רשימת שכבת הרכבות של הונקאי ספטמבר 2023 | טקטיקות כיס, רשימת שכבת הרכבות של הונקאי: הדמויות הטובות ביותר המדורגות – Dexerto

0

קלרה היא תת-DP יעילה בזכות יכולת ההתקפה הנגדית שלה. בכל פעם שנפגע הלוחם הלוהט הזה היא מבצעת התקפת נגד. בעזרת אפוטרופוס הרובוט שלה, Svarog, קלרה יכולה גם לסמן אויבים כדי לגרום להם לקבל נזק נוסף עם התקפת המיומנות שלה.עיין במדריך הייעודי שלנו לכל מה שאתה צריך לדעת על רכבת הכוכבים של הבנייה של קלרה בהונקאי.

רשימת שכבת הרכבות של הונקאי ספטמבר 2023

.

רשימת שכבת הרכבות של הונקאי - להב עם ידו על מצחו

פורסם: 2 באוגוסט 2023

שֶׁלָנוּ כאן כדי לעזור לך למצוא את הדמויות הטובות ביותר ב- RPG של גאצ’ה מהויוברס. אספנו מידע ממבחני בטא רבים וניסינו את הדמויות בעצמנו כדי להבטיח שתמלאו את הצוות שלכם בסוחרי נזק חזקים, טנקים ותומכים.

אם אינך יכול להשיג מספיק מ- RPG של גאצ’ה של הויובס, וודא שאתה בודק את קודי הרכבת הכוכבים של הונקאי ובונה עבור ברוניה של הונאקאי סטאר רכבת, ינקינג של הונאקאי סטאר רכבת, וג’ינג רכבת של הונקאי סטאר רכבת. .

רשימת שכבת הרכבות של הונקאי – הדמויות הטובות ביותר

הנה רשימת שכבות הרכבות של הונקאי כוכב:

נִדבָּך רשימת שכבת הרכבות של הונקאי
ג Blade, Bronya, Gepard, Jing Yuan, Luocha, Seele, Silver Wolf
א
ארלן, דן הנג, הימקו, הוק, 7 במרץ, צ’ינגק, סמפו, סרל, סושאנג, טריילבזר
(גוּפָנִי)
ג הרטה

רשימת שכבות הרכבות של הרכבת הונקאי

רשימת שכבת ה- DPS של הרכבות של הונקאי כוללת תווים משבילי הציד, , העוסקים בכמויות מדהימות של נזק רב-יעדים.

למרות שהם נופלים יותר לתפקיד המשנה או תפקיד המאפשר בגלל ההתמקדות שלהם באויבים מתנפחים באמצעות נקודות ומחלות סטטוס, כללנו גם דמויות המדרגות את הדרך של נהנות כאן למען הקיצור.

ג להב, ג’ינג יואן, קפקא, סלה
א Himeko, Silver Wolf, Yanqing, Welt, Pela
ב
ג

רשימת שכבת הרכבת של הונקאי כוכב

רשימת שכבת הרכבות של הונאקאי כוכב הונקאי מדורגת תווים המדרכים את נתיב השימור, שיש להם יכולות הגנה עוצמתיות המגנות על עצמם ועל בריתן במגוון דרכים והרס, העוסקות בערימות של נזק תוך שהם בעלי שרידות רבה המאפשרת להם להצטיין בתרחישים קרביים רבים.

נִדבָּך
ג ג’פרד
א Trailblazer (שימור), ארלן, קלרה
ב וו, טריילבלייזר (הרס), 7 במרץ
ג

רשימת שכבות תמיכה ברכבת הונקאי

רשימת שכבות הרכבת של הרכבת הכוכבת של Honkai מדרגת דמויות משבילי ההרמוניה, המיישמים חובבים על בעלות ברית ומשפרים את יכולות הלחימה של הצוות שלהם ואת שפע, המרפאים בעלות ברית.

