשעה 9 עמ ‘.. .

. 11.

תקציר סדרה, על פי עגבניות רקובות: “דרמת ספורט למבוגרים צעירה שנקבעה על רקע ה- HBCU, המכונה מכללות ואוניברסיטאות שחורות מבחינה היסטורית, ניסיון באוניברסיטת ברביסטון, שם מצוינות שחורה היא דרך חיים. הסדרה עוקבת אחר סימון, טניס צעיר מלא תקווה מבברלי הילס שמנסה להילחם בדרכה חזרה לאחר זמן מה הרחק מהבית המשפט; דיימון, שחקן בייסבול מובחר משיקגו הנושא את משקל העולם על כתפיו; ג’וניור, עמיתו של שחקן הבייסבול של דיימון וחבר ילדותו; תיאה, דבורה המלכה העל-תחרותית של צוות הטניס של מביאסטון; וקישה, ראש העיר הלא רשמי של בית הספר שחייב לעזור לסימון ללמוד כיצד לחיות את חייה הטובים ביותר. .

.