איך להתנתק מאומגל בשנת 2023 (4 שיטות שהוסברו), איך להתנתק מאומגל?

0

איך להתנתק מאומגל? הדרכה

Contents

בשיטה 1 ממש מתחת, אנו מראים לך כיצד להשתמש ב- ExpressVPN כדי להיפטר מהאיסור Omegle.

איך להתנתק מאומגל? נסה שיטות אלה!

כשסיימת את העבודה שלך ואת כל ההתחייבויות ליום, קל להשתעמם לעשות כלום. ברגע זה אתה חושב להמשיך באומגל ולפגוש כמה זרים לפקודות מפגשים. למרבה הצער, לאחר קצת שיחות, אתה יכול לאסור על Omegle. אתר זה, למרות שהוא שימושי ביותר בהריגת שעמום, עובד באופן שמקל מאוד לאסור על איסור. אם מישהו מדווח עליך אפילו פעם אחת מכל סיבה שהיא, רוב הסיכויים שכתובת ה- IP שלך תהיה ברשימה שחורה ושלא תוכל להשתמש בשירות זה.

איך להתנתק מאומגל אז? אתה יכול איכשהו לשנות את ה- IP שלך ולגשת לאתר ללא בעיות? כן, אתה יכול, ויש לנו כמה חדשות נהדרות בדרך. המדריך של היום יראה לך כיצד להתנתק מ- OMEGLE בשנת 2023 ולהחזיר את הגישה שלך לאתר.

איך OMEGLE מתפקד?

Omegle הוא שירות צ’אט מקוון המזדווג שני זרים ומאפשר להם לעסוק זה בזה. האתר תומך בצ’אט טקסט, קול ווידאו והערעור העיקרי הוא שהכל מבוסס על אקראיות, ללא כל מנחים כלולים.

נוסף. אתה רק צריך לבקר ב- OMEGLE, לחץ על התחל צ’אט, ותזווה עם זר אקראי תוך 3-5 שניות.

אמנם המנחה אינו קיים, אך אתה יכול גם לעסוק במצב ריגול זה ולפקח על מושב צ’אט בין שני משתמשים. עם זאת, כשמדברים על שיחות וידאו, הם אכן מנוטרים על ידי המנחים של אומגל והם אחת הסיבות לכך שאנשים נאסרים על Omegle.

למעשה, למרות אמונותיהם של אנשים שהשירות הוא אנונימי, בטוח ומה לא, זה לא בדיוק המקרה. לאתר יש תנאים והגבלות שאנשים מפרים פשוט מכיוון שלא אכפת להם או שהם לא יודעים עליהם, וכך, מקבלים איסור על Omegle.

אחרי הכל, נראה שמישהו עוקב אחר צ’אטים על הפרות ודיווחים על זכויות יוצרים, כתובות ה- IP של המשתמשים השחורים כתוצאה מכך. למרבה המזל, יש דרך להתנתק מאומגל. למעשה, כמה דרכים בהן נדון בקרוב מאוד.

מדוע קיבלתי איסור על Omegle?

לעת עתה, אני רוצה להאיר קצת אור על האיסור המעצבן ומדוע אנשים רוצים לדעת איך להתאמץ על Omegle. כאמור, באתר יש כמה תנאים והגבלות נוקשים ואפילו דבר “לא רלוונטי” יכול להשיג את כתובת ה- IP שלך ברשימה השחורה באופן זמני או לצמיתות.

.

מפיל אנשים יותר מדי

. זה אומר להתחיל שוב מפגשי צ’אט חדשים מהר מדי. האתר רואה בכך סירוב להשתתף בקהילה באופן קונסטרוקטיבי, וכך חושב שאתה ספאם או בוט.

ככאלה, אתה יכול לקבל איסור שהוא בדרך כלל זמני, אם כי חזרה על אותה התנהגות יכולה להוביל לאיסורים ארוכים.

