ביקורות הורים עבור מטילדה | מדיה של השכל הישר, רואלד דאהל מטילדה המחזמר (2022) זרם וצפה באינטרנט | Moviefone

0

Roald Dahl S Matilda The Musical (2022) זרם וצפה באינטרנט

מעוניין לדעת על מה הסרט? הנה העלילה: “הסיפור המוזיקלי ההשראה של ילדה יוצאת דופן שמגלה את מעצמת העל שלה ומזמן את האומץ המדהים, כנגד כל הסיכויים, לעזור לאחרים לשנות את סיפוריהם, תוך שהוא גם משתלט על הגורל שלה עצמה. .”

מטילדה

תמונת פוסטר מטילדה

. הסרט הזה דיבר איתי באופן אישי וטראנצ’בול הוא גיבור מפחיד מאוד לילדים. היא שם למעלה עם לוכד הילדים מצ’יטי צ’יטי באנג בנג. דאהל יכול לעשות נבל. לא מוערך על ידי משפחתה ומציאת מורה חביבה שאוהבת אותה ובסופו!

.

ספר מעולה לעיבוד הסרטים.

אני ואני בן 6 ואני קראנו את הספר לפני שצפינו בסרט. הבת שלי אהבה כל ספר רואלד דאהל שקראנו, ואני שומר את הסרטים עד שסיימנו את הספר. הדמויות הבוגרות בסיפור זה הם אנשים נוראיים מעל, אך זהו נושא נפוץ ברוב ספריו של רואלד דאהל. . . כל משפחתנו נהנית מהסרט הזה, התסריט והמשחק מצחיקים מספיק כדי להפנות את תשומת ליבו של מבוגר גם לאחר צפייה חוזרת ונשנית.

.

.

. . ה”צ’יק “הכהה עם זכוכית שבורה וציפורניים חדות. . . .

.

הורה אמסטתי בן 7 ו -9

תיאור מתמיד של התעללות והזנחה של ילדות באמצעות שלמות. הפחיד את ילדיי. לא ממליץ.

. זה אמור להיות אזהרות טריגר. זה הפחיד את ילדיי (7 ו -9) וחלק מהתוכן אינו הולם לילדים.

.

. . .

.

דווח על סקירה זו

סרט משפחתי כל כך נהדר

.

אדם אחד מצא את זה מועיל.

דווח על סקירה זו

. הורה בן 6, 8 ו -10 בן 10

!

זהו סרט נורא לחלוטין. . זה אחד הסרטים האלה שפשוט קשה לצפות בהם. כּוֹאֵב. ממוצע נורא מבוגר מנצל את עמדותיה ומתעלל בילדים לכודים. כולם צועקים אחד על השני ולכל המבוגרים בול אחד יש התנהגות נוראית (שפה עליונה וחתוכה נמוכה, בעל צועק ומתייחס לכולם בצורה לא טובה, במיוחד אשתו). זה מרגיז, פוגע ואלימים לילדים. מפגין התנהגות איומה לחלוטין. והפחות אהוב עלי.: דמויות נוראיות סובלות מעודף משקל, יש עור רע, שיער שמנוני ושומות שעירות, ודמויות נחמדות הן רזות, בלונדיניות, רכות מדוברות ויפות. אוף. שונא הכל בסרט הזה. משתמש גם במילים כמו “גיהינום”, אומר לילדים “לשתוק” ואחרים. סינמטוגרפיה מתקרבת לפנים ממוצעות נמרצות עם אוכל תקוע בשיניים, נוהמות מיוזעת ממוצעת מורים המאיימים לפגוע בקנים. הרגע הניצחון בסופו של דבר הוא כאשר הנבל עוזב את בית הספר וכל הילדים זורקים עליה אוכל, לאחר שמטילדה משתמשת בכוחות קסם (אין רזולוציה שיכולה להיות ממונפת על ידי ילד שצפה בסרט) והוריו האיומים של מטילדה מרצונם ולחתום עליה בשמחה מעל שאומץ על ידי האדם הנחמד בסרט. .

.

דווח על סקירה זו

אדם אחד מצא את זה מועיל.

