המשחקים הניידים הטובים ביותר בשנת 2023 | טקטיקות כיס, המשחקים הניידים הטובים ביותר לשחק בשנת 2023 – Dexerto

0

המשחקים הניידים הטובים ביותר לשחק בשנת 2023

עוד משחק אסטרטגיה מרהיב בזמן אמת מסופרסל, Clash Royale, כולל גם כמה היבטים של ז’אנר ה- MOBA. המטרה העיקרית היא לצור את בסיס האויב שלך תוך הגנה על משלך בהצלחה.

משחקי הנייד הטובים ביותר בשנת 2023

רשימה מלאה במשחקים הניידים הטובים ביותר לשחק במכשיר iOS או אנדרואיד

גבר משתזף, דמויות משפיעות על גנשין וגברים שרוכבים דרקונים

פורסם: 14 ביוני, 2023

כתיבת רשימה מוחלטת של המשחקים הניידים הטובים ביותר הוא מסובך – יש שיגידו מטופש – משימה בזמנים הטובים ביותר. אנחנו מדברים על תהליך שמשלב מאות אלפי משחקים הפרוסים על iOS ואנדרואיד, המכסים למעלה מתריסר שנים.

אז החלטנו לפנות לזה מהנחת יסוד פשוטה אם מעט שם. אם חייזר היה נוחת מחר ומבקש קורס התרסקות במשחקים, אילו מהמשחקים הניידים הטובים ביותר היית מעודד אותו להתקין בטלפון המשחק הטוב ביותר תחילה? עם פילטר כל כך יוצא דופן שהוחל, אנו לא מחפשים אבני חן מעורפלות או אפילו בהכרח להיטים בורחים כאן. אנו בוחנים את המשחקים החשובים והגדירים את הז’אנר המייצגים משהו חיוני להיסטוריה של משחקי הסמארטפונים-אוסף הלהיטים הגדולים ביותר של חנות האפליקציות ו- Google Play.

כל מה שאנחנו קובעים הוא שהמשחק צריך להיות פעיל ונהדר לשחק היום. אנו גם נכלול רק משחק אחד לכל סדרה, כך שבאופן כללי נלך (אך לא באופן בלעדי) עם הראשון ולא עם הכניסה הטובה ביותר.

עכשיו, בואו ניכנס לרשימה של משחקי הנייד הטובים ביותר שלנו.

ה המשחקים הניידים הטובים ביותר הם:

פשיטה: אגדות צללים

קל לגיימרים מנוסים להתרחרח קצת לגבי RPGs של גאצ’ה. אבל האמת הפשוטה היא שמספר די מדהים של אנשים נראה שהם משחקים אותם, ופשיטה: אגדות צל הוא הגורילה של 800 קילוגרמים של זה
תת-ז’אנרי משנה אהוב וספציפי. אתה לא ממש יכול להתעלם מזה.

אכן, די קשה להתעלם ממשחק שנראה טוב כל כך, עם גרפיקה תלת מימדית מדהימה ופירוטכניקה ממלאת מסך המלווה את כל משימת הקמפיין שלך או גרוטאות זירת PVP. קרא את הפשיטה שלנו: רשימת שכבות אגדות צללים אם אתה רוצה עזרה בהתחלה בה.

Mech Arena

מהמפתח שהביא פשיטה: אגדות צל לעולם, Mech Arena הוא משחק שזה בדיוק מה שהוא אומר על הפח. אתה ושחקנים אחרים משתלטים על חליפות mech ונלחמים זה בזה בזירות – יש המון התאמה אישית זמינים עבור ה- mech, ודברים שאתה יכול לפתוח על ידי טחינה.

