המשחקים הטובים ביותר כמו דיאבלו 2023 | PCGamesn, המשחקים הטובים ביותר כמו דיאבלו – Gamespot

0

המשחקים הטובים ביותר כמו דיאבלו

Warhammer: Chaosbane לוקח את פורמט ה- ARPG הקלאסי לעידן המודרני, ושומר על אותה תצוגה איזומטרית, שיתוף פעולה עם ארבעה משחקים וסוגי כיתות, אך איכשהו לגרום לכל החבילה להרגיש כאילו היא שייכת לקצה הזנב של העשור הזה. הלחימה היא מהירה אך מכוונת, וגורמת לך לחשוב פעמיים לפני שאתה נתקל במאהל אויב או לאתגר בוס. . . .

המשחקים הטובים ביותר כמו דיאבלו 2023

ההמתנה למשחק דיאבלו חדש מתרומם, אז הנה המשחקים האהובים עלינו כמו דיאבלו כדי לשמור על המוני השדים של הגיהינום בדרך שלך.

לילית של דיאבלו 4

פורסם: 6 בספטמבר 2023

מהם המשחקים הטובים ביותר כמו דיאבלו? הגעת למקום הנכון אם אתה צריך למלא את החומר המכה שלך, לפלוס וללבוש את הכתף המשוננת והגדולה באופן בלתי סביר.

עם דיאבלו 4 מענגים מעריצים בשנת 2023, כולל אותנו בסקירת דיאבלו 4 שלנו, יש סיכוי טוב שאתה עדיין שוקע את השיניים שלך לכל מה שיש לו להציע. עם זאת, חלקם ירצו להמשיך מסדרת המשחקים המוערכים של Blizzard. כאן אנו נכנסים, וברשימה שלנו, אנו נבדלים גם בתכונות כמו זווית המצלמה, התפאורה העולמית והטון. בלי להתייחס יותר, הנה רשימת המשחקים המלאה שלנו כמו דיאבלו לעיון שלך.

המשחקים הטובים ביותר כמו דיאבלו הם:

משחקים כמו דיאבלו נתיב הגלות: קבוצה של גיבורים בנתיב הגלות מקבלת חבורת שומרי שחורים המפעילים סקוורדים וקשתות על מסלול הליכה מתפורר

נתיב של גלות

נתיב הגלות הוא ככל הנראה הרשומה הידועה ביותר ברשימה זו. זה לקח כמה שנים, אבל פו הוא כיום אלטרנטיבה מסיבית ומוואת לחלוטין לדיאבלו, וחוויה עמוקה במיוחד בפני עצמה. עדיף, היא מצליחה לקחת את הנוסחה שנמסרה על ידי משחקים כמו דיאבלו ולהפוך אותה לאחד ה- MMO הטובים ביותר במחשב האישי. מרשים עוד יותר הוא העובדה שזה חופשי למשחק עם מודל שהוא הוגן כמו שהם באים. יש אינספור מבני פו וסגנונות משחק להתנסות בהם, ומפתחים משחקי ציוד טחינת מעדכנים כל העת את המשחק בהרחבות מאסיביות כל כמה חודשים, שלא לדבר על הדרך הקרובה של תאריך השחרור של גלות 2.

משחקים כמו דיאבלו: ארבעה גיבורים מתכוננים להתמודד מול מפלצת בתיבה האבודה

ארון אבוד

למעט MMOs יש את הפקדים החלקלקים, האופי העשיר והתקדמות השלל של ארון אבוד. . .

אולי הכי מרשים, ארון אבוד מצליח לספק רמות קולנועיות של היקף ומחזה לאורך כל הסיפור העיקרי שלו, עם קרבות בקנה מידה גדול שמרגישים כמו משהו מתוך שר הטבעות. וסולם זה משתרע על כמות אפשרויות התפקידים העומדות לרשותך: כמעט 20 שיעורי ארון אבו. אם אתה רוצה שמשחק יצרוך את חייך כמו שדיאבלו פעם, אז הפסיד ארון הוא הכי קרוב שתקבל.

משחקים כמו דיאבלו טיטאן Quest: גיבורו של טיטאן קווסט חוקר את הפירמידות הגדולות, כאשר סרקופגי פתוח מציג את השרידים החנוטים בתוכו, ואילו עקרב אנתרופומורפי עצום מתקדם עליהם, חרב שהוחזקה בטופר שלה

Titan Quest עשוי להיות בצד הישן יותר בהשוואה לשאר הערכים ברשימה זו, אך אין להכחיש את מעמדו כאחד ה- ARPGs הטובים ביותר. . במקום לעזאזל, טיטאן Quest מעביר אותך למיתולוגיות העולמיות העתיקות, שם האלים מלטים אותך להביס את הטיטאנים המשתוללים על פני האדמה. לאורך הדרך, תוכלו לצפות להיתקל בגיבורים אפיים, כמו אכילס ואודיסאוס, ומיקומים מיתיים חוצים כמו נהר סטיקס והגנים התלויים של בבל.

