השחקנים הטובים ביותר של 2023 – המקצוענים המובילים העונה – Dexerto, ספירת שחקנים מלאה – כמה אנשים משחקים עכשיו?

0

ספירת שחקנים חיה חיה

Contents

בעוד ששזאם אולי לא השחקן הטוב ביותר בתפקיד ספציפי, הוא השחקן הטוב ביותר בצפון אמריקה בגלל הרבגוניות שלו. .

השחקנים הטובים ביותר של 2023 – המקצוענים המובילים בעונה זו

אחד השחקנים המובילים בעולם זורק את ידיו על גב הכיסא שלו לפני שנעילה נוקשה // פנימה

משחקי לאנס סקונריץ ‘/מהומות

הצ’אפיו העילית

עונת Esports של 2023 של 2023 סיכמה במפץ שכן גאונים מרושעים טענו את גביע האלופות והביאה את צפון אמריקה בתואר הראשון באליפות העולם במשחק. זו הייתה שנת סמינול נוספת עבור תואר משחקי המהומות ככל שיותר צופים נהרו ל- Esport, ויותר שחקנים עשו לעצמם שמות או ביססו את עמדתם כמתחרים מובילים.

2023 התחילו עם כמה סיפורי סיפורים מדהימים כמו שחזור של סגל רם ואחרים, הצגת צוותי סופר כמו Fnatic ו- Navi, והדרמה של Cloud9 ועזיבתו של Yay מהסגל.

המאמר נמשך לאחר המודעה

חלק מהשחקנים קמו מתוך סיפורי העלילה האלה כדי להציב הופעות שיבססו אותם בהיסטוריה נאותה ויניעו אותם למצב שחקן מהשורה הראשונה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

Fnatic יצא בראש האירוע הבינלאומי הראשון של 2023, VCT Lock //, עם הופעות אינדיבידואליות נהדרות של שחקנים כמו ניקיטה ‘דרק’ סרמיטב וליאו ‘ליאו’ ג’אנסון. לאחר מכן הם עקבו אחר זה עם ריצה בלתי מנוצחת במהלך העונה הסדירה של EMEA וניצחון נוסף בטורניר בינלאומי ב- VCT Masters Tokyo.

נבחרת EMEA לא הצליחה להשלים את הטריפקטה, תוך שהיא משתחלת מאלופות נאותות בארבע הראשונות, שכן גאונים מרושעים הרקיעו שחקים לבולטות בינלאומית על ידי זכייה באליפות העולם

להלן חמשת השחקנים המובילים שלנו של השנה.

השחקנים הטובים ביותר 2023 עד כה

5 – מקס “Demon1” Mazanov

DEMON1 באלופת העריכה 2023

Demon1 עבר את התחרות באלופת העריכה 2023.

לאס גאונים מרושעים היה ריצה מדהימה באלופת העריכה 2023 לאחר הצגת מאסטרס VCT שקט להפליא של טוקיו. Demon1 עבר דרך VCT אמריקה ברגע שהוא הסתפק במשחק על הבמה בעונת הרוקי שלו אך לא הראה את אותה רמת ביצועים על הבמה הבינלאומית.

המאמר נמשך לאחר המודעה

קָשׁוּר:

המשחקים הטובים ביותר בחינם להורדה ולשחק במחשב, PS5, Xbox או Nintendo Switch

המאמר נמשך לאחר המודעה

באליפות העולם העריכה הוא סוף סוף התגבר על כל הדבורה שהוא היה צריך והשתולל בתחרות. הוא סיים את האירוע עם דירוג ה- VLR הגבוה ביותר, יחס הרג/ מוות, הורג לכל סיבוב ואחוז ראש ראש. הוא היה גם חמשת המובילים בציון הלחימה הממוצע והשני בנזק הממוצע לסיבוב. Demon1 הקליט גם את הסדרה הראשונה מעל 100 הרגה נגד Loud, כשהיא מחזיקה 101 הרוגים על פני חמש מפות.

בזמן שהוא לקח זמן להתגבר על צורתו הנוכחית, זה יהיה לא נעים לא להדגיש את Demon1 ברשימה זו לביצועיו בטורניר ה- VCT האחרון של השנה. למרות שהוא לא התאים לציפיות בטוקיו, EG עדיין הצליח למקם במקום השני באירוע ולהוריד מפה של פנאטי גולש בגמר הסוגריים העליונים.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

4 – אמיר “אלפג’ר” Beder

אלפג'ר VCT Masters Tokyo

אלפג’ר היה השחקן הטוב ביותר בעולם מאז תחילת השנה.

