משחקי מרובי משתתפים הטובים ביותר | משחקי וידאו מרובי משתתפים 2022, 12 משחקי ריבוי משתתפים מקוונים ומזומנים בחינם לשחק עם חבריך ובני משפחתך את ראיה זו – בלוג נסיעות קלוק

0

12 משחקי מרובי משתתפים מקוונים וזום לשחק עם חבריך ובני משפחתך את ראיה זו

אתה לא מכיר את ג’ק! חבילת מסיבות ג’קוקס. הקבוצה המצחיקה הזו של משחקי רב-משתתפים מפוצצים בצד היא משחק ביחד ולמצוא משהו שכולם נהנו. לענות על שאלות טריוויה עם , שקר סוודר, Word spud-ואלה רק חלק מהמשחקים שאתה יכול להיכנס אליהם.

משחקי מרובה משתתפים

? עושה הכל עם החברים הכי טובים שלך, כמובן. זו הסיבה שאיתנו כמה ממשחקי מרובי -משתתפים הטובים ביותר שתוכלו לשים עליהם עכשיו.

�� אתה אוהב משחקי וידאו של Badass. . .

.

פרסומת – המשך לקרוא למטה

בינינו

. השחקנים מתרחשים בחללית, ושחקנים לוקחים על עצמם את התפקיד של חברי צוות עטופי חליפת חלל צבעוניים העובדים כדי להבין מי בצוות הוא מתחזה מרושע.

. חברי הצוות חייבים לבחון מתחזים פוטנציאליים ולהצביע כדי לחסל אותם לפני שנרצחו יותר מחברי הצוות.

זה משחק מרושע ולא נוח שמשגשג על מתח ואי שקט. זה גם פופולרי מאסיבי בקרב זרמים בגלל אופיו המצחיק שעשוי להיות לא יכול למצוא בהצלחה את השחקנים “SUS” ולחתוך אותם. חשוב על זה כ”זאב זאב “למילניאלים.

בעלי חיים חוצים סדרה עשויה בהחלט להיות אחת המרגיעות בכל הזמנים. . . זה הדבר הבא הכי טוב להסתובב עם חברים בחיים האמיתיים, שהיה דבר קשה להודות במהלך מגיפת קוביד -19.

בין אם אתה מזמין שחקנים לתת להם להשיג מחירים טובים בשוק הגבעולים או פשוט רוצה להחליף דפוסי בגדים, תמיד יש זמן טוב להיות .

פרסומת – המשך לקרוא למטה

Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Warzone היא גרסה חופשית למשחק, עצמאי של היורה הקלאסי שכולם מכירים ואוהבים. זה מלא בפעולה ממכרת, דמוי ארקייד, שמאתגר את השחקנים לשרוד, בעוד שהם האחרונים ליפול בין 150 עד 200 שחקנים.

עם שני מצבים עיקריים, גזז וקרב רויאל, השחקנים עובדים כדי לחסל זה את זה באמצעות מגוון טקטיקות שכן “האזור הבטוח” במפה המסיבית של המשחק ממשיך להתכווץ. כולם מצנחים בתחילת המשחק, המוטלים למצוא אספקה ​​ומקום לשמור על בטוח.

הוא מאבק מתמיד להישרדות שאוהדי המשחקים כמו PUBG התנשאו לכיוון, ומסיבה טובה. תחושת שליחות .

Strike נגד: פוגע גלובלי

היורה הראשון בגוף ראשון זה הוא חלק פופולרי מאסיבי של מתקפת נגד סדרה, ונשארת חלק עצום מסצנת המולטיפלייר של המחשב האישי. . עם זאת, זה מבוסס מאוד במציאות, עם שפע סכינים לבחירה כמו גם מגוון של זרועות שונות. . .

מת באור יום

מת באור יום, שמציץ רוצח נגד חולית ניצולים. בחר לשחק כרוצח (מייקל מאיירס, ראש הפירמידה, אתה קורא לזה) או ניצול שצריך להקדיש זמן בעבודה כדי לברוח מהמצמד שלהם. . להרוג את כל הניצולים, וזה המשחק.

. . .

גורל 2

גורל 2 . . שחקנים יכולים גם להצטרף יחד כדי להתמודד עם פשיטות שונות לצורך השלמת דרישות מבוססות סיפור. .