זה לא מושג מורכב בשום אמצעי, אלא משחק שממש קל לצלול אליו בכל פעם שאתה אחרי כמה ריגושים פשוטים. הפקדים הם הדוקים, והקרב מגוון ומהנה – בינתיים ישנן כמה זירות שונות עבורך לנקוט בהן, החל ממאהלים מדבריים, ועד לבסיסי ירח, ועיירות יפניות. המצגת די מזכירה את Overwatch למעשה, כך שאם אתם נהנים מהמשחק הזה, רוב הסיכויים שתיהנו גם מזה.

אפי שבע

האם אתה אוהב קצת אנימה? האם ההתרגשות האקראית של משחק גאצ’ה מרגשת אותך כמו שום דבר אחר? ובכן, במקרה כזה, אנו ממליצים לך לתת לאפוס שבע. המשחק החופשי למשחק זה עוסק בבניית צוות גיבורים ואז להעביר אותם דרך קרבות RPG מבוססי תור כשאתה מתקדם בסיפור.

דרך הכתיבה של המשחק, אתה באמת מרגיש את צוות הדמויות המרחיב שלו, ומשחק הגאצ’ה פירושו שסביר להניח שתגדל לסט דמויות שונה מכפי שנגן אחר עשוי. תוסיפו לזה את העובדה שיש בו כמה גזרות אנימה נעשות ממש ונשארת עם חוויה שהיא מרתקת כמו שהיא ממכרת.

טייקון בנק סרק: אימפריה כסף

אם אתם מחפשים חוויה מספקת ומנוחה, טייקון בנק סרק: אימפריה כסף היא בחירה מצוינת. משחק קליקים סרק זה רואה אותך לוקח את התפקיד של בנקאי Hotshot כשאתה בונה אימפריה בנקאית משלך, משדרג ומרחיב מיקומים, מגביר את המוניטין שלך ומושך לקוחות עשירים. אתה יכול אפילו להעסיק צוות כדי לשמור על המזומנים זורמים כשאתה במצב לא מקוון. אז לכו להשיג את הדולה המזומנת הזו!

זיוף של אימפריות

משחק אסטרטגיה סלולרי חופשי להפעלה הוא זה המספק בחזיתות מרובות. ראשית, אתה מקבל את הסיפוק של יצירת יישוב משלך, שתוכל לבנות ולפתח כרצונך, באמצעות משאבים שאתה מתכנס כדי להשקיע בסוגים שונים של מחקר. ואז יש את העובדה שאתה זוכה לראות את זה עובר במספר עידן ההיסטוריה של העולם האמיתי, לפני שתעבור לתחומי המדע הבדיוני של העתיד. נוסף.

יש כל כך הרבה תוכן נהדר עטוף בזיוף אימפריות, וזה אחד המשחקים האלה שתשפוך בקלות מאות שעות כשאתה חוזר אליו כל יום ויום. ממכר בכל הדרכים הנכונות, זה משחק חובה עבור חובבי האסטרטגיה או ההיסטוריה.

עליית תרבויות

כן, אתה צודק: זה המשחק השני שפותח על ידי Innogames שכללנו ברשימה זו, אבל אל תדאג, נתמקד בקרוב במפתחים אחרים (אנו מבטיחים), והמשחק הזה בהחלט ראוי למקום שלו ברשימה זו. אז מה זה שהופך את עליית התרבויות לכל כך מיוחדות?

ובכן, כמו Forge of Empires שלפניו, עליית התרבויות היא משחק על בניית ציוויליזציה שצומחת ומתרחבת לאורך תקופות שונות של היסטוריה (innogames טובים בדברים כאלה), אבל בזה, יש גישה מרוכזת יותר אנושית יותר. לא רק שאתה יכול לבחור סוגים שונים של תרבויות כדי לטפח בתרבות שלך, אלא אתה יכול לקחת שליטה ישירה על עובדים בודדים, לתת להם את לוחות הזמנים של העבודה היצרנית ביותר שאתה יכול (כולל זמן למנוחה), ולפרוס אותם כדי לשפר את העיר שלך כמוך ראה בבקשה.

