זרמי המוזיקה הטובים ביותר 2023: שדרג למערכת אלחוטית | איזה היי-פי?, זרמי המוזיקה הטובים ביותר משנת 2023 | מתג הראשי

0

Contents

. לֹא האם זה למעשה לאחזר מוזיקה מכל מקום. . בשביל זה נועד זרם מוזיקה. .

. אפילו חובבי עקשנים של פורמטים פיזיים צריכים להודות שזרם מקוון הפך לבלתי נמנע ולחובבי מוזיקה, ככל הנראה זה ממלא חלק משמעותי בהרגלי ההאזנה היומיומיים שלהם.

. בין אם אתם מחפשים לנגן קבצים ללא הפסד מקומיים או לגשת לרצועות באיכות CD משירותי מנויים למוזיקה מהשורה הראשונה, בחירת אחד מזרמי המוזיקה הטובים ביותר היא הדרך הטובה ביותר לעשות להם צדק.

איזה היי-פי? בחדרי ההאזנה המסורים שלנו, כך שתוכלו לסמוך על עצות הקנייה שלנו.

יש המון אפשרויות בימינו, בכל התקציבים, אך איזה זרם רשת הוא הנכון עבורך? עיין במדריך שלנו למטה ואת הבחירה שלנו במוצרים הטובים ביותר כדי לקבל את ההחלטה שלך.

.

זרם המוזיקה הטוב ביותר לקאונד אתה יכול לקנות בסך הכל, CXN V2 נראה ונשמע מעולה.

2.

זרם המוזיקה לתקציב הטוב ביותר

.

.

. .

זרם המוזיקה הטוב ביותר עם נגן CD

.

הכי טוב לאוזניות

6.

.

. LINN KLIMAX DSM AV

זרם המוזיקה המתקדמת הטובה ביותר

ה- Klimax DSM AV מייצג את השיא בכל מה שקשור לזרם איכות צליל – עם תג מחיר להתאמה.

. Cambridge Audio CXN (V2)

איזה היי-פי? פרסים 2022 זוכה. .

מפרטים

רשת: Wi-Fi, אינטרנט

רזולוציית קבצים מקסימאלית: 24-bit/192kHz, DSD64
מידות (HWD): 8..5 ס”מ

סיבות להימנע

.

אבל זה לא סתם מבט – יש לו את זה גם במקום שהוא נחשב. . .

? . זה עובד טוב מאוד – היינו רצים בעניין של רגעים.

. . .

. איזה היי-פי? .

זרם המוזיקה לתקציב הטוב ביותר

.

.0, Google Chromecast, Spotify Connect, Tidal, Deezer, Qobuz, רדיו אינטרנט

רשת: Wi-Fi, Ethernet

..5 x 19.

מחיר במחיר סביר להפליא

אין תמיכה ב- MQA באמצעות TIDAL

. הזרם המינימליסטי המדהים לא מגיע עם מרחוק, וגם לא קשרים פיזיים רבים בגב – פלט אנלוגי ברמת קו RCA, קואקסיאלי אחד ואחת אופטי הם כל מה שאתה מקבל – ובכל זאת הטיטאן הזעיר הזה עדיין מציע את כל מה שאתה צריך על ידי אספקת באמת חמישה כוכבים רמות ביצועים.

ה- MXN10 נשלט באמצעות אפליקציית StreamMagic של קיימברידג ‘אודיו, מארח שפע של שיטות ושירותים של סטרימינג, כולל Google Chromecast, Airplay 2, Spotify Connect, Tidal, Deezer, Qobuz ורדיו אינטרנט, וכן תמיכה ב- Bluetooth 5..

. .

. .

3.

איזה היי-פי? פרסים 2022 זוכה. זרם המוזיקה הייעודי הראשון של ARCAM מציב מידה חדשה בנקודת מחיר זו של 1000 ליש”ט.

כניסות: 2x קואקסיאלי, 2x אופטי

רזולוציית קבצים מקסימום: 32-bit/192kHz

מפורטות ומביעים באופן דינמי

סיבות להימנע

אם אתה מרוצה ממערכת Hi-Fi שלך אבל פשוט רוצה לחכם אותה על ידי חריץ זרם ליד המפרידים שלך, ה- ARCAM ST60 הוא בחירה חזקה. . .

זה אולי זרם המוזיקה הבכורה של החברה הבריטית, אך ה- ST60 משתמש באותה ארכיטקטורת סטרימינג כמו הדגם המוגבר יותר, SA30. כתוצאה מכך, המשתמשים מקבלים את AirPlay 2, Google Cast, הפעלת UPNP ורדיו אינטרנט בהישג ידם, כמו גם חיבורים אנלוגיים ודיגיטליים ותמיכה ב- MQA ו- ROON. הצעה מקיפה בשוק Streamer Streamer של ימינו.

. ניתן לחבר כונן USB לשקע ה- USB שלו, המאפשר גם עדכוני תוכנה. .

התוכנה הקניינית שלה עשויה להיות לא מופתית, ועיצוב המארז שלה עשוי לא לזכות בפרס לבוש ביותר, אבל אם אתה יכול להתגבר על כך שתתגמל עם המבצע הנשמע ביותר הזמין לכסף הזה.

ARCAM ST60

4. NAIM ND5 XS 2

? . לא הזרמים המוזיקליים היפים ביותר, אבל אתה לא יכול להתווכח עם הצליל המוביל בכיתה.

סקירת המומחים שלנו:

מפרטים

מקורות: UPNP, AirPlay, Chromecast, Tidal, Spotify Connect, Bluetooth APTX HD

כניסות: 2x אופטי, שדל RCA, COAX BNC, USB סוג A

מחלץ המון פירוט
תזמון מדהים ודינמי
מגוון רחב של תכונות/חיבורים

סיבות להימנע

? . .

אבל זה לא הכל צליל, צליל, צליל. גם הוא עמוס בתכונות ופונקציונליות, כדי לספק את כל צרכי הסטרימינג שלך. . זה תומך גם בקבצים של עד 32 סיביות/384 קילו הרץ המאוחסנים ב- NAS או מחשב חיצוניים.

. .

5.

.

רשת: Wi-Fi, Ethernet

פלטים: קואקסיאלי, אופטי, XLR, רמת קו
פלט אוזניות: 6.

מידות (HWD): 19..

ביצועים קוליים חזקים בכל המקורות

יכול להיות קצת מגושם בשימוש

CDS, SACD. .

. .

גרסת ה- M2 מוסיפה קלט חדש מסוג USB מסוג B ו- DAC חדש, מחליף את AKM AK4497 הישנה יותר לשבב ESS ES9026PRO. שינוי זה נובע מבעיות אספקה ​​עם השבב המקורי, אך שילוב ה- DAC החדש הביא לעיצוב מחדש של לוח דיגיטלי ותירוץ לשיפור הביצועים עוד יותר, כמו גם לעדכן את הסדר אספקת החשמל.

