אסטרטגיית טיוטת כדורגל פנטזיה: ממה החריץ הטוב ביותר לטיוט?, מי עלי לנסח? כלי כדורגל פנטזיה (2023) | חדשות פנטזיה

0

? (2023)

טיוטות קשות החלטות לקבל? לא יכול להחליט בין כמה שחקנים? לא בטוח מי לנסח? השווה עד ארבעה שחקני NFL ובדוק איזה שחקן מומלץ לטיוטות כדורגל הפנטזיה שלך על בסיס ADPs ודירוג הצוות. בין אם אתה משווה קוורטרבק, ריצה גב, קצוות צמודים לעומת. מקלטים רחבים, או כל שילוב אחר של שחקני כדורגל פנטזיה – שלנו אני צריך לנסח את מי שלנו? הכלי נותן לך עצות למי לנסח.

אסטרטגיית טיוטת כדורגל פנטזיה: מהי המשבצת הטובה ביותר לטיוט?

. האם יש משבצת הטובה ביותר לנסח ממנו, וכיצד המיקום משפיע על הניסוח שלך?

2 בספטמבר 2023 | 10:55 AM EDT

באופן אידיאלי, כדורגל פנטזיה יהיה משחק שהוא הוגן לחלוטין ואיפה שכולם שווים. למרבה הצער, זה פשוט לא אפשרי. אנו מנסים להפוך את הדברים להוגנים ככל האפשר, אך בהכרח יהיו אי -שוויון כלשהו. אחד האי -שוויון הזה הוא טיוטת עמדת טיוטה. מהו המשבצת הטובה ביותר לטיוט?

מאחור במחקר? קבל הצעת סחר בשושלת שלך או בליגת החרטום שלך? לא בטוח מי להתחיל או לשבת השבוע? ערכת טיוטת כדורגל פנטזיה , מנתח ומחשבון של סחר בכדורגל פנטזיה , וכן התחל/לשבת אופטימיזציה ! שים את המגע הגמר על טיוטת ה- A+ שלך עם 1 מתוך 425 שלנו+ שמות קבוצות כדורגל פנטזיה .

מה העמדה הטובה ביותר שיש לאסטרטגיית טיוטת הכדורגל הפנטזיה שלך?

רוב ליגות כדורגל הפנטזיה העונתיות קובעות את סדר הדראפט שלהן באמצעות סיכוי אקראי. .

אמנם לא כל משרה טיוטה נוצרת שווה, אך לכל מנהל יש את אותו 8.סיכוי של 3% להנחית כל מיקום טיוטה.

כמה ליגות מוסיפות שכבה של מורכבות בכך שאינן משיכה את התיקו האקראי לקבוע את הסדר עצמו אלא את הסדר בו המנהלים יכולים לבחור את חריץ הטיוטה שלהם.

לכן, אם שמך יוצא מהכובע הפתגם האחרון (מכיוון שאתה חייב לצייר 12-1 לבנות מתח), במקום לקבל אוטומטית את הבחירה הראשונה בסך הכל, היו לך דיבס ראשונים באיזה הבחירה שאתה רוצה. בתרחיש בו תוכל לבחור את חריץ הטיוטה שלך, איזה מהם הוא הטוב ביותר?

טיוטת ערך חריץ על החלפה

סקוט בארט של פנטזיה נקודות ביצע לאחרונה ניתוח של ערך צפוי על פני החלפה (VORP) על ידי חריץ טיוטה. הוא גילה שלבחירה בשלוש הדראפט העליון יש יתרון של 114% על אחד שנמצא בשלוש התחתון.

בעבר היו לי חברים שאומרים לי שהם רוצים בחירה נמוכה יותר כדי שיוכלו להשיג שניים מהחבר’ה שהם רצו. זה אפילו קרה השנה. . בעבר יכולתי להסכים בתנאים הנכונים. עם זאת, לאורך השנים למדתי שככל שאתה בוחר מוקדם יותר, כך ייטב.