עמק האנדרטה

עמק המונומנטים – ובמיוחד סרט ההמשך שלו, עמק מונומנט 2 – הוא אחד מאותם משחקי וידאו נדירים שחצו למיינסטרים. מהסוג שמתייחס אליו בתוכניות טלוויזיה ומשחק אפילו על ידי לא גמרים.

זה לא כדי להמעיט בחידות מרחביות דמויי Escher, או את סגנון האמנות היפה והכואב שלה. זה רק לומר שהרבה אנשים אוהבים את זה הרבה נורא, כולל אותנו.

Jetpack Joyride

Jetpack Joyride לא היה הרץ האינסופי הראשון שפגע במובייל (צעק לקנאבל), אבל זה היה אחד המוקדמים והכי טובים. לא פחות חשוב לרשימה זו, היא עדיין מתחזקת, עם תמיכה מתמשכת של המפתח האגדי Halfbrick.

כגיבור בארי סטייקפריד, רץ, עף ונפץ את דרכך עד כמה שאתה יכול, לעשות שימוש בכוח פראי ומייצרים באופן אקראי סכנות.

שלטון

ישנם שלושה משחקי שלטון ב- iOS ו- Android, וכולם דוגמאות מבריקות כיצד לעדכן את ז’אנר ההרפתקאות בהובלת נרטיב עבור קהל משחקים סלולרי מודרני.

המפתח, כך נראה, היה להוסיף מכה חסיד של הומור ולהחיל מערכת בקרת החלפת קלפים המורמת היישר מאפליקציית ההיכרויות של Grindr. מי ידע?

מלחמות גיבורים

מלחמות גיבורים הוא משחק שאולי נתקלתם בעבר, מכיוון שהפרסומות לכך נפוצות למדי. לרוע המזל, הם גם די מצגירים שגויים, בכך שמשחק הפאזל של דלתות הזזה שהם מראים הוא למעשה רק חלק קטן מאוד ממה שמלחמות הגיבורים. לאחר שאמרתי את זה, החומר האמיתי של המשחק הזה הוא עדיין כיף טוב.

המשחק עוקב אחר נוסחה שרבים מהגיימרים הניידים יכירו: הכל קשור לבניית צוות גיבורים ולראות אותם עושים את דרכם דרך מבוכים. אם הם לא עומדים באתגר, אתה צריך לטחון ולשפר אותם, או שאתה צריך לעבוד כדי לפתוח גיבורים אחרים שעשויים להתאים יותר לאתגר. זה משחק שממש קל להישאב אליו, ומי שמשחק אותו בקרוב יגלה שהוא הפך לחלק מהשגרה היומיומית שלהם.

השפעה על גנשין

אימפקט Genshin לובש את אגדת זלדה: Breath of the Wild השפעה די בושה, עם עולם פנטזיה מוכר של אנימה ומכניקת RPG Action-RPG.

אבל תסלחו על מעשה המחווה הברור מכיוון שהוא מסמר את הנוסחה כל כך טוב, ומכיוון שהוא עושה זאת בצורה של משחק נייד חופשי להפעלה. וזה די מדהים. אם אתה עדיין לא משוכנע, בואו נסביר מה ההשפעה של ג’נשין בצורה פשוטה. רשימת שכבת ההשפעה של Genshin שלנו היא גם נקודת התייחסות טובה למתחילים חדשים.

המשחקים הניידים הטובים ביותר - צוות אסטרל אקספרס ממסילת הכוכבים של הונקאי לוקח selfie

רכבת הכוכבים של הונקאי

רכבת הכוכבים של הונקאי היא RPG מבוסס גאצ’ה מבוסס המפתח שמאחורי Genshin Impact. הוא כולל אזורים תוססים ומרתקים לחקור, אויבים קשים להביס, וסגל של דמויות ייחודיות שיכולות להיות לך בצוות שלך.

