איך לצפות בצהוב צהוב בחינם ברשת: זרם עונה 2 סיום סיום ב- Showtile

0

עונה 2 של צהוב ג’קטים מבטיחה פיתולים נוספים – הנה איך לצפות בלי כבלים

Contents

Showtime Assume מנויים יכולים להזרים את הסדרה החל מ -24 במרץ בשעה 6 עמ ‘.M. Pt/9 p.M. ET. פרקים חדשים יוצאים בכל יום שישי, וזרמי הסיום ב -12 במאי. נדרש מנוי לזרם ג’קטים צהובים ב- Showtime בכל עת, שעולה 11 דולר לחודש וכולל ניסיון של שבעה ימים, כך שתוכלו לצפות בשתי העונות באותה תקופה בחינם.

עונה שנייה ‘צהובה’: הנה כיצד לצפות בסדרת Showtime להיט בחינם ברשת

בכיכובו של מלאני לינסקי, ג’ולייט לואיס, ברוש ​​טאוני וכריסטינה ריצ’י, הסתיימה העונה השנייה של הדרמה המוערכת בביקורת. כך תוכלו להזרים את הסיום ואת הסדרה השלמה בחינם

ג’ון לונסדייל

כריסטינה ריצ'י בתור ערפילי בצהוב צהוב

“כל הזמן, הייתה קצת חושך בחוץ,” אומרת דמותה של ג’ולייט לואיס, נטלי בטריילר עבור ג’קטים צהובים עונה שנייה, שעטפה את Showtime החודש. עכשיו, אתה יכול לשלם את השלם ג’קטים צהובים סדרה (עד כה) והפרק האחרון של פרקים מזעזעים ברשת בחינם.

בעקבות העונה הראשונה המועמדת על ידי אמי, הפרקים החדשים עברו שוב קדימה ואחורה בין ההווה לעבר, שלם עם פלאשבקים מתקופת קבוצת הכדורגל במדבר הקנדי בעקבות התרסקות מטוס טראומטי שהשאיר אותם תקועים במשך 19 חודשים – ו”החושך “שעשוי לעקוב אחריהם עכשיו במשך שני עשורים לאחר מכן.

בכיכובו של מלאני לינסקי (שונא), לואיס (נטלי), טאוני ברוש ​​(טאיסה) וכריסטינה ריצ’י (מיסטי) כגרסאות הבוגרות של הדמויות שלהם, העונה החדשה ביותר של ג’קטים צהובים כולל גם הופעות של סימון קסל (לוטי), ולורן אמברוז כטנדר למבוגרים, אותו מגלם ליב הייסון. סופי ניליס, יסמין סבוי בראון, סופי תאצ’ר וסמנתה הנראטי מככבים גם הם בעונה החדשה, כאשר אליהו ווד משחק בלש בשם וולטר.

“עשיתי את כל העיתונות הזו בדיבורים על איך שחשבתי שהיא לא מתעניינת בגברים ולעולם! עונה שנייה, עניין אהבה!”אמר ריצ’י בעבר אבן מתגלגלתאנג’י מרטוצ’יו. “הרעיון הושלך מהרעיון, והאם הדמויות אכן מעורבות רומנטית או לא זה משהו שיש לגלות כשאנשים צופים בזה. אבל אם הייתי צריך להתעניין באהבה כדמות זו, אני כל כך שמח שזה אליהו, כי הוא פשוט כל כך נפלא לעבוד איתו.”

בחירות העורך

דוח מיוחד: עתיד המוזיקה 2023

200 הזמרים הגדולים בכל הזמנים

500 השירים הגדולים ביותר בכל הזמנים

100 תכניות הטלוויזיה הגדולות בכל הזמנים

“הז’קטים הצהובים בקושי הגיעו לקיץ ביער, אבל עכשיו כשהחורף מתחיל לנשוך, נראה אם ​​רעב וייאוש הופכים לפסיכוזה מלאה”, כותב שואוטיום של העונה החדשה. “אמנם יתכן ויהיה כוח אפל ועוצמתי המאכלס את השממה, אך הישרדותם עשויה להיות תלויה במה שהם בוחרים להאמין. בינתיים, 25 שנה אחר כך, כל ניצול צריך לשאול את עצמו: האם החושך מגיע להם, או שהוא בא מהם?”

אחרי הסיום של ג’קטים צהובים, כך תוכלו לצפות בסדרה השלמה עד כה – גם אם אין לכם מנוי של Showtime.