האם אתה תמיד רוצה את הבחירה הגבוהה ביותר האפשרית?

.עם זאת, למרות שחי בגימיק בו הכל או כלום, אני מנסה להתנגד לומר שאתה צריך “תמיד” לעשות משהו. כדורגל פנטזיה הוא משחק מלא יותר מדי ניואנסים והרבה יותר מדי חלקים נעים כדי לומר בוודאות שכל דבר אחד נכון באופן אובייקטיבי 100% מהזמן.

. זה אפילו לא אומר שיהיה לך השחקנים הטובים ביותר או קבוצה טובה בכלל. אתה עדיין צריך לנסח טוב, להסתדר טוב, וכמובן שיהיה לך קצת מזל.

יש כל כך הרבה משתנים כשמדובר בכדורגל פנטזיה שאי אפשר תמיד לעשות את הבחירה הטובה ביותר בכל משבצת דראפט. .

. .

אם אתה מסתכל אחורה על אחת מליגות העבר שלך, ללא ספק היה דרך לניצחון עבורך. בהנחה שכולם נשארו זהים, אבל איכשהו היה לך ידע על תוצאות העונה ההיא מראש, לא משנה איפה תבחר, הייתה סדרה של בחירות מתאימות שהיו מובילות לכך שיש לך את הקבוצה הטובה ביותר.

. .

. טיוטת עמדת הטיוטה אינה הכל, סוף הכל. זה לא אטום את גורלך. אבל זה גם לא הוגן לומר שזה בכלל לא משנה. עמדת הדראפט עדיין מכתיבה את מה השחקנים אפילו פוטנציאליים זמינים עבורך לבחור.

. . . לא משנה מה דעתך על השחקנים האלה כי לעולם לא תקבל אותם.

אתה יכול להסתכל על זה ולחשוב, “וואו. .. .

. אם אנו פועלים תחת ההנחה שאתה לא לוקח את טירק היל או סטפון דיגס על ג’פרסון וצ’ייס, אם תבחר את שלוש הראשונות, יש לך סיכוי של 0% לנסח את השחקנים האלה כי הם לעולם לא יהיו שם בסיבוב השני.

. אבל מה אם אתה באמת רוצה שניים מהחבר’ה בטווח ADP 8-16? האם אתה פשוט לוקח בחור הרבה לפני ADP כי אין סיכוי שתוכל להשיג אותו בסיבוב הבא?

.

.”כלל האצבע הכללי” להגיע “הוא שזה לא באמת טווח הגעה אם אתה לא תוכל להשיג את הבחור בבחירה הבאה שלך.

זו אחת הסיבות העיקריות לכך שאני אוהבת לנסח מכירה פומבית כל כך הרבה. אף שחקן לא נמחק מלוח הדראפט שלך פשוט בגלל משבצת הדראפט שלך. אבל זה מאמר ליום אחר.

ישנם יתרונות לבחירה באמצע

סטטיסטית, בחירה מוקדמת נותנת לך את ההזדמנות הטובה ביותר לנצח. לאחר בחירה בשני פינה מעניק לך סיכויים טובים יותר להשיג את שני השחקנים שאתה רוצה כשיש לך שני בחורים שאתה נאבק להחליט בין הבחירה שלך. אבל מה עם האמצע?

. לקטוף בפינות היתרונות שלה, אבל אם תינתן לבחירה בין קטיף בקצה האחורי או באמצע, הייתי מעדיף לאמצע.

.

כשאתה בוחר בפינות, כמעט כל מנהל אחר בליגה שלך מקבל הזדמנות לבחור לפניך. כשאתה רואה שחקן מתנפץ על פני ה- ADP שלו, אם אתה אוהב אותי, המחשבה הראשונה שלך היא, “ובכן, אם הוא יגיע לי, אני לוקח אותו.”

. . אם אתה רואה את הערך, זה לא סביר שלפחות מנהל אחר עושה גם כן.