. . . . . .

טכניקה זו, מעורבת מוזיקלית ומגוונת, SL-G700 הוא זרם מסוגל וגן CD המכסה את כל הבסיסים תוך כדי מבדר. .

6. Naim Uniti Atom Edition

.

מקורות: AirPlay 2, Bluetooth APTX HD, Chromecast, Spotify Connect, UPNP, רדיו אינטרנט

כניסות: רמת קו, קואקסיאלית, 2x אופטי, 2x USB סוג A

.35 מ”מ, XLR מאוזן, פנטקון 4.

סיבות לקנות

סיבות להימנע

? Uniti עטור פרסים יוניטני בדיוק-רמקולים טווח סטרימינג מערכות סטרימינג-וכמו אבותיה, זוהי מערכת מוסיקה מעוצבת לחלוטין עם חכמי סטרימינג מובנים וחיבורים בשפע.

בעוד שהאטום החדש תוכנן עם משתמשי האוזניות בראש, הוא יכול, כמובן, לשמש גם כמגבר קדם סטרימינג, מחובר למגבר כוח או זוג רמקולים פעילים.

. חיבורים אנלוגיים ודיגיטליים, כולל USB, קואקסיאלי, אופטי, RCA ו- Phono, הם גם על סיפונה לחיבור מקורות נוספים.

.

זה קצת יותר נישה מרוב הזרמים ברשימה זו, אך לכל מי שמחפש לשחרר את הפוטנציאל של זוג אוזניות פרימיום עם מערכת סטרימינג רב -פנים, או להשתמש אך ורק כמרכז שולחני או להחליק גם להיי קיים קיים קיים קיים קיים. -מערכת Fi, אז זה יכול להיות אידיאלי.

זרם המוזיקה המתקדמת הטובה ביותר

7.

.

מקור: Bluetooth, Spotify Connect, Tidal, AirPlay, רדיו אינטרנט

תפוקות: XLR מאוזן, RCA Phono, HDMI (AV בלבד)
רזולוציית קובץ מקסימום: 24-bit/384kHz, DSD256
.6 x 35 x 35 ס”מ

סיבות לקנות

שקיפות ופרטים יוצאי דופן
ארגון ושליטה מצוינים

המחיר מוציא אותו מהישג ידם של רוב
תשומות אנלוגיות יכולות להישמע טוב יותר

. .

.. . ..

זה יכול לגשת למוזיקה ברשת הביתית שלך מיחידת NAS או לזרם באמצעות TIDAL, QOBUZ או Spotify Connect. ..

. כמו גם רפסודה של כניסות HDMI יש לו סוג USB מסוג B, אופטי וזוג קואקסיאלי (בצורה BNC) ושווי מקבילות אנלוגיים בצורת XLR מאוזנת וצורת RCA חד פעמית (x2).

גולת הכותרת הטכנולוגית הגדולה היא הצגת המעגלים הדיגיטליים לאנלוגי אורגניק, העיצוב הראשון של DAC הביתי של לין שפותח מעקרונות ראשונים תוך שימוש בחוויה דיגיטלית של שלושת השעופות של החברה.

? . .

כיצד לבחור את זרם המוזיקה הטוב ביותר עבורך

. הם יכולים להיות מובנים ברמקולים אלחוטיים או במערכות עם קופסאות יחיד עם הגברה או פשוט להיות רכיב עצמאי במערך Hi-Fi ייעודי.

אבל בעוד שמפרידות Hi-Fi אחרות כמו פטיפון או נגן CD פשוט יש עבודה פשוטה לעשות, זרם מוסיקה (או זרם שמע לרשת) צריך לנהל מקורות אלחוטיים רבים ושונים כמו גם להיות מסוגל לנגן קבצי מוסיקה מאחסון מקומי ברשת שלך.

מרבית הבחירות למטה תומכות ברוב המכריע של פורמטי המוזיקה של Hi-RES, אם כי הגבול העליון יכול להשתנות בין קבצי PCM של 24 סיביות/96kHz למוצרים בסיסיים יותר ועד 32 סיביות/768 קילו הרץ עבור אלה שמטרתם לדחוף את הגבול. . ..

מבחינת קישוריות, זרמים יכולים להתפאר ב- AirPlay 2, Bluetooth, Spotify Connect, תאימות UPNP ויציאות USB. . תוכלו גם לנגן משירותי הזרמת המוזיקה המועדפים עליכם-לפחות ספוטיפיי וכנראה חלופות באיכות גבוהה יותר כמו TIDAL או Qobuz מובנות.

. לרוב זרמי האודיו יהיו גם כניסות דיגיטליות, ולכן לצד נגינה של קבצי מוסיקה מ- USB, בדרך כלל תוכל להאכיל גם עדכונים דיגיטליים אופטיים וקואקסיאליים, מה שהופך את הזרם למשהו של רכזת דיגיטלית למערכת שלך.

. . אם זה לא מושך, ייתכן שתרצה לחפש דגמים עם תצוגה גדולה ושלט רחוק מסורתי.

מכיוון שאנחנו מדברים על מעשיות, כדאי להזכיר שהדבר הראשון שכל זרם מוסיקה זקוק לו הוא רשת אינטרנט יציבה ביתי, ועליך להחליט אם לחבר את הקיטור ישירות עם כבל Ethernet או ללכת אלחוטי. הולך ללא תיל הוא מושך, מכיוון שזה הופך את הדברים לקלים ומסודרים יותר, ובסיפקת הרשת שלך יציבה, צריכה לעבוד מצוין עבור אנשים רבים. עם זאת, אם אתה יכול, היצמד עם קווי כי זה נותן חיבור יציב יותר, מה שהופך הכל לעבור בצורה חלקה יותר על שימוש לטווח הארוך.

מבחינת מחיר, כמו בכל הדברים Hi-Fi, זרמים יכולים להשתנות מאוד, וכמה אתה יכול לצפות לשלם תלוי בשאר ההתקנה שלך. .

. אם אתה אוהב את הנוחות אבל רוצה צליל טוב יותר ויש לך את החדר והתקציב כדי להכיל מערכת סטריאו, זרם Hi-Fi הוא הדרך ללכת.

.

כיצד אנו בוחנים זרמי מוזיקה

כאן ב איזה היי-פי? אנו בודקים מאות מוצרים מדי שנה, מטלוויזיות ועד רמקולים, אוזניות למערכות Hi-Fi. יש לנו מתקני בדיקה עדכניים בלונדון, Reading and Bath, שם צוות הסוקרים המומחים שלנו מבצע את כל הבדיקות הביתי שלנו. .

איזה היי-פי? .

אנו תמיד מבטיחים שאנו מבלים זמן רב עם זרם מוסיקה, מוודאים שהם מפעילים במלוא. אנו בודקים גם כל חיבור, גם קווי וגם סטרימינג.