מהדורת יום השנה של טיטאן Quest, שיצא בשנת 2016, פונקציונליות המולטי-משתתפים של טיטאן Quest של Titan Quest ומיישמת שיפורים חיוניים באיכות החיים, כמו גם כמה גיבורים ובוסים חדשים כדי להיתקל בהם.

V עולה

V עולה הוא לא שיבוט הדיאבלו הטיפוסי שלך – במובנים רבים, הוא מתנהג יותר כמו משחק הישרדות מאשר ARPG. אתה מתעורר כצמא של ערפד פונה טרי לדם. . השמש היא רוצח איטי לערפד, ולכן עליכם לבלות את שעות האור המוצלחות בטירה שלכם, לעצב נשק ולבנות מבנים עד שנפלי הלילה. העטיפה של החושך מעניקה לך את החופש לצוד בשעות הפנאי שלך, ומפיל את תושבי העיירה על השלל שלהם ולחיים שלהם – רק הקפד לחזור לטירה שלך לפני הזריחה.

הקרב הוא המקום בו הדמיון של V Rising לדיאבלו באמת מאיר. עולמה הפתוח שופע בוסים, והריגתם לעתים קרובות מעניקה כלי נשק חזקים ושדרוגי איות. . V Rising הוא משחק הישרדות מהנה שניהם תוך כדי משחק סולו וכן עם חברים, אבל זה בהחלט הרוויח את מקומו ברשימת המשחקים שלנו כמו דיאבלו.

משחקים כמו דיאבלו ויקטור ורן: ספרייה בוויקטור ורן, עם ספרים מוערמים על הרצפה והשולחנות, ונשפכים מהחזה, בעוד מגילות ומפות קו את הקירות

ויקטור ורן

ויקטור ורן יש לך משחק כצייד השדים הטיטולרי במסע למחוק את הרע ומה לא, דברים סטנדרטיים מבחינת סיפור. . הכל נצפה מנקודת מבט איזומטרית, מלמעלה למטה, כך שאם אתה ותיק ממשחקי RPG ישנים יותר, אתה לא צריך שום בעיה להתאים לוויקטור VRAN.

אל תטעו, זה לא משחק באותו סולם כמו דיאבלו או מסלול הגלות – המגוון הבנייה, אורך המשחק והעולם מוגבלים – אבל אם אתם נמצאים במשהו קל ונגיש עם אסתטיקה עגומה לאתחל, אז זה בהחלט שווה לבדוק. .

Borderland

סדרת Borderlands

סדרת Borderlands היא בחירה מצוינת אם אתם מחפשים משהו שמגרד את אותו גירוד כמו דיאבלו מבחינת השלל שנשפך מכל אויב שאתה מרים. .

בטח, זו סדרה בהירה, נועזת וצבעונית מבחינת הטון שלה, ומעבר ממשחקי האק-סלאש לצילום עשוי להיות צעד רחוק מדי. עם זאת, אם אתה לא אוהב יותר מלהראות עמוד זהוב של אור מקפץ מתוך מיניון מת, אז אתה חייב לעצמך לפחות לתת גבולות.

משחקים כמו ספר השדים של דיאבלו: הקלפים העומדים להוסיף לסיפון שלך בספר השדים, הכוללים לחשים כמו Fireball, Ice Bold ו- Heal בין כרטיסי פריט אחרים כמו שיקוי האלוהי ושעון החול

לספר השדים ככל הנראה יש את האסתטיקה החזקה ביותר ברשימה זו. הכל נועד להיראות כמו ספר מוקפץ, מהסוג שקראת כשהיית צעיר יותר או אולי אלה שקראת לילדיך או אחים צעירים יותר. .

הלחימה פשוטה, המחייבת אותך לשחק קלפים ולא לשלוט בבר המפתח שלך. ובכל זאת, הדברים הופכים מורכבים יותר בכך שתנהל יכולות מיוחדות ותפתח את הדמות שלך על פני אינספור ריצות צינוקים. זה כיף גדול, ולמעשה ישנם שני משחקים נוספים שנקבעו בעולם הזה שנמצאים בפיתוח, רק למקרה שתתאהב בו.

