המקלדות המכניות התקציביות ביותר לתקציב לשנת 2023 | חומרת טום S, 5 המקלדות המכניות התקציביות הטובות ביותר – קיץ 2023: ביקורות.

0

מקלדות מכניות התקציביות ביותר 2023

מקלדות המשחקים הטובות ביותר לרוב אינן זולות, כאשר מרבית הדגמים של מותגים ידועים המוכרים תמורת 100 דולר ומעלה (במיוחד אם הם אלחוטיים). ומקלדת מכנית חובבים מוכנים לשלם עוד לערכות בהתאמה אישית יוקרתית ומוגבלת יוקרה המאפשרות לך לחייג לפרטי עשרות תכונות.

אבל לא כולם יכולים להרשות לעצמם – או רוצים – להוציא מאות דולרים במכשיר קלט, במיוחד כאשר יש להם ציוד היקפי ורכיבים אחרים לקנות (בל נשכח שכר דירה ואוכל). . ואם אתה בסופו של דבר עם מקלדת שלא ממש עונה על הצרכים שלך, מצבי המקלדת המכניים האלה יכולים לעזור בשיפור מה שיש לך.

הרשימה המהירה

1.

80 $ מקלדת קווית בגודל מלא עם מתגים מכניים של גאטטרון וצלחת אלומיניום עליונה.

לחץ על מתגים, תאורה אחורית של RGB והפעלה מלאה של N-Key תמורת פחות מ- $ 50.

3. Redragon K615 אליז

המקלדת המכנית לתקציב 60 אחוזים

.

המקלדת המכנית התקציבית הקומפקטית הטובה ביותר

.

.

. MSI Vigor GK50 Elite

50 $ פריסה בגודל מלא עם צלחת עליונה מובחרת ותיבת קיילה לבנה או KALH כחולה מתגי קליקים.

.

המקלדת המכנית לתקציב הנמוך ביותר

מקלדת גיימינג בגודל מלא עם מתגים לבנים של Kailh Choc. .

המקלדת המכנית התקציבית הטובה ביותר שתוכלו לקנות היום

הסוקרים המומחים שלנו מבלים שעות בבדיקה והשוואה בין מוצרים ושירותים כך שתוכלו לבחור את הטוב ביותר עבורכם. למידע נוסף על האופן בו אנו בודקים.

. מאסטר קריר יותר CK552

המקלדת המכנית התקציבית הטובה ביותר

סקירת המומחים שלנו:

מפרטים

גודל: 18…
.9 פאונד (850 גרם)

סיבות להימנע

מתגים אדומים יכולים להיות קלים ללחץ לא נכון

Cooler Master CK552 הוא המקלדת המכנית התקציבית הטובה ביותר עבור מרבית המשתמשים. .9 רגל (1.8 מ ‘) USB 2.. זה מגיע עם מתגי גייטרון באדום (לינארי), כחול, (קליק) או חום (מישוש).

יחידת הביקורת שלנו צוידה במתגים אדומים של גאטרון שהיו מגיבים במהלך המשחקים – עד כדי כך שהסקירה שלנו לחצה מדי פעם במפתחות שהם לא התכוונו. . בחירת סוג מתג שונה עשויה לעזור, אך קשה היה למצוא את אפשרויות המתג האחרות.

עבור גיימרים וחובבים, ה- CK552 כולל זיכרון על סיפונה שיכול לאחסן עד ארבעה פרופילים ובקרות תוך כדי תנועה שמקלות על רישום פקודות ושליטה על התאורה האחורית. זה תואם גם את כלי השירות לפורטל הראשי של Cooler, המציע בקרות גרגיריות יותר על רבים מאותם אזורים, אך אינו חזק כמו יריבים, כמו סינפסה של Razer. .

המקלדת המכנית של TKL התקציבית הטובה ביותר

2.

המקלדת המכנית של TKL התקציבית הטובה ביותר להקלדה

מפרטים

מתגים: אאוטמו כחול או אדום
גודל: 14…
..

סיבות לקנות

כבד עבור לוח TKL

ה- Aukey KMG14 (58 $) היה המקלדת המכנית התקציבית היחידה שבדקתי שלא גרמה לי לרצות “בטעות” לשפוך משהו עליו. הקליקים עדיין מבוטאים, בטח, אבל הם קרובים יותר לקצה הפינג -פינג -נעימה של הספקטרום מאשר סוף “הסלק בלתי נסבל”. .

. הוא השתמש גם במקשי מפתח ABS כפול-זרימה, וזה מפתיע בהתחשב עד כמה זול המקלדת המכנית הזו היא זולה. .

אמנם זה משווק כמקלדת משחקים, אך אני ממליץ על זה להקלדה, פשוט מכיוון שהקליקים הוכיחו את דעתם ועל חברי לקבוצה בזמן ששיחקתי משחקים כמו Callorant and Call of Duty: לוחמה מודרנית. . .

