2 אוזניות ה- VR הטובות ביותר לשנת 2023 | ביקורות של Wirecutter, Apple Vision Pro שמועות, תחזיות, שנת שחרור, מפרט, אפליקציות ועוד | מדריך טום S

0

Contents

בעוד שהסוללה עשויה להיות אחד ההיבטים של Lamer של האוזניות הראשונות של אפל, הפקדים אינם. הסיבה לכך היא שאפל תעלה בקרי בקרי לחלוטין עם Apple Vision Pro, במקום זאת באמצעות חיישנים ומצלמות רבים של האוזניות כדי לאפשר לך לשלוט במכשיר באמצעות רק העיניים, הידיים והקול שלך. אילוץ מגמה זו עם ה- Vision Pro עשוי להועיל לאפל, מכיוון ששמועה על כך שמפתחי אוזניות VR אחרים דוחפים כעת באופן פנימי לעבור ללא בקר בעקבות חשיפת ה- Vision Pro.

אוזניות ה- VR הטובות ביותר

אוזניות לבנות של מציאות מדומה ובקרות ידיים על רקע סגול בהיר

מטא מתכנן לשחרר את Quest 3 בהמשך השנה. אנו ממליצים להמתין לרכוש את Quest 2 עד שבדקנו את ה- Quest 3 ועדכנו מדריך זה. אתה יכול לקרוא עוד למה לצפות קדימה.

מציאות מדומה יכולה להיות דרך מעצרת להיכנס לעולמות וירטואליים מעורבים, גם אם זו עדיין טכנולוגיה חדשה שנשארת רחוקה מלהיות רכישה של “רוב האנשים”. אנו חושבים שהמטא (לשעבר Oculus) Quest 2 הוא האוזניות הטובות ביותר עבור רוב האנשים מכיוון שהוא הכי קל להשתמש ומציע גישה למגוון הרחב ביותר של משחקים וחוויות.

הבחירה שלנו

Meta Quest 2

.

. עם זאת בחשבון, Meta Quest 2 הוא המנצח הברור. זה משלב מפרט מספיק טוב עם היכולת להשתמש בו ללא כבל, אך אתה יכול גם לחבר אותו למחשב, מה שפותח אפשרויות עוד יותר כיצד ואיפה אתה יכול להשתמש בו. . זה יכול לעקוב אחריך כשאתה נע בחדר. ולא לוקח הרבה זמן להתקין. . (Meta Quest Pro, שיצא בשנת 2022, יקר מדי וחסר את התכונות הנכונות לכל מי שמעוניין בעיקר לשחק במשחקים.

אוזניות HTC Vive Pro 2

אוזניות עוצמתיות למשתמשי מחשב

.

שדרוג לבקרי המניות של HTC, אנו חושבים שבקרי אינדקס השסתומים הם המשולבת הטובה ביותר של נוחות ומעקב מדויק.

.0

.

אפשרויות קנייה

עבור שחקנים המחפשים את אוזניות ה- VR האחרונות והגדולות ביותר למשחקי וידאו, אנו חושבים שהאוזניות של HTC Vive Pro 2 בשילוב עם בקרי אינדקס שסתומים ושני תחנת בסיס Steamvr 2 HTC.0 יחידות הוא השילוב הטוב ביותר. ל- Vive Pro 2 יש את המסך הפריך ביותר שניסינו (אם כי תזדקק למחשב רב עוצמה כדי למקם את יכולותיו), ואילו בקרי אינדקס השסתומים משלבים נוחות עם מעקב הידיים הטוב ביותר שחווינו. .

.

אפשרויות קנייה

אוזניות HTC Vive Pro 2

אוזניות עוצמתיות למשתמשי מחשב

המסך של האוזניות הזה מכה בתחרות באופן ידני, אך תצטרך מחשב יוקרתי כדי להפיק ממנו את המרב.

אפשרויות קנייה

בקרי אינדקס שסתומים

בקר VR אהוב על קהל

.

אפשרויות קנייה

תחנת בסיס HTC Steamvr 2.

תצטרך שתי תחנות בסיס כדי להפעיל אוזניות HTC Vive Pro 2.

