תאריך שחרור של דיונה 2, טריילר, שחקנים ועוד על דיונה חלק שני, דיונה: חלק שני: תאריך שחרור, טריילרים, צוות צוות ועוד | עגבניות רקובות

0

דיונה: חלק שני: תאריך שחרור, טריילרים, צוות ועוד

הצילומים החלו בסרט ההמשך ב- 18 ביולי 2022 והתקיימו במיקום בבודפשט, אבו דאבי, ירדן ואיטליה. הצילומים עטופים בדצמבר 2022 חסימת כל רשימות פוטנציאליות.

נצטרך לחכות יותר מהצפוי לחזור לאראקיס.

מאת איאן סנדוול, גבריאלה גייסינגר ומיריה מולור עודכנו: 13 בספטמבר 2023

תצוגה מקדימה לדיונה: חלק 2 - טריילר רשמי (אחים וורנר)

קפוץ אל:

  • ?
  • טריילר דיונה 2: צפו כאן בטריילרים בחלק השני של חלק שני!
  • צוות דיונה 2: מי חוזר לדיונה חלק שני?
  • עלילת דיונה 2: על מה יהיה דיונה חלק שני?

התעכב רשמית בגלל שביתות הסופרים והשחקנים המתמשכים בהוליווד, אז אל תצפו לחזור לאראקיס עד 2024.

היו חששות שהסרט הצפוי ביותר עומד להידחף לאחור, כמו מגוון דווח בסוף יולי 2023, מכיוון שאולפנים מדשדשים את לוחות הזמנים לשחרורם למילוי פערים פוטנציאליים בשנה הבאה.

זה גם בגלל שכוכבים אינם זמינים לקידום הסרטים שלהם כרגע, משהו שישפיע במיוחד על הפקה משובצת כוכבים כמו דיונה 2. עיכוב זה פירושו גם שסרטו של דניס וילנייב יוצא מהריצה של האוסקר 2024.

כשאנחנו מחכים לראות אם יש שינויים נוספים בלוח הזמנים, הנה כל מה שאתה צריך לדעת עליו דיונה: חלק שני.

טימותי כלאמט, דיונה חלק שני

תאריך שחרור של דיונה 2: מתי אנו יכולים לצפות לראות את דיונה חלק שני?

במקור מיועד לשחרור בנובמבר 2023, דיונה: חלק שני כעת ישוחרר בבתי קולנוע ב 15 במרץ 2024.

. הנה מקווה שתאריך השחרור יידבק, אך שינויים עדיין אפשריים אם השביתה תמשיך להמשיך.

בניגוד לסרט הראשון, שיצא בשירות הסטרימינג המקסימלי של HBO באותו יום בו הוא פגע בנו הקולנוע, לסרט ההמשך יהיה שחרור תיאטרלי בלעדי בארה”ב ולא מהדורה של יום ורישום.

כרזה של חלק 2

כאמור, תאריך השחרור בנובמבר 2023 השתנה כתוצאה מהשביתות בהוליווד.

זה מצב מסובך יותר מאשר עיכובים אחרים שכן גם Bros Warner ו- Legendary Entertainment, שהפיקו גם את הסרט, צריכים להסכים על תאריך יציאה חדש. למרות שלפי הדיווחים, על פי הדיווחים, לא יצרו קשר בהתחלה במהלך מהלך אפשרי, שניהם אולפנים הסכימו במהרה על העיכוב.

לעת עתה, דיונה 2 יוצא במרץ 2024, אבל כל מה שאנחנו יכולים לעשות זה לחכות.

הצילומים החלו בסרט ההמשך ב- 18 ביולי 2022 והתקיימו במיקום בבודפשט, אבו דאבי, ירדן ואיטליה. .

בהנחה שאין עוד עיכובים, כולנו נחזור לארקס במארס 2024. להחזיק אצבעות.

טריילר דיונה 2: צפו כאן בטריילרים בחלק השני של חלק שני!

