אווטאר: דרכה של תאריך הבכורה של זרימת מים שנקבעה לדיסני, מקס – תאריך יעד, אווטאר 2 תאריך שחרור: דרך המים להיטי דיגיטל במארס

0

Avatar 2 חוזר הביתה החודש

אווטאר: דרך המים בתאטרון. . (הסרטים היחידים שהפכו יותר ברחבי העולם? הנוקמים: משחק קצה והראשון גִלגוּל.) אבל אפילו המספר העצום של האנשים בהחלט לא כל מי שמתעניין בסרטו של ג’יימס קמרון – בקרוב, כל האנשים האלה יכולים סוף סוף לצפות בזה מהנוחות של בתיהם שלהם.

‘אווטאר: דרך המים’ קובע תאריך בכורה לזרם על דיסני+, מקס

של ג’יימס קמרון אווטאר: דרך המים . הסרט, יגיע לשתי הפלטפורמות ב -7 ביוני, מלווה שם על ידי תוכן בונוס המציג יוצרי קולנוע, צוות צוות וצוות.

סיפורים קשורים

קרוואן ‘מוצדק: עיר ראשוני’ יורד; FX חושף תאריכי הבכורה ל’כלבי המונטי המלאים ‘ו’הכלבים’, סוף ‘ארצ’ר’

אהבה צעירה בכיכובו של עיסא ריי, סקוט מסקודי וברוק מונרו קונאווי

היוצר ‘אהבה צעירה’ מתיו א. דובדבן ביצירת סדרת אנימציה “שחורה לא -מבחינה” לצופים בכל הגילאים

ממשיך להיות הסרט השלישי בגובהו הכללי בכל הזמנים בעקבות השקתו ב -16 בדצמבר בביצוע העולה על 2 דולר., אווטאר: דרך המים מרים את משפחת סולי (ג’ייק, נייטירי וילדיהם) יותר מעשור לאחר אירועי הסרט הראשון, ובוחן את הבעיה שעוקבת אחריה חי, והטרגדיות שהם סובלים. כל זה על רקע נופי הים עוצרי הנשימה של פנדורה, שם מוצגים קהלים לתרבויות Na’vi חדשות ומגוון יצורי ים אקזוטיים.

. ג’יימס קמרון וריק יפו ואמנדה סילבר כתבו את התסריט שלו מסיפור מאת קמרון, יפו, ​​סילבר, ג’וש פרידמן ושיין סלרנו.

הפקת הבידור של אולפני האולפנים המאה העשרים, שהופקה על ידי קמרון ובן זוגו הוותיק ג’ון לנדאו, מככבים סם וורת’ינגטון, זואי סלדנה, סיגורני וויבר, סטיבן לנג, קליף קרטיס, קייט ווינסלט, בריטניה דלטון, ג’יימי פלטס, טריניטי ג’ו-ליס, ביילי בס, ג’ק אלוף ועוד. דייוויד ולדס וריצ’רד בנהאם שימשו כמפיקים המנהלים של הסרט.

אווטאר: דרך המים יהיה זמין גם החל מה -7 ביוני בכל הקמעונאים הדיגיטליים כולל Apple TV, Prime Video, Vudu, Google Play וסרטים בכל מקום. הסרט השלישי בקמרון גִלגוּל הזכיינית אמורה לשחרור ב- 20 בדצמבר 2024, עם לפחות שני תשלומים נוספים בדרך גם.

אווטאר 2

הלהיט המפץ של ג’יימס קמרון, אווטאר: דרך המים, .

פורסם ב- 7 במרץ 2023
אנו עשויים להרוויח עמלה מקישורים בדף זה.

ג'ייק מחזיק את נייטירי

אווטאר: דרך המים בתאטרון. . ? הנוקמים: משחק קצה והראשון גִלגוּל.) אבל אפילו המספר העצום של האנשים בהחלט לא כל מי שמתעניין בסרטו של ג’יימס קמרון – בקרוב, כל האנשים האלה יכולים סוף סוף לצפות בזה מהנוחות של בתיהם שלהם.

ספוילרים של השבוע: 8 ביולי
מי צריך להיות ג’יימס בונד הבא? IO9 בוחרים
השאלות הגדולות ביותר לאחר שצפתה במקור עֲרָבָה

פוקס ודיסני רק הודיעו על כך אווטאר: דרך המים . ולמרות שעדיין אין חדשות במהדורה הפיזית של הסרט או בהופעת הבכורה של הזרם בחינם, הפעם הראשונה שתוכלו לצפות בו בבית היא 28 במרץ במקומות כמו פריים וידאו, אפל טלוויזיה, וודו וסרטים בכל מקום. . אז אם אתה קונה את זה, זה לא יהיה על דיסני+ כמה ימים אחר כך. .