נִדבָּך רשימת שכבת הרכבות של הונקאי
ג ביילו, ברוניה, לוצ’ה, טינגיון
נטשה
ב אסטה
ג

כפי שהזכרנו לעיל, רשימת שכבת הרכבות של הונאקאי כוכב שלנו אמורה להשתנות עם הזמן, שכן ביססנו אותה על מידע מתפריט העיוות עבור כל דמות ברמה 80 עם כל האיידולונים, והניסיון המוגבל שלנו עם כמה מהדמויות.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

דמויות רכבת כוכב הונקאי הקרובות

. אתה יכול לצפות שהם יופיעו ברשימת שכבותנו ברגע שיש לנו סיכוי לנסות אותם. תוכלו למצוא את המדריכים שלנו עליהם למטה, כמו גם מעט מידע על רקע.

איך אני מבצע רכבת מסילה של הונקאי כוכב?

אנו לא ממליצים לך לעשות רכבת מסילה של הונקאי כוכב מכיוון שזה לוקח זמן, אתה זקוק למספר כתובות דוא”ל, ושיעורי חמישה כוכבים הם די נמוכים כך שתצטרך לעשות זאת מספר פעמים. , .

  • התחל את המשחק והשלם את קטע ההדרכה כדי לבטל את נעילת האפשרות עיוות, זה לוקח כשעה
  • התגלגל לכמה דמויות בכל הכרזה שאתה אוהב
  • חזור על הצעדים האלה עד שתקבל את דמות הרכבת של הונקאי סטאר שאתה רוצה

! אנו מקווים שתצליחו לשים את אחת הדמויות המדרגות S מהרשימה שלנו.

מי הם הדמויות הטובות ביותר של הרכבת כוכב הונקאי?

להלן קצת מידע נוסף על הדמויות המופיעות ברשימת S-Tier Rail Rank ברשימת הרכבת שלנו.

רשימת שכבת הרכבות של הונקאי - להב מסתכל בטלפון שלו

להב

בחירה נוספת לבעלה הבכירה, הלהב של הונקאי סטאר רכבת הוא בחירה מדהימה של DPS שעוסקת בנזק על בסיס מקס HP שלו וכמה נזק הוא נוטל.

רשימת שכבת הרכבות של הונקאי - ברוניה מסתכלת בטלפון שלה

ברוניה

אם אתה זקוק לדמות שיכולה לספק חובבים חסינים, הברוניה של הונקאי סטאר רכבת היא הגל בשבילך. היא עוסקת מעט מאוד בפגיעה בעצמה אך משתלבת היטב כמעט בכל מחברי הצוות.

ג’פרד

Gepard של Honkai Star Rail הוא גם טנק פנטסטי ותת-DPS. התקפות הקרח המצמררות שלו ויכולתו להקפיא אויבים הם סופר שימושיים ובאולטימטיבי שלו יש מגן שמגן עליו מפני נזק.

הבעל מספר אחת לצוות טקטיקות הכיס, ג’ינג יואן של הונאקאי סטאר רכבת הוא הבחירה הטובה ביותר עבור דמות DPS בצוות שלך. הוא בקלות ה- DPS החזקה ביותר של רב-יעד שניסינו.

לוצ’ה

לא רק שהלוצ’ה של הונקאי סטאר רכבת נאה מאוד, אלא שהוא גם הבחירה הראשונה שלנו לתמיכה. את מאזני הריפוי שלו עם ההתקפה שלו, הוא יכול להתמודד עם נזק די טוב ולהסיר כל חובבים מאויבים.

רשימת שכבת הרכבות של הונקאי - Seele בטלפון שלה

SEELE

Seele’s Seele של Honkai Star Rail הוא אפשרות DPS פנטסטית שיכולה להתמודד עם המון נזק למטרה יחידה לאורך זמן קצר. אנו ממליצים לך לבנות אותה מתמקדת בהתקפה ובקרקע.