הטריילר הראשון עבור דיונה: חלק שני שוחרר ב- 3 במאי 2023, והגדיל את ההייפ לשחרור ההמשך בשנה הבאה. בדוק את הטריילר למטה:

ב- 29 ביוני 2023 שוחרר טריילר שני, המציג לראשונה דמויות כמו הקיסר שדאם הרביעי:

צוות דיונה 2: מי חוזר לדיונה חלק שני?

עם הכרזת הצילומים, התייחסו אלינו גם לאישור הרשמי של אלה שחוזרים לסרט ההמשך, כמו גם בפנים החדשות שנראה.

Timothée Chalamet חוזר כשפול אטרידס והובלתו המשותפת בסרט השני תהיה צ’אני של זנדאיה, שידענו שיהיה לו תפקיד גדול יותר בו אחרי שפול פגש אותה סוף סוף בסוף הסרט הראשון.

מדבר אל אימפריה, .

“בבסיס הליבה הוא סיפור אהבה בין פול לצ’אני,” אמר. “איך פול יזכה לאמון שלה, איך היא תפתח את ליבה אליו, ואיך הם ימצאו דרך לשחרר את עולמו של צ’אני מה- Harkonnen Grip. זה סרט הרבה יותר רגשי.”

על המסע של פול הקניט הבמאי: “יש לו את הכוח לשנות דברים, אבל הוא יודע שאם הוא יעשה זאת, זה ייצר כמות אסטרונומית של אלימות והוא יהפוך לסוג של דיקטטור. הוא מנסה למצוא דרך להימנע מאותו עתיד מבשר רעות – זה הנטל על כתפיו.”

רבקה פרגוסון חוזרת גם בתור ליידי ג’סיקה, אמה של פול, וזה נשמע כאילו לדמות תהיה תפקיד גדול יותר בסרט ההמשך.

וילנייב חשף : “ליידי ג’סיקה סוג של נעלמת בחלק השני של הספר, ודאגתי כשאני כותב את התסריט כדי לעשות את ההפך, כדי לוודא שהיא תהיה פעילה, להחזיר אותה לחזית הסיפור.

“אני מצפה שהעולם יראה מה השלים את רבקה [פרגוסון]. היא לא מפחדת ללכת רחוק מאוד. היא כוח שאני יכול לסמוך עליו.

רבקה פרגוסון, דיונה חלק שני

כוכבים חוזרים אחרים כוללים את חאבייר ברדם בתור סטילגר, סטלן סקארסארד בתור הברון הנבל הארקונן ודייב באוטיסטה בתור אחיינו של הברון גלוסו רבן (המכונה ‘החיה’).

בדומה לזנדאיה, ברדם אמור להיות תפקיד גדול יותר בסרט ההמשך כפי שחשף אליו יריד ההבלים שתפקיד ההמשך המורחב היה חלק מהמגרש של וילנייב אליו.

“הוא [Villeneuve] אמר, ‘יש לי תפקיד קטן, אם יש דבר כזה, כמו שהחלק השני של הספר התפקיד יהיה גדול יותר, ואשמח שתעשה את זה אם אתה רוצה.’ואמרתי,’ כמובן, אני רוצה. לא אכפת לי שיש סרט שני או לא, “הוא נזכר.

עם זאת, אל תלך לצפות לראות את אוסקר אייזק בחזרה בתור הדוכס לטו אטרידס או באבס אולוסנמוקון בתפקיד ג’מיס, בהתחשב בכך שהם נהרגו במהלך הסרט הראשון.

.

חלק שני.

למעשה, וילנייב אישר זאת . הסצינה בה הלק מגלם את הכלי לא הפך אותו לסרט הראשון, אך הוא ייכלל בשנייה.

“השיר גורני שרד חלק שני! זה הפך לעדיפות מוזרה עבורי. אבל ג’וש ברולין הוא משורר ושיחקנו אותו יחד. זה היה .”