ועוד, אווטאר 2 מגיע עם סט תוספות בגודל פנדורה. יש שווה יותר משלוש שעות, כך שבאותו אורכו של הסרט בן 192 הדקות עצמו. מה אלו?

בתוך התיבה של פנדורה (סדרת תופעות על האתגרים העומדים בפני צוות צוות וצוות כאשר יוצרי קולנוע ממציאים טכנולוגיות חדשות כדי לדחוף את גבולות הקולנוע)

 • בניית עולמו של פנדורה – ג’יימס קמרון וצוות אמנים מוכשרים משלבים שנות מחקר עם כישורי העיצוב שלהם לבנות את עולמו של פנדורה עם דמויות חדשות, יצורים, חמולות ילידים, סביבות מתחת למים, ועולם ה- Take-No-Tech של ה- RDA.
 • לכידת פנדורה – גישתו של ג’יימס קמרון לכידת ביצועים מביאה את צוות השחקנים בכרך שנקשר במצלמות אינפרא אדום כדי לתפוס את תנועתן, ומצלמות אסדות ראש כדי לתפוס רגש על פניהם רק עם גבולות הדמיון כדי להגביל אותם.
 • עולמו התת -ימי של פנדורה – מעצב הייצור המשותף דילן קול וצוותו חושבים על היצורים הימיים הנדרשים ל אווטאר: דרך המים בעוד שג’יימס קמרון וצוות הפעלולים שלו ממציאים אמצעים יוצאי דופן להחיות את היצורים האלה לחיים במכל תפיסת ביצועים.
 • האתגרים של מי פנדורה – ג’יימס קמרון מתמודד עם “האתגר הלא טריוויאלי” של לכידת הביצועים מעל פני המים ומתחת למים, תוך שימוש במכונת גל וגנרטור זרם כדי לשחזר את תנאי האוקיאנוס, ורכבים מתחת למים כדי לשכפל את תנועת היצור.
 • הדמויות החוזרות של פנדורה – ג’יימס קמרון מתאחד מחדש עם צוות השחקנים החוזר שלו – S Am Worthington, Zoe Saldaña, Sigorney Weaver ו- Stephen Lang. יחד הם דנים בהתפתחות המדהימה של הדמויות שלהם אווטאר: דרך המים.
 • הדור הבא של פנדורה – פגוש את החדשים הצעירים והמוכשרים שהועברו לדור הבא של נאווי ועקוב אחריהם דרך ההרפתקה של ביצוע אווטאר: דרך המים.
 • רשת העכביש – ג’יימס קמרון הציג את האופי האנושי של עכביש למארג פנדורה – לא יצר שלל אתגרים טכנולוגיים על הסט … ומסע מדהים עבור השחקן הצעיר, ג’ק אלוף.
 • הופך לנבי – ה גִלגוּל צוות השחקנים שקוע בתרבות הנאבי הילידים, חי מהארץ ביער הגשם בהוואי והכשרה בשלל תחומים לקראת תפקידיהם.
 • אנשי השונית של פנדורה – בסגנון ג’יימס קמרון האמיתי, שבט השונית Metkayina פותח תוך תשומת לב רבה לפרטים הקטנים, הנושא תכונות אבולוציוניות ייחודיות ותרבות-עם דירות חדשות, בגדים חדשים ואורח חיים שונה-כולם כתוצאה של חיים מהאוקיאנוס.
 • מביא לפנדורה לחיים – ברגע שג’יימס קמרון משלים את תהליך הייצור הווירטואלי שלו, כל רצף מועבר ל- Wētā FX כדי להחיות את פנדורה – עם התקדמות חסרת תקדים בביצועי הפנים, בסביבות ולגרום למים CG להיראות אמיתיים.
 • ה- RDA חוזר לפנדורה – .
 • הדמויות החדשות של פנדורה – סאגה גילמה קייט ווינסלט, קליף קרטיס, אדי פאלקו, ברנדן קאוול וג’מיין קלמנט.
 • צלילי פנדורה – שמע איך ג’יימס קמרון עבד עם המלחין סיימון פרנגלן כדי ליצור את המוזיקה הייחודית של דרך המים תוך כדי בנה על הציון המבריק של ג’יימס הורנר עבור גִלגוּל, ולמד כיצד כריס בויס יצר את הצלילים המופלאים של פנדורה.
 • ניו זילנד – הבית של פנדורה – ייצור ה- גִלגוּל סרטי המשך כל כך משובצים בניו זילנד שג’יימס קמרון מחשיב .”שמע השתקפויות מהצוות והצוות, כולל הצוות הניו זילנדי המדהים, על יצירת הסרט.