חבילות כרטיס הפוקימון הטובות ביותר לקנות בשנת 2023 ואיפה להשיג אותן: סט בסיס סקרלט וסגול, קראון זניט ועוד – דקסרטו, כרטיסי הפוקימון הטובים ביותר בכל הזמנים | קוביות שובר

0

11 כרטיסי ה- TCG הטובים ביותר של Pokémon, מכריזארד מבריק ועד לגלוש בפיקאצ’ו

Contents

500+ קנו בחודש האחרון

חבילות כרטיס הפוקימון הטובות ביותר לקנות בשנת 2023 ואיפה להשיג אותן: סט בסיס סקרלט וסגול, קראון זניט ועוד

עם עידן ה- TCG של פוקימון סקרלט וסגול, שפע שחקנים חדשים וחוזרים יחפשו דרך טובה להיכנס ל- TCG. כדי לעזור לך, הנה חבילות כרטיסי הפוקימון הטובות ביותר לקנות בשנת 2023 ואיפה למצוא אותן.

חברת הפוקימון עשתה הרגל לשחרר כמה הרחבות Pokemon TCG בכל שנה. .

המאמר נמשך לאחר המודעה

בין אם אתה אספן, שחקן או מחפש לקנות כרטיסי פוקימון במתנה, זה יכול להיות מאתגר למצוא את החבילות הנכונות. אילו חבילות עדיין במשחק או אילו סטים נותנים לך את הסיכוי הטוב ביותר למשוך כרטיס נדיר במיוחד?

המאמר נמשך לאחר המודעה

אם אתה תוהה מה החבילות הטובות ביותר לכרטיסי הפוקימון לקנות בשנת 2023, הנה מה שאתה צריך לחפש.

תוכן

 • סט בסיס סקרלט וסגול
 • קראון זניט-סט ברמה גבוהה
 • סופת כסף – סט חרב ומגן אחרון
 • גורלות נוצצות/גורלות נסתרות-חבילות קודמות ברמה גבוהה

סדרת סקרלט וסגול – הקלפים הטריים ביותר מאזור פלדאה

משחק קלפי המסחר של פוקימון נלקח לעידן חדש עם סט הבסיס הסקרלט והסגול, שהושק במרץ 2023. ובניגוד למערך בסיס החרב והמגן, ל- Scarlet & Vulet יש הרבה קלפים יפים לשחקנים לרדוף אחרי.

המאמר נמשך לאחר המודעה

זה גם מציג מחדש כרטיסי “לשעבר” שיהיו חיוניים למשחק תחרותי בעתיד. .

המאמר נמשך לאחר המודעה

מכיוון שמדובר בסט הפתיחה לפוקימון סקרלט וסגול, ישנם ככל הנראה כמה קלפים שלא תרצו להחמיץ. וזו תהיה הפעם הראשונה ש- Gen 9 פוקימון יופיע ב- TCG.

קָשׁוּר:

24 כרטיסי הפוקימון היקרים והנדירים ביותר שנמכרו אי פעם

המאמר נמשך לאחר המודעה

וודא שאתה מסתכל גם על התרחבות הלהבות האובסידיאניות החדשות לגמרי, מכיוון שהיא מתרחבת על פוקימון פלדאה הזמין ב- TCG ומציגה כרטיסי אקס של טרה פוקימון מסוימת לסוג מקסים.

אתה יכול לרכוש כאן חבילות ערכות בסיס סקרלט וסגול כאן: (דרך אמזון)

קראון זניט-החבילות האחרונות ברמה הגבוהה

Pokemon TCG Crown Zenith Pack

20 בינואר 2023. כשלוח לעידן חרב פוקימון ומגן של ה- TCG, זהו סט שצריך להיות על מכ”ם של כל אספן. הסיבה לכך היא שמדובר בסט נוסף ברמה גבוהה, כלומר כל חבילה מבטיחה לפחות V, VMAX או VSTAR משיכה.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

סט זה כולל גם את הסיכוי להשיג “חבילת אלוהים.”זה סיכוי של 1/600, וכל כרטיס ב”חפיסה של אלוהים” הוא אמן מלא בלעדי שיוצר תמונה אחת גדולה כאשר הוא ממוקם יחד. המשמעות היא גם שקופסאות מאמן מובחרות יטוסו מהמדפים.

