האחרון של יוצרנו ניל דרוקמן תצוגה מקדימה של עונה 2 | Ew.

0

צ’רנוביל ) משמש כמפיק מנהלים, יחד עם אוון וולס מהמפתח המקורי של המשחק, Naughty Dog ו- PlayStation Productions ‘אסד קיזילבאש וקרטר ברבור.

האחרון מאיתנו

האחרון מאיתנו .

.

.

.

. . .

ג’ואל של פדרו פסקל ואלי של בלה רמזי בסצנה השיאית ההיא מגמר העונה ‘האחרון מאיתנו’

.

דרך ההליכה של יוניברסל אורלנדו נופש – הכוללת דיאלוג חדש מתוך כוכבי משחקי הווידיאו של OG טרוי בייקר ואשלי ג’ונסון – מתרכזת באזורים שאינם מוצגים בתוכנית הטלוויזיה, כולל אזור ההסגר פיטסבורג והמלון הגדול. .

“האחרון מאיתנו” ליל כל הקדושים לילות אימה באולפני יוניברסל אורלנדו

, האחרון מאיתנו . .

בראיון שנערך לאחרונה עם EW, המציג קרייג מאזין אישר שהוא כבר תיאר את עונה 2 של התוכנית לפני שכותביו והשחקנים של הוליווד יצאו לשביתה.

“הצלחנו למפות את כל העונה 2. .. ממש לפני חצות [] והשביתה [WGA] החלה, “אמר מאזין, והוסיף לימים:” אני חושב שזה הופך למעשה להיות וודאות כמעט שלא נוכל להתחיל [לצלם] כשקיווינו להתחיל, מה שמרגיז. . זה מה שנולדנו לעשות. כך אנחנו לא רק בוחרים לחיות את חיינו, אבל אני מאמין [איך אנחנו] נאלצים לחיות את חיינו. אחרת, למה לעזאזל היינו עושים את העבודה המטורפת הזו? .

| קרדיט: ג’ואי נולפי עבור EW

משיכת דרך – פועלת כעת בלילות אימה של ליל כל הקדושים בתאריכים נבחרים עד נובמבר. 4.

Weekly Weekly כדי לקבל חדשות בטלוויזיה, מבטים ראשונים בלעדיים, חוזרים, ביקורות, ראיונות עם הכוכבים האהובים עליכם ועוד.

  • האחרון מאיתנו

.

פדרו פסקל (, וונדר וומן 1984) ובלה רמזי (HBO’s החומרים הכהים שלו . , .

האורח הסדרה מככב בניקו פרקר (היום השלישיהלוטוס הלבן פארקים ופנאי) ) כמו ריילי, יתום בבוסטון; וג’פרי פירס (האחרון מאיתנו משחקי וידאו) כפרי, מורד באזור הסגר. . .

זיכיונות משחקי וידאו.

צ’רנוביל משחקי הכס.

.

האחרון מאיתנו, לא משנה איך אתה מרגיש אחרי סיום העונה המטורפת ההיא, אני בא אליך עם חדשות טובות. . . . על עבודתם הנהדרת.

? בסדר. . הסדרה הפוסט-אפוקליפטית, העוקבת אחר ג’ואל (פסקל) ואלי (רמזי) בטיול קרוס קאנטרי כדי למצוא תרופה לזיהום פטרייתי קטלני, הוכיחה כלהיט מרסק עבור HBO-אפילו קביעת רשומות צפייה. האחרון מאיתנו משחק וידאו, שמח יחסית מהסיפור הנאמן שלו בסיפור האפל והרגשי שלו. על פי הדיווחים, עונה שנייה תמשיך לעקוב אחר עלילת המשחק מקרוב, שיהיו להם השלכות מאסיביות למי שיודע בדיוק מה יורד בין ג’ואל לאלי בפרק השני. .

קרא את סיפור השער

. . “זו התשובה הכנה שלי. וכן זמינים לשחק בפלייסטיישן. . .

. !,. !. ! . ! “למרות שהיינו מוארים ירוק לעונה של טלוויזיה, ניל ואני הרגשנו שאנחנו לא יכולים פשוט לעשות עונה של טלוויזיה בלי לשקול מה יגיע אחריו”, אמר הראווה קרייג מאזין . .

בואו נדון ראשית בסיום המטורף הזה!

ההחלטה של ​​ג’ואל בגמר העונה היא אחת הסיבובים המזעזעים ביותר לדמות. . צופה בזה דבר אחד, אבל מבצע אותו – אפילו דרך הקשה על כפתורים בלבד – הוא אחר. .

. “אני לא באמת יודע מה הייתי עושה. . . . .”

מה יקרה עונה שנייה?

כמובן, עונה שנייה, כמו עונה ראשונה, תהיה מפת דרכים ברורה לעקוב אחריה: 2020 מחלקת האחרון מאיתנו . . “זה אמור להיות ברור למדי לכל אחד עכשיו, אבל אני לא חושש מהריגת דמויות”, חשף מאזין בפני אסקווייר. “אבל הדבר החשוב לציין הוא שלא ניל וגם אני לא מרגיש מוגבל על ידי חומר המקור.

. . מגוון. “לפעמים זה יהיה שונה באופן קיצוני, ולפעמים זה בקושי יהיה שונה בכלל. אבל זה יהיה שונה, וזה יהיה הדבר שלו. . .

. “בואו נניח את הדבר הזה לנוח”, אמר דרוקמן לכתבים במסיבת עיתונאים וירטואלית. ..'” גם אז, האחרון מאיתנו , אנו עשויים עדיין להכריח אותה לחזור לעונה השנייה..

, שם יצטלם רוב העונה השנייה. עם זאת האחרון מאיתנו מתרחש ב- U.., . .

מה עם מעבר לעונה השנייה?

האחרון מאיתנו חלק 2 . מה קורה כאשר HBO נגמר לחומר? האם מאזין ודרוקמן יתחילו לחלום חומר חדש שיסיים את סדרת הטלוויזיה כמו ? זו בחירה קשה, במיוחד מכיוון היוצר דרוקמן וחברת משחקי הווידיאו שלו, Naughty Dog, עובדים כרגע על עצמאי .

. עלינו להיות בסביבה זמן מה “, אמר קרייג מאזין, קרייג מאזין, בפאנל בלאס וגאס, על פי מועד אחרון. מוקדם יותר, הוא אמר גם . לבוא. .”זה כולל, פוטנציאל, סיפורים מקוריים בערים אחרות המסופרות מעבר לחומר מהמשחק. סיפורים, ולא רק חומר המותאם משני משחקי וידאו.

! אנחנו לא רוצים לחשוף בטעות את האירועים המזעזעים המתרחשים ב האחרון מאיתנו . . ? עיבד את הסיום הרגשי והיהנה מהחדשות הטובות: הקליקים יירחרחו אותך היטב לשנת 2025.

. ..