אפשרויות קנייה

 • למה אתה צריך לסמוך עלינו
 • מי צריך להשיג את זה
 • איך בחרנו ובדקנו
 • הבחירה שלנו: Meta Quest 2
 • פגמים אך לא שוברי עסקות
 • שדרוג בחירת אוזניות HTC Vive Pro 2 עם בקרי אינדקס שסתומים
 • מה עם ה- Meta Quest Pro?
 • אוזניות אחרות שאנחנו אוהבים
 • למה לצפות קדימה
 • התחרות

למה אתה צריך לסמוך עלינו

.

עורך המפקח על ארתור גיס סוקר משחקי וידאו וחומרת משחקי וידאו באופן מקצועי מאז 2009 והוא חוזר על אוזניות המשחקים של VR מאז האב -טיפוס המקורי של Oculus Rift.

מי צריך להשיג את זה

מציאות מדומה יכולה לגרום לך להרגיש כאילו הועברת לעולם אחר – או לכל הפחות כמו שאתה חווה חתיכת טכנולוגיה חדשה להפליא. קיימים סרטים קצרים, חידות, רשתות חברתיות וסוגים אחרים של בידור VR. אבל אם אתה לא נכנס למשחקי וידאו, המדיום היחיד המוכן ל- VR שיכול להציע שעות של בידור עצום, אתה עלול לשעמם די מהר.

משחקי מציאות מדומה שונים ממשחקים בקונסולות מסורתיות כמו Xbox ו- PlayStation. .

אם אתה רוצה להשתמש ב- Quest 2 או אוזניות מחשב למלוא הפוטנציאל שלו, אתה זקוק למחשב משחק חזק, ובאופן אידיאלי, חדר ריק כדי להגדיר הכל. (ההוראות של Quest 2 מציעות כמעט סימון 6.5 על 6.שטח 5 מטרים במינימום, אם כי אתה יכול לשחק משחקים עם פחות מקום מזה אם אתה בטוח שלא תיתקל בשום דבר.) גם למטא וגם ל- HTC יש דפים הכוללים מחשבים וצרורות מוכנים VR תואמים, ולשניהם יש מפרט מחשב מינימלי ומומלץ (לפרטים, עיין ברשימה של מטא ורשימת HTC) לשימוש במערכות שלהם. שני יצרני האוזניות מציעים גם כלים שתוכלו להוריד כדי לבדוק אם המחשב הנוכחי שלכם מוכן VR.

איך בחרנו ובדקנו

הבחירה שלנו

Meta Quest 2

.

אפשרויות קנייה

. ל- Quest 2 שני בקרים בעלי יכולת ותואם כמה מהמשחקים האהובים עלינו. זה גם קטן מספיק כדי לזרוק לתיק תיק או לתרמיל, כך שתוכל לפרוץ אותו במשרד או במסיבה (או יכול, אם לא היית צריך להתרחק בבטחה מאחרים). . .

זה אלחוטי, מה שמקל על השימוש. חיישנים למעקב אחר הראש והידיים מובנים באוזניות ובקרי, מה שאומר שתוכלו להסתובב בכל החדר והגוף הווירטואלי שלכם יעשה את אותו הדבר. למרות שאוזניות מחשב עם מעקב מדויקות יותר, כמו מדד השסתום או HTC Vive Pro 2, יכול לשכפל טוב יותר את התנועה שלך ולהימנע מהתקלות שוברות מציאות, כמו הידיים שלך צפות, מצאנו את המסע 2 משכנע מספיק כדי לחצות את זה סף ראשוני ל”מציאות..

. .

יש בו את כל המשחקים שאנחנו אוהבים לשחק. היכה את סאבר, . אנחנו גם אוהבים את -כמו Superhot, חווית הציור בתלת מימד , אוכלוסייה: אחת, . מחצית החיים: אליקס.