עם זאת, חבילות הכתר זניט נמכרות רק בתיבות מאמן עלית (~ $ 50) ואוספים מיוחדים (~ $ 20)

זו קבוצה אחת שלא תרצו לפספס מכיוון שיצירות האמנות הן מהטובות בהיסטוריה האחרונה. ישנם מעל 160 קלפים ו -70 כרטיסי אמנות מיוחדים, על גבי 11 הפוקימון המבריק שניתן למצוא בערכה.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

סילבר טמפסט – התחלה חדשה

חבילת פוקימון סילבר טמפסט

סילבר טמפסט שוחרר ב 11 בנובמבר 2022, ואומנויות ALT הנדירות והסודיות שלה וכרטיסי הגלריה המלאים של מאמן אמנות הופכים את זה לשווה לאסוף את זה. ישנם 30 כרטיסי גלריה חדשים של מאמנים, שלושה כרטיסי קורן חדשים (פוקימון מבריק), וכמה יצירות אמנות חלופיות מדהימות.

כרטיסי המרדף כבר מתגברים מכיוון ש- regidrago v ו- unown v תפסו את תשומת ליבם של אספנים מושבעים. ניתן להזמין מראש חבילות אלה באמצעות חנויות תחביב ויחלו להופיע בטבע בחנויות כמו Target, Walmart, Gamestop, Walgreens ו- Dollar General בארה”ב.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

ככלל אצבע, בטוח להניח שסטים חדשים קדימה כדאי להרים. אלא אם כן מערכות הבסיס של סקרלט וסגול מתבררות כמפוצצות כמו חרב ומגן, נצטרך לחכות ולראות איך הסטים האלה מעצבים בשנת 2023.

פחות מודעות | מצב אפל | מבצעים במשחקים, טלוויזיה וסרטים וטכנולוגיה

Radiance Astral, Stars מבריקים ומוצא אבוד – משיכות הגון במחיר הוגן

פוקימון TCG חייב לקנות חבילות

בשנת 2022, חברת הפוקימון פרסמה שלוש הרחבות חרב ומגן TCG, וכולן כמה מחבילות כרטיסי הפוקימון הטובות ביותר בשוק. החל מכוכבים מבריקים, פוקימון TCG הציג מחדש כרטיסי גלריה מאמנים המציגים מאמן לצד הפוקימון. ניתן למצוא את אלה בחריץ ההולו ההפוך המעניקים לאספנים ירייה נוספת בלהיט עם כל חבילה.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

אלה זמינים בכל שלוש הסטים שהוזכרו, והם כוללים גם כמה מיצירות האמנות החלופיות הטובות ביותר ב- TCG כולו. שלא לדבר, מערכות אלה ניתן למצוא באופן קבוע בכל קמעונאי שמלאי כרטיסי פוקימון מורשים, כלומר אינך צריך לסמוך על מוכרים יד שנייה כדי להתחיל לאסוף. זה רק עניין של אילו קלפים אתה רוצה לרדוף יותר.

אתה יכול לרכוש את החבילות האלה עכשיו (דרך אמזון):

גורלים נסתרים של פוקימון נוצצים גורלים

אחד הרגשות הטובים ביותר כשפתחים כרטיסי פוקימון הוא לראות הולוגרפיה מבריקה ונחמדה בסוף הערימה, ועם הרחבות “הגורל” של פוקימון TCG אתה יכול להשיג את זה בכל חבילה. שתי הסטים הללו עמוסות ריבה עם פוקימון מבריק וכרטיסי מאמן מדהימים, ויש אפילו סיכוי לפתוח “חבילת אלוהים” שבה כל כרטיס בפנים הוא הולו.