יהיו גם הרבה פרצופים חדשים בין צוות השחקנים. חלק שני נראה אלביס כוכב אוסטין באטלר בתור פיד-ראוטה, פלורנס פו כנסיכה אירולן, כריסטופר ווקן כקיסר שדאם הרביעי ולאה סיידוקס בתור ליידי מרגוט.

Chalamet כבר היה מלא שבחים על הביצועים של פו בסרט, שמציין את הפעם השנייה שהזוג עבד יחד ואמר: “היא שחקנית מדהימה. היא הייתה מדהימה ב חוֹלִית . .”

מבט ראשון רשמי על פו בסרט נחשף בסוף אפריל 2023.

כמובן שלכלמט היו מילים טובות לומר על זנדאיה ועל תפקידה המורחב בסרט ההמשך: “היא מביאה בדיוק את מה שהביאה לראשונה – שהיה מדהים – אבל בשפע גדול יותר,” הוסיף.

Souheila Yacoub הוכרז על הצטרפות לקאסט ביולי 2022 והיא תשחק את פרמן ווריור שישאקלי. חשבנו שזהו, אבל אז אושר טים בלייק נלסון בתפקיד סודי בינואר 2023.

עלילת דיונה 2: על מה יהיה דיונה חלק שני?

כאשר אושר סרט ההמשך, קיבלנו גם את התקציר הראשון של העלילה שלנו:

“סרט המעקב הזה יחקור את המסע המיתי של פול אטרידס כשהוא מתאחד עם צ’אני והפרמן בזמן שנקמה בנקמה בקושרים שהרסו את משפחתו.

.”

הסרט הראשון כיסה קצת יותר ממחצית הספר.

.

וילנייב חשף כי הוא השתתף בסיום הסרט אחר כך בקפיצת הזמן של הספר, אך הבין ש”אינטואיציה הראשונה “שלו להישבר לאחר שפול פוגש את הפרמן היה המקום הנכון לסיים אותו.

בזכות יכולתו הנבואית של פול, הסרט הראשון הכיל טיזרים מרגשים למה שעתיד לבוא בעתיד הדמות כשהוא מתמודד עם גורלו האולטימטיבי, כזה שיכול להיות מחובר לצ’אני ולפרמן של אראקיס.

וילנייב הקניט את סרט ההמשך “היה מעמיק קצת יותר בכמה מהפרטים האלה”, כולל פייד-רוטה הנזכרת לעיל האמור. “זה כמו משחק שחמט,” אמר. “כמה דמויות חדשות יוצגו בחלק השני.”

גם אם קראת את הספר, חאבייר ברדם הקניט כיצד סרט ההמשך לא יהיה סתם עיבוד פשוט, אז וודא שאתה לא מחשיב את הספקולציות שלך כעובדה עדיין.

Bautista הפיל את שחרורו של סרט ההמשך ומספר קולידר בינואר 2023 שהסרט הוא “כל כך מוגדר מהסרט הראשון. פשוט קורה כל כך הרבה, זה כל כך הרבה יותר גרון ופוליטי ואינטנסיבי.”

מעצבת התלבושות ז’קלין ווסט חשפה גם כי ההמשך יחקור את “העולמות השונים של חוֹלִית” (באמצעות מועד אחרון.

“כל העולמות מתרחבים. .

“אני חושב שזה מדהים מבחינה ויזואלית, הסטים, הקולנוע והמושגים.

לאה סיידוקס, דיונה חלק שני

ניקו טברניז/וורנר ברוס

עושה את דרכו לבתי קולנוע, הגיע הזמן לחשוב על העתיד. האם יהיה פרק שלישי?

“אם הייתי מצליח ליצור טרילוגיה, זה היה החלום”, אמר וילנייב אימפריה. “ נכתב בתגובה לעובדה שאנשים תפסו את פול אטרידס כגיבור, וזה לא מה שהוא [פרנק הרברט] רצה לעשות.”

חוֹלִית] קרוב יותר לרעיון שלו שזו למעשה אזהרה “, הוסיף, והקניט ש”יש מילים על הנייר.