מתי ה ג’קטים צהובים סיום עונה 2?

ג’קטים צהובים עונה שנייה הוקרנה בבכורה ביום שישי, 24 במרץ, 2023. אתה יכול להזרים את כל העונה השנייה ב- Showtime, כולל הסיום, ששודר ביום שישי, 26 במאי 2023.

איך לצפות גק”ט צהובs מקוון בחינם

אם אתה רוצה לצפות ג’קטים צהובים בחינם, תוכלו להזרים את הפרקים האחרונים עם ניסיון חינם של 7 ימים ל- Showtime. זו אחת הדרכים היחידות לצפות בבכורה ובפרקים הקודמים של התוכנית מבלי לשלם מנוי חודשי. דבק במנוי Showtime עולה רק 10 $.99/חודש אחרי שהמשפט שלך יגיע.

אתה יכול גם לצפות ג’קטים צהובים עונה ראשונה בסרטון Prime, והסדרה השלמה והפרקים הבודדים זמינים לרכישה ב- HD דרך חברות Prime שלך. .99 שיעור אחרי זה.

Paramount+, בינתיים, מציעה חבילת צרור Showtime שמקפיצה לך גישה לזרם לשני השירותים עם ניסיון חינם של 7 ימים. לאחר סיום הניסיון שלך, אתה יכול להשיג את Paramount+ ו- Showtime Essential או Premium Practaces תמורת 11 $.99/חודש, או חבילת חבילות שנתית תמורת 119 דולר.99 לשנה (10 $ לחודש). Paramount+ מציע גם מנוי התחלתי במחיר של $ 5.99/חודש לשלושת החודשים הראשונים שלך.

מגמה

בתה של קלי קלארקסון נהר גונב את ההצגה על השיר החדש ‘אתה לא גורם לי לבכות’

מאמנים ‘הקול’ קחו את זה בקלות ‘לפני תחילת התחרות

צפו בבוב דילן ושוברי הלב מגלמים מערך הפתעה של קלאסיקות של שנות השישים בחווה סיוע

משתתפי פסטיבל רוק בלו רידג ‘פגעו במחלת מערכת העיכול, מחלקת הבריאות. אומר

קָשׁוּר

קולורדו בופלו נגד. ברווזי אורגון: איך לצפות במשחק הכדורגל של המכללות מחיה

זרם חי של NASCAR: איך לצפות בעונת המירוצים של NASCAR ברשת

הוא ג’קטים צהובים סטרימינג בנטפליקס?

לא, לצערי אתה לא יכול להזרים ג’קטים צהובים בנטפליקס בזמן כתיבת שורות אלה. לעת עתה, תזדקק לחברות של Showtime כדי לצפות בפרקים של העונה החדשה, או לבדוק את העונה הראשונה בשירות סטרימינג כמו פריים וידאו.

ג’קטים צהובים פסקול עונה 2

כמו פסקול העונה הראשונה של ג’קטים צהובים, שכללו להיטים קלאסיים של אלניס מוריסט, הדלעות המנפצות, Salt-N-PEPA, ועוד, הפרקים החדשים ממשיכים להציג מנגינות וכיסויים של שנות התשעים-החל מהטריילר של העונה השנייה.

מכיוון שהתוכנית נקבעת בשנות התשעים וגם בימינו, הטריילר באורך מלא לעונה השנייה הציג עטיפה של “סתם ילדה” של No No Supect על ידי פירנצה + המכונה.

“אני כל כך מעריץ ענק של ג’קטים צהובים ועידן המוזיקה הזה, והשיר הזה השפיע עלי במיוחד על התבגרתי, כך שהתרגשתי שהתבקשתי לפרש אותו בצורה ‘מעורערת עמוק’ לתוכנית “, שיתף בעבר וולש בהצהרה אודות ממלכה טרגית כיסוי. “ניסינו באמת להוסיף כמה אלמנטים אימה לשיר האייקוני הזה שיתאים לטון המופע. וכמי שאהבה המוזיקלית הראשונה שלו הייתה פופ פאנק וגוון סטפני זו הייתה עבודה חלומית.”

האם יהיה ג’קטים צהובים עונה 3?

כן, Showtime אישר בדצמבר 2022 את זה ג’קטים צהובים יחזור לעונה שלישית, חודשים לפני שהעונה השנייה אפילו הוקרנה בבכורה. בעוד שעונה שנייה בדיוק הגיעה לסיומה, עדיין לא ברור מתי עונה שלוש תעלה בבכורה.