הראשון מבין כמה שחקנים fnatic ברשימה זו, אלפג’ר היה עוגן עקבי עבור קבוצתו. לשחקן הטורקי אולי אין את סגנון המשחק המהבהב ביותר, אבל הוא כל הזמן מכה הרוגים מרובים בסיבוב או מחזיק אתר שלם עבור קבוצתו.

הוא הראה את כישוריו מקומיים ב- VCT EMEA במהלך העונה הרגילה, כשהוא מדורג בחמישייה המובילה על פני דירוגים סטטיסטיים מרובים.

הוא המשיך בצורה זו גם בינלאומית במאסטרס VCT טוקיו. על כל תחום השחקנים באירוע, אלפג’ר היה חמשת החמישייה הסטטיסטית בדירוג ה- VLR, יחס הרוג/מוות והרג לכל סיבוב. באלופת העריכה 2023, אלפג’ר המשיך להיות שחקן הזקיף הטוב ביותר בעולם, ודירוג בחמישייה המובילה מבחינת דירוג ה- VRL, K/D ומגורים ממוצעים לכל סיבוב.

הירשם ל- Dexerto בחינם וקבל
פחות מודעות | מצב אפל | מבצעים במשחקים, טלוויזיה וסרטים וטכנולוגיה
המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

3 – ליאו ‘ליאו’ ג’נסון

מאסטרס VCT טוקיו ליאו

ליאו הצטרף ל- Fnatic לעונת 2023 לאחר שנה מוצלחת עם Guild Esports.

ליאו הצטרף ל- Fnatic לעונת 2023 והפך למפלצת מוקפת בכישרונות צעירים עמיתים ו- IGL מהשורה הראשונה. נגן היוזם תפס תפקיד תומך יותר ב- fnatic, משחק בעיקר יוזמי סריקה וישב לאחור במהלך התקשרויות ראשוניות, והשפעתו על השרת גברה.

ב- VCT Lock // פנימה, LEO דורג בשלושת המובילים סטטיסטית בדירוג VLR ויחס ההרג/מוות והיה לו סיבובים רבים בעלי השפעה ברחבי הטורניר עם ריבוי ריגול. הסטטיסטיקה שלו באירוע מרשימים במיוחד מכיוון שרבים מהשחקנים בסמוך לפסגה שיחקו רק סדרה אחת או שתיים בטורניר.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

הצורה של ליאו נותרה יציבה על פני מאסטרס VCT טוקיו ואלופת חרדה. .

2 – אריק ‘אספס’ סנטוס

אספים עם אלופי כלבים גדולים של פלושי

אספאס שמר על מצב הרוח עם קטיפות הכלבים הרבות שלו באלופות חריגות

ASPAS המשיך בצורתו הנהדרת מאלופת העריכה 2022 וזו סיבה גדולה לכך שקול רם הגיע לגמר ה- VCT של VCT גב אל גב אל גב אל גב אל גב אל גב אל גב אל. .

המאמר נמשך לאחר המודעה

הדו-קרב זכה לשבחים על ידי אנליסטים על קבלת ההחלטות המיקרו שלו והמשיך להיות השחקן הטוב ביותר של Loud, גם לאחר שהחוליה איבדה שני שחקנים בעונת העונה. המתבגר הברזילאי חטף את קבוצתו 93 הורג בסדרה הטובה ביותר מחמישה מול DRX ב- VCT Lock // ונראה כמעט בלתי ניתן לעצירה עם קהל ביתי מאחוריו.

המאמר נמשך לאחר המודעה

הדו -קרב הברזילאי קיבל סט מאסיבי בחזרה ב- VCT Masters Tokyo, כאשר הקבוצה הפציצה מהטורניר בשתי סדרות רצופות כשאספס נראה אבוד על ניאון. עם זאת, ASPA.

המאמר נמשך לאחר המודעה

.

1 – ניקיטה ‘דרק’ סרמיטב

פנאטיק דרק

דרק הוא אחד השחקנים הארוכים ביותר ב- fnatic.

ל- Fnatic היה 2022 הגון, מה שהפך כמעט לכל אירוע בינלאומי והציב את ששת המובילים באלופות הערך. עד כה הקבוצה החדשה למראה התפוצצה בשנת 2023 ושחררה את נגן הכניסה שלה ב DERKE.

המאמר נמשך לאחר המודעה

השחקן הגימור-רוסי היה נהדר בחדר כשהסוכן היה מטא, אך בחזרה לדו-קרב כניסה כמו Raze ו- Jett, Derke נראה מחודר מחדש ומתקבל ברמה העליונה שוב.