רשימת שכבת הרכבות של הונקאי - זאב כסף מסתכל בטלפון שלה

זאב כסוף

זאב הכסף של Honkai Star Rail הוא סוחר נזק בעל השפעה גבוהה שיכול גם לתמוך בצוות שלך על ידי יישום דבורים על אויביך. היא דמות קוונטית של חמישה כוכבים.

זה כל מה שיש לנו עבורך ברשימת שכבת הרכבות של הונקאי כוכב שלנו. הקפד לבדוק.

עוד מטקטיקות כיס

Ruby Spiers-Unwin Ruby הוא מעריץ של כל הדברים Final Fantasy, JRPG ו- Pokémon, אם כי היא חלקית לפלטפורמה טובה ואולי אפילו איזה מאסטר מטבעות ורובלוקס, גם כן. אתה יכול גם למצוא את דבריה באתרי אחותנו The Loadout ו- PCGamesn.

צילום מסך מסך טינגיון של הונקאי טינגייון

הויוברס

קיום הדמויות החזקות ביותר של הונקאי סטאר ברכבת בקבוצה שלך במשחק יעזור לך להשיג יתרון עצום. .

אם אתה רוצה לשרוד את התוכן המאתגר ביותר ברכבת הכוכבים של הויוברס, תצטרך לקבל את הדמויות החזקות ביותר בצד שלך. אמנם כל לוחם במשחק מועיל בשדה הקרב, אך חלקן פשוט אפשרויות חובה לבחוף שמתאימות לכל קבוצה שתפעל.

להלן רשימת שכבות הרכבות של הונקאי סטאר הכוללת כל דמות ניתנת למשחק הזמינה כיום במשחק.

המאמר נמשך לאחר המודעה

תוכן

  • דמויות רכבת כוכב הונקאי
  • דמויות רכבת כוכב הונקאי B הונקאי

רשימת שכבות הרכבת הטובה ביותר של הונקאי כוכב

צילום מסך קרב של הרכבת כוכב הונקאי

דמויות הרכבת הטובות ביותר של הונקאי כוכבים מועילות להפליא.

, עם יותר אמורים להשתחרר בעדכונים עתידיים. .

אנו ממליצים לבדוק את רשימת הרכבות של הונאקאי סטאר שלנו לפני שתתגלגל על ​​הבאנר הנוכחי, מכיוון שהיא יכולה לעזור לך לחסוך מטבעות כולל מעברי רכבת כוכבים ומעברים מיוחדים של רכבת כוכבים. חשוב לציין כי הדירוגים הללו ישתנו ככל שמתווספים עדכונים ותווים חדשים, אז וודא שאתה מסמן את הדף הזה ותבדוק שוב באופן קבוע.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

להלן דירוג רשימת שכבות שלנו של כל דמות זמינה ברכבת הכוכבים של הונקאי, כך שתוכלו לחבר את הצוות החזק ביותר.

ברוניה

ברוניה היא אפשרות תמיכה נהדרת בכל COMP COMP.

. .

.

המאמר נמשך לאחר המודעה

לושה

תמונה של לושה ברכבת הכוכבים של הונקאי

לושה יכולה לספק דבקים גדולים בקרב.

לושה היא אחת הדמויות החדשות ביותר שמתווספות לסגל של הונקאי סטאר רכבת ו -5 כוכבים זה הוא לוחם רב-תכליתי במיוחד. הוא משתמש דמיוני שיכול להשתמש ביכולותיו כדי לחשוף אויבים, כמו גם לרפא את בני בריתו מה שהופך אותו לאפשרות תמיכה מצוינת בכל מחשב צוות.

לקבלת פירוט מלא של בנייני לושה הטובים ביותר, עיין במדריך הייעודי שלנו.

קפקא

רכבת הכוכב של הונקאי קפקא

קפקא יכול לערום נזק רב בקרב.