חבר’ה בסתיו: נוק -אאוט אולטימטיבי

דיגיטלי מדיטריוניון/דיגיטלי

. זה עניין של להיות יצור ענקי של שעועית ג’לי ומקפיץ את דרכך דרך מסלולי מכשולים להיות הראשון דרך קו הסיום. . אתה מתחרה מול כ -60 שחקנים אחרים כדי להשלים את Minigames שם אתה יכול לקפוץ, לתפוס, לטפס ולצלול כדי להגיע לסוף.

המשחק לא אלים, אבל זה יכול להיות מספיק מתסכל שתרגיש ככה כשאתה לא ממלא לסיבוב הבא. אם במקרה תגיע עד הסוף, תמצא את עצמך מרוויח כתרים, מטבע הפרימיום של המשחק. אבל היזהר, מכיוון שזה בקושי מסלול עגום, או כמעט מתוק כמו הוויזואליות הצבעוניות שלה מרמז.

פרסומת – המשך לקרוא למטה

שלא שמע עליו ? . . ואז חילץ כמה מרגשים מצחיקים כשאתה עובד בדרך שלך להשיג את הרויאל הניצחון הנחשק כשאתה מסתובב עם חברים וחולם על .

פרסומת – המשך לקרוא למטה

הילה אינסופית היה זמין רק לזמן קצר, אך כבר המעריצים מגדילים את זה מכיוון שהחזרה לגדולה שהזכיינית נדרשת מאז שבונגי העביר את הלפיד ל 343 תעשיות. אמנם קמפיין המשחק משכנע ושונה מכל אחד אחר הֵל, המולטיפלייר החופשי למשחק הוא מה שסביר להניח שישמור על המשחק. קלַאסִי הֵל מצבים ותכונות מודגשים על ידי עיצוב סאונד פונצ’י ופריטים חדשים. בדרך כלל לוקח רק כמה דקות עד שוותיק הילה כדי לאחוז באינסוף, שלרוב אחריו אומר, “הֵל חזר!”

לרוע המזל, משחקי משחק חופשי להפעלה מוטלים לרוב בכלכלות רעות במשחק שיכולות ללחוץ על שחקנים לרכוש מוצרים דיגיטליים ללא הרף עם מחירים מנופחים. כאשר מרובי משתתפים עבור הילה אינסופית לראשונה צנחה, מערכת ההתקדמות משכה טונה של IRE מקהילת המשחקים, אך 343 עובדי תעשיות הבטיחו המשך שיפורים כדי להפוך את המערכת למתגמלת וירידה יותר. זו בהחלט לא הסביבה הטובה ביותר למשחק בחינם, אבל התגובה המהירה מראה שמפתחי המשחק עשויים להציב שחקנים ראשונים. הזמן יגיד אך כך או כך את משחק הליבה של הילה אינסופית מוכר ופנטסטי.

פרסומת – המשך לקרוא למטה

GTA ברשת

ג’י טי איי 5 הוא בעקביות אחד המשחקים הנמכרים ביותר בכל שנה, למרות שזה היה בשוק מזה זמן מה. הרבה מהפופולריות הזו יכולה להיות חייבת GTA ברשת, הרכיב הרב -משתתפים המקוון שלה.

שחקנים יכולים לקפוץ לגרסה הווירטואלית של לוס סנטוס ולחיות את חייהם כפי שהם רואים לנכון. עם דמויות הניתנות להתאמה אישית, תושבי יכולת לחקור את העיר בשעות הפנאי שלהם, לקנות מכוניות ספורט משלה. ישנם עורים מיוחדים לבצע, מועדונים לבקר בהם ואפילו קבוצות RP להצטרף כדי לגרום לזה להרגיש באמת כאילו אתה חבר בעיר. זה הדבר הבא הכי טוב לחגוג בעיר גדולה, והכי טוב, כל החברים שלך יכולים לקפוץ באינטרנט כדי לחוות את זה איתך.

עם משחקי רוקסטאר מוסיפים ברציפות תוכן חדש ככל שחודשי החודשים, תמיד יש משהו חדש לראות ולעשות כשאתה צולל בחודש או אפילו שישה חודשים אחר כך. לוס סנטוס היא עיר מתפתחת המתפתחת שמושכת את כל טיולי השחקנים, והיא ממכרת כל כך כמו המשחק הרגיל, מבוסס עלילתי.