אתה נופל יותר מדי

אנשים יכולים גם להפיל אותך יותר מדי, וזה עוד יותר גרוע. במקרה זה, Omegle “חושב” הטלתם מספר רב של משתמשים שזוכרים אותך, ולכן, מחליטים לנשור מהפגישה של הצ’אט מייד.

מדווחת על ידי משתמש אחר

אם כבר מדברים על הטרדה, אנשים רשאים לדווח על משתמשים אחרים ב- OMEGLE. מישהו יכול להתעלל בתכונה זו אך ברוב המקרים, תדווח על שימוש בשפה עבירה, פגע במישהו, הפצת עירומים וכדומה.

כך או כך, דוח יחיד בוודאי יוביל לאיסור, שיכול להיות קצר יותר, ארוך או קבוע, תלוי בחומרת ההתנהגות הרעה שלך.

כמובן שאנשים רוצים להתנתק מאומגל מכיוון שהם הפרו חלק מתנאי השירות בפלטפורמה זו. זה קשור לסיבה הקודמת, כתנאי השירות הם די פשוטים ואוסרים על תוכן למבוגרים, תוך שימוש בחומרים המוגנים בזכויות יוצרים בצ’אט וידאו/קול, הפצת גזענות/דיבור שנאה וכו ‘.

אם אתה מתנהג “טוב” ואתה שומר על זה “נקי” כל הזמן, הסיכויים להיאסר על אומגל הם די רזים.

איך להתנתק מאומגל בשנת 2023? נסה את הפתרונות האמינים האלה

.

1. השתמש בשירות VPN

אם אתה רוצה להתנתק מאומגל מייד ואינך רוצה לחכות שהאיסור יפוג, העצה שלי היא להשתמש ב- VPN עבור Omegle. . בעיקרו של דבר, שירות זה משפר את פרטיותך המקוונת על ידי ניתוב התנועה שלך באמצעות מנהרת VPN מוצפנת.

3000 שרתים

94

30 ימים ערבות גב כסף

5 חיבורים סימולטניים

אחד ה- VPN הטובים ביותר שיש!

שרתים

91 מדינות מכוסות

ערבות גב כסף

חיבורים סימולטניים

מדיניות קפדנית ללא יומן, שירות VPN הזול ביותר

5400 שרתים

מדינות מכוסות

ערבות גב כסף

6

הדעה שלנו: בחירה מצוינת לפרטיות ואנונימיות

כשאתה משתמש בו אתה מתחבר לשרת מרוחק הממוקם במקום אחר, שמציין את החיבור שלך והופך אותו לבלתי ניתן לעקוב. עם זאת, התועלת העיקרית, במקרה זה, היא שהיא משנה את כתובת ה- IP שלך למדינה אחרת בה נמצא השרת המסוים.

ExpressVpn omegle unblock

ככאלה, זה מסתיר את ה- IP המקורי שלך, מחליף אותו עם החדש, וגורם לך להיראות כמו אדם אחר שנמצא במקום אחר באינטרנט. זה יעלה את Omegle כדי לאפשר לך עדיין לגשת לאתר, מכיוון שהוא לא רואה את ה- IP שלך וזה “חושב” אתה אדם אחר לגמרי.

היזהר כי Omegle יעיל מאוד באיתור חיבורי VPN מכיוון שהם מבוססים על IPs משותפים, מה שאומר שלא כל VPN יעבוד! עם זאת, במאמר המקושר לעיל, הזכרתי את ExpressVPN כבחירה האמינה ביותר למטרה זו.

אם אינך רוצה לקרוא את המאמר הזה, הנה כיצד להשתמש ב- ExpressVPN כדי להתנתק מ- OMEGLE.

