20 משחקי הגאצ’ה הטובים ביותר, משחקי הגאצ’ה הטובים ביותר 2023 | טקטיקות כיס

0

משחקי הגאצ’ה הטובים ביותר 2023

? . . . וכפי שרוב השחקנים ממשחקי גאצ’ה כבר יודעים, הבחירות המובילות בקטגוריית המשחקים ההיא מתרכזות בז’אנרים של RPGs (מבוסס-תור ופעולה, ליתר דיוק). .

אלטון ג'ונס ראש

אז מה הם משחקי גאצ’ה, בדיוק? ויקיפדיה מתארת ​​אותם כמשחקים ש”יישם את מכונאי הגאצ’ה (מכונה אוטומטית צעצועים) “, שרואה שחקנים שניתנו לאפשרות להשתמש במטבע במשחק (שניתן לרכוש גם בכסף אמיתי) כדי להשיג תווים נוספים ופריטים מועילים. . . וכפי שרוב השחקנים ממשחקי גאצ’ה כבר יודעים, הבחירות המובילות בקטגוריית המשחקים ההיא מתרכזות בז’אנרים של RPGs (מבוסס-תור ופעולה, ליתר דיוק). .

Raid Shadow Legends הימורים

1.

יש לשבח את מפתח המשחקים הסיני Mihoyo על יצירת חוויה ראויה לקונסולה שמשחקת בצורה מפתיעה במכשירים ניידים. השפעה על גנשין -. האוסף המסיבי של הדמויות הניתנות לשחק בהן תוכלו לפתוח באמצעות מכניקת גאצ’ה והתמסרות של צוות DEV ליצירת תוכן עונתי מעודכן באופן קבוע עבור השפעה על גנשין פירושו שלעולם לא נגמר לך הדברים לעשות.

. ‘הונקאי: רכבת כוכבים’

אם יש לך הנאה רבה מהמשחק הראשון ברשימה זו, אנחנו די בטוחים שתעשה את אותו הדבר כשאתה בודק את המשחק הזה. ? כי זה בא מאותם מפתחים של . נותן לך צוות של ארבעה לקפוץ לקרב איתו בתוך עולם עצום בהשראת מדע המדע הכולל גם אלמנטים פנטזיה. . .

3.

. . . לוחמים והוספתם למסיבה האדירה שלך שנלהבת עמוק בקרבות RPG טקטיים מהנים היא הנוסחה המנצחת למשחקים המנצחת כאן.

.

ידוע. . על ידי ניצול אלמנטים של גאצ’ה, תוכל להוסיף כמה מהגיבורים החזקים ביותר למסיבה שלך כדי לשלוט עוד יותר במפלצות המאכלסות את העולם המונח על גוף האורביס המסיבי “.”הדמויות החביבות, קרבות מרגשים, ויזואליות אנימה מקפיצות עיניים של .

5. ‘AFK Arena’

. AFK Arena . . AFK Arena יש המון תכונות להציע לשחקנים נכנסים וותיקים ותיקים.

. ‘עוד עדן: החתול מעבר לזמן ומרחב’

עדן אחרת . אישים אלה הם הסופר מסאטו קאטו ומלחין המוזיקה יאסונורי מיצודאם, שהם שני אנשים מוכשרים שעבדו עליהם וה כרונו . . . .

7.

היווצרות המשחק הרטרו של האגדה של זלדה משחקים שהיו קיימים ב- NES ו- SNES משוכפלים בצורה מושלמת בזה. סיפורי אפוטרופוס . . וכפי שכנראה כבר ציפיתם, תוכלו להקיש סיפורי אפוטרופוס ‘ מכניקת גאצ’ה לאיסוף לוחמים וציוד חדשים.

8. ‘ליין אזור’

קונספט הוא טיול מוח כזה – זהו צילום גלילה צדדית עם נושא לוחמה ימי הכולל כמה אלמנטים טקטיים RPG. . .

9. ‘RAID: אגדות צללים’

מחבק באופן מלא מסע עם נושא פנטזיה שמציץ את מפלגת “האלופים” שלך נגד הלורד האפלה סירוט וכוחותיו האפלים. . ! .

10.