פרסומת – המשך לקרוא למטה

Halo: האוסף הראשי הראשי

מה קורה כשאתה לוקח את כל הכניסות (פחות מינוס אחד או שניים) באחד היורים הפופולריים ביותר אי פעם והופך אותם לזמינים לכולם לשחק? אתה מקבל Halo: האוסף הראשי הראשי, כמובן.

מה שהיה פעם פירושו מקף מתסכל לנדנד כל משחק בנפרד על קונסולות הפך לאחת החוויות המרובי -משתתפים המספקות ביותר במחשב, קונסולה או במקום אחר. עכשיו, אתה יכול לשחק דרך רוב המשחקים ב הֵל סדרה במקום אחד במחיר אחד.

זו דרך מצוינת להתכונן הילה אינסופית בשנת 2021, ודרך טובה עוד יותר לשחק בכמה מהצילומים המדעיים המספקים ביותר שראינו בז’אנר. עקוב אחר ספרטן ג’ון -117 (ראש המאסטר לך) כשהוא חוקר את כוכבי הילה דמויי הטבעת ואת מערכת היחסים שלהם לאויב הגדול ביותר של האנושות: סדרת המירוצים הזרים הצטרפה יחד כברית-לפחות, ככה זה מתחיל.

אתה מקבל שווי של משחקים מרובים של משחקים יחידים יחידים ומרובי משתתפים, ואתה יכול לשחק סדרה איקונית. מה יש לא לאהוב?

פרסומת – המשך לקרוא למטה

חבילת מסיבות ג’קוקס

אתה לא מכיר את ג’ק! לא, באמת, זה השם של אחד המשחקים ב חבילת מסיבות ג’קוקס. הקבוצה המצחיקה הזו של משחקי רב-משתתפים מפוצצים בצד היא משחק ביחד ולמצוא משהו שכולם נהנו. לענות על שאלות טריוויה עם אתה לא מכיר את ג’ק, נחשו אם הצהרות נכונות או לא עם שקר סוודר, endplay איזשהו מילות מילות מהנות עם Word spud-ואלה רק חלק מהמשחקים שאתה יכול להיכנס אליהם.

פרסומת – המשך לקרוא למטה

Final Fantasy XIV Online

MMORPG זה כל כך פופולרי עד שהשרתים של Square Enix לא יכולים להתמודד עם הכמות העצומה של השחקנים שנכנסים, והם אפילו האטו את מכירות המשחק. חוגג כל פנים של Final Fantasy זִכָּיוֹן, FFXIV ברשת הביא מיליוני שחקנים לאורזאה כדי להילחם במפלצות, לקחת על עצמם משימות סיפור מפורטות ובאופן כללי להסתובב במקומות יפים שונים. זה משחק שמתאים לחלוטין לביטוי שחקנים. האוהדים דגלים את המשחק כבר שנים עד כדי כך שהוא הפך למאמה מקוונת שמתהדרת עד כמה השחקנים יכולים לצאת לחשבון בחינם.

לרוע המזל, מערכת החשבון של המשחק מעצבנת למדי ורבים שוקלים להתגבר על הופעת אחד לבוס הראשון. כמה מהקומפוזיציות המוזיקליות הגדולות ביותר במשחקי וידאו נמצאים ב Ffxiv באינטרנט עד כדי. מעריצי הקלאסיקה Final Fantasy לדמויות יש גם טון ליהנות, כמו לרכוב סביב Ffvi שריון Magitek או השלמת משימות שנקבעו ב- evivice of Ffxii וכן טקטיקות FF . באמת הנפילות היחידות Ffxiv באינטרנט .

פרסומת – המשך לקרוא למטה

אגדות איפקס

בידור מחדש

Respawn Entertainment, שנקבע באותו יקום כמו סדרת הטיטאנפל האהובה, קפץ לז’אנר הקרב רויאל בגדול עם אגדות איפקס. מאז 2019, עדכונים קבועים הוסיפו דמויות, נשק וסביבות חדשות, אך זה היה ההתמקדות של המשחק בתנועת השחקנים היא מה שמבדיל אותו בז’אנר. . רבים מהענקים החופשיים למשחק בשוק נהנים ממחסום הכניסה הנמוך, ו שִׂיא .

