עכשיו אתה רואה אותי ביקורת סרטים וסרט סרטים (2013) | רוג’ר אברט, עכשיו אתה רואה אותי ביקורת סרטים | מדיה של השכל הישר

0

עכשיו אתה רואה אותי

עם זאת, זה לא יהיה כיף. . לאחר עבודת הבנק, ארבעת הפרשים יוצאים לסדרה על היסטים מסובכים יותר ויותר, שהופכים אותם לנמלטים וגיבורים עממיים. הסרט, שהחל כ”סתם “סיפור קוסם שודד בנק, הופך בסופו של דבר למניעת סיפורי של רובי גולדברג; קיימות קונספירציות, זהויות סודיות, וולטות בנות עשרות שנים ואחווה סמוי.

עכשיו אתה רואה אותי

הופעת הבכורה של לואי לאסרייר, “The Transporter”, היה הסרט שהקים את ג’ייסון סטת’אם ככוכב פעולה. זה היה גם להיט מוקדם חשוב עבור Europacorp, הסטודיו הצרפתי שקיבל את הקריירה של פייר מורל (“נלקח”), אוליבייה מגטון (“קולומביאנה”, “נלקח 2”), והשחקן / הבמאי גווילמה קנט (“תגיד לאף אחד “). לאחר שקיבל שני סרטים נוספים עבור Europacorp-“Unleashed” ו- “Transporter 2”-Leteryer התפרק להוליווד, שם בסופו של דבר ביים את המוביל, הסרטים המגוונים “האלק המדהים” ו”התנגשות של הטיטאנים “, האחרון של שהוא מאז התנער.

. כמו שני סרטי ה”טרנספורטר “שלו, זה קל על רצינות וכבדה על סגנון-פנטזיה מסנוורת מסומנת על צוות של אשליות שודדות בנקאות. זה חלקלק, מטופש במכוון ומפוזר בקונפטי חזותי – סיבובים של סטדיקאם, התלקחויות עדשות, צילומי טריק CGI.

הסרט נפתח על ידי הצגת ארבעת המוליכים: קוסם רחוב חצוף (ג’סי אייזנברג); עוזרו לשעבר (איסלה פישר), שפעולת הסולו שלו מתמקדת בפעלולים גוריים; מנטליסט מפורסם פעם (וודי הרלסון) שצומצם לשימוש בקריאה קרה והיפנוזה כדי לטלטל אנשים במזומן; ואמן של Sleight-Of-Bay (דייב פרנקו, אחיו של ג’יימס) שמאיר ירח ככוסה. זר לובש קפוצ’ון מחליק כל אחד מהם כרטיס טארוט שכתוב בתאריך וכתובת ניו יורק.

הבזק קדימה ללאס וגאס שנה לאחר מכן, שם ארבעה מתפקדים כעת כמעשה כותרת שנקרא ארבעת הפרשים. לקראת הסיום הגדול שלהם הם מציגים אשליה מסובכת בה נראה כי חבר קהל אקראי מופרז בכספת הבנק שלו. . הקהל משתולל.

למחרת, הקוסמים מובאים לתשאול על ידי ה- FBI; נראה כי הבנק של חבר הקהל נשדד, ואפשרות ששימש בחוק הקסמים נמצא במקום. בקרוב, הקוסמים נחקרים על ידי סוכן סורלי (מארק רופאלו) ובלש אינטרפול (מלני לורן); הם יודעים שארבעת הסוסים מעורבים בפשע, אך לא מצליחים להבין כיצד.

גם על ארבעת השביל של הפרשים נמצא קומניטן לשעבר זחוח (מורגן פרימן) שעשה הון וחשף את הסודות מאחורי אשליות ידועות. פרימן יכול לגרום לתערוכה הכי מגושמת להישמע טוב (ראו: סרטי באטמן של כריסטופר נולן, או “השכחה” האחרונה); לרוב, זה מה שהוא כאן לעשות. .

יש כמובן הסבר להיסט – וזה לא “קסם” – אבל ההסבר האמור לא כל כך הרבה אמינות מתאמת כמו שולל את זה. “עכשיו אתה רואה אותי” הוא גאווה גאווה; ארבעת השיטות של הפרשים-הכרוכות במראות ענק, זוגות, היפנוזה, כמויות גדולות של נייר פלאש, ו- אה, הולוגרמות-מתריסים כמו הטריקים שלהם. לו הסרט הסתיים בפשטות שחשפו כי הארבעה היו מכשפים, זה יהיה אמין יותר.

עם זאת, זה לא יהיה כיף. הרבה ממה שהופך את “עכשיו אתה רואה אותי” כל כך משעשע-במעשה מבולבל, חד פעמי, ווגאס, הוא המגוחך המתמיד שלה. לאחר עבודת הבנק, ארבעת הפרשים יוצאים לסדרה על היסטים מסובכים יותר ויותר, שהופכים אותם לנמלטים וגיבורים עממיים. .

המחצית השנייה של הסרט היא למעשה מרדף ארוך וממושך, עם רופאלו ולורן תמיד כמה צעדים מאחורי ארבעת הסוסים. .”