דיונה: חלק שני יוצא בבתי קולנוע ב- 15 במרץ 2024

עורך סרטים, ריגול דיגיטלי

. . . . איפה הוא יכול, הוא ממשיך לדחוף את סדר היום שלו – בין אם העורך שלו אוהב את זה או לא.

. , סיפורי עידן, מותחנים ופשע אמיתי. ניו יורקר נולד וגדל, היא גם אוהבת קפה ואת הצבע שחור, ברור.

סגן עורך סרטים, ריגול דיגיטלי
מיריה (היא/היא) עובדת כעיתונאית סרטים וטלוויזיה במשך למעלה משבע שנים, בעיקר עבור המגזין הספרדי פוטוגרמות.

ELLE בספרד, ו .

היא גם סופרת שפורסמה, לאחר שכתבה את החיבור סטודיו Biblioteca Ghibli: Nicky, La Aprendiz de Bruja על הייאו מיאזאקי שירות המסירה של קיקי.
. היא גם לקחה חלק בחברי השופטים כמו חבר המושבעים של פיפרסי בפסטיבל הסרטים ונציה וחבר המושבעים הקצרים בפסטיבל הסרטים הבינלאומי של קינגסטון בלונדון.
כעת, ממוקמת בבריטניה, הצטרפה מיריה ריגול דיגיטלי ביוני 2023 כסגן עורך סרטים.

דיונה: חלק שני: תאריך שחרור, נגררים, צוות צוות ועוד

.

זה סוף סוף קרה. אחרי עיבוד סרטים עלילתי אחד ו מנסה להפוך את פרנק הרברט חוֹלִית להצלחה ביקורתית וכלכלית, הבמאי דניס וילנייב, אגדי וורנר ברוס. התמונה עשתה בדיוק את זה עם 2021 חוֹלִית. הסרט הניף אנשים עם החזון שלו לעתיד הרחוק והסיפורים החכמים של וילנייב מהטקסט הפכו אותו לנגיש מתמיד. , פירוש הדבר היה כי המשך טבעי יהיה זמין. פַּעַם היה הצלחה, האולפן לא בזבז זמן לחשוף היה בדרך.

אבל לאן אתה הולך עם המסע של פול אטרידס (Timothée Chalamet) הבא? והאם זה יוביל למסקנה או אַחֵר פרק ב חוֹלִית . בעוד שלמעריצי עבודתו של הרברט יש קצת סיבוב לעתיד, בואו נרכיב את מה שאנחנו יודעים עליו דיונה: חלק שני כדי לראות אם איננו יכולים להשיג חלק מהחזון החזוי של פול בעניין.

דיונה: חלק שני

(צילום מאת © 2023 Warner Bros. בידור)

שוקל איפה חוֹלִית מסתיים – צ’אני (זנדאיה) אומר ממש “זו רק ההתחלה” – דיונה: חלק שני ישתמש במחצית האחרונה של הרברט הראשון חוֹלִית רומן כמפת הדרכים שלו. . . פול עצמו מודאג גם מהדרך ההיא, כפי שראה זאת בחלומותיו המוקדמים, אפילו כשהוא מקבל חלקים מסוימים מאותו עתיד, כמו אימוץ השם “Maud’dib.

במקומות אחרים ביקום, הברון ולדמיר הרקונן ממשיך לטפח את אחיינו, פיד-רוטה, בסופו של דבר לתפוס את מקומו-אם הוא ישחק את כל יצירותיו בצורה נכונה-יושב את כסא האריה של קיסרי פאדישה. עם זאת, הלהט הזה מחויב, על פי החשד שפייד כבר קושר קשר להרוג את הברון. וכפי שזה קורה, פייד חשוב לבנה גסרית, שעדיין מחפשים לייצר את הקוויסץ האדרך לאחר אובדן לכאורה של קו הדם של אטרידס.