 1. הירשם ל- ExpressVPN. אתה יכול לקבל הנחה מיוחדת של 49% ו -3 חודשים בחינם לתוכנית 12 החודשים שלה ואחריה ערבות של 30 יום בחזרה דרך האתר שלנו. זה לא VPN בחינם אבל VPNs בחינם לא יעבדו עם omegle מכיוון שהם תמיד מתגלים.
 2. התקן את ExpressVPN במכשיר שלך. VPN זה אפילו עובד על iOS ואנדרואיד, כך שתוכל להשתמש בו בטלפון שלך כדי לבטל את חסימת האומגל.
 3. פתח את האפליקציה של ExpressVPN ונכנס עם האישורים המופיעים בשלב 1.
 4. התחבר לשרת. וודא שזה שרת במדינה בה אומגל לא נאסר.
 5. . .

2. נסה פרוקסי חינם (לא מומלץ)

לעתים קרובות אנשים משתמשים בפרוקסי חינם כדי לבטל חסימת אתרים מוגבלים ואם אנחנו מדברים על מגבלות חומת אש, נראה שהם מסתדרים בסדר גמור. אתרים מוגבלים גיאוגרפיים לא יעבדו, מכיוון ש- Proxies לא מאפשרים לך לבחור את מיקום כתובת ה- IP החדש שלך, כך שאתה די מוגבל.

בעיקרו של דבר, פרוקסי דומים ל- VPNs ואנחנו מדברים על שרתי מתווכים אליהם אתה מתחבר, מקבלים כתובת IP חדשה, וכל אתר שאתה מבקר בו רואה את כתובת ה- IP במקום שלך. זה, במקרים רבים, יאפשר לך להתנתק מאומגל ולהשתמש באתר.

האזהרה היא ש- Proxies אינם בטוחים ומאובטחים והם בכלל לא מצפינים את החיבור שלך. כתוצאה מכך, אתה עדיין פגיע לאיומים מקוונים ואינך מקבל דבר מבחינת פרטיות ואנונימיות, כפי שתעשה עם VPN באיכות גבוהה.

כמו כן, פרוקסי חינם נוטים לפקח על פעילויות הגלישה שלך ולאסוף את הנתונים האישיים שלך. אם אתה לא בסדר עם זה, אתה בהחלט לא תאהב לחלק את פרטיותך על מגש כסף לחברה או ישות שאתה לא יודע כלום עליו.

. פשוט בקר באתר פרוקסי, הזן את כתובת האתר ולחץ על Enter. זה אמור לעבוד כמו שצריך, ומאפשר לך ליהנות שוב לשוחח עם זרים.

3. אפס את המודם שלך (כדי להשיג IP חדש)

ספקי שירותי אינטרנט (ISP) עובדים עם מערכת כתובות IP דינאמית. המשמעות היא שכל IP שהוקצה מתרענן אוטומטית במהלך תקופה מסוימת. אתה יכול גם לרענן ידנית את כתובת ה- IP על ידי איפוס המודם שלך.

כדי לוודא שזה המקרה, אני ממליץ לבדוק את כתובת ה- IP שלך בגוגל, למשל. .

מה

אני ממליץ לרשום כתובת IP זו על פיסת נייר או להדביק אותה במסמך טקסט כך שיש לך תובנה אם היא משתנה או לא. עכשיו, החוכמה היא לנתק את המודם שלך מהשקע ולחכות לתקופה מסוימת כדי להקצות IP חדש.

. לאחר מכן תוכל ללכת לגוגל, להשתמש באותו טריק ולראות אם ה- IP שלך השתנה.

.

4.

הרשת שחיברת כדי להכתיב את כתובת ה- IP שתקבל. . .

אתה מתחבר לשרת וירטואלי הממוקם במקום אחר שמקצה לך IP חדש. רק הפעם, תחפש את רשתות החברים שלך או אולי, רשתות WiFi ציבוריות במסעדות, בספריות או בכל מקום אחר.

חיבור לרשת אחרת משנה את ה- IP שלך, וכאורה לא ניתן לאנות מ- OMEGLE.