חזרנו עם עוד RPG מצוין מבוסס תור כאן וזה בהחלט קל בעיניים בזכות חזותי האנימה שלה. והחלק המגניב בערך כוכבי אלכימיה ‘ מכניקת קרב היא כיצד תוכלו להשתמש באריחי חיבור של אותו יישור אלמנט/צבע על מנת להעלות את חוזק הדמות ואת טווח ההתקפה של הדמות. עולמו של “אסטרה” קורא להגנתך, אז הקפד להתחבר למכניקת הגאצ’ה של המשחק הזה כדי לבנות עוד יותר את צבאך של “אורוריאנים חזקים.

.

הגיבורים והנבלים המעוצבים שהופכו פופולריים על ידי Dragon Ball Z . DBZ כותרות וזה נקרא קרב דוקקן. האופי הייחודי של הגישה של המשחק הזה לקרב טקטי מגיע בצורה של תואם “כדורי קי” מקודדים צבעוניים שמפעילים את ההתקפות של כל אחד מהצדדים כדי שיוכלו להתמודד עם נזק גדול באמצעות “Dokkan Mode. DBZ .

. ‘שייט באוצר אחד’

לכל ה- RPG של גאצ’ה עם נושא האנימה יש חנק על מיליוני שחקנים – ולמען האמת, אנחנו בין המיליונים האלה. שייט אוצר אחד . זה RPG מבוסס תור קלאסי שמאכיל . . גיוס גיבורים ורעים במשחק הזה לעולם לא מזדקן.

.

מלחמת הכוכבים: גלקסיה של גיבורים הוא המפגש האולטימטיבי של כל היצורים החזקים שמגיעים מאותה גלקסיה מפורסמת “רחוק, רחוק.”קרבות מבוססי תור הולוגרפיים מספקים את התירוץ המושלם מדוע כל כך הרבה מאותן דמויות אהובות מסוגלות להילחם זו בזו, לא משנה מה פרק הזמן בו הם מגיעים ממנה. דמויות מכל עידן הזכיינית – אנחנו מדברים על המוקדמות, הטרילוגיה המקורית, טרילוגיה חדשה ומופעי שפינוף! בנייה של חוליה של ג’דיי ניתן לבצע כאן לחלוטין, שאנו ממליצים לכם מאוד.

14. ‘כוח שביתה של מארוול’

לקנאים של קומיקס יש RPG מבוסס תור ממכר מאוד לפנות אליו המאפשר להם לבנות מסיבה של גיבורים ונבלים ממערך הדמויות הטובות ביותר של מארוול קומיקס. . כוח שביתה של מארוול . זה הזמן לנקום באנשי כדור הארץ כשאתה לוקח את המאבק לאולטימוס וכוחותיו הרעים. .

.

. ואפילו במצבה הנוכחי, היא עדיין בולטת כאחד ממשחקי הגאצ’ה הטובים ביותר מכיוון שהיא מאפשרת לבסיס השחקנים שלה לגייס חברי מסיבה חדשים מבריכה ענקית של 1,000+ מפלצות. כזימון, תצטרך לדחוף את צוות החיות שלך לניצחון כפי שאתה מתמודד עם יריבים חזקים לא פחות עם חוליות מפלצות משלהם. הזן את “Sky Arena” האגדי והוכיח את ערךך לתחרות כדי להגיש את טענתך כטובה ביותר!

16.

Square Enix חטף חנויות משחק ניידות עם מגוון נחמד של משחקים המוקדשים ל- IP הגדול ביותר של המו”ל/המפתח, . עבור מערך זה של משחקי הגאצ’ה הטובים ביותר, בחרנו לבחור . . חקר מבוכים, כניסה לעיירות והתנגשות עם בוסים מזוהים לאורך כל ההיסטוריה של הסדרה עם אוסף שלך Final Fantasy .

17. ‘שין מגמי טנסי: שחרור DX2’

שין מגמי טנסי (() הסדרה הולכת חזק מאוד זמן רב בזכות שחרורים ראשוניים איכותיים וכותרות שפינוף מדהימות לא פחות. . . . בצד הגאצ’ה של הדברים, תקבלו את ההזדמנות להוסיף כמה מפלצות בעלות עוצמה עוצמתית לצבא האפל שלכם.

18.

מה אם סמל האש ? Arknights! חסימת הבסיס שלך מלהיות מוצפת על ידי האויב פירושה שתצטרך למקם בזהירות את צבא “מגדלים” אנושיים (המכונה “מפעילים”) על פני המפה ולקרוא עליהם להקצות את האופוזיציה. Arknights .

.