כמו סרטי Europacorp שהתחילו את הקריירה של Leterrier, “עכשיו אתה רואה אותי” מדגיש סינמטוגרפיה כמעט על כל השאר, כולל חוש עלילתי. .

. . . זה לא נועד להיראות מציאותי, אז למה שהוא נראה אמיתי?

. הם מאומנים ביצירת ייעוץ הורות איכותי על בסיס שיטות עבודה מומלצות בהתפתחות הילד.

לסרט הייסט בעל נוער יש כמה סצינות קרב אינטנסיביות.

סרט PG-13 2013 116 דקות

עכשיו אתה רואה אותי תמונת פוסטר

הרבה או קצת?

מה שתעשה – ולא – לחשוף בסרט הזה.

הצדק מסתובב בחזרה, גם אם זה לוקח שנים. גַם

במובנים רבים, ההובלות של עכשיו אתה רואה אותי, מג’יקיה

כמה סצינות קרב עמוסות פעולה שנראות אכזריות,

נמרץ פלרטטני ונשיקה מתוקה. ילדה מתפשטת ל H

כמה תוויות שנראו/מוזכרות: MGM Grand, Starbuck

שתייה, סמים ועישון

דמות מוצגת שותה יותר מדי בבר.

הורים צריכים לדעת

הורים צריכים לדעת זאת הוא סרט קאפר משעשע (אם לא אחיד) שיכול להיות מרגש עבור בני נוער המעוניינים בקסמים ואשליות, אם כי כמה סצינות קרב עשויות להיות קשות מדי (בעיטות לפנים, אקדח-חטיפה, תאונת דרכים קטלנית) עבור צופים צעירים יותר. הצופים יכולים גם לצפות לסירוגין ..

. כמו כן, כושר ההמצאה ועבודה קשה משתלמים, בסבלנות.

עכשיו אתה רואה אותי, קוסמים ומנטליסטים שקוראים לעצמם את ארבעת הפרשים, אינם באמת מודלים לחיקוי. הם מתכננים, גונבים ומטוסים. אבל זה לא לרווח אישי, שהוא מעט ראוי להערכה. גבר מעיר פעמיים על משקל הדמות הנשית המרכזית.

כמה סצינות קרב עמוסות פעולה שנראות אכזריות, אם כי הצופים לא רואים שום גרע. אקדחים נמשכים. .

? התאם את גבולות האלימות והצמצום במדריך הבידור של ילדכם. התחל קרוב

סקס, רומנטיקה ועירום

נמרץ פלרטטני ונשיקה מתוקה. ילדה מתפשטת לתחתונים ומסתדרת עם בחור. קצת רמיזות. אישה נראית בקצרה מאוד טופלס בקהל של מרדיס גרא; הידיים מכסות את שדיה.

? התאם את גבולות הסקס, הרומנטיקה והעירום במדריך הבידור של הילד שלך. התחל קרוב

כולל מספר שימושים של “S- T”, פלוס “שוורים-“-T “,” A- חור “,” D-K “,” התחת “,” גיהינום “,” ארור “,” שטויות “,” ארור, “” אוי אלוהים “וכדומה.

האם ידעת שאתה יכול לסמן תוכן iffy? התאם מגבלות לשפה במדריך הבידור של ילדך. התחל קרוב

מוצרים ורכישות

.

. למחרת הוא מתייחס להשתכר.

האם ידעת שאתה יכול לסמן תוכן iffy? התאם גבולות לשתייה, סמים ועישון במדריך הבידור של ילדכם.

הורים צריכים לדעת

הורים צריכים לדעת זאת עכשיו אתה רואה אותי הוא סרט קאפר משעשע (אם לא אחיד) שיכול להיות מרגש עבור בני נוער המעוניינים בקסמים ואשליות, אם כי כמה סצינות קרב עשויות להיות קשות מדי (בעיטות לפנים, אקדח-חטיפה, תאונת דרכים קטלנית) עבור צופים צעירים יותר. הצופים יכולים גם לצפות להשבעה לסירוגין, כולל נגזרות של “S- T” וסצנה קצרה הכוללת אישה לבושה במעט גבר. דמות שותה יותר מדי בבר, וכמה תוויות נראות/מוזכרות. כדי להישאר בלולאה על סרטים נוספים כאלה, אתה יכול להירשם להודעות דוא”ל של סרטים משפחתיים שבועיים.

איפה לצפות

סרטונים ותמונות

עכשיו אתה רואה אותי

עכשיו אתה רואה אותי טריילר

עכשיו אתה רואה אותי

 • ביקורות קהילתיות

  מבוסס על 16 ביקורות הורים

  ריטה ח. הורה לילד בן 9 ו -13

  סרט טוב, היזהר מכמה דיאלוגים

  לסרט יש הרבה תככים. ושומר אותך טוב בקצה המושב שלך! ההתחננות אינה מתארת ​​מודלים לחיקוי נהדרים שכן הדמויות הראשיות הן שודדי רחוב. עם זאת בסוף נראה שהם יוצאים למשימה לעשות סוג של צדק. . יש אזכור של אוננות בדיאלוג ומצאתי את זה מיותר אבל איך הם עושים סרטים בימינו למרבה הצער, קשה למצוא סרטי אקשן מעולים נקיים לחלוטין.