אולם בסופו של דבר, הכל מוביל בחזרה לאראקיס, שם הקיסר שדאם הרביעי מכניס את כוונתו ברגע שייצור התבלינים נוגע להפסקת. אך הגעתו שם עשויה להוביל לשינוי דרסטי באימפריום.

דיונה (2021)

(צילום מאת © Warner Bros. בידור)

ההגדרה של דיונה: חלק שני יישאר עקבי לרוב. חלק גדול מהפעולה עדיין מתרחשת על כוכב הלכת המדבר ארקיס, מקור התבלין מלנגה. . אף על פי שהופיע בסצינות קודמות, ההקדמה הגדולה של פיד-ראוטה מתרחשת כאשר הוא לוקח חלק באתגר גלדיאטורי שעשוי להיות חלק מהעלילה להרוג את הברון בסופו של דבר. מכיוון שג’ידי פריים הציגה כמה הופעות מפתח בסרט הראשון, אנו מצפים שהסצנה הזו תותאם בצורה כלשהי. ואף על פי שמעולם לא הוצפו ישירות ברומן, האפיגרפים מתחילים בכל פרק – המיוחס לנסיכה אירולן קורינו – עשויים לתת לווינוי את המרחב כדי לתאר את עולם הקיסרי של קייטיין. דייוויד לינץ ‘הבין את כדור הארץ כעולם מפואר של זהב ושיש. אלחנדרו ג’ודורובסקי תכנן לגרום לקייטיין א מילולית פלנטה של ​​זהב. ולמרות שנוכל לראות את וילנייב מתנגד לדחף לממש את ההופעה שלו על כדור הארץ, תמיד אפשר להציב כמה סצינות כדי להציג את הקיסר ואת משפחתו.

חוזר לדרך

(צילום מאת © Warner Bros. בידור)

מבחינת צוות השחקנים החוזר, כלאמט, רבקה פגוסון, זנדאיה וחאבייר ברדם חוזרים כפול, ג’סיקה, צ’אני וסטילגר. . Stellan Skarsgård חוזר גם כברון; תפקידו מרחיב הרבה מאוד במחצית השנייה, מכיוון שהתכנית הכוללת שלו נופלת והמתח עם אחיינו תופס – ובכן, לפחות עד שהוא מתוודע לבעיה באראקיס. ולמרות שזה לא אושר, אנו מצפים שמסטיבן מקינלי הנדרסון יחזור כמאסטר מנטט של מתנקשים תופיר הוואט. לדמות עדיין יש חלק כלשהו לשחק בסיפור והקהלים עשויים להיות מופתעים ממה שהוא יכול להשיג למרות התבוסה של אטרידס בבית בסרט הראשון. בנוסף, ג’וש ברולין ככל הנראה יחזור כגורני הולק, אם כי נותר לראות צודק מתי בסרט הוא יחזיר את חזרתו. אנו גם מצפים שרלוט רמפלינג תופיע שוב בתור בנה גסרית האם הלן גאיוס מוהימה לפחות באחת חלק שני סְצֵינָה.

.

מצטרף לדרך

(צילום מאת © Warner Bros. Entertainment Inc.)

. השניים החשובים ביותר עבור חלק שני ניתן לטעון כי כריסטופר ווקן כקיסר פאדישה שדאם הרביעי ואחרון אלביס כוכב אוסטין באטלר בתור פיד-ראוטה. למרות הנבל המתמשך של הברון, הצמד הוא ישיר יותר את יריביו של פול – אכן, הקיסר היה תמיד האויב שפול ידע מחכה בכנפיים. .

אבל תוספת הדמות שתוכיח את המפתח ביותר בעתיד היא פלורנס פו כאירולן. למרות שהיא מופיעה ברומן בסצנה אחת בלבד – בה היא אומרת דבר – נוכחותה מורגשת לאורך כל הספר בזכות טומנים היסטוריים שונים המיוחסים לה. . אנו מדמיינים שזה אומר שהיא תגיע משהו במקומות הבודדים שבהם היא משתלבת בסיפור. עם זאת, תפקידו של אירולן בשלב הבא חוֹלִית הסיפור הוא המפתח וסיבה טובה להבטיח את שירותי פו כעת.