אם אתה חדש במשחק אנו ממליצים לך להסתכל על קודי הרכבת הכוכבים של הונקאי, רשימת הרכבות של הונקאי כוכב, ומדריכי באנר הרכבות של הונקאי סטאר. יש לנו גם מבנים לכל דמות בודדת, בדוק את ג’ינג יואן של הונקאי סטאר רכבת והונקאי סטאר רכבת.

פוקימון גו

אם יש עוד משחק סלולרי שהמשיך לאנשים לחזור כל עוד פוקימון, תצטרך להזכיר לנו מה זה. לאחר שהושק בדרך חזרה בשנת 2016, זה עדיין מתחזק.

רוצה יותר כזה? בדוק את המשחקים הטובים ביותר שלנו כמו רשימת פוקימון Go!

זה היה המשחק שבאמת יצר סגולה של AR ומשחקים מבוססי מיקום, כשאתה נלחם ותופס נוצרים חמודים ליד ציוני דרך אמיתיים.

משחקי הנייד הטובים ביותר: הרוג את הצריח. תמונה מציגה תו שירי כדורי אנרגיה

להרוג את הצריח

כאשר לוחם כרטיסי הבנייה האולטימטיבית הגיע לנייד, זה הרגיש כאילו סוף סוף הוא חזר הביתה. שפע של משחקי ניידים אחרים הרימו את Slay Slay the Formul.

אבל להרוג את הצריח עדיין שולט את החג.

משחקי הנייד הטובים ביותר: אלטו

אודיסיאה של אלטו

אם Jetpack Joyride מייצג את העבר המפואר של הרץ האינסופי, אז האודיסיאה של אלטו היא ההווה המסוגנן שלה. הדבר הראשון שתבחין בו הוא סגנון אמנות כל כך חד ומשיי הוא שייך על שער מגזין

אבל זה גם משחק בצורה מדהימה, עם מבנה מונע תמריץ שמאפשר לך לחזור לעוד אחד נוסף.

משחקי הנייד הטובים ביותר: Call of Duty Mobile. תמונה מציגה שתי נשים שרצות במיקום סיני

Call of Duty: Mobile

לא אנדרואיד ולא iOS חסרים לקלעים מקוונים איכותיים, אבל Call of Duty: נייד הוא ללא ספק החבילה המקיפה ביותר של המגרש. זה מצרף יחד יורה מרובה משתתפים חלקלק ומהיר עם מצב רויאל קרב מרחיב יותר.

הכל נראה ונע גם יפה, עם תמיכה בבקר מהשורה הראשונה והרבה מצבים לנסות.

משחקי הנייד הטובים ביותר: ליגת האגדות: Rift Wild. תמונה מציגה סרפין מנופף למצלמה

ליגת האגדות: קרע פראי

MOBAs ממשיכים להיות חדשות גדולות בעולם האספורט, ובנייד ממש כמו במחשב האישי, ליגת האגדות היא המלך. .

מה שמדהים הוא עד כמה נכון לנוסחה המקורית גרסה ניידת זו היא גרסה ניידת. אם אתה מעוניין לנסות את זה, וודא שאתה לבדוק.

משחקי הנייד הטובים ביותר: רשת AutoSport. תמונה מציגה מכוניות במירוץ

רשת AutoSport

יש המון מרוצי ארקייד מהירים ומושכים המבקשים לחקות את חווית הקונסולה בנייד. אבל יש רק אחד שמשיג המרה ישר 1: 1.

Grid Autosport הוא רוכב הקונסולות הקלאסי המלא, המושתל לטלפון שלך במלוא התהילה המעמיקה שלו. זה נשאר הישג מדהים.

המשחקים הניידים הטובים ביותר: סורר. תמונה מציגה דמות ליד פסל בסגנון אמנות פיקסל

נשמות סוררות

משחקי Rocketcat פגעו בזהב עם Wayward Souls, Roguelike Action RPG שלוקח את הפעולה הקלאסית מלמעלה למטה של ​​זלדה 16 סיביות ומיישם עליו כמה קסם שנוצר על ידי פרוצדוראלי.