המשחק זמין במחשב האישי ובכל קונסולת המשחקים העיקרית, כולל Nintendo Switch, ו- CrossPlay מאפשר לכל אחד לשחק יחד. היעדר נמל נייד עשוי למנוע מהמשחק להיות פופולרי כמו לומר Fortnite אוֹ בינינו עם שחקנים צעירים יותר, אך גרסה ניידת של המשחק נמצאת בפיתוח. עם המשך התמיכה, המשחקים המתגמלים וייצוג Esports אנו ככל הנראה נראה אגדות איפקס לשנים הבאות.

פרסומת – המשך לקרוא למטה

השאיר 4 מתים 2

היורה הזומבי המובהק הוא של Valve השאיר 4 מתים 2, מה שמשתפר בקודמו הפופולרי בכמה דרכים חשובות. קח על עצמם בום אכזרי, זומבים ענקיים שמצליחים לעברך בכוונה רצחנית, או נסה להרים מכשפות, שבכי שלהן ישתגע עד שתפרוץ כובע בראשם בראשם. כאחד מארבע הניצולים, אתה צריך להניח את כל הזומבים האלה ולהוציא אותו לחיים. קל יותר לומר מאשר לעשות, נכון?

פרסומת – המשך לקרוא למטה

מריו קארט 8

אין דבר טוב יותר ממשחק מעורר מריו קארט, וכן מריו קארט 8 דלוקס היא המהדורה המוחלטת של כותרת הארקייד. קפוץ במגוון קרטים שונים עם נושא נינטנדו עם הדמות האהובה עליך ולקרוע את המסלול. עם זאת, היזהרו מפגזים כחולים וקליפות בננה, שיכולים להפוך זמן מהנה עם חברים לוויכוח סוער. אל תגיד שלא הזהרנו אותך!

פרסומת – המשך לקרוא למטה

מיינקראפט

העולם החוסם של מיינקראפט האם הצדפה שלך, ויצירת דברים בגבולות היקום הנמוך הזה זה כיף בעצמך. דמיין להביא חברים גם ליצור. יש הרבה קשר לחברים שלך כשאתה מקים מבנים ענקיים, שלי למשאבים ולקחת מפלצות כמו עכבישים, שלדים, והמטפחים הידועים לשמצה. זו דרך מהנה וקלה לבלות עם חברים המתאימים לכל הגילאים.

מבושל יתר על המידה! 2

Ghost Town Games Ltd./צוות 17

תחשוב שאתה יודע דבר או שניים על בישול? תוציא את הכל מהמחשבה שלך כשאתה משחק מבושל יתר על המידה! 2, משחק שיבדוק את היכולת שלך לרב משימות כמו גם את החברויות שלך. השחקנים חייבים לסחור כשהם פועלים כדי להגיש מגוון כלים ללקוחות מחכים בין מנות בישול וניקוין (וכל מה שביניהם) לאורך כל מתוויות הבישול ומכשולים מתסכלים אחרים. הכל קשור לעבודה משותפת, אבל לפעמים זה בלתי אפשרי כאשר המטבח שלך נקטע על ידי נחלי אנשים או מתפצל לשניים ליד הים.

פרסומת – המשך לקרוא למטה

פסמופוביה

אם אי פעם רצית לראות איך זה להיות צייד רוח רפאים, פסמופוביה כיסית. נסע לבית רדוף עם עד שלושה חברים נוספים והגיע לתחתית כל רדוף. בעזרת מגוון כלים ושיטות חקירה, תצטרך לצוד את היצורים הטבעיים בכל תחום, להבין איזה סוג הם (רוח? ? משהו אחר?) ותעד את קיומם לפני שמוציאים את האק. אבל זה אם הטיול הולך טוב.

רוחות רפאים יכולות להרוג אותך או את אחד הצוות שלך, כך שאתה צריך להתאמץ מאוד כדי לוודא שאתה מכוסה בזמן החקירה. פסמופוביה היא הרפתקה מרובה משתתפים מפחידה לחלוטין, שאינה לקלוש לב, אבל היא תשאיר את כולם מבדרים, במיוחד בזמן שהם מתגנבים בחושך.

פרסומת – המשך לקרוא למטה

PUBG

לפני Fortnite, היה שדות הקרב של PlayerUnknown, אחד הכותרות המרחיבות ביותר של קרב רויאל מסביב. להתמודד על מפה מאסיבית בזמן שהסערה נסגרת סביבך כדי לנקות את המנצח הנחשק, ארוחת עוף – אם כי זה לא קל כמו סתם להשיג כמה הרוגים. אתה צריך להיות השחקן האחרון שעומד בסוף הסיבוב, והצמד והחוליות מושלמות לגיוס חבריך כדי לעזור לצפות בגב שלך.