. הוא מציע 1832 × 1920 פיקסלים לעין, מה שהפך אותו לאחד האוזניות הראשונות שלא נתנו לנו באופן קבוע את “אפקט דלת המסך”, שהיא רשת קלה שהונחה על שדה הראייה שלך. ל- Quest 2 יש כרגע קצב רענון מרבי (חשוב על זה כדרך VR לומר “מסגרות לשנייה”) של 120 הרץ, תואם את HTC Vive Pro 2 ולהכות את 90 הרץ של Quest Pro של ה- Quest Pro של ה- Quest Pro. בדרך כלל מאמינים כי שיעורי רענון גבוהים יותר מפחיתים את הסבירות שמשתמשים עשויים לחוות מחלת תנועה בזמן השימוש באוזניות VR.

זה כבד אבל עדיין נוח. .1 קילו), ה- Quest 2 הוא שיער כבד יותר מכפי שאנו מעדיפים שאוזניות ה- VR שלנו יהיו (החוויה היא כמו לתלות בקבוק מים למחצה מהפנים שלך). . . .

בקרי המגע שלה מדורגים בין הטובים ביותר. שני הבקרים מעוצבים כדי לשבת בידך, כאשר אצבעות המצביע שלך מונחות על טריגרים והאצבעות האמצעיות שלך מונחות על כפתורי “אחיזה”. האגודלים שלך יכולים להגיע לחצני ג’ויסטיק קטן, בתוספת A, B ו- Home. חיישנים המובנים בתוך האוזניות מסלולים את מיקום הבקרים, ולכן הזזת הידיים שלך מעבירה אותם פיזית ב- VR. בקרי ה- Quest 2 הם אינטואיטיביים לשימוש וקל להחזיק במשך תקופות ארוכות.

מעניין לציין כי ה- Quest 2 נותן לך גם אפשרות לנתק את הבקרים ולהשתמש רק בידיים שלך כדי ליצור אינטראקציה עם תפריטים וכמה משחקים. .

. . אנו אוהבים את מערך האוזן הפתוח בסביבה חברתית, שם הרמקולים יכולים להשמיע את הצופים במה שהאדם שלובש את האוזניות רואה, אך ככל הנראה אודיופילים ירצו לחבר את האוזניות שלהם.

חיי הסוללה פשוט בסדר. מטא אומר שהסוללה של Quest 2 נמשכת שעתיים-שלוש, אם כי גילינו שהיא התקרבה לסימן של שעתיים. זה הרבה זמן למשחק סולו. עם זאת, כאשר השתמשנו באוזניות אלחוטיות עם חברים, תמיד נגמר לנו כוח הסוללה.

פגמים אך לא שוברי עסקות

. Signe בדרך כלל לובשת את שערה הארוך או בקוקו ועדיין לא השתמש ברצועה שלא מחליקה או חוטפת את שיערה. הרצועה של Quest 2 חסרה ריפוד ואינה מפיצה משקל בגב הראש כמו גם רצועה בסגנון הילה, ואנחנו חושבים שאנשים רבים יבחרו לשדרג לרצועת העילית. עם זאת, לא מצאנו את זה כל כך מעצבן שהוא גרע מהמשחק שלנו.

מבט צדדי של אוזניות HTC Vive Pro 2 עם בקרי אינדקס שסתומים

שדרג את הבחירה

אוזניות HTC Vive Pro 2

המסך של האוזניות הזה מכה בתחרות באופן ידני, אך תצטרך מחשב יוקרתי כדי להפיק ממנו את המרב.

אפשרויות קנייה

אם אתה רוצה אוזניות חזקות יותר שדוחפות את ה- VR קרוב יותר לתחומים הנוכחיים שלו (או רוצים להימנע מאוזניות המותאמות לפייסבוק), אנו ממליצים לקנות את אוזניות HTC Vive Pro 2 ולזדווג אותו עם בקרי אינדקס שסתומים ושני תחנת בסיס Steamvr 2 HTC 2.. תזדקק למחשב משחק מהיר – ותהיה מוכן לבזבז חמש פעמים יותר ממה שיעלה לקנות Quest 2 – אך תתוגמל עם המסך הפריך ביותר, מיקום מפורט ומעקב אחר תנועה בחדר שלם וגישה למשחקים הטובים ביותר של VR. אוזניות אלה אינן רמה-למעלה לתעשיית ה- VR בכללותה, אך היא מציעה צעד קדימה במפרט במחיר שהיה חלום רק לפני עשור.