‘צהוב ג’קטים’ עונה 2 מבטיחה יותר פיתולים – הנה איך לצפות בלי כבל

טאוני ברוש, ג’ולייט לואיס, מלאני לינסקי וכריסטינה ריצ’י כוכבים בדרמת ההישרדות המועמדת על ידי אמי-הנה כיצד להזרים אותו ברשת.

דניאלה דיו-מסטון

24 במרץ, 2023 11:36

 • שתף מאמר זה בפייסבוק
 • שתף מאמר זה בטוויטר
 • שתף מאמר זה על Flipboard
 • שתף מאמר זה בדוא”ל
 • הצג אפשרויות שיתוף נוספות
 • שתף מאמר זה ב- LinkedIn
 • שתף מאמר זה ב- PINIT
 • שתף מאמר זה ב- Reddit
 • שתף מאמר זה ב- Tumblr
 • שתף מאמר זה ב- WhatsApp
 • שתף מאמר זה בדפוס
 • שתף מאמר זה בנושא תגובה

ג'קטים צהובים עונה 2 עדיין

 • שתף מאמר זה בפייסבוק
 • שתף מאמר זה בטוויטר
 • שתף מאמר זה על Flipboard
 • שתף מאמר זה בדוא”ל
 • הצג אפשרויות שיתוף נוספות
 • שתף מאמר זה ב- LinkedIn
 • שתף מאמר זה ב- PINIT
 • שתף מאמר זה ב- Reddit
 • שתף מאמר זה ב- Tumblr
 • שתף מאמר זה ב- WhatsApp
 • שתף מאמר זה בדפוס
 • שתף מאמר זה בנושא תגובה

ג’קטים צהובים מבטיחה עוד יותר פיתולים עלילתיים ומסתורין מודרניים בעונתה השנייה, שמובילה בכורה ביום שישי ב- Showtime.

הסדרה כבר מחודשת לעונה שלישית, הסדרה עוברת בין העבר להווה של קבוצת כדורגל בתיכון שנות ה -90 שהמטוס שלה מתרסק במדבר הקנדי. עשרים וחמש שנים לאחר הטרגדיה, הניצולים הבוגרים עדיין אחריהם החושך שגילו בטבע ובעצמם. בעונה השנייה רואים את ניצולי העשרה העומדים בפני חורף קשה כאשר הקבוצה המפגינה פעם פורצת לחבולות פראיות.

סיפורים קשורים

פסטיבל Citizen Global 2023 Livestream: איך לצפות בהופעות ברשת בחינם

פסטיבל אזרח גלובלי 2023 Livestream: איך לצפות ביונגקוק, לורין היל והופעות אחרות ברשת בחינם

Gerry Turner ABC's The Bachelor Golden

כיצד להזרים את ‘רווק הזהב’ באופן מקוון ללא כבל

טאוני ברוש, ג’ולייט לואיס, מלאני לינסקי וכריסטינה ריצ’י הם הרביעי החוזר, בעוד שגרסאות העשרה שלהם מגלמות על ידי יסמין סבוי בראון, סופי תאצ’ר, סופי ניליס וסמנתה הנראטי, בהתאמה. לורן אמברוז, אליהו ווד וסימון קסל מצטרפים לקאסט כעונה שתיים קבועות.

העונה הראשונה של התוכנית הייתה מועמדת לשבעה אמי, כולל סדרת הדרמה הטובה ביותר, השחקנית המובילה הטובה ביותר עבור לינסקי והשחקנית התומכת הטובה ביותר עבור ריצ’י. למטה, גלה מתי ואיך לצפות ג’קטים צהובים עם או בלי כבלים ברשת, כולל בחינם.

איך לצפות ג’קטים צהובים עונה 2: תאריך הבכורה, לוח הזמנים לשחרור הפרקים

יש שתי דרכים לצפות ג’קטים צהובים עונה שנייה, שמשתרעת על שמונה פרקים.

Showtime Assume מנויים יכולים להזרים את הסדרה החל מ -24 במרץ בשעה 6 עמ ‘.M. Pt/9 p.M. ET. פרקים חדשים יוצאים בכל יום שישי, וזרמי הסיום ב -12 במאי. נדרש מנוי לזרם ג’קטים צהובים ב- Showtime בכל עת, שעולה 11 דולר לחודש וכולל ניסיון של שבעה ימים, כך שתוכלו לצפות בשתי העונות באותה תקופה בחינם.