המאמר נמשך לאחר המודעה

דרק היה הג’ט המדורג השלישי ביותר ב- VCT Lock // והיה ללא ספק הסיבובים הכי הרבה שיחקו על הסוכן. הוא המשיך במחזה המפואר שלו ב- VCT EMEA, מאסטרס טוקיו ואלופת חרדה. למרות המצב של Fnatic רק בארבע הראשונות באליפות העולם העריכה, דרק נשאר אחד משחקני הג’ט המובילים בעולם והעקביות שלו לאורך כל השנה זיכתה אותו במקום הראשון ברשימה זו.

ספירת שחקנים חיה חיה

עדכן את ספירת השחקנים החיים של Live Callorant

אתה צופה בספירה של שחקן חייל חי על PlayerCounter. חזור לדף זה כשאתה רוצה את העדכון האחרון על שחקני Live Valorant או עדכון שיציג את הכמות האחרונה של השחקנים ברשת. *חוסמי מודעות רשאים למנוע עדכון סטטיסטיים; אנא הרכב לנו.

סטטוס שרת מאוחסן

אנא הפעל את JavaScript

ככל שמשחק פופולרי יותר, כך מספר השחקנים המקוונים יכולים להשתנות כאשר שחקנים חדשים מתחילים ואחרים מסיימים את מושב המשחקים שלהם. בנוסף, הכרזות מיוחדות של Riot Games, מפתח המשחקים או טורנירים של שחקנים מפורסמים יכולות להשפיע על כמה אנשים משחקים מחויבים.

כמות השחקנים הפעילים שאתה רואה לעיל היא האומדן הקרוב ביותר של כמה אנשים משחקים באופן מוחלט ברגע זה בכל העולם בזמן אמת; נתון זה מוערך באמצעות טכנולוגיית פרוטוקול רשת Gohost שלנו, המכונה גם GNP.

על חילול

מיוצרי League of Legend. משחק אקדח מדויק פוגש באופן ייחודי את יכולות הסוכן. לפני השחרור, הכותרת נקראה Project A כשם ​​קוד שהחל תקופת בטא סגורה עם גישה מוגבלת.

מצב רגיל שאינו רגיל נפוץ, והמשחקים משוחקים כ- 25 הסיבובים הטובים ביותר. הקבוצה שזכתה ב -13 סיבובים מנצחת לראשונה את המשחק. .

כאשר הצוות התוקף מגן בהצלחה על המכשיר המופעל למשך 45 שניות, הוא מפוצץ והורס את הכל באזור. לאחר מכן ניתנות נקודות. עם זאת, אם צוות ההגנה יכול לבטל את המכשיר או שטיימר העגול יפוג מבלי שהצוות התוקף יפעיל את המכשיר, אותו צוות משחק הגנה מקבל נקודה. זה נמשך עד שהזוכה מצליח.

שחקנים משחקים כאחד ממערכת סוכנים שונה, שהם דמויות שתוכננו על בסיס כמה מדינות ותרבויות גלובליות. כמתואר לעיל, שחקנים מוקצים במצב המשחק הראשוני לקבוצה ההתקפה או ההגנה, כאשר לכל קבוצה יש חמישה שחקנים.

לכל סוכן יכולת ייחודית הדורשת חיובים, ויכולת ייחודית המסווגת כ”אולטימטיבי “מחייבת טעינה באמצעות הסרות, ביטול או פעולות ספייק.

המדינות המובילות שמשחקות בהיר

המדינות המובילות שמשחקות בהיר

להלן תמצאו נתונים סטטיסטיים על חמש המדינות המובילות על ידי השתתפות יומית פעילה.

ארצות הברית

ארצות הברית – 23.53%

בְּרָזִיל

ברזיל – 6.72%

טורקיה

טורקיה – 6.12%

הפיליפינים

הפיליפינים – 5.73%

אינדונזיה – 4.00%

ספירת שחקנים מלאה

ספירת שחקנים בשידור חי למשחקים הפופולריים ביותר – ראה היכן ה- FAV שלך מתעלם

השחקנים הטובים ביותר הוערכים בשנת 2023 – שחקנים מובילים בלאיור בכל תפקיד ואזור

Valorant מטפס במהירות להיות היורה הטוב ביותר ב- FPS בזירה. עם כמה מהכישרונות הטובים ביותר המחפשים התנגדות לסצנה, יש המון שחקנים לבחירה ולבחור כדי ליצור רשימה של השחקנים הטובים ביותר.