Kafka הוא דמות ברק של 5 כוכבים שיכולה לערום כמויות אדירות של נזק על אויבים בקרב. הנזק הכללי שלה לאורך זמן יכול לשחרר כמה ערימות התקפה הרסניות על האויב, כך שהיא אפשרות DPS או תת-DPS מוצקה שיש בכל מחשב צוותי.

המאמר נמשך לאחר המודעה

תוכלו לבדוק כאן את מדריך הבנייה הטוב ביותר של Kafka.

להב

צילום מסך של להב בהונקאי רכבת כוכב

להב הוא יחידת DPS נהדרת.

Blade הוא משתמש רוח רב עוצמה שיכול להתמודד עם נזק גדול של AOE מה שהופך אותו לאפשרות DPS טובה במיוחד בהונאקאי סטאר רכבת. עובד נתיב הרס 5 כוכבים זה יכול להיות כוח קטלני בשדה הקרב במיוחד אם הוא מזווג עם מרפא טוב.

המאמר נמשך לאחר המודעה

לקבלת סקירה מלאה של הלהב הטוב ביותר Build in Honkai Star Rail, עיין במדריך שלנו כאן.

SEELE

דימוי של Seele in Honkai Star Rai

Seele הוא ה- DPS החזק ביותר הקיים כיום במשחק.

אחת מיחידות ה- DPS החזקות ביותר היא הרכבת הכוכבת הונקאי היא Seelee. מקלע הקוונטים הזה מצטיין בהעברת DMG עם יעד יחיד ויכול בקלות לנקות מפגשים שאינם באוס בזכות חובבי המהירות שלה. כשזווגת עם דמויות התמיכה הנכונות היא יכולה להיות כוח בלתי ניתן לעצירה בשדה הקרב.

המאמר נמשך לאחר המודעה

עיין במדריך הייעודי שלנו לכל מה שאתה צריך לדעת על רכבת הכוכבים של Seele’s Build Honkai.

זאב כסוף

מסטיק בועת זאב כסף

לזאב סילבר יש כמה יכולות דבורה נהדרות.

סילבר וולף הוא הדמות האחרונה שהצטרפה לרכבת הכוכבים של הונקאי ב- 1.עדכון גרסה 1. היא חברה בציידי הכוכבים וההאקר המדהים ששולט במיומנות של ‘עריכת אתר’ שיכולה למתג עם נתוני המציאות.

המיומנות הגדולה ביותר של סילבר וולף היא שתל החולשה שלה שיוסיף חולשה לאויב המבוסס על הצוות הנוכחי שלך. היא יכולה גם להפסיק את האויב אשר יוריד את המהירות, התקפה או הגנה שלהם, עם ארסנל של כישורי דבורה אפקטיביים האקר זה הוא אפשרות תמיכה נהדרת בכל מחשב צוותי.

המאמר נמשך לאחר המודעה

תוכלו לבדוק את מדריך הבנייה המלא שלנו עבור זאב כסף ממש כאן.

ג’פרד

תמונה של ג'פרד, דמות קרח

GePard הוא יחידה הגנתית נהדרת בכל COMP COMP מכיוון שהוא מסוגל להגן על חבריו לקבוצה ביעילות. . כמו ביילו, גם לג’פרד יש יכולת חיונית אך ניתן להשתמש בה רק על עצמו. אם אתה רוצה להגביר את ההישרדות של הצוות שלך, GePard היא האפשרות הטובה ביותר.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

לקבלת סקירה מלאה של ה- GePard Build in Honkai Star Rail, עיין במדריך הייעודי שלנו.

יצירות אמנות רכבות כוכבים של טינגיון הונקאי

טינגיון היא אפשרות התמיכה הטובה ביותר כעת ברכבת הכוכבים של הונקאי.

טינגיון היא אפשרות התמיכה הטובה ביותר הקיימת כרגע ברכבת הכוכבים של הונקאי. התקפת המיומנות שלה ‘מנגינה מרגיעה’ מיישמת חובב ברכה מרשים על בעל ברית אחד, תוך שהוא מגביר את תפוקת ה- DMG של הברק שלהם, כך שכאשר הוא משמש על משתמש ברק כמו Serval, זה מביא לשילוב חזק.