  דווח על סקירה זו

  “עכשיו אתה רואה אותי” הוא די בכנות אחד מסרטי הייסט הטובים ביותר של המשפחה שראיתי אי פעם. . יש בו משחק נהדר מג’סי אייזנברג, מארק רופאלו, ובכנות כמעט כל צוות השחקנים העיקרי. יש לו תסריט נהדר ואתה אף פעם לא יודע מה עומד לקרות בהמשך. זה אחד הסרטים האלה שבהם “ככל שאתה נראה קרוב יותר, אתה רואה פחות”

  דווח על סקירה זו

  מה הסיפור?

  י. דניאל אטלס (ג’סי אייזנברג), הנלי ריבס (איסלה פישר), מריט מקיני (וודי הרלסון) וג’ק וילדר (דייב פרנקו) הם ארבעה קוסמים קטנים, אמני בריחה ומנטליסטים שגויסו על ידי מנהיג אנונימי להורג א ‘ סדרה של טריקים מתריסים יותר ויותר, נעימים לקהל כקבוצה בשם ארבעת הסוסים. המעשה הראשון שלהם יחד – הישג בלאס וגאס שגרם להם לגנוב 3 מיליון יורו מבנק פריזאי באמצעות חבר קהל לא מודע ומכונת טלפורטציה – מושך את תשומת ליבו של סוכן ה- FBI דילן רודוס (מארק רופאלו) ועובדת אינטרפול (מלאני לורן). איל מיליארדר (מייקל קיין) מגלגל את המעשה שלהם, אבל אפילו הוא לא חלק מהמעגל הפנימי. וגם לא-דבונקר (מורגן פרימן) לא פונה לשעבר-פונה-מקצועית (מורגן פרימן) שנמצא במקרה שלהם. מיהם ארבעת הסוסים, ומה התוכניות שלהם שנבנות? ?

  האם זה טוב?

  הסקירה שלנו:
  הורים אומרים (16):
  ילדים אומרים (88):

  . טריקים בקנה מידה גדול שנחשפו בווגאס, ניו אורלינס וגרפיטי מכה של ניו יורק, חמש נקודות, הם תענוג חזותי. הם מספקים עבודות מצלמה מיומנות, דפוסים מבוצעים בצורה מושלמת מהצוות המסוגל, ופעילות יעילה.

  אבל בסופו של דבר, הסרט הוא אשליה שלא משתלמת. . עכשיו אתה רואה אותי האם זה, במובנים מסוימים, אבל מזניח לעשות זאת כאשר זה הכי חשוב – זה חושף חלק מהתחבולות, אך לא את כל זה – דורש מהצופים להמשיך להשעות את חוסר אמונם ולהסתמך על הסברים מאוחרים ולא לברר זאת שלהם. . הוסף לזה סיפור עלילה משני תמוה על רומנטיקה ניצנת (למי אכפת?), קיין מבוזבז (עדיין במצב משובח, אך לא ניתן הרבה לעשות אחרי מבוא מספק בתחילה), וקטעים מקוריים מאכזבים שלמען האמת אינם שייכים לסרט עם פוטנציאל רב כל כך. .

  דבר עם הילדים שלך על .

  • משפחות יכולות לדבר מדוע ארבעת הפרשים עשו את מה שהם עשו. ?
  • עכשיו אתה רואה אותי לחשוף כמה טריקים קסומים, כולל כמה אשליות מורחבות למדי שאנשים מאמינים בקלות. למה אתה חושב שהם כן? מה הסרט אומר על מבצעים כמו אלה?
  • הם הדמויות מודלים לחיקוי? האם הם נועדו להיות? אתה יכול לחשוב על דמויות שוברות חוק אחרות המוצגות באהדה?

  פרטי סרטים

  • בתאטרון: 31 במאי 2013
  • : 3 בספטמבר 2013
  • ללהק: איסלה פישר, ג’סי אייזנברג, מארק רופאלו
  • מְנַהֵל: לואי לטרייר
  • מידע על הכללה: שחקניות
  • סטוּדִיוֹ: Summit Entertainment
  • ז’ָאנר: מותחן
  • זמן הפעל: 116 דקות
  • דירוג MPAA: PG-13
  • הסבר MPAA: שפה, קצת פעולה ותוכן מיני
  • עודכן לאחרונה

  מידע על הכללה המופעל על ידי

  ?

  מחקרים מראים קשר בין הערכה עצמית בריאה של ילדים לבין תיאורים חיוביים בתקשורת. . .

  הצע עדכון

  הפרטיות שלך חשובה לנו. לא נשתף את ההערה הזו ללא רשותך. אם בחרת לספק כתובת דוא”ל, היא תשמש רק כדי ליצור איתך קשר לגבי התגובה שלך. ראה את מדיניות הפרטיות שלנו .