אמזון לונה בשנת 2023 – האם זה שווה את זה? – GamingTrend, Amazon Luna Review: קפיצת ענק למשחקי ענן? | ביקורות מומחים

0

סקירה של אמזון לונה: קפיצת ענק למשחקי ענן

4.0 מתוך 5 כוכבים התחל לאדים את המשחקים שלך ב- 4K, שפר את סטודיו למסיבות ראשונות, אפשר לנו להוריד משחקים.

אמזון לונה בשנת 2023 – האם זה שווה את זה?

בעוד שגוגל אולי ויתרה על שטח הסטרימינג, ברור מאוד שמיקרוסופט והחדשים אמזון לא היו. אמזון השיקה את הלונה במארס 2022 בארצות הברית, כאשר קנדה, בריטניה וההשקה של גרמניה יגיעו במרץ 2023. הרעיון היה פשוט – הביאו כמה מהמשחקים הטובים ביותר בשוק לאנשים שאינם יכולים להרשות לעצמם מחשב יוקרתי או קונסולת משחקים בחבילה שהייתה קלה לשימוש ובמחיר סביר. רציתי לבדוק את הלונה ולראות איך זה מסתדר, והאם הגיוני להירשם לשירות הזרמת המשחק של אמזון בשנת 2023.

בראש ובראשונה, זהו בקלות המכשיר הפשוט ביותר לסטרימינג בשוק. אין דונגל לחיבור, אינך צריך שיהיה לך תיבה עליונה ספציפית (ה.ז. מגרש FireTV, Stadia Dongle, או Nvidia), ואין חוטים להתעסק איתם כדי להתגלגל. פתיחת הקופסה תמצאו בקר כחול ושחור של אקדח עם מבטאים סגולים שאינם ניתנים להבחנה כלפי חוץ מבקר Xbox One, מינוס הלוגו לונה במרכז. ?

בהורדת אפליקציית Luna בטלפון שלי התבקשתי להוסיף בקר. החזקת כפתור לונה למשך שלוש שניות עשתה בדיוק את זה, ומיד התחבר לטלפון שלי. זה תפס את הקושחה האחרונה ותפס את חשבון אמזון שכבר התקשר שלי מכיוון שהאפליקציה הזו כבר נמצאת בטלפון שלי. . אם אתה רוצה פשוט, אין מכות את זה-זה בערך כמו שאתה יכול לדמיין ואז כמה.

ההודעה הראשונה שתקבל היא שאתה מוכן “לשחק משחקים עם ענן ישיר”. . מכיוון ששום דבר לא מוריד לבקר, כך בדיוק זה עובד – כמכשיר שלט רחוק לשרת אי שם בענן, תוך שימוש בעיבוד וכוח הגרפי של אותה מכונה וירטואלית.

אני חבר של אמזון פריים, אז כל מה שהייתי צריך לעשות בשלב זה היה לנווט לדף של אמזון לונה. לחיצה על “שחק עכשיו עם פריים” הראה לי שיש לי כמה משחקים שייכללו, במיוחד פורטניט, באטמן ארקהאם נייט, אזרח שינה, מפלצת קציר ו- Steamworld Heist. בהחלט זה לא יכול להיות כולם, נכון? ובכן, מסתבר שזה לא. כפתור מועיל המוצע להפעיל את חווית האפליקציה המלאה, אז עשיתי בדיוק את זה.

Amazon Luna – R*סוג הממדים מבחן העומס לשעבר בשנת 2023

עכשיו אנחנו מדברים! הייתה לי גישה מיידית לבידוד חייזרים, אראגאמי, מעבר לטוב ורע, מקהלה, אוסף קסטלבניה, שליטה, השטן מאי קרי, אברספייס, גוואקמלי 1 ו -2, ביקשו יתר Valkyria Chronicles 4, Yakuza Kiwami 1 ו- 2, ועוד רבים. חיבור מהיר לחשבון Ubisoft שלי בהגדרות נתקל בזה, והוסיף את כל הספרייה שלי מהחנות הזו לזה. עכשיו יכולתי לפטר את Assassin’s Creed Valhalla ולאסוף בדיוק איפה שהפסקתי במחשב האישי או בקונסולה שלי בלי להעביר קבצים שמור. הגיע הזמן לבדוק את התיאוריה ההיא.

העמסה אל Assassin’s Creed Valhalla לראשונה ארכה 4 דקות ו -17 שניות, אבל זה היה סוף העמסה, בהתחשב בעולם הפתוח. המשחק פועל ב 1080p ו- 30fps, אך באופן מפתיע הצלחתי להיכנס לאפשרויות ולבצע התאמות. זה גם חשף קצת מאחורי הקלעים על החומרה.

משחק זה פועל במהדורת Datacenter של Windows Server 2016 מהדורה של 64 סיב.5 ג’יגה הרץ ונתמך על ידי NVIDIA TESLA T4. Tesla T4 הוא GPU בעל ביצועים גבוהים שהושק בספטמבר 2018. זה מגלה 16 ג’יגה -בייט של זיכרון RAM עם תפוקה של בערך 320 ג’יגה -ביט לשנייה, ו 2560 ליבות קודה. זה מציב את זה בקנה אחד עם ה- RTX 3050, גם אם עם כפול מהזיכרון.

בידיעה מה הכרטיס הזה יכול להתמודד, הוצאתי את הרזולוציה עד 4K והשארתי את הגדרת האיכות הגרפית ב- Ultra High. . עם זאת, די מצחיק, הרזולוציה לא השתנתה שיכולתי לראות או למדוד. הלונה מתרחשת ב- 1080p כדי להבטיח חוויה חלקה, אם כי קיימת אפשרות 720p זמינה.

הבקר של לונה עובר על WiFi כדי לשלוט בפיגור, וראיתי את התוצאות כאן. בקושי משחק טוויץ ‘במהירות גבוהה, אך עדיין כזה שדורש תזמון, בקרותיה של ואלהלה הרגישו מספיק מגיבות כדי לבצע את העבודה. למשהו קצת יותר מהר, אנחנו?

