שיעור האמנים של ארון אבד מגיע באפריל 2023, כשמצב PVP של 96 שחקנים יגיע במרץ – Gamespot, אבוד ארון 2023 מפת דרכים תוכן דן בשיעורים ופשיטות חדשות – Fextralife

0

שיעורים קרובים של ארון איבד

מצב קשה למשחק שנוסף לאחרונה ברלשזה פשיטה יגיע גם הוא באפריל, לצד פשיטת אפוטרופוס חדשה שתביא שחקנים נגד המלך קונג-אסק הנומטן. בחודש מרץ, ארק האבוד יקבל פעילות PVP חדשה של 96 שחקנים בשם Thalubik Battlefield, שם קבוצות של 48 שחקנים ייאבקו בכדי ללכוד בסיסים ויעדים משניים. התאמות יתקיימו בשעות ספציפיות במהלך השבוע, והשחקנים יצטרכו להגיע לדרגת סיעה 5 ולרמת פריט 1,490 כדי להשתתף.

שיעור האמנים של ארק אבוד מגיע באפריל 2023, כשמצב PVP של 96 שחקנים יגיע במרץ

Ark Ark יקבל מחלקה מתקדמת חדשה, מצב PVP של 96 שחקנים, פשיטות נוספות ועוד בארבעת החודשים הראשונים של 2023, הודיעה Amazon Games.

מעניין במיוחד הוא שיעור האמנים החדש שיגיע באפריל. האמן יהיה השיעור הראשון “המומחה” שנוסף לגרסה המערבית של ה- MMORPG החופשי למשחק, ואמזון מתגרה שזה לא יהיה האחרון שיגיע בשנת 2023 בפוסט הבלוג האחרון שלה. האמן ממלא מברשת צבע ענקית, ממלא תפקיד תמיכה אך הוא גם מסוגל לתקוף אויבים ישירות עם מברשת הצבע הענק שלה או על ידי ציור וזימון “חיות קדושות” כדי להילחם עליה עליה.

עם זאת, אמזון מבהירה שהיא עבדה עם המפתחת Smilegate RPG כדי לבצע שינויים חזותיים בכיתה הנשית בלבד לקראת הגעתו למערב. שינויים בהופעת השיעורים השונים בלבד של הנשים בלבד היו פרויקט לוקליזציה מתמשך עבור אמזון, שעובד גם עם RPG של Smilegate כדי להפוך את זה ליותר שיעורי ארון אבודים כזכר או נקבה.

“שום דבר שקשור למשחקים לא ישתנה עבור כיתת האמנים, אבל כמה עורות ישונו כך שיתאימו לנורמות מערביות טוב יותר”, קובע מפת הדרכים של אמזון. “באופן ספציפי, לעורות עם חצאיות קצרות יתווספו מכנסיים קצרים מתחת לחצאית, ולעורות אחרים יהיו אורכי מכנסיים או טייץ מתווכים.”

מצב קשה למשחק שנוסף לאחרונה ברלשזה פשיטה יגיע גם הוא באפריל, לצד פשיטת אפוטרופוס חדשה שתביא שחקנים נגד המלך קונג-אסק הנומטן. בחודש מרץ, ארק האבוד יקבל פעילות PVP חדשה של 96 שחקנים בשם Thalubik Battlefield, שם קבוצות של 48 שחקנים ייאבקו בכדי ללכוד בסיסים ויעדים משניים. התאמות יתקיימו בשעות ספציפיות במהלך השבוע, והשחקנים יצטרכו להגיע לדרגת סיעה 5 ולרמת פריט 1,490 כדי להשתתף.

היבשת החדשה של רואן תגיע בפברואר כדי שהשחקנים יוכלו לחקור אותם ותדרוש מהשחקנים יש רמת פריט של 1,445 על מנת לגשת למשימות הסיפור החדשות. . פברואר יביא גם אירוע יום נישואין לחגיגת השקת ארון האבוד במערב. כפי שהוכרז בעבר, אירוע קרוסאובר Witcher יגיע בינואר, שיראה שחקנים משתלבים עם גרלט מריביה כדי לפתור תעלומה.