המאמר נמשך לאחר המודעה

שלא לדבר על כל חבילה מציעה הולו מובטח או יותר טוב, מה שהופך אותם לשווים את מחיר הכניסה. עם זאת, החבילות הללו גדלו להיות יקרות למדי, מכיוון שהן בני כמה שנים ולעיתים רחוקות עדיין נמצאות בחנויות. המשמעות היא שסביר להניח שתצטרך לקנות את החבילה של פוקימון גורל מצד שלישי.

המאמר נמשך לאחר המודעה

עם זאת, הסט האחרון ברמה הגבוהה, קראון זניט, משחרר החודש ומציע כרטיסים בעלי ערך גבוה מתמיד.

שביתת פיוז’ן, שמיים מתפתחים ומלכות מצמרר – לעולם אל תוותרו על המרדף

חבילות כרטיסי פוקימון

לבסוף, יש לך כמה הרחבות חרב ומגן ממש … אם אתה יכול למצוא אותם. שביתת פיוז’ן, שמיים מתפתחים ומלכות מצמרר שוחררו בשנת 2021 במהלך התחייה המסיבית באיסוף TCG של פוקימון, וכמה מכרטיסי המרדף בסטים אלה הם הטובים ביותר כפי שנראים במדריך “פוקימון קלוף הטוב ביותר בכל הזמנים”.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

אין אפשרות לטעון כי חבילות כרטיסי הפוקימון הטובות ביותר אם אתה עדיין יכול למצוא אותן. למרבה המזל, אלה מופיעים לעתים קרובות למדי בפחים או כחבילות בודדות בחנויות כמו דולר גנרל וולגרנס. .

אתה יכול לרכוש את החבילות האלה עכשיו (דרך אמזון):

המאמר נמשך לאחר המודעה

אנא שימו לב שאם תלחצו על קישור מוצר בדף זה, אנו עשויים להרוויח עמלת שותפים קטנה.

לקבלת חדשות פוקימון נוספות, רשימות ומדריכים, הקפד לבדוק את הדף הראשי שלנו ואת הקישורים הבאים למטה.

11 כרטיסי ה- TCG הטובים ביותר של Pokémon, מכריזארד מבריק ועד לגלוש בפיקאצ’ו

Charizard Card Card Card Card

כרטיסי הפוקימון הטובים ביותר בולטים רק קצת יותר מהשאר. זה יכול לנבוע מהנוסטלגיה שלך בילדותך משחקת משחקי הווידיאו והזיכרונות של איסוף היסודות כיצד לשחק ב- Pokémon TCG, מכיוון שהם פופולריים במיוחד או חזקים, או פשוט בגלל שהם באמת קלפים יפים בזכות ה- אמנות יוצאת דופן של מאיירי Pokémon TCG, המוצגים ביצירות אמנות חלופיות וכרטיסי אמנות מלאים. כרטיסי פוקימון של מעריצים-נפשיים ועוצמתיים הם מה שכולם מחפשים; מגוון אגדות ייחודיות למילוי הסיפון שלך עם כרטיסי הפוקימון הטובים ביותר שנעשו אי פעם.

 • גלישה בפיקאצ’ו
 • Charizard GX (קשת נדירה/אמנות מלאה)
 • כרטיס טראמפ של ליסנדר
 • פיקאצ’ו (אוסף אמנות מלאה/קורן)
 • TAPU LELE GX (אמנות מלאה)
 • Mewtwo ו- Mew (Tag Team GX/Art Full)
 • נ
 • מיו עתיק (כרטיס פרומו)
 • לוקאריו ומלמטל (TAG Team GX)
 • Charizard (הולוגרפי)

אבל זה לא קל. עם אלפים על אלפי כרטיסי פוקימון ומאמנים שיהיו להם כל אחד מהם העדפות משלהם לסוגים, פוקימון ויכולות, קשה להצמיד את מה שהופך את כרטיסי הפוקימון ‘הטובים ביותר’. האם אתה מודד את ההצלחה של כרטיס פוקימון עד כמה הוא ידוע, בין אם זה אחד מכרטיסי הפוקימון הנדירים ביותר שיצרו אי פעם או כמה רחוק הוא נושא שחקן מקצוען תחרותי באליפות העולם של Pokémon TCG?