. Redragon K615 אליז

מקלדת המשחקים התקציבית הטובה ביותר של 60%

מפרטים

תאורה אחורית: RGB (18 מצבים מוגדרים מראש)
גודל: 11.5 x 4.2 x 1 סנטימטרים
משקל: 11.42 אונקיות (323.8 גרם)

מחיר נמוך באופן מזעזע
מתגי פרופיל נמוך הניתנים להחלפה
כבל USB-C נשלף

ל- Redragon יש מוניטין של אספקת מכשירים מסוגלים ובנוי מזעזע במחירי מציאה. וה- Redragon K615 אליז ממשיכה את המסורת הזו, במחיר של 35 $ בלבד (ולפעמים הרבה פחות, זה כרגע 15 $ באמזון כשאני כותב את זה). . .

כמובן שיש פשרות בהינתן המחיר הנמוך והגורם הקומפקטי המטורף. . המגבלה של 61 מפתחות בלבד פירושה שתווים ופונקציות נפוצות רבות (כמו מקשי החצים) יורדים לפונקציות FN משניות. אבל זו מגבלה של גורם הצורה של 60% חוסך החלל, ולא תקלה של המקלדת הספציפית הזו.

גם בצד השלילי: נראה ש- Redragon מוכר רק את ה- K615 עם מתגים כחולים קליקים, ולא מהסוג האדום / ליניארי שרוב האנשים מעדיפים למשחקים. . . ארבעה מתגי חילוף ומוח ומושך מתגים כלולים גם בתיבה. . . אלי אקספרס.

. בזמני בדיקת זה עם משחקים ופרודוקטיביות, הדבר היחיד שלא אהבתי בזה היה המגבלות הכלליות של גורם הצורה של 60% – בעיקר היעדר מפתחות חץ ייעודיים. אני משתמש במפתחות אלה כל הזמן תוך כדי כתיבה ועריכה, וגם לעתים קרובות למדי כדי להזיז את המצלמה במשחקי RTS. זה גם היה נחמד שיש קביעות קביעה של תאורה שישנה את המפתחות לצבע אחיד אחד. אבל עם קצת סבלנות אתה אמור להיות מסוגל לעשות זאת באמצעות ההגדרה המותאמת אישית אם אתה עוקב אחר גיליון ההוראות המינימלי הכלול של המקלדת.

. . אם אתה רוצה שליטה גרגרית על דברים כמו תאורה וקשירת מקשים באמצעות תוכנה, תצטרך לחפש במקום אחר וכנראה שתצטרך לבזבז לפחות פי שניים. אבל לצורך משחק והקלדה בסיסיים, ה- K615 מספק את הסחורה מבלי להיראות או להרגיש רופפים או זולים. . .

5 המקלדות המכניות התקציביות הטובות ביותר – ביקורות קיץ 2023

מקלדות מכניות מציעות חווית הקלדה שונה ממקלדות סטנדרטיות באמצעות מתגי מספריים או כיפת גומי. מקלדות מכניות רבות נושאות תג מחיר פרימיום, אבל זה לא תמיד המקרה. . . רבים מהבחירות ברשימה זו זמינים בסוגי מתגים שונים, ולכן מועיל לדעת על כל סוג לפני ההחלטה.

קנינו ובדקנו למעלה מ -200 מקלדות, ומטה היא רשימה של ההמלצות המובילות שלנו למקלדות המכניות הזולות הטובות ביותר. אם אתם מחפשים מקלדות משחק נוספות, עיינו במקלדות המשחקים הטובות ביותר מתחת ל 100 $. . .

תמונת עיצוב Keychron K10

תמונת מבחן Keychron K10

תכונות נוספות של Keychron K10

מתגים הניתנים לחלוקה חמה
קישוריות אלחוטית

ה- Keychron K10 הוא המקלדת המכנית התקציבית הטובה ביותר שבדקנו. . . ה- K10 מציע חווית הקלדה שמרגישה ונשמעת טוב מחוץ לקופסה, כאשר מתגי המניות Gateron G Pro מציעים משוב מישוש טוב. . אף על פי שעשויים מפלסטיק ABS, המפתח מרגישים נהדרים על קצות האצבעות, והמפתחות יציבים מאוד. כמו כל שאר המקלדות בסדרה K של KeyChron, יש לה תאימות להחלפת מערכות הפעלה וכוללת מפתחות ספציפית למערכת נוספת. .

המקלדת המכנית לתקציב הטוב ביותר למשחקים

. אם כן, אנו ממליצים על Razer Huntsman Mini בזכות המתגים האופטיים הנמוכים ביותר והגיבים במיוחד שלו, אם כי מתגים אופטיים ליניאריים שקטים יותר זמינים גם הם. תכונות אלה בדרך כלל על לוחות עם תגי מחיר גבוהים בהרבה. . גודלו הקומפקטי מאפשר תנועות עכבר דינאמיות, אך הוא אינו מתאים לעבודת פרודוקטיביות כללית, כמו הזנת נתונים או גיליונות אלקטרוניים, בגלל היעדר מפתחות חצים וכרית מספרים. בנוסף לתכונות המשחקים הגבוהות שלה, מקלדת זו מציעה איכות בנייה טובה, עם מסגרת פלסטיק קשיחה, צלחת אלומיניום עליונה, ומכפי מקש PBT כפולים עמידים שאינם נוטים לדעוך או הופכים להיות חלקלקים לאורך זמן, אם כי הם כן קצת מתנדנד. .

