איך לצפות בכל עונה 2 האמריקאית הביתה – מה השעה על נטפליקס? Dexerto, All American: Homecoming עונה 2 – כל מה שאנחנו יודעים | מה לצפות

0

כל האמריקני: עונה 2 של שיבה הביתה-פרטי הפרק הבא, צוות השחקנים וכל מה שאנחנו יודעים על הדרמה מבוססת המכללות

הכל אמריקאי: שיבה הביתה האוהדים, פרק הסיום של עונה 2 תחת הכותרת “יומן” שודר ביום שני, 27 במרץ, בשעה 21:00 ET/PT ב- CW. אנחנו עדיין מחכים לשמוע אם הסדרה נאספה לעונה 3.

איך לצפות בכל עונה 2 האמריקאית הביתה – מה השעה על נטפליקס?

כל עונה הביתה האמריקאית עונה 2 נטפליקס

ה- CW

כל העונה 2 האמריקאית של עונה 2, הפרק הבא של דרמת הספורט הצעירה למבוגרים, עומד לפגוע בנטפליקס – הנה כל מה שאתה צריך לדעת איך לצפות בו ובאיזו שעה זה יהיה זמין בזרם.

המופע הוא ספינוף של הסדרה האמריקאית של ה- CW, שעלה לראשונה באוקטובר 2018 והמשיך לחמש עונות ושישי בעבודות. במקום להתמקד בשחקן הכדורגל האמריקני ספנסר ג’יימס (דניאל עזרא), שיבה הביתה מספרת את סיפורו של סימון היקס (גפרי הייטאוור), דמות שהכרנו בה בכל עונה 2 אמריקאית עונה 2.

המאמר נמשך לאחר המודעה

הספינוף רואה את סימון משתתף באוניברסיטת Bringston ומרדף אחר חלומותיה להפוך לטניסאי מקצוען, ובמקביל להציג מספר דמויות חדשות שכולן יש סימני שאלה מעל לראשם כשהם נכנסים לעונה השנייה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

מאוקטובר 2022 ועד סוף החודש שעבר, כל אחד מ -15 הפרקים של עונה 2 של שיבה 2 שודר מדי שבוע ב- CW עם פער חסון בין לבין, וזו אולי הסיבה שהצופים רבים כל כך מחכים לכל העניין שיפיל על נטפליקס. אם תשתלב בקטגוריה זו, יתכן שאתה תוהה – מתי כל העונה 2 האמריקאית הביתה עונה 2 יגיעו לנטפליקס, ואיזה שעה?

המאמר נמשך לאחר המודעה

מתי ואיפה אתה יכול לצפות בכל עונה 2 האמריקאית הביתה?

כל עונה 2 האמריקאית לעונה 2 תזרום על נטפליקס להנאתך הצפייה ב -11 באפריל. כל 15 הפרקים ישוחררו ב- One Go, כלומר לא תצטרך לחכות לתשלומים חדשים שיגיעו כל שבוע.

המאמר נמשך לאחר המודעה

באיזו שעה זה יגיע יהיה תלוי במיקום שלך – אז הנה סקירה של השחרור לכל אזור זמן כדי שתדע מתי תוכל לצלול פנימה:

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

 • 12:00 PDT
 • 03:00 EDT
 • 04:00 ברזיל
 • 08:00 בריטניה
 • 09:00 שעת קיץ מרכז אירופה
 • 12:30 אחר הצהריים Time Standard Time
 • 17:00 אוסטרליה
 • 19:00 ניו זילנד

עיין בטריילר לכל עונה 2 האמריקאית הביתה להלן:

קָשׁוּר:

50 הסרטים המובילים ביותר בכל הזמנים

המאמר נמשך לאחר המודעה

למי שאינו מכיר את המופע, התקציר לעונה השנייה נכתב: “אחרי הפסקת החג, עונה 2 של כל הביתה האמריקאית מוצאת את סימון חוזר להביא את המוכנה להתמקד אך ורק בטניס וללמוד מה זה באמת רוצה להיות שש המובילים.

“דיימון מתמודד עם החלטה שהוא דחה, וקישה חוזרת לדרכיה הישנות וזורקת מסיבת הסילבסטר של הרגע האחרון. בינתיים, אמארה והמאמן מרקוס מנסים להסתגל לאתגרים החדשים שלהם.”

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

המעריצים שצפו בריצה האחרונה ב- CW נהנו מפיתוח הדמויות ומהדרמה שמתגלה לאורך כל הדרך, כאשר עונה 2 מרוויחה ציון קהל של 92% על עגבניות רקובות.

כל עונה 1 האמריקאית לעונה 1 זמינה כרגע לזרם בנטפליקס. עונה 2 מגיעה ביום שלישי, 11 באפריל. למידע נוסף על פרויקטי הטלוויזיה והסרטים האחרונים של הזרם, תוכלו למצוא את הסיקור שלנו כאן.

כל האמריקני: עונה 2 של שיבה הביתה-פרטי הפרק הבא, צוות השחקנים וכל מה שאנחנו יודעים על הדרמה מבוססת המכללות

מה עומד לרשות סימון היקס וחבריה באוניברסיטת ברביסטון?

גפרי מאיה בתור סימון בכל האמריקני: עונה 2 שיבה הביתה

גפרי מאיה, הכל אמריקאי: שיבה הביתה עונה 2 (קרדיט תמונה: ה- CW)

עבור אותם צופים שלא יכלו להשיג מספיק מהפופולריות כל האמריקאים סדרת ספין-אוף, הנה כמה חדשות טובות. הכל אמריקאי: שיבה הביתה עונה 2 הגיעה.