בתקופת השמיים השואגים של ה- Pokémon TCG, שימין היה מצרך חובה כמעט לכל סיפון. זה שימש על ידי שחקנים תחרותיים וחובבים כאחד בגלל הגדרת היכולת שלו, המאפשרת לשחקן למלא את היד שלהם עם עד שישה קלפים מהסיפון שלהם כאשר הפוקימון יושב לראשונה לשחק.

עם יכולת זו מסוגלת להטות את המשחקים המעוררים בצורה הדוקה ביותר, שימין אקס הפך לכרטיס פוקימון מבוקש מאוד, ונמכר למחירים גבוהים באתרי מכירות פומביות כמו eBay והפך להחזקת TCG של פוקימון יוקרתי של כמה שחקנים.

2. גלישה בפיקאצ’ו

אחד מכרטיסי הפוקימון והפוקימון האייקוניים ביותר בכל הזמנים

בקצה שונה לחלוטין של הספקטרום, כרטיס הפיקאצ’ו הגולש מ- X/Y: Set Evolutions הפך פופולרי לא בגלל מערך המיומנות או יכולת התחרות שלו אלא מכיוון, ובכן, זהו פיקאצ’ו עגול על גלשן.

יש משהו כל כך נעים באמנות הנוסטלגית בכרטיס הפוקימון הזה שאנשים פשוט נהנו להוסיף אותה לאוסף שלהם – ולהסתכל על הפנים הקטנות והמאושרות של פיקאצ’ו, שלא היו?

3. Charizard GX (קשת נדירה/אמנות מלאה)

עם הצגת Sun & Moon הגיע סוג אחר של נדירות של כרטיסי פוקימון. לא רק שעכשיו היית צריך לצוד אחר הפוקימון שרצית, אלא גם את ההדפסים המלאים של האמנות והקשת הנדירים שלו. הקלפים הנדירים של הקשת נוצצים בצבעי קשת יפהפיים שאינם ניתנים לעמוד בפני אספנים ושחקנים כאחד.

4. כרטיס טראמפ של ליסנדר

אם אי פעם שיחקת משחקי וידאו של פוקימון X ו- Y ב- 3DS, אתה יכול לזהות את הפרצוף המוכר והלא כל כך ידידותי. למרות שלא יהיה זה הוגן לומר שכרטיס טראמפ של ליסנדר הוא אחד מכרטיסי הפוקימון הפופולריים ביותר, הוא בהחלט אחד הידועים ביותר – הידועים לשמצה, כמעט.

משהו שתמיד נראה יפה בתיקיית אספן TCG הם כרטיסי האמנות המלאים של אוסף הקורן. כרטיסי הפוקימון האלה תוכננו בכוונה למראה שונה מכרטיסים אחרים, תוך הצגת פוקימון בצורה חמודה ויפה יותר, במקום לכוון להראות מגניב או חזק. .

6. TAPU LELE GX (אמנות מלאה)

כרטיס פוקימון עם יכולת מלאה

. המאפשר לשחקנים למשוך כרטיסי תומך מהסיפון שלהם ולהשתמש בהם מייד, הוא הטה את המשחקים שלמים לטובתה – ובגלל טאפו ללה זה הפך לכרטיס פוקימון פופולרי ויקר למדי.

7. Mewtwo ו- Mew (Tag Team GX/Art Full)

שני פוקימון אגדי נפגש בכרטיס פוקימון אגדי

. אבל אף צמד אף פעם לא יהיה ידוע, פופולרי או תואם היטב כמו כרטיס ה- Mewtwo ו- Mew Tag Gx Card.

בדומה לכרטיס טראמפ של ליסנדר, N הוא כרטיס תומך ידוע. .