אמזון לונה – מבחן עומס האביר של באטמן ארקהאם בשנת 2023

ירי במעלה מידות R-Type Ex ארך רק 30 שניות, ומהר מאוד הזכיר לי כמה אני נורא בשמופס ממהר שמן גדול. ללא פיגור קלט בכלל, הסיבות היחידות שנפטרתי, לעתים קרובות, נבעו מחוסר הכושר שלי. המבחן עבר, אל הבא!

באטמן: אביר ארקהאם דורש תזמון די מדויק, אז חשבתי שזה היה מכניס את הלונה למבחן. אחרי דקה אחת ו -40 שניות של זמן עומס הייתי בתפריט הראשי. ברגע שהתיישבתי בחריץ של אגרופים רעים, יכולתי לראות כמה קל לשכוח שאתה לא משחק על קונסולה. המשחק נראה פנטסטי, בלי אף אחד מהקצוות הרכים או הטשטוש שראיתי בוואלהלה – הלם, בהתחשב עד כמה נמל המחשב היה גרוע בהשקה.

לא משנה באיזה משחק זרקתי על הלונה, הוא טיפל בכל אחד מהם בקלות יחסית. . בפועל, ההבדלים שראיתי היו מינימליים במקרה הטוב, כך שזו דוגמה למה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל.

די מצחיק, אתה אפילו לא צריך אפילו את בקר הלונה כדי לשחק משחקי לונה. אם אתה חבר Amazon Prime אתה יכול להשתמש בבקר ה- Bluetooth או החוטי המחובר שלך כדי להתחבר לאפליקציית Luna (או דרך דפדפן) כדי לשחק במשחקים שרק הזכרתי. עם FiRETV, למשל, יש אפליקציה מקורית, מה שמקל אפילו על החיבור והשיחק.

אם אתה מעוניין למשחק בדרכים, זה המקום בו לונה באמת זורחת. . אתה יכול גם להפוך את זה, להשתמש בטלפון שלך כמסך וגם בבקר ולהתחברות לשירות הזרם ללא צורך בחומרה נוספת. אתה יכול גם להשתמש בטלפון שלך לצ’אט קולי, וזה שימושי אם אתה רוצה לשחק משהו מרובה משתתפים. אני באופן אישי שונא להשתמש במסכי מגע, אבל הערכתי את הקליפ. זה כן מוסיף מעט בתפזורת, אבל לא מספיק למקום בו הוא נעשה נוח. זו גם הזדמנות טובה לעשות שימוש בתפאורה של 720p שכן תשבו במרחק שלא יפיק תועלת רבה מרזולוציה גבוהה יותר.

אמזון לונה – מבחן העומס של Assassin’s Creed Valhalla בשנת 2023

מעבר לספריית המשחקים שציינתי, אתה יכול להירשם לערוצים שונים כדי לאסוף כמה כותרות נוספות. מנוי משחקי Jackbox יוסיף עוד 4 דולר.. כפי שציינתי, אתה יכול לקשר את חשבון Ubisoft שלך, שיבוא כל משחקים שבבעלותך, או אם יש לך Ubisoft+, כל המשחקים בקטלוג ההוא. נראה כי קישור לחשבון האפי שלי לא ניגש לשום דבר, אז אני לא בטוח איזה ערך זה מוסיף לתמהיל. אתה יכול גם לקשר בטוויץ ‘לשידור המשחקים שלך, אם זה הריבה שלך. כפי שציינתי, כחבר אמזון פריים היה לי גישה לחבורה של משחקים ממש מהשער. אם אינך חבר ראשוני, אתה יכול להשיג את אותם משחקים תמורת 9 דולר.99 בחודש.

ציינתי שאחזור לבקר, ואני כאן כדי לעשות בדיוק את זה. אמנם זה דומה לבקר Xbox One, אך הוא מרגיש מגע מעודן יותר. קישוריות ה- WiFi הסירה כל חביון צפוי מהמשוואה, והאחיזות המרקמות האחוריות שמרו על היד שלי אפילו עבור הלוחמים המהירים והמרוצים המהירים ביותר. לטריגרים עקומה מעט יותר בולטת והם קצת יותר יציבים מבקרי ה- Xbox הרופפים למדי – משהו שהערכתי מייד. בסך הכל, אמזון פנתה לבקר מוצק שיעשה את העבודה יפה.

בסופו של יום, לאמזון לונה באמת יש חיסרון רציני אחד – משחקים חדשים. . המשחקים היחידים שתוכלו לרכוש ישירות הם מחנות Ubisoft, שתייבא אותו אוטומטית לספריה שלכם ב- LUNA. בדרך זו זה מרגיש כאילו הלונה עדיין בשלבי הגישה המוקדמים שלה. מה כאן עובד ועובד טוב, אבל למען האמת זה משרת יותר את התפקיד של משהו שאתה יכול לקחת איתך לטיול מאשר מכונת משחק ראשונית.

. אמנם אני לא בהכרח יכול לענות על השאלה “האם זה שווה את זה בשנת 2023” מכיוון שהיא בסופו של דבר תלויה בגחמות סיבוב המשחק, אבל אם אתה קצת מאחור ועדיין רוצה לשחק, קשה להשתבש כאן. .

רון בורק

מנכ”ל ועורך ראשי | [מוגן בדוא”ל]

רון בורק הוא העורך הראשי למגמת המשחקים. כרגע מתגורר בפורט וורת ‘, טקסס, הוא גיימר מבית הספר הישן שנהנה מ- CRPGs, אקשן/הרפתקאות, פלטפורמות, משחקי מוסיקה, ולאחרונה נכנס למשחקי שולחן.

. הוא גם מחזיק בשורות בכמה סגנונות אחרים בחיפושו להיות לוחם מעוגל היטב.