.

המאמר נמשך לאחר המודעה

קלרה קלרה ברכבת הכוכב הונקאיקלרה עושה תת-DP נהדר.

קלרה היא תת-DP יעילה בזכות יכולת ההתקפה הנגדית שלה. בכל פעם שנפגע הלוחם הלוהט הזה היא מבצעת התקפת נגד. בעזרת אפוטרופוס הרובוט שלה, Svarog, קלרה יכולה גם לסמן אויבים כדי לגרום להם לקבל נזק נוסף עם התקפת המיומנות שלה.עיין במדריך הייעודי שלנו לכל מה שאתה צריך לדעת על רכבת הכוכבים של הבנייה של קלרה בהונקאי.

המאמר נמשך לאחר המודעה

דימוי של ה- 7 במרץ ממסילת הכוכבים של הונקאי

.

משתמש ICE זה יכול לספק הגנה מוצקה בקרב על ידי האטה והקפאת אויבים, ובמקביל להתמודד עם נזק רב עוצמה באמצעות התקפות נגד. אמנם לא אפשרות המשנה-DPS הטובה ביותר, אך 7 במרץ היא עדיין לוחמת נהדרת שיש בקבוצה שלך במיוחד מכיוון שהיא אחת הדמויות הראשונות שאתה מקבל במשחק.

המאמר נמשך לאחר המודעה

תוכלו לבדוק את מדריך הבנייה הטוב ביותר שלנו ב- 7 במרץ לפרטים נוספים על שטח הקרח הזה.

לוקה

צילום מסך של לוקה

לוקה יכול לגרום לדימום על אויבים.

. לוקה הוא לוחם די חזק לבד, אבל הוא באמת זורח כשהוא מזווג עם קפקא, כך שאם יש לך את שתי הדמויות המריצות אותן באותה צוות Comp היא אפשרות נהדרת.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

תוכלו למצוא את המדריך הייעודי שלנו לבניית הלוקה הטובה ביותר במשחק כאן.

יצירות אמנות של רכבת כוכב הונקאי

ביילו הוא הדמות המרפא הסטריאוטיפית שלך.

אם אתה מחפש מרפא בהונאקאי רכבת אז ביילו הוא ללא ספק האפשרות הטובה ביותר. כמו גם מתן ריפוי מציל חיים במהלך קרב, היא גם הדמות היחידה במשחק שיכולה להחיות את בעלי ברית לחלוטין. מה שחסר ביילו בנזק שהיא בהחלט מפצה על ריפוי והיא יכולה לשפר מאוד את סיכויי ההישרדות של כל צוות שהיא נמצאת בה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

עיין במדריך הייעודי שלנו לכל מה שאתה צריך לדעת על רכבת הכוכבים של Baauilu של Bauilu.

המאמר נמשך לאחר המודעה

Himeko

תמונה של הימקו ברכבת הכוכבים של הונקאי

Himeko יכול להוריד אויבים מרובים בבת אחת.

Himeko יכול להיות DPS קטלני עם הבנייה הנכונה במקום. הערכה הלוהטת שלה נהדרת להוריד אויבים מרובים בשדה הקרב, והיא יכולה לסלק התקפות מעקב תכופות שיכולות להיות לא יסולא בפז בכל מה שקשור להפיכת גאות הקרב. .

המאמר נמשך לאחר המודעה

לקבלת פירוט מלא של הבנייה הטובה ביותר עבור Himeko, עיין במדריך שלנו.

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

ינקינג

דימוי של ינקינג ממסילת הכוכבים של הונקאי

ינקינג יכול להגדיל מאוד את שיעור הביקורת שלו במהלך הקרב.