המקלדת המכנית התקציבית הטובה ביותר לתכנות

גרף הפעלה של מתג מפתחות מפתח keychron V

. אמנם הם לא אלחוטיים כמו הבחירה העליונה שלנו, אך נקודת המכירה העיקרית שלהם היא שתוכלו להתאים אותם להתאמה אישית לטעמכם, עם מתגים, מייצבים זמינים, ורכיבים פנימיים אחרים שיתאימו לצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר. . . מקלדות V-Series מציעות חווית הקלדה מצוינת עם כל רכיבי המלאי, הכוללים מכשירי מקש PBT, שכבה של קצף מעצם קול ומסגרת פלסטיק שקופה בסגנון רטרו. בנוסף להתאמה אישית פיזית שלה, לוחות סדרות V מציעים חבילה של אפשרויות התאמה אישית של תוכנה. תוכנת Via Companion זמינה בכל מערכות ההפעלה העיקריות בשולחן העבודה, כולל לינוקס. זה מאפשר לך לתכנת פקודות מאקרו לכל מפתח, מחדש את הקצאות המפתח, ליצור שכבות ופרופילים ולהתאים את אפקטים וצבעים תאורת RGB. . .

Groyal Kludge RK61 מתג מפתח גרף הפעלה

מתגים הניתנים לחלוקה חמה

. . היחידה הבנויה בצורה מוצקה מציעה לכל מה שכותב זקוק לו ממש בהישג יד במחיר שלא יאמץ יותר מדי. . זה מתאים באופן טבעי בחללי עבודה, כמו ספריות או בתי קפה, וקל להחליק לתרמילים. . בנוסף לאיכות הבנייה הכללית הטובה שלה, מקלדת זו מציעה אפשרויות קישוריות מצוינות. אתה יכול להתאים אותו עם עד שלושה מכשירים באמצעות Bluetooth, להשתמש בו חוטית, או לקבל גרסה עם מקלט USB כדי להשתמש במקלדת די הרבה בכל מקום ובכל מכשיר. .

המקלדת המכנית התקציבית הטובה ביותר לשימוש נייד

Obinslab Anne Pro 2 גרף הפעלה מתג מפתח

. . מקלדת זו מציעה אפשרויות קישוריות אלחוטיות שאין שני להן למשהו בנקודת מחיר נמוכה זו, ומאפשרת לך להתאים עד ארבעה מכשירים באמצעות Bluetooth. זה הופך את זה לבחירה מצוינת עבור מערכי רב מכשירים או לשימוש תוך כדי תנועה. . הצורה הקומפקטית שלה מקלה על להחליק לתרמילים ושימוש בסביבות עבודה צמודות. רק שימו לב שאין מקשי חצים ייעודיים (אם כי מקשי WASD פונקציות כמו מקשי חץ כשאתם מחזיקים את מקש ה- FN). . . .

  • Epomaker Th80 Pro: ה- Epomaker Th80 Pro הוא אלטרנטיבה נהדרת ל- Royal Kludge RK61 אם תרצה משהו קצת יותר גדול עם מקשי חץ ייעודיים ושורת פונקציות. . החיסרון הוא שבדרך כלל זה לא מעט יקר יותר, ולמפתח ה- PBT שלו אין אגדות ברק. ראה את הביקורת שלנו
  • Keychron C1 Pro/C2 Pro: . .
  • .

  1. . .
  2. . הוחלף על KeyChron C2 עם ה- Keychron C1/C2 Pro בתוך החלק של אזכורים בולטים.
  3. .
  4. .
  5. 24 בינואר 2023: אימתנו שכל ההמלצות שלנו במאמר זה נותרות האפשרויות הטובות ביותר שקיימות וביצע כמה שינויים קלים במבנה ובניסוח בכמה רשומות.

ההמלצות שלנו לעיל הן מה שאנחנו חושבים שהם כיום המקלדות המכניות הזולות הטובות ביותר עבור רוב האנשים. .

. . אמנם אף מקלדת אינה מושלמת לכל שימוש, אך רובם טובים מספיק כדי לרצות כמעט את כולם, ולעתים קרובות ההבדלים אינם מורגשים אלא אם כן אתם באמת מחפשים אותם.

126 מפתח PBT Dye Sub Keycap Set Great Wave Gave Japan (kbparadise)
..

רבי מכר

Obinslab Anne Pro 2 לבן 60% מכני RGB Bluetooth

Obinslab Anne Pro 2 שחור 60% מכני RGB Bluetooth

מֵידָע

הרשמת עלון

.

BBB

.