כשאתה בוחר באמצע, זה קצת יותר או קצת פחות ממחצית הליגה בכל סיבוב. . אם הערך הנפל הזה קיים, יש לך פוטנציאל לנצל בכל סיבוב.

ההבדל העיקרי בבחירה באמצע בהשוואה לפינות הוא הצורך להסתגל. כשאתה בוחר בפינות, לעתים קרובות יש לך הזדמנות להשיג שני שחקנים שאתה רוצה, אבל אז יש הרבה זמן בין הבחירות שלך. .

. . זה בקלות האתגר הגדול ביותר של בחירת הפינות.

באמצע, אין לך את הבעיה הזו. . .

מלכודת נפוצה של מנהל פנטזיה לא מנוסה נדבקת בתוקף לאסטרטגיה מסוימת, לעתים קרובות מוגדרת מראש. לאמיתו.

זה לא נועד לבקר אלא לחנך. . לטיוטות יש יותר מדי משתנים.

רק בגלל שאתה זקוק ל- RB2 זה לא אומר שאתה לוקח את הכי טוב שיש לרוץ בחזרה אם יש WR הרבה יותר גבוה זמין שכבר היה צריך ללכת. .

. נניח שאתה פונה לחצי האחורי של סיבוב 5, ואתה באמת צריך RB2. . .

אם אתה יודע שאתה צריך את ה- RB2 הזה, ואתה בוחר באמצע, אתה יכול לומר לעצמך, “אני יכול לחכות עוד סיבוב אחד.”למען ההגינות, זה עשוי בסופו של דבר לא להיות המקרה. אתה יכול ותשגיח את זה. אבל ההמתנה של סיבוב אחד נוסף ככל הנראה לא תביא לריצה שמסלקת כל שחקן שניתן להעלות על הדעת שאתה רוצה לדחוס.

. הרבה יותר קשה לעשות. .

לחכות שהסיבוב הנוסף הזה יכול להטיל מחדש מכל עמדה. .

עם כל כך הרבה שחקנים שגויסו בין כל אחת משתי מערכות הבחירות שלהם, קבוצות בפינות צריכות להניח שאם הם יעבירו שחקן, הוא לא מחזיר להם את זה. לעתים קרובות זה מאלץ את המנהלים לנסח שחקנים מוקדם יותר מאשר ה- ADP שלהם. באמצע, ניתן להעלות על הדעת שכל בחירה שתבצע היא ערך.

האם יש עמדה מסוימת שאתה צריך לנקוט בהתבסס על חריץ טיוטה?

אנו חווים שינוי סיסמי נוסף בפילוסופיית הטיוטה העונה העונה. .

. אני לא מצפה להשתנות בזמן הקרוב. .

. זה פשוט לא אומר אוטומטית שאתה צריך לקחת את ההפעלה הטובה ביותר הזמינה עם הבחירה שלך בסיבוב הראשון. יש בזה יותר מזה.

כדורגל פנטזיה הוא משחק מבוסס על חיזוי התוצאה של משחק אחר. .

. אתה בהחלט צריך להיות אסטרטגיה ברורה ולתכנן בראש כשאתה נכנס לטיוטה שלך. רק אל תצפו שהכל ילך בדיוק כמתוכנן.

. . . . אני סוטה.

. . בשנים אחרות זה עשוי להיות כרוך בהליכה כבדה של מקלט רחב. יהיו אפילו מצבים שבהם נראה כי סיום הדוק מוקדם הוא המהלך האופטימלי.

. אל תעשה את זה.

אם תינתן לבחירה, איזו מיקום טיוטה עלי לבחור?

. . אני תמיד לוקח לא. . .

אם אנחנו מדברים באופן ספציפי על הסיבוב הראשון, אני למעשה לא רוצה לנסח לא. . . אני בסדר עם מישהו מהם. . ?

הסיבה שאני רוצה לבחור לא. 1 אין שום קשר לסיבוב הראשון. זה הסיבוב השלישי.