. עונת TOUR TOUR 2023 של Callorant Champions בעיצומה, ואנחנו נמשיך להתאים את הרשימה הזו עם התקדמות העונה.

לעת עתה, הנה הבחירה שלנו בשחקנים המובילים המובילים בכל תפקיד ואזור.

אנו בוחנים את ביצועי השחקנים והמיומנות המוצגים במהלך אירועים חריפים אחרונים כדי לספק לכם את הרשימה המעודכנת שלנו של השחקנים העריכים הטובים ביותר בכל תפקיד ואזור. הרשימה תעודכן באופן טבעי כדי להציג ברציפות את השחקנים המובילים המדויקים ביותר בעולם.

ASPAS – הדו -קרב הטוב ביותר

אריק “אספאס” סנטוס

לא רק ש- ASPAS הוא הדו -קרב הטוב ביותר, הוא נחשב לרבים לתקופת השחקנים הטובה בעולם בסך הכל.

אספאס מצטיין בלקיחת מקום לצוות שלו, הוכתר כטוב ביותר בגלל הביטחון העצום והמטרה ללא דופי שלו. ASPAS משחקת בעיקר את ג’ט כמו הרבה עיקרי דו קרבונים מכיוון שהסוכן נהדר להשיג כניסה לאתר ומסוגל להקים 1 V 1s באמצעות השימוש בעישון שלה. התואר שלו כדואר הדו -דו -מימי הטוב ביותר של Valurant, בא לידי ביטוי ישירות בסטטיסטיקה של השחקן שלו, עם כמעט לעג 1.יחס 5 K/D, ומצליח למשוך פצצה 30 נגד Fnatic ו- 100 גנבים בליגת VCT Americas 2023.

היכולת שלו להבטיח דמים ראשונים ולהפנות מקום לקבוצתו איפשרה לקול כמעט להתבסס בליגת VCT Americas 2023, והסתיימה בסיום 3-0 דומיננטי בגמר הגדול מול NRG Esports.

Sacy – יוזם הטוב ביותר

SACY CULURANT

גוסטבו “סיסי” רוסי

בעוד שזקיפים עברו ביצועים כוללים גסים, Sacy נותר היוזם הטוב ביותר בעולם מכיוון שהביצועים של הצוות שלו לא שיקפו במלואם את היכולת האישית שלו.

מוקדם יותר השנה היה לנטינלים סכסוך ברורה בהרכב הקבוצה, ולמרות שיש לו הרבה שמות פרטניים גדולים ומוצלחים, הקבוצה בסופו של דבר לא הצליחה אפילו להעפיל לפלייאוף בליגת VCT Americas 2023 ובעקבות כך, מאסטרס טוקיו. תכנון הסגל המסכן הזה אילץ את סייסי, היוזם הטוב ביותר בעולם מבחירות הנוחות שלו ותפקידו, והטיל אותו על עשן למספר טוב של משחקים בתחילת העונה המוקדמת. .

עם עזיבתו של דה, הצליחו סנטינלים לתקן את סוגיות הסגל שלהם שהובילו מייד לכך שסן טוען לניצחונות גב אל גב נגד קרו אספורט ופוריה בסוף העונה הסדירה של ליגת אמריקה של VCT 2023.

S0M – הבקר הטוב ביותר

SOM הבקר הכי טוב

בדרך כלל, בקרים עשויים להימחק ביכולתם להתברר כשהם מבלים זמן נוסף בגב לעשן ולתמוך בצוות שלהם. עם זאת, S0M הוא יוצא מן הכלל ברור, ומתהדר בסטטיסטיקה פרטנית חזקה עם סיכוי של 55% לזכות במאבק דם ראשון ו 222.3 ציון קרב ממוצע.

ההשפעה העצומה שלו גם כבקר ללא דופי וגם שחקן כולל ברור, כאשר NRG מראה את ערכם של S0M על ידי בנייה מחודשת לחלוטין של הסגל החילוני שלהם בשנים 2023 סביב הכוכב. עדיף, S0M שומרת על היותו הבקר הטוב ביותר בעולם באופן מקצועי, תוך זרימה קבועה למעריציו בטוויץ ‘, מה שהופך אותו לכוכב -על דרך ומעבר.

נוזלים נוזלים נוזלים

Ayaz “Nats” Akhmetshin

נאטס היה בעקביות אחד השחקנים הטובים ביותר בעולם. לאחרונה נחשב לסנטינל הטוב ביותר, שכן DAPR מתפרק בגלל רצף המחוספס שלו בעקבות עזיבתו מצוות הזקיף.