(צילום מאת © 2023 Warner Bros. בידור)

.

(צילום מאת © 2023 Warner Bros. בידור)

. היא אחות בנה גסרית ואשתו של הרוזן חסימיר פנירינג, מושל הביניים של ארקיס רגע לפני שהגיעו אטרידס הבית, ו – לפשט קצת את הדברים – חברו הקרוב ביותר של הקיסר ובעלי ברית. ליידי מרגוט יש חלק משלה לשחק בסיפור, כמובן, אבל מכיוון שזה כמעט כלום בטווח הרחוק, זה מדהים ללמוד שהדמות תופיע בכלל. זה גם מציע שהספירה תוצא; הסיפור שלו פועל גם הוא על השרידה כשהוא מוחלף למעשה על ידי דמות חדשה בשלב הבא חוֹלִית . .

(צילום מאת צ’יבלה ג’יימס/© וורנר ברוס. .)

VILLENEUVE, כמובן, ממשיך כמנהל. חוֹלִית לסרט שלישי. דיונה משיח, . ולמרות שהוא לא יכול לחוש את פרטי התוכנית, הוא מברך על זה מסיבותיו שלו, שעשויות או עשויה להתייחס חזרה לדרך בה חש באותו בוקר ראשון אחרי שאביו נהרג.

הצטרפות לווילנייב כסופרת היא ג’ון ספאיט חוזר. , דיונה: האחיות, אבל הושיט את הסדרה לדיאן אדמו-ג’ון בעת ​​כתיבת חלק שני גדל גדול מכדי להכיל את שניהם.

צוות חוזר אחר כולל את מנהל הצילום גרייג פרייזר, העורך ג’ו ווקר, מעצב ההפקה פטריס ורמט, ומעצבת התלבושות ז’קלין ווסט. כמו כן, האנס צימר יחזור להציע את חוֹלִית העולם נקודת המבט הייחודית שלו.

כשהוא חוזר ומתי זה ממשיך

(צילום מאת © 2023 Warner Bros. בידור)

הסרט מיועד כעת לצאת ב -3 בנובמבר 2023 – אם כי זה יכול להשתנות כ- Warner Bros.לוח הזמנים של הסרטים הוא דבר נוזלי בימינו. כמו כן, אם הסרט ימשיך במגמה של מוצלח חוֹלִית סרטים, אנו מדמיינים ש- Villeneuve יחזור ל דיונה משיח הִסתַגְלוּת. אם זה ישמור על התואר הזה או לא, ראוי לספקולציות מסוימות, עם זאת; לשמור על עקביות ולתחום מכל עתיד פרויקטים, אפשר לקרוא לזה “.”ערכים שלאחר מכן יכלו להשתמש בכותרות הספרים בפועל, i, e. ילדי דיונה וכן קיסר האל של דיונה.

אבל כמו לוח הזמנים לשחרור האולפן, העתיד של חוֹלִית כזכיינית קולנוע ניתנת לניפוי. המסקנה של דיונה משיח. אבל אפילו עם זה, הרברט כבר חש בתכנית גדולה יותר שלא תיפתר בארבע הבאות לאחר מכן חוֹלִית רומנים שכתב בתקופת חייו. בנו, בריאן הרברט והסופר קווין ג’יי. אנדרסון דרש שני רומנים נוספים כדי לסיים את המסקנה שהוא תיאר. האחים וורנר. יכול תמיד להיות מחפש סדרת ספרים שתפיק שמונה סרטים או יותר, אבל בהתחשב עד כמה האזוטרי בפראות חוֹלִית הסדרה מקבלת – לא לומר דבר עד כמה היא מגיעה מהסכסוך והדמויות המקוריות שלה – אנחנו עדיין לא בטוחים עד כמה הדרך ראתה ש- PUL PURT בחזון שלו יעשה את דרכו לבתי הקולנוע.

דיונה: חלק שני .