המנויים מקבלים גישה ללא מסחרית לסדרה המועמדת על ידי אמי ולסרטים, תכניות טלוויזיה וסרטים טלוויזיה עטורי פרסים אחרים, כמו הסרט זוכה האוסקר הכל בכל מקום בבת אחת, מרסל הקליפה עם נעליים, ג’ורג ‘ותמי, הצ’י, זיווה ועוד, בתוספת גישה בלעדית לאגרוף, MMA ועוד ספורט לחימה חי.

אתה יכול גם לצרף את Showtime עם Paramount+ Premium תמורת 12 דולר לחודש; למידע נוסף כאן.

Showtime מנוי בכל עת 11 $ ומעלה מדי חודש

אם יש לך כבל מסורתי או מקוון, אתה יכול לצפות בעונה השנייה של ג’קטים צהובים ב- Showtime החל מה -26 במרץ בשעה 6 עמ ‘.M. Pt/9 p.M. ET. פרקים חדשים משודרים בכל יום ראשון והגמר הוא ב -14 במאי. חותכי כבלים יכולים לצפות בזמן תצוגה בשירותי סטרימינג טלוויזיה חיים המציעים את הערוץ בהרכב שלהם או כתוסף (תוכניות בסיס ותמחור חודשי משתנים), כמו הווידיאו העיקרי של אמזון, StrientV Stream, FubotV, Hulu עם טלוויזיה בשידור חי, Sling (כולל חודש אחד בחינם של Showtime) או טלוויזיה ב- YouTube.

אתה יכול גם לקנות או לשכור פרקים בודדים או את כל העונה הראשונה של ג’קטים צהובים ב- Prime Video, Google Play, iTunes או Vudu.

אם אתה ממוקם מחוץ ל- U.ג., אתה יכול לגשת באופן מאובטח ופרטי בחשבון הזרמת הטלוויזיה החי שלך באמצעות שירות רשת פרטית וירטואלית (VPN) כמו ExpressVPN; למידע נוסף כאן.

עלוני מידע

הירשם לחדשות THR היישר לתיבת הדואר הנכנס שלך כל יום

עוד מהכתב ההוליוודי

מדוע כוכבים כמו בריאן קוקס, ג’ייסון איסבל ודמיאן לואיס נוהרים למעצב מעיל העור הזה

מדוע מארק וולברג ויוצר ‘CSI’ קונים את בום הנדל”ן היוקרתי של וגאס

היכן ניתן להשיג עסקאות על כרטיסי ביונסה ברגע האחרון לסיבוב ההופעות העולמי של ‘רנסנס’

שריל לי ראלף נזכר בביקורת על דיבור במהלך משבר האיידס: “אנשים אמרו לי לשתוק”

משקפי השמש המלבניים הטרנדיים של פראדה הם מתחת ל -200 דולר עכשיו

פסטיבל אזרח גלובלי 2023 Livestream: איך לצפות ביונגקוק, לורין היל והופעות אחרות ברשת בחינם

קניות עם Thr

כרטיסי סיור ברנסנס של ביונסה ברגע האחרון

היכן ניתן להשיג עסקאות על כרטיסי ביונסה ברגע האחרון לסיבוב ההופעות העולמי של ‘רנסנס’

משקפי שמש של פראדה סימבולים

משקפי השמש המלבניים הטרנדיים של פראדה הם מתחת ל -200 דולר עכשיו

Outlander Sam Heughan, Caitriona Balfe

2 דולר של סטארז.99 עסקת סטרימינג מאפשרת לך להציל בזמן שאתה זורם ‘Outlander’, ‘ג’ון וויק’ ‘מסור’ ועוד

כיצד להשיג כרטיסים לחוויה ענקית של Bluey X Camp

‘Bluey’ מגיע ללוס אנג’לס – הנה איך לשחק שומר על הגור

עלוני מידע

הירשם לחדשות THR היישר לתיבת הדואר הנכנס שלך כל יום

על ידי מתן המידע שלך, אתה מסכים לתנאי השימוש שלנו ולמדיניות הפרטיות שלנו. אנו משתמשים בספקים שעשויים גם לעבד את המידע שלך כדי לעזור לספק את השירותים שלנו. // אתר זה מוגן על ידי Recaptcha Enterprise ומדיניות הפרטיות של גוגל ותנאי השירות חלים.