דרקון Quest Tact עושה ממש על ידי כל המפלצות החמודות אך הקטלניות המאכלסות את יקום ה- JRPG האייקוני של כיכר אניקס. . וכפי שניתן היה לצפות, הגדלת גודל חיל הרגלים המפלצת שלך פירושה שלעתים תדחוף לעשות כמה משיכות גאצ’ה עבור החזקות והנדירות ביותר.

20. ‘Langrisser’

! !). . עיגול חיילים אימתניים לצבא שלך פירושו שתצטרך לנצל .

אסוף אותם ברשימה זו של משחקי הגאצ’ה הטובים ביותר באייפון ואנדרואיד, כולל RAID: Shadow Legend.

משחקי הגאצ'ה הטובים ביותר: אפי שבע. תמונה מציגה אדם אנימה בחושך המוקף בדמויות אחרות

יש טון מוחלט של משחקי גאצ’ה . . .

. . אנו נמשיך להוסיף לזה ככל שיותר משחקים מצטרפים לחבורה, ולכן אנו ממליצים לסמן את הדף הזה ולבדוק לעיתים קרובות.

. אנו בטוחים שתמצאו את עצמכם מפסידים מאות שעות למשחקים הממכרים האלה.

פשיטה: אגדות צללים

? RPG מהמם חזותי זה עובד ברחבי מחשב ונייד, וכולל מגוון רחב של גיבורים לאיסוף ולתוכן להילחם.

.

השפעה על גנשין

זה אולי נראה כמו נשימה של הטבע, אבל אל תתנו לזה לדחות אותך. .

התבונן ברשימת שכבת ההשפעה של Genshin כדי לגלות יותר על הדמויות הניתנות לשחקן, וההסבר המהיר שלנו אם אינך בטוח – מה ההשפעה של Genshin?

. הוא כולל צוות גדול של דמויות מקוריות, לצד כוכבי אורח מיוחדים כמו Assassin’s Creed’s Ezio Auditore.

.

משחקי הגאצ'ה הטובים ביותר: עדן אחרת. תמונה מציגה קבוצת דמויות מחוץ לבית

. .

ערבוב מכניקת גאצ’ה מסורתית עם משחק הגנת מגדל, Arknights מביא משהו קצת שונה לתערובת. .

.

. .

רוצה לדעת איזו דמות הכי טובה? התבונן ברשימת שכבת האזור שלנו.

משחקי הגאצ'ה הטובים ביותר: אגדות דרגון בול. התמונה מציגה את גוקו בקרב

אגדות בול הדרקון

.

יצרנו רשימת שכבות נוחה של אגדות דרגון בול כדי לעזור לך להבין איזו דמות היא הטובה ביותר.

משחק הגאצ’ה הזה משחק כמו זה 1991, ומגביל השראה ליברלית מהאגדה של זלדה: קישור לעבר. . הרכבנו רשימת שכבות סיפורי אפוטרופוס, מעקב אחר עדכוני אפוטרופוס, ומדריך סיפורי אפוטרופוס לאלה שרק התחילו בסיפורי גרדיאן.

משחקי הגאצ'ה הטובים ביותר: כוח שביתה של מארוול. תמונה מציגה קבוצה של דמויות מארוול בקרב, כולל קפטן אמריקה וההולק המדהים

כוח שביתה של מארוול

.

. . .

מלחמת זימונים

. .

Final Fantasy Exvius

. .

רכבת הכוכבים של הונקאי

למשחק הגאצ’ה הזה מ- Hoyoverse יש דמויות מדהימות, סיפור מרתק ולחימה ייחודית מבוססת תור. למידע נוסף, התבונן בקודי הרכבת שלנו של הונקאי, דמויות הרכבת של הונקאי, ורשימת שכבת הרכבות של הונקאי.

משחקי הגאצ'ה הטובים ביותר: Zenless Zone Zero. תמונה מציגה קבוצה של Zenless Zone Zero תווים

משחק נוסף מ- Hoyoverse, אנחנו לא יודעים יותר מדי על Zenless Zone Zero עדיין. .

לאלו מכם ששיחקו את כל משחקי הגאצ’ה הטובים ביותר שם וצריכים משהו חדש לשחק, התבונן ברשימת ה- RPGs הניידים הטובים ביותר שלנו. אם מדובר ברשימות נוספות שאתה מחפש, הרכבנו את הטוב ביותר שיש לנייד להציע במשחקי iOS הטובים ביותר וברשימות משחקי האנדרואיד הטובים ביותר שלנו. .

טקטיקות כיס היעד שלך לכל הדברים ניידים, מתג נינטנדו ו- Roblox. . ?