תחתונים (סרט 2023) זמין כעת לרכישה בכל הפלטפורמות הדיגיטליות בארה”ב 15 דולר USD לקנות חדשות – בידור – וידאו/סטרימינג | Resetera, איך לצפות בתחתיות – האם זה זורם? דקסרטו

0

איך לצפות בתחתיות – האם זה זורם

אם הסרט הזה עוקב אחר Creed III, נראה אותו זמין כחלק מאיתנו הווידיאו הראשי של פריים נובמבר 2023. אם לא, לא נראה את זה עד מאי 2024-יולי 2024. אנא הישאר מעודכן לוחות הזמנים החודשי של הווידאו החודשי להודעה רשמית בתאריך הבכורה של ארה”ב הזרמת ארה”ב.

תחתיות (סרט 2023) זמין כעת לרכישה בכל הפלטפורמות הדיגיטליות בארה”ב [15 דולר לקנייה]

. יתכן שהוא לא להציג אתרים אלה או אחרים בצורה נכונה.
עליך לשדרג או להשתמש בדפדפן אלטרנטיבי.

Contractholder

ג’ק מכל הזרמים

חבר

צפו בתחתיות | סרטון פריים

בכורה ביתית. בקומדיה הרועשת והמרעננת הזו, שתי נערות לא פופולריות בשנה הבוגרת שלהן בתיכון מתחילות מועדון קרב כדי לנסות להרשים ולהתחבר לעודדות. והתוכנית המוזרה שלהם עובדת! אבל האם הם נמצאים מעל ראשם?

“מתי יהיה זמין לקנות בפיזי?”בזמן שנעשה OP זה, ולידע של ה- OP, טרם הוכרז על תאריך שחרור פיזי. אנא הישאר מעודכן למידע נוסף מאולפני MGM.

“מתי זה יהיה זמין לסטרימינג?”סרטי אולפני MGM השתנו לאחרונה מבחינת זמן ההמתנה. חלקם הופיעו בזרם חודשיים אחרי. חלקם לקחו שמונה עד עשרה חודשים.

אם הסרט הזה עוקב אחר Creed III, נראה אותו זמין כחלק מאיתנו הווידיאו הראשי של פריים נובמבר 2023. אם לא, לא נראה את זה עד מאי 2024-יולי 2024. אנא הישאר מעודכן לוחות הזמנים החודשי של הווידאו החודשי להודעה רשמית בתאריך הבכורה של ארה”ב הזרמת ארה”ב.

“האם זה יהיה זמין בכל שירות אחר?”מבחינה טכנית זו השנה האחרונה של שותפות Paramount/MGM. עם זאת, ראיתי יותר סרטי Paramounc+. אלא אם כן צוין אחרת ברשימה החודשית של ארה”ב Paramount+, פשוט נניח שזה יהיה זרימת וידאו מעולה בלעדיות לעת עתה.

“. אז אין נטפליקס/מקס/הולו?” לא. אין חלומות בשבילך.
————————————————–
. תהנה מהסרט! או לא. אני לא ההורה שלך. אני לא יכול להגיד לך מה לעשות.

Streamingera, נתראה. אני לא יודע, בכל פעם שווידיאו פריים מחליט להפוך אותו בחינם כחלק מהמנוי שלך.

איך לצפות בתחתיות – האם זה זורם?

תמונות אוריון

BOTTESS סוף סוף נמצא בבתי הקולנוע שלנו, אבל האם זה אומר שאתה בעצמך יכול לצפות בו – והאם זה עדיין זמין בשירותי סטרימינג?

לפגוש בנות כאישה מוזרה בתיכון יכול להיות סופר קשה. לאן אתה הולך? לאילו מועדונים אתה מצטרף? איך אתה יודע אם ילדה רוצה לנשק אותך?

למרבה המזל, הקומדיה החדשה LGBTQ+ Bottoms Summ. Bottoms, המתואר על ידי יוצריו כ”מועדון הקרב התיכון ההומוסקסואלי “, אמור להיות הלהיט החדש של הקיץ.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

אבל איפה אתה יכול לצפות בתחתיות, והאם זה עדיין זמין בשירותי סטרימינג? ובכן, המשך לקרוא ולברר.

איפה אני יכול לצפות בתחתיות?

בעוד שכולם מתרגשים לקראת תחתיות, עדיין לא כולם מסוגלים לראות את זה. BOTTESS מקבלת יציאה מוגבלת בבתי הקולנוע בארה”ב ביום שישי, 25 באוגוסט – כולל לוס אנג’לס, ניו יורק וסן פרנסיסקו – שתתרחב אז לערים אחרות בארה”ב ביום חמישי, 31 באוגוסט.

.

המאמר נמשך לאחר המודעה

למרבה הצער, עבור הצופים הבינלאומיים, זמינות הקולנוע עדיין באוויר.

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

תחתונים זמינים בזרם?

נכון לכתיבה, תחתונים טרם פוגעים בשירותי סטרימינג, מכיוון שהיא משחקת אך ורק בבתי קולנוע. עם זאת, תחתיות יירדו באופן דיגיטלי ב- 22 בספטמבר.

המאמר נמשך לאחר המודעה

על פי הדיווחים, ‘התחתונים’ משחרר ב- Digital ב- 22 בספטמבר.

. .

קָשׁוּר:

50 הסרטים המובילים ביותר בכל הזמנים

המאמר נמשך לאחר המודעה

התקציר לסרט הוא ככזה: “בקומדיה הייחודית והמרעננת הזו, שתי בנות, PJ וג’וזי, מתחילות מועדון קרב כדרך לאבד את הבתולים שלהן לעודדות. והתוכנית המוזרה שלהם עובדת! מועדון הלחימה זוכה למתיחה, ובקרוב הבנות הפופולריות ביותר בבית הספר מכות זו את זו בשם ההגנה העצמית. אבל PJ וג’וזי מוצאים את עצמם מעל ראשם וזקוקים לצאת לדרך לפני שתוכניתם נחשפת.”

המאמר נמשך לאחר המודעה

אמה זליגמן מביים מתסריט שנכתב יחד עם רייצ’ל סנוט, שמככבת גם בסרט לצד איו אדבירי. BOTTEDS קיבלה ביקורות נהדרות עד כה, עם דירוג הנוכחי של 98% טריים .

המאמר נמשך לאחר המודעה

בדוק את הטריילר למטה, וטעם Geta של הפעולה:

לקבלת תוכן נוסף של טלוויזיה וסרטים, הקפד לבדוק את הדף הראשי שלנו עבור כל החדשות האחרונות.