ארק האבוד הוכיח כהצלחה גדולה עבור משחקי אמזון, שבחרו לאתר ולפרסם את ה- MMO הקוריאני במערב. המשחק קיבל זרם קבוע של תוכן חדש במהלך השנה והיה בין המשחקים המובילים ב- Steam מאז ההשקה, ואפילו שבר את רשומות השחקנים במקביל בפלטפורמה.

שיעורים קרובים של ארון איבד

מפת דרכים של ארון 2023 אבודים דנים בכיתות ופשיטות חדשות

דף הבית »חדשות» מפת דרכים של ארון אבוד 2023 דן בכיתות ופשיטות חדשות

מפת דרכים של ארון 2023 אבודים דנים בכיתות ופשיטות חדשות

ארון אבוד מפרט את התוכניות הקרובות שלה לארבעת החודשים הבאים של 2023. הם מסתכלים על שיעורים חדשים, QOL ועוד.

מפת דרכים של ארון 2023 אבודים דנים בכיתות ופשיטות חדשות

ברוך הבא לארקסיה, גיבורים! . הם מפרטים חלק מהקטעים העיקריים של תוכן ועדכונים בחודשים הקרובים. עם זאת, זכור שמדובר במבט ברמה גבוהה על העדכונים העיקריים. הרשימה אינה מקיפה בשום אופן.

בנוסף, המפתח והמפרסם של ארק האבוד הוציא מכתב שהופנה לקהילה. שם, הם מדברים על נקודות כאב שונות שהקהילה חווה. .

ארון אבוד במאי 2023: הריגה עם סגנון

גולת הכותרת לעדכון מאי של ארון אבוד יהיה SLayer. היא הכיתה המתקדמת החמישית עבור הלוחם, ומצטרפת לברסקר, פלדין, משחתת ואקדח. הסלייר הוא יותר מסתם רזין נשי של הבררקר הקיים. במקום זאת, יש לה מיומנויות ויכולות שיש להן כמה קווי דמיון, אך היא ייחודית בדרכה שלה.

. זוהי מדינה מיוחדת שמגדילה מאוד את הנזק שלה ואת מהירות התנועה שלה תוך מתן יכולת חדשה בשם תאורה בדם. בדיוק כמו רוב המהדורות בכיתה, הגעתו של הסלייר לתיבה האבודה תעלה בקנה אחד עם אירועי התקדמות מיוחדים.

הבא הוא פעילות קוביית ההובנה. זה בעצם יעסיק את פעילויות העומס והקובייה הקיימות לתועבה ענקית אחת.

העברת ידע תשופר גם על ידי הסרת הדרישות וזמן השחקנים של 8 שעות. .

יוני 2023: ברוך הבא לאלגציה

המגיע ביוני הוא המשך קו העלילה הגדול של ארון האבוד. לאחר הנסיעה הצדדית המהירה לרואן לכמה גבישי קסם, אנו ממשיכים במרדף אחר מפקדי הלגיון. שחקנים מובאים אפוא לאלגציה, ארץ העתיקה של הלזנים כמו נינוה.

השחקנים יצטרכו להיות לפחות ברמת הפריט 1460 כדי לרכב את הרגל ביבשת. השלמת קו העלילה הראשי תפתח את הנעילה של צינוק Abyssal חדש בן 4 שחקנים, “Kayangel”. יש לזה אפשרויות קושי שונות, שהגבוה ביותר בהן יכול לשדרג בונוסים של פשיטת הלגיון העתיקה של השחקנים.

בנוסף, מגדל האתגר הסולו יקבל הפעם עוד יותר קומות. ועם יותר רצפות, הם יותר תגמולים.

יולי 2023: ליצן תופת מסביב

ביולי אנו מברכים על אתגרים עוד יותר לתיבה האבודה בתוספת הקושי התופת של קאקול-סידון. נסיך הליצן של לגיון Mayhem הוצג במקור בחודש ספטמבר. כעת, קושי זה פותח את האתגר והזכויות ההתרברבות. שחקנים המנצחים על מצב קשה להפליא זה יתוגמלו בכותרות, הישגים ייחודיים ועוד.