. יש צוק, אם תרצו. כשאתה בוחר מוקדם, יש לך זריקה טובה יותר לאבטחת אחד מהשחקנים האלה. למעשה, בהתבסס על העדפותיי, ישנם 24 שחקנים שאני מעריך לפני שיש ירידה. .

אם אני בוחר באמצע, אין כמעט סיכוי שאף אחד מהחבר’ה האלה נופל אלי. .

. .

אם אתה כולל את ה- QBs, אני סופר 27 שחקנים בטיוטות כדורגל פנטזיה 2023 שאני מעריך ברמה משמעותית מעל השאר. זה אומר שרק הקבוצות הבוחרות בשלוש הראשונות מגיעות לטיוטת שלוש מהן. זה המקום בו אני רוצה להיות.

ג’ייסון כץ הוא אנליסט כדורגל פנטזיה לרשת הכדורגל המקצועית. אתה יכול לקרוא את כל עבודתו של ג’ייסון כאן ולעקוב אחריו בטוויטר: @Jasonkatz13.

האזן לפודקאסט הפנטזיה של PFN! לחץ. ! ? בדוק את הפודקאסט של PFN Fantasy בערוץ YouTube הפנטזיה שלנו.

מי עלי לנסח לכדורגל פנטזיה? (2023)

נעזור לך להחליט מי לנסח לכדורגל פנטזיה. לקדוח ולהשוות בין דירוגים, תחזיות, חדשות אחרונות וכוחו של לוח הזמנים זה לצד זה. !

.
בחר מבין השחקנים המדורגים המובילים

מי עלי לנסח? כלי כדורגל פנטזיה

מי עלי לנסח לכדורגל פנטזיה? . . .

שיפורים אחרונים עבור מי עלי לנסח?

יתכן ששמת לב, שלנו על מי עלי לנסח? הכלי זכה לשיפוץ השנה. . תראה אריחי נגן NFL עם צילומי ראש ושבועות ביי, שיפרו תוצאות חיפוש עם נתונים להשוואה, וממשק חדש חלקלק. !

כיצד להשתמש במי עלי לנסח?

טיוטות קשות החלטות לקבל? ? ? השווה עד ארבעה שחקני NFL ובדוק איזה שחקן מומלץ לטיוטות כדורגל הפנטזיה שלך על בסיס ADPs ודירוג הצוות. בין אם אתה משווה קוורטרבק, ריצה גב, קצוות צמודים לעומת. ? הכלי נותן לך עצות למי לנסח.

?

אתה יכול לבחור נגני NFL כדי להשוות באמצעות תיבות החיפוש, או בחירת שמות נגן מרשימות הדירוג המובילות. אתה יכול גם ללחוץ על חיפושים פופולריים שקוראים אחרים מבצעים בכלי.

עצות והמלצות של טיוטת כדורגל פנטזיה

ברגע שאתה משווה שחקני NFL, הכלי מספק לך את המלצת הכדורגל הפנטזיה שלנו על מי אתה צריך לנסח. כשמשווים בין השחקנים, אנו מראים לכם את הדירוג שלנו, התחזיות, החדשות האחרונות והעוצמה של לוח הזמנים לצד זה בשבילכם להשוות כל שחקן.

?

אתה יכול לבחור עד ארבעה שחקני NFL בבת אחת, ולהשוות אותם כדי לראות מי אתה צריך לנסח לכדורגל פנטזיה. זה 100% בחינם! . לנצח בגדול עם רוטובלר.

ידידי רוטובלר

. .

אנו מעריכים את תמיכתך על ידי כיבוי המודעות שלך או נרשם לרוב המנוי שלנו ללא מודעות.
תודה שהיית קורא!

הצטרף לקהילת ה- VIP שלנו

במחיר של 0 $ בלבד.83/חודש, קבל חוויה ללא מודעות וגישה לקהילת הצ’אט של רוטובלר VIP Discord

.com