5. חכה שזה יעבור

אם אתה עצלן מכדי לנסות פיתרון אחר או שאתה לא רוצה להתעסק עם VPN, Proxy או מודם, סבלנות עשויה להיות הצד החזק שלך יותר. איסורי Omegle הם לעיתים רחוקות קבועים, כך שאחרי תקופת המתנה, אתה אמור להיות מסוגל לגשת לאתר שוב.

כמה זמן נמשכים איסורי omegle? . אם נאסר לך בעבר, איסור יכול להימשך עד 4 חודשים, ואם אנחנו מדברים על הפרות חמורות, עלול להיות איסור קבוע.

במקרה זה, ההמתנה שהוא יעבור היא חסרת תוח.

לסכם

הדרך בה Omegle עובד זה נהדר אבל בגלל אופי הפלטפורמה הזו, אסור לא כל כך קשה. .

למזלם, סיפקנו לך המון דרכים להתנתק ב- OMEGLE. .

עם זאת, כדי להימנע מכל הדרך והבעיות הללו, עליך לשמור על נקייה של מפגשי הצ’אט שלך ולעקוב אחר ההנחיות של הפלטפורמה. בכך, אסור לאומל זה כמעט בלתי אפשרי ותחסוך לעצמך כמה כאבי ראש.

איך להתנתק מאומגל – שאלות נפוצות

.

האם אני בטוח בעת שימוש באומגל?

לא, אתה לא, ואל תיתן לאף אחד להגיד לך שום דבר אחר. ראשית, אומגל מאחסן כל צ’אט בשרתים יחד עם כתובות ה- IP של המשתתפים. בנוסף, אנשים שאתה משוחח איתם יכולים גם לראות את כתובת ה- IP שלך ואפילו לגלות את המיקום שלך!

. זה מספר הרבה על בטיחות הפלטפורמה והאנונימיות של הפלטפורמה, שכנראה אינם העדיפות.

. פעולה זו תמנע מאומגל ומשתמשים אחרים לעקוב אחר ה- IP האמיתי שלך, כך שגם אם מושב הצ’אט שלך נשמר בשרתים של אומגל, זה ישויך לכתובת IP אקראית ממדינה אחרת במקום זאת.

כיצד לבטל את חסימת החסימה בחינם?

כדי לבטל את חסימת Omegle בחינם, אתה יכול להשתמש בפרוקסי בחינם או אפילו ב- VPN בחינם כמו אטלס VPN. עם זאת, אני ממליץ מאוד להשתמש ב- ExpressVPN מכיוון שזה הפיתרון האמין ביותר שלא יתגלה על ידי Omegle, בניגוד להרבה VPN ו- Proxis בחינם.

ה- VPN שלי לא עובד עם אומגל – מה אני יכול לעשות?

אם ה- VPN אינו עובד עם אתר זה, יש רק סיבה אחת – הוא מתגלה על ידי הפלטפורמה. כדי לתרגם, לשירות בו אתה משתמש אין שום ערפול או יכולות ההערכה שלו הם חלשים, ומאפשר לאומגל לרשום חיבור VPN.

אתה יכול לתקן בעיה זו באמצעות VPN עם ערפול, כגון ExpressVPN או NORDVPN. לחלופין, התחבר לשרת אחר ונסה שוב, מכיוון שאפשרות זו די תמיד עובדת. אתה יכול גם לנסות לשנות את הדפדפן שלך או את ניקוי העוגיות ממנו, מה שדווח גם הוא לעבוד.

איך להתנתק מאומגל? [הדרכה]

איסור מאומגל הוא תוצאה שכיחה של שימוש לרעה בפלטפורמה. לאחר האסור, זה בלתי אפשרי להשתמש ב- Omegle, גם אם אתה מנסה לשנות את הדפדפן שלך. אין דאגות! .

להלן הדרכת וידאו עם כל הצעדים כדי להתנתק:

כפי שראית בסרטון זה, אתה יכול לעקוף את האיסור של Omegle על ידי שינוי כתובת ה- IP שלך באמצעות VPN . .