נאטס היה חלוץ במשחק הזקיפים, ושבר את הציפייה הרגילה פשוט להחזיק אתר, נאטס אורבים ואויבים של אויבים לעתים קרובות. האיום והסגנון ההפעלה שלו ידוע היטב למתנגדיו, ובכך מוסיף בעקביות לחץ גם ללא נוכחותו המיידית. . .

BOASTER – IGL הטוב ביותר

FNC Valorant Boaster

ג’ייק “בוסטר” האוולט

מה שחסר בוסטר בסטטיסטיקה מיידית, הוא עולה מאוד עם שיחותיו ויכולתו להוביל את קבוצתו. יכולת זו מוצגת מושלמת דרך משחק הקאמבק הגדול ביותר בהיסטוריה של ערכה, ה- Fnatic vs Grand Final VS. התאמה רועשת במנעול ה- VCT // בסאו פאולו.

עם שתי הקבוצות 2-2, זו הייתה נקודת המשחק, כשהמשחק נראה נורא בגלל ש- fnatic יורד 3-11 בזמן שהקהל מריע נגדם. BOASTER נקרא בצורה מושלמת, מעבר בין אתרים שונים וחונקים מתמודדים כדי להפעיל תמיד לחץ. .

החיוביות והיכולת הכללית שלו לשמור על המוסרי של צוות היה גם סיבה מרכזית מאחורי ההצלחה של Fnatic במשחק הזה, ובמשך השנה בפרט.

שאלות נפוצות על נגן נגן

מה הופך שחקן לאחד הטובים בעולם?

כולם רוצים להיות הכי טובים בעולם, נכון? אבל מה זה לוקח? לשחקן שנחשב לאחד הטובים בעולם יש בדרך כלל שילוב של מיומנויות מכניות מצוינות, חוש משחק ויכולות מנהיגות. .

?

לשחקנים הטובים ביותר בעולם יש בדרך כלל לוח זמנים לאימונים קפדני הכולל שילוב של תרגול סולו, תרגול צוות ולימוד מחליפים והדגמות. הם גם מנתחים באופן קבוע את המשחק שלהם כדי לזהות אזורים לשיפור וללמוד משחקנים מיומנים אחרים.

השחקנים הטובים ביותר הוערכים בשנת 2022

CNEN – הדו -קרב הטוב ביותר

Acend חתמה על השרידים עם שרידי הסגל של Raise Your Edge Gaming. הוא וצוותו התנפצו במהירות לרמה העליונה של התחרות, ומצאו מיד הצלחה על ידי הצבת ראשונה במאסטרס שלב 1 של האיחוד האירופי. הקבוצה גם המשיכה לזכות באלופי חרדה, והוכיחה את התוספת כקבוצה הטובה בעולם. בעוד המשחקים היו קרובים, הגורם המכריע לסיבובים רבים התבסס על CNEN. המספר העיקרי של סיבובים שאבדו התפסידו היה בגלל שהקבוצות שהחליטו לחלוטין לשחק ולהימנע ממצב, דו קרב שהביא פחד לאויביו. עם התנועה הגבוהה שלו ג’ט בוחר במפעיל, CNEN מסוגל להשתמש במלואו בסוכן שלו כדי לקבל בחירות מוקדמות ואף הוכיח שהוא מסוגל להגן על דחיפה שלמה בעצמו.

השחקנים הטובים ביותר

Mehmet yağız “cned” ipek

קריסות – היוזם הטוב ביותר

בעוד שללא כתר באירוע עולמי גדול, קריסות לצד צוות Envy היו בעקביות קבוצה מהשורה הראשונה, והציבה את 4 המובילים בשני ה- VCT NA Masters 1, ו- VCT Masters 3 בברלין. מודעות להקרונות מאפשרת לו למקסם את השימוש בתועלת שלו, למסור מידע ולקנות שטח לשאר הצוות שלו. הוא יודע הכי טוב לסובה שלו, ומציל את החצים שלו לרגעים מתאימים מרכזיים להסיח את דעתם ולהעביר אויבים. .

אוסטין “קריסות” רוברטס

Zombs – הבקר הטוב ביותר

אין זה מפתיע שזומבס שוקל את הבקר הטוב ביותר ב- Valorant. זומבס הדגים שהוא יכול לשחק את כל הבקרים ברמה הגבוהה ביותר. עם זאת, הוא זורח הכי טוב כאשר באסטרה, ככל הנראה הסוכן הקשה ביותר לשחק ב- Valorant. בעוד שהוא עלול ליפול מאחור בסטטיסטיקה והורג בהשוואה לחבריו לקבוצה השברירים הגבוהים כמו TENZ, ניתן להרגיש את הנוכחות של זומב בכל משחק. המודעות שלו מאפשרת כמה ממחזות התזמון הטובים ביותר וזוויות מחוץ.