משחקים כמו דיאבלו לפיד 2: קרב קדחתני בפיד פליד 2 בין להקת גיבורים לאויב שנקרא ספוט, שנתקל באחד הצינוקים הרבים

לפיד 2

Forchlight 2 הוא נטייה מעט יותר צבעונית על הנוסחה של דיאבלו, אך אין ספק שמדובר ב- ARPG עבור צועני צינוקים ותיקים כמו דיאבלו. .

זה מלא בנגיעות קטנות ונחמדות כאלה, שעוזרות לגרום למשחק להרגיש קצת יותר חלק וידידותי יותר. בנוסף, יש המון כלי נשק וסגנונות משחק כדי להתעסק איתם.

אמנם זה לא

אוקיי, כך שהמשחק של אולמות הייסורים עשוי להיות יותר משותף עם ניצולי ערפדים מאשר דיאבלו, אבל הכפפה הזו של 30 דקות כוללת אויבים מוכרים וסגנון חזותי שלא רחוק מדי מהמשחק הראשון בסדרת ה- RPG האקשן הדמוני של Blizzard של Blizzard. מה שכן, אויבי הבוס פועלים קצת יותר כמו הבוסים של דיאבלו בכך שיש להם התקפות בפועל עם טבעות AOE כדי להימנע.

? לגרסת הגישה המוקדמת של אולמות הייסורים לא רק בעלות דומה לניצולי ערפדים, אלא שיש הדגמת הקדמה בחינם שתוכלו לנסות בעצמכם ולקבל נתח בגודל נשיכה מהמשחק המלא שאינו מסתמך על האתגר. אם אתה אוהב את זה, אתה יכול אפילו לקחת את משחק השמירה שלך לגרסה בתשלום, כך שאין שום סיבה לא לתת לו זריקה.

Warhammer: Chaosbane

. .

. אתה בוחר בין חמש שיעורי Warhammer קלאסיים ומנחה את גיבורך שבחרת באמצעות קמפיין שהוא מכתים קמפיין פוס-צהוב של נורגל מגעיל, מנפץ, גוזל ושריפה דרך מיניונים בביוב מטומטם, עיירות מחוררות ועל טירות רמפות.

. . קשיים ומצבים נוספים כמו Boss Rush מחכים לכם לאחר שגלגלו את נקודות הזיכוי לקמפיין, אך יש מספיק ריגושים דמויי דיאבלו בסיפור כדי להרוט.

.

משחקים כמו דיאבלו גרים שחר: קבוצת גיבורים בשחר עגום עולה מול זומבי המוני בבית חווה נטוש, מטילים לחשים חזקים כדי להחזיק אותם במפרץ

שחר עגום

. יש הרבה דברים שכדאי לציין על זה, מהתפאורה האפוקליפטית ועד החזית העמוקה והמעמיקה במשחק, אבל הדבר שהופך את שחר העגום לכל כך מהנה הוא המערכת הכפולה שלה.

. הוסף למאות כישורי פריט, ואתה מתחיל לראות עד כמה מערכת הכיתה של שחר העגומה המגוונת. אם אתה נהנה מנופי אביססל וממציא בניינים, שחר עגום הוא בהחלט בשבילך.

זה עטיפה ברשימת המשחקים הטובים ביותר שלנו כמו דיאבלו. אם לא התקדמת עם כל ההתפתחויות שהוכרזו לסרט ההמשך המיוחל, יש לנו מדריכים לכל שיעורי דיאבלו 4 הטובים ביותר, כולל כל בנייני Diablo 4 הטובים ביותר. יש לנו גם רשימה של עצי מיומנות של דיאבלו 4, כך שתוכלו לקבל ראשית על התאמה אישית של תווים. לבסוף, אם אתם מתכננים לחצות את הגרסה החדשה הזו של Sanctuary עם חברים, אנו ממליצים לבדוק את מדריך ה- Crossplay של Diablo 4 שלנו לפרטים המלאים.

. אתה יכול למצוא את עבודתו הפזורה באינטרנט באתרים כמו DiceBreaker, NME ו- IGN.

. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.

המשחקים הטובים ביותר כמו דיאבלו

סדרת דיאבלו הייתה חלק איקוני מהמשחקים כחלוץ ב- RPGs המערביים, והציב בסיס לאחרים לעקוב אחריהם ולבנות עליהם. ההשפעה המתמשכת של Diablo 2 יצרה תת-מין של RPGs Action-RPG דומים שכולם שואפים לשחזר את לולאת המשחקים המספקת שלה עם תכונות זחילה, שלל ומולטי משתתפים של צינוקים,. .