כל פסקי הדין בסקירה מוסכמים על ידי הצוות בכללותו ולא כבדוק יחיד, ומסייעים להבטיח עקביות ולהימנע מסובייקטיביות אינדיבידואלית. זו הסיבה שהביקורות שלנו אמינות על ידי קמעונאים ויצרנים כמו גם צרכנים.

מכל הביקורות שלנו, אנו בוחרים את המוצרים המובילים שיופיעו במיטב הקנייה שלנו, כמו זו. זו הסיבה שאם אתה לוקח את הצעד וקונה אחד המוצרים המומלצים לעיל, או בכל דף אחר של Best Buy, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שאתה מקבל איזה היי-פי?-מוצר מאושר.

יותר:

זרמי המוזיקה הטובים ביותר משנת 2023

. קרא עוד עלינו.

אם אתה אוהב שמע נהדר, זרם מוזיקה ייעודי הוא חיוני. . ב- Master Switch אנו מעריצים זרמי מוזיקה, אז החלטנו להרכיב רשימה של הטובים ביותר. . . .

 • זרם המוזיקה הכולל הטוב ביותר: אטום נאם יוני יוני
 • אפשרות סטרימינג זולה יותר: צומת Bluesound
 • זרם מוזיקת ​​תקציב הטוב ביותר: AudioEngine B-Fi
 • פשטות פלאג-משחק: Wiim Mini
 • .
 • :

זרם המוזיקה הכולל הטוב ביותר

1.

מגבר:
DAC: כן
אִחסוּן:
אפליקציה: כן
מה אנחנו אוהבים: צליל ועיצוב מצטיין, מערכת הפעלה נהדרת.
יקר מאוד, מרוחק מרים טביעות אצבעות.

ב- Master Switch זו המדיניות שלנו להחזיר דגמי ביקורת שנשלחים אלינו. אבל באמת לא רצינו לתת לאטום של נאם יוניטי ללכת. . . יש לו אפילו חיבור קשת HDMI לשימוש בטלוויזיה שלך. הוא מוכן לחלוטין, ויכול להתמודד עם Hi-Res Audio עד 32 bit / 384kHz, כמו גם DSD.

הודות למגבר משולב הכלול, הוא מצליח להפיק איכות צליל מעולה בפני עצמו, עם שמע שהוא פריך ומפורט. זה גם עוזר שהעיצוב מרהיב, עם גלגל עוצמת עוצמה נטולי ומסך תוסס – גם אם השלט הוא מגנט טביעות אצבע. . . ראוי גם לציין כי נאם עושה כמה וריאציות שונות, כולל אחת עם קטע מגבר אוזניות, כך שיהיה לך הרבה מה לבחור.
ראה את אטום נאם יוניטי

אפשרות סטרימינג נוחה יותר

.

לא
כן


מה אנחנו אוהבים: .
נתקלנו בכמה בעיות באפליקציות.

. . . . . .

לצומת Bluesound יש מעט מאוד פגמים, אבל אחד מהם נמצא בתוכנה שלו, Bluos. האפליקציה הסלולרית עבדה טוב עבורנו, אבל נתקלנו בקליץ. . . .

.

מגבר:
כן
לא
אפליקציה: כן
מה אנחנו אוהבים: .
.

. עם ה- B-Fi, הם הצליחו ליצור דרך פשוטה ובמחיר סביר להפוך כל מערכת אלחוטית-פשוט לחבר את הזרם למגבר שלך, באמצעות אנלוגי או DAC שלך, באמצעות טוסלינק אופטי, ואתה טוב ללכת. איכות הצליל היא פריכה ונקייה, ולמרות שהעיצוב של B-Fi הוא בית ספר ישן מובהק, אנחנו לא חושבים שתמצא זרם טוב יותר או פשוט יותר זמין כרגע. .

. .. . . זה שווה את זה אם אתה רוצה להזרים אבל לא רוצה לשבור את הבנק.

זרם המוזיקה המתקדמת הטובה ביותר

4.

NAD Masters M33

כן – 200W/8Ω


אפליקציה: כן
.
.

. במשך תקופה ארוכה, אטום נאם יוניטי שלט עליון בראש הרשימה שלנו, וה- M33 היה ניסיון להתייחס אליו. . לעת עתה. . . . עם 200 וואט של כוח, הוא יכול להתמודד עם כל הדוברים התובעניים ביותר.

. אמנם זה מביא כמה תכונות נהדרות לשולחן, אבל אנחנו פשוט חושבים שזרמים אחרים ופחות יקרים נשמעים טוב יותר. האטום היוניטי הוא הדוגמה הברורה ביותר. יתכן שאין לו אותה מערך תכונה, אבל זה פשוט מהנה יותר וקל יותר להאזין לה. . בפני עצמה, המאסטרס M33 הוא מפלצת, ושווה את זה לתיקון החדר החי של דיראק בלבד בלבד. . .

5.

Wiim Mini Music Streamer


DAC:

כן
מה אנחנו אוהבים: .
אין תמיכה ב- Chromecast או Apple Music.

. אין לו את איכות הצליל הפריך של ה- AudioEngine B-Fi, אבל זה כמעט מחצית המחיר, ויש לו מערך תכונות מצטיין. . . .

. . . . עם זאת, מעבר לאלה ותמצאו פיתרון הזרמה מסוגל מאוד למאה דולרים. . .

. .1 (5,699 $)

טלה אוראלי G2.1

מגבר:
DAC:
אִחסוּן:
אפליקציה: כן
מה אנחנו אוהבים: .
.

.1 זה דבר נדיר בעולם הזרמים. . . . .1 היא בחירה נהדרת. זה מיוצר להפליא, עם מסך צבע מלא מפואר, והצליל אינו מציאותי. . .

. .1 קצת פחות יקר? . .1 אמנת שמות, אגב, היא לציין שיפורים קלים על טלה המקורי G2. .
.

. Aurender ACS100 (3,500 $)

Aurender ACS100 Streamer Music

לא
DAC:
אִחסוּן:
אפליקציה: כן
.
.

אם יש לך ספרייה ענקית של קבצי מוסיקה, תזדקק לזרם שיכול להתמודד איתם. . זהו סוס עבודה רב -תכליתי של זרם מוזיקה המציע קרע תקליטורים, סטרימינג ישר, והכי חשוב, שטח כונן קשיח פנימי שיכול למקם באחסון 8TB. . . . .

. זה לא מסתכל, ותוכנת קרע והסטרימינג של התקליטורים שלה היא פונקציונלית אך פשוטה מאוד. השווה את זה לחוויה החלקלקה והחלקת שמציעה אטום נאם יוניטי, שהוא רק מעט יקר יותר. . אם אתה אוהב פיצז קטן, ייתכן שה- ACS100 לא יהיה בשבילך. אבל אם אתה רוצה כוח מעצמה של זרם שיכול לקחת את הספרייה הענקית שלך ואוסף המדיה הפיזית שלך, זה זה בשבילך.