רון נשוי לעורכת מגמות המשחקים, לורה בורק, במשך 27 שנים. יש להם שלושה כלבים – Pazuzu (Terrier Irish), Atë ו- Calliope (שניהם תערובות קלפי/פיטבול אוסטרליות).

סקירה של אמזון לונה: קפיצת ענק למשחקי ענן?

סקירה של אמזון לונה - בקר לונה עם MacBook Pro

לאמזון לונה יש המון זה, אבל החששות נותרו על פני משחקי ענן וספריית המשחק שלה חסרה את גורם WOW

יתרונות

  • נוח וקל לשימוש
  • ביצועים מוצקים
  • בקר מרשים

חסרונות

  • קטלוג המשחקים יכול להיות טוב יותר
  • מוגבלת ל 1080p/60fps
  • מנויים נוספים מסתכמים

באמזון לונה הוכרז במקור בספטמבר 2020, סוף סוף הגיעה לבריטניה לבריטניה. שירות משחקי הענן זמין בארה”ב למעלה משנה, אך רק במרץ 2023 קיבלו מנויים ראשוניים בבריטניה, קנדה וגרמניה גישה לפלטפורמה.

השירות הוא הטבה מבורכת של חברות פריים ופועלת היטב הן בנייד והן בשולחן העבודה. עם זאת, לקבלת החוויה הטובה ביותר – ומבחר רחב יותר של משחקים – אתה תרצה מנויים נוספים ובקר לונה.

פעולה זו עדיין זולה יותר מקניית פלייסטיישן 5 או Xbox Series X יחד עם כותרות AAA האחרונות, אך לונה מקריבה נאמנות גרפית וביצועי הגן הבא בשם הנוחות ומחיר נמוך של כניסה.

סקירה של אמזון לונה: מה שאתה צריך לדעת

משחקי וידאו הם עסקים גדולים, ולכן אין זה מפתיע שהקמעונאית המקוונת הגדולה בעולם מגדילה את נוכחותו בענף בעשור האחרון. משחקי אמזון (לשעבר אולפני המשחקים של אמזון) פיתחו ופרסמו מספר כותרות מאז הקמתה בשנת 2012, כולל MMORPGS New World ו- Ark Lost, והחברה הוציאה כמעט 1 מיליארד דולר כדי לרכוש את פלטפורמת הזרמת הווידיאו הפופולרית Twitch בשנת 2014.

לונה היא הצעה שונה לחלוטין. . תמיכת המכשירים היא רחבה, כאשר גיימרים ניידים מסוגלים לגשת לונא בדפדפן האינטרנט של ספארי באייפון או באייפד שלהם, או ב- Chrome בכף היד שלהם באנדרואיד שלהם.

ניתן לגשת לשירות גם דרך דפדפני האינטרנט של Chrome ו- Microsoft Edge על שולחן עבודה או מחשב נייד ובאפליקציה ייעודית בטלוויזיה, טאבלטים אש וטלוויזיות חכמות של סמסונג תואמות שמריצות את Tizen 6.0 מערכת הפעלה ומעלה.

סקירה של אמזון לונה - בקר לונה עם צג שולחן העבודה

כאשר משחקים מוזרמים ישירות מהענן, תזדקק לחיבור אינטרנט במהירות גבוהה כדי ליהנות לחלוטין ממה שמוצע, כאשר אמזון תמליץ על מהירות הורדה מתמשכת של 10 מגהביט לשנייה כדי לתמוך במשחקים ברזולוציה המרבית של לונה של 1080p ו- 60fps קצב מסגרת. זה גם מציע לך להתחבר ללהקה 5GHz של רשת ה- Wi-Fi שלך אם אתה זמין. הבדיקה לבדיקה זו בוצעה בחיבור היפרופטי של סיבים מלאים עם מהירות הורדה של 500Mbits/SEC והעלאת מהירות של 345Mbits/SEC.

בנוסף לבחירה של מכשירים, אמזון לונה תומכת באפשרויות בקרה שונות. המשולב הטוב ביותר מבין אלה הוא בקר LUNA, אך אם יש לך בקר Xbox One, DualSense, Dualshock 4 או Razer Kishi, אתה יכול להשתמש באחד כזה במקום זאת. פקדי עכברים ומקלדת נתמכים גם הם, ויש אפשרות להשתמש בטלפון שלך כבקר או בקרות מסך מגע עבור משחק כף יד גם.

המשחקים שעומדים לרשותכם יהיו תלויים במנויים שאתם מוכנים להפגז עליהם. חברות Prime מספקת גישה לקומץ כותרות מסתובבות יחד עם משחקי מחשב Ubisoft שכבר בבעלותך, בעוד המנויים ל- Luna+ לוקח את מספר המשחקים הזמינים לכ- 100. מנוי ל- Ubisoft+ מאפשר לך לטבול בקטלוג האחורי הנרחב של המו”ל הצרפתי, כאשר המנוי של משחקי ג’קבוקס מוסיף כעשרה חבילות משחקים, שכל אחת מהן כוללת ארבעה או חמישה משחקי מסיבות מבוססי חידונים חסרי יכולת.

סקירה של אמזון לונה: מחיר ותחרות

הגישה לאמזון לונה כלולה במנוי של Amazon Prime, שתחזיר לך 9 £/mth או £ 95 בשנה בשנה. זה רק מעניק לך גישה למספר מצומצם מאוד של כותרות משחק ראשונות ואלה מסתובבים על בסיס חודשי. חברות פריים, כמובן, מגיעה גם עם יתרונות שונים אחרים, כולל משלוח מהיר וחינם של פריטים שנקנו מאמזון וגישה לפריים וידאו ומוזיקה ראשונית.