כמו בכרטיסי תומך רבים, הוא מאפשר לשחקנים לדשדש יד לא רצויה חזרה לסיפון שלהם ולמשוך קלפים רבים כמו כרטיסי הפרסים שנשארו על השולחן. המשמעות היא ש- n מעדיף את האנדרדוג, ככל שאתה מנצח, כך כרטיסים בסופו של דבר ביד שלך. בגלל זה, N עזר לנצח משחקים רבים לשחקנים גם כשהסיכויים נערמו נגדם.

9. מיו עתיק (כרטיס פרומו)

כרטיס פוקימון איקוני באמת לפוקימון איקוני באמת

. Mew העתיקה הוא כרטיס פוקימון לקידום מכירות שהועבר בשנת 2000 לשחרור הקולנועי של הסרט Pokémon 2000 ומאז לא היה זמין לרכישה.

הכרטיס נאסר מהמשחק התחרותי והטקסט המופיע עליו הוא בשפה עתיקה שלא ניתנת לקריאה, כך שהוא רק קטע אספן. התעלומה הטהורה, הנוסטלגיה והשמצה מלהיא אסור הופכים את כרטיס ה- Mew העתיק לאחד מכרטיסי הפוקימון האייקוניים ביותר שיצאו אי פעם.

10.

תמיד כיף לראות את אחד העיצובים החזותיים הטובים ביותר של פוקימון עם אחד הגרועים ביותר שלו, ולוקאריו התחבר עם מלמטל הוא דוגמה מושלמת לניתוק המשעשע ההוא. ובכל זאת, זהו כרטיס מצוין אחרון עם יכולת הגנה טובה מאוד בקיר מתכת מלא GX, עד כדי כך שזה אחד מאותם כרטיסי פוקימון אתה יכול לבנות באופן פרטי סיפון מסביב. או רק דמיין את הקומדיה של החבר המוזר בין Nutblob לשועל הקונג-פו, זה תלוי בך.

11. Charizard (הולוגרפי)

הגביע הקדוש של כל תיקיית אספן ילדות, הצ’ארזארד המבריק המקורי העניק לילדים רבים זכויות בזכויות בשנות ה -90. .

בזכות הנוסטלגיה שמנגנת גורם עצום, כרטיס ה- Charizard ההולוגרפי עדיין מבוקש והודפס מחדש למספר פעמים, מה שהופך את זה לאחד מכרטיסי הפוקימון הפופולריים והטובים ביותר בכל הזמנים.

Strike Strike urshifu Vmax - TG30/TG30 - כוכבים מבריקים - כרטיס פוקימון גלריית מאמן - שחור וזהב

Strike Strike urshifu Vmax – TG30/TG30 – כוכבים מבריקים – כרטיס פוקימון גלריית מאמן – שחור וזהב

.00 (5 הצעות משומשות ומצעות חדשות)

Pokémon TCG: 2023 טריק או צרור מגבר סחר

10K+ נקנה בחודש האחרון

18 $.89 (47 הצעות חדשות)

פוקימון - מגרש כרטיסי ג'מבו אקראי - X6 (בחירה וריס) V - VMAX - VSTARS - V Union

פוקימון – מגרש כרטיסי ג’מבו אקראי – X6 (בחירה וריס) V – VMAX – VSTARS – V Union

1K+ נקנה בחודש האחרון

רק 9 נותרו במלאי – הזמינו בקרוב.

אפשרויות קנייה נוספות
10 $.61 (21 הצעות משומשות וחדשות)

Pokemon TCG: 3 חבילות בוסטר 30 קלפים בסך הכל | חבילת ערך כוללת 3 חבילות שלפוחיות של כרטיסים אקראיים | 100% ברנדה אותנטית

Pokemon TCG: 3 חבילות בוסטר 30 קלפים בסך הכל | חבילת ערך כוללת 3 חבילות שלפוחיות של כרטיסים אקראיים | 100% חבילות הרחבה של פוקימון ממותג אותנטי | סיכוי אקראי ל- Rares & Holofoils

5K+ נקנה בחודש האחרון

נותרו רק 2 במלאי – הזמינו בקרוב.