אין שתי ריצות זהות כאן כשאתה פורץ, חתך, חוקר ומות. שוב ושוב.

המשחקים הניידים הטובים ביותר: Ringdom Rush. תמונה מציגה קרב שמתרחש בשלג

מלכות ראש

בדומה לחדר, אתה יכול לקחת כל כניסה מסדרת הממלכה הממלכתית ארבע חזקה, ותהיה לך דוגמא נוצצת לז’אנר-במקרה זה, הגנת המגדל.

המון משחקי ניידים מלטים אותך עם מיקום קפדני ושדרוג יחידות הגנה כדי להגן על גלי אויבים, אך אף אחד מהם לא עושה זאת בקסם או תשומת לב לפרטים כמו Kingdom Rush.

משחקי הנייד הטובים ביותר: בינינו. תמונה מציגה חבר צוות אדום המתקרב לחבר צוות צהוב במנהרה

בינינו

בינינו נמצא Whodunnit מקוון חופשי למשחק נוקט בגישה רעננה ואוה-כל כך מודרנית למשחקים מרובי משתתפים מקוונים, תובעני תקשורת מדוקדקת וללא כמות קטנה של skulduggery. קל לראות מדוע זה הצליח להפוך לאחד המשחקים המקוונים הפופולריים ביותר לאחרונה.

הצטרפו לחמשיכם השחקנים בהכנת החללית שלכם ליציאה, אך היזהרו מהמתחזה. אלא אם כן זה אתה, ובמקרה זה קדימה ורצח את הצוות שלך.

משחקי הנייד הטובים ביותר: Clash Royale. תמונה מציגה גבר שמשתזף על חוף הים

Clash Royale

המשחק שהשיק אלף חיקויים, Clash Royale משלב אסטרטגיה של טבחת כרטיסים עם פשיטת בסיס דמוי MOBA. משחק כרטיסים כאן מוליץ יחידות תלת מימד לשדה קרב פשוט דו-נתיב.

כמו לעתים קרובות כל כך עם המשחקים של SuperCell, המצגת, עקומת הלמידה והאיזון הם בהחלט במקום.

לקבלת תוכן נוסף כזה, עיין ב- RPGs הניידים ביותר ומשחקי iOS הטובים ביותר. אם אתה אוהב משחק כף יד אבל רוצה לשחק על משהו משמעותי יותר מאשר סמארטפון, בדוק את קונסולות המשחק הניידות הטובות ביותר.

עוד מטקטיקות כיס

טקטיקות כיס היעד שלך לכל הדברים ניידים, מתג נינטנדו ו- Roblox. מתן מדריכים למשחקי ה- iOS והאנדרואיד הגדולים והטובים ביותר, ביקורות על כל הכותרות האחרונות וסיפורי חדשות כדי לעדכן אותך. למה ללכת לכל מקום אחר?

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.

עוד מטקטיקות כיס היי! טקטיקות כיס הוא אתר המשחקים הנייד מספר 1 בעולם. עקוב אחרינו עבור Roblox, Genshin, Pokémon ועוד בטוויטר, פייסבוק וגוגל חדשות.

המשחקים הניידים הטובים ביותר לשחק בשנת 2023

אמנות כיסוי הכוללת ונטי, מלך ברברי

Hoyoverse / SuperCell / Company Pokemon

עם הכמות העצומה של משחקי ניידים בשוק, זה מדהים להחליט אילו משחקים. אז יש לנו מכוסה ברשימה של משחקי הנייד הטובים ביותר לשחק בשנת 2023, רבים המשתרעים על מגוון רחב של ז’אנרים.