הוספת Luna+ לחבילה שלך עולה 9 £/mth נוספים, עם מנויים של ubisoft+ ו- jackbox במחיר של £ 15/mth ו- £ 4/mth בהתאמה. בקר LUNA נמכר בנפרד ויש לו מחיר מחירון של 60 פאונד, ואילו הקליפ הרשמי של Amazon Clip, המאפשר לך להרכיב את הטלפון הנייד שלך לבקר לונה, זמין תמורת 13 פאונד.

. זרוק את הבקר והקליפ הטלפוני, וההוצאה הכוללת שלך תהיה קרובה ל -500 פאונד: דומה למה שתשלם עבור מהדורת הדיסק של ה- PlayStation 5 או סדרת Xbox X.

סקירה של אמזון לונה - בקר לונה

למרות פטירת הפורמט של גוגל-Google Stadia-עדיין יש תיאבון לשירותי משחק ענן לפי דרישה, כאשר גיימרים מעדיפים יותר ויותר הורדות דיגיטליות וזרם על פני קניית משחקים פיזיים.

לסוני ומיקרוסופט יש שירותי סטרימינג בענן כחלק ממנויי PlayStation Plus ו- Xbox Game Pass Pass. כדי לגשת לכותרות PlayStation מהענן, יהיה עליך להירשם לרובד הפרמיה של PS Plus, שעולה 13 פאונד.49/מ ‘, 40 פאונד למנוי לשלושה חודשים או 100 פאונד לשנה. שירות משחקי הענן של Xbox, בינתיים, קשור ל- Game Pass Ultima.

תחרות נוספת מגיעה עכשיו מ- Nvidia Geforce, המחייבת אותך להיכנס לחשבונות המשחקים או לחשבונות המו”ל הקיימים שלך ולקנות משחקים ספציפיים לפני שתוכל לשחק אותם בענן. כותרות מ- Steam, Epic Games Store, Ubisoft Connect ו- GoG נתמכות אך מספר מפרסמים, כולל Capcom, Konami ו- Rockstar Games, בחרו להסיר את המשחקים שלהם מהשירות.

סקירה של אמזון לונה - בקר לונה בקליפ טלפון של אמזון עם אייפון

GeForce מציע כעת אפשרות לבחירה בשלוש חברות. הראשון הוא בחינם אך אתה מוגבל למפגשי משחק של שעה וצריך לחכות למחשב המשחקים שיהיה זמין. חברות עדיפות מעניקה לך גישה מועדפת לשרתי פרימיום ומחשב חזק יותר המסוגל לספק רזולוציה של 1080p ועד 60 fps. תוכל גם לשחק למשך זמן רב יותר בזכות מגבלת מושב של שש שעות, אם כי תשלם 9 £/מ”ר או 45 פאונד כל חצי שנה עבור הפריבילגיה.

השכבה האולטימטיבית מרחיבה כי הגבלת ההפעלה לשמונה שעות ומושכת על כוחם של אסדות מחשב המאכלסות את GeForce RTX 3080 GPU של NVIDIA (. .

אמזון לונה דורשת מעט מאוד מאמץ להתקנה. למעשה, אם אתה ניגש אליו באמצעות דפדפן אינטרנט במחשב הנייד שלך, כל מה שאתה צריך לעשות זה ללכת לאתר Luna, להיכנס באמצעות אישורי אמזון שלך ואתה טוב למשחק. יש גם יישומי שולחן עבודה עבור Windows וגם ל- Mac, ואלו מתוכננים ומתפקדים באותו אופן כמו האתר.

נכון לעכשיו אין אפליקציות של חנות אפליקציות או Google Play Luna, אך אתה יכול ליצור אפליקציית אינטרנט במוביילים וטאבלטים מספיק בקלות. ב- iOS, פשוט נווט לדף האינטרנט של Luna של אמזון, הקש על כפתור “השיתוף” בתחתית המסך ואז “הוסף למסך הבית”, בזמן שאתה באנדרואיד, אתה מכה בשלוש הנקודות מימין לסרגל החיפוש ב- Chrome ולהתקין את האפליקציה משם.

סקירה של אמזון לונה - מסך הבית

הדברים קלים עוד יותר עבור אלה שמגישים למכשירי טלוויזיה של לונה באש או טלוויזיות חכמות של סמסונג. לונה זמינה כאפליקציית TV ו- Fire TV Stick, וניתן למצוא את אותה אפליקציה דרך סרגל משגר Samsung Gaming Hub או Smasung App Store על TVS Samsung תואם.

. יש סרגל כלים צר הכולל שבע כרטיסיות – בית, ספרייה, רשימת השמעה, חיפוש, ספה, שידור והגדרות – רץ בצד שמאל של הדף, כאשר התוכן מהלשונית שנבחרת מאכלס את שאר החלון.

הכרטיסייה הביתית מציגה תוכן בשורות. בחלקו העליון, יש לך “המשך לשחק”, המפרט את המשחקים שפיטרת בעבר בסדר כרונולוגי הפוך. קיום חזית ומרכז זה הוא בחירה חכמה שמאפשרת לך להרים במקום שהפסקת לאחרונה מהר מאוד.

מרבית השורות האחרות מחויבות לעזור לך למצוא משהו חדש לשחק, עם כותרות כמו “משחקי טרנד”, “בחירות העורך” ו”התווסף חדש ללונה “. יש גם שורה המציגה שידורי משחק לונה בטוויץ ‘. לחיצה על אחד מאלה מאפשרת לך לצפות בשידור אך טוויץ ‘אינו משולב במלואו בלקוח, כך שתצטרך ללחוץ על כפתור “Watch On Twitch” אם אתה רוצה לשוחח ולקיים אינטראקציה.

יש גם כרטיסיית ספריה המספקת רשימה של כל המשחקים ששיחקת ומגיעה עם כמה אפשרויות סינון ומיון שימושיות. אלה מאפשרים לך לרשום משחקי ז’אנר, סוג משחק ותוכן שלי (משחקי אפי, ג’קבוקס, לונה+, פריים גיימינג ו- Ubisoft+) וניתן למיין אותם לפי כותרת A-Z, כותרת Z-A, תאריך שחרור, לאחרונה הוסיף ומטקריטי דירוג. אלה הופכים את המציאת משחקים לתהליך מהיר וללא כאבים, ואם אתה מבחין במשהו שאתה אוהב את המראה שלו, אבל אל תדאיב לשחק אותו מייד, אתה יכול להוסיף אותו לכרטיסיית רשימת ההשמעה כדי שלא תשכח מזה.

“ספה” היא תכונה מסודרת שמאפשרת לך לשחק משחקי שיתוף פעולה מקומיים עם חברים שאין להם גישה ללונה (כל עוד יש להם חשבון אמזון). הפעל כותרת תואמת, לחץ על Tab+Shift במקלדת שלך או על כפתור Luna/Center בבקר שלך כדי להעלות את שכבת העל של LUNA במשחק ותוכל לבחור “הפעל סשן ספה של לונה”. פעולה זו יוצרת קוד שאפשר לשתף אותו עם חבר, שיכול להזין אותו באתר LUNA ולהצטרף לפגישה שלך מכל מקום שהוא נמצא.

סקירה של אמזון לונה - הגדרות

. לאחר שתקשר בין חשבונות לונה וטוויץ ‘שלך, אתה יכול להזרים את מפגשי המשחק שלך לצופים שלך ולהשיק משחקי לונה מ- Twitch.

לבסוף, כרטיסיית ההגדרות מאפשרת לך לצבוט כמה היבטים מרכזיים בחוויית הלונה שלך. מכאן, תוכלו לנהל את הבקרים והמנויים המחוברים שלכם, להגדיר בקרות הורים, לקשר לונה למשחקים האפיים, טוויץ ‘, Ubisoft ו- Discord ולהתאים את איכות השמע והווידיאו. עם זאת, אפשרויות השמע והווידיאו מוגבלות, עם זאת. אתה יכול לבחור רק בין 720p ו- 1080p רזולוציות, המשתמשים בערך 5GB ו- 10GB של נתונים לשעה, והאם אתה רוצה סטריאו, 5.1 סביבתי או 7.1 SUND SOUND או שהוגדר פלט השמע באופן אוטומטי.

סקירה של אמזון לונה: שיטות בקרה

אמנם אתה יכול להשתמש בקרי צד ג ‘עם לונה, השירות מותאם לשימוש עם בקר LUNA הרשמי. . עם זאת, הם לא נטענים, ולא ניתן למלא אפשרויות נטענות בלונה כאשר הן מחוברות באמצעות USB-C. קשה לומר בדיוק כמה גיימינג תקבלו מהסוללות הכלולות ואמזון לא מצטנת דמויות, אבל הזוג שלי עדיין נותר כ -75% מיץ לאחר יותר מעשר שעות משחק של זמן משחק.

אחד היתרונות של בקר לונה על אפשרויות של צד שלישי הוא יכולתו להתחבר דרך Wi-Fi כמו גם Bluetooth ו- USB-C, שלדברי אמזון מפחיתה את ההשהיה בין 17 ל 30 אלפיות השנייה. לא חוויתי שום עיכוב ברור בין כניסות כפתורים לתגובות על המסך תוך התחברות לשרתים דרך Wi-Fi, אך הפקדים לא הרגישו פחות מגיבים בעת השימוש בבקר הלונה וב- DualSense על פני Bluetooth.

סקירה של אמזון לונה - קרקע של בקר לונה

שימוש בקישוריות Wi-Fi פירושו גם שתוכלו לעבור במהירות בין משחק במכשירים שונים. אם אתה משחק בטלפון שלך ופותח את אותו המשחק במחשב הנייד שלך, למשל, לונה מזהה זאת ושואלת אם אתה רוצה להמשיך לשחק במכשיר החדש.

פונקציונליות רטט נתמכת, וכך גם השימוש באוזניות המחוברות דרך 3 של הבקר.יציאה 5 מ”מ. כשאתה לא משתמש באוזניות, ניתן להשתמש במיקרופון המובנה של בקר LUNA לצ’אט קולי במשחק, בשילוב עם אפליקציית הסלולר של Luna Controller. ופקודות Alexa זמינות באמצעות כפתור ייעודי לדחיפה לשיחה כשאתה משחק בטלוויזיה טלוויזיה או אש אש או אש אש. אף אחת מהתכונות הללו לא נתמכת בעת שימוש בבקר של צד שלישי.

סקירת Amazon Luna - Switch Pro Controller vs Luna Controller vs DualSense

הבקר עצמו דומה לבקר Nintendo Switch Pro, וזה לא דבר רע בהינתן אנו מדרגים את זה כבקר המתג הטוב ביותר בשוק. בקר LUNA שוקל מעט יותר עם סוללות (282G לעומת 249 גרם) והטריגרים והפגושים הם צרים יותר, אך המיקומים עבור כפתורי האצבע, D-PAD ו- A/B/X/Y כולם זהים. בקר לונה הרגיש נהדר בידי וכל הכפתורים הוכיחו את עצמם ומישושיים להפליא.

בקרות עכבר ומקלדת עבדו היטב עבור משחקי שולחן עבודה, אבל אני ממליץ להימנע משימוש בטלפון שלך כבקר או בקרות מסך מגע לכל דבר אחר מלבד משחקי חידון, פאזל או פלטפורמה פשוטים מאוד. שכבת העל של הכפתור המוצגת כאשר מצב המגע מעורב גורע מפעולה על המסך והמסכים של מרבית הסמארטפונים פשוט לא נחתכים כדי לתמוך בתשומות המורכבות הנדרשות על ידי משחקים מודרניים רבים.

סקירה של אמזון לונה: בחירת משחק

זה המקום בו שירותי משחקי ענן שוקעים או שוחים, ולשירות בחיתוליו, לונה יש מגוון משחקים סביר בסגל שלה. זה רק כאשר יש לך גישה לחבילת המנויים המלאה, לעומת זאת,.

בזמן הכתיבה, המשחקים העומדים לרשות חברי פריים ספורים חמש: Fortnite, Lego DC Super-Villains, מבושל יתר על המידה!, Resident Evil 2 (2019) וזמן באי הצפרדע. משחקי לגו פונים לאנשים בכל הגילאים ולכן מדובר בהכללה נעימה לקהל, ואילו RE2 הוא אחד הגרסאות המחודשות הטובות ביותר שנעשו אי פעם, כך מקבל אגודל גדול. Fortnite הוא פופולרי ביותר ועוד משיכה גדולה, אם כי הוא חופשי לשחק בפלטפורמות רבות אחרות. לשני התארים האחרים שניהם יש עשרות מטקריטיים של מעל 75 ומסיימים חמישייה אקלקטית די חזקה ובלתי ניתנת לביצוע.

סקירה של אמזון לונה - ספריה

רכישת מנוי לונה+ פותחת את האפשרויות שלך במידה ניכרת. המספר הכולל של המשחקים הקיימים הגיע קרוב למאה ואלה היו שילוב של כותרות אינדי פחות ידועות, משחקים ישנים קלאסיים וכמה כותרות AAA מהשנים האחרונות כמו שליטה, Devil May Cry 5 ו- Resident Evil 3 Regred Remest. הז’אנרים הפופולריים ביותר מיוצגים על ידי לפחות כותר.

. זה נותן לך גישה לחלק ניכר מהקטלוג האחורי של Ubisoft, הכולל כל משחק Far Cry מ- Far Cry 2 ואילך, רשומות ברוח הרפאים של טום קלנסי, החטיבה וסדרות הקשת Six ומשחקי Creed של Assassin, כולל 2020 של 2020. .

Far Cry 6 ו- Valhalla הם משחקים ששילמתי להם מחיר מלא בהשקה; אלמלא עשיתי זאת, לא הייתה לי שום בעיה לשלם 15 ליש”ט כדי לגשת אליהם לחודש, לסיים אותם ולהשקיע את המנוי שלי עד שיצא בהמשך השנה את המנוי שלי. זה אחד היתרונות של שירות כמו לונה: אתה יכול לבחור ולבחור מתי המנוי שלך פעיל. זה כמובן תלוי במשחקים שאתה רוצה לשחק בו מגיעים לרציף מלכתחילה.

חבילת המשחקים הסופית דורשת מנוי למשחקי Jackbox. יש כעשר חבילות משחק, שכל אחת מהן מכילה קומץ משחקי מסיבה הסובבים סביב חידונים ופתרון פאזל. הם מייצרים מספוא הגון כאשר הם מבדרים אורחים או מעוררים את המוח שלך בנסיעות, אך אלא אם כן אתה אגרג ‘, לא סביר שתשקיע יותר מדי זמן בתוכם.

זה אולי נשמע כמו הרבה אבל בסופו של דבר, לספריית המשחקים של לונה יש הרבה מקום לשיפור. המשחקים העומדים לרשותם לחברי פריים בזמן הכתיבה היו בקנה אחד עם ההצעות שנראו ברוב החודשים ב- PS Plus, אך למרות שכיסו הרבה בסיסים, ספריית לונה+ חסרה את המהדורות החדשות הכבדות שנמצאו ב- Xbox Game Pass Ultimate ב מיוחד. רבים מהכותרות האטרקטיביות ביותר של לונה נעולות מאחורי המנוי Ubisoft+ היקר, בעוד שלמשחקי ג’קבוקס יש נישה ערעור.

סקירה של אמזון לונה: ביצועים

.

הצלחתי לגשת למשחקים בשרתים בצורה אמינה ותוך כמה דקות חוץ משתי הזדמנויות. הראשון ראה “שרת מבקש” נשאר על המסך ללא הגבלת זמן ואילץ אותי לפרוש מהאפליקציה ולפתוח אותה מחדש. השנייה הגיעה לשיאה בהודעה לפיה נכתב כי הייתה שגיאה ביצירת מושב של Resident Evil 3, אבל הצלחתי לחזור לעיר ראסון ללא אירוע בניסיון השני. זמני העומס היו ארוכים יותר מאשר במסוף הגן הבא כמו ה- Sony PS5 אבל מעולם לא מצאתי את עצמי מחכה יותר משתי או שלוש דקות לפני שהייתי מסוגל לקפוץ לפעולה.

סקירה של אמזון לונה - Fortnite

. אמזון אמרה כי תמיכה ב- 4K מגיעה, אך לעת עתה, מתבצעות פשרות בכל הנוגע לנאמנות הגרפית של משחקים חדשים יותר. . הם מחירים בהשוואה לאלה שתוכלו ליהנות ממנו עם קונסולת הגן הבא המחוברת לטלוויזיה של 4K, אולם.

חוויות המשחק שלי היו חלקות לרוב, אבל אכן נתקלתי בגמגמים קלים ותקופה קצרה של אודיו קצוץ במהלך Resident Evil 3, ושני מסך קופאים במהלך השטן ב -5 במאי, שראה גם את הבקר מנותק מהענן. האירועים האחרונים מציעים כמה גרמלים בצד השרת והיו בהחלט דגלים אדומים, אך למרבה המזל הם לא היו מספיק תכופים כדי לגרוע יותר מדי מהניסיון הכולל.

ראוי גם לציין שהם התרחשו בזמן ששיחקו בסביבות השעה 22:00 בערב, מה שעשוי להיות כאשר עומס השרת נמצא בשיאו. לא סבלתי מבעיות כאלה כששיחקתי במהלך היום והצלחתי לסיים במקום השלישי, העשירי והראשון בקרב רויאלס קרב פורטניט ברציפות מבלי לחוות בעיות ביצועים ראויות לציון.

גם תכונת הספה של לונה התרשמה, כאשר עמית יוכל להצטרף אליי לשחק את Lego DC Super-Villains ו- Metal Slug בקלות. הקולגה אמרה לא הצליחה לעבור משימוש בעכבר ומקלדת לבקר לונה מבלי להפעיל מחדש את משחק הלגו בסוף שלי, אבל אחרת, הצלחנו לרסק לבנים לתוכן ליבנו. הוא ציין מופע אחד של פיגור וקצת ספיגה של קצב מסגרת במהלך שבלול מתכת אך תיאר את החוויה שלו על קשר עם מהירות העלאת 310Mbits/SEC כחיובית.

אמנם לא קשור לביצועים ישירות, אבל אני רוצה לשדר את התסכול שלי מאמזון שמבקש ממך לדרג כל משחק משחק בודד. אני מבין שהוא רוצה לשמור על כרטיסיות האופן בו השירות פועל אבל הלוואי שהייתה דרך למנוע את טופס המשוב שצץ בכל פעם שאתה סוגר משחק.

אמזון לונה

אמזון לונה

ביקורות לקוחות, כולל דירוגי כוכבי מוצר עוזרים ללקוחות ללמוד יותר על המוצר ולהחליט אם זה המוצר הנכון עבורם.

כדי לחשב את דירוג הכוכבים הכולל והתמוטטות האחוזים על ידי STAR, איננו משתמשים בממוצע פשוט. במקום זאת, המערכת שלנו שוקלת דברים כמו סקירה אחרונה ואם הסוקר קנה את הפריט באמזון. היא גם ניתחה ביקורות כדי לאמת אמינות.

4.0 מתוך 5 כוכבים התחל לאדים את המשחקים שלך ב- 4K, שפר את סטודיו למסיבות ראשונות, אפשר לנו להוריד משחקים.

נבדק בארצות הברית ב- 18 ביוני 2021

שימו לב לטונות של פיגור וביטלו את המשנה שלי תוך דקות. הייתי המום כי AWS כל כך אמין אבל אני מניח שזה לא עם הזרמת המשחק שלהם. כמעט לא היו לי בעיות עם Microsoft Xbox Xcloud. זה שירות שנעשה נכון ללמוד מהם. אני לקוח ענק של אמזון פריים וזה כואב מדי לכתוב את זה אבל בתור גיימר, אתם צריכים להגביר את המשחק שלך ולהעסיק את האנשים הנכונים כדי לוודא שאתה מסוגל לעשות את המשחק נכון!

. לתדהמתי, לונה הרבה יותר טובה מבעבר. יש עדיין פיגור פה ושם אבל תאמין לי כשאני אומר שזה הבדל עכשיו. אני עדיין לא בטוח אם אני אשמור על השירות מכיוון שהם עדיין צריכים להוסיף תכונות נוספות במיוחד לאנשים הנכים כמוני. הם צריכים להוסיף כתוביות ברמת המערכת כשאני חירש בצד ימין וכמעט חירש לחלוטין בצד העלים שלי, כך שכשאני קונה משחקים חדשים, הדבר הראשון שאני בודק הוא לראות אם הם תמיכה בתכניות. גוגל סטדיה למעשה עושה את זה נכון מכיוון שהם עושים המון ויש להם המון אפשרויות שמספקות אנשים שנכים. אז אנא תמכו בנו שמושבתים הרבה יותר מאשר העשייה שלכם. אייב טען את הדירוג שלי מכוכב אחד ל -4 כוכבים. בחירת המשחק יכולה להיות טובה בהרבה למרות שיש להם הרבה יותר משחקים לשחק בהשוואה למועד שהתחילו לראשונה.
עוד דבר אחד, למה לכל הרוחות אתם מציעים משחקים שרצים ב- 1080p בלבד? אפילו גוגל סטדיה אומרת שהם מציעים את המשחקים שלהם ב- 4K 60FP מנוי כשיצא לראשונה כך ש- plz plz plz מציע לנו יותר מ- 1080p סטרימינג. אתם אמזון ויש לכם AWS לרשותכם אז למה אתם מציעים רק 1080p כשאתה באמת צריך להציע הרבה יותר גבוה מזה. אתם מקבלים תחרות מהתחרות שלכם. בעוד ש- Xbox Game Pass עשוי להזרים גם 1080p, אבל GamePass הוא שירות טוב בהרבה בסך הכל מאשר לונה. ראשית, אתה יכול להוריד את המשחקים שלך שלונה לא מציעה בכלל וכל גיימר יודע שההורדה והמשחק של המשחק היא הרבה יותר טובה ואינך צריך להתמודד עם פיגור מאידוי. שנית, מיקרוסופט מציבה את המשחקים הראשונים שלהם ב- GamePass ביום הראשון ואפילו מאפשרת לך להוריד את המשחק כמה ימים קודם לכן מראש כך שכאשר המשחק יוצא, אתה יכול להתחיל לשחק מייד. שלישית, ל- GamePass יש בחירת משחק טובה בהרבה מכם בזמן שהם משחקים יציבים מסתובבים פנימה והחוצה. יש להם משחקים ישנים ומשחקים חדשים עם תערובת נחמדה של משחקים לשחק.
רביעית, אתם זקוקים לאולפני מסיבות ראשונים טובים כדי לבצע משחקים בלעדיים אם אי פעם תרצו להתייחס אליהם ברצינות בעולם המשחקים. אתה צריך משחקי מסיבה ראשונים שמנצלים את מלוא ה- AWS ויש להם שילוב טוויץ ‘. לאמזון יש המון משאבים שאתה יכול להשתמש בהם אבל זה אפילו לא נראה כאילו אתה מנסה להתמודד בשלב זה אז אני חושב שאבטל את המנוי שלי ולחכות לראות אם אתה מנסה ברצינות להשלים עם Xbox, PlayStation וכדומה תואר פחות גוגל סטדיה. כל 3 אלה מקדימים את לונה לדעתי. אני לא עשיר וגם אין לי הרבה כסף אז אני צריך לבזבז את הכסף שלי בחוכמה ואני לא רואה שום סיבה לשמור על המנוי שלי למרות שלונה השתפרה הרבה אבל זה עדיין לדעתי הרחק מאוד מאחורי התחרות. כלומר, אתם אפילו לא קרובים לסוני ומיקרוסופט. משחקי המסיבה הראשונים שלהם לבדם יכולים לשאת אותם ולהכניס את כל מה שיש ללונה להציע בקלות וזה קצת מתוסכל. לאמזון פשוט יש המון משאבים אבל נראה שאתם לא רוצים להשתמש בהם כדי להתמודד ועל זה לבד זו הסיבה שאני לא יכול להישאר עם לונה. GamePass נותן לי המון משחקים לשחק ולמעשה יש לי דרך להרבה משחקים לשחק חחח, ותסמוך עלי שזה דבר טוב! אני בעצם מנסה להשיג PS5 אבל הפסקתי להיראות מכיוון שהם עדיין קשה מדי למצוא אבל זה לא הפריע לי כי GamePass נתנה לי יותר ממספיק משחקים כדי שאני אפילו לא מרגיש שאני צריך PS5 בשלב זה יש לי יותר מדי משחקים לשחק חחח. בנוסף אני מעדיף לקנות PS5 על פי תשלום עבור מנוי של 6 דולר עבור לונה והסיבה היא פשוטה, PS5 ו- Xbox מאפשרים לך לשחק משחקים ב- 4K! יש לי טלוויזיה של 65 אינץ ‘LG OLED שאני עושה עליי את המשחק. אני אוהב את ה- 4K שלי ו- Ive הוצאתי הרבה כסף בהשקעת משחק 4K משחקי 4K כך שלונה לא נתנה לי שום סיבה לדבוק בשירות שלה מכיוון שהיא אפילו לא מציעה משחקי 4K. בעיניי קונסולה של 500 דולר שווה את הכסף כשהם מוציאים גרפיקה במשחקים שפשוט יפים ולונה לא עושה את זה. אני בטוח שלונה תמצא קהל קטן אבל זה לעולם לא יהיה ביתם של הגיימרים הרציניים כאשר זה אפילו לא מוציא משחקים עם תמיכה של 4K 60FP. זה לא סוד שמוצא סטודיו למשחקים של אמזון. המשחקים שלך מתעכבים לעתים קרובות והם פשוט לא מהנים. זה מאוד מתסכל כי כולנו יודעים על הרווחים המסיביים שאמזון מביאה פנימה אבל נראה שאינכם יכולים לעשות משחק טוב? אני מתכוון שבזמן הזה אתם צריכים להתמזל ולהפיק משחק טוב כבר עכשיו אבל זה היה ההפך הכולל.

אוקי אז, Amazon PLZ הוסף בלעדיות של מסיבה ראשונה שאנשים רוצים לשחק. הציעו רזולוציית 4K למשחקים שלכם. הוצא את הכסף שלך ולשלם חברות משחק כדי להפוך את המשחק בלעדי ללונה כמו וסוני ומיקרוסופט עושים עבור הקונסולות שלהם. משחק הוא עסק יקר מאוד ואינך יכול להכניס רגל אחת והשנייה בחוץ. או שכולכם פנימה או לא. כשסוף סוף אתם נמצאים במשחקים ועושים טוב בלעדי לשירות הלונה שלכם, אז תודיעו לי ואני אנסה שוב לונה, אבל עד אז, לונה פשוט מבזבזת את זמני. בינתיים, אתה יכול למצוא אותי ב- Xbox משחק משחקי GamePass שלי עם זמן חיי! נתראה!

786 אנשים מצאו את זה מועיל

סקירה ביקורתית מובילה

3.0 מתוך 5 כוכבים המשך לפצח את זה יום אחד יכול להיות בראש עולם המשחקים
נבדק בארצות הברית ב- 23 במרץ 2023

שמתי לב שלונה משחק ממש מציינת את כל התלונות ובאמת מתקנת כלים בכל שנה לעזאזל כל כמה חודשים גדולים שמתלוננים משנים את דעותיהם ואת השקפתם והמשכתי אתמול בערב בפעם הראשונה ואני אוהב הרבה מזה לבקר נשאר מנותק וזה לא יכול להיות מהירות האינטרנט שלי או משהו כזה שאני בשנות ה -90 אני מריץ את הטלפון הזה של 21 Ultra Galaxy עם 16 הופעות של איל, אחד מה- זה לא הטלפון הטוב ביותר שם למשימות מרובות מהירות עד רחוק כפי שאני מודאג, אני לא יודע שגלקסיה לבנה הייתה חוזרת מתחת לאיל במיוחד עם יותר ויותר דברים שהם ריבוי משימות בכל מקרה פשוט תמשיך לפצח את זה לונה אתם כמו שאמרתי טוב יום אחד להיות בראש עולם המשחקים יחד עם כל דבר אחר מלבד יותר אנשים שיעבדו במה שהם עושים אני אבדוק את היד שלי כדי לגלות מדוע הבקר שלי ממשיך להיות מנותק ואז מחובר מחדש אני פשוט יודעאם הייתי משחק משחק מירוצים או משהו כזה, היה לי יום רע באמת אבל לכל דבר אחר אבל כל כך הרבה נושא כל עוד אני צועק בעצמי ולא נרדף אחר נמסיס, למשל, לפחות לא עם זאת, בהתחשב בעובדה ששיחקתי את Resident Evil 3 אבל אם הייתי עושה את זה כל כך רחוק והוא רודף אותי אני מוכן להמר שנמסיס היה תופס אותי בכל פעם שהבקר שלי יתנתק אז תגיד לי את זה נשמע כמו יום רע חחח