עכשיו, עם ההשקה של דיאבלו 4 באופק, נקטנו בדקירה בכתר תשעת המשחקים הטובים ביותר שמציעים את אותה חוויה משמחית בז’אנר ה- RPG דמוי דיאבלו. מתמודדים ידועים כמו סדרת לפיד פלייט ועד ארוחות פחות ידועות כמו ויקטור ורן, כיסינו כמעט את כל המשחקים בסגנון הזה שאי פעם תרצו לשחק. . אתה עלול להיות מופתע כמה אתה אוהב את זה.

10 משחקים כמו דיאבלו לשחק בזמן שאתה מחכה לדיאבלו 4

דיאבלו 4

? למרות שסביר להניח שהתשובה הברורה ביותר, דיאבלו אלמוות, עשויה להיות לא כוס התה הנכונה לכולם, עדיין יש 10 אלטרנטיבות פנטסטיות. חלקם אפילו משחקי האקשן הטובים ביותר בסביבה.

מה הופך משחק כמו דיאבלו? ובכן, בשביל הכסף שלנו, זה התמקדות בלתי נלאה באיסוף קרב ובלוט. באמת יש משהו לכולם כאן, אז אולי תן לאחד מאלה סיכוי בזמן שאתה מחכה לתואר הדיאבלו האחרון והגדול ביותר של Blizzard.

Warhammer: Chaosbane

מפתח: תוכנת EKO
פלטפורמות (ים)
: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X

Warhammer: Chaosbane לוקח את פורמט ה- ARPG הקלאסי לעידן המודרני, ושומר על אותה תצוגה איזומטרית, שיתוף פעולה עם ארבעה משחקים וסוגי כיתות, אך איכשהו לגרום לכל החבילה להרגיש כאילו היא שייכת לקצה הזנב של העשור הזה. הלחימה היא מהירה אך מכוונת, וגורמת לך לחשוב פעמיים לפני שאתה נתקל במאהל אויב או לאתגר בוס. יש אסטרטגיה ללמוד את מהלכי האויב שלך, ויש מספיק מגוון ברעים שהאתגר לא דוהה במהירות. . בסך הכל, Warhammer: Chaosbane מציע נטייה מלוטשת ועם זאת נאמנה על ז’אנר ה- ARPG ששווה את השהות בהמתנה עד דיאבלו 4.

טיטאן קווסט

מפתח: בידור לור ברזל
פלטפורמות (ים)

אמנם לא ישן כמו הזכיינית של דיאבלו, אך טיטאן קווסט שוחרר במקור כבר בשנת 2006, מה שהפך אותו לוותיק בלתי ניתן לניתוח של זיכיון ARPG. . . . מהדורת יום השנה ל -10 שנים שפורסמה בשנת 2016 והיא כוללת את משחק הבסיס ואת הרחבת הכס האלמותי, כמו גם רשימת כביסה של שיפורים בוויזואליות, ביצועים ומשחקים מרובי משתתפים.

Warframe

קיצוניות דיגיטלית
פלטפורמות (ים)

. . . . עדיף, זה בחינם לשחק וזמין בשלושת הקונסולות הביתיות הגדולות, ומשאיר לך תירוץ קטן להתעלם ממנו.

ההרפתקאות המדהימות של ואן הלסינג

מפתח:
פלטפורמות (ים)
: PC, PS4, Xbox One

אם אתם מחפשים ARPG במחיר אינדי עם חזותיים, סיפור ומשחקים המאמינים בתקציב שלהם, אל תתעלם מההרפתקאות המדהימות של ואן הלסינג. לאחר שיצא בשנת 2013, שני סרטי המשך שוחררו ברצף מהיר בשנת 2014 ו -2015, בהתאמה, אך המקור הוא חביב המעריצים הבלתי מעורער. ללא ספק בהשראת הזכיינית של דיאבלו, יכולותיו של ואן הלסינג ומגוון המעמדות הדומים ביותר לדיאבלו 3, אך עץ המיומנות מאפשר התאמה אישית של אופי עמוק יותר דומה לדיאבלו 2. אם כי בניגוד לדיאבלו, ההרפתקאות המדהימות של ואן הלסינג הן ARPG נוסף שלא מתייחס לעצמו יותר מדי ברצינות, עם כמות מרעננת של הומור שנזרק למנות הדיאלוג. אחרת, ואן הלסינג מספרת סיפור גותי-נואר שובה לב בעולם קסום לחלוטין שהופך את הפריצה, החיתוך והביזה למהנה ככל שיהיה.