הטוב ביותר של השאר

8. Cambridge Audio CXN (V2) (999 $)

Cambridge Audio CXN (V2)

לא

לא
כן
מה אנחנו אוהבים: .
.

אם אינך יכול למתוח את התקציב שלך לאטום Naim Uniti המדהים, אנו ממליצים בחום להסתכל על Cambridge Audio CXN (V2). . הערכנו במיוחד עד כמה מערכת ההפעלה הייתה קלה ואינטואיטיבית, ואת מגוון השירותים העצום שהצלחנו לחבר את ה- CXN – כולל Google Chromecast. הזהירו כי זה עשוי לקחת קצת עבודה כדי לחבר אותו לשירות כמו רון – קיימברידג ‘מכנה את השחקן שרון מסוגל, ולא ROON מוכן. .

. זה לא בהכרח בעיה, אבל יש לזה לפחות היבט תמוה אחד. . . עם זאת, זה משהו שאתה צריך לעשות רק פעם אחת, וזה לא מונע מ- CXN (V2) להיות פיסת ציוד פנטסטית באמת. . קרא את הביקורת המעמיקה שלנו

9.

Innuos Zen Mini Mk III

לא
כן


עיצוב מדהים עם סט תכונות חזק.
.

אין להכחיש שה- Innuos Zen Mini Mk III הוא כנראה הזרם הכי מגניב כאן. . אתה לא רק מקבל Ripper CD עם 1 TB של אחסון פנימי, אלא גם יכולת סטרימינג מלאה כמעט מכל שירות שאתה יכול לחשוב עליו. . בקיצור: מגוון מוצק של תכונות, במחיר ידידותי יחסית.

אנו פחות מאוהבים עם ה- DAC הכלול ב- Innuos Zen Mini Mk III. ערכת השבבים של מכשירי טקסס מבצעת את העבודה, אך היא מעולם לא הרגישה ניואנס או נקי כמו שהיינו רוצים. זוהי מערכת שעובדת הרבה יותר טוב אם יש לך DAC חיצוני, שתוכל להאכיל באמצעות הפלט האופטי. יש לקוות כי ל- MK IV, אם הוא יגיע אי פעם לתצורה זו, יהיה DAC טוב יותר.

10.


DAC:


.
מה אנחנו לא: .

ציפור השיר Andover Audio היא מתחרה ישיר לזרם התקציב הטוב ביותר שלנו, ה- AudioEngine B-Fi. זוהי DAC זרימה זעירה שנועדה להמיר מערכת קיימת לזרם מוסיקה אלחוטי מלא, ויש לו כמה יתרונות מובהקים על פני ה- B-Fi. .1kHz עבור ה- B-Fi. . . .

. . . . אם אתה מעריך זרימה גבוהה ואיכות צליל, ומוכנים להשלים עם התסכולים, אז ציפור השיר היא בחירה טובה. אבל לאנדובר יש דרך ארוכה לעבור לפני שהם יכולים להתמודד.
ראה את ציפור השיר Andover Audio

. IFI Audio Zen Stream (399 $)

Ifi Zen Stream Streamer

מגבר: לא
DAC: לא
אִחסוּן:
אפליקציה: כן
מה אנחנו אוהבים: עיצוב מושך את העין, מוכן לרכוב מלא.
מה אנחנו לא: לא מציע מספיק למחיר.

טווח הזן הפופולרי להפליא של IFI הוסיף כעת זרם, זרם הזן. זה לא שגרתי בכך שזה אחד הזרמים הבודדים של 500 דולר שמוכנים במלואם, כלומר אידיאלי אם אתה משתמש בתוכנת ROON אך רוצה להישאר מודע לתקציב. זהו זרם פשוט ויעיל עם שילוב שירותי קבצים מוצקים ושילוב שירותי סטרימינג. זה גם נערם היטב עם מוצרי IFI Zen אחרים, המציעים מערכת מלאה למאזיני אוזניות. העיצוב המעוקל מושך ומרתק – אם כי בכנות, היינו יכולים לעשות בלי האנטנה המגושמת מאחור. זה ממש מדהים שאנחנו עדיין רואים את התכונה הזו, בימינו ובעידן זה.

הנה העניין, אבל. מחוץ לפונקציונליות המוכנה של Roon, היא לא מציעה סכום עצום יותר מאשר, למשל, ה- AudioEngine B-Fi, שמגיע פחות ממחצית העלות והוא קטן משמעותית. גם שניהם לא נבדלים כל כך באיכות הצליל. כן, ל- B-Fi יש גם את האנטנה המעצבנת הזו, אבל היא גם קטנה מספיק כדי להסתתר לחלוטין-הצעה מסובכת יותר לזרם הזן. ובמשך כמה מאות דולר נוספים, תוכלו להשיג את צומת ה- Bluesound יוצא הדופן. Take שלנו: זרם הזן הוא זרם טוב עם לפחות תכונה אחת חמודה, אבל לא ממש עושה מספיק כדי להפריד את עצמו מהתחרות.
ראה את זרם הזן האודיו של IFI

. Amp Sonos (899 $)

סונוס אמפ

מגבר: כן – 125W/8Ω
כן
אִחסוּן: לא
אפליקציה: כן
מה אנחנו אוהבים: צליל ועיצוב מצוין למחיר.
מה אנחנו לא: בעיות Wi-Fi, תשומות מוגבלות.

זה אולי יותר משווקים מרוב הזרמים ברשימה זו, אבל ה- Sonos Amp בהחלט ראוי להיות כאן. היכולת של הסונוס מגבר להזרים מוזיקה מ- Spotify ו- Tidal מעניקה אותה כזרם, והיא מסוגלת יותר לספק צליל מצוין לרמקולים שלך, עם 125 וואט של כוח Class D. . .

היו לנו כמה בעיות עם מודל הבדיקה שלנו. העיקרי בין הנושאים הללו היו נשירות Wi-Fi, שהיו נפוצות באופן מתסכל, למרות קשר ללא רבב במכשירים אחרים. יש גם מגוון מוגבל של תשומות ותפוקות, כלומר Amp Sonos אינו רב -תכליתי כמו זרמים אחרים ברשימה זו. . דבר אחד שכדאי לציין הוא, בעוד ש- Sonos Amp מבחינה טכנית אינו מוכן ROON, COON Core שלנו מרים אותו כאזור שמע ללא שום בעיות. קרא את הביקורת המעמיקה שלנו
ראה את Amp Sonos

13. MARANTZ SACD30N (2,999 $)

מגבר: לא
DAC: כן
אִחסוּן: לא

מה אנחנו אוהבים: .
מה אנחנו לא: .