טלפונים ניידים הפכו לפלטפורמות פופולריות מאסיבית למשחקים לאורך השנים, מה שלא מפתיע בהתחשב בניידות ובנגישות שהם מספקים לשחקנים. בין אם אתה מבלה שעות בחקר העולם הפתוח של Genshin Imppan.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

עם כמות כה עצומה של כותרות ניידות זמינות, זה יכול להיות מכריע להחליט מה לשחק, אז ריכזנו רשימה אוצרת של משחקי הנייד הטובים ביותר שקיימים, שעליכם לבדוק בשנת 2023 ומעבר.

בלי להתייחס יותר, הנה המשחקים הניידים הטובים ביותר לשחק בשנת 2023.

מהם המשחקים הניידים הטובים ביותר לשחק בשנת 2023

אמנם קשה לבחור רק כמה משחקים עם כל כך הרבה אפשרויות זמינות, אך להלן תמצאו רשימה אוצרת של 9 כותרות, כאשר מרבית המשחקים הללו זמינים לשחק הן במכשירי iOS והן באנדרואיד. מה שכן, גם חלקם חופשיים!

המאמר נמשך לאחר המודעה

הקפד לסמן את הדף הזה ולבדוק שוב לעיתים קרובות, מכיוון שנתקן רשימה זו לאורך זמן עם תוספות חדשות. עם זאת, לפני שתקפוץ לרשימה, אל תשכח לבדוק כמה מהשמות הגדולים שפונים למכשירים הניידים שלך בשנת 2023.

המאמר נמשך לאחר המודעה

המשחקים הניידים הקרובים ביותר בשנת 2023

2023 ניתן לתייג בקלות את אחת השנים המשמעותיות ביותר למשחקים ניידים. .

קָשׁוּר:

המאמר נמשך לאחר המודעה

להלן רשימה שמכונה כמה מהשמות הגדולים המתוכננים לשחרור השנה:

 • Call of Duty: Warzone Mobile
 • קשת שישה ניידים
 • Warcraft Arclight Rumble
 • האנטר צינוק 6
 • Indus Battle Royale
 • קוד קוד: סיפורים אבודים
 • סופת מהירות של דיסני
 • Final Fantasy VII משבר אי פעם
 • Warcraft Arclight Rumble
 • נייד חיל
 • Assassin’s creed codename
 • Mortal Kombat: הסתערות

לאחר שהוצאתי את זה מהדרך, בואו נצלול ונבדוק את משחקי הנייד הטובים ביותר שעליכם לשחק בשנת 2023.

פוקימון גו

אמנות כיסוי לפוקימון גו

Pokemon Go אחראי מאוד על הידע הנרחב של המציאות המוגברת במשחקי וידאו.

כותרת הריאליטי המוגברת, שוחררה בשנת 2016, תמיד הבטיחה לשמור על השחקנים לחזור אליו. עליית המשחק לתהילה הייתה מהירה ביותר, וניאנטיק הצליחה להבטיח שהמשחק יישאר רלוונטי בטווח הרחוק.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

עם עדכונים רציפים בצורה של בוסים חדשים של RAID ואירועי שעת זרקור, Pokemon Go הוא משחק שכדאי לנסות לפחות פעם אחת. אם כל זה לא הספיק, זה כנראה המשחק הנייד הטוב ביותר שיעזור לך לצאת ולהיות פעיל פיזית.

Call of Duty: Mobile

כיסוי אמנות עבור Call of Duty Mobile

Call of Duty: Mobile הוא ללא ספק אחד מכותרות ה- FPS הטובות ביותר למכשירי כף יד.

ההרחבה של זכיינית Call of Duty Platforms למכשירים כף יד הפכה להצלחה אדירה הפכה להצלחה אדירה הפכה להצלחה אדירה הפכה להצלחה אדירה. מלבד מצבי המשחק הרגילים שמציעה Call of Duty בדרך כלל, מצב ה- Battle Royale של גרסת הנייד גורם לתואר זה להתבלט.