בריטני וינסנט מכסה משחקי וידאו וטכנולוגיה כבר למעלה מעשור לפרסומים כמו G4, מדע פופולרי, פלייבוי, אימפריה, מורכבת, IGN, Gamesradar, Polygon, Kotaku, Maxim, Gamespot, Variety, Rolling Stone, yahoo ועוד. היא הופיעה גם כדוברת בכנס משחקי וידאו כמו PAX East ותיאמה מדיה חברתית לחברות כמו CNET. כשהיא לא כותבת או משחקים, היא מחפשת את הרומן הוויזואלי הגדול הבא בעורק של סאיה לא UTA.

צילום ראש של אלכס מקומברס

אלכס מקומברס הוא אלוף משחקים – חדש וינטג ‘ – שמתייחס למדיום בכבוד רב כמו סרטים וספרות: לימודי המשחק הרטרו שלו הפכו את זה לספרי SNES Omnibus, והוא פורסם בפלטפורמות מקוונות שונות. אהבתו של אלכס למשחקים וטכנולוגיה, שגדלה במערב וירג’יניה, היא ללא תחרות. בהשראת רטרו, JRPG, Metroidvania, אימה, eSports, Fighting, ועוד הם כמה מהנושאים האהובים עליו. מצא אותו באתר האישי שלו, Foreverclassicgames.com, או בטוויטר @acmccumbers.

12 משחקי מרובי משתתפים מקוונים וזום לשחק עם חבריך ובני משפחתך את ראיה זו

יוניס אונג

לבזבז את ראיה בבית השנה? ����

אם אתם חוגגים את העונה החגיגית השנה הרחק מהמשפחה שלכם, זכרו תמיד שהמרחק הפיזי לא אומר דבר כל עוד ליבכם קשורים. רשימה של משחקים מקוונים שתוכלו לשחק עם החברים והמשפחה שלכם גם אם אתה לא ביחד פיזית! המשחקים האלה מתאימים לאנשים בכל הגילאים ומבטיחים הרבה כיף. ספר לנו איזה מהם המועדף עליך אחרי שעבר את כולם!

גלה עוד משחקי כיף כאן:

משחקים מקוונים להורדה בחינם קבוצות חברים

17 המשחקים המקוונים הטובים ביותר בחינם אתה יכול לשחק עם החברים, המשפחה והעמיתים לעבודה שלך

. עיין ברשימה של משחקי ניידים ושולחן עבודה בחינם לתקופות מהנות לשחק עם חברים ברשת גם תוך נפרדת פיזית!

1. בעלי חיים חוצים

זמין ב: Nintendo Switch

חציית בעלי חיים אי סנטוסה

מעבר לבעלי חיים הוא כל ההייפ עכשיו! משחק הסימולציה החברתית הנינוחה הזו יאפשר לך לטייל בעולם עם חבריך ובני משפחתך כמעט למרות שאתה לא יכול לעשות את זה בחיים האמיתיים כרגע. אתה יכול גם להלביש את הדמות שלך לעונה החגיגית ולחגוג יחד את ראיה!

חציית בעלי חיים ראיה

נקודות זכות תמונה: @Radnabs (טוויטר)

#KlookTip: בעוד שהאחרון מעבר בעלי חיים: אופקים חדשים זמין רק ב- Nintendo Switch, אתה יכול לנסות את מעבר בעלי חיים: מחנה כיס .

2. גרטיק.IO/Skribbl.io

זמין באתר: אתר חינם (גרטיק.IO / Skribbl.io)

משחקים מקוונים בחינם Skribbl

משחק מקוון חינם חינם

צחקו על הרישומים של זה ונסו לנחש מה נמשך עם משחקי רישום מרובי משתתפים בחינם! הגיע הזמן לגלות מיהו אמן מוכשר ומי לא – אנו מבטיחים כי משחקי הרישום האלה ממכרים במיוחד ותחשק לשחק שוב בסיבוב.