ה- Marantz SACD30N הוא מפלצת. זה נראה וגם נשמע מדהים, עם סוג המוזיקליות והפרטים המכוונים לחלוטין שאתה מצפה לשמוע על אודיו יוקרתי טהור. יש לו מגוון עצום של תכונות, כולל לא רק היכולת להזרים כמעט מכל שירות שאתה אוהב, אלא גם לשחק תקליטורים ולגשת ל- NAS Drives. אם יש לך את הכספים, אתה יכול לזווג את SACD30N עם דגם MARANTZ 30, מגבר סטריאו שנועד לעבוד איתו ספציפית. .

החיסרון הגדול ביותר עם SACD30N הוא האפליקציה בה היא משתמשת לבקרה. . ?. זה לא יכול לקרוע תקליטורים לאחסון, בניגוד ל innuos zen zen mk III בהרבה, והתצוגה הקדמית מאוד בסיסית. דגמים אחרים כמו ה- NAD M33 מביישים את זה בעניין זה. ולא מוכן? במחיר זה? בחייך. . . .
ראה את Marantz SACD30N

. Denon PMA-150H (1,299 $)

מגבר:
כן
אִחסוּן: לא
אפליקציה: כן
מה אנחנו אוהבים: .
לא מוכן, מרחוק מסכן.

. אנחנו אוהבים את המראה המלוטש ואת הפרטים הקטנים כמו קטע הכניסות האחוריות שקועות. הממשק פשוט, אך יעיל, ומציע מגוון מצוין של תכונות. אתה יכול להזרים באמצעות Wi-Fi ו- Bluetooth, להתחבר לרמקולים האלחוטיים של Denon, ולהפעיל את הרמקולים שלך עם מגבר 70 וואט לכל ערוץ.

לרוע המזל, ישנן כמה בעיות שמשאירות את Denon PMA-150H מהעשירייה הראשונה שלנו. הצליל טוב, אך יכול להיתקל כדק ואנליטי. אנו מעדיפים את Marantz PM7000N, שנשמע מלא יותר. ולכל תכונותיו הגדולות ללא ספק, ה- PMA-150H אינו תואם לתוכנת הזרמת ROON. אנו גם מתעבים את השלט, שמרגיש כאילו הוא תקוע בשנות התשעים. זוהי התחלה מצוינת עבור דנון, ודרך נהדרת להתנער מתדמית הנדונים, אך יש להם כמה שיפורים שיש לבצע עם הדגם הזה לפני שהוא יביא גבוה יותר ברשימה זו.
ראה את Denon PMA-150h

15. MARANTZ PM7000N (1,299 $)

מגבר: כן – 60W/8Ω
DAC:
אִחסוּן: לא
אפליקציה: כן
מה אנחנו אוהבים: צליל סופר-נקי עם הדמיה נהדרת.
מה אנחנו לא: מבט זוועה ובניית איכות.

ה- Marantz PM7000N עוסק באיכות הצליל. ישנם כמה רכיבים מדהימים בזרם זה, כולל שבב DAC ASAHI Kasei AK4490EQ, וזה שיפור לעומת זה המוצע ב- ND6006 הישן יותר. . התוצאה היא צליל שמכה כמה זרמים אחרים ברשימה זו, כולל יקרים יותר מדנון ופרייריר. ל- Marantz PM7000N יש שלב קול רחב עד כדי גיחוך ומספק אודיו שמרגיש נקי ופריך.

למרות הצליל הכוכב, יש סימן שחור אחד גדול עבור Marantz PM7000N. . זה נקרע היישר מתוך ספר המשחק של מקלט A/V – משהו שמארנץ עושה הרבה, אגב. כפתורים מכוערים, דמיון אפס ותצוגה לקויה הופכים את המוזיקה לזרם קשה להסתכל עליהם. .
ראה את Marantz PM7000N

. לין Selekt DSM (6,825 $)

לין Selekt DSM

לא
כן
אִחסוּן: לא
אפליקציה: לא
סוס עבודה רציני עם צליל נהדר ומגוון טוב של תכונות.
מה אנחנו לא: אין עדיין Wi-Fi או Bluetooth? אתה צוחק, נכון?

. בהחלט תשלמו עבור הפריבילגיה – זה הזרם היקר ביותר ברשימה שלנו, הרבה יותר מאשר אטום נאם יונים. אבל ה- Selekt DSM מצליח להחזיק את עצמו, ומציע מגוון מצוין של תכונות. אנו גם מעריצים את איכות הצליל. אין מגבר, אם כי יש לך אפשרות לשדרג לאחד אם תבחר. איכות השמע מהמעגלים הפנימיים היא מלאת חיים ודינאמית, וכיף גדול להאזין אליו.

אבל הנה המלכוד. איך לכל הרוחות יכול לינן להציע ברצינות זרם של 6,000 $ פלוס ללא Wi-Fi? . אבל ברצינות. בחייך. אנו מבינים שאודיופילים לא סבירים להשתמש ב- Bluetooth, אך במחיר זה, זה אמור להיות לפחות אפשרויות. יתר על כן, לזרמים שהם ממש 3,000 דולר זולים יותר הם בעלי יכולת לשחק גאות ושפל, ואילו הסלקט לא. .
ראה את לין Selekt DSM

17. Bryston BDA-3.14 (4,195 $)

Bryston BDA-3.14

מגבר: לא
DAC: כן
אִחסוּן:

איכות שמע כוכב, מוסיפה תכונות סטרימינג ל- DAC נהדר כבר.
מה אנחנו לא: .

BRYSTON BDA-3.. זה בסביבות 400 $ יקר יותר, ומוסיף מודול סטרימינג מלא לתערובת, ומעניק לך גישה לאיכות השמע היפה שהחברה ידועה בה. .. זה תואם היטב עם זרמים אחרים במחיר דומה כמו טלה Auralic G2.1 ו- NAD Masters M33.

ה- BDA-3.14 אפילו יש טריק מסודר במעלה שרוול שהזרמים האלה אינם: יציאות HDMI. אלה שימושיים אם אתה מתכנן להפוך את הזרם הזה הוא הרכזת של מערכת הבידור הביתית שלך וצליל הטלוויזיה. הבעיה היא שנמלים אלה משתמשים בטכנולוגיה בית ספר ישנה מובהקת, ללא לינה לקשת HDMI. זה אומר שאתה לא יכול באמת להשתמש בהם עם הטלוויזיה החכמה. בריסטון אומר שהם מתכננים לתקן זאת עם עדכון עתידי, אבל בנקודת מחיר זו, זה מרגיש כמו משהו ממהר לשווק קצת מהר מדי. ה- BDA 3..
.

. ELAC DS-A101-G (720 $)

ELAC DS-A101-G

מגבר: כן – 40W/8Ω

אִחסוּן:
אפליקציה: כן
מה אנחנו אוהבים: עיצוב מלוטש, תכונות נהדרות למחיר.
הצליל קצת משעמם.