הבקר הטוב ביותר

ג’ארד “זומבס” גיטלין

.. זָקִיף. לעתים קרובות הוא נראה בסייפר וקילג’וי, שני זקיפים שיש להם פוטנציאל להחזיק את האתר שלהם ולקבל מידע משמעותי עבור הצוות שלו. DAPR תמיד נחשב כמיטב הסייפר בעולם, האחראי לחדש את ההתקנות של סייפר רבות המשמשות במשחק תחרותי ומדורג גם בימינו. . זה מאלץ אויבים לשחק כל הזמן סביבו ולבדוק כל פינה, כאשר DAPR לפעמים היה מסוגל לנצל את זה כדי לעכב אויבים ולחכות שהקבוצה שלו תסתובב.

מייקל “דפר” גולינו

Chronicle – השחקן הטוב ביותר ב- EMEA

עם גמביט מאז ההתחלה, Chronicle תרם במידה רבה להצלחת הצוות, במיוחד כשהוא לוקח על עצמו את התפקיד הזקיף עם הצוות שלו. .הוא מסוגל להשתמש בתועלת שלו באופן יעיל לא רק בהגנה, אלא גם כתוקף, ולהכניס את הצוות שלו בכדי להכניס אתר. Chronicle הוכיח את עצמו כשחקן שלא יסולא בפז.

החשיבות של השימוש בתועלת שלו על גבי המטרה פשוטה של ​​פשוט הכתיר את השחקן הבכיר ב- EMEA. בעוד שרבים עשויים להתעלם מכרוני לפני הופעתו במאסטרס ברלין, לאחר שהצללו יותר מדי על ידי חבריו לקבוצה כריזמטית יותר, הוא זורח באור על השלבים הגדולים ביותר, בהיותו עוגן הצוות שלו תמיד יכול לסמוך עליו.

השחקן הטוב ביותר EMEA

Timofey “Chronicle” Khromov

בעוד ששזאם אולי לא השחקן הטוב ביותר בתפקיד ספציפי, הוא השחקן הטוב ביותר בצפון אמריקה בגלל הרבגוניות שלו. הוא המנהיג במשחק של סנטינלס, אחד משלושת הקבוצות המובילות בעולם.

היכולת לירות בשיחה ולהפנות את צוותו למצבים חיוביים אפשרה לחברים המוכשרים באופן אינדיבידואלי בסנטינלים להאיר. כאשר טנץ הצטרף בתחילה לזקיפים, למרות ההודעה הקצרה, שזאם זכה בזכותו של לא רק את הכוכב החוצה, אלא עזר לו להתיישב בצורה חלקה בקבוצה. מלבד היותו מנהיג גדול במשחק, ידוע ששזאם מסוגל לעבור בחופשיות בין יוזמים לדו-קרב. .

שחזאם הוא השחקן הטוב ביותר ב- NA

שאהזב “שחזאם” חאן

באז – השחקן הטוב ביותר בקוריאה

בגיל 18 בלבד, וללא רקע חזק של CS, באז התגלה כאחד השחקנים הבודדים החזקים בקוריאה. בעיקר זינק את ג’ט, באז כל הזמן מתגבר, ומבקיע את שבר אחר שבר עבור קבוצתו. .

השחקן הכי טוב קוריאה

יו “באז” בונג-צ’ול

Patiphan – השחקן הטוב ביותר באסיה הפסיפיק

בעוד שרובם היו מקשרים תחילה את פטיפן לאישיותו המבעבעת והמהנה, כישוריו אינם עניין צוחק. פטיפן היה בעבר שחקן Overwatch מקצועי, ללא ספק אחד הטובים בכל דרום מזרח אסיה. למרות היותו סיכון מרכזי, פטיפן הועבר ל- Valorant, שם מצא הצלחה מיידית עם X10. הקבוצה פרצה את הקרקע עבור Esports תאילנדי, אזור לא מיוצג בהרבה בכל המשחקים. .

אומרים שהוא חוזר ל- Overwatch, אך אולי יחזור להחזיר את עמדתו כשחקן הבכיר של אסיה פסיפיק.

