2023 מפות הפוקימון המובילות והרדארים שבאמת עובד, 4 Pokémon Go Maps Pro עדיין עובד בשנת 2023

0

מדריך מלא: הטוב ביותר 4 פוקימון גו מפות מקצוען עדיין עובד 2023

מחפש מפת קן פוקימון? אל תסתכל רחוק יותר מכביש סילף. זה אכן אחד האתרים המאורגנים ביותר עבור שחקני פוקימון GO לשיתוף פעולה. .

מפות הפוקימון GO הטובות ביותר ומכ”ם שבאמת עובד בשנת 2023

כאשר פוקימון יוצא לראשונה, המון שחקנים השקיעו משאבים וזמן בהקמת מכ”מים ומפות שעוזרים להם למצוא את הכל במשחק, החל מפוקיסטופים וחדרי כושר ועד פוקימון נדיר שודדים. למרות שזה היה שימושי לכולם, זה גם דאגה לניאנטיק לגבי רמאות. זו הסיבה ששינויים הוצגו לקצה האחורי של משחק הפוקימון גו שהופך אותו למאתגר יותר עבור מפות ורדארים לעבוד. רובם נסתרו מאז, אך חלקם עדיין נשארים. הפוסט הזה עוסק בחקר הרדארים והמפות הטובות ביותר של פוקימון GO שעדיין פועלות בשנת 2023.

 • חלק 1. מהי מפת פוקימון פוקימון או פוקימון GO RADAR?
 • חלק 2. הפוקימון גו מפות ורדארים שעדיין עובד
 • חלק 3. כלי שימושי לתפוס פוקמונים בלי ללכת/לנוע/מרחוק?

חלק 1. מהי מפת פוקימון פוקימון או פוקימון GO RADAR?

מפת פוקימון גו פשיטה או מכ”ם הוא אפליקציה או אתר שיש בו מידע על אפליקציית Pokemon Go. באופן אידיאלי, מפת פוקימון פשיטה או מכ”ם יציגו פרטים על הפוקמונים המשרוצים באזורים שונים. בסופו של דבר, שחקנים יכולים לבדוק איזה פוקימון נוהג בכל יישוב ספציפי ולבקר בו כדי לתפוס אותו.

בנוסף לכל זה, חלק מהפוקימונים GO RADAR או מקורות מפה אפילו מציגים פרטי ההשרצה בזמן אמת. במקורות מסוימים תוכלו אפילו לברר מידע על קני פוקימון, חדרי כושר, פוקסטופים ופרטים אחרים הקשורים למשחק.

עם זאת, חשוב להשתמש במפת פוקימון GO או יישום מכ”ם או באתר בחוכמה, מכיוון שהוא יכול להוביל לאיסור חשבונך. אנו ממליצים להשתמש באפליקציית פוקימון Go Radar Android/אתר אינטרנט במכשיר אחר.

. הפוקימון גו מפות ורדארים שעדיין עובד

לרוע המזל, Niantic מצא כמה אפליקציות/אתרי רדאר פוקימון מובילים וניסתה לסגור את האפליקציות הללו. למרות שחלק מהאפליקציות הללו עשויות לא לעבוד יותר, אתה עדיין יכול למצוא את הרדאר של הפוקימון למטה או מקורות מפה עובדים.

החלק הזה יכתוב את מפות הפוקימון המובילות והגבשים שעדיין עובדים. אנא תן לכל מפה/מכ”ם מבוא מפורט, אתר האינטרנט שלה, תכונות, עיקרון עבודה וכו ‘.

1. Go Map for Pokemon Go Tracker

Go Map היא מפה בזמן אמת המציגה פוקסטופים, פוקימון משפיצים וחדרי כושר. האתר תלוי בשחקנים לדיווח על ספיינים ומיקומים. זו הסיבה שאתה עשוי למצוא את האתר האדירים באזורים מסוימים מאשר אחרים.

לכן, אם אתם מחפשים מפת פוקימון גו בשידור חי שמפרט פוקסטופים ועוד ועוד, אל תסתכלו יותר מ- Go Map.