זה מרגיש קצת מוזר עבור ELAC להפיק זרם מוזיקה – תמיד קישרנו אותם עם רמקולים. ואז שוב, ה- DS-A101-G הוא כניסה מוצקה לשוק. זה נראה מעולה, עם תצוגת הקיזוז שלו ואסתטיקה תעשייתית, ואנחנו מעריכים את מגוון התכונות. עם מגברו 40 וואט, DAC מסוגל, אפליקציית לוויה מצטיינת (עם כיול חדרים מועיל), ופענוח דיגיטלי של דולבי לקולנוע ביתי, יש המון במחיר של 940 דולר. אפילו סטרימרים מקודם גבוה יותר, כמו Denon PMA-150H, חסרים חלק מהתכונות הללו.

. איכות השמע בסדר, אך לא מרגשת, והמשכנו לאחל לחיים יותר – במיוחד בבס. . . הנושאים עם הצליל פירושו שזרם מסוגל זה בסופו של דבר אינו בחירה ראשונה, ומכה על ידי דגמים מסונוס, Bluesound ועוד.
ראה את ELAC DS-A101-G

19. Chord Electronics 2GO (1,295 $)

Chord Electronics 2GO

מגבר: לא
DAC: לא
לא
כן
מה אנחנו אוהבים: מגוון מצוין של תכונות, צליל מעולה.
הכי טוב למי שכבר הבעלים של אקורד הוגו 2 DAC.

? כי זה לוקח קצת הסבר. . אבל אתה יכול גַם השתמש בו ללא הוגו, על ידי רכישת ממשק דיגיטלי 2YU (595 $) שמתחבר ישירות ל- 2GO. הבנתי את זה? טוֹב. האם אתה רואה למה אנחנו מתכוונים כשאנחנו אומרים שזה ספציפי באופן מוזר? זה מסוג הדברים שכנראה הכי טובים למי שכבר מחזיק בהוגו 2-אם אתה רוצה זרם עצמאי, יש, בכנות, אפשרויות קלות יותר. אתה יכול ללכת על Audio Audio CXN (V2), למשל, שעושה את אותו הדבר כמעט במחצית המחיר.

אין ספק שה- 2GO מצוין, עם זאת,. זה מוכן לרוזה, ומגיע עם שני משבצות כרטיסי SD לקבצי מוסיקה. אנו מאוד מעריכים את פונקציית מיתוג האוטומטית עבור כניסות. לעולם אינך צריך לשנות ידנית את הקלט שלך – פשוט לחץ על הפעל על המקור שבחרת. .
ראה את האקורד אלקטרוניקה 2GO

טבלת השוואה לזרם מוסיקה

דִגלוֹן מחיר AMP אִחסוּן אפליקציה ROON מוכן
3,040 דולר 40W/8Ω כן לא כן 32 סיביות / 384 קילו הרץ
צומת Bluesound 499 דולר לא כן לא כן כן 32 סיביות / 384 קילו הרץ
189 $ כן לא לא 16 סיביות / 44.1kHz
NAD Masters M33 5,499 דולר 200W/8Ω כן כן כן 24 סיביות / 192kHz
Wiim Mini 99 דולר לא כן כן
.1 5,699 דולר לא לא כן כן 32 סיביות / 384 קילו הרץ
אורנדר A10 5,500 דולר 4TB לא
לא כן לא
Innuos Zen Mini Mk III לא כן 1TB כן 32 סיביות / 384 קילו הרץ
לא לא כן לא 24 סיביות / 192kHz
IFI Audio Zen Stream 399 דולר לא לא לא כן לא 32 סיביות / 384 קילו הרץ
סונוס אמפ 125W/8Ω כן לא כן לא
MARANTZ SACD30N לא לא כן 24 סיביות / 192kHz
Denon PMA-150H 1,299 דולר 70W/4Ω כן 24 סיביות / 192kHz
Marantz PM7000N 1,299 דולר כן לא כן 24 סיביות / 192kHz
כן לא לא כן
Bryston BDA-3.14 לא כן לא לא כן
כן 24 סיביות / 192kHz
לא כן כן 32 סיביות / 768 קילו הרץ

 • למה עלי לקנות זרם מוזיקה?
 • .
 • . שחקני רשת נגד.
 • UPNP הסביר
 • פורמטים של שמע וסוגי קבצים מוסברים
 • .
 • Connect Connect הסביר
 • . Jriver vs. Audirvana
 • שימוש ברמקול חכם כזרם מוסיקה

?

. יתכן שאתה אפילו קורא מאמר זה עליו. . . זה לא בהכרח יעשה עבודה מבריקה-המעגלים הפנימיים שלה, כמו ממיר הדיגיטלי לאנלוג שלה (DAC), ככל הנראה עולים פחות מדולר לייצור-אבל בסטנדרטים המחמירים ביותר של מה שמסמך כזרם מוסיקה, הוא אחד.

תחשוב על זה לרגע. . אם אתה רציני לגבי המוזיקה שלך, אתה רוצה שהשליפה הזו תהיה חלקה ככל האפשר. אתה רוצה לחלץ את כמות המידע המרבית מקובץ השמע הזה, לא משנה היכן הוא נמצא. אתה לא רוצה שיהיו קישורים חלשים ברשת השמע שלך, מה שאומר לחשוב על איך אתה אוחזר את המוזיקה שלך. זרם מוזיקה ייעודי הוא התשובה כאן: פיתרון של קופסאות יחיד שיכול לוודא שהמוזיקה שלך מועברת בצורה הכי טהורה. במקרים רבים, אתה אפילו לא צריך להניח את הטלפון שלך כדי להשתמש בהם: כמעט כל האפשרויות ברשימה שלנו למעלה מגיעות עם אפליקציית בקרה, מה שהופך את הבחירה והנגינת המוזיקה לרוח. ואם אתה לא מאמין לנו, אם אתה חושב שמוצר שמע מסוג זה הוא בזבוז כסף מוחלט, יש לנו הצעה עבורך. . .

. DACS

כבר הזכרנו DACs-ממירי דיגיטלי לאנלוג. תוכלו לראות את המונח שנזרק הרבה בעולם הזרמת המוזיקה והשמע המתקדמים, כך שכדאי לקחת דקה או שתיים כדי להבין את ההבדל בין DAC לזרם מוזיקה.

. מה שזה עושה לֹא . זה ייקח כל קובץ שתאכיל אותו, וימיר אותו לאות נשמע, אך הוא לא ילך למעשה לצוד את האוכל שלו. בשביל זה נועד זרם מוזיקה. זרם מוסיקה יחזיר קובץ ממקום כלשהו – שירות סטרימינג דרך Wi -Fi, מקל USB, כרטיס SD – ואז יאכיל אותו ל- DAC להמרה.