איך לצפות ב’היא צהובה ‘: הזרם את הבכורה של עונה 2 לפני שהיא משודרת בטלוויזיה

סמל דוא”ל מעטפה. זה מציין את היכולת לשלוח דוא”ל.

שתף אייקון חץ מעוקל שמצביע ימינה.
אייקון טוויטר ציפור מסוגננת עם פה פתוח, ציוץ.

טוויטר סמל לינקדאין המילה “פנימה”.

לינקדאין פליברד אייקון מכתב מסוגנן f.

סמל פייסבוק של Flipboard האות F.

אייקון דוא”ל בפייסבוק מעטפה. זה מציין את היכולת לשלוח דוא”ל.

סמל קישור דוא”ל תמונה של קישור שרשרת. זה מעניק סימובילציה של כתובת אתר קישור לאתר.

ז'קטים צהובים עונה שני ניצולי מתבגרות עומדים בשלג

כשאתה קונה דרך הקישורים שלנו, Insider עשוי להרוויח עמלה שותפים. למד עוד

 • .
 • הסדרה המועמדת לאמי עוקבת אחר קבוצה של בני נוער ששורדים התרסקות מטוס.
 • מנוי Showtime עולה 11 $ לחודש, או שתוכל להשיג אותו עם Paramount Plus תמורת 12 $ לחודש.

קבל את הסקופ הפנימי על הסיפורים הגדולים ביותר של היום בעסקים, מוול סטריט ועד עמק הסיליקון – שנמסר מדי יום.

טעינת משהו נטענת.
תודה על ההרשמה!
גש לנושאים המועדפים עליך בעדכון בהתאמה אישית כשאתה בדרכים. הורד את האפליקציה

הלהיט של Showtime Survival-Survial-Serive “צהוב ג’קטים” חזר לעונה שנייה ב -24 במרץ. .

המופע עוקב אחר צהוב ג’קטים, קבוצת כדורגל בנות תיכון משנת 1996, לאחר שהמטוס שלהם מתרסק בהרים. הסדרה קופצת בין תקופות זמן שונות, ומתמקדת בבנות כבני נוער, אבודה במדבר לאחר ההתרסקות, וכניצולי בוגרים 25 שנה אחר כך, כאשר מעשיהם מתחילים להתעדכן בהם. להרים אחרי האירועים המעוותים של סיום העונה הראשונה, “צהוב ג’קטים” עונה שנייה אמורה לחשוף יותר ניצולים ואמיתות נסתרות.

בדוק את הטריילר לעונה 2 ‘צהובים’

צוות השחקנים החוזר של הדמויות הבוגרות ב”היא צהובות “כולל את מלאני לינסקי בתור שונא, ג’ולייט לואיס כנטלי, כריסטינה ריצ’י כערפלית, וברוש טאוני כטאיסה. את הגרסאות המתבגרות של הדמויות מגלמת סופי ניליס, סופי תאצ’ר, סמי הנראטי וג’סמין סבוי בראון, בהתאמה. חברי צוות השחקנים החדשים כוללים את אליהו ווד, לורן אמברוז וסימון קסל.

איך לצפות בעונה 2 ‘צהובים’ עונה 2

אתה יכול לצפות ב”צהוב צהוב “עונה שנייה עם מנוי ל- Showtime. הפרק הראשון החל לזרום בתחילת 24 במרץ ויהיה בבכורה ברשת הכבלים Showtime ב -26 במרץ בשעה 9 עמ ‘.M. ET. אתה יכול גם להזרים את כל העונה הראשונה ב- Showtime.

מנוי ל- Showtime עולה 11 דולר לחודש עבור גישה מלאה לתכנות ולספרייה של רשת הפרימיום. אתה יכול גם לקבל את Showtime כמנוי תוסף דרך Hulu, Prime Video או Apple TV באותו מחיר. לגישה לבידור עוד יותר, תוכלו לצרף את Paramount Plus עם Showtime תמורת 12 דולר לחודש.

אפליקציית Showtime תואמת את רוב המכשירים הניידים, טלוויזיה חכמה ונגני מדיה ממותגים מרכזיים כמו Apple TV, Chromecast, Roku ו- Fire TV. עיין באתר Showtime לקבלת רשימת המכשירים הנתמכים המלאים.

האם אוכל לצפות ב”צהוב צהוב “בחינם?