קלאוס – השחקן הטוב ביותר בצפון אמריקה הלטינית

אמריקה הצפונית הלטינית הייתה מיוצגת לרבים ברמות המשחק המובילות במגוון משחקים. זה הפך בתחילה ספקנים רבים כלפי קרוס -ספורט כאשר הם מעדו אל האלופים העריכים של 2021. . החוליה קיבלה ניצחונות מול הקבוצות המובילות כמו Sentinels ו- Fnatic. . אמנם קלאוס אולי לא ההופעה הטובה ביותר על נייר סטטוס חכם, אך היכולת האסטרטגית שלו מבדילה את עצמו, ומציבה אותו כשחקן מוביל בשלב הגלובלי.

Klaus kru valorant

ניקולאס “קלאוס” פרארי

Mwzera ידוע בעיקר בזכות Sova ו- Kay/O, Comfort בוחר את יכולת השימוש ברזילאי כדי לפנות סיבובים שלמים תוך תמיכה גם בצוות שלו על ידי מתן מידע נהדר. עם רקע R6, ל- Mwzera בעקביות יש כמה מספירות ההרג הגבוהות ביותר ויחסי K/D בצוות שלו. .

השחקן הטוב ביותר

לאונרדו “mwzera” serrati

ושם יש לך את זה. הבחירה שלנו בעשרת השחקנים המובילים והנמקה שלנו מדוע הם מצטיינים בתפקידם ובאזורם. אנו מודעים לכך שעם משחק צולב מוגבל אזורי מוגבל הדירוג שלנו עשוי להיות מוטה בדרך זו או אחרת, אך אנו ננסה לשמור על רשימה זו ככל האפשר בהתחשב בנסיבות.

השחקנים הטובים ביותר הוערכים בשנת 2021

השחקנים הטובים ביותר הוערכים בשנת 2021

השחקנים הטובים ביותר של השחקנים מתחילים להבדיל מהשאר אחרי שנה של מלא במשחק תחרותי. חלק מהשחקנים מצטיינים בתפקידים מסוימים ומפזרים את שאר המתחרים. אנו מסתכלים על שחקנים מובילים בעלי תפקיד ובאזור.

מאמר זה יעודכן לכיסוי שחקנים לכל האזורים התחרותיים עם סיום ה- VCT Masters Reykjavik ושלב 3 יוצא לדרך.

Sinatraa Sentinels

ג’יי “סינטרה” ניצח

בגלל מגוון בתפקידים ותרסידי משחק, בחירת שחקן פשוט טוב ביותר ב- Valorant הוא די קשה. במיוחד בהתחשב בחוסר אירועים בינלאומיים וזמן מסך מוגבל עבור רבים מהצוותים. עם זאת, ממה שנאספנו עד כה, אנו יכולים ליצור רשימה של שחקנים המצטיינים בכל תפקיד פרטני בתוך הערך. לאחר סיום ה- VCT Masters Reykjavik ו- Masters Berlin, אנו יכולים ליצור רשימה סופית יותר של שחקנים שתציג גם שחקנים מאזורים אחרים. במצב זה הרשימה הנוכחית כבדה מאוד “מערבית”.

עם כל זה בחשבון, מאפשר לצלול לשחקנים הטובים ביותר ב 2021 בכל תפקיד.

TENZ – הדו -קרב הטוב ביותר

טייסון “Tenz” העמותה מתהווה להיות הדו -קרב הכי טוב שהמשחק ראה אי פעם עד היום. ג’ט וריינה פלייסטייל של כבד אגרו ודו -קרב במיוחד, גורם לו לסחוב את קבוצתו לניצחון הן במשחק המדורג והן בתחרותי. TENZ הוא זרם עבור Cloud9, אך כיום מייצג זקיפים במאסטרס רייקיאוויק במקום בסינטרה.

. נכון לעכשיו, זקיפים הם גם הצוות החם ביותר להימורים חריגים בינלאומיים.

סן טנץ

סינטרה – היוזם הטוב ביותר

למרות השערוריה האחרונה סביב סינטרה, הוא ממשיך לעמוד כאחד השחקנים הטובים ביותר בעולם. סינטרה פופולרי את השימוש בארס ובאודין בשילוב עם סובה מזלט וחץ Recon. זה מאפשר ריבוי של מפץ קיר הורג בכל תור סולו וגם משחק מקצועי. ההצלחה של סינטרה בסובה מוסמכת ליכולתו לנצל באופן מלא את הערכה שלו, מיומנות שפיתח מהקריירה המצליחה שלו ביכולת FPS כבד, Overwatch. מעמדו כאחד השחקנים הטובים ביותר של השחקנים העומדים למרות שהוא לוקח הפסקה. לא ניתן לשחק בתחרות בגלל השערוריה האחרונה העמיד אותו על הקווים.