מה זה Omegle?

Omegle הוא אתר צ’אט וידאו חי שקיים מאז 2009. . אומגל מאפשר למשתמשים לתקשר עם זרים אקראיים מכל העולם.

Leif K-Brooks, שהיה אז רק בן 18, יצר את האתר. האתר קיבל יותר מ -60 מיליון ביקורים בחודש בחודשים האחרונים של 2023. על פי StudeWeb, הוא פופולרי במיוחד בקרב בני 18-24 (37..

פלטפורמת Omegle

הפלטפורמה גדלה גם היא בפופולריות בגלל משפיעים על יוטיוב כמו מקרובלים (ובאחרונה לאחרונה, משפיעים על טקטוק) שיוצרים סרטוני אומגל מצחיקים (מעשי קונדס, אפקטים מיוחדים וכן הלאה).

הבטיחות היא בעלת חשיבות עליונה! שמור לעצמך את המידע האישי שלך, ואם מישהו גורם לך להרגיש לא בנוח, פשוט עזוב. כל עוד אתה נשאר ערני ומשתמש בשכל הישר, אומגל יכול להיות בטוח לחלוטין ומהנה!

הבנת איסור אומגל: סיבות, השלכות ופתרונות

שהקהילה של אומגל תישאר ידידותית, יש כמה כללים לעקוב:

הנחיות קהילתיות של Omegle

, הם ייחסמו מגישה לאומגל. חיבור האינטרנט שלהם לאחר מכן ברשימה השחורה על ידי אומגל והם לא יכולים לחזור אליו גם אם הם מחליפים מכשירים.

כאשר נאסרים עליכם מאומגל, תקבלו את ההודעה “המחשב/הרשת שלך אסורים להתנהגות רעה אפשרית.“ולא תוכל להשתמש ב- OMEGLE בכלל. כדי לגלות אם אתה אסור לצמיתות, חזור לאומגל בעוד 120 יום, ואם אתה עדיין מקבל את ההודעה אתה אסור לצמיתות.

אחת הדרכים היחידות לבטל את Omegle היא להשיג כתובת IP חדשה באמצעות חיבור VPN.

מה מוביל לאיסור על אומגל?

ישנן סיבות רבות לכך שמישהו עלול לאסור על Omegle, ופעולות עדינות לכאורה כמו האזנה למוזיקה ברקע יכולות להוביל לאיסור.

זה יכול להוביל לאיסור:

 • מוזיקת ​​זכויות יוצרים ברקע
 • שיהיה לך גִזעָן, , אוֹ סקסיסט הַצהָרָה
 • להראות א
 • להיות עירום
 • היית “דילג” לעתים קרובות מדי
 • … … וכן הלאה וכן הלאה!

מערכת האיסור של אומגל

ברגע שאתה אסור, המערכת של Omegle תביא לחיבור האינטרנט שלך “רשימה שחורה” וכתובת IP.

. אם אתה מחובר ל- WiFi של ספק שירותי האינטרנט שלך, כל המכשירים שלך לא יוכלו לגשת לאומגל.

כדי להבהיר, כאשר רשימות שחורות של Omegle חיבור לאינטרנט של המשתמש, כתובת ה- IP שלהם (מזהה חיבור האינטרנט שלהם) נרשמת ביומן החסימה של אומגל.

[פיתרון] השיטה הטובה ביותר להתנתק מאומגל:

הפיתרון היעיל ביותר הוא לשנות את כתובת ה- IP שלך באמצעות שירות VPN (או על ידי אתחול תיבת האינטרנט שלך מחדש אם יש לך כתובת IP דינמית).

בשיטה 1 ממש מתחת, אנו מראים לך כיצד להשתמש ב- ExpressVPN כדי להיפטר מהאיסור Omegle.