. .0 מכשירים במיקומים מוגבהים; אתה יכול להרכיב אותם על קיר או להניח אותם על מדף. לאחר מכן, הם מתקשרים עם האוזניות והבקרים שלך כדי ליצור תחושת נוכחות חזקה בתוך VR. כשאתה מזיז את הידיים או צועד שלוש צעדים, כך גם גוף המשחק שלך.

באמצעות Vive Pro 2 ותחנת הבסיס 2.. . יש גם אפשרות להוסיף מתאם אלחוטי לאוזניות תמורת 350 דולר, אם כי זה מגביל את הרזולוציה של Vive Pro 2 ואת קצב הרענון.

צילום מסך של סצנה ממשחק Alyx VR

. מחצית החיים: אליקס היכה את סאבר. למי שכבר היה רגיל להשתמש בקיטור, זו דרך קלה במיוחד לנהל ספרייה של משחקי VR.

יש לו מסך ברזולוציה גבוהה במיוחד. לכל אחד משני מסכי ה- LCD שצפים מול העיניים יש רזולוציה של 2448 × 2448 פיקסלים, מה שהופך אותו לאוזניות 5K. . שדה הראייה של ה- Pro 2 הוא רחב במיוחד ב -120 מעלות, והוא יכול להגיע לקצב רענון של עד 120 הרץ (או 90 הרץ אם אתה משתמש באוזניות אלחוטיות). בפועל זה אומר שאתה עדיין מודע לכך שאתה בוהה במסך; לפעמים שמנו לב להתלקחויות אור כאשר התבוננו בתמונות בעלות ניגודיות גבוהה כמו טקסט לבן על רקע שחור. .

זה כבד, מה שהופך את זה לא נוח ללבוש במשך תקופות ארוכות. . . . אנו גם אוהבים את כריות הפנים הקצף של Vive Pro 2, שממנגקות את הנקי יותר מזה שנכלל ב- Quest 2.

שמועות של Apple Vision Pro, תחזיות, שנת שחרור, מפרט, אפליקציות ועוד

ה- Apple Vision Pro הוא אוזניות המציאות המעורבת הראשונה של אפל. ותוכלו לראות את ההופעות הראשונות שלנו בסקירה הידנית של Apple Vision Pro שלנו.

. בעוד שהאוזניות עשויה להיראות כמו מתמודדת על אוזניות ה- VR הטובות ביותר בשוק, היא לא נועדה לשמור על שקוע בעולם וירטואלי. .

אבל, כמובן, התכונות פורצות הדרך הללו מגיעות עם מחיר מתנפץ אדמה. במחיר של 3,499 דולר, Apple Vision Pro הוא בקלות האוזניות המיינסטרים היקרות ביותר – מציאות מדומה או מציאות מעורבת. ולצערי, תצטרך לחכות זמן מה כדי לשים את זה, מכיוון שאפל אומרת שהיא לא תהיה זמינה עד 2024.

.

 • דמי התקנת אחדות יכולים להיות אסון עבור Apple Vision Pro – הנה הסיבה
 • האייפון שלך פשוט נתן ל- Apple Vision Pro דחיפה מאסיבית
 • תיזהר, Apple Vision Pro – Meta ו- LG משתלבים ב- New Quest Pro Headse

Apple Vision Pro: מה שאתה צריך לדעת

 • 3,499 דולר u.ג. מחיר. U.ג. החל רק בתחילת 2024, עם זמינות במדינות אחרות לעקוב.
 • תצוגות 4K תאומות בתוך האוזניות מספקות איכות תמונה מדהימה של HDR, אך אם אתה מרכיב משקפיים תצטרך לקבל תוספות של Zeiss בהתאמה אישית.
 • Eyeight משתמש בתצוגה קדמית כדי להראות לאחרים שאתה עוסק איתם או שאתה שקוע באוזניות.
 • . .
 • הכתר בחלקו העליון של האוזניות מאפשר לך לשלוט עד כמה שקוע באוזניות אתה, ממציאות מוגברת למציאות מדומה.
 • .
 • צלם תמונות וסרטונים מרחביים רק עם הקש על כפתור. .
 • דיסני היא שותפה רשמית עם ה- Vision Pro ויוצרת חוויות בלעדיות לאוזניות, כולל דיסני וורלד, משחקי מארוול ועוד.