הכוח הגדול ביותר של ינקינג הוא היכולת שלו להגדיל את קצב הביקורת שלו, ‘בתוך הגשם’ האולטימטיבי שלו מעניק נזק עצום ושיעור הביקורת מגביר, וכאשר מדינת סינכרון Soulsteel שלו פעילה יש לו סיכוי של 50% להתקפות מעקב עם נזק שיעשה עלול להקפיא אויבים. אם אתה מחפש DPS או תת-DPs של קרח עבור Comp Comp שלך, Yaqing היא בחירה מצוינת.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

לקבלת סקירה מלאה של מיטב ה- Yanqing Build in Honkai Star Rail, עיין במדריך הייעודי שלנו.

יצירות אמנות של רכבת כוכב הונקאי

שרת יעיל ביותר נגד אויבים שחלשים עד ברק.

. כנגד כל דבר אחר ותפוקת הנזק של Serval תהיה מינימלית כך שיש בהחלט אפשרויות מרובות יעדים טובות יותר זמינות. עם זאת, כדמות חופשית להפעלה, זה לא יכול להזיק לנסות לה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

.

המאמר נמשך לאחר המודעה

צ’ינגק

צ’ינגק זקוק לשפע של נקודות מיומנות כדי להיות יעילות בקרב.

ההיבט הייחודי ביותר בקינגק הוא היכולת שלה לשפר את ההתקפה הבסיסית שלה למהלך חזק יותר הפוגע באויבים מרובים. שמירה על משתמש קוונטי זה אפקטיבי בשדה הקרב דורשת הרבה נקודות מיומנות עם זאת, ולכן השחקנים יצטרכו לתכנן בזהירות את הצוות שלהם אם הם רוצים להשתמש בצ’ינגק.

לקבלת סקירה מלאה של בניית הצ’ינגקי הטובה ביותר תוכלו לבדוק את המדריך שלנו.

סושאנג

סושאנג מחייך ברכבת הכוכב הונקאי

סושאנג עושה תת-DP טוב.

אם אתם מחפשים סוחר נזק למטרה אחת, סאנשנג היא לוחמת מסוגלת שיכולה להגדיל את המהירות שלה לאחר שאויבים נפגעו מפסקות חולשה. האולטימטיבי שלה ‘שחר הראלד’ הוא חזק במיוחד מכיוון שהוא מעניק לה תפנית נוספת ומגזין התקפה. היא מייצרת חלופה תת-DP נהדרת לדמויות נדירות יותר כמו Seelee.

המאמר נמשך לאחר המודעה

תוכלו למצוא את מדריך הבנייה הייעודי שלנו לסושאנג כאן.

וו

הוק ברכבת הכוכב הונקאי

הוק הוא היעיל ביותר כאשר הוא משותף עם משתמשי אש אחרים.

הוק יכול להתמודד עם נזק נוסף לאויבים בשדה הקרב שכבר נגרם למעמד הכוויה, כך שבאופן תיאורטי, היא הייתה מזווגת בצורה מושלמת עם משתמשי אש אחרים, אך תלוי בכך שהסגנון המשחקים שלך עם קבוצה המורכבת בעיקר ממגבלי אש עשויה להיות לא אידיאלית. אם אתה מעוניין לקבל צוות מלא במתחילים באש, עם זאת, הוק הוא לוחם מוצק שיש.

לקבלת מדריך מלא לבניית הוו הטוב ביותר תוכלו לבדוק את המדריך שלנו.

פלה

פלה יכולה להפחית ביעילות את כוח הקרב של האויבים בלחימה.

. האולטימטיבי שלה ‘דיכוי אזור’ מצמצם את ההגנות של האויבים בזמן שהתקפת המיומנות שלה עוסקת בנזק לקרח ומסלקת חובב אחד מהמטרה שיכולה להועיל מאוד במהלך מפגשי הבוס.

המאמר נמשך לאחר המודעה

עיין במדריך הייעודי שלנו עבור רכבת הכוכבים הטובה ביותר של Pela ב- Honkai.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אסטה

אסטה משתמשת באולטימטיבי שלה בהונאקאי רכבת

אסטה היא דמות תמיכה טובה ברכבת הכוכב הונקאי.

