משטח העכבר הטוב ביותר למשחקים 2023 – IGN, כרית העכבר הטוב ביותר למשחקים בשנת 2023 | מדריך טום S

0

כרית עכבר המשחקים הטובה ביותר בשנת 2023

Contents

עמידות, תנועות חלקות ונוחות מוצעות עם כרית גדולה זו המשתמשת בבד קורדורה.

כרית העכבר הטוב ביותר למשחקים 2023

תופס כרית עכבר, כמו Corsair MM200 Pro Premium, הבחירה העליונה שלנו, מבטיחה החלקה ושליטה חלקה שלך עכבר משחק. אם אתה לא אוהב את הכרית הזו, מצאנו אלטרנטיבות שונות שיתאימו להעדפותיך ולתקציב שלך. קפוץ למבט מפורט על רפידות העכבר הטובות ביותר למשחקים, או בדוק את הרשימה למטה:

Tl; DR – אלה רפידות העכבר הטוב ביותר למשחקים:

רפידות העכבר הראויות לציון הן די בר השגה ויכולות להשתפר עכבר מעקב, דיוק, גלישה ואפילו אריכות ימים תלוי בחומר המשמש. זה לא נעצר שם, מכיוון שחלקם כוללים גדלים גדולים במיוחד או תאורת RGB כדי להפיק את המרב מחוויית המשחק שלך. התבונן בעשרת המועדפים שלנו.

רפידות עכבר המשחק הטובות ביותר

1. Corsair MM200 Pro Premium

כרית העכבר הטוב ביותר למשחקים

Corsair MM200 Pro Premium

כרית עכבר גומי עבה ופלאש עם בד ארוג בצפיפות להחלפה קלה ותחתית אנטי החלקה כדי לשמור עליה במקום.

סוג פני השטח: רך | משטח: 277.9 אינץ ‘מרובע | גודל: 17.7 “x 15.7 “x 0.24 “

Corsair MM200 Pro Premium מקבל את כל הפרטים הקטנים נכון, ומבטיח נוחות ואריכות חיים. כרית זו היא 6 מ”מ עבה של גומי מפואר, ומעניקה לך קצת ריפוד נוסף אם יש לך אחיזת כף יד ואוהבת לנוח את פרק כף היד שלך מבלי להוריד את המחזה שלך. ואילו בתחתית גומי נגד החלקה שיסייע לשמור על כרית העכבר במקום גם ככל שהפעולה נעשית אינטנסיבית.

כשמדובר בבד המשמש ב- Corsair MM200 Pro Premium, הוא רך במיוחד וארוג בצפיפות, ומאפשר לעכבר שלך בקלות לגלוש יחד עם מעט חיכוך. בד זה כולל גם גימור מוגן שפיכה ועמיד בפני כתמים, כך שתאונה מדי פעם עם בקבוק סודה לא יהרס אותה או אפילו מונע ממך לשחק לאורך זמן. ולהגדיל עוד יותר את אורך החיים של כרית זו הוא הקצוות התפורות שלה, שעוברים דרך ארוכה כדי למנוע פריחת או הפרדה של שכבות.

2. SteelSeries QCK Medium

כרית העכבר התקציבית הטובה ביותר

SteelSeries QCK Medium

SteelSeries QCK Medium

עבור פחות מ -10 דולר, כרית עכבר זו מספקת משטח בד חלק ותפור בצורה גמישה מספיק כדי להתגלגל ולקחת את הדרך.

סוג פני השטח: רך | משטח: 136.08 סנטימטרים-ריבועים | גודל: 12.6 “x 10..07 “

SteelSeries מייצרת כמה רפידות עכבר נהדרות, והאפשרויות הזולות ביותר שלהן מציעות חוויה גדולה בהרבה מהמחיר היה מציע. התבונן במדיום ה- QCK הקלאסי, שעולה 10 דולר אך מוכן להתאמה עם עכבר המשחקים התקציבי שלך למשחק בעל ביצועים גבוהים עם המשטח החלק והחלק שלו בזכות בד תפרים חזק המספק תנועות עכבר נוזלים. זה רך להפליא אבל לא כל כך מפואר ועבה שהעכבר שלך ידחוף לתוכו.

החלק התחתון הגומי על רפידות סדרת QCK מונע מהם להחליק על כל שולחן העבודה שלך, והם דקים וגמישים מספיק כדי שתוכל פשוט לגלגל אותם ולקחת אותם לאן שאתה הולך. אם אתה זקוק לאפשרות גדולה יותר, SteelSeries מציע חבורה של גדלים שעדיין שומרים על מחירים נוחים ואיכות יוצאת דופן. ה- QCK הגדול הוא אידיאלי עבור גיימרים העובדים על כוונת זרוע מלאה, ואילו ל- SteelSeries יש אפילו גרסאות שיכולות לכסות שולחנות שלמים.

3. Razer Acari

כרית העכבר הקשה הטובה ביותר

Razer Acari

תנועות עכבר בוציות אינן עניין עם שכבת העליונה הקשה עם חרוז ננו, מרקם, שמבטיחה מעקב ואריכות ימים טובה יותר.

סוג פני השטח: קשה | משטח: 207.9 אינץ ‘מרובע | גודל: 16.5 “x 12.6 “x 0.07 “

אם יש לך יד כבדה כשאתה מסתובב במשחקים האהובים עליך, יתכן שלא תרצה כרית עכבר גדולה ורכה שיכולה לדכא ולזרוק את העקביות של אותה גלישה חלקה. אקרי Razer עוזר לך להסתובב עם מינימום חיכוך ודיוק מטורף בזכות פני השטח הקשים שלו. עם השכבה העליונה של ננו-חרוז, מרקם, כרית זו מספקת לחיישן העכבר שלך נקודות עדינות יותר למעקב טוב יותר, והיא גם אטומה למים כדי להבטיח את אריכות החיים שלו.

אקרסי האקרי מציע הרבה מקום לחדד את כישוריכם, ותוכלו לסמוך על קבוצות שרירים גדולות לצילומי הפריקה שלכם ומטרת הדיוק שלכם. זה דק במיוחד, כך שאינך צריך לדאוג שהעכבר שלך אי פעם יתייצב, ומפרק כף היד שלך יישאר סופר נוח. בעוד שבבסיס נמצא קצף גומי שאינו החלקה כדי לעזור להחזיק את האקרי במקום במהלך כל הפעולות.

4. Cooler Master MP510

כרית עכבר הבד הטובה ביותר

Cooler Master MP510

כרית עכבר בד זה משתמשת בניילון הניתן לאולטרה-אור עם מרקם קל לשליטה מדויקת יותר על העכבר.

סוג פני השטח: רך | משטח: 133.83 אינץ ‘-ריבוע | גודל: 12.59 “x 10.63 “x 0.11 “

ה- Cooler Master MP510 חורג מהיסודות של כרית עכבר פשוטה, מכיוון שהוא משתמש בחומר קורדורה. זהו ניילון הניתן לאולטרה שאפשר לעזור לו בכתפיו של שפיכות אם יש לך הרגל לשמור על המשקאות שלך קרוב מדי לכרית העכבר שלך. תמצא שיש לו תחושה שונה לרוב מחצלות הבד, מכיוון שהוא מרקם יותר, ומעניק לך שליטה מדויקת יותר על העכבר.

כדי לקדם את אריכות החיים של המאסטר הקריר MP510 הוא תפרים אנטי-פריי למניעת פילינג של שכבות הכרית השונות. אתה אפילו מקבל מבטא לוגו קטן וזוהר-בחושך אשר נותן לו תחושה של גיימר תוך הימנעות מהטרחה שלעתים מגיעה עם תאורת RGB. כמובן שהחלק התחתון הוא גומי, המספק טונות של משיכה כדי להבטיח שהמחצלת תישאר במקום במהלך אפילו התנועות הפרועות ביותר שלך.

5. Artisan Ninja FX Shidenkai

כרית העכבר המתקדמת הטובה ביותר

Artisan Ninja FX Shidenkai

Artisan Ninja FX Shidenkai

כרית רכה המוטמעת עם חרוזי זכוכית זעירים מאפשרת לו להיות קשקשים וחלקים בו זמנית, אידיאלית גם עבור גלישה חלקה וגם עצירה מתה.

סוג פני השטח: רך | משטח: 208.4 סנטימטרים מרובעים | גודל: 16.54 “x 12.6 “x 0.16 “

לא יכול לבחור בין כרית עכבר רכה או קשה? אין דאגות, הנינג’ה האומנות FX שידנקאי מעניק לך את הטוב משני העולמות – אם כי הוא מגיע בפרמיה. מחצלת זו מציעה כרית רכה משובצת עם חרוזי זכוכית זעירים ויוצרים קומפוזיציה המאפשרת לו להיות קשקשת כמו ספוג וחלק להפליא בו זמנית. תערובת מעניינת זו של מאפיינים מאפשרת לך לגלוש בעקביות את העכבר על פני משטח זה ואז למרוח לחץ כדי להגיע לעצירה מתה.

. והכל מתקיים יחד עם תפרים איכותיים למניעת פילינג ושיבוץ, להבטיח שמחצלת מתקדמת זו נמשכת זמן רב.

6. Cooler Master MP511

כרית העכבר העמידה ביותר

COOLER MASTER MP511 XL

COOLER MASTER MP511 XL

עמידות, תנועות חלקות ונוחות מוצעות עם כרית גדולה זו המשתמשת בבד קורדורה.

סוג פני השטח: רך | משטח: 558 אינץ ‘-ריבוע | גודל: 35.43 “x 15.75 “x 0.12 “

לתחרות, אתה לא יכול לקבל כרית עכבר המתפרקת בקצה או לשטוף באופן שיגרום לחיישן העכבר שלך להתקרב. אז, כדאי ללכת עם כרית עכבר עמידה יותר, כמו Mass Mp511 Cooler Cooler. כרית חיה זו (אם כי אפשרויות קטנות יותר זמינות) בנויה קשה עם בד קורדורה שיכול להתמודד עם התעללות מסוימת. Cooler Master אפילו ראה לנכון לתפור את קצוות המחצלת להמשך אריכות ימים.

זה לא רק ההטבעה וההחלקה של העכבר שלך שבד הקורדורה יכול לעמוד אלא גם להזיע ושפיכה, כך שכשאתה בטעות דופק משקה, אתה יכול פשוט לנגב אותו מכיוון שהוא לא ישום מייד פנימה. ואף על פי שהוא אותו בד כמו עוד אחד מהבחירות שלנו, Master Mp510 הקריר יותר, יש לו אריגה עדינה יותר, כך שזה לא כל כך מחוספס עבור גלישה סופר חלקה ונוחות אופטימלית.

7. Razer Sphex v3

כרית העכבר השטוחה הטובה ביותר

SPHEX V3

הכרית הדקה האולטרה -דקה הזו כמעט מתמזגת לשולחן העבודה שלך עם בסיס דבק, ובניית פוליקרבונט קשה שומרת עליו יציבה.

סוג פני השטח: קשה | משטח: 90.1 סנטימטרים מרובעים | גודל: 10.64 “x 8.47 “x 0.02 “

עבור כרית עכבר שיכולה לבצע את העבודה תוך כדי תחושה כאילו היא כמעט לא שם, ה- Razer Sphex v3 הוא מה שאתה מחפש. כרית העכבר הקשה הזו תתמזג בחלל השולחן שלך עם עיצוב שחור כמעט טהור. אבל אפילו יותר מכך בזכות הרזון המדהים שלה בעובי של פחות מחצי מילימטר.

ה- Razer Sphex V3 מספק את משטח המשחקים החלק שאתה צריך כדי לגלוש בקלות, ומעניק לך התנגדות מועטה לצילומי הפריקה שלך לתחושה עקבית. בניית הפוליקרבונט הקשה פירושה שלא תצטרך לדאוג שזה יתקע מתחת לעכבר שלך. ובהינתן כמה זה רזה וקל, אתה עלול לדאוג שזה יחליק מסביב, אבל ראזר ראה את זה עם בסיס דבק שישאיר אותו במקום.

8. SteelSeries QCK Prism בד 5xl

כרית העכבר הטובה ביותר “כרית השולחן”

SteelSeries QCK Prism בד 5xl

SteelSeries QCK Prism בד 5xl

ברוחב של מעל 60 סנטימטרים ועומק של מעל 30 סנטימטרים, כרית עכבר זו תכסה את שולחן העבודה שלך בבד עבה, ארוג מיקרו ורצועת אור RGB סביב הקצה.

סוג פני השטח: רך | משטח: 1984.5 סנטימטרים מרובעים | גודל: 63 “x 31.5 “x 0.16 “

. ברוחב של יותר מ -60 סנטימטרים ועומק של מעל 30 סנטימטרים, כרית העכבר הזו תכסה אפילו חלק מהגדולים ביותר שולחנות עומדים.

. בינתיים, בחלק התחתון יש משטח גומי כדי לשמור עליו בחוזקה על שולחן העבודה שלך. עם זאת, זה רק מחצית הכיף, מכיוון שכל הדגמים של בד פריזמה QCK כוללים גם רצועת אור RGB סביב היקף כרית העכבר. לרצועת האור הזו תאורה דו-אזורית ותומכת במנוע SteelSeries, כך שתוכלו לסנכרן אותה עם מכשירי SteelSeries האחרים שלכם, להבהב עם מוזיקה או אפילו להציע רמזים חזותיים מהמשחקים שלכם.

9. Razer Firefly v2

כרית העכבר הטוב ביותר של RGB

Razer Firefly v2

19 אזורי תאורה של RGB עוטפים את ההיקף, ואילו פרופיל דק ומשטח קשה מאפשרים החלפות מהירות ותנועות מדויקות.

סוג פני השטח: משטח: 151.65 אינץ ‘ריבוע | גודל: 10.84 “x 13.99 “x 0.14 “

עם תאורת RGB הנובעת ממחשב המשחקים שלך, מקלדת המשחקים, עכבר המשחק האלחוטי וכל השאר, אתה יכול גם להשלים את ההתקנה שלך עם כרית עכבר מוארת כמו Razer Firefly v2. הוא כולל 19 אזורי תאורה של RGB העוטפים את כל הקצה של המחצלת. באמצעות התוכנה של Razer, אתה יכול לשחק עם האפקטים השונים שלהם או אפילו שהאורות יגיבו לפעולה במשחקים מסוימים.

תאורת ה- RGB היא רק חלק מהערעור של Razer Firefly v2, כשאתה מקבל פרופיל דק ומשטח קשה עם דיוק רב לחליפות מהירות ותנועות קטנות יותר מדויקות. יש לו גם בסיס ללא החלקה כדי להבטיח שהוא לא זז גם כאשר הפעולה מתחממת. ובעוד שתצטרך להוסיף דבר נוסף לחיבור למחשב האישי שלך, זה משמש כנגן עכבר כדי להרחיק את כבל העכבר של המשחק החוט.

10. Razer Atlas

כרית העכבר המהירה הטובה ביותר

Razer Atlas

משטח הזכוכית שלו כולל 2 מיקרומטר טקסטורה המותאם לחיישנים אופטיים, ומבטיח מעקב כמעט מושלם ותנועות מהירות.

סוג פני השטח: קשה | משטח: 279. גודל: 17.72 “x 15.75 “x 0.19 “

עבור עכבר המחליק בקלות, כרית עכבר זכוכית עשויה להיות הדרך ללכת, והאטלס של Razer הוא הטוב ביותר. תג המחיר של 100 דולר עשוי להפחיד כמה, אך משטח הזכוכית החלקים בחמאה כולל טקסטורה של 2 מיקרומטר ומותאם לחיישנים אופטיים. לכן, יהיה לך קשה למצוא עכבר שאינו עוקב בצורה מושלמת, ואילו חיכוך סטטי ודינאמי נמוך מבטיח תנועות מהירות.

יתכן שאתה מודאג מעמידותו של אטלס Razer. למרבה המזל, זה עשוי מזכוכית ממוזגת עם CNC שתחזיק מעמד נגד לחץ רב. המשטח קל יותר לניקוי מאשר כרית עכבר מסורתית ויש לו ציפוי מגן למניעת שריטות ולכלוך. עם שטח פנים של 279 אינץ ‘מרובע, הוא גם גדול הרבה לכל התנועות הפרועות ביותר שלך, ובסיס גומי שומר על הכרית בחוזקה במקומם בזמן שאתה מכין אותן.

מה לחפש בכרית עכבר משחק

להלן פירקנו את סוגי השטח השונים מרבית רפידות העכבר המשחקים כמו גם חלק מהחומרים שהם בדרך כלל עשויים. קניות למשטח העכבר הטוב ביותר של המשחקים עשויים להיראות פשוטים כמו למצוא אחד שנראה לך טוב וישתלב עם מערך המשחקים שלך, אבל יש יותר לרפידות העכבר האלה ממה שהייתם חושבים.

בתור התחלה, בדרך כלל תגלה שלכריות עכבר יהיו משטח חלק או מחוספס, וסוגים שונים של מרקמים מספקים סגנונות משחק מסוימים. תגלה שרוב רפידות העכבר העשויות מבד הן מעט עמידות ומקשות על שוט במהירות את העכבר מסביב. הסיבה העיקרית שתרצה להאט ולהגביל את תנועות העכבר שלך היא לשליטה טובה יותר במשחקים בסגנון יורה או במשימות אחרות הדורשות דיוק.

מחוץ לרפידות עכבר העשויות מבד, אתה יכול גם לקבל את אותה חוויה מכרית עכבר קשה עם מרקם גרגרי או גס. . הרעיון שמאחורי משטחי הזרימה הנמוכה הללו הוא להקל על הגיימרים להעביר את הסמן שלהם מצד אחד של המסך לצד השני במהירות ובקלות, וזה מועיל למשחקי אסטרטגיה בזמן אמת.

כל רפידות העכבר הקשות אינן בהכרח מוגבלות רק שיש להן משטח חלקלק. יש יצרנים שידביקו גם על דף בד או יסלקו את פני השטח כך שהוא גרגר כמו חול כדי לתת למשתמשים לשחק מרחב מתאים יותר לשליטה.

באשר לאילו חומרים עשויים רפידות עכבר, זה די פשוט. רפידות עכבר בד עשויות. . רפידות עכבר קשות, לרוב, עשויות מפלסטיק, ובדרך כלל מזן הפוליאתילן. חלק מהיצרנים גם מייצרים רפידות עכבר ממתכת, מה שעוזר להפוך אותם לחסונים במיוחד ובלתי ניתנים לערעור. לחלופין, ייתכן שתמצאו אפשרויות פרוע אחרות כמו זכוכית מחוסמת ואקריליק.

בסופו של דבר, קבלת כל אחת מכריות העכבר האלה עדיפה על כך שלא תהיה אחת, אך חשבו קשה על סוגי משחקי המחשב שאתה רוצה לשחק לפני שתקבל את ההחלטה הסופית שלך.

ראה גם: המדריך הפשוט כיצד לנקות את כרית העכבר שלך.

שאלות נפוצות במשחק עכבר

האם רפידות עכבר טובות למשחקים?

רובם ימצאו כרית עכבר משפרת מאוד את חווית המשחק שלכם. משטח שולחן שטוח עשוי לעבוד בקמצוץ, אך פירורים וחוסר עקביות אחרים יכולים במהירות לשחרר את תנועות העכבר שלך, בתוספת הגלישה הקבועה יכולה ללבוש את השולחן לאורך זמן. כרית עכבר היא פיתרון מהיר ולעתים קרובות סביר שיכול להאריך את אורך החיים של שולחן העבודה והעכבר שלך, יחד עם לתת לך יתרון במשחקים.

כמה רפידות עכבר כוללות בד ארוג רך-אטום להחלקה קלה ואולי קצת ריפוד לתוספת נוחות או יותר שליטה. לאפשרויות אחרות יש משטחים מרקמים קשים המסייעים במעקב ובדיוק או בחלק העליון של זכוכית חלקים לתנועות מהירות. תמצאו אפילו רפידות עכבר עם תאורת RGB מהבהבת או כאלה בגודל XL לכיסוי משטח השולחן כולו. יש הרבה מגוון ברפידות עכבר משחקים, כך שתוכלו למצוא אחד שמתאים לצרכים שלכם כדי להוציא את הביצועים הטובים ביותר מהעכבר.

קווין לי הוא עורך החומרה וה- Roundups של IGN. עקוב אחריו בטוויטר @baggingspam.

דניאלה אברהם היא סופרת פרילנסרית והיסטוריון מוזיקה שלא שולמה.

כרית עכבר המשחקים הטובה ביותר בשנת 2023

רפידות עכבר המשחק הטובות ביותר

. כל עוד אתה מוצא אחד שמתאים לשולחן העבודה שלך, כבר זכית בקרב הגדול ביותר.

אם אתה רוצה ליהנות מחלק מה- משחקי המחשב הטובים ביותר, עכבר המשחקים הטוב ביותר, אתה אמור להרגיש שאתה מזדווג את ההיקפי שלך עם כרית מוצקה. אבל בכנות, לאחר שבדקנו עשרות רפידות עכבר לאורך השנים, אנו יכולים לומר לכם בבטחה שיש לעיתים רחוקות הבדל עצום כשמדובר בהפרדת רוב הדגמים מהיצרנים הגדולים.

אתה יכול לקנות את כרית העכבר הכי פרימיום של המשחקים שם בחוץ, ובכל זאת זה לא פתאום יהפוך אותך לאלוף Esports בן לילה. גורמי המפתח שיש להשגיח עליהם? סגנונות אחיזה ואיזה סוג חומרים אתה עובד – אחרי הכל, אתה לא רוצה כרית עכבר שתקרע אחרי כמה חודשים של שימוש במשחקים כבדים.

עכברי המשחקים המודרניים הטובים ביותר הם כל כך מתוחכמים, הם יכולים בקלות לעקוב אחר התנועות שלך; בלי קשר למשטח שאתה מוצא את עצמך משחק עליו. האם זה הופך את הבעלות על כרית עכבר משחקית ייעודית פחות הכרחית? היינו מתווכחים כן. ובכל זאת, זה לא אומר שקניית אחת טובה לא לפחות תפחית את הסיכוי לזרוק את שולחן העבודה שלא לצורך במהלך המשחק.

עם מרבית הבחירות שלנו מתחת לעלות על 20 $ / 20 £, הם לא מתאימים להתחייבות פיננסית גדולה. רפידות עכבר המשחק הטובות ביותר לא יהפכו אותך לטוב יותר Fortnite שחקן, אבל גם הם לא ישברו את הבנק.

כרית עכבר המשחקים הטובה ביותר בסך הכל

ה- SteelSeries QCK הוא כרית עכבר זולה ופשוטה, הזמינה במגוון רחב של גדלים. יש לו משטח שחור רך ואחיזה מוצקה על הגב שמונע את כרית העכבר להחליק סביב.

כרית עכבר המשחק הקשה הטובה ביותר

ה- Logitech G440 הוא כרית עכבר קשה למשחקים. עם בנייה יציבה ומשטח חלק, זו בחירה מצוינת במחיר מעט גבוה יותר מכמה ממקביליה הרכים.

כרית עכבר משחק רכה נהדרת

Corsair MM200 הוא כרית עכבר רכה בגודל בינוני עם מעט קישוט. בניגוד לחלק מהמתחרות השחורות הפשוטות שלה, ל- MM200 יש קו צהוב בולט בתחתית.

4. מהדורת התגנבות ניידת של Razer Goliathus

כרית העכבר הקטנה הטובה ביותר

המהדורה של Razer Goliathus Mobile Stealth היא, כפי ששמה מרמז, קטנה ביותר. אם אתה קשור לחלל שולחן, זו בחירה מוצקה, אם כי עם אחד העיצובים הפשוטים ביותר של כל כרית שבדקנו.

כרית עכבר המשחקים המסוגננת ביותר

Corsair MM300 מציע עיצוב מושך עין, עם צבע הפלדה שלו ואסתטיקה משופשפת. אם יש לך ציוד משחק אפור אחר, זה אמור להשלים אותם יפה. התפר הרך נראה גם מוצק.

כיצד לבחור את כרית העכבר הטוב ביותר עבורך עבורך

מדוע אתה יכול לסמוך על מדריך טום

הכותבים והעורכים שלנו מבלים שעות בניתוח ובדיקת מוצרים, שירותים ואפליקציות כדי לעזור למצוא את הטוב ביותר עבורך. למידע נוסף על האופן בו אנו בודקים, מנתחים ומדרג.

אם יש עצה אחת שנוכל להקנות לבחירת כרית העכבר הטובה ביותר למשחקים, זה היה “אל תעמוד על זה.”אנו רושמים הערות כשאנחנו בודקים רפידות עכבר, ו”עובד טוב” הוא התצפית הסופית שלנו לכל אחת. כשאתה יורד ממש, רוב רפידות העכבר הן רק חתיכות רכות של בד מלבני, או חתיכות קשות של פלסטיק מלבני. העיצוב קשה יחסית להתעסק – וגם אם אתה מקבל חתיכת זבל אמיתית, אתה יכול להחליף אותו בערך 10 $.

ראוי גם לציין שאולי בגלל המחיר הנמוך והמחזור הגבוה שלהם, קניית רפידות עכבר יכולה להיות בלתי צפויה במיטב הזמנים. מתוך 10 הדגמים שהזמננו לבדיקות הראשוניות שלנו, רק חמישה הגיעו – ושלושה מתוך החמישה האלה היו שונים מהרפידות שרצינו. כל קמעונאי פשוט החזיר את ההזמנה שלנו במקום לנסות לעקוב אחר הסחורות החסרות או למצוא החלפה.

במילים אחרות, אפילו החברות שמוכרות רפידות עכבר אינן משקיעות מאמץ נורא במציאת כרית העכבר המושלמת.

בעיקרו של דבר, כשאתה מחפש כרית עכבר, שקול אם אתה רוצה משטח רך או קשה, ואז החליט כמה אתה רוצה שיהיה. מעבר לזה, זה בעיקר רק עניין של אסתטיקה. אפילו המחירים לא נבדלים כל כך הרבה מהמותג למותג.

קבל את הידיעון מדריך טום!

גישה מיידית ל- Breaking News, הביקורות החמות ביותר, מבצעים מעולים וטיפים מועילים.

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.