אחריות לכסף של 30 יום, אתה יכול לבדוק את שלהם 3,000 שרתים 90+ מדינות ללא סיכון. . התמיכה שלהם 24/7 יכולה אפילו ליידע אותך באיזה שרת להשתמש כדי לבטל את חסימת האומגל.

ה- VPN הטוב ביותר לבטל את חסימת האומגל:

ExpressVPN - ה- VPN הטוב ביותר שלא נרתע מ- OMEGLE

. קבל 12 חודשים + 3 חודשים בחינם על ידי לחיצה על הכפתור למטה.

שיטה 1 – התנתק מאומגל עם VPN (4 שלבים)

בחלק זה, אסביר לך בתמונות איך אתה יכול תפסיק לאסור על ידי אומגל באמצעות ExpressVPN.

לוח המחוונים של ExpressVPN ייראה כך (אני במחשב):

לוח מחוונים של ExpressVPN

שלב 2: התחבר לשרת ExpressVPN

לחץ על כפתור המיקום כדי להציג את רשימת השרתים.

שרתי ExpressVPN

Omegle נמצא במצוד אחר שרתי ספק VPN ולמצוא אחד שעובד, הדרך הטובה ביותר היא לשלוח הודעה לתמיכה (כאן בצד ימין למטה) לשאול אותם איזה שרת עובד כרגע עבור Omegle. תקבל תשובה תוך דקות.

לאיש התמיכה הומלץ לי להשתמש בשרת שנמצא בג’ורג’יה. לכן מצאתי את זה ברשימה ולחץ על לחיצה כפולה כדי להתחבר.

שרתי ExpressVPN שעובדים עבור omegle

שלב 3: המשך OMEGLE.com ותיהנה מצ’אט וידאו ללא הגבלת איסור!

Omegle שעובד אחרי איסור

לא תקבלו עוד הודעות איסור והכל יעבוד כרגיל. אם זה לא המקרה, תגיד תמיכה ב- ExpressVPN שהשרת אינו עובד והם יפנו אותך לשרת אחר שלא נחסם על ידי Omegle.

שלב 4: סגור את Omegle ו- ניתוק ExpressVPN

פשוט לחץ על כפתור החיבור/ניתוק העגול כדי לנתק את ExpressVPN.

זה יתנתק תוך מספר שניות ותחזיר את כתובת ה- IP המקורית שלך. ואם אתה רוצה לחזור לאומגל, תצטרך להתחבר מחדש ל- ExpressVPN.

ExpressVPN ב 8 נקודות מפתח:

✅ הצפנת הנתונים שלך / ללא נתונים מוקלטים
✅ 3000+ שרתים זמינים ב 94 מדינות

✅ אין מגבלות על צריכת נתונים
✅ השתמש ב -5 מכשירים בו זמנית
✅ הרוג מתג וללא מדיניות יומנים
✅ תמיכת לקוחות 24/7.
✅ ניסיון חינם של 30 יום

אחריות לכסף של 30 יום

שיטה 2 – הפעל מחדש את נתב האינטרנט שלך

נתב אינטרנט דינמי IP.

כתובת ה- IP שלך יכולה להשתנות אם יש לך כתובת IP דינמית. לדעת אם יש לך כתובת IP דינאמית זה פשוט מאוד:

 1. עבור לאתר זיהוי כתובות IP כמו https: // whatismyipaddress.com/

מצא את כתובת ה- IP שלך

 1. הערה את כתובת ה- IP שלך
 2. הפעל מחדש את נתב האינטרנט שלך
 3. כאשר הוא הופעל מחדש כראוי, חזור לאתר גילוי כתובות ה- IP ובדוק אם כתובת ה- IP המוצגת השתנתה. אם זה השתנה, אתה יכול לנסות לחזור לאומגל ואולי זה יעבוד.

שיטה 3 – שנה את חיבור האינטרנט שלך

שיטה זו אולי לא הכי נוחה, אבל היא בהחלט תעבוד. כפי שראינו, שינוי כתובת ה- IP גורם לאומגל לא להכיר אותנו יותר.