. היא משתמשת באש שעוקבת אחר נתיב ההרמוניה. ASTA יכולה לספק מגוון חובבים לחבריה לקבוצה בקרב מה שהופך אותה לאפשרות תמיכה טובה אם אתה זקוק לדמות שתמלא את התפקיד הזה.

ניתן להשיג אותה גם בחינם במשחק, פשוט על ידי השלמת הדרכה למכניקת הגאצ’ה של המשחק כך שהיא דמות תמיכה טובה עבור שחקנים חדשים לשימוש.

אם אתם מחפשים פירוט מלא של Build Build הטוב ביותר, תוכלו למצוא את המדריך שלנו כאן.

המאמר נמשך לאחר המודעה

נטשה

נטשה בהונקאי רכבת כוכב

נטשה יכולה לרפא את חבריה לקבוצה בהונאקאי רכבת כוכב.

נטשה היא לוחמת פיזית ברכבת הכוכבים הונקאי העוקבת אחר שביל השפע. היא דמות תמיכה שיכולה לחרוף ולרפא את בעלות בריתה בקרב.

היא אחת משלושה מרפאות בלבד במשחק, ושחקנים יכולים להשיג אותה בחינם, כך שהיא אפשרות נהדרת להיות בקבוצה שלך אם לא הצלחת למשוך את ביילו או לושה על באנרים.

המאמר נמשך לאחר המודעה

.

.

. יכולת הכישרון של סמפו מספקת לו גם סיכוי של 65% ליישם את רוח הרוח – אפקט נקודה שפוגע ברציפות באויבים במשך 3 סיבובים.

המאמר נמשך לאחר המודעה

עיין במדריך הייעודי שלנו עבור רכבת הכוכבים הטובה ביותר של סמפו בהונאקאי.

המאמר נמשך לאחר המודעה

ארלן בהונקאי רכבת כוכב

במטא הנוכחי, ארלן פשוט לא כדאי לבחור על פני תווי DPS אחרים. ארלן הוא ללא ספק לוחם חזק אבל שמירה על כל הצוות שלך בחיים ברכבת הכוכבים של הונקאי חשובה לא פחות כמו התמודדות עם נזק גבוה וייתכן כי בעל הברק הזה לא יהיה שווה את הסיכון.

התקפת המיומנות של ארלן עולה ל- HP לשימוש, אלא אם כן יש לך מרפא או תמיכה לרוץ לצידו, יש פשוט אפשרויות DPS טובות בהרבה במטא הנוכחי.

.

המאמר נמשך לאחר המודעה

דמויות C-Tier ברכבת הכוכב הונקאי

דן הנג

דן הנג שותה תה

.

. .

המאמר נמשך לאחר המודעה

.

.

בעוד הרטה יכולה בקלות להחזיק את שלה במפגשים בסיסיים, היא נאבקת בקרבות בוסים בגלל העובדה כי ניתן להפעיל את התקפות המעקב שלה רק אם ה- HP של האויב יורד מתחת ל 50%, מיומנויות אחרות בארסנל שלה צריכות גם היא לאותה דרישה להיות משומש וזה, למרבה הצער, מקשה להמליץ ​​על הרטה על אותם קרבות קשים יותר ותכני קצה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

עיין במדריך הייעודי שלנו למרכבה הטובה ביותר של Herta Build in Honkai Star Rail.

.

חלוץ

דמות ראשית של הונקאי רכבת מרים את ידו

.

הגיבור הראשי של הונקאי סטאר רכבת, Trailblazer יכול להיות בעל 2 צורות במשחק: פסיכולוגי ואש אך צורת האש שלה היא האופטימלית ביותר. . .

המאמר נמשך לאחר המודעה

. הקפד לבדוק את דף הרכבת של הונאקאי סטאר עבור כל החדשות והעדכונים האחרונים.