הסיפור של יבשת אלגצ’יה יקבל גם את האפילוג שלו ביולי. בחירה מוזרה שהם עוזבים את זה מיוני, עם זאת,.

אוגוסט 2023: מגפה בריזית

אוגוסט הוא ללא ספק אחד מקטעי התוכן הגדולים יותר, מכיוון שהוא מציג את מחלקת Aeromancer ואת פשיטת Akkan Legion.

ה- Aeromancer הוא השיעור המתקדם השני של האמן והוכרז בתחילה באירוע ארון אבוד קוריאני בקיץ. במקום לעטוף את אויביה עם דיו קסום, ה- Aeromancer משתמש במטריה אמינה כדי לתפעל את מזג האוויר ממש. היא יכולה לקרוא סערות וברד, לזמן משבי רוח אלימים ואפילו לפגוע במקום ספציפי עם פיצוץ אור שמש מרוכז. מדברים על כוויות שמש! בקמצוץ, היא יכולה גם פשוט לדפוק את אויביה עם המטריה. לפעמים הפתרונות הפשוטים ביותר הם היעילים ביותר.

הבא הוא אקקן הידוע לשמצה, מפקד השדים של לגיון המגיפה. קטעי בשרו של מפקד השדים החלו להרכיב את עצמם בארטתין. אזורים מקומיים הוצפו במים מעורבבים במחלות במידה טובה. זהו מופע חדש בן 8 שחקנים עם שלושה שערים. גם קושי רגיל וקשה משתחרר בו זמנית. השחקנים יצטרכו להיות ברמת פריט 1580 ו- 1600 כדי להשתתף במצבים רגילים וקשים, בהתאמה.

מכתב אהבה של ארון אבוד

האחרון עבור ארון האבוד היה מכתב אהבה משני משחקי אמזון וגם RPG של Smilegate. הם נפתחים לגבי התוכניות שלהם בשלושה דברים: המלחמה על בוטים, חווית השחקן החדש ושחיקה.

חווית השחקן החדשה שונה לגמרי כאן במערב בהשוואה לגרסה הקוריאנית של ארון האבוד. ראשית, העדכונים הרבה יותר מהירים כאן במערב, ומעניקים לכמה שחקנים תחושה שיש להם הרבה מה להדביק כדי לחוות את המשחק המרגש. הצוות מבטל או משפר את התוכן הקיים כדי להקל על הדברים.

. כרגע יש לנו שכבות 1-3 (עם רובד 3 עם שתי נקודות שבירה נפרדות). תוכן אופקי (בעיקר איים ואיי הרפתקאות) על שרתים מסוימים היה חסר משתתפים. . המפתחים בוחנים להקל על איסוף רונות, חצובות וכרטיסים.

לאחר מכן הקבוצה ממשיכה להזכיר ש”תשישות שחקן “היא גם משהו שהם מסתכלים עליו. יש רשימה ענקית של משימות יומיומיות ושבועות ששחקנים צריכים לזכור כדי להקדים את העקומה. בדרך כלל הידוע על ידי הקהילה כ”שיעורי בית “, אלה לרוב משימות חוזרות ונשנות ולא מרגשות כמו קווסטים יומיים, צינוקים כאוס ופשיטות אפוטרופוס. הם גם מציינים את ארגוס כאתגר נוסף. זה מורכב עוד כי למספר גדול של שחקנים יש מספר דמויות בסגל שלהם.

כתוצאה מכך, הם בוחנים דרכים כיצד לאזן בין תשישות וחוזרות על ידי ייצור חומרי. הם מכירים בכך שיש איזון משובח שיש להכות גם לשחקנים המזדמנים וגם לקהל הארדקור שלהם יותר.

Arknight

הקפד לבדוק את הוויקי הארון האבוד כמו גם את רכזת הארון האבודה שלנו.