אתה יכול להזרים “צהוב ג’קטים” בחינם על ידי הרשמה לניסיון חינם של Showtime Free. אם אתה נרשם לניסיון של Showtime באמצעות Sling TV, אתה יכול לקבל חודש בחינם. מנויים חדשים ל- Paramount Plus יכולים גם לקבל ניסיון חינם של שבוע לשבוע עבור צרור Showtime-Paramount Plus.

לא משנה באיזו אפשרות תבחרו, אם ברצונכם לצפות בכל עונה השנייה של “צהוב” בחינם, אנו ממליצים להירשם למשפט שלכם לאחר סיום השידור ב -26 במאי.

כמה פרקים ‘ייאקטס צהוב’ עונה 2 יש?

“עונה שנייה של” צהובים “יהיו בסך הכל תשעה פרקים. Showtime ישחרר פרקים חדשים מדי שבוע בכל יום ראשון.

האם ‘ג’קטים צהובים’ התחדשו לעונות נוספות?

“צהובים” כבר התחדש בעונה השלישית. זה אושר על ידי Showtime בדצמבר 2022.

הוא ‘ז’קטים צהובים’ המבוסס על סיפור אמיתי?

“ז’קטים צהובים” הוא סיפור בדיוני שהושפע בחלקו מהרומן משנת 1954 “אדון הזבובים.”עם זאת, אלמנטים של התרסקות המטוס של העלילה, כולל מיקומו בהרים, אורך הניצולים במדבר, הקניבליזם והנוסעים שהם קבוצת ספורט, נוצרו בהשראת הסיפור האמיתי של אסון טיסת האנדים ב -1972.

טיסת חיל האוויר האורוגוואי האמיתית של אורוגוואי 571 התרסקה בהרי האנדים שהובילו 45 נוסעים וצוותים, שכללו את צוות הרוגבי של מועדון הנוצרים הישנים ומשפחותיהם. .

הוא ‘ז’קטים צהובים’ שווה לצפות?

מבקרים וקהלים מסכימים ש”היא צהובים “שווה לצפות. העונה הראשונה מחזיקה ציון “מוסמך טרי 100%” נחשק ממבקרים על עגבניות רקובות. עונה שנייה “צהובה” בעקבות הבכורה עם ציון “100%טרי” של 100%ממבקרים על עגבניות רקובות.

“ז’קטים צהובים” זכה לשבחים על סגנון מיזוג הז’אנר שלו, מסתורין מרכזי ומופעיות צוותיות. עבור אוהדי דרמות ההישרדות, תעלומות אימה/מותחן, והקאסט, הסדרה הזו שווה שעון.

ג’ורדן וויליאמס הוא תורם פרילנסר בביקורות פנים. היא מכסה מגמות שירות סטרימינג, השוואות ערך וזמינות תוכן. היא כותבת על סטרימינג ותעשיית הבידור מאז 2021, לאחר שפרסמה למעלה מאלף מאמרים עד כה בפרסומים שונים. מאז 2021, ג’ורדן הייתה סופרת תכונות סרטים/טלוויזיה ב- Screen Rant, שם כיסתה גם חדשות תעשייתיות, אירועים בלעדיים, ביקורים וביקורות. היא סיימה את לימודיה בהצטיינות מאוניברסיטת אורגון בשנת 2020 עם תואר שני בפסיכולוגיה וקטין בלימודי תקשורת. כשלא כותב על טק או סרטים, ג’ורדן נהנה לחקור את היפהפיות הטבעיות של צפון מערב האוקיאנוס השקט. ניתן למצוא אותה גם מפרסמת ביקורות על Letterboxd או צופה מחדש ב”שיט קריק “בפעם המי יודע כמה.

אתה יכול לרכוש רישוי לוגו ולשבח את הסיפור הזה כאן.

גילוי נאות: נכתב ונחקר על ידי צוות ביקורות Insider. אנו מדגישים מוצרים ושירותים עשויים למצוא מעניינים. אם אתה קונה אותם, אנו עשויים לקבל נתח קטן מההכנסות מהמכירה מהשותפים שלנו. אנו עשויים לקבל מוצרים ללא תשלום מהיצרנים לבדיקה. זה לא מניע את ההחלטה שלנו אם מוצר מוצג או מומלץ. אנו פועלים באופן עצמאי מצוות הפרסום שלנו. אנו מברכים על המשוב שלך. שלח לנו דוא”ל בביקורות@Insider.com.

סגור אייקון שני קווים חוצים היוצרים ‘x’. זה מצביע על דרך לסגור אינטראקציה, או לבטל הודעה.