 • רשום את הפוקסטופים, פוקימון משרצים וחדרי כושר.
 • פוקדוקס אינטראקטיבי עם סטטיסטיקה מפורטת ופרטים על כל פוקימון.
 • מדריך PVP המפנה להוראות שלב אחר שלב ופירוק של פוקימון לקרבות PVP.
 • מיון פוקימון לפי עיר ובמדינה.

לך מפה

2. Pokehunter לפוקימון גו צלף חדר כושר

. זה יכול לעזור לך לחקור פשיטות, עצירות וחדרי כושר במשחק. למרות שמקור האינטרנט אינו נגיש בכל העולם כרגע, הוא עדיין זמין בארצות הברית.

 • מידע מעמיק על חדרי כושר, פשיטות ועצירות.
 • פרטים על כל עיר גדולה בארה”ב.
 • מועיל לתפוס פוקמונים חדשים ולקבוע שודדים אחרונים.

Pokehunter

3. פוגומפ לפוקימון גו

האם אתה מחפש פוקימון לכו חיה מפה של כל הפוקסטופים, חדרי הכושר והקנים? אל תסתכל רחוק יותר מ- Pogomap. אתה יכול לנצל את הממשק דמוי המפה שלו כדי לראות דברים רבים הקשורים לפוקימון בכל יישוב.

 • רשום דברים כמו פוקמונים חדשים שרצים לאחרונה, חדרי כושר, פוקסטופים, קנים ועוד ועוד.
 • הוסף מקור לאטלס שלו.
 • .

פוגומפ לפוקימון גו

4. דרך סילף

מחפש מפת קן פוקימון? אל תסתכל רחוק יותר מכביש סילף. זה אכן אחד האתרים המאורגנים ביותר עבור שחקני פוקימון GO לשיתוף פעולה. נצל את המפה שלה כדי למצוא את כל מיקומי הקן עם השמועה ומאושרת גם קן שורץ.

 • פוקדוקס מקיף ומדריכים בלתי מוגבלים על פוקימון GO.
 • אטלס גלובלי ייעודי של קואורדינטות קן פוקימון GO.
 • האתר מתעדכן על בסיס קבוע.

5. מכ”ם פוקימון גו לאנדרואיד

עבור משתמשי אנדרואיד, אנו ממליצים על אפליקציית הרדאר של Pokemon Go. האפליקציה אינה זמינה להורדה מחנות Google Play. עם זאת, אתה יכול להוריד אותו ממקור צד שלישי. זה מועיל לקבוע כל פוקימון ספציפי ועוד הרבה.

 • מצא כל פוקימון.
 • מפה שיעזרו לכם לקבוע נקודות שרצים כמו גם קואורדינטות קן עבור מספר פוקמונים בטלפון שלכם.
 • לסנן או למיין את הפוקמונים המוצגים.

מכ

6. מפת פוקימון גו סינגפור -מפת פוקי

אם אתם מחפשים את סורק המפות של פוקימון גו בזמן אמת לסינגפור, אל תראו עוד יותר ממפת SG Poké. לפני כן, היה פעם יישום ייעודי SG Poké Map עבור אנדרואיד. עם זאת, זה הורד. למרות שהאפליקציה למטה, אתה יכול לגשת לאתר האינטרנט שלה.

 • חקור פשיטות, משימות ופוקסטופים אחרונים
 • ההשרצה של פוקימונים באזור.
 • אפשרות לסנן לחפש פוקימון ספציפי.
 • התקרב למפה שלה כדי לגלות את הקואורדינטות המדויקות, המיקום ומידע אחר על הפוקימון.
 • הצג תזמון דה-מרגש כדי לקבוע אם זה שווה את המקום.

מפת פוקימון לסינגפור

7. מפת פוקימון של NYC

מחפש מפת פוקימון פוקסטופ עבור ניו יורק? אל תסתכל רחוק יותר ממפת הפוקימון של ניו יורק. זה דומה לזה המופיע למעלה – מפת SG Poké. . ההבדל הוא בדיוק שמפת הפוקימון של NYC מיועדת לניו יורק.

 • מצא פשיטות אחרונות, פוקסטופס ומשימות.
 • פוקימונס משרפים באזור.
 • סנן פונקציונליות לחיפוש אחר פוקימון מסוים.