מחיר Apple Vision Pro

על פי מצגת ההשקה של אפל במהלך ה- Keynote WWDC, ה- Vision Pro יעלה 3,499 דולר בהשקה. האוזניות יהיו זמינות בתחילה ב- U.ג. רק, כך שאין לנו תמחור למדינות אחרות בשלב זה.

מעניין לציין כי דליפה אחת טוענת שאפל מוציאה רק 1,509 דולר עבור כל אוזניות שהיא בונה. זה יהיה די מרווח רווח אם נכון.

אמנם לא ניתן להזמין מראש את אוזניות ה- Vision Pro ברגע. עם תג מחיר כה גבוה (עוד על זה למטה) אל תצפו ש- Vision Pro יהיה מכשיר להמונים. על פי הדיווחים, אפל עובדת על גרסה זולה יותר עבור ה- Vision Pro לשנת 2025, כאשר כמה מתכונות הפרימיום הוסרו יותר.

אלה חדשות טובות, מכיוון שלגרסה הנוכחית של ה- Vision Pro עשויה להיות אילוצי שרשרת אספקה ​​רציניים. . זה אומר שאפשר אפל יכולה לייצר רק 400,000 אוזניות בשנה בגלל הפרמיום מציגה את שנבחר.

נראה כי הערכה זו של 400,000 יכולה להיות ממש על הכסף. דו”ח מ- Financial Times עולה כי יעד המכירות הראשוני של אפל של מיליון יחידות בשנה הראשונה תוקן כעת – ניחשתם נכון – 400,000 יחידות. זה יכול להפוך את אפל כמעט בלתי אפשרי להגיע לבסיס התקנה של 20 מיליון משתמשים בחמש שנים, אשר חלק מהאנליסטים צופים.

למידע נוסף על מחיר ה- Vision Pro ואם זה מכשול, עיין בראיון שלנו עם 3 אנליסטים שניסו את ה- Vision Pro. .

תאריך השחרור של Apple Vision Pro

ל- Apple Vision Pro עדיין אין תאריך שחרור רשמי, אך יש לה חלון תאריך שחרור רשמי. אפל מספרת כי האוזניות יהפכו לרכישה בתחילת 2024, מה שעוקב עם שמועה שראינו רגע לפני ההשקה שהאוזניות יכולות להידחף לשנה הבאה. מנכ”ל אפל, טים קוק.

כאמור, עם שחרורו ה- Vision Pro יהיה זמין רק ל- u.. לקוחות, אם כי מדינות אחרות צפויות לקבל הפעלה זמן לא רב לאחר ה- U.ג. לְהַשִׁיק.

. זה דומה למה שאפל עשתה עם דור Apple Watch הראשון, ומטרתו להבטיח ללקוחות לקבל חוויה מותאמת במדויק מלכתחילה.

עם זאת, נראה שאם אתה לא קרוב לחנות אפל אתה עדיין יכול להיות במזל. אפל גורמת למפתחים להתאים לערכות Vision Pro Dev, והכל מציין כי סביר להניח שתזדקק להתאמה אישית של Apple Pro Pro בהתאמה אישית. אבל מפתחים אלה הצליחו להשתמש באפליקציית מידה ו- FIT המשתמשת במצלמה שתתאים לך ללהקת הראש של Vision Pro ומגן האור. אם אפליקציה זו משמשת לגרסת הצרכנים של האוזניות, ההתאמה יכולה להיות משימה הרבה יותר קלה.

Apple Vision Pro Design

. אבל ברגע שאתה מדליק את זה, ישנם כמה הבדלים מובחנים.

. זה מאפש.

חלונית הזכוכית הזו משמשת גם עדשה למערך המצלמה של Vision Pro, שהוא נרחב. ה- Vision Pro כולל 12 מצלמות ושש מיקרופונים כך שמשתמשים לא צריכים בקרים כדי לשלוט על המכשיר. במקום זאת, תשתמש בשילוב של מעקב אחר עיניים, מחוות ידיים ופקודות קוליות.