בהתחשב באיך הסתיימה עונת הראשונה, יש המון שאלות לגבי מה שקורה בהמשך חייהם של סטודנטים לתואר ראשון אלה. לדוגמה, סימון היקס (גפרי מאיה) הועלה כעת לשחקן פעיל בקבוצת הטניס של Bringston עם הפציעה של THEA (קמיל הייד). איך היא תעבור בלחץ הזרקורים? אולי חשוב מכך מבחינה דרמה, איך היא תעבור על פני המתח המוחזר שקיים כיום בינה לבין THEA? בנוסף, מה קורה עם המתח הזה ככל שזה הופך להיות יותר על דיימון (פייטון ‘אלכס’ סמית ‘) ופחות על מקום בצוות הטניס?

הנה כל מה שאנחנו יודעים עליו הכל אמריקאי: שיבה הביתה עונה 2.

מתי הפרק הבא של כל האמריקני: שיבה הביתה עונה 2?

הכל אמריקאי: שיבה הביתה האוהדים, פרק הסיום של עונה 2 תחת הכותרת “יומן” שודר ביום שני, 27 במרץ, בשעה 21:00 ET/PT ב- CW. אנחנו עדיין מחכים לשמוע אם הסדרה נאספה לעונה 3.

מה הכל אמריקאי: עונה 2 שיבה 2 בערך?

בהתבסס על מה שקרה בגמר עונת הצעירים יש לנו מושג די טוב מה לבוא.

כאמור, סימון הוא כעת שחקן מתחיל בקבוצת הטניס באוניברסיטת Bringston. עם זאת, זו הייתה עמדה שנרכשה בעקבות הפציעה של ת’אה התזזית שלה, ות’אה לא נתנה לסימון לשכוח את זה בגמר. בהתחשב בעובדה שת’אה יודעת שהחבר שלה דיימון יש דבר לסימון ולהיפך, בהחלט יהיו כמה רגעים נפץ בין שתי הנשים בפרקים הקרובים.

אם כבר מדברים על דיימון, לאחר שגילה שהוא אחיו הביולוגי המלא של המכללה שלו Bestie Jr (סילבסטר פאוול), וכי אביו הביולוגי אילץ את אמו הביולוגית לוותר עליו בילדותו, ראשו קצת בכל רחבי מקום. עד כדי כך, למעשה, שהוא היה מוכן ללכת לשחק בייסבול לאוניברסיטה מתחרה בגמר. האם הוא בעצם יעבור עם זה? זה צריך להיות נחוש.

סיפורי סיפורים אחרים שכדאי לשים לב מקרוב הם הופעתה של אמארה (קלי ג’נרט) בתפקידה הדיקן החדש שלה, קאם (מיטשל אדוארדס) מנסה להבין איך הוא הולך לשלם עבור בית הספר והמאמן טרנר (קורי הארדריקט) מנסה לעבוד על שלו מסע והחלמה של בריאות הנפש.

הכל אמריקאי: צוות שיבה 2

כל הסדרות קבועות מעונה 1 חוזרות לעונה 2 והם כדלקמן:

 • גפרי מאיה (מפולת שלגים) בתור סימון היקס
 • פייטון אלכס סמית ‘(מורשות) כמו דיימון סימס
 • קלי ג’נרט (לימפטאון) בתור עמארה פטרסון
 • Cory Hardrict (הצ’י) כמאמן מרקוס טרנר
 • סילבסטר פאוול (חמש נקודות) כמו ג’סי ‘ג’וניור’ ריימונד
 • קמיל הייד (התיקון) בתור Thea Mays
 • נטה ווקר (אש שיקגו) בתור קישה מקאלה
 • רויל אייבי קינג (פּוֹזָה) כמו נתנאל הארדן
 • מיטשל אדוארדס (מסתובב החוצה) כמו קאם ווטקינס

הכל אמריקאי: טריילר עונה 2 שיבה

ה- CW הוציא רשמית את הטריילר בעונה 2, ולהפתעתנו, גם ספנסר (דניאל עזרא) וגם ג’ורדן (מייקל אוונס בהלינג) הופיעו בהופעה. אולי הסיפור של ג’ורדן/סימון לא ממש נגמר.

איך לצפות בכל אמריקאים: עונה 2 הביתה

הכל אמריקאי: שיבה הביתה היא סדרה מקורית של רשת CW, ופרקים חדשים בכורה ישירות בערוץ הטלוויזיה. אלה שאין להם טלוויזיה כבלים/לוויין מסורתיים יכולים עדיין לצפות בפרקים של עונה 2 בשידור חי כשהם משדרים עם מנוי לשירותי טלוויזיה זורמים בשידור חי כמו FubOTV, Hulu Live With TV ו- YouTube TV. בנוסף, פרקים חדשים הופכים לזמינים לזרם לפי דרישה יום אחרי שהם הופכים בכורה באמצעות אפליקציית CW. האפליקציה אינה רק בחינם, אך היא גם לא מחייבת אותך להתחבר.

עבור המעריצים של בריטניה, ברגע שנקבל מילה רשמית לגבי הסדרה אמורה לבכורה בבריטניה, אנו בטוחים להעביר את ה- UPSATE.