מפת פוקימון של NYC

חלק 3. כלי שימושי לתפוס פוקמונים בלי ללכת/לנוע/מרחוק?

אין ספק, אתה יכול בקלות להשיג מיקומים פוקימונים חיים בסיוע המפה האזורית של פוקימון גו. עם זאת, מעבר לאותם מיקומים חיים כל כך מהר עשוי להיות לא אפשרי. אין דאגות!! כדי לתקן זאת, אתה רק צריך לזייף את מיקום המכשיר שלך. אם אתה משתמש באייפון, אל תסתכל רחוק יותר ממחליף המיקום של Ultfone iOS כדי לזייף את מיקום המכשיר שלך.

כלי זה יכול לעזור לך טלפורט מיקום לכל מקום שתרצה. והכי חשוב, זה יכול לעזור לך לדמות את התנועה שלך מבלי לזוז או ללכת בפועל. החלק הטוב ביותר הוא שהוא תומך בהדמיה של תנועה בין שני כתמים מרובים במהירות מותאמת אישית. אתה לא צריך לשבור את המכשיר שלך וזקוק לידע טכני כלשהו כדי לבצע את העבודה. זה לא, זה מדהים? תתכונן לתפוס או להתפתח יותר פוקימונים מרחוק.

להלן מדריך מהיר כיצד להשתמש במחלף מיקום Ultfone iOS:

הדמיית תנועת GPS באייפון

  שלב 1 הפעל את התוכנית וחבר את האייפון שלך למחשב. מהממשק הראשי של התוכנה, עבור לכרטיסייה “תנועה חד-נקודתית” ואז לחץ על כפתור “Enter” כדי להמשיך הלאה.

התחל לזייף פוקימון GO

שלב 2 נקודת ההתחלה המוצגת בלוח השמאלי היא המיקום האמיתי שלך. לבחירת מיקום היעד שלך, לחץ על המפה. אתה יכול לאשר את מיקום ההתחלה והיעד שלך מהפאנל השמאלי ואז להשתמש בסרגל המהירות כדי להגדיר את המהירות המותאמת אישית ולדמות רכיבה על אופניים, נהיגה או מהירות הליכה. לבסוף, לחץ על כפתור “התחל להזיז” כדי להתחיל לנוע בין שתי נקודות.

הדמיית GPS באייפון בדרך אמיתית

שלב 3 כדי לדמות בין מספר כתמים, בחר “תנועה מרובת נקודה” מהממשק הראשי של התוכנה ואז לחץ על כפתור “Enter”.

התחל לזייף לאייפון GPS

. לבסוף, לחץ על כפתור “התחל להזיז” וזהו.

לכן, כפי שאתה יכול לראות כעת שיש עדיין הרבה מכ”ם ומפות פוקימונים נהדרים שעובדים. . אתה צריך לסמוך על כלים כמו מחליף מיקום של Ultfone iOS אם אתה רוצה לתפוס עוד פוקמונים מהנוחות של הבית שלך.

 • שנה בבטחה את המיקום לכל מקום בעולם ללא איסור על פוקימון GO
 • פוקימון פריצה/זיוף גו ללא הגבלות
 • תואם לחלוטין לאייפון 15 ו- iOS/iPados 16.

. עכשיו אתה יכול לשחק את המשחק המועדף עליך מהבית על ידי שינוי כמה הגדרות וכמה כלי מדריך שיעזרו לך לעבור אותו. אחד הכלים השימושיים הללו הם Pokémon Go Maps Pro .

Pokemon Go Maps Pro

Pokémon Go הוא אחד המשחקים המצליחים ביותר בכל הזמנים ששומרים על שיא ההורדה הגבוה ביותר. עכשיו אתה יכול להימנע מאינטראקציות מיותרות מכיוון ש- Pokémon Go Maps Pro מאפשר לך ליצור אינטראקציה חברתית באמצעות טכנולוגיה תוך כדי נוח במרחב שלך.

כדי לוודא שאתה מבצע את פעימות המסע שלך לפוקימון, הבגנו לך כמה כלים שעדיין במשחק ויכולים לעזור לך להשיג רמות גבוהות יותר של מכונות וכמה משרדי פוקימון נדירים.