אבל התצוגה הקדמית לא כל מה שעוצב באמצעות העין האופיינית של אפל לפרטים. אוזניות המציאות המעורבת כוללת מסגרת סגסוגת אלומיניום בהתאמה אישית המעוקלת כך שתתאים לפנים שלך. אפל לוקחת את ההתמקדות הזו בהתאמה אישית יותר על ידי שימוש בעיצוב מודולרי כך שאותן האור (מה שמטא מכנה ממשק פנים) ישתלב לפנים שלך בצורה מושלמת ככל האפשר. חותם האור מגיע בכמה צורות וגדלים ועשוי מבד רך לשיפור נוחות תוך שימוש ב- Vision Pro.

אפל גם ממשיכה במיקוד שלה בכושר עם להקת הראש, הזמינה גם במגוון גדלים. הוא עשוי מבד סרוג תלת -ממדי ומתקשר דרך מנגנון נעילה פשוט בקדמת הסרט. .”תרמילים אלה מספקים אודיו מרחבי מותאם אישית שנועד להיות טביל ככל האפשר.

ל- Vision Pro שני כפתורים בחלקו העליון של האוזניות. האחד הוא כפתור פעולה המאפשר לצלם תמונות וסרטונים מרחביים. . הכפתור האחר הוא כתר הדומה ל- Apple Watch, שיכול לשלוט ברמת הטבילה בה אתה נמצא בזמן שלובש את האוזניות.

אחת הדרכים בהן אנו יודעים שכתר זה ישמש היא לעסוק בסביבות הקולנוע של Vision Pro. 13 מיקומים אלה יהפכו לרקע של Vision Pro כשאתה צופה בסרטים על המסך המדומה של מטר וחצי, בתנאי שאתה מעלה את הטבילה בחיוג של Vision Pro.

לבסוף, יש תו עיצוב עיקרי אחרון אחרון. . . למרבה הצער, פירוש הדבר שתזדקק למטען נוסף של אפל קנייני. מה שנראה כמו מתאם USB-C נצפה לאחרונה מחובר לאוזניות בסרטון מפתח WWDC. .

. הוא כולל שני תצוגות מיקרו OLED 4K, אחת לכל עין. דליפה בעקבות WWDC מעריכה שתצוגות 4K אלה תהיה ברזולוציית תצוגה של 3800 x 3000 לעין ברגע שאפל תחשוף את גיליון המפרט הרשמי שלה.

כל תצוגה היא בגודל של חותמת דואר, המייצרת צפיפות פיקסל מדהימה. לשני תצוגות ה- 4K בשילוב 23 מיליון פיקסלים, שלדברי אפל היא פי 64 מצפיפות הפיקסלים של אייפון. התצוגות המדהימות הללו הן דרך גדולה שה- Apple Vision Pro מכה את Meta Quest Pro, לפחות על הנייר.

אם אתה רוצה ללמוד יותר על טכנולוגיית מיקרו OLED ומדוע היא מתאימה בצורה מושלמת לתצוגות הקטנות של אוזניות VR, בדוק.

אפל אומרת שהתצוגות התאומות כוללות “צבע רחב וטווח דינמי גבוה”, אם כי לא ברור אם זה אומר שהתצוגה תומכת בתוכן HDR בפורמטים כמו HDR10 או Dolby Vision. ובזכות שבב ה- R1 החדש שפותח על ידי אפל, התוכן יגיע לתצוגות אלה ב 12ms בלבד. קצב הרענון של תוכן דו -ממדי הוא 90 הרץ על פי אפל, עם היכולת להגיע לשיא של 96 הרץ לתוכן שנוצר ב 24 fps.