Innuos zen min mk iii streamer | מתג הראשי

. . יש לו את היכולת להזרים מוזיקה וגם להמיר אותה לאות אנלוגי – משהו שהיא חולקת עם רבים מהזרמים ברשימה שלנו. . אבל – וזה החלק החכם – הוא מכיל גם תפוקות דיגיטליות, כלומר אתה יכול לעקוף את ה- DAC שלו לחלוטין. היית עושה זאת אם יש לך כבר DAC, כזה שאתה נוח איתו ומרצה להמשיך להשתמש. .

אגב, לפעמים תראו חברות משווקות את המוצרים שלהן כ- DACs זורמים DAC. הם עושים זאת מכיוון שהם אוהבים אנשים מבלבלים. . לכל דבר ועניין, תוכלו לשקול זרמי מוזיקה אלה.

הבחירה העליונה שלנו, אטום נאם יוניטי | מתג הראשי (תמונה שצולמה בחדר הקול)

זרמי מוסיקה נגד. . שרתי מוסיקה

אם הייתה לנו משאלה אחת … ובכן, היינו רוצים לאי פרטי, ותקציב של מיליארד דולר לבנות את מערכת השמע החלומות שלנו. אבל אם אנחנו מדברים על הזרמת אודיו, המשאלה שלנו תהיה שהחברות יסכימו, אחת ולתמיד, בתנאים שהם הולכים להשתמש בהם. . .

הדבר העיקרי שכדאי לזכור הוא זה . אין ממש הבדל. ניתן להשתמש במונחים זה בזה. . כבר בדקנו מה זרם מוסיקה/נגן רשת עושה פעמים רבות במאמר זה, אבל שוב עם הרגשה: זרם מוסיקה הוא קטע של ציוד שמע שמחזיר קבצי שמע ממיקום אחר. . זרם המוזיקה העליון שלנו, אם עדיין לא קראת, הוא האטום המדהים – והיקרי להפליא -.

שרת מוסיקה שונה במקצת. . לשרת מוזיקה ייעודי לא תהיה היכולת לאחזר שמע ממקומות אחרים – כל האודיו יגיע מקבצים המאוחסנים בכונן הפנימי שלו. . בחרנו בחירה מודעת לא לכלול שרתי מוסיקה ברשימה שלנו למעלה.

זרם מוזיקה של NAD M10 | מתג הראשי

NA. כונן NAS הוא כונן קשיח, או בנק של כוננים קשיחים, המחוברים ישירות לנתב שלך באמצעות כבל אתרנט. אתה יכול לאחסן כל דבר בכוננים האלה – תמונות, סרטונים, מה שלא יהיה, כולל מוזיקה. משמעות הדבר היא שתוכלו להשתמש בכונן NAS כספריה ענקית לזרם המוזיקה שלכם כדי למשוך אלחוטית. .

אתה יכול לשאול באופן סביר מדוע תשתמש בכונן NAS במקום לאחסן את הקבצים שלך בענן. בתור התחלה, אינך צריך לסמוך על חיבור Wi-Fi כדי להעלות או להוריד אותם. אתה גם לא תצטרך לשלם עבור שטח נוסף אם אתה חורג מגבולות – דבר שלא סביר שתעשה זאת לכונן הקשיח הפיזי, שלעתים קרובות גדול בהרבה משרת ענן. אחסון קבצים ואחזורם יכול להיות הרבה יותר מהיר, וזה אומר שיש לך פחות נשירה כשאתה מנגן מוזיקה מזרם מוסיקה. הקמת כונן NAS והביא אותו לעבוד עם הזרם שלך זה קצת מעבר לתחום של מה שאנחנו רוצים לעשות כאן, אבל יש כמה מדריכים ברשת. אם אתה רוצה לקנות כונן NAS, הטוב ביותר שיש, לדעתנו, הוא WD My Cloud Person. .

Chord 2GO Streamer Streamer עם פלט דיגיטלי 2YU | מתג הראשי

. זו בעצם שפה נפוצה בין מכשירים, ומאפשרת להם לדבר אחד עם השני. הם יכולים לגלות זה את זה ברשת ביתית ולגשת לשירותים מסוימים. אם מוקרן זרם מוזיקה עבור UPNP, זה אומר שתוכלו לגשת ישירות לכל שרתי UPNP שיש לכם בקרבת מקום באותה רשת, ולשלוט בקבצים עליהם. זה מאפשר דרך קלה ויעילה להתמודד עם גזעי קבצים ענקיים.

UPNP שונה מכונני NAS, המתוארים לעיל. כונן NAS הוא דבר פיזי ממש, ואילו UPNP הוא שיטה לדבר הפיזי הזה לדבר עם דבר פיזי אחר. . אנחנו לא ממש רוצים להיכנס איך להקים כאן שרת UPNP – יש המון דרכים לעשות את זה, וזה קצת מחוץ לתחום של מאמר זה. הזהירו: לא לכל זרמי המוזיקה יש את היכולת להשתמש ב- UPNP, אז בהחלט בדקו לפני שתקנו.

. . . זה נוצר כדי להגדיר סטנדרטים להעברת מדיה דיגיטלית, והוא משתמש – ניחשתם נכון – UPNP. .

עבור מתחת

יש לנו למעשה מסביר מלא שמתפרק לא רק איך קבצי שמע עובדים ומה הם עשויים, אלא כמעט כל סוג קובץ שאתה יכול לדמיין. . אז בואו ניקח את הזמן להסביר בקצרה מאוד אילו קבצי שמע מורכבים, ואילו מהם אתה צפוי להיתקל אם אתה קונה זרם מוסיקה.

ישנם שני דברים עיקריים שאתה צריך לדעת על זרם מוסיקה, ושני הדברים האלה הם עומק הסיביות הגדול ביותר וקצב המדגם שהוא יכול לקחת. קצב הדגימה מתייחס לכמות הפעמים בהן מחשב צילם תמונת מצב דיגיטלית של שנייה ספציפית של קובץ מוסיקה – ברור שככל שצריך יותר תמונות, כך השמע יהיה מפורט יותר. תוכלו למצוא את זה נמדד בהרץ (HZ), עם הקיצור מדי פעם של קילוהרץ (khz), או אלף הרץ. עומק סיביות מתייחס לכמה מידע נמצא בכל תמונת מצב, ושוב, ככל שהמספר גבוה יותר, כך ייטב. .. כפי שאתה יכול לדמיין, המספרים האלה די טובים!

. הסיבה לכך היא שאלו הקבצים המשמשים את TIDAL של שירות הסטרימינג, שהוא בקלות בין שירות הזרמת הרזולוציה הגבוהה הפופולרית והרחבה ביותר-למרות שהוא מאתגר על ידי סטארט-אפים כמו Qobuz. קבצי FLAC דחוסים, כמו MP3s, ומצליחים לשלוף אותו תוך איבוד מעט מאוד נתונים. . MQA (מאומת מאסטר מאומת) הוא קובץ FLAC בסדק. הוא משתמש בכמה אשף דיגיטלי קסום באמת בכדי לספק קובץ באיכות גבוהה מאוד שגם הוא קל יותר כדי להזרים ללא הפרעה. אם יש לך זרם מוסיקה, אלה שני סוגי הקבצים שתיתקל בו הכי הרבה – למרות שתרצה להתנסות ב- DSD, שהוא משחק כדור אחר לגמרי. עיין במסביר המקושר לעיל לקבלת פירוט מלא של זה.