עם זאת, כאשר סינטרה שולטת במשחקים מייד בזרם החזרה שלו בעקבות הפוגה של חודשיים, הוא יישאר אחד היוזמים הטובים ביותר אם ישמור על הקריירה התחרותית שלו.

זוֹעֵף יכול להיות שהוא לא שחקן הזקיף המדורג הגבוה ביותר, והוא גם לא משחק בסצנה התחרותית. עם זאת, גרים חלוץ בסגנון הפלייסט של Sage Sage עם קירותיו הרבים והבלתי צפויים. מספר שחקני המובילים אפילו למדו והעתיקו את קירות המרווה של גרים לשימוש במשחק מקצועי. זקיפים כמו סייג ‘תוכננו במקור להיות מועדפים מאוד בצד המגינים, עם זאת, גרים הצליחה להצטיין עם מרווה אפילו בצד התוקפים כדי להתבלט בבירור מצד שחקני סנטינל אחרים.

. השליטה שלו על האלופה בלבד מעניקה אותו כאחד השחקנים הטובים ביותר בעולם. אתה יכול למצוא את הסרטונים שלו בערוץ היוטיוב העגום שלו.

Zombs – הבקר הטוב ביותר

זומבים כרגע משחק בסנטינלים, הקבוצה הבכירה בצפון אמריקה. הוא מצטיין בשני בקרים ראשוניים, אומן ואסטרה. בקרים רבים בסצנת הערך הם פסיביים מדי ומסתמכים יותר מדי על השירות. . הוא יכול גם להחזיק אתרים עם משחק אקדח מדויק כדי בראש הכל. זומבס גם לעתים קרובות ציון בין ראש צוותו למרות היותו בקר, הישג קשה בהתחשב בסצינה התחרותית יש קומפוזיציות צוות עם שני דו קרב או יותר.

מיהו השחקן הטוב ביותר באירופה?

לִצְרוֹחַ כרגע משחק עבור Team Liquid, הקבוצה הבכירה באירופה בעקבות הניצחון שלהם בסיבוב ההופעות של אלופות 2021: EMEA שלב 2 אתגרי הגמר. . זה נובע מהיכולת שלו ביד אחת לשנות את התוצאה של משחק.

צורח נוכחות חזקה באיחוד. הישגי צעקה שנקבעו במפות בודדות כוללות; ציון 39 הרוגים, שבר 10 דמים ראשונים ואפילו קלע 40 זריקות ראש! בהתחשב בניסיון של Scream במשחק מול CS הבינלאומי הבינלאומי: GO קבוצות, צפוי שהוא יתאים טוב יותר מול קבוצות מאזורים אחרים בהשוואה לשחקנים אחרים פחות מנוסים. זה מציב צוות נוזל כמועדף על הימורים מחויבים עבור המאסטרים העריכים הקרובים Rejkjavik.

לצרוח fnatic

אדיל “צורח” בנריטום

מיהו השחקן הכי טוב בצפון אמריקה?

אמנם ישנם רבים במחלוקת עבור השחקן הטוב ביותר בצפון אמריקה, אבל דירגנו אסונה מעל כולם. אסונה משחקת עבור 100 גנבים, באופן עקבי טרופ מתברר ונושא את הקבוצה לניצחון. הקבוצה סחפה את ה- NA VCT שלב 2 מאתגרים 1, אך למרבה הצער נפל ליציאה מוקדמת בגמר ה- VCT שלב 2 גמר 2 Challenger. עם זאת, בעוד שהקבוצה לא הצליחה להעפיל למאסטרס, היא לא מורידה מכוח האינדיבידואלי של אסונה.

בגיל 17 בלבד, ל- Asuna יש פוטנציאל צמיחה גדול שיאפשר לו להתמודד להיות השחקן הטוב ביותר בעולם. .

אזכור מכובד

טריק לאחרונה התפטר מהגאונים הרשעים CS: עבור מערך תחרותי. עם זאת, למרות שרק לאחרונה הרים וזרימה בעקביות בעקביות, טריק כבר הגיע לקרדיאנט במהירות שיא. טריק הצליח להגיע לקרן בעיקר עם העברת ה- CS: Go דיוק. זמן תגובה וחוש משחק ל- Callorant, עכשיו בין ה- Top 0.3% מהשחקנים. ככל שיעבור הזמן, סביר להניח שהוא ימשיך להשתפר ונחשב לאחד השחקנים הטובים ביותר בעולם. במיוחד כאשר טריק מפתח שליטה רבה יותר על שירותי הסוכן.