1. Go Map for Pokémon Go

Pokémon Go Maps Pro מאפשר לך להשיג רשימה של שרצים, חדרי כושר ואפילו פוקסטופים בזמן מהיר על ידי צבירת מיקומי הפוקימון גו המדווחים על ידי שחקני הריאליטי מה שהופך אותו לאמין יותר מאחרים. .

2.

. .

3. פוגומפ לפוקימון גו

בנוסף למתן מפות כושר משופרות, Pogomap עבור Pokémon Go מציע מידע מדויק על הפוקסטופים והקנים. זה יכול להיות כלי שימושי מאוד באזורים עם שחקנים פעילים מכיוון שהוא רומז לחדרי כושר עם פשיטה פוטנציאלית עוברת. .

. דרך סילף

. המפה מספקת את פרטי השריצים החיים והפוטנציאליים עם מדריכים מרובים בפוקימון גו ופוקדקס. .

דרך סילף

חדשות טובות: כיצד לשחק Pokémon Go על ידי ייבוא ​​קובץ GPX

. .

 • הורד והשק את iAnygo וחבר את ה- iPhone שלך ​​למחשב שלך באמצעות כבל USB. . לחץ על Buttom GPX בפינה הימנית התחתונה.

ייבא את קבצי GPX. .

התחל את התנועה. אתה יכול להתחיל את התנועה לאחר הגדרת המהירות, ותוכל גם להשהות במהלך התנועה.

סיכום

. עכשיו אתה יכול לחדש את שיגעון מפת הפוקימון Go Spaw. !

מפות הפוקימון GO הטוב ביותר 2023

המדריך האולטימטיבי שלנו למפות פוקימון GO הטובות ביותר שיכולות לעזור לך לנווט בעולם עם כל ‘המונים האהובים עליך מקאנטו ועד הון.

בזה . .

.

עכשיו, בואו נגיע לזה. מפות פוקימון גו.

מפות פוקימון גו - מפת רחוב של לונדון המציגה מיקומים של פוקימון גו עצירות וחדרי כושר

מפת פוגו

. זו מפה שעמדה במבחן הזמן, כאשר מרבית המפות האחרות מורידות על ידי ניאנטיק מסיבות משפטיות. מפת פוגו אכן נאלצה לשנות את שמה, אבל היא שם ומוכנה לעזור. יש גם קישור דיסקורד למעלה אם אתה רוצה לשוחח עם משתמשים אחרים.

מפת פוקימון גו - מפת יום הקהילה המציגה לכם מיקומים ברחבי אירופה

מפת יום הקהילה הרשמית מראה לך בדיוק לאן אתה יכול ללכת למצוא קבוצה פעילה של אנשים שצודו ‘מונס ביום פוקימון גו יום קהילתי. .

מפות פוקימון גו - מפת רחוב לונדון במצב חשוך

דרך סילף

המפה הזו מיועדת לך אם אתה מחפש מאמני פוקימון גו אחרים בקרבת מקום. התקרב לאזור שלך כדי לראות את ערוצי הדיסקורד המקומיים, שם הצ’אט הוא כל הדברים שפוקימון הולך. זו לא ממש מפה שתפרט היכן כל פוקימון נמצא, אבל אם אתה מחברים כמה חברים בצ’אט, תוכל לשתף טיפים וטריקים הרבה מעבר למצב מבוסס מיקום.

. . . אבל, אם אתה שמח לחכות, התשלום יכול להוביל אותך למקום שאתה רוצה להיות.

? יש לנו מכוסה. הנה המדריך שלנו למשחקים הטובים ביותר כמו פוקימון גו שאנו ממליצים לנסות.

עוד מטקטיקות כיס

Grace Dean היעד שלך לכל הדברים ניידים ונינטנדו מתג משחק. מתן מדריכים למשחקי ה- iOS הגדולים והטובים ביותר, אנדרואיד, ו- Switch, ביקורות על כל הכותרות האחרונות וסיפורי החדשות כדי לעדכן אותך. למה ללכת לכל מקום אחר?