זרם מוזיקלי Aluralic altair G1 | מתג הראשי

Chromecast VS.

כשאנחנו מדברים על Chromecast של גוגל ועל Airplay 2 של אפל, אנו מתייחסים לשני פרוטוקולי העברה שונים. אלה דרכים פשוטות ויעילות לשלוח שמע ממכשיר נייד לזרם מוסיקה – או טלוויזיה, רמקול אלחוטי או מקל הזרמת וידאו. . עם זאת, זה לא המקרה. גם AirPlay 2 וגם Chromecast זמינים במספר דגמי זרם ומותגים שונים, ושימוש באחד מהם קל כמו בחירת הזרם שלך כמקור.

יש לומר שלרוב זרמי המוזיקה, לא תיתקל באף אחד מהם אלא אם כן אתה רוצה בהחלט. . ככאלה, אין שאתה צריך להשתמש באף אחד מהפרוטוקול ההולכה. .

Connect Connect הסביר

אם אתה מאזין גאות ושפל, סביר להניח שכבר תכיר את העצבנות הקלה של אי יכולת לראות במכשירים שלך תפוקות באפליקציה. לא משנה כמה המערכת שלך מתוחכמת, אם אתה משתמש ישירות ב- TIDAL (בניגוד דרך ROON), תצטרך להישאר עם פלט המערכת. . למרבה המזל, הכל משתנה, עם הצגת Connect Connect. זו תכונה שעובדת באופן זהה לזו שיש לספוטיי, והיא מאפשרת לך לבחור ישירות את מכשיר הפלט שלך מהאפליקציה עצמה. . כרגע אין מגוון עצום של מכשירים המציעים פונקציונליות זו, אך הרשימה צומחת.

אם אתה רוצה לגשת ל- Tidal Connect בזרם החדש שלך, ההימור הטוב ביותר שלך כרגע הוא לקנות או את Cambridge Audio CXN (v2), או אחד מזרמי ה- NAD: M10 או המאסטרס M33. אנו מצפים לחלוטין מכשירים נוספים להציע זאת ככל שהזמן ימשיך.

תוכנת מוסיקה: ROON VS. Jriver vs. Audirvana

אנחנו הראשונים להודות שרבים מזרמי המוזיקה ברשימה שלנו הם יקרים. למרבה הצער, זה רק אופי קטגוריית המוצרים הספציפית הזו. אם אתה רוצה טכנולוגיה רבה כל כך בחיים שלך, אתה צריך לשלם כדי לשחק. ואם אתה באמת דורש שלמות, אז הממשקים הבסיסיים של Spotify, Tidal או Apple Music לא מתכוונים לחתוך את זה. . אתה צריך רון, ג’ריבר או אאודרוונה. .

תבחין בטבלת ההשוואה שלנו לעיל שיש לנו טור ספציפי אם זרם מסוים תואם ל- ROON. יש סיבה טובה מאוד לזה. Roon הוא, לפי כל השוליים, ממשק הסטרימינג הפופולרי ביותר בשוק כרגע, עם אלפי משתמשים מסורים. על פני השטח, מה שהוא עושה הוא פשוט. זה לוקח קבצים ממקור נתון, כמו כונן קשיח או שירות סטרימינג, ומעביר אותו למה שמכונה גרעין ROON – מונח מסובך לזרם מוסיקה שבמקרה תואם ל- ROON (‘ROON מוכן’ השתמש במונח הטכני). ראוי לציין שגם מחשב או מק. המשמעות היא שאתה לא בהכרח צריך להשקיע בזרם מוסיקה יקר כדי לנצל.

אם זה היה כל מה שזה היה עושה, אז לא היינו מתלהבים כמעט כמו שאנחנו. . . . החסרון? אנחנו לא מדברים כאן על iTunes – זו לא תוכנית תוכנה בחינם. תשלם 119 דולר לשנה, או 499 דולר עבור חברות לכל החיים. ככאלה, זה סוג הדברים שרק המאזין המסור ביותר ירצה ללכת אליו. .

. Jriver הוא בחירת בית ספר ישן למדי, אך היא מטפלת בווידיאו ותמונות כמו גם בשמע, ומציעה רישיון לכל החיים תמורת $ 60. אלה המחפשים חוויה דמוית רוזה ללא ה- PriceTag צריכים לשקול משהו כמו Audirvana. אנו אולי לא בטוחים לחלוטין כיצד לבטא אותו נכון, אך הוא מציע הרבה את אותה חוויה שרון עושה, גם אם בממשק מעט מגושם. רישיון לעותק יעלה לך 74 $.

שימוש ברמקול חכם כזרם מוסיקה

הנוסעים החכמים שביניכם חושבים שאינכם זקוקים לזרם מוזיקה, כי כל מה שאתם צריכים לעשות זה לקנות רמקול אלחוטי או רמקול חכם כדי לקבל את אותו האפקט. אחרי הכל, אם ההגדרה של זרם מוסיקה היא משהו שמושך אודיו ממקור חיצוני, אז ללא ספק רמקולים אלחוטיים ספירת?

זה נכון: הם כן. לא אמרנו שזו הייתה הגדרה מושלמת, אבל רק בגלל שאתה יכול להשתמש ברמקול חכם כזרם מוזיקה זה לא אומר שאתה צריך. הנה למה. . הם לא בנויים כדי להפיק מוסיקה דרך קבוצה של נהגי רמקולים. הם עוסקים בקבלת קבצי שמע, והעברתם ליעד נפרד בצורה הנקייה והיעילה ביותר האפשרית, תוך מתן מידע רב ככל האפשר. .

? ברור שלא. . . אבל אתה צוחק בעצמך אם אתה חושב שמשהו כמו סונוס של 199 דולר נשמע טוב יותר מאשר B-Fi של AudioEngine B-Fi של 189 דולר שהתחבר למגבר וזוג רמקולים מדף ספרים. זה גיר וגבינה. והנקודה היא זו: זרמי מוזיקה הם כלים למי שדורש את הטוב ביותר המוחלט מהצליל שלהם, וחלק מהדרך בה הם משיגים זאת היא על ידי התמקדות במטרה ספציפית. זה לא אומר שאתה צריך לבזבז את כדור הארץ – ישנם כמה זרמים בר השגה ברשימה שלנו. אבל זה אומר שאם אתה רוצה באמת להגביר את הצליל שלך, תצטרך להשקיע גם בקבוצה נוספת של רמקולים.

. . לך לבדוק אותם.