המאמר נמשך לאחר המודעה

בין אם זה פעולה מהירה או הישרדות הארדקור, המשחק מציע הרבה כדי לשמור על שחקנים מעורבים. בקרות הדוקות, מפות קלאסיות ודמויות עם כלי נשק וציוד הופכים את Call of Duty Mobile לטווח חובה. להיות כותרת ניידת חופשית להפעלה זה הדובדבן למעלה עבור כל מעריצי ה- FPS.

המאמר נמשך לאחר המודעה

FIFA Mobile

אמנות כיסוי לנייד של פיפ

התנסו בחוויה האותנטית של כדורגל עם FIFA Mobile.

FIFA Mobile קיימת כבר למעלה משש שנים; למותר לציין שאוהדי כדורגל ברחבי העולם מתייחסים אליו כאל פורקן לאהבת הספורט שלהם. המשחק כולל שחקנים אמיתיים עם אתגרים ומשימות קבועות, המשחק הוא חוויה מענגת למדי במכשירים ניידים.

המאמר נמשך לאחר המודעה

בנוסף, EA דואגת לעדכן את המשחק באופן קבוע עם שינויים בעולם האמיתי המשפיעים על המטה במשחק, מה שהופך אותו למפתה עוד יותר עבור השחקנים. אחרי שאמרתי את זה, אם אתה חובב כדורגל ומחפש דרך מצוינת להתפנק, הקפד לנסות נייד של פיפ”א.

המאמר נמשך לאחר המודעה

Clash Royale

אמנות כיסוי עבור Clash Royale

Clash Royale מציג חוויה חדשה בז’אנר משחקי RTS.

עוד משחק אסטרטגיה מרהיב בזמן אמת מסופרסל, Clash Royale, כולל גם כמה היבטים של ז’אנר ה- MOBA. המטרה העיקרית היא לצור את בסיס האויב שלך תוך הגנה על משלך בהצלחה.

הירשם ל- Dexerto בחינם וקבל

המאמר נמשך לאחר המודעה

עם מרבית הדמויות שיצאו היישר מהתנגשות של חמולות, SuperCell הוסיף שפע של קלפים בלעדיים עבור Clash Royale. זה מבטיח שלמרות ששיתוף דמויות דומות, גם Clash Royale וגם Clash of Clans יש חוויות מגוונות במיוחד להציע.

ליגת האגדות: קרע פראי

אמנות כיסוי לליגת האגדות: שבר פראי

Rift Wild הוא הבחירה המושלמת אם אתה רוצה סיבוב MOBA במכשיר הנייד שלך.

התואר הראשון מז’אנר MOBA שהגיע לרשימה שלנו היה צריך להיות ליגת האגדות של משחקי Riot: Rift Wild. Wild Rift, הכולל דמויות איקוניות ומכניקת משחק מליגת האגדות, הוא המשחק הנייד לרוב אוהדי ה- MOBA.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

בהתחשב בכך שמדובר בתואר נייד, לכל משחק ב- Wild Rift יש זמן ריצה ממוצע נמוך בהרבה ממה שמציג ליגת האגדות. לכן, אם אתם מחפשים סיבוב מהיר של הגנת מגדל 5V5 במהלך הנסיעה שלכם או בזמן ההמתנה, הקפידו לטעום של קרע פראי.

פוקימון התאחד

אמנות כיסוי לפוקימון התאחד

פוקימון ומובא כנראה לא צריכים להתקיים ביחד, אבל הם כן.

השילוב הקטלני של פוקימון לז’אנר MOBA לקח את העולם בסערה מאז שחרורו של פוקימון יוניט בשנת 2021. בעוד שהמשחק לא עוקב אחר הסוג הטיפוסי שיש בדרך כלל כותרות פוקימון להציע, הקרבות המרגשים בשדה הקרב שהמשחק מציע יכולים להיות פיצוץ מוחלט לפעמים.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

כאשר המפתחים עובדים ברציפות על עדכונים קבועים ותכנים חדשים למרות שהמשחק הנייד הוא חופשי למשחק, יש המון סיבות לקפוץ למשחק. ועם סיבובים קצרים, מהיר-אש מלא בפעולה ושבתה מינימלית, זה מילוי הזמן המושלם.