כדי להיות מסוגל להשתמש באומגל שוב כמשתמש ולפגוש זר, אתה יכול שנה את חיבור התעבורה שלך באינטרנט. .

. המטרה היא לשנות את חיבור האינטרנט .

אם החבילה הניידת שלך מאפשרת זאת, אתה יכול השתמש ב- 4G/5G או על ידי מעבר ישירות ל- OMEGLE עם הטלפון החכם שלך או על ידי שיתוף החיבור עם המחשב שלך. . .

סיכום

שני הפתרונות שראינו עד כה עובדים נפלא לעקוף את האיסור על אומגל.

לשיטה 1 עם ExpressVPN, אני ממליץ לך לשלוח הודעה לתמיכה כדי לגלות איזה שרת VPN עובד כרגע עם Omegle. . לאחר מכן, תוכל להחליף את כתובת ה- IP שלך למדינה אחרת, שתיתן לך כתובת IP חדשה שאומגל לא תזהה ולא תוכל לחסום.

לשיטה 2, לנתב האינטרנט שלך חייב להיות כתובת IP דינמית, וזה לא המקרה לכולם. !

שאלות נפוצות

?

. ExpressVPN הוא אחד משירותי ה- VPN הטובים ביותר ותוכלו להשיג את אפליקציית ה- VPN שלהם ב- Windows, Mac, Linux, Android, iPhone, iPad.

מדוע אומגל איסרה אותי?

אם לא עקבת אחר התנאים וההגבלות של אומגל, ייתכן שחשבונך נאסר. הסיבה הנפוצה ביותר לכך היא “לדלג” לעתים קרובות מדי על ידי משתמשי Omegle אחרים.

מקרה נוסף: אדם עם פעולות או דיבור שנאה כמובן ייאסר במהירות. אפילו נגינה מוזיקת ​​זכויות יוצרים ברקע של מצלמת הרשת שלך יכולה לגרום לך לאסור מהפלטפורמה. אתה יכול למצוא סיבות נוספות לאיסור במאמר שלי.

כמה זמן איסורים נמשכים ב- OMEGLE?

אי אפשר לדעת כמה זמן איסור יכול להימשך. כפי שאמרתי לעיל, אתה יכול להיות ברשימה שחורה מאומגל למשך שבוע או גרוע מכך … כמה חודשים!

OMEGLE UNBAN: האם יש שירות VPN בחינם שפועל כדי להתנתק?

. אפילו רשת פרטית וירטואלית מובחרת כמו NORDVPN או גישה לאינטרנט פרטי כמעט ולא מצליחה לבטל את חסימת האומגל. . .

?

יש סיכוי טוב שמישהו ברשת שלך השתמש באומגל אם מעולם לא השתמשת בה וקבלת את ההודעה “נאסר לך על ידי Omegle בגלל תנאי הפרות אפשריים על ידך.“. אם מישהו אחר השתמש בכתובת ה- IP שלך כדי לגשת לאומגל, יתכן שהוא נאסר על הפרת תנאי השירות. האיסור יחול על כתובת ה- IP שלך, שתמנע ממך לגשת לאתר גם אם מעולם לא השתמשת בו לפני כן.

האם ניתן להתנתק מאומגל מבלי לשנות את כתובת ה- IP שלי?

אם אתה מחכה מספר שבועות, כתובת ה- IP שלך עשויה להיות לא מאומנת על ידי Omegle. .

טום הוא יוצר DTechClub.com ונלהב מ- VPN כבר למעלה מחמש שנים.
הוא כותב על פרטיות מקוונת, בודק כל העת VPNs (שירותים חדשים וקיימים כאחד) ומעוניין מאוד בקשיים של גישה לאתרים ותכנים מסוימים באזורים שונים.
בנוסף להתעניינותו ב- VPN, הוא גם מעריץ גדול של קולנוע וספורט.