3. מסיבת בית

זמין ב: אפליקציה סלולרית בחינם (Google Play / Store App)

משחקים מקוונים חינם - פרטי בית

אם עדיין לא קפצת על העגלה של הבית, איננו בטוחים למה אתה מחכה. אתה יכול לשחק טונות של משחקים עם חבריך ובני משפחתך כשאתה בשיחת וידאו יחד – אם אתה משתעמם ממשחק, פשוט עבור לאחר והמשיך בכיף!

חלק מהמשחקים הזמינים כוללים:

#KlookTip: תבל את המשחק על ידי הוספת מערכת עונש או תגמול עם חלק מה- Kuih Raya !

4. מריו קארט

זמין ב: אפליקציה סלולרית בחינם (Google PlayStore / App Store)

מריו קארט

קלאסיקה שלעולם לא מזדקנת היא בהחלט מריו קארט. אם אהבת לשחק את משחק המירוצים הזה בארקייד, זו אלטרנטיבה נהדרת להגשים את הצורך שלך במהירות שהשהייה בעונה הביתית. קבל את כל החברים והמשפחה שלך להוריד את האפליקציה הסלולרית בחינם ולשחק מול עד 7 שחקנים אחרים במשחק מירוץ מרובה משתתפים! המשחק הזה ייתן לך את העומס באדרנלין שאתה צריך.

5. Kahoot

משחק מקוון Kahoot

תיהני ותלמד משהו חדש בו זמנית עם Kahoot! המשחק הזה מושלם לאנשים בכל הגילאים – אפילו ילדים חייבים לעשות הרבה כיף.

6. חידות קהילתיות

זמין באתר: אתר חינם (לחץ כאן כדי לשחק)

פאזלים פאזלים עם חבריך ברשת? ! חידות קהילתיות . אנו ממליצים לבחור נוף יפה כמו הרחובות של אוקספורד לונדון כדי לקבל השראה לחג הבא שלך ברגע שהשמיים שוב בהירים.

7. מוֹנוֹפּוֹל

זמין באתר: אתר חינם (לחץ כאן כדי לשחק)

מונופול משחק מקוון

מה דעתך על משחק מונופול ישן וטוב? .

. פסיכולוג

משחקים מקוונים בחינם פסיכולוג

פסיכולוג התגלה כאחד ממשחקי המולטיפלייר הפופולריים ביותר במהלך המגיפה, אנשים נשארים מחוברים ומנהנים על ידי התחרות זה בזה דרך פלטפורמת המשחק! המשחק מושלם לקבוצות גדולות של חברים או משפחה ותוכלו לבחור מבין מגוון משחקים זמינים.

עצלן להוריד אפליקציות?

אם אתה עצלן מכדי להוריד אפליקציות או לתאם משחקים ברשת, פשוט קפוץ לשיחת זום עם החברים והמשפחה שלך ונסה את המשחקים הפשוטים האלה שניתן לשחק רק באמצעות שיחת וידאו!

9. מסיבת קריוקי זום

זום מסיבת קריוקי

לשיר את השירים האהובים עליך ו לאגו ראיה בקול רם על ידי אירוח מסיבת קריוקי זום עם חבריך ובני משפחתך! כל מה שאתה צריך זה מישהו עם מערכת רמקולים נחמדה בבית כדי לפוצץ את המוזיקה כדי שכולם יוכלו לשיר יחד. .

10. משחק רישום מכוסות עיניים

נייר ועט

כל מה שצריך למשחק הזה הם:
בד/עניבה ככותרת עיניים
לוח לבן או מחברת גדולה לציור

תפנית לצייר משהו שעומד בראשך בזמן שאתה מכוסה עיניים ולגרום לשאר לנחש את הציור שלך! המשחק הזה ייתן לכולם צחוק טוב כשאתה רואה את החברים/המשפחה שלך מתגמלים כדי לצייר משהו נחמד בזמן שהם מכוסה עיניים.

. מצד

תקריב

אנחנו בטוחים שרוב האנשים מכירים את Charades! אם אתה חושב שאתה לא יכול לשחק את זה בלי להיות פיזית ביחד, חשוב שוב. קפוץ לשיחת וידאו וחלק את הקבוצה שלך לשני צוותים – צור מילים וביטויים אקראיים דרך אתר מחולל הרעיון של Charades זה והופך לתורן לפעול ולנחש.

12. בינגו

בינגו אולי בית ספר ישן אבל זה עדיין כיף לשחק מדי פעם. כל מה שאתה צריך זה עט ונייר ואתה אמור להתחיל לשחק!