דווח על סקירה זו

Meydiana.rizki

סרט מחמם לב כזה

. הסרט עוקב אחר סיפורה של ילדה צעירה בשם מטילדה וורמווד, שיש לה כוחות יוצאי דופן ובעלת דמיון חי. מטילדה נאלצה לטפל בעצמה ממתי יכלה ללכת בגלל הוריה המזניחים, ולהשאיר אותה לחפש את הנוחות, האושר והמקלט שלה בספרים בספרים. . . עם זאת, חייה של מטילדה משתנים כשהיא מגלה את כוחה הטלקינטי כאשר נאלצים לצפות בטלוויזיה עם המשפחה על ידי אביה. . . לדוגמה, במהלך ביקוריה השבועיים בכיתה, העלמה טרנצ’בול הראתה למורים כיצד להתמודד עם ילדים, אך כשיער בשם יוליוס רוטווינקל אכל שני M&M במהלך השיעור שלה, היא השליכה אותו מהחלון. . לדוגמא: העלמה האני הפגינה טיפול ואדיבות על ידי הוצאת הצמות של אמנה טריפ ודיברה בחום לכיתה שלה, כולל הצגת מטילדה כאילו הייתה התלמידים שלה עצמה. לאורך הסרט, העלמה האני ומטילדה יוצרים מערכת יחסים מורה-סטודנטית שמתפתחת לקשר קרוב, ובסופו של דבר הם הופכים כמו אם ובת. . . יתר על כן, אני אוהב את הסרט מטילדה מכיוון שיש בו ז’אנר משפחה, קומדיה, הומור ופנטזיה, מה שהופך אותו למהנה לילדים וגם למבוגרים כאחד. . . . זו הסיבה שבחרתי לכתוב את ביקורת הסרטים שלי על מטילדה, מכיוון שזה אחד הסרטים האהובים עלי שצפיתי פעמים רבות. .

מטילדה של רואלד דאהל המחזמר (2022) זרם וצפה ברשת

מטילדה של רואלד דאהל המחזמר

? גילוי שירות סטרימינג לרכישה, שכירה, הורדה או צפייה בסרט המביים של מתיו וורצ’וס באמצעות מנוי יכול להיות מאתגר, כך שאנו כאן ב- Moviefone רוצים לעשות את העבודה בשבילך.

להלן, תמצאו מספר שירותי סטרימינג וכבלים מהשורה הראשונה – כולל אלטרנטיבות להשכרה, רכישה ומנוי – יחד עם הזמינות של ‘מטילדה של רואלד דאהל’ המחזמר ‘בכל פלטפורמה כאשר הם זמינים. עכשיו, לפני שנכנס ליסודות האופן בו תוכלו לצפות ב’מדילדה של רואלד דאהל ‘המחזמר’ כרגע, הנה כמה פרטים על סרטי כותרת העבודה, חברת הסיפורים של רואלד דאהל, Fin Design & Effects Comedy Flick Flick.

.

מעוניין לדעת על מה הסרט? . .”

‘Matilda’s Matilda של רואלד דאהל’ זמין כרגע להשכרה, לרכוש או להזרים באמצעות מנוי בנטפליקס .

?

היה קהל מבדר בבתי הקולנוע בבריטניה כבר חודש, ומעריצי מטילדה במקום אחר בעולם הצליחו ליהנות ממנה בנטפליקס מאז חג המולד.

.

. .

אז מתי יהיה מטילדה המחזמר ? אמנם אין לנו תאריך ספציפי עד כה, אך סוני אישרה שהיא תגיע לפלטפורמת הסטרימינג קיץ 2023.

לשנה לינץ

כרגע, הדרך היחידה לראות .

כבונוס נוסף (וכדי להרגיע את כל הגירוי שלא נוכל לראות אותו בנטפליקס עדיין), מעריצי בריטניה ואירלנד מקבלים גרסה שירה של הסרט שיצא בבתי קולנוע ביום השנה האזרחית החדשה במקום זאת.

מטילדה רואה את החדש אלישה ווייר לוקח על עצמו את התפקיד הראשי האייקוני, ואילו סטיבן גרהאם ואנדראה רידבורו מגלמים את ההורים המפוצצים של מטילדה מר וגברת וורמווד.

. בסרט מככבים גם סינדו וויי, לורן אלכסנדרה, קרל ספנסר וצ’רלי הודסון-פריור, בין היתר.

אם אתה בארה”ב ומאפשר לראות מטילדה המחזמר .

מטילדה של רואלד דאהל המחזמר יוצא עכשיו בבתי הקולנוע בבריטניה ואירלנד וזמין לצפייה בנטפליקס בשאר העולם.

.