השפעה על גנשין

כיסוי אמנות להשפעה של Genshin

ל- Genshin Impact יש כמה מהוויזואליות הטובות ביותר בפלטפורמת המשחקים הניידים.

אף על פי שלא משחק סלולרי בלעדי, Genshin Impact מצאה חלק משמעותי בבסיס הנגן שלה על מכשירי כף היד. האנימציות הצבעוניות והסיפורים המפורטים שיש למשחק להציע והעולם הפתוח העצום שלו הופכים אותו לקצת פלא במכשירים ניידים.

המאמר נמשך לאחר המודעה

מאז יציאתו של המשחק, כותרת חופשית למשחק זה לא הראתה סימני האטה כאשר המפתחים ממשיכים להפעיל עדכונים קבועים עם באנרי אימפקט חדשים של Genshin, שורה שלמה של דמויות לשחק כמו ואירועים. בהתחשב בשיעור בו התואר צומח ומתרחב, זה עשוי להיות הזמן הטוב ביותר להתחיל לשחק אם אתה כבר לא.

המאמר נמשך לאחר המודעה

מלבד היותו אחד המשחקים הטובים ביותר המוערכים חזותיים עבור מכשירי iOS ו- Android, Genshin Impact זמין גם בכמה פלטפורמות אחרות ותומך ב- CrossPlay בין כל פלטפורמה זמינה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אגדות צללים של RAID

אמנות כיסוי לאגדות צללים

ביטול נעילה ושדרג גיבורים כדי להגיע לפוטנציאל האמיתי שלך באגדות צללים.

לאחר שהאשימו שוב ושוב את הקהילה על ידי התשלום לזכייה למרות היותה משחק סלולרי חופשי להפעלה, Raid Shadow Legends עברו כמה שינויים באיזון כדי להפוך את המשחק לנגיש ומהנה עוד יותר לכולם. למותר לציין כי פלריום עובד על הוצאת עדכונים עוד יותר שיאזנו עוד יותר את המשחק לכולם.

יהיה זה מדהים חזותי במשחק או קרבות אפיים עמוסים בפעולה, בהתחשב בכל מה שיש למשחק להציע, כדאי לנסות את זה.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

אספלט 9: אגדות

אמנות כיסוי לאספלט 9: אגדות

הוכיח שאתה רוכב הארקייד הטוב ביותר על ידי השגשת כישוריך באספלט 9: אגדות.

מאז עליית משחקי הנייד, זיכיון האספלט היה נושא הדגל למשחקי מירוץ ברציף. החל ממגוון רחב של מכוניות לבחירה, המשחק מציע את כל מה שאוהד מירוץ ארקייד יכול לקוות לו. יהיה זה חזותי פריך או מכניקת בקרה נקייה ומדויקת, אספלט 9 הוא ניסיון חובה לכולם.

למקרה שמעולם לא ניסית את זיכיון האספלט לפני כן, אנו ממליצים לך גם לתת את המשחקים הישנים מהסדרה. בעוד שהמשחק כמובן התפתח והשתפר עם הגרסאות המאוחרות יותר, הגדולים נשארים כיף לשחק. בנוסף, כאשר המשחק זמין במכשירי אנדרואיד ו- iOS, זה ללא ספק אחת הבחירות הטובות ביותר במשחקים לא מקוונים מקטגוריית המירוצים.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

אז הנה לך את זה – זו הרשימה שלנו של משחקי הנייד הטובים ביותר שאתה צריך לשחק בשנת 2023. הקפד לבדוק את העתיד אם יש שינוי בשמות ברשימה.

לקבלת טיפים וטריקים נוספים לנייד, הקפד לבדוק את המדריכים שלנו: