משחקי הפיראטים הטובים ביותר במחשב 2023 | PCGamesn, 21 משחקי הפיראטים הטובים ביותר למחשב כדי להפליג בים הגבוה – GameRanx

0

21 משחקי הפיראטים הטובים ביותר למחשב להפליג בים הגבוה

גיל שלל (עדיין אין בדיחות) הוא למעשה משחק אסטרטגיה בזמן אמת בעל אופי יותר … מזדמן. . .

משחקי הפיראטים הטובים ביותר במחשב 2023

להלן משחקי הפיראטים הטובים ביותר במחשב בשנת 2023, מההרפתקאות הנקודה והלחץ של גיאברוש ת’רפיוד ועד לבזבז אוצר יקר בחלל.

? ? למה, זה תמיד יהיה רעיון טוב לרצות להיות מכהן. חרבות ההתנגשות, הסיפון לרגליך, הים בזקן שלך, הגרוג בבטן שלך – ‘זה חיי פיראט מתאימים לנו. אז תפסנו את בקבוק הרום שלנו ואת כובע הטריקורן שלנו ופנינו לים הגבוה כדי למצוא את משחקי הפיראטים הטובים ביותר למחשב האישי.

. אין דבר יותר משחרר מאשר להיות פיראט. לא, לא זֶה . . .

להלן משחקי הפיראטים הטובים ביותר במחשב בשנת 2023:

קרב ים

קרב ים הוא משחק סימולציה של דפדפן עם פיראטים, שרואה אותך מפליג את שבעת הים במפות PVP והן ב- PVE. .

. למרות שזה אולי נראה משחק מאיים נגד היריבים החזקים יותר, אתה יכול להצטרף לגילדה ולהילחם לצד שחקנים מנוסים כדי לתת לך יותר סיכוי הוגן.

? ובכן, זה בדיוק מה שפיראטים של הקריביים: גאות המלחמה עוסקת. . קרבות מנצחים גורמים לך יותר משאבים, ומאפשר לך לחזק את הספינות שלך ולחזור על התהליך הלאה ודק ככל שאתה מתחזק יותר.

משחקי הפיראטים הטובים ביותר: קוף ד לופי ושודדי כובע הקש חוגגים מנצחים בקרב במשחק האסטרטגיה של JRPG אודיסיאה של חתיכה אחת

חתיכה אחת אודיסיאה

איננו יכולים לכלול את משחק הפיראטים הגדול הראשון של 2023 ברשימה זו, מכיוון שהוא מככב בצוות הפיראטים האנימה המפורסם ביותר בכל הזמנים. . לופי ושודדי כובע הקש על הרפתקה של חיים שלמים ביצירה אחת אודיסיאה, כשאתה יוצא לסיפור חדש לגמרי שנכתב במעורבות ישירה מיוצר המנגה עצמו, אייצ’ירו אודה.

. . מערכת הסצנה הדרמטית פירושה שהחוויה שלך של אודיסיאה – וכל הפעלה עתידית – היא ייחודית לחלוטין, מכיוון שאתה חייב להתאים את הלחימה שלך לסיטואציות ייחודיות ואקראיות, כפי שאתה צריך כשמשחקים באמת במשחקים.

. . כובע קש עשוי להיות מושפע ממצב סטטוס, כמו הפחדה, להוציא אותם מהקרב. . .

משחקי הפיראטים הטובים ביותר - חזור לאי קוף: שני שודדי אויב חוקר יער אפל וקודר

חזור לאי הקוף

, לסדרת אי הקופים נפגשה עם ביקורות חיוביות להפליא, שכן שני הוותיקים של משחקי הפיראטים הקלאסיים וגם ימאי הבכורה כאחד מסוגלים להרים את הסיפור החדש, שנקבעו שנים רבות לאחר ההרפתקה האחרונה של הצוות המתנודד. המשחק של נקודה ולחץ משלב משחק פשוט, סיפור מרתק, ופאזלים מסובכים הפרוסים על פני מיקומים מוכרים וגם חדשים לגמרי כמו אי-איי ואי טרור. .

. .

. עם זאת, עבור סרט ההמשך, המפתח אובסידיאן בידור לקח כיוון מתנודד ועשה את אחד המשחקים הטובים ביותר של 2018.

עמודי נצח II: Deadfire הוא RPG פנטזיה בסגנון של משחקי ביוור מוקדמים, אבל זה גם משחק פיראטים מצוין עם טוויסט פנטזיה. הסיפור עולה כחמש שנים אחרי המשחק הראשון, כשמבצע שוב את תפקיד הצופה – חזר כעת לחיים כדי לצוד את האל המוות את האותות דרך ארכיפלג Deadfire Deadfire. הסיפור נכתב כדי לשבת וזה לא מקרטט במאמץ הזה פעם אחת. גם העולם שמחה לחקור – הוא מרגיש חי כאילו מאוכלס על ידי אנשים אמיתיים, צוות מקסים שבוחן את המוסר שלך ומאתגר את החזה שלך.

. .

משחקי הפיראטים הטובים ביותר: שיחת פיראטים קלאסית בבר בכלבי ים בין שלושה גברים

כלבי ים

במקום משחק הרפתקאות פעולה, כלבי הים הם יותר RPG פיראטים-למעשה, אתה אפילו לא צריך להיות פיראט אם אתה לא מתחשק בכך.

לאחר שנמלט עם קבוצת אסירים, אתה לוקח את הסלופ הזעיר שלך ומשם אתה חופשי לעשות כרצונך. . לחלופין, קח את המשימות מהפיראטים והפך לפרטי הפרטי הגדול והנורא ביותר בשבע הים. כן, הגרפיקה והמשחק הקולי אולי התיישנו, אבל זה עדיין מתחרה מוביל עבור ה- RPGs הטובים ביותר במחשב האישי.

יש למעשה סרט המשך טוב באותה מידה, Sea Dogs 2, שהוחזר מחדש על ידי דיסני והפך לשודדי הפיראטים הרשמיים של המשחק הקריבי לצד הסרט הראשון. לרוע המזל, בגלל ה- IP, הוא אינו זמין כרגע במחשב האישי, אבל המקור הוא ככל הנראה המשחק הטוב יותר בכל מקרה – ושני ההרחבות המצוינות שלו נמצאות ב- GoG.

שודדי לגו של הקאריביים

שודדי הקאריביים היא סדרת הסרטים הפיראטים המצליחה ביותר, אך למרבה הצער, נראה כי משחקים המבוססים על הזכיינית מקוללים (‘זה ליידי וודו) – הם נוראים, קשים לשחק במחשבים מודרניים, או שבוטלו. .

שודדי הלגו של הקאריביים משתרעים על ארבעת הסרטים הראשונים, ומשחזרים אותם באהבה בהומור רב, כפי שהייתם מצפים ממשחקי TT מפתחים TT. צפו לכל דבר, החל מאליזבת שמבצעת את הפנינה השחורה ועד השמדת מזרקת הנוער.

זהו משחק הלגו האחרון שאין לו משחק קול. זה אולי נשמע כמו החיסרון, אבל זה ההפך – מלבד לשלול את כל מחסומי השפה, הבדיחות המחוקקות הן אחת הנקודות החזקות של משחקי הלגו. . אין מעט מספקים כמו 100% להשלים משחק וידאו של לגו.

משחקי הפיראטים הטובים ביותר: שני שודדי ים מתנפנפים דו קרב על מזרקה בסיד מאייר

הפיראטים של סיד מאייר!

יוצר הציוויליזציה והצוות שהמשיך לעשות XCOM ב- Firaxis עשה משחק אסטרטגיית פיראטים פעם אחת. אולי באופן לא מפתיע, זה אחד ממשחקי הפיראטים הטובים בכל הזמנים, ואסור לשכוח אותו. זה למעשה גרסה מחודשת של 2004 למשחק שסידר מאייר נעשה בשנת 1987, אבל בגלל האמנות המסוגננת והמשחקים הפשוטים והאינטליגנטים, הגרסה המחודשת ניתנת לשחק בהרבה – וכיף היום כמו שהיה אז.

הפיראטים של סיד מאייר! . . .

. . זה כנראה המשחק הכי ממכר וניתן לשחק ברשימה זו – אבל למה ציפית מיוצר התרבות?

משחקי הפיראטים הטובים ביותר: התנגשות בין כוחות חיל הים למתנקש במתקנת

אססין קריד IV: דגל שחור

.

מה שבאמת מוכר זה אדוארד קנוויי, שהוא דמות מרכזית חביבה עמוקה, והמתנקש הכי מגניב בהיסטוריה. .

אתה קפטן את הספינה והצוות שלך, ומפליג את כל הציד הקאריבי על כלי שיט לפשיטה, אוצרות שיגנבו והרפתקאות. . אבל בל נשכח את שנטות הים הפנטסטיות. ?

משחקי הפיראטים הטובים ביותר: חבר מפלגה בדיוק צנח בגידול 3: טיטאן לורדס בגלל אגרוף ממפלצת עצים. פיראט אחר נמשך חרבו

קם 3: לורדי טיטאן

. המפתח פיראנה בייטס איבד את הזכויות לסדרה הגותית, ולכן במקום זאת יצר עלה באותה סוג של משחק-Action-RPG פנטזיה שיחק ישר. . חרבות, ספינות וג’ונגלים, זה רעיון מגניב – בושה שהמשחק לא כל כך נהדר.

. . . .

אתה גם צריך לקבל תוכי, שמסמך אותו אוטומטית לרשימה זו של משחקי הפיראטים הטובים ביותר. למעשה, יש פיראט רפאים מפחיד, בן לוויה בריטי, כוהנת וודו שמציעה עצות, ותוכלו להרים קוף. כן, זה לא סתם משחק פיראטים, זה בעצם RPG של אי קוף. תוריד קצת גרוג לחגוג.

. בעוד שהם קצת משעממים אצל שחקן יחיד, כפי שאנו מציינים בסקירת הים של הגנבים שלנו, משחק הפיראטים הזה הופך לאחד ממשחקי מרובי המשתתפים המהנים ביותר ברגע שתקבלו קבוצה קטנה יחד על ספינה יחידה. .

כל זה קשור לצוות חברים ביחד, כולם עושים את החלק שלך על הסיפון להפליג מעבר לים, ולחפש שלל לבזבז. . . או פשוט עקוב אחר משימות הסיפור ההרפתקניות במסע שלך להפוך לאגדת פיראטים – ושיהיה לך כל פיראט על גנבי הים.

עדכוני התוכן החודשי של ים הגנבים וסיבובי העונה מספקים טפטוף קבוע של אוצר חדש למפוצצים. העדכון האחרון, Legacy של Rogue, מציג הרפתקה חדשה כחלק מעונה שמונה בה עליכם להתאושש ולהעביר בבטחה כמה חפצים נדירים. הסורר המדובר הוא הקפטן בריגסי האגדי, והפריטים היקרים הללו עשויים לעזור לשחזר כמה מהסיפורים שלה מהעומק.

הפכו . מה דעתך, במקום זאת, אנו מנסים לנהל ? ? בעוד שהמשחקים האחרים בסדרה מתמקדים במשטרים דיקטטוריים מודרניים, Tropico 2 ממשיכים אותך ביצירת אוטופיה של פיראטים בתור הזהב של Seafaring – נסאו או טורטוגה האישי שלך כדי לפקח על.

. מה שמסמן את Tropico 2 כמבריק הוא איך זה בהדרגה מגדיל את האתגר כשאתה מתקדם. אתה מתחיל עם שודדי ים פשוטים שפשוט צריכים קצת גרוג ותשומת לב, אבל ממש זמן רב, תובעני יותר ופרופיל גבוה מתחילים להופיע. .

זה ללא ספק אחד ממשחקי הניהול של הלשון-בלשון יותר, יותר, למעשה, זה כמעט משחק כמו משחק אסטרטגיה של אי קוף. עדיף, אם אתה קונה Tropico 2 בימינו, אתה מקבל את הטרופיקו הראשון ואת כל הרחבותיו בחינם.

Galaxy Rebel

? Galaxy Rebel הוא עוסק בפיראטים … ב … Spaaaace! .

במובנים מסוימים, גלקסי המורדים יכולה להיחשב לכלבי ים מדעיים, מכיוון שאתה יכול לבחור לעקוב אחר המסע הראשי או לעשות דרך משלך דרך הגלקסיה. . . השתמש במפגשים כדי להתחמק מהטילים, בחר לאן לכוון ולשמור על טווח – יש הרבה אסטרטגיה בקרבות אלה.

. . . יש לך הרבה חופש בגלקסיה של המורדים, פשוט נסה לא להסתבך יותר מדי, בסדר?

עזבנו את זה עד האחרון מכיוון שזה לא טכנית משחק בפני עצמו, ותזדקק למשחק הבסיס של אל תרתע כדי לשחק את ההרחבה הזו עם פיראטים. עם זאת, אל תתרעב עצמה היא אחד ממשחקי ההישרדות הטובים ביותר שיש במחשב האישי, וההרחבה המנומסת מספקת מספיק תוכן חדש לחוויית הישרדות נפרדת לחלוטין.

. עם זאת, בספינה, פירוש הדבר פירושו להפליג בים, לבזוז, להילחם ולהסתכל על אוכל וכלים כדי להחזיק אותך בחיים, והכל תוך כדי פגישה עם דמויות ויצורים חדשים מעניינים, מפיראטים עצמם, ועד קופי דייגים ויצורי ים מפלצתיים.

יאר, אלה הם משחקי הפיראטים הטובים ביותר במחשב הוגן של הספינה. . כל כך הרבה ספינות שקועות, נמלים פשטו, חזה בהו בשלדים, שלדים מפורקים.

. . Yarrrrrr ..

דייב ארווין דייב הוא חלקית לקצת נשמות כהות או מפלצות צייד עלייה, ואם הוא לא משחק משחקי לחימה כמו Street Fighter 6, תמצא אותו מוציא אויבים עם חיות המחמד האהובות שלו בדיאבלו 4, תוך חוקר שטח בסטארפילד וה- עולם הפנטזיה של שער בולדור 3.

21 משחקי הפיראטים הטובים ביותר למחשב להפליג בים הגבוה

? ובכן אתה במזל אז! !

#21 מלח 2: חופי זהב

תאריך השחרור: 20 בספטמבר 2022

. עם זאת, אם אתה באמת אחרי חוויה פיראטית סולו, אז מלח 2: חופי זהב עשויים להיות מעניינים. שחקנים לוקחים לספינה שלהם ומפליגים במשחק זה שנוצר באופן פרוצדוראלי. כאשר נוצרים איים אקראיים, תוכלו לחשוף כל מיני הרפתקאות מרתקות. נפגשים עם אזרחים בעיירה סמוכה, קחו על עצמם קווסטים, התקשרו עם שודדי ים אחרים, חיפשו במערות שלל, והשתמשו בכספי החדשים שלכם כדי לצבוט את הספינה שלכם עוד.

תאריך השחרור: 2022

סדרת אי הקופים היא די איקונית אם אתה מעריץ של כותרות הרפתקאות ישנות בבית הספר הישן. . . שוב, בחיפוש אחר סוד אי הקוף, השחקנים יקבלו עוד חוויה מרתקת, הרבה מאותו סגנון משחק, התשלומים המקוריים היו ידועים בהם. . אז תתכונן לעוד נקודת סנפוקלינג ולחץ על הרפתקה.

משחק חופשי להפעלה בו אתה מפליג ללב הקריביים בעידן הפיראטיות, מפליג דרך קרבות ופשיטות, מוצא כופר ואוצרות והפך למלך הארגמן של האנטילים. עם 20 שיעורי אוניות, גודל צי בלתי מוגבל וכלי נשק שונים לשימוש, יהיה לך פיצוץ. שדרג את הספינה שלך, בטל את הנעילה של מיומנויות ותכונות חדשות לקפטן שלך ולהתמודד עם שחקנים במצבי PVP ו- PVE מרובי משתתפים. מוכן להפוך לפיראט?

משחק חופשי להפעלה שמציץ שלוש קבוצות זו מול זו בגלל עושר, כוח ושליטה. . . .

? כי משחקי הווידיאו של לגו נגעו בכל מיני זיכיונות לאורך השנים … לטוב ולרע. וכן, זה אומר שהם אכן נגעו בפיראטים של הקאריביים.

בהרפתקה זו של Lego Swashbucklling, תוכלו לעבור את סרטי הפיראטים העיקריים ולהתחיל לשחזר כמה מהקרבות והסצינות הטובות ביותר שלהם בצורה לגו. .

אז אם יש לך ילדים שרוצים להיות פיראטים, זה יהיה מקום נהדר להתחיל אותם.

#16 גיל שלל

זה יהיה קל מדי לעשות כאן סוג מסוים של בדיחה … אז לא.

גיל שלל (עדיין אין בדיחות) הוא למעשה משחק אסטרטגיה בזמן אמת בעל אופי יותר … מזדמן. כלומר, המשחק אמור להיות אסטרטגי, אך לא מכריע או מיסוי כמו משחקי RTS אחרים. אתה תהיה קפטן ספינת פיראטים ותפליג לשקוע את אויביך, להשיג אוצר וכפרי רנסק שאתה נתקל בהם.

. אז האם אתה מוכן להפליג ולקבל את הגזל שלך?

#15 פיראטים של סיד מאייר!

אם השם “סיד מאייר” מצלצל לך פעמון, זה כנראה בגלל שהוא היה הבחור שעשה את סדרת התרבות. ? האיש יודע לעשות משחקים.

! כמו בתרבויות, יש לך כל מיני אפשרויות כיצד אתה יכול ללכת לחיות את חיי הפיראטים הטובים ביותר שלך. אתה יכול להיות טרור בים, או שאתה יכול להיות פרטי בחיפוש או בעושר, אתה יכול להיכנס לעיר כדי לנסות ולחזור על כמה נשים, וכן הלאה.

זה לא מתקיים היום לגמרי, אבל אתה עדיין צריך לנסות את זה!

קם 3 לורדי טיטאן אולי לא נראים כמו הרפתקה בפיראטים בהתחלה, אבל כשאתה צולל פנימה תראה את הנושאים של כל זה עטוף בסיפור נכד שבמקרה נלחם על נשמתך העולם ב אותו זמן.

. החיים האישיים שלך היו “מרוסקים” ולכן המטרה שלך היא להחזיר את הכל.

הרפתקה גורפת ופיתול מחכה לך. אז לכו לראות לאן זה מוביל!

#13 ממלכות אמלור: Reckoning – אגדת הקל המת

בדרך כלל נניח תחילה תוכן DLC ברשימה, אך בהתחשב בכך שמדובר ב- DLC לכותרת RPG מרחיבה למדי? אנחנו הולכים לעבור כאן.

האגדה של Dead Kel היא הרחבת DLC בגודל יפה של ממלכות אמלור. בתוכו, התעלומה של קל קל חוזרת לרדוף את תושבי אמלור, וזה תלוי בך ללכת למצוא את האמת ולעשות עצירה לטירוף אחת ולתמיד!

תוכלו להתחבר עם כמה אישים ייחודיים כדי לנסות לגלות את האמת, אבל לפעמים האמת … הכי טוב נשארת קבורה … מה שאתה יכול להיות אם אתה לא נזהר ..

#12 לחתיכה אחת לוחמי פיראטים 3

סיפור היצירה המקורי בו הכל התחיל הוא כאן כדי ליהנות שוב עם חזותיים ואנימציה משופרים במשחק ההרפתקאות האקשן הזה המבוסס על סדרת האנימה הלהיטים. . זה הוא המון כיף וניתן לשחק בו בשיתוף פעולה מקומי.

#11 Creed Rogue של Assassin’s Creed

. סמוך על עולם הדגל השחור של Assassin’s Creed IV ומאפשר לך להפליג בים הקרח של צפון האוקיאנוס האטלנטי כמו גם בעמקי הנהר הצרים. הגנו על עצמכם מפני Assassin כאשר הם מנסים לפקוד על הספינה שלכם, להשתמש ב- Icebergs ככיסוי במהלך קרבות ימיים קדחתניים ולגלות עולם פתוח מגוון.

#10 אטלס

כי מי שרוצה הרפתקה של פיראטים מפוארת באמת שלא מתאפקת, אטלס עשוי להיות מה שאתה חושב עליו. .

זה אומר שאתה יכול להכין ספינה משלך, ואז לך למצוא שחקנים אחרים להיות הצוות שלך, ואז להפריע להרפתקה! אה כן, זהו משחק מרובה משתתפים, ופלטפורמות חוצות בזה! תוכל לבעלות ברית עם שחקנים אחרים או לעבור איתם ישר למלחמה.

כבוש איים, קבל שלל, קבל צי אוניות להתקשר לשלך, הכל אפשרי באטלס.

#9 ים זועם

בעוד שרבים מהמשחקים הללו הם הרפתקאות פיראט אמיתיות, העובדה נותרה שרבים מהם לא מאפשרים לך “להרגיש” כאילו אתה ממש מפקד על ספינת פיראטים. אבל ים זועם הוא החריג לאותו כלל. למה? כי זה כותרת VR! !

יש כאן נוכחות עמוקה של שחקן יחיד ונוכחות מרובה משתתפים. . אז אם יש לך אוזניות VR, אתה צריך ללכת לנסות את זה.

#8 Blackwake

. . Blackwake הוא התואר שבאמת מכניס את “עבודת הצוות” להרפתקה של פיראטים.

מכיוון שבכותרת הלוחמה הימית המרובה משתתפים, אתה תהיה בקרבות שיופיעו עד 54 שחקנים, ולכל ספינה יכולה להיות צוות של עד 13 אנשים! זה אומר שצריך להיות הרבה תיאום ועבודת צוות כדי להישאר בחיים.

יש כאן מספר מצבי משחק, ודרכים רבות להילחם ולשרוד בים הגבוה, אז אל תחמיצו את.

#7 Windward

Windward הוא סוג נוסף של כותרת פיראטים. כי אתה לא בהכרח פיראט כאן, אבל מישהו שיוצא למסע הפלג שלהם ויתקלה בפיראטים בדרך.

. .

תוסיפו לזה, תוכלו להמשיך במסע לעזור לכפרים לצמוח, להילחם נגד פיראטים שמנסים לגנוב את הדברים שלכם ועוד! בסך הכל זו תהיה הרפתקה אחת מעניינת.

#6 מפרשים בוערים

מפרשים בוערים הוא משחק נוסף שמדגיש את עבודת הצוות בדיוק כמו שהיא נלחמת. כי במשחק, תוכלו לשחק במגוון מצבים כדי לנסות ולהראות שאתה הצוות הטוב ביותר של שודדי ים מסביב!

יש לך מצבים כמו “ציד אוצרות”, שם אתה יכול לעלות נגד אדם אחר כדי לנסות למצוא קבוצה של שידות אוצר לפניהם. לחלופין, אתה יכול לעשות קרב רויאל עם צוותים אחרים של פיראטים כדי לראות מי יכול להימשך עד הסוף.

תוסיפו לזה, חבריכם השחקנים יעזרו להשאיר את הסירה שלכם על פני הצבע במובן המילולי. !

#5 Galaxy Rebel

בפעם האחרונה שבדקנו, אין רק שודדי ים על כדור הארץ, יש שודדי ים בחלל, וגלקסי המורדים הוא אחד המשחקים שמגלמים סוג כזה של “הרפתקאות מרוחקות חלל” שאנשים אוהבים לעשות.

במידה שתהיה קפטן משחתת כוכבים ואז תינתן לשלוט בחינם לעשות כמעט כל מה שתרצה. . . אם אתה רוצה ללכת לחסוך אנשים מפיראטים או אימה אחרים בחלל? בכל האמצעים.

? תעשה את זה! היקום הוא מקום גדול מאוד, אז לכו לראות מה יש לכל זה להציע לכם .

#4 אי קוף

אה כן, אנחנו חוזרים אחורה בזמן לאחת ההרפתקאות הטובות ביותר בסביבה! סדרת אי הקופים הייתה סיפור הרפתקאות בו היית משחק בתור Guybrush Threepwood. טיפש מקסים ועם זאת חסר אונים שרוצה להפוך לפיראט הטוב ביותר ולזכות בלב מושל מסוים.

. .

! !

# 3 דגל שחור של Assassin’s Creed IV

דגל שחור של Assassin’s Creed IV הגיע ללא ספק בזמן הטוב ביותר לזכיינית. .

. המעריצים אהבו את האלמנטים הלחימה הימית ואת התחושה המתנפנפת של העולם. .

.

#2 ים הגנבים

ים הגנבים הוא ללא ספק המשחק הטוב ביותר הנוכחי-פירט שם בחוץ עכשיו. בעיקר מכיוון שנדיר מעדכן כל הזמן דברים כדי להפוך את זה לאחד ממשחקי הפיראטים הטובים ביותר שתוכלו לשחק בעצמכם או עם חבר.

כמו במשחקי פיראטים אחרים שדיברנו עליהם, ים הגנבים מכניס אותך לתפקיד של פיראט חדש בעולם מלא בהם באמצעות שחקנים אחרים. המטרה שלך היא לעשות כל מה שאתה רוצה לעשות כדי להפוך לפיראט הטוב ביותר אי פעם.

קרב, שלל, חיפוש אחר אוצר, לשחות באוקיינוסים כדי לראות מה אתה מוצא, ההרפתקה הכל שם! יש אפילו כמה שודדי ים של התוכן הקריבי אם אתה רוצה.

סרט ההמשך לאחת מההרפתקאות ה- RPG הגדולות ביותר שנעשו אי פעם, עמודי נצח II: Deadfire לוקח את הדברים לרמה חדשה לגמרי … כל הזמן גורם לך להרגיש כמו פיראט RPG. כי במשחק הזה, אל סורר נמצא במנוסה, והדרך היחידה לתפוס אותו היא ללכת לחפש אותם על פני ארכיפלג המוני של האי המכונה The Deadfire.

איך אתה הולך למסע שלך. בחר עם מי אתה רוצה להיות, עם מי אתה רוצה להתאחד ועוד. שדרג את הספינה שלך לקרבות על המים שיבואו, וודא שכאשר המסע הזה ייגמר, אתה האחרון שעומד!