פוקימון יהלום מבריק ופנינה נוצצת: מתנת מסתורין מיתית של שימין זמינה היום – מודיע משחקים, פוקימון מבריק יהלום וקודי מתנה של מיסטרי פרל – תגמולים בחינם בספטמבר 2023 – Dexerto

0

קודי מתנה של פוקימון מבריק וזוהר קודי מתנה מסתורין – תגמולים בחינם בספטמבר 2023

האם אתה מתרגש להוסיף את שיימין למסיבה שלך? יידע אותנו בתגובות למטה!

אם חיפשת להוסיף את המסיבה שלך לפוקימון שימין המיתולוגי או לפוקדקס שלך ביהלום מבריק של פוקימון ופוקימון נוצץ, היום של היום המזל שלך.

הסיבה לכך היא ששימין יהיה זמין בקרוב לתפוס את הגרסאות מחדש בהמשך היום כאירוע מתנה מסתורין. הוכרז במהלך זרם יום הפוקימון של היום, בו ראו גם את חשיפתם של פוקימון סקרלט ופוקימון ויולט לצד עדכון שחר היום עבור אגדות פוקימון: ארצ’וס, שימין פוגע במשחק באמצעות משהו שנקרא מכתב אוק.

לאחר שתקבל את מתנת המסתורין של המכתב של אלון, תוכל להיתקל בשימין ולתפוס את הפוקימון המיתולוגי ולהוסיף אותו לצוות שלך. כפי שצוין על ידי הטריילר, זה לוקח כשעתיים זמן משחק עד שתכונת מתנת המסתורין לא נעולה בהפעלה חדשה של יהלום מבריק ופנינה נוצצת.

עם זאת, יש לך הרבה זמן לקחת חלק באירוע המתנה של המסתורין הזה כיוון שהוא חי החל מהיום, הוא יישאר בשידור חי עד 27 במרץ, כך שיהיה לך יותר מחודש להוסיף את שיימין לפוקדקס שלך.

בזמן שהמתין לקבל את מכתבו של אוק, קרא על עדכון ה- Arceus Daybreak של Pokémon, שנמצא בהמשך היום ואז צפה בטריילר לחשוף לפוקימון סקרלט וסגול.

האם אתה מתרגש להוסיף את שיימין למסיבה שלך? יידע אותנו בתגובות למטה!

מתנות פוקימון מיסטרי פרל יהלום

פוקימון

קודי מתנה מסתוריים ב Diamond Diamond Diamond & Pearl מבריק מציעים לשחקנים תגמולים בחינם כמו תלבושות חדשות או פוקימונים נדירים, אך האם יש קודים פעילים הזמינים בספטמבר 2023? בוא נגלה.

ממש כמו באגדות ארצ’וס, חרב ומגן, וסקרלט וסגול, ניתן לתבוע מתנות מסתוריות על ידי מאמנים ברחבי אזור סיננו, אך בדרך כלל יש להם תאריכי תפוגה, כך שתצטרך להשיג אותם מהר.

מתנות מסתוריות הן מתנות שניתן להשיג בחינם, עם פרסים הנעים בין פוקימון חדש לבדיקת הפוקדקס שלך – כמו ביצת המנאפיה שזכתה בעבר – לפריטים מיוחדים שיש להם להיות במשחק.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

בואו נסתכל על כל מה שצריך לדעת על תביעת קודי מתנה מסתוריים בפוקימון BDSP בספטמבר 2023, יחד איתם הקודים פעילים ברגע זה.

עודכן ב -3 בספטמבר 2023, כדי לאשר קודי מתנה פעילים של מסתורין פעילים.

תוכן

  • האם יש קודי מתנה של פוקימון BDSP במסתורין בספטמבר 2023?
  • כיצד לתבוע קודים

תמונה של מתנת תעלומת הביצה של מנאפיה ביהלום מבריק פוקימון ופנינה נוצצת

ביצת מנאפיה הייתה אחת התגמולים שנכללו בסיבוב קודם של תגמולים למתנת מסתורין.

האם יש קודי מתנה של פוקימון מבריק ומבהיר קודי מתנה למסתורין פרל בספטמבר 2023?

הם עכשיו .

עכשיו, כאשר Gen 9 בעיצומה עם שחרורו של פוקימון סקרלט וסגול ב- Nintendo Switch, זה לא סביר .

.

.