אפשרויות קנייה נוספות
12 $.38 (35 הצעות חדשות)

גילאים: 14 שנים ומעלה

פוקימון סקרלט וסגול 3 קופסת מאמנים עלית אובסידיאן

פוקימון סקרלט וסגול 3 קופסת מאמנים עלית אובסידיאן

10K+ נקנה בחודש האחרון

אפשרויות קנייה נוספות
.47 (50 הצעות משומשות ומצעות חדשות)

צרור דלוקס נדיר במיוחד | 100+ כרטיסים אותנטיים עם 2 נדירות אולטרה מובטחות | בתוספת 10 בונוס נדירים או הולו | תיבת סיפון GG

צרור דלוקס נדיר במיוחד | 100+ כרטיסים אותנטיים עם 2 נדירות אולטרה מובטחות | בתוספת 10 בונוס נדירים או הולו | תיבת סיפון GG תואמת לכרטיסי פוקימון

900+ קנו בחודש האחרון

אפשרויות קנייה נוספות
21 $.09 (2 מבצעים משומשים ומוצעים חדשים)

גילאים: 13 שנים ומעלה

אוצרות אגדיים במהדורה מוגבלת מהדורה מוגבלת של קופסת סיפון זהב | 100+ כרטיסי גלריה של פוקימון מגוון ו 1 כרטיסי גלריה מאמנים | מובטח

אוצרות אגדיים במהדורה מוגבלת מהדורה מוגבלת של קופסת סיפון זהב | 100+ כרטיסי גלריה של פוקימון מגוון ו 1 כרטיסי גלריה מאמנים | מובטחת סוד זהב נדיר + 2 אולטרה נדירים | 10 נייר הולו | 1 נדיר קורן

700+ קנו בחודש האחרון

Pokemon TCG: חרב ומגן איבדו את המוצא לבנייה ותיבת קרב

900+ קנו בחודש האחרון

אפשרויות קנייה נוספות
16 $.99 (25 הצעות חדשות)

גילאים: 12 חודשים ומעלה

25 כרטיסי פוקימון נדירים עם 100 כ”ס ומעלה (מגרש מגוון ללא כפילויות) (גרסה מקורית)

4K+ נקנה בחודש האחרון

אפשרויות קנייה נוספות
.50 (34 הצעות משומשות ומצעות חדשות)

הבחירה של אמזון: בחירה כוללת
.

צרור נדיר במיוחד | 60 קלפים | לאספני כרטיסי פוקימון | כרטיסי הולו 10x ו 1x אולטרה נדיר מובטחים, אגדיים, אקס, GX

צרור נדיר במיוחד | 60 קלפים | לאספני כרטיסי פוקימון | כרטיסי הולו 10x ו 1x אולטרה נדיר מובטחים, אגדיים, אקס, GX, V, VMAX או VSTAR | קופסת סיפון עם מאגרי הכבידה המצורפים

500+ קנו בחודש האחרון

. גלה עוד על העסקים הקטנים המשתתפים עם המחויבות של אמזון ואמזון להעצים אותם.

גילאים: 15 שנים ומעלה

כרטיסי פוקימון 50 קלפים מגוונים עם פוקימון V מובטח

6K+ נקנה בחודש האחרון

אפשרויות קנייה נוספות
5 $.

פוקימון: סקרלט וסגול אובסידיאן להבות בנייה וקרב (חסידות מוקדמות)

פוקימון: סקרלט וסגול אובסידיאן להבות בנייה וקרב (חסידות מוקדמות)

1K+ נקנה בחודש האחרון

אפשרויות קנייה נוספות
12 $.

גילאים: 13 שנים ומעלה

קופסת סיפון TCG Golden Golden כולל 200 כרטיסים שונים (3 אולטרה נדירים אקראיים, 4 קלפים נדירים, 3 הולוגרפיה, 90 נפוצים/

קופסת סיפון TCG Golden Golden כולל 200 כרטיסים שונים (3 אולטרה נדירים אקראיים, 4 כרטיסים נדירים, 3 הולוגרפיה, 90 נפוצים/לא נדירים ו 100 כרטיסי אנרגיה)

600+ קנו בחודש האחרון