מפתח: משחקי רוניק
פלטפורמות (ים)
: PS4, Xbox One, מתג נינטנדו

Forchlight 2 הוא ARPG נוסף שאינו מעז לסטות מהמתכון לז’אנר, אך משכלל כל מרכיב למוצר בולט, אם נגזר. . . אבל בבסיסה, לפיד פלייט 2 עושה את מה ש- ARPGs עושים הכי טוב, ועושה זאת טוב יותר מרוב. זה הגיוני בהתחשב בעובדה שמפתחים משחקי רוניק נוצרו על ידי שני יוצרים משותפים של Blizzard North ו- Diablo עצמה, אך לא ניתן להגזים את ההרג, השלל והשדרוג יוצא הדופן במרכז Torchlight 2 של מרכז Torchlight 2.

מפתח:
פלטפורמות (ים)
: PC, PS4, Xbox One, מתג Nintendo

. כמובן שקריאת ויקטור Vran שיבוט דיאבלו לא נותנת לו מספיק קרדיט, והיא גם לא מדויקת. לא תמצאו כאן שיעורים שונים, הקרב כולל קפיצות והשתמטות, מערכות הנשק שונות לחלוטין וכוללות אקדחים, והגבורה משודרת במינון ערימה של הומור יעיל ברובו.

ויקטור VRAN אכן שואל אלמנטים ממשחקים כמו Torchlight ו- Bastion, אך הוא מספק כל אלמנט ומערבב אותם בצורה כה חלקה שהוא מגלגל את זהותו שלו. ועם סגנון ותפאורה ייחודיים משלו, מעריצי דיאבלו מחפשים א כיוון אחר יעשה טוב לבדוק את ויקטור VRAN.

נתיב של גלות

מפתח: משחקי ציוד טוחנים
זמין ב

. עדיף, זה לגמרי חופשי לשחק, ורשימת כביסה של הרחבות משמעותיות מאז שחרורו בשנת 2013 הפכו את דרך הגלות לבחירה ראשונה עבור אוהדי דיאבלו המחפשים ARPG איזומטרי כנה עד טוב. כמו כל משחק פעיל בעידן המודרני, ישנן פעולות מיקרו, אך דרך הגלות נזהרת שלא לכלול כסף בעולם האמיתי בכל אלמנט שמשפיע על המשחק. אם כבר מדברים על משחק, נתיב הגלות בנוי היטב סביב ה- ARPG, הבסיס בהשראת דיאבלו של הרגה, שלל, שדרוג, שטיפה וחזרה. .

דרקיידרס בראשית

סינדיקט ספינת אוויר
פלטפורמות (ים)
: PC, PS4, Xbox One, מתג Nintendo

Darksiders היא אחת הסדרות הידועות יותר ברשימה זו, אך היא גם אחת מהמעריצים של דיאבלו המחפשים משהו דומה. עם דארקיידרס ג’נסיס, זה מעולם לא היה כל כך מפתה עבור מעריצי דיאבלו להפנות את תשומת ליבם ליקום הדרקסיידרס. לצפות בטריילר, תאתרו מייד את הדמיון המפתח היחיד לדיאבלו, כאשר דרקסיידרס ג’נסיס חובקת תצוגה איזומטרית במקום נקודת המבט השלישית של קודמתה. . ג’נסיס מדהים, מהיר בקצב ומצחיק באופן בלתי צפוי, הוא מגנום אופוס של הנוסחה של דארקידרס בבגדים דמויי דיאבלו.

נהר לוט

מפתח:
פלטפורמות (ים)
: PC

. בטח, אולי התייחסנו לנהר לוט כ”לא אלוהים “ו”בריון גדול” בעבר “.

נהר לוט לוקח רוגואלייק קונבנציונאלי למדי – כלומר אחד עם עולמות שנוצרו באופן פרוצדוראלי ופרמדיסטית – ומוסיף את היכולת להזיז את האדמה מתחת לדמות שלך כדי לפתור חידות סביבתיות ולקבל את הירידה על האויבים. .”

שחר עגום

מפתח: בידור ארגזים
פלטפורמות (ים)

למי שמחפש חוויה נאמנה ככל האפשר לזכיינית דיאבלו, שחר העגום הוא אחד לרדאר שלך. . . . ובכל זאת, הצלחותיה בלכידת הקסם של ARPGs מבית הספר הישן מעלים את שחר העגום הרבה מעבר לכל דיאבלו אחר כמו דיאבלו.

הירשם לניוזלטר GamesRadar+

עיכול שבועי, סיפורים מהקהילות שאתה אוהב ועוד

.