. . במקום זאת, אפל שיתפה פעולה עם Zeiss לתוספות אופטיות להחלפת המשקפיים שלך תוך שימוש באוזניות. לא ברור מה יעלו תוספות אלה או אם ישפיעו על הנאמנות הוויזואלית של האוזניות בכל דרך שהיא, אם כי אפל אומרת שהם יבטיחו שהאוזניות יעבדו כמתוכנן.
זאיס השיקה אתר משלה עבור Apple Vision Pro Enserts, שלדבריו יהיה זמין בתחילת השנה הבאה. לפחות זה מצביע על כך שהתוספות יהיו זמינות בעת ההשקה עם אוזניות Vision Pro.

יכול להיות גם שקיבלנו הצצה על איך התצוגה עבור Pro Vision Pro השני או השלישי בעתיד יכולה להיראות, והיא מאוד עתידנית. .

.

. היא גם הציגה את VisionOS, מערכת הפעלה חדשה לגמרי שתוכננה במיוחד עבור ה- Vision Pro. .

התכונה החדשה הגדולה ביותר? . דיברנו על זה כבר, אבל הראייה יכולה להיות הדבר הכי מגניב או הדבר הכי מצמרר באוזניות Vision Pro. זה מציג את העיניים שלך לעולם סביבך או מסתיר אותן אם אתה שקוע באוזניות. . .

. . הראשון מבין Apple TV TV Plus Plus Originals יכול להיות Monarch: Legacy of Monsters, סדרת טלוויזיה של גודזילה שדווחה עליה באמצעות המצלמה של 180 מעלות שכבר ראינו שמועה אחת על.

. ו- VisionOS פועלת על ההנחה של דו קיום עם המרחב הפיזי שלך. .

. .

. .

אפל הראתה כמה דוגמאות לאופן בו אפליקציות אלה פועלות ב- Vision Pro. . אפליקציית Mindfulness מתרחבת לחוויה של חדר מלא לאיזה אושר מדיטטיבי. .

ייתכן ש- Vision Pro לא מכוון לשחק את משחקי ה- VR הטובים ביותר, אבל זה לא אומר שאתה לא יכול לשחק איתו. Apple Arcade מספקת למעלה ממאה משחקים – כולל NBA 2K – שיוכלו לשחק ביום הראשון. .

. .

. . .

. . .

עם זאת, אתה לא תהיה גלוי ב- FaceTime. לפחות, לא הגרסה האמיתית שלך. .

אבל שדרוג הפרודוקטיביות הגדול ביותר? . .

.

ואם אתה רוצה לעבוד – או להירגע – במטוס, יש גם תכונה VisionOS עבורך. מצב נסיעות הבחין בבטא מפתח Visionos, והוא ממוקד לחלוטין בחוויה של השימוש ב- Vision Pro במטוס. זה עושה זאת על ידי חיטוב או השבתת רבים מתכונות המודעות של האוזניות כדי להילחם בעובדה שאתה נמצא במרחב צפוף.

. על פי מבט מוקדם על המפתח בטא עבור VisionOS, יהיה מצב אורח עבור ה- Vision Pro המאפשר לך להשאיל את האוזניות לחברים ובני משפחה תוך שמירה על נתונים אישיים מאובטחים.

יש גם כמה תכונות שלא נוכל לראות – לפחות לדור הזה של Apple Vision Pro. שולחנות עבודה של Mac מרובים המוצגים באוזניות, FaceTime עם מספר פרסומות דיגיטליות וגישה ל- Apple Fitness Plus, כל התכונות החסרות מה- Vision Pro שעדיין מתוכננות לאוזניות מהדור השני.

אם אתה רוצה לראות איך VisionOS עשוי להיראות, יש מקור לא סביר. .

למרבה הצער, התבוננות בזה היא על כל מה שאתה יכול לעשות. .

חוויה אחת ייחודית נוספת שעשויה להגיע ל- Vision Pro? . .

Apple VR/AR אוזניות מציאות מעורבת מפרט שמועה

איננו יודעים עדיין את גיליון המפרט המלא עבור Apple Vision Pro, אך אפל אכן אישרה כמה פרטי מפתח.

ראשית, בואו נסתכל על החלק החיצוני של האוזניות. . . .

מתחת למכסה המנוע, ה- Vision Pro מופעל כולו על ידי אפל סיליקון. שבב M2 עושה את מרבית ההרמה הכבדה, אך שבב R1 חדש לגמרי מטפל בכניסות החיישן ומבטיח שהתצוגה לא מפגרת מאחור. .

. .

לבסוף, אפל מבטיחה שמע מרחבי בזכות רמקול מכל צד של האוזניות, ליד המקום בו היא מתחברת לפס הראש שלך. ..

וזה לא רק גיליון המפרט של Apple Vision Pro שחשוב כאן. .

להלן הדפיקה הגדולה ביותר נגד Apple Vision Pro, מלבד תג המחיר העולמי האחר. בעוד שאוזניות כמו Meta Quest 3 הן אוזניות עצמאיות אמיתיות שיכולות גם לקשר למחשב, ה- Vision Pro צריך להיות מחובר למשהו לעבוד.

עכשיו למרבה המזל, יש לך אפשרויות. אפשרות ראשונה, אתה יכול לחבר את האוזניות ולהשתמש ב- Vision Pro כל היום. .

אם זה לא פונה אליך, יש אלטרנטיבה. .

החדשות הטובות? הסוללה רזה מספיק כדי להתאים לכיס שלך, לפחות לפי אפל. .

? חבילת הסוללות המאושרת היחידה נמשכת רק שעתיים ונראה שהיא מטען קנייני. אה, וייתכן שתצטרך לקנות אותו בנפרד, מה שיוסיף לתג המחיר של Apple Vision Pro בסך 3,499 דולר.

בעוד שהסוללה עשויה להיות אחד ההיבטים של Lamer של האוזניות הראשונות של אפל, הפקדים אינם. הסיבה לכך היא שאפל תעלה בקרי בקרי לחלוטין עם Apple Vision Pro, במקום זאת באמצעות חיישנים ומצלמות רבים של האוזניות כדי לאפשר לך לשלוט במכשיר באמצעות רק העיניים, הידיים והקול שלך. אילוץ מגמה זו עם ה- Vision Pro עשוי להועיל לאפל, מכיוון ששמועה על כך שמפתחי אוזניות VR אחרים דוחפים כעת באופן פנימי לעבור ללא בקר בעקבות חשיפת ה- Vision Pro.

והבקרות האינטואיטיביות הללו נועדו להרגיש גם טבעיות. אפל אומרת שכל מה שנדרש הוא להפוך את הראש כדי לשנות את מוקד התצוגה, או ברז פשוט של האצבעות שלך כדי לדמות לחיצת עכבר. אתה יכול אפילו לשמור על הידיים במצב טבעי ולא להחזיק אותן לפניך בעת ביצוע מחוות. מבט בסרגל חיפוש ודיבור אפילו יאפשר לך להקליד בסרגל החיפוש לשימוש קל.

מלבד השיטות החדשות הללו לשליטה באוזניות המציאות המעורבת, ישנן שתי תכונות מוכרות. ראשית, סירי חזרה, נותנת לך את עוזר הקול המפורסם של אפל ממש מחוץ לקופסה. . בנוסף לתמיכה בבקרים כמו ה- DualSense של PS5, הוא תומך גם במקלדת הקסם של אפל, עכבר ומשטח מעקב למקרה שלא תרצו להסתמך על מחוות יד או על מקלדת וירטואלית.

Apple Vision Pro לעומת זכוכית תפוח

.

ועכשיו לאחר שראינו רשמית את ה- Vision Pro, ברור שאפל רצתה שיהיה מכשיר מציאות מעורב אמיתי ולא אוזניות VR. .

. . .

עדיין לא בטוח מה ההבדל בין מציאות מעורבת, מציאות מוגברת ומציאות מדומה למעשה? .

. . . בדוק.

Apple Vision Pro לעומת Meta Quest Pro

. .

. ובכל זאת, מצאנו שבע דרכים שאפל Vision Pro מכה את Meta Quest Pro, ממפרט מעולה ועד למערכת אקולוגית טובה יותר של תוכנה לפריון.

עם זאת, ה- Quest Pro הבא יכול להיות מסוגל לתת ל- Vision Pro RUN לכספו. . על פי השמועה, אוזניות זו עולה 2,000 דולר וכעת